Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 170 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-25, 10:03   #5071
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Dzis śnil mi sie koszmar - nie moglam wyprostowac wlosow moja nowa prostownicą Remington 1032
po prostu koszmar
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 10:50   #5072
szymuskotek
Przyczajenie
 
Avatar szymuskotek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 20
GG do szymuskotek
Talking Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Mam pytanie czy 200 stopni wystarczy do wyprostowania na długi czas naprawde kręconych włosów?? Czy lepiej zainwestować w jakąś lepszą, która nagrzewa się do większych temperatur??. Jakich temperatur najczęściej używacie?? No i niech ktoś napisze coś o prostownicy Wigo, bo to właśnie tą chcę kupić.
szymuskotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 11:41   #5073
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez szymuskotek Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy 200 stopni wystarczy do wyprostowania na długi czas naprawde kręconych włosów?? Czy lepiej zainwestować w jakąś lepszą, która nagrzewa się do większych temperatur??. Jakich temperatur najczęściej używacie?? No i niech ktoś napisze coś o prostownicy Wigo, bo to właśnie tą chcę kupić.
Mam ten sam dylemat - 200 stopni C czy więcej... Kupiłabym nawet Braun ES1 bo ślicznie mi wyprostował włosy ale na kilka chwil - nagrzewa się tylko do 185 stopni C. Ja potrzebuję 200 lub więcej. Wigo (to z szerokimi płytkami -57 mm) nie wiem jak mocno się nagrzewa, ale chwalą ludzie, więc chyba Cię zadowoli. Ostatecznie zawsze to jakieś ryzyko - możesz być 1 osobą na 100, której akurat produkt nie podejdzie. Ale tyle pozytywnych recenzji o czymś raczej świadczy: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9513
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 11:56   #5074
tomateus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Witam Was
Pierwszy raz pisze na tym forum ale to z powodu mojej kochanej kobiety
Kupiła sobie prostownice w ten piątek a przez ponad miesiąc jej szukała
Znalazła Chyba Babyliss Pro - najnowszy model ceramiczno tytanowa
Cena mnie załamała na allegro 400 zł, ale po dlugich szukaniach znależlismy ja na stronie fryz.com.pl; kwota nawet do zakceptowania bo 339 zł
Ale wracajac do prostownicy .Moja niunia używała remingtona 1031 - nie poiwem była z niej zadowlona ale jak zaczela uzywac od soboty tą prostownice to wpadla w zachwyt
momentalnie sie nagrzewa - ma w sobie jonizacje (taki cichutki warczenie slycha ) wyjaśniono nam ze to jakis generator tych jonów ) ale najlepsze jest że jest bardzo lekka w porównaniu z tym remingtnem
I jesli mam wystawic note na ta prostownice od 0 do 10 to dajemy punktacje 10 !!!!!
Godna polecenia ale finasowao można sie zastrzelic - ale po tym jak moja niunia jest nia zachwycona - było warto wyłozyc te 340 zł (((( boli mnie za to portfel
Takze polecam wam to tytanowa prostonice babylisaa - modelu nie pamietam
pozdrawiam

Edytowane przez tomateus
Czas edycji: 2007-06-25 o 12:00 Powód: błedy
tomateus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 12:36   #5075
cocoa_butter
Raczkowanie
 
Avatar cocoa_butter
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 132
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Witam wszystkich właściwie to niegdy nie zastanawiałam się nad prostowaniem włosów... aż do ostatniej wizytu u fryzjera mam włosy falujące i dość niesforne, byłam zachwycona tym, co zrobiła z nimi fryzjerka poprzeglądałam sobie to forum i zdecydowałam sie na zakup remingtona cs 5001. Jestem bardzo zadowolona z efektów, włosy fajnie się układają, aż do kolejnego mycia. Co prawda, boję się trochę, że to prostowanie zniszczy mi włosy, więc bedę się starała jak najmniej używać tej maszyny, jednak sądzę, że w każdym domu powinno się znaleść takie urządzonko;d;d ;]
cocoa_butter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 15:35   #5076
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
Dzis śnil mi sie koszmar - nie moglam wyprostowac wlosow moja nowa prostownicą Remington 1032
po prostu koszmar
Dobre fajne masz sny ale wiem co przezyłas bo ja tez w piatek nie moglam wyprostowac wlosow z pospiechu i myslalam ze wszystko rozwale w lazience, razem z prostownica
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 16:43   #5077
szymuskotek
Przyczajenie
 
Avatar szymuskotek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 20
GG do szymuskotek
Talking Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Mam ten sam dylemat - 200 stopni C czy więcej... Kupiłabym nawet Braun ES1 bo ślicznie mi wyprostował włosy ale na kilka chwil - nagrzewa się tylko do 185 stopni C. Ja potrzebuję 200 lub więcej. Wigo (to z szerokimi płytkami -57 mm) nie wiem jak mocno się nagrzewa, ale chwalą ludzie, więc chyba Cię zadowoli. Ostatecznie zawsze to jakieś ryzyko - możesz być 1 osobą na 100, której akurat produkt nie podejdzie. Ale tyle pozytywnych recenzji o czymś raczej świadczy: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9513
w sumie 200 stopni to jest dużo nawet bardzo, żadko kiedy spotya się prostownice, która nagrzewa się do większych temperatur. Raz widziałem prostownice babylisa która osiągała 360 stopni. na początku myślałem, że to chodzi o obrotowy kabel, ale to było wyszczególnione niżej no ale cene to była kosmiczna za ten sprzęt. Pozdro pa pa
szymuskotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 18:46   #5078
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ja kupiłam BaByliss PRO Tourmaline 24mm. Jak na razie jestem zadowolona. Mam trochę problemow z włosami bo mam ich dużo i dodatkowo się puszą...
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 09:14   #5079
natualia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sprzed komputera :)
Wiadomości: 53
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

O matko, 360 stopni na włosy... Jak 200 to są męczarnie (zresztą każda wysoka temp.), to co dopiero 300...
__________________

natualia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 10:10   #5080
josephine-baker
Raczkowanie
 
Avatar josephine-baker
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 30
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

a co robic, by się włosy nie puszyły? ja mam tondeo, używam sray chi farouk ale włosy się puszą i bardzo dziwnie wyglądam, jakby mnie piorun trzasnął!!!
__________________
Josephine- czyli ta, co ma w końcu PROSTE WŁOSY!
josephine-baker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 15:13   #5081
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez josephine-baker Pokaż wiadomość
a co robic, by się włosy nie puszyły? ja mam tondeo, używam sray chi farouk ale włosy się puszą i bardzo dziwnie wyglądam, jakby mnie piorun trzasnął!!!
Nie wiem czy dobrze powiem ale chyba wlosy pusza sie jak sa zniszczone przesuszone itp. przynajmniej widze to po sobie, bo zanim zaczelam prostowac nie mialam az takiej szopy i siana zwalszcza na czubku glowy i na koncowkach Wiec najlepszym sposobem bedzie zainwestowac w kosmetyki nawilzajace i odbudowywujace. A niestety ja tez nie wiem co zrobic zeby natychmiastowo ujarzmic "sianko" ja czasem uzywam wosku Loreala i nim wygladzam i "przylizuje" wlosy i nawet pomaga ale na moje wlosy sie on nienadaje bo sa po nim takie jakby tluste i posklejane, ciezkie uzywam go raczej tylko na koncowki. A jeszcze dobry jest krem z sunsilka "ten fioletowy"
ale nie "efekt zelazka" (ktory swoja droga tez jest dobry) tylko w takiej buteleczce. Moze warto sprobowac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sunsilk.jpg (17,7 KB, 9 załadowań)
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 16:55   #5082
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

dziewczyny widze ze znacie sie na prostownicach, wiec mam pytanie
moj TŻ kupil mi w londynie prostownice za 2,5 funta, taką:
http://www.comparestoreprices.co.uk/...raightener.asp

czy wiecie co to za prostownica? jest bardzo `badziewna`?? bardzo mi zalezy na odpowiedzi bo za 2 tyg do niego lecę i jezeli mogłabym prostowac ta ktora mi kupil to nie musiałabym brać swojej

z gory dziekuje za odpowiedz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010850.JPG (67,3 KB, 50 załadowań)
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 19:31   #5083
malusia1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez nobilistka Pokaż wiadomość
Witam,
ja od jakiegoś czasu posiadam prostownice Remington S9900 Unlimited Gold i jestem z niej baardzo zadowolona. Moge kontrolować temperaturę dzięki wyświetlaczowi, którą moge zmieniać co 10 stopni do 230 stopni max. Płytki grzewcze są ceramiczne i "sprężyste" co powoduje, że świetnie do siebie przylegają. Zaletą jest też długi kabel. Ogólnie jest bardzo wygodna w użyciu. Dodatkowo dostałam z nią pręczne etui, 4 klipcy do podpinania włosów i grzebień.
Nie wiem jak o jest z oddawaniem produktów w PL, ale w UK nie mieliśmy problemu z oddaniem lokówki. Kiedyś z koleżnaką myślałyśmy, że lokówka ze spiralą zrobi nam piękne loki, okazało się że jes do niczego i bez problemy w ciagu 28 dni moglismy ja zwrócic. Nic nie mówili, że byla otwarta i używana 1-2 razy. Powiedzieliśmy, że nie spełnia naszych oczekiwań i bez problemu oddali nam pieniadze.
Dokladnie prostownica S9900 jest idealna.. naprawde polecam..
malusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 19:32   #5084
natualia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sprzed komputera :)
Wiadomości: 53
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ja używam po prostowaniu tylko lakieru do włosów Garnier. Dawniej używałam wosku Taft, ale stoi sobie spokojnie w łazience odkąd mam BaBylissa Bo nic już się nie puszy i całkowity brak siana! Jupi
__________________

natualia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 08:07   #5085
tomateus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Witam Ponownie

DoCaramella

Oglądałem ta prostownice za 2,5 funta .. pozwolisz ze nie skomentuje tego nie wiem co to jest ale napewno wolałbym tego nie uzywac do prostowania wlosów..
dobra prostownica to koszt od 200 do 340 zł
http://www.fryz.com.pl/go/_category/?idc=id_4


Do karla_92

spróbuj cos takiego http://www.fryz.com.pl/go/_info/?id=608 powinno pomóc na to twoja mocna puszystośc

Ogólnie pisząc zadawajcie mi pytania dotyczące prostownic a z chęcia wam na nie odpowiem ..
Tomek

Edytowane przez tomateus
Czas edycji: 2007-06-27 o 08:08 Powód: poprawki
tomateus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 08:53   #5086
nika21
Raczkowanie
 
Avatar nika21
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: gdzieś tam :)
Wiadomości: 242
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Od 1.5roku używam prostownicy Tondeo(dałam za nia ok 300zł w hurtowni fryzjerskiej)i jest cudowna.Wystarczy że raz wyprostuje włosy i mam idealnie proste i gładkie do nastepnego mycia.Nawet jak jest wilgoć na dworze,to włosy są w takim samym stanie jak po prostowaniu.Dodatkowo przed prostowaniem stosuje olejek do prostowania(ale ostatnio bardzo rzadko)No cuda robi ta prostownica z moimi włosami
__________________
Odchudzamy się...
nika21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 09:00   #5087
szymuskotek
Przyczajenie
 
Avatar szymuskotek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 20
GG do szymuskotek
Question Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez tomateus Pokaż wiadomość
Witam Ponownie

DoCaramella

Oglądałem ta prostownice za 2,5 funta .. pozwolisz ze nie skomentuje tego nie wiem co to jest ale napewno wolałbym tego nie uzywac do prostowania wlosów..
dobra prostownica to koszt od 200 do 340 zł
http://www.fryz.com.pl/go/_category/?idc=id_4


Do karla_92

spróbuj cos takiego http://www.fryz.com.pl/go/_info/?id=608 powinno pomóc na to twoja mocna puszystośc

