Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-11, 20:53   #781
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Przepraszam, ze dopiero teraz.
Serum stosuję już ok 2 tygodni. Powiem szczerze, ze spodziewalam sie wiecej.. ładnie pachnie, dobrze sie wchlania, nawilza, ale specjaalnie nic nie robi. Moze powinnam stosowac je z maską z tej samej serii, ale nie mialam juz kasy żeby ją kupic.. Jest tez bardzo niewydajne. Potem na pewno kupie Galenic, moze na allegro bedzie taniej, bo w aptekach
Też szykuję sie na Galenic Elancyl - zastanawiam się tylko pomiędzy Cellureverse a Lipo-Reduktor.

Do tej pory miałam Vichy Lipo-Metric ale oprócz ładnego wygładzenia skóry i efektu perłowej poświaty efektów brak
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 11:50   #782
Goldberry_82
Raczkowanie
 
Avatar Goldberry_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Dziewczyny rewelacja! Odkryłam świetny balsam wyszczuplający Abacosun - Brazil Spa, który przyspiesza metabolizm. Zawiera L-karnitynę i kofeinę, składniki, które wpływają na redukcję tkanki tłuszczowej. To już mój kolejny kosmetyk z tej marki Abacosun, jestem na prawdę zadowolona. Pozdrawiam! Miłego dnia!
Goldberry_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 12:01   #783
kinolec
Zadomowienie
 
Avatar kinolec
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 000
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez nika21 Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem użyłam serum Eveline i pierwsze wrażenie było baaaaardzo pozytywne Bardzo ładnie się wchłania,skóra jest gładziutka,co mi się podobano i to chłodzenie jest dla mnie bombowe!Czuć chlód przyjemny,a nie tak jak czytałam opinie innych dziewczyn,że ich aż mrozi No,ale poczekamy i zobaczymy
ja uzywam trzeci dzien i jestem zachwycona skora wyraznie napieta i wygładzona stosuje rano i wieczorem i ten chłod jest bardzo przyjemny za taka cene polecam kosmetyk!!
__________________
de gustibus non est disputandum
kinolec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 12:15   #784
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

ja polecam z całego serca mój ulubiony balsam wygładzająco-ujędrniający z serii antycellulitowej, borowinowy z Tołpy + serum borowinowe z tej samej serii, używam już od dawna i mam świetnie napieta skórę i widocznie zmniejszony cellulit. Przy czym zaznaczam, że stosuje dietę, ćwiczę się i piję sporo wody
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 13:34   #785
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez Goldberry_82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny rewelacja! Odkryłam świetny balsam wyszczuplający Abacosun - Brazil Spa, który przyspiesza metabolizm. Zawiera L-karnitynę i kofeinę, składniki, które wpływają na redukcję tkanki tłuszczowej. To już mój kolejny kosmetyk z tej marki Abacosun, jestem na prawdę zadowolona. Pozdrawiam! Miłego dnia!
Taa, a ja odkryłam, że z Twoich 11 postów to już 8 zachwalający kosmetyki tej firmy - zarówno na cellulit jak i na: cerę mieszanę, tłustą, biust, trądzik i do opalania.
Bardzo zastanawiające
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 13:47   #786
nika21
Raczkowanie
 
Avatar nika21
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: gdzieś tam :)
Wiadomości: 242
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez kinolec Pokaż wiadomość
ja uzywam trzeci dzien i jestem zachwycona skora wyraznie napieta i wygładzona stosuje rano i wieczorem i ten chłod jest bardzo przyjemny za taka cene polecam kosmetyk!!


Ja co prawda używam tylko po kąpieli wieczorem,ale z każdym dniem jestem coraz bardziej zadowolona-skóra gładziutka i napięta,aż chce się dotykaćwięc napewno zostane przy tym serum na bardzo dłuuugoAle dam znac za jakiś tydzień jak się sprawuje
__________________
Odchudzamy się...
nika21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 13:48   #787
ViP_Vd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 13
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Nie wiem czy ktosś pisał, ale jako nastolatka używam balsamu ujędrniającego Under Twenty z wyciągiem z czerwonych alg i pomarańczy. Po tygodniu używania zauwazyłam ze mój celuicik na brzuchu powoli znika a skóra staje się miękka i jędrna OCzywiscie nie jest to zasługa samego balsamu ale tez ćwiczen i małej diety(bez słodyczy, fast foodów, zbednych ilości weglowodanówi i tłuszczów)... Ale polecam balsamik dla nastolatek
ViP_Vd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-12, 16:40   #788
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Dziewczyny rewelacja! Odkryłam świetny balsam wyszczuplający Abacosun - Brazil Spa, który przyspiesza metabolizm. Zawiera L-karnitynę i kofeinę, składniki, które wpływają na redukcję tkanki tłuszczowej. To już mój kolejny kosmetyk z tej marki Abacosun, jestem na prawdę zadowolona. Pozdrawiam! Miłego dnia!
masz moze sklad? chