Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 171 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-27, 22:59   #5101
michalinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

A którą prostownicę poleciłybyście do grubych, ciężkich do wyprostowania włosów? Po przeczytaniu lektury o prostownicach nastawiłam się na Babyliss PRO Tourmaline, ale w jej opisie napisali że jest polecana do włosów półdługich, nie ma wzmianki czy grubych czy cienkich. Boję się że kupię za słabą i nie da sobie rady z moimi włosami. Ale jak nie ta to która?
michalinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 23:11   #5102
natualia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sprzed komputera :)
Wiadomości: 53
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Pewnie czytałaś o 24mm. Jest jeszcze wersja 60mm, do włosów właśnie grubych i długich.
__________________

natualia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 23:31   #5103
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

a co myślicie o tej prostownicy http://allegro.pl/item207533920_pros...gwarancja.html

dośc sporo osób ją kupuje czy faktycznie jest dobra? ja również mam ciezkie grube i długie wlosy.
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 08:10   #5104
Znikająca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 48
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Matko wiecie co... Z tymi snami naprawde cos jest na rzeczy... Zamówiłam sobie Tondeo i dzisiaj pewnie przyjdzie, a w nocy śniło mi się że nie mogłam nią włosów wyprostować
Znikająca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 08:38   #5105
michalinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez natualia Pokaż wiadomość
Pewnie czytałaś o 24mm. Jest jeszcze wersja 60mm, do włosów właśnie grubych i długich.
No właśnie muszę kupić taką 24mm bo ostatnio fryzjer trochę popłynął przy obcinaniu moich włosów i moja stara 60mm ledwo je łapie - parzę się przy tym niemiłosiernie...
michalinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 12:16   #5106
marcaa
Raczkowanie
 
Avatar marcaa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 47
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ja mam prostownice Braun Professional Ceramic Straightener (z 13 poziomami temperatury), w połączeniu ze spray'em BaByliss Pro Liss daje zadowalające efekty, włoski są prościutkie dzień po prostowaniu (czy dłużej to nie wiem bo często myje włosy ). Niestety przy deszczowej pogodzie końcówki wywijają się każda w inną strone, ale może takie mam włoski... Ogólnie jestem bardzo na tak, chociaż u fryzjera dużo lepszy efekt.
Pozdrawiam
__________________
Czasem zjawia się Myśl nie zastając Człowieka, istnieje nie pomyślana albo eksploduje jako bezmyślny czyn...
marcaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 13:05   #5107
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez jarmuszka Pokaż wiadomość
A ja do tej pory byłam pewna, że jesteś w 100% zachwycona swoją prostownicą, bo polecałaś ją innym
Byłam taka zachwycona ale zanim wyszlam na dwor wlosy szybko mi sie pofalowały coprawda nadal byly proste ale niestety nie tak jak zaraz po wyprostowaniu ale to moze dlatego ze prostowałam na najnizszej temperaturze. Sprobuje na wyzszej ale boje sie zeby nie popalic sobie bardzo wlosow bo nawet nie ma wyswietlacza temperatury i nie wiem na ile sie nagrzewa
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 13:35   #5108
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ostatnio moja wysłuzona prostownica przestała prostowac jak nalezy..powaznie- po 2 latach zaczela mi palic włsoy a nie prostowac..wiec kupiłam sobie nową. Tym razem juz polecanej przez was często marki Remington. Mam ją od 3 mscy , prostuje rewelacyjnie, szybko sie nagrzewa.prostuję róznie, ale najcześciej na 180-190 stopni i to w zupełnosci wystarczy na moje grube , gęste włosy.Ma bardzo długi sznur fryzjerski, co dla mnie jest bardzo wygodne w mojej łazience- daleko od gniazdka do lustra. Kupiłam w bootsie, po promocji 30 funtów. teraz juz niestety po promocji widze. dodaje link.http://www.boots.com/shop/product_de...tionid=1018559
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ehero.jpg (10,1 KB, 340 załadowań)
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 15:24   #5109
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

A moze wie ktos jak jest parowaniem wlosow podczas prostowania? To dobrze jak paruje czy nie??Bo gdzies czytalałam ze to dobrze ze paruja bo wtedy sie nie popalą, co by moglo byc prawda, bo przeciez mokre wlosy sa bardziej narazone na uszkodzenie podczas prostowania niz suche
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 22:38   #5110
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez jarmuszka Pokaż wiadomość
A ja do tej pory byłam pewna, że jesteś w 100% zachwycona swoją prostownicą, bo polecałaś ją innym
No, ja właśnie też tak myślałam i również się zdziwiłam. Przykre, że po pierwszym zachwycie takie rozczarowanie .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 10:57   #5111
persymonka
Raczkowanie
 
Avatar persymonka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 47
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

a co myslicie o PROFESJONALNEJ PROSTOWNICY NIEMIECKIEJ FIRMY

TONDEO
CERION ACTIVE
z aktywną jonizacją?
Zastanawiam się nad jej kupnem i chciałabym dowiedziec sie co oniej sadziecie a od posiadaczek jej czy jest naprawde dobra itp.
Chodzi mi o naprawde profesjonalna prostownice tylko nie wiem czy chce wydawac 600 pare zlotych na np prostownice farouka,bo nieukrywajmy ze jest to naprawde duzo mozecie powiedziec jakie prostownice sa najbardziej warte kupienia,bo nie moge sie polapac juz w tym watku,zauwazylam tylko,ze polecana jest firma tondeo i remington.
z wlasnego doswiadczenia nie polecam prostownic philipsa.

prosze o wyrozumialosc co do mojego postu
persymonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 13:48   #5112
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez persymonka Pokaż wiadomość
a co myslicie o PROFESJONALNEJ PROSTOWNICY NIEMIECKIEJ FIRMY

TONDEO
CERION ACTIVE
z aktywną jonizacją?
Zastanawiam się nad jej kupnem i chciałabym dowiedziec sie co oniej sadziecie a od posiadaczek jej czy jest naprawde dobra itp.
Chodzi mi o naprawde profesjonalna prostownice tylko nie wiem czy chce wydawac 600 pare zlotych na np prostownice farouka,bo nieukrywajmy ze jest to naprawde duzo mozecie powiedziec jakie prostownice sa najbardziej warte kupienia,bo nie moge sie polapac juz w tym watku,zauwazylam tylko,ze polecana jest firma tondeo i remington.
z wlasnego doswiadczenia nie polecam prostownic philipsa.

prosze o wyrozumialosc co do mojego postu
persymonko,prostownica, o którą pytasz, to jedna z częściej omawianych w tym wątku, wystarczy poszukać...
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 14:37   #5113
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez persymonka Pokaż wiadomość
a co myslicie o PROFESJONALNEJ PROSTOWNICY NIEMIECKIEJ FIRMY

TONDEO
CERION ACTIVE
z aktywną jonizacją?
Zastanawiam się nad jej kupnem i chciałabym dowiedziec sie co oniej sadziecie a od posiadaczek jej czy jest naprawde dobra itp.
Chodzi mi o naprawde profesjonalna prostownice tylko nie wiem czy chce wydawac 600 pare zlotych na np prostownice farouka,bo nieukrywajmy ze jest to naprawde duzo mozecie powiedziec jakie prostownice sa najbardziej warte kupienia,bo nie moge sie polapac juz w tym watku,zauwazylam tylko,ze polecana jest firma tondeo i remington.
z wlasnego doswiadczenia nie polecam prostownic philipsa.

prosze o wyrozumialosc co do mojego postu
Poszukaj w wyszukiwarce duzo juz było o niej pisane. A co do tego Remingtona to napewno jest gorszy od Tondeo. Ja mam prostownice remington i musze powiedziec ze jestem troche rozczarowana bo tak bardzo marzylam o prostych wlosach przez caly dzien a tu niestety...nie spelniła moich oczekiwan, ale moze zaduzo oczekuje od prostownicy (tylko*) za 110zł Zreszta to chyba moje wlosy sa tez w duzej mierze winne

* w porownaniu do cen innych prostownic
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 15:20   #5114
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

a ma ktos ta prostownice Farouka? ta najdrozsza za 600zl czy iles tam... Dobra jest, warta swojej ceny>czym rozni sie od tych za 200, 300zl?
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 16:46   #5115
Znikająca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 48
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Na jakiej temperaturze prostujecie Tondeo? Bo ja przy 180 musze kilkakrotnie przeciągać po włosach...
A wogóle to wygląda trochę bardziej jak zabawka niż sprzęt profesjonalny, hihi
Znikająca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 08:43   #5116
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Zgodnie z zaleceniami szefostwa zamykam ten wątek i zapraszam do II części

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...33#post4674733
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.