Mamusie majowe 2018 cz. 5 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Dziecko - Mama z klasą > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych mam i tatusiów - przed porodem, planujemy dziecko , czekamy na dziecko, będę mamą, chcę być mamą

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Dzisiaj, 06:29   #3151
edzka1104
Zakorzenienie

Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 5

Dzień dobry

Standardowo już nie śpię od godziny. Dzisiaj muszę odebrac zamowienie w empiku, pojechać na pocztę. Jest co robić.

Domii, groszku za wizyty.

Hubert 23.11.2014
Maj 2018
edzka1104 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 06:47   #3152
DomimaZet
Zakorzenienie

Hej

Ale popisalyscie jeszcze wieczorem a mi standardowo urwał się film - niezle - wieczorami to się czuje jak wiecznie nabombiona

Kciuki Dziewczyyny za wizyty - Domi - Groszku ❤️- bardzo prosimy o w miarę szybkie relacje ❤️

Miłego dnia

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
DomimaZet jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 06:51   #3153
_St0kr0tka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez skorpio87 Pokaż wiadomość
Stokrotka fajnie, że jesteście bezpiecznie z powrotem, to jeszcze później ta sama trasa, żeby odebrać sanitariuszkę?

za podjęte decyzje, ulga dla ducha
Za 3tyg trzeba bedzie mame jakos odebrac, ale szczerze licze ze jakos inaczej da sie to zalatwic. Lacznie wyszlo nam 860km przejechanych. Ja tam przezyje, bo jechalam jako pasazer, ale maz padniety a dzis na 7 do pracy. Nie bral dwoch dni urlopu tylko jeden, bo tez bierze srednio co 3tyg zeby ze mna jezdzic do diabetologa a jednak tych dni urlopu do wybrania ubywa a nie przybywa. Musze pogadac z mama zeby sprobowala wyczuc sytuacje, moze moglaby sie z kims zabrac do jakiejs blizszej miejscowosci i stamtad bysmy ja odebrali. No zamiast ponad 400km to zeby 200 w jedna str bylo. Sporo tam tych ludzi wiec podejrzewam ze jakby dobrze zagadala to ktos by sie znalazl. W ta strone jechala z nami jakas babka tez i jeszcze cisnienie mezowi podniosla bo wiadomo jej bylo wygodniej zabrac sie z kims a jak maz powiedzial ze moze z powrotem ktos od niej by przyjechal to ona, ze wszyscy u niej pracuja
Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
Ogólnie +8 z czego 4 w ostatnim miesiącu skończy się żarcie i jeśli nie będzie przeciwskazań to lecę 3 razy w tygodniu na fitness

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Grosia ja tez nie powinnam za wiele przytyc tym bardziej, ze ta cukrzyca ale ostatnio na +3,7kg w miesiac gin nic nie powiedziala a mi to sie wydawalo duzo. Zobaczymy co na to diabetolog powie 30.01. W miedzy czasie dla porownania zwaze sie w domu, bo u lekarza to tez zalezy co sie ubierze itd.
Domii, Grosia kciuki za Wasze wizyty ✊✊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez _St0kr0tka
Czas edycji: Dzisiaj o 06:52
_St0kr0tka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą

Ten wątek obecnie przeglądają: 5 (0 użytkowników i 5 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości