Lampy UV - wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-17, 17:17   #31
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: lampa uv na allegro

Naju , akurat w kwestii lampy - rzeczywiscie nie musi być ona gorsza niż w profesjonalnych hurtowniach jednak relatywnie często zdarza sie, ze ten rodzaj sprzętu zakupiony na allegro jest gorszej jakości ( lub nawet wadliwy) a doproszenie się o wymiane bądz zwrot graniczy z cudem. Wiem o tym dobrze , bo slyszalam juz wiele takich historii. Natomiast gdybyś kupiła lampę np u dystrybutora , nie ma praktycznie mozliwosci by nie rozpatrzyl on pozytywnie ewentualnej reklamacji. A fakt ,ze Ty zapłaciłas 350 zł rzeczywiscie oznacza ,ze nie szukałas oszczednosci jak wiekszosc dziewczyn, ktore decydują sie na taki zakup na internetowej aukcji. Reasumując- nie wydaje mi sie sensownym płacenie tych samych pieniedzy i kupowanie na allegro, skoro można mieć towar z pewnego zródła. Chyba ,że problem tkwi w braku certyfikatu, jakiego często wymagają profesjonalne hurtownie...ale to już inna bajka.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 20:36   #32
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Exclamation Dot.: lampa uv na allegro

dziczyny co wy za bzdury piszecie" słyszałam jakaś tam historie" ze nie przyjeto reklamacji ,ze lampy nie pasuja??? POWTARZAM JA KUPILAM JEST SUPER. NR TEL PODAŁAM WYZEJ SPRZEDAWCY. Te lampy sa takie same tyle ze zakupone w niemczech i tutaj sprzedane. Po co mam dawac zarobic hurtowni -zakup na allegro to ograniczenie posrednika i dlatego cena nizza. Poza tym wiele sprzedajajcych faktury daje do zakupu itd. Znajoma kosmetyczka ktora ma zaklad tez zawsze kupywala w hurtowniach i sama teraz stierdzila ze przeplaca gdyz zarazilam ja zakupami allegro jakos faktury dostaje iz z towaru jest zadowolona. POPROSTU TRZEBA WIEDZIEC U KOGO KUPOWAC! U SPRAWDZONYCH OSOB! A TOWAR JEST TEN SAM!
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 16:22   #33
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Talking zakup lampy i początki robienia żelików

Kilka dni temu kosmetyczka zrobiła mi moje pierwsze żeliki i jestem bardzo zadowolona Obecnie jestem zainteresowana zakupem lampy UV i żeli, ponieważ chcę sama upiększać swoje pazurki Proszę Was o rady dla początkującej tipsiary. Starter do robienia pazurków zamierzam kupić na allegro, więc może macie jakiś sprawdzonych sprzedawców itp. Z góry dziękuję za każdą pomoc
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 07:31   #34
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: zakup lampy i początki robienia żelików

Nie zamierzam być "STYLISTKĄ". W przyszłości może się zdecyduję na jakiś profesjonalny kurs, a narazie chcę sobie troszkę pokombinować z MOIMI pazurkami w domowym zaciszu
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 22:17   #35
katza
Raczkowanie
 
Avatar katza
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 38
GG do katza
Exclamation Lampa Prosze!!!

Dziewczynki prosze o pomoc....
W najblizszym czasie zamierzam kupic lampe jednak mam dylemat....Wiem ze najlepsza byla by z ACTIV lecz zastanawiam sie czy jak kupie z allegro to czy wtopie niepotrzebnie kase. Wiem ze sporo dziewczyn jest zadowolona z takich zakupow jak i reszta odradza. Ale moze ktos moglby mi polecic osobe od ktorej zakupil i jest ok.
Zastanawiam sie tez nad lampa ze strony
www.wszystkodopaznokci.com.pl za 150zl
tyle ze do tej lampy pasuja tylko ich zarowki zastanawiam sie czy beda dobre jak kosztuja tylko 10zl..

Pomozcie BLAGAM!!
katza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 22:58   #36
KM1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Dot.: Lampa Prosze!!!

WITAM. Mysle ze mozesz smialo kupic te lempe sama pracuje na podobnej i jestem bardzo zadowolona pozdrawiam
KM1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 19:09   #37
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: zakup lampy i początki robienia żelików

Myślę, że dużo ciężkiej pracy i trochę zdolności i może jeszcze jakaś mała instrukcja ...przyniosą efekty porównywalne z tym czego nauczyłabym się na kursie. Oczywiście nie podważam wagi takiego szkolenia, ale sądzę, że jest mi ono zbyteczne skoro tipsiki zamierzam robić tylko na swoich paluszkach.
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-06, 20:18   #38
ena20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 89
Dot.: zakup lampy i początki robienia żelików

A sklepy internetowe?
ena20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 20:33   #39
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: zakup lampy i początki robienia żelików

