Problem z nadgorliwym użytkownikiem ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-18, 14:35   #31
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Problem z nadgorliwym użytkownikiem ;)

Cytat:
Napisane przez xanka
Cytat:
Napisane przez lexie
Konsenwentnie twierdziła, że ma 32 lata nawet wiek miała wpisany we wszystkich profilach (chyba?) pisała o 52-letniej mamie i dzieciach... Nie wydaje mi się, żeby sobie całą osobowość ukuła na potrzeby wizażu.

W każdym razie dziwne to było.
no wiem Lexi, widziałam te wątki i na MzK pisała o 12letniej córce.. ale szczerze mówiąc wole wierzyć, że to jednak jakiś "dzieciak", bo jak sobie pomyśle, że dorosła kobieta miałaby się tak zachowywać.. to troszkę mi jej szkoda
więc wychodzi na to, że córcia jak i mamusia urodziły dziecko w wieku 20 lat, cóż za rodzinna konsekwencja ;-) [poprostu myślę, że były to osoby stworzone na potrzeby Wizażu,a wszelkie dane i informacje o niej konsekwentnie pinowane, by prawda nie wyszła na jaw]
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 14:40   #32
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Problem z nadgorliwym użytkownikiem ;)

A może córa dorywała się do kont mamusi? Z tego co piszecie, to niektóre komentarze poziomem nawet by pasowały...
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 17:35   #33
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Problem z nadgorliwym użytkownikiem ;)

z tym ze mamusia chyba próbowałaby sie jakos wytłumaczyc i by powiedziała, ze to córcia takie rzeczy wypisuje
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 19:46   #34
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Problem z nadgorliwym użytkownikiem ;)

A ja wlasnie przegladam jej posty bo ciekawa bylam dlaczego bana dostala. Jeszcze wczoraj ja czytalam, a dzis ban, wiec poszlam za rada Jelonka i zaczelam przegladac posty, zeby moja babska ciekawosc zaspokoic. Ostatnio dos czesto sie na bany nacinam, a osoby te pisza calkiem normlanie, nie obrazaja nikogo, wiec ta ciekawosc byla jeszcze wieksza.
Fakt jest , ze czasami pisala w temacie ale nie na temat hihihi. A to nabijanie sobie postow, jak ktos tu juz pisal. Wiecie co? ja czegos takiego nie rozumiem. Po co nabijac sobie posty? Przeciez i tak kiedys sie calkiem sporo ich nabierze. Mi jakos na tym nie zalezy. Czasami bym cos napisala, ale albo mi sie nie chce stukac w kalawiature, albo synek chcialby mi pomagac hihihi, wiec sobie odpuszczam, bo on raczej utrudnia, a potem stwiedze, ze tak wlasciwie moja wypowiedz tam nie jest az tak bardzo potrzebna. Inne wizazanki juz napisaly co trzeba.
Albo, ze weszla pod paroma nikami. tego tez nie rozumiem. No przepraszam kochane, ja jakas debilka jestem czy cos. Po co wlazic pod paroma nikami, przeciez i tak mnie znajda po numerze IP, dobrze pisze?
Czy ktos mi moze wytlumaczyc takie zachowanie, bo ja naprawde nie jarze.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 20:10   #35
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Problem z nadgorliwym użytkownikiem ;)

Dobrze, że Effcia32 się z nami pożegnała, bo była mało przekonywująca. Żeby nie napisać denerwująca.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 20:28   #36
makadamia
Raczkowanie
 
Avatar makadamia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 328
Dot.: Problem z nadgorliwym użytkownikiem ;)

Cytat:
Napisane przez xanka
Mam wrażenie, że to jakaś nastolatka (albo niespełniony nastolatek )nudząca się w domu.. nie ma nic gorszego od znudzonych ludzi
wiesz, byłam zalogowana na portalu dla 40-latków takim dyskusyjno literackim...ludziska wrzucali tam różne tematy do dyskusji, własna twórczość literacka....czasami to była tfurczość i zdarzały się przypadki, że ktoś pod jednym nickiem pisał piękne wiersze, a pod innym lżył żonę i jej znajomych (i mnie się oberwało) toczyły się tam istne boje o możliwość ograniczania dostępu takim artystom
__________________
jestem jaka jestem i taką mnie trzeba kochać

Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą.
Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie:
może zostać waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem

Théophile Gauthie
makadamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 20:38   #37
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Problem z nadgorliwym użytkownikiem ;)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
A ja wlasnie przegladam jej posty bo ciekawa bylam dlaczego bana dostala. Jeszcze wczoraj ja czytalam, a dzis ban, wiec poszlam za rada Jelonka i zaczelam przegladac posty, zeby moja babska ciekawosc zaspokoic. Ostatnio dos czesto sie na bany nacinam, a osoby te pisza calkiem normlanie, nie obrazaja nikogo, wiec ta ciekawosc byla jeszcze wieksza.
Fakt jest , ze czasami pisala w temacie ale nie na temat hihihi. A to nabijanie sobie postow, jak ktos tu juz pisal. Wiecie co? ja czegos takiego nie rozumiem. Po co nabijac sobie posty? Przeciez i tak kiedys sie calkiem sporo ich nabierze. Mi jakos na tym nie zalezy. Czasami bym cos napisala, ale albo mi sie nie chce stukac w kalawiature, albo synek chcialby mi pomagac hihihi, wiec sobie odpuszczam, bo on raczej utrudnia, a potem stwiedze, ze tak wlasciwie moja wypowiedz tam nie jest az tak bardzo potrzebna. Inne wizazanki juz napisaly co trzeba.
Albo, ze weszla pod paroma nikami. tego tez nie rozumiem. No przepraszam kochane, ja jakas debilka jestem czy cos. Po co wlazic pod paroma nikami, przeciez i tak mnie znajda po numerze IP, dobrze pisze?
Czy ktos mi moze wytlumaczyc takie zachowanie, bo ja naprawde nie jarze.
Na bana zasłużyła choćby wklejaniem cudzych zdjęć paznokci i pisaniu, że to jej wzory...
W ogóle kiedy o tym teraz myślę, że może faktycznie ona wszystko zmyślała?

Też nie rozumiem, ja nawet nie patrzę na licznik i bardzo się zdziwiłam jak ktoś mi napisał, że przekroczyłam 4 000 postów A tym bardziej logowania się na 3 kontach
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-19, 02:50   #38
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Dot.: Problem z nadgorliwym użytkownikiem ;)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
Wiecie co? ja czegos takiego nie rozumiem. Po co nabijac sobie posty? Przeciez i tak kiedys sie calkiem sporo ich nabierze. Mi jakos na tym nie zalezy. Czasami bym cos napisala, ale albo mi sie nie chce stukac w kalawiature, albo synek chcialby mi pomagac hihihi, wiec sobie odpuszczam, bo on raczej utrudnia, a potem stwiedze, ze tak wlasciwie moja wypowiedz tam nie jest az tak bardzo potrzebna. Inne wizazanki juz napisaly co trzeba.
Albo, ze weszla pod paroma nikami. tego tez nie rozumiem. No przepraszam kochane, ja jakas debilka jestem czy cos. Po co wlazic pod paroma nikami, przeciez i tak mnie znajda po numerze IP, dobrze pisze?
Monia, identycznie myślę jak Ty.
Też czasem coś bym napisała, ale nie piszę bo .. dochodzę do takich samych wniosków jak Ty (no tyle tylko, że synek mi nie pomaga )
Więc pisanie dla samego pisania, albo nabijania postów też jest dla mnie bardzo niezrozumiałe.
Stąd moja teoria: znudzony człowiek - niedobry człowiek


Cytat:
Napisane przez makademia
wiesz, byłam zalogowana na portalu dla 40-latków takim dyskusyjno literackim...ludziska wrzucali tam różne tematy do dyskusji, własna twórczość literacka....czasami to była tfurczość i zdarzały się przypadki, że ktoś pod jednym nickiem pisał piękne wiersze, a pod innym lżył żonę i jej znajomych
To tylko potwierdza, że metryka nie zawsze idzie w parze z dojrzałością.

Całe szczęście, że osobiście nie znam podobnych "przypadków"
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 08:01   #39
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Problem z nadgorliwym użytkownikiem ;)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
A ja wlasnie przegladam jej posty bo ciekawa bylam dlaczego bana dostala. Jeszcze wczoraj ja czytalam, a dzis ban, wiec poszlam za rada Jelonka i zaczelam przegladac posty, zeby moja babska ciekawosc zaspokoic. Ostatnio dos czesto sie na bany nacinam, a osoby te pisza calkiem normlanie, nie obrazaja nikogo, wiec ta ciekawosc byla jeszcze wieksza.
Fakt jest , ze czasami pisala w temacie ale nie na temat hihihi. A to nabijanie sobie postow, jak ktos tu juz pisal. Wiecie co? ja czegos takiego nie rozumiem. Po co nabijac sobie posty?
Przeciez i tak kiedys sie calkiem sporo ich nabierze. Mi jakos na tym nie zalezy. Czasami bym cos napisala, ale albo mi sie nie chce stukac w kalawiature, albo synek chcialby mi pomagac hihihi, wiec sobie odpuszczam, bo on raczej utrudnia, a potem stwiedze, ze tak wlasciwie moja wypowiedz tam nie jest az tak bardzo potrzebna. Inne wizazanki juz napisaly co trzeba.
Albo, ze weszla pod paroma nikami. tego tez nie rozumiem. No przepraszam kochane, ja jakas debilka jestem czy cos. Po co wlazic pod paroma nikami, przeciez i tak mnie znajda po numerze IP, dobrze pisze?
Czy ktos mi moze wytlumaczyc takie zachowanie, bo ja naprawde nie jarze.
tego poprostu się nei zrozumie i już.

są ludzie, którym zależy tylko na tym, by jak najszybciej dobić do jakiejś tam liczby [o czym mogą świadczyć np. posty typu: [cyt.] "nie wiem jak Ci pomóć/nigdy nei kupiłam/ nie korzystałam" wpisane w tematach, w których prosi się o pomoc/radę, no cóż, ja nei rozumiem po co to pisać skoro moja wypowiedź napewno nikomu nei pomoże, nie wiem -to nie piszę nic


a po co włazić pod parom nickami?? -tego nei zrozumiem nigdy
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.