Ogólnie pisząc zadawajcie mi pytania dotyczące prostownic a z chęcia wam na nie odpowiem ..
Tomek
Hej to może wyjaśnisz mi jaka jest różnica między WIGO za 150 zł a babylisem za 300zł. Ta i ta mają ceramiczne płytki, nagrzewają się do tych samych temperatur, mają tyle samo Watt. Pewnie tą dodatkową stówke płaci się za firme Pozdro
szymuskotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 11:16   #5088
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

nie każdego stać na prostownice za 340 zł
a TŻ chciał byc miły :P chyba nic sie nie stanie jak bede nia przez miesiac prostowala wlosy?
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 11:45   #5089
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez szymuskotek Pokaż wiadomość
Hej to może wyjaśnisz mi jaka jest różnica między WIGO za 150 zł a babylisem za 300zł. Ta i ta mają ceramiczne płytki, nagrzewają się do tych samych temperatur, mają tyle samo Watt. Pewnie tą dodatkową stówke płaci się za firme Pozdro

Częściowo zapewne również. Zresztą zauważyłam, że fryzjerki wcale nie polecają BaByliss Pro i w salonach używają właśnie Wigo, Braun, Wahl - tańszych a solidnych prostownic. Podejrzewam, że na cenę wpływają również subtelne (dla nas) ale ważne (dla struktury włosa) różnice w grubości warstwy ceramicznej, lub jej jakości, wykończeniu prostownic etc. Czasami decydują o tym "bajety" - to że coś ma wyświetlacz albo jest w unikatowym kolorze lub ma dołączone do zestawu ładne etui.

A ja nadal w kropce, którą wybrać - Vidal Sassoon Micro Crystal, Braun ES2, czy Remington PR 5000. Muszę je sobie dokładnie znowu obejrzeć. Kuszą mnie te sprężynujące płytki, a Vidal ich nie ma. Ale ma za to większą górną temperaturę i ciepło wytwarzane dzięki podczerwieni. Heh ...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-27, 11:54   #5090
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez tomateus Pokaż wiadomość
Witam Ponownie

DoCaramella

Oglądałem ta prostownice za 2,5 funta .. pozwolisz ze nie skomentuje tego nie wiem co to jest ale napewno wolałbym tego nie uzywac do prostowania wlosów..
dobra prostownica to koszt od 200 do 340 zł
http://www.fryz.com.pl/go/_category/?idc=id_4
1) Tylko w Polsce i kilku innych krajach "na dorobku" towary takie jak kosmetyki, ciuszki i sprzęt (suszarki, prostownice) traktowany jest jak towar mega luksusowy, muszący koniecznie kosztować 1/3 przeciętnej wypłaty. W UK tak nie jest. Więc mówienie tak zdecydowanie o granicy 200 - 340 zł to lekkie nieporozumienie. A łapiąc za słówka: sprzęt powyżej 340 zł jest - jak wynika z kontekstu - też równie "badziewny" jak ten poniżej 200 zł (bo postawiłeś granicę cenową tak zdecydowanie)? A jeśli coś kosztuje 199,99 zł? Oczywiście żartuję sobie, ale nie przesadzajmy - i za 250 zł można kupić model, który do niczego się nie nadaje i cały czas się psuje (czego przykładem może być BaByliss Pro Wet&Dry - chciałam ją kupić, a pan ze sklepu internetowego szczerze mi ją odradził, twierdząc, że bardzo awaryjna i co chwilę są zwroty).

2) Prostownica kosztowała 2,5 funta, ale mogła być w mega promocji (bo np. mąż zrobił duże zakupy), dodana do jakiegoś drogiego sprzętu albo to starszy model. Na tamtym rynku jest taki wybór, że zwyczajne, dobre prostownice, które nie mają jakichś mega bajerów i mają już kilka miesięcy, są bardzo obniżane, bo żadna Angielka nie kupi tak "starego" sprzętu. Nie twierdzę, że to super prostownica, ale nie można skreślać jej z góry tylko dlatego, że tyle kosztowała.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2007-06-27 o 13:58
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 12:08   #5091
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
dziewczyny widze ze znacie sie na prostownicach, wiec mam pytanie
moj TŻ kupil mi w londynie prostownice za 2,5 funta, taką:
http://www.comparestoreprices.co.uk/...raightener.asp

czy wiecie co to za prostownica? jest bardzo `badziewna`?? bardzo mi zalezy na odpowiedzi bo za 2 tyg do niego lecę i jezeli mogłabym prostowac ta ktora mi kupil to nie musiałabym brać swojej

z gory dziekuje za odpowiedz
Visiq to nie jest wysokopółkowa firma, ale również nie jest odpowiednikiem naszego Eurolux czy innych bardzo niskopółkowych. Myślę, że plasuje się gdzieś pomiędzy MPM a Remingtonem (niższymi modelami), jeśli szukać odpowiednika - czyli solidny (ale zdarzają się gorsze modele) ale nie mający mega bajerów sprzęt. Marka średniopółkowa ale najczęściej u dołu tej średniej półki. Produkty Visiq są sprzedawane np. w sieci Argos i tam kosztują właśnie po kilka funtów (są liczne promocje). Znalazłam recenzje innych modeli prostownic tej firmy: są chwalone za skuteczność, nagrzewanie się do wysokiej temp. W tańszych modelach jest dłuższy czas nagrzewania - 5 minut. Zaopatrz się w jakiś skuteczny kosmetyk termoochronny i wpomagający stylizację prostownicą, a powinno być OK.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 13:53   #5092
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez tomateus Pokaż wiadomość
Witam Ponownie

DoCaramella

Oglądałem ta prostownice za 2,5 funta .. pozwolisz ze nie skomentuje tego nie wiem co to jest ale napewno wolałbym tego nie uzywac do prostowania wlosów..
dobra prostownica to koszt od 200 do 340 zł
http://www.fryz.com.pl/go/_category/?idc=id_4


Do karla_92

spróbuj cos takiego http://www.fryz.com.pl/go/_info/?id=608 powinno pomóc na to twoja mocna puszystośc

Ogólnie pisząc zadawajcie mi pytania dotyczące prostownic a z chęcia wam na nie odpowiem ..
Tomek
To moze byc dobre ale za drogie tylko 150ml za 40zł to juz wole kupic np. Matrixa 250ml a taka sama cena a pozatym mam wiekszy problem z kreceniem wlosow po wyprostowaniu wiec szukam jakiegos srodka do prosostwania ktory dobrze chroni przed wysoka temperatura i jednoczesnie utrwala a ten chyba nie nadaje sie zabardzo do tego A tak wogule to jestes fryzjerem?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 14:11   #5093
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez natualia Pokaż wiadomość
Ja używam po prostowaniu tylko lakieru do włosów Garnier. Dawniej używałam wosku Taft, ale stoi sobie spokojnie w łazience odkąd mam BaBylissa Bo nic już się nie puszy i całkowity brak siana! Jupi
Tylko pozazdroscic moja prostownica jest tak szajska ze jak tylko wyjde na dwor po wyprosotwaniu to zaraz mam fale i siano na glowie a moze to nie wina prostownicy tylko moich wlosow ale i tak moglaby byc lepszajak bym miala drugi raz kupowac to odlozylabym kase na tondeo, game albo ewentualnie Babylissa tego co ty masz
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 14:19   #5094
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

A jak to jest z ta temperatura? im wieksza tym wlosy dluzej sie "trzymaja" czy poprostu wyzsza tem. jest potrzebna tylko do tego zeby wyprostowac np.grube i krecone wlosy?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 14:21   #5095
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Tylko pozazdroscic moja prostownica jest tak szajska ze jak tylko wyjde na dwor po wyprosotwaniu to zaraz mam fale i siano na glowie a moze to nie wina prostownicy tylko moich wlosow ale i tak moglaby byc lepszajak bym miala drugi raz kupowac to odlozylabym kase na tondeo, game albo ewentualnie Babylissa tego co ty masz
karla_92 myślałam, że Ty ostatnio jakąś nową, fajną prostownicę kupowałaś Jaki masz model?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 14:24   #5096
agnes7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Wigo nie ma pełnoceramicznych płytek, tylko pokryte ceramiką, i ta ceramika schodzi . Przekonałam się na własnej skórze, bo po 1,5 roku użytkowania zeszła mi z Wigo powłoka. Babyliss Pro ma pełnoceramiczne płytki i nic nie schodzi, wiem bo mam.
Pozdrawiam
agnes7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 15:31   #5097
natualia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sprzed komputera :)
Wiadomości: 53
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Tak Karla, im większa temperatura, tym włosy dłużej pozostają proste. Przynajmniej u mnie
__________________

natualia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 17:34   #5098
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
karla_92 myślałam, że Ty ostatnio jakąś nową, fajną prostownicę kupowałaś Jaki masz model?
Remington S2002. Z poczatku bylam bardzo zadowolona: ladnie i szybko prostuje, szybko sie nagrzewa, nie wyrywa włosow, a w porownaniu z moja poprzednia prsotowniaca to poprostu cudo ale niestety jak tylko wyjde na dwor to zaraz mi sie faluja wlosy i pusza zapewne to wina wlosow ale mysle ze inna prostownica (lepsza) by zapobiegla temu napewno w wiekszym stopniu ale sprobuje wyprostowac na wiekszej temperaturze i zobacze jak bedzie Ale ma tez inne wady jest bardzo sliska a moze ja poprostu nie umiem sie nia poslugiwac ale ostanio wyslizgnela mi sie z reki i o mało co nie spadla na podloge ale poswieciłam swoje palce i ja zlapalam...niestety bolało i jeszcze (albo moze mi sie wydaje, chyba jestem przewrazliwiona na jej punkcie) ale plytki sie jakos mniej stykaja niz na poczatku. Kupiłam ja w Media Markcie za 109zł. Aha i jeszcze nie ma pokazanej temperatury do jakiej sie nagrzewa(ma regulacje) a w instrukcji tez nie pisze.. mogliby sie wysilic i napisac:/
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 18:53   #5099
jarmuszka
Raczkowanie
 
Avatar jarmuszka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 36
Wink Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Remington S2002. Z poczatku bylam bardzo zadowolona: ladnie i szybko prostuje, szybko sie nagrzewa, nie wyrywa włosow, a w porownaniu z moja poprzednia prsotowniaca to poprostu cudo ale niestety jak tylko wyjde na dwor to zaraz mi sie faluja wlosy i pusza zapewne to wina wlosow ale mysle ze inna prostownica (lepsza) by zapobiegla temu napewno w wiekszym stopniu ale sprobuje wyprostowac na wiekszej temperaturze i zobacze jak bedzie Ale ma tez inne wady jest bardzo sliska a moze ja poprostu nie umiem sie nia poslugiwac ale ostanio wyslizgnela mi sie z reki i o mało co nie spadla na podloge ale poswieciłam swoje palce i ja zlapalam...niestety bolało i jeszcze (albo moze mi sie wydaje, chyba jestem przewrazliwiona na jej punkcie) ale plytki sie jakos mniej stykaja niz na poczatku. Kupiłam ja w Media Markcie za 109zł. Aha i jeszcze nie ma pokazanej temperatury do jakiej sie nagrzewa(ma regulacje) a w instrukcji tez nie pisze.. mogliby sie wysilic i napisac:/
A ja do tej pory byłam pewna, że jesteś w 100% zachwycona swoją prostownicą, bo polecałaś ją innym
jarmuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 19:07   #5100
jarmuszka
Raczkowanie
 
Avatar jarmuszka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 36
Wink Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez josephine-baker Pokaż wiadomość
a co robic, by się włosy nie puszyły? ja mam tondeo, używam sray chi farouk ale włosy się puszą i bardzo dziwnie wyglądam, jakby mnie piorun trzasnął!!!
Josephine nie gniewaj się (bo pisze to z sympatii), ale rozbawiłaś mnie swoim postem, szczególnie tym (zapewne niezamierzonym) : "sray'em", hahaha.
Wyobrażam sobie, jak się denerwujesz, że mimo nowej prostownicy, włosy Ci się puszą i psują cały efekt. A próbowałaś na wyższych temperaturach prostować? Bo u mnie pięknie się trzymają po wyższych temperaturach. Raz, tak dla ciekawości, spróbowałam na niższej temperaturze i trzymały się też ok, ale po deszczu z lekka się napuszyły po bokach, mimo że końcówki i góra zostaly proste. Pozdrawiam i trzymam kciuki
jarmuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.