Sklepy internetowe? Np. najlepsze z nich - euro fashion i SPN ?
Tu gdzie liczy się jakość, cena jest proporcjonalnie wysoka. Jesli ktoś chce pracować na szajsie - typu la femme lub ladys Nail - droga wolna. Ja mowie o produktach świetnej jakości, wychodząc z założenia ,że jak coś robić - to najlepiej jak tylko można a nie na 'odwal sie'
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 21:31   #40
ena20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 89
Dot.: zakup lampy i początki robienia żelików

Spokojnie... ja nie kupuję szajsu... chodiz mi o to, że kupuje dobre kosmetyki w dobrych hurtowniach... przez internet nikt mnie nie pyta o certyfikat, więc tak na prawdę nawet laik (bez obrazy) może kupić profesjonalne produkty.
ena20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 16:11   #41
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: zakup lampy i początki robienia żelików

Jak to nikt przez internet nie pyta?! Ile ja sie musiałam nameczyć zeby pościągac ze sciany dyplomy, wyjąc z ramek, zrobić im fotki, wrzucic je na komp i przesłac do hurtowni... Zakupy przez internet również obowiązuje ta zasada.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-07, 21:02   #42
ena20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 89
Dot.: zakup lampy i początki robienia żelików

Hm... no ja nigdy nie miałam tego problemu... ale może to dlatego, że ta hurtownia mnie juz znała, bo wcześniej robiłam u nich zakupy osobiście... Ale myslę, że wszystko można, trzeba się tylko postarać!
ena20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 12:12   #43
monikanonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1
Lampa

mam pytanko czym czyścicie przybrudzoną lampę do utwardzania żelu?
monikanonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 15:57   #44
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Lampa

Płynem do masy, a potem srodek do dezynfekcji.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 23:58   #45
ena20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 89
Dot.: Lampa

Zgadzam się a Albertyną. Tylko czasem nie chce ładnie zejść. Zastanawiam się nad lampą UV z wysuwaną wkładką.
ena20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 11:42   #46
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Lampa

Wysuwana wkładka to bardzo fajny pomysł, zwłaszcza jezli jest jeszcze lustrzana- wtedy odbija swiatło i utwardza żeliki dodatkowo od spodu.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 12:05   #47
sandra667
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 235
Exclamation Malutka LAMPKA UV !!

WItam Tak jak w temacie, poszukuje naprawde małej lampy UV, takiej którą bez problemu zabiore w podróż, wszędzie mi sie zmieści... moze macie cos takiego ? Moze gdzies widziałyście ? Znajoma po kursie własnie kompletuje zestaw, ma juz jedną lampke ale taką dosyc sporą i poszukuje jakiejsc malutkiej, a ze nie ma dostępu do netu to poprosiła abym ja za nią cos poszukała...ale przeglądając allegro i różne stronki na nic małego nie trafiłam :/ Moze któras z Was ma naprawde małą lampke i mogłaby wkleic foto i ewentualnie powiedziec gdzie kupiła ?! Bede bardzo wdzięczna za kazde info
sandra667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 18:22   #48
aguskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 394
Dot.: Malutka LAMPKA UV !!

Witaj Masz tu link http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=97007933
aguskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 19:02   #49
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: Malutka LAMPKA UV !!

Taka lampa jest dobra do wybłyszczania paznokci żelem lub do utwardzania naturalnej płytki, przy żelach może nie zdać egzaminu.
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-15, 22:09   #50
sandra667
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 235
Dot.: Malutka LAMPKA UV !!

no i masz podałaś mi link do aukcji którą widziałam... moja znajoma ma taką lampke, była razem w zestawie, który dostała z Włoch Ona malutka nie jest własnie juz prędzej ta jest malutka: http://www.allegro.pl/item95056333_l..._paznokci.html ale dzieki wielkie za zainteresowanie A co myślicie o tej lampce co ja wkleiłam link ? Tamta którą podałaś, dobrze utwardza zelowe pazurki, bo pare razy z niej korzystałam robiąc swoje
sandra667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 22:17   #51
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Malutka LAMPKA UV !!

Cytat:
Napisane przez sandra667
no i masz podałaś mi link do aukcji którą widziałam... moja znajoma ma taką lampke, była razem w zestawie, który dostała z Włoch Ona malutka nie jest własnie juz prędzej ta jest malutka: http://www.allegro.pl/item95056333_l..._paznokci.html ale dzieki wielkie za zainteresowanie A co myślicie o tej lampce co ja wkleiłam link ? Tamta którą podałaś, dobrze utwardza zelowe pazurki, bo pare razy z niej korzystałam robiąc swoje
mam taka lampe w domu, wcale nie jest taka malutka
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 22:44   #52
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Malutka LAMPKA UV !!

Czy to nie jest ta lampka z zestwu z tesco?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 20:51   #53
ena20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 89
Dot.: Malutka LAMPKA UV !!

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=97007933 - to nie jest wcale mała lampa!

Widziałam na tagrach taką dosłownie kieszonkową wersję lampy UV. Rozmiar bardzo zbliżony do etui od okularów, ale niesttey nie wiem gdzie można taką kupioć
ena20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 21:43   #54
sandra667
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 235
Dot.: Malutka LAMPKA UV !!

Ena20 no ja wiem, ze nie jest mała przekręcic ją sobie mozna itp, ale malutka to ona nie jest ... lampka jak etui na okulary ? ojjj to by było suuuuper !! Gdyby ktos cos wiedział, gdzie to mozna nabyc to bede baaaaaaaaaaaaardzo wdzięczkna
sandra667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 10:14   #55
Puny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 146
jaka lampa uv?

Witam i przepraszam, jeśli powtarzam wątek, ale moje poszukiwania w wyszukiwarce nie przynoszą rezultatów.
Niedawno skończyłam kurs modelowania paznokci i jestem na etapie kompletowania sprzętu potrzebnego do przedłużania żelami. Mam kłopot z wyborem lampy uv. Czy mozecie mi coś polecic? Jakie lampy używacie? Na co powinnam zwrócic uwagę kupując lampę?
Puny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 10:28   #56
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: jaka lampa uv?

Ujełaś mnie sformułowaniem "modelowanie paznokci " bo jak słysze o " kursie robienia tipsow " to mnie ciarki przechodzą....więc postaram się powiedziec jak najwiecej

Po pierwsze sprobuj dostac jeden z ostatnich numerow Nail Pro - był tam wielki artykuł na temat lamp - ich budowy i historii ( warto przeczytac).

A z konkretow....
jesli przedłuzasz pazury na szablonie zdecydowanie godna polecenia bedzie lampa otwarta. Łatwo w niej zerknąć na paluchy klientki i oformowac ładny tunel

Jesli przedluzasz na tipsie dobra bedzie duza lampa tunelowa- taka na 5 paluszkow ( skraca czas pracy i jest wygodniejsza).

A szczyt marzen to taki wielki kombajn... z frezarką, pochlaniaczem itp lub choc lampka na 2 rece....


Jakiej bys nie wybrala - bardzo wazne jest by miala odpowiednia moc - zaroweczki 9 W beda niezbedne jesli chcesz miec pewnosc
,ze utwardzisz wszystkie zele

Jesli chodzi o sam zakup....na allegro mozesz dostac lampe taniej jednak wybierz sprawdzonego sprzedawce!! Bywa ,że kupisz lampke "na promocji" po czym nie bedziesz w stanie wymienic zarowki... Stąd tez czasem lepiej troche dolozyc ale kupic sprzet w sprawdzonej hurtowni.

Aha! Dobrze tez by lampka miala wylacznik czasowy - to znacznie ulatwia prace.

Tak na szybko - to tyle
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 11:18   #57
Puny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 146
Dot.: jaka lampa uv?

Paula, bardzo ci dziękuje! Postaram się przeczytac polecony przez ciebie artykuł.

A tak na marginesie to nie wiedziałam, że do szablonu i tipsów polecane są inne modele lamp. Potrafię przedłużac na tipsie, w planach mam naukę przedłużania na szablonie i myślałam, że uda sie to załatwic za pomoca jednaj lampy...

Kolezanka poleciła mi lampę La Femme - link http://lf.pl/pid,268,lang,plindex.php
Co o niej sądzicie?
Puny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 11:29   #58
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: jaka lampa uv?

Powiem szczerze ,że nie znam firmy ,ktora mialaby gorszą opnię niż LF...ale lampy chyba powinni miec dobre!!!!
Ja mam taka własnie lampeczke i bardzo ją sobie chwale...
Choć jednoczesnie uzywam tez mniejszego egzemplarza- do ktorego moge zerkac i z ktorego mozna w razie potrzeby łatwiej i szybciej wyciagnac łapke

Oczywiscie ,że mozna miec jedna lampke - zwlaszcza na poczatek!!
Wiadomo - 2 bedą wygodniejsze...ale nie dajmy sie zwariowac
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 16:08   #59
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: jaka lampa uv?

Puny, lampa wygląda ok, chyba sama mam taka samą i jestem z niej zadowolona, a pracuje i na szablonie i na tipsie. Weź pod uwage, ze cena nie obejmuje zarówek, które też musisz dokupic. Dobre zarówki to Philips i Sylviana.

I chyba po raz pierwszy nie zgodzę sie z Paulą! Nie lubię lamp przelotowych!!! Raz w zyciu pracowałam z taka i cały czas sie bałam, ze sobie utwardze pędzelek, bo zele zawsze zakręcam....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 18:39   #60
Puny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 146
Dot.: jaka lampa uv?

Dzięki Albertyna!
Dziewczyny, znalazłam jeszcze coś takiego, wydaje mi się ze ta lampa jest całkiem podobna do tej z La Femme, ale cena dużo niższa, wiec podchodzę nieufnie i nie wiem co o niej myślec. Spojrzycie i ocenicie?
http://tipsy.pl/product_info.php?cPa...a529a22d1e3d0c
Puny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-29 10:52:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.