Wrześniowo-październikowe mamusie 2007 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-23, 07:28   #31
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowe Mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
na prośbe poissonivy i pysimn zmieniłam nazwę na: wrześniowo- październikowe mamusie 2007
Dzięki Madziorek ja też o tym pisałam na "próbować aż do skutku ", może więcej przyszłych mam z tamtego wątku dołączy do nas - Madziorek na Ciebie też liczymy
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2007-01-23 o 08:31
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 07:39   #32
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Ojoj kolejna edycja Gratuluję dziewczyny bardzo serdecznie i życzę zdrówka
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 08:13   #33
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Witam Was
...a oto nasz mały fasol, 5 tydzień 6 dzień

ps. a gdzie nasza założycielka, Ebena?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia bubun.jpg (68,9 KB, 70 załadowań)
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 08:29   #34
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Witajcie kochane

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Dzięki Madziorek ja też o tym pisałam na "próbować aż do skutku ", może więcej przyszłych mam z tamtego wątku dołączy do nas - Madziorek na Ciebie też liczymy
wiem i już zmieniłam przepraszam pysiu za przeoczenie ciebie

Cytat:
Napisane przez taszkin Pokaż wiadomość
Witam Was
...a oto nasz mały fasol, 5 tydzień 6 dzień

ps. a gdzie nasza założycielka, Ebena?
Taszkin, jaką masz piękną fasolcię
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 08:34   #35
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez edytka2 Pokaż wiadomość
własciwie to zazdroszcze dziewczynom ktore maja mdlosci itp, przynajmniej wiedza ze wszystko jest ok a u mnie zero objawów, tylko troche nabrzmiałe piersi...ach wy tez ciagle myslicie o tym zeby wszystko bylo dobrze?
Nie martw się wszystko będzie dobrze, a na mdłości to troszkę za wcześnie chyba (choć pewnie to nie jest regułą). Mi było jak na razie dobrze, a dopiero wczoraj hormony dały o sobie znać. Jak bardzo mnie mdliło świadczy fakt, że wczoraj pierwszy raz od kilku lat nie użyłam żadnych perfum (wiecie co to znaczy dla perfumoholiczki???).
No pewnie, że każda z nas martwi się, czy wszystko jest ok, to raczej normalny objaw.
A objawy: piersi powiększone, ale tak troszkę inaczej niż przed okresem (u mnie wtedy są jędrne, napięte i takie dziewczęce). No i mięśnie na dole brzucha bardzo napięte. A teraz jeszcze doszedł taki metaliczny posmak w ustach.
Ale się rozpisałam.
Dziękuję Madziorko za zmianę w nazwie wątku i teraz to już nie masz wyboru tylko do nas musisz dołączyć.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 08:48   #36
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Nie martw się wszystko będzie dobrze, a na mdłości to troszkę za wcześnie chyba (choć pewnie to nie jest regułą). Mi było jak na razie dobrze, a dopiero wczoraj hormony dały o sobie znać. Jak bardzo mnie mdliło świadczy fakt, że wczoraj pierwszy raz od kilku lat nie użyłam żadnych perfum (wiecie co to znaczy dla perfumoholiczki???).
No pewnie, że każda z nas martwi się, czy wszystko jest ok, to raczej normalny objaw.
A objawy: piersi powiększone, ale tak troszkę inaczej niż przed okresem (u mnie wtedy są jędrne, napięte i takie dziewczęce). No i mięśnie na dole brzucha bardzo napięte. A teraz jeszcze doszedł taki metaliczny posmak w ustach.
Ale się rozpisałam.
Dziękuję Madziorko za zmianę w nazwie wątku i teraz to już nie masz wyboru tylko do nas musisz dołączyć.
dziękuje za zaproszenie z TZ cały czas działamy
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 09:15   #37
Lalinka
Przyczajenie
 
Avatar Lalinka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 13
Dot.: wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Hej dziewuszki!!! To i ja dolaczam do Was!!! Nie bylam jeszcze u doktora, termin mam dopiero na czwartek. Jednakze juz 2 razy robilam test i zakazdym razem potwierdzilo sie!!!! Jestem w ciazy!!! Juuupi!!!!Takze mam juz pierwsze obawy jak obolale powiekszone piersi i bole w podbrzuszu.Wedlug moich obliczen termin mialabym na 12 wrzesnia. Zobaczymy jednak co powie moj lekarz. Ciesze sie, ze natrafilam na to forum i ze tu jestem!!!!
Lalinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 09:18   #38
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez taszkin Pokaż wiadomość
Witam Was
...a oto nasz mały fasol, 5 tydzień 6 dzień

ps. a gdzie nasza założycielka, Ebena?
taszkin FASOLINKA ŚLICZNA Ojej a kiedy ja zobaczę swoją, do 30.01 (bo wtedy mam wizytę) to ja
Madziorka podzielam zdanie poissonivy - czekamy na Ciebie
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 09:31   #39
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Taszkin fasolka przepiękna.

Witamy Lalinko. Ja do lekarza idę dopiero 30 stycznia, chyba oszaleję do tego czasu. Mam ferie (uff trochę spokoju od moich uczniów - uczę w gimnazjum, więc zawsze dużo pracy). Siedzę i jem lody.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 10:05   #40
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Taszkin piekna fasolcia
Dziewczyny wszystkim jeszcze raz chciałam pogratulowac fasoleczek -buziaczki ( Bardzo chciałabym do was dołączyć... Moge czasem do was zaglądać?Pozdrawiam Pa Agata
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 10:06   #41
Katarzynka77
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Gratuluję kolejnym ciężaróweczkom

Ja dziś mam strasznego doła psychicznego. Mam dziś wizytę u ginki i prawdopodobnie pierwsze USG i strasznie się boję. Tak długo czekałam na fasolkę, że naprawdę bardzo mocno chciałabym, aby wreszcie wszystko było ok.
Martwi mnie, że nie mam typowych objawów. Jedynie bolą mnie piersi i są troszkę wieksze - to tyle. Nie mam żadnych mdłości...
Trzymajcie, proszę kciuki, za moją dzisiejszą wizytę.

Taszkin, prześliczną masz fasolunię. Zazdroszczę Ci, że już wiesz, że wszystko jest ok.
Katarzynka77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 10:13   #42
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Fasolek dziękuje Wam wszystkim za komplementy

Lalinko witaj
Poissonivy, smacznego!

Koniecznie piszcie co u Was, czy wszystko w porządku
...mnie ginekolog kazała jeść co 3 godziny, nie dopuszczać do głodu. Właśnie mam przerwę w pracy i zabieram się za przymusową bułkę.
Pomijam fakt, że chyba 'wyświruję' do następnej wizyty. Najchętniej poszłabym teraz sprawdzić 'jak tam'

Katarzynko, wszystko będzie dobrze. Zobaczysz Trzymam za Was mocno kciuki.
Objawami się nie przejmuj, ja dopiero teraz zaczęłam je odczuwać, moja siostra z kolei przez calutką ciążę nie czuła nic.
Wiem, co czujesz. Też byłam niepewna i nerwowa, aż do wizyty, gdzie dowiedziałam się, że na szczęście wszystko jest ok. Jednak już mi spokój przeszedł i znów czekam do następnej...
Głowa do góry, czekam na dobre wieści!

Adatka Dzięki
ps. a spróbuj tylko nie zaglądać!
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 16:24   #43
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Witamy Lalinko. Ja do lekarza idę dopiero 30 stycznia, chyba oszaleję do tego czasu. Mam ferie (uff trochę spokoju od moich uczniów - uczę w gimnazjum, więc zawsze dużo pracy). Siedzę i jem lody.

Tak tak witamy Lalinko

Poissi ja też idę do lekarza 30.01 i też już się nie mogę doczekać
adatka koniecznie masz zaglącać, a najlepiej to dołączyć
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 07:13   #44
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Hej Hej co u nas tak cichutko ?

A może jeszcze śpicie
JA muszę wstać i szykować się do pracy, ale mam lenia zwłaszcza jak widze co dzieje się za oknem - śnieżyca ?

Jak samopoczucie moje drogie? U mnie OK, aż do pierwszych mdłości .


A mam pytankio dziewczynki czy powiedzieliście już swojej rodzince ?

A jeśli nie to kiedy zamierzacie ? ( Ja nie mogę się doczekać, ale z drugiej strony jest tak wcześnie i troszkę się boję, zwłaszcze w świetle ostatnich wydarzeń czyli kilku nawet to słowo przez gardło mi nie przechodzi ale zaczyna się na p.....)
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 07:39   #45
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Ehhh dopiero sie wygramolilam z lozka u nas - we Wroc tez bialo i dalej poada; uwielbiam snieg - a najbardziej jak siedze w cieplutkim domu i ogladam przez okno taki fajny zasniezony swiat
Moje samopoczucie bez zmian - brak jakichkolwiek objawow, poza dotkliwym bolem i powiekszeniem piersi..
mam dylemat - mialam nadzieje ze uda mi sie dostac do swojej lekarki jutro zeby potwierdzic ciaze, zrobic usg i dostac ew wskazania co i jak dlaej...tymczasem sie okazuje ze najblizszy termin jest dopiero 28-ego...lutego!!!za ponad miesiac!!!zapisalam sie wiec do innego lek z ktorym niestety nie mialam nigdy wczesniej kontaktu i nie znam zadnej opini ale pracuje w jednej z prywatnych przychodni med - mam nadzieje ze chociaz poziom uslug i sprzet beda ok. Myslicie ze dobzre robie?Mialam zrobione wczesniej badania na tokso, rozyczke itp wiec teraz prawdopodobnie zleci mi tylko ogolne badania krwi... nie moge przeciez czekac miesiac na wizyte do lekarki u ktorej rozpoczelam starania bo nawet nie mialaby pewnosci czy wszystko ok
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 07:58   #46
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

No to Pysia nie ma mocnych, wszystko prawie w tym samym czasie, to co rodzimy w tym samym czasie? Ja poczekam na Ciebie .
My już powiedzieliśmy, przy uroczystej kolacji, niestety prawie sama musiałam to zrobić, bo TŻ zaczął mówić i ...się popłakał.

Bianka myślę, że zrobiłabym na Twoim miejscu to samo. Zaliczysz pierwszą wizytę, żeby potwierdzić ciążę, zrobić USG, a potem już będziesz u swojego lekarza.
A u mnie tylko w nazwie miasta Biało w Białymstoku cicho, normalnie i nic nie pada... Dzisiaj pogoda nie zachęca do spacerów. Dzisiaj siedzę w domu no chyba, że się lody skończą, to wtedy zmuszę się wyjść .
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 08:06   #47
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
No to Pysia nie ma mocnych, wszystko prawie w tym samym czasie, to co rodzimy w tym samym czasie? Ja poczekam na Ciebie .
My już powiedzieliśmy, przy uroczystej kolacji, niestety prawie sama musiałam to zrobić, bo TŻ zaczął mówić i ...się popłakał.

Bianka myślę, że zrobiłabym na Twoim miejscu to samo. Zaliczysz pierwszą wizytę, żeby potwierdzić ciążę, zrobić USG, a potem już będziesz u swojego lekarza.
A u mnie tylko w nazwie miasta Biało w Białymstoku cicho, normalnie i nic nie pada... Dzisiaj pogoda nie zachęca do spacerów. Dzisiaj siedzę w domu no chyba, że się lody skończą, to wtedy zmuszę się wyjść .
Poissonivy z tymi terminami to tak zabawnie się składa, ale z terminem porodu to się nie zgadzam ty pierwsza Chociaż jak będziemy już na półmetku to pewnie już wszyskie będziemy chciały mieć jak najszybciej to za sobą i przytulić dzidzie w ramionach

Bianka poissonivy ma rację, dobrze zrobiłaś, będziesz spojojniejsza że wszystko w porządku jak byś się denerwowała tyle czekając, a potem już do swojej P.doktor będzie dobrze
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 08:43   #48
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Witajcie, zimowego dnia
Jak Wasze samopoczucie?

Biankaaa, pewnie, że dobrze zrobiłaś. Nie ma na co czekać. 28 luty to kawał czasu! Zobaczysz, wszytko będzie dobrze też bym nie czekała.
Pysiamn, my powiedzieliśmy w domach po 2 dniach od 'dowiedzenia się'. Bo dzień po zrobieniu testu byłam u lekarza, a po powrocie do domu powiedzieliśmy. Postanowiliśmy, że powiemy, ale tylko po potwierdzeniu przez lekarza. Nie miałam oporów przed poinformowaniem rodziny, jednak z przekazaniem informacji 'dalej' jeszcze poczekamy.
Pysiamn, zrób jak czujesz - to najważniejsze.

Wszystko będzie w porządku - bardzo gorąco w to wierzę. Coraz mocniej. Choć takiego niepokoju jak teraz nie odczuwałam nigdy i o nic. Jeszcze się trochę gubię, sama w sobie. Nie ogarniam się w tym wszystkim

Dobra, czas do pracy Trzymajcie się ciepło w ten śnieżny dzień
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 08:54   #49
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
A u mnie tylko w nazwie miasta Biało w Białymstoku cicho, normalnie i nic nie pada... Dzisiaj pogoda nie zachęca do spacerów. Dzisiaj siedzę w domu no chyba, że się lody skończą, to wtedy zmuszę się wyjść .
Jest biało . Sypnęło śniegiem.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-24, 09:12   #50
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

taszkin dzięki, my z mężem już ustaliliśmy że powiemy po wizycie u lekarza , ale do 30.01 to jeszcze troszkę i korci mnie, ale zaczakam
poissonivy u nas w Warszawie też biało i cały czas pada, ale jak pomyślę, że muszę przedzierać się przez miasto do pracy to
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 09:13   #51
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Super ze kazda ma fajne widoki z okien - zawsze jak pada sniego to ogarnia mnie taka dziwna nostalgia...tymabradziej teraz
taszkin - mam bardzo podobne odczucia, oprocz tego ze bardzo sie ciesze ze jestem w ciazy to mimo wszystko jestem tym wszystkim mocno zdziwiona, mam strasznie duzo watpliwosci czy oby napewno jest to dobry moment,czy sobie poradzimy i co najwazniejsze - czy z dzieckiem jest wsyztsko dobrze,czy mu czyms nie szkodze, czy bedzie zdrowe,czy zapewnie mu wsyztsko czego bedzie potzrebowalo...ehhh no mnostwo mam tych watpliwosci i ciagle mi sie takie mysli przewalaja po glowie...
Mysle ze wizyta u lekarza mnie uspokoi, mam taka nadzieje Mam pytanie do mam ktore pierwsza wizyte maja juz za soba : o co warto zapytac lekarza?czy zawsze lek wykonuje usg? czy przy takim pierwszym usg jest juz okreslany "wiek" dziecka, ktory to tydz itp? mam oczywiscie swoje wlasne wyliczenia kiedy najprawdopodobniej doszlo do poczecia ale zawsze to lepej dowiedziec sie napewno;P czy poprosic o zapisanie jakis wit?[ kwas foliowy juz biore].
czy moze nasuwaja sie wam jeszcze jakies sugestie co do takiej pierwszej wizyty juz w ciazy?
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 10:08   #52
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Biankaaa, u mnie na pierwszej 'zaciążonej' wizycie było normalne badanie, i zaraz potem usg (zdjęcie wyżej).
Podam linka do wypowiedzi Kasi_mw, według tej metody chyba liczyła też moja pani doktor, bo wyszło podobnie: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...3&postcount=19
Określiła 5 tydzień 6 dzień.
O nic prawie nie pytałam, jedynie czego mi teraz nie wolno jeść...taka byłam zdenerwowana. Ona nawet się zdziwiła mówiąc: "ale ty to chyba nie jesteś zbytnio podekscytowana?" (a ja byłam...zamurowana)
Wszystko sama zleciła, badania, itp. Nie musiałam o niczym pamiętać. Mój M. też miał mnóstwo pytań, ale dopiero jak wyszliśmy...
Dostałam kwas foliowy 5mg (na receptę, ze względu na dawkę).
Witamin sama żadnych nie bierz, może je ew. zlecić lekarz po zrobieniu Ci badań, jeśli będzie potrzeba.
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 10:17   #53
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

orientacyjnie licząc dziecko urodziloby sie ostatniego dnia wrzesniarodzinna tradycja to przynajmniej tydzien pozniej po terminie wiec dzieciaczek pewnie jak nic bedzie pazdziernikowy
hehe jak znam siebie przed sama wizyta tez bede miala 100 pytan a na miejscu - kompletna pustka w glowie hihi
tak bardzo bym chciala zeby wszystko bylo dobrze
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 10:57   #54
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez taszkin Pokaż wiadomość

Adatka Dzięki
ps. a spróbuj tylko nie zaglądać!
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
adatka koniecznie masz zaglącać, a najlepiej to dołączyć
Dziekuje -jestescie kochane - a tak szczerze to bardzo -bardzo- bardzo bym chciała do was dołączyć
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 13:05   #55
anusia_82
Zadomowienie
 
Avatar anusia_82
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 1 162
GG do anusia_82
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
Dziekuje -jestescie kochane - a tak szczerze to bardzo -bardzo- bardzo bym chciała do was dołączyć
Adatko ja też tu podczytuje i marze trzymam kciuki za Wszystkie mamuśki i za te przyszłe też!
__________________
Powiedziałam "TAK"

Serafinek przyszedł na świat 5 sierpnia 2009

Gabriel przyszedł na świat 11 stycznia 2011
anusia_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 13:23   #56
edytka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 154
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

czesc dziewczynki
u mnie bez zmian, dalej zero objawów tylko czasami metaliczny smak w ustach i obrzmiale piersi.w weekend powiedzielismy rodzince, chcialam poczekac jeszce ale mielismy na 9 czerwca zaplanowany ślub, tak wiec musielismy go teraz przeniesc na wielkanoc;-)do lekarza na drugie usg ide dopiero 12 lutego bo mój lekarz jedzie sobie na narty ;-(mam nadzieje,że wszystko bedzie dobrze...wiecie zawsze myslalam,ze jak kobieta jest w ciazy to czuje sie jakos tak inaczej ,a a ja teraz całkiem normalnie, jak Wy sie czujecie???całuje mocno
edytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 17:06   #57
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Dziewczyny pomocy!!!

Ja mam dziś dzień zgrozy, mam prywatną opiekę medyczną za którą płaci mi firma jest to klinika Lim. Ostatnio jak byłam na kontrolnej wyzycie u mojej Pani doktor „tak przed rozpoczęciem starań „ to lekarka pobrała próbkę do badania cytologicznego.

Dziś zadzwoniłam do kliniki i powiedziano mi, że trzeba powtórzyć badanie (jak zapytałam dlaczego, to Pani z recepcji powiedziała że tylko tyle wie)

Jestem cała w stresie, bo nigdy nie zdarzyło mi się powtarzać tego badania, a tak na chłopski rozum to przecież dobrych badań by powtarzać nie trzeba było?

Martwię się troszkę.
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 18:28   #58
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Pysiu, nie martw się na zapas. Skoro regularnie (a piszesz, że nigdy nie trzeba było powtarzać) je robisz, to nic strasznego nie powinno się dziać. Kiedy masz iść na powtórzenie cytologi? Czy 30 stycznia?
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 18:47   #59
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

dzięki poissonivy i tak się martwie , chociaż staram się o tym nie myśleć.

Postaram się wcześniej pojawić u lekarza.
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 20:24   #60
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Podobnie jak ty korzystam z usług Cm_Lim - mam bardzo dobra opinie na temat opieki med oferowanej w tym centrum natomiast pamietam ze zdazylo mi sie powtarzac badanie z powodu zagubienia czy tez zlego oznakowania probki do badania. Naprawde nie powinnas sie zamartwiac[szczegolne teraz kiedy ani tobie ani malenstwu nie wychodzi to na dobre].To sie zdarzatakze glowa do gory i ak najszybciej zglos sie do nich zeby dla wlasnego spokoju wyjasnic te sprawe
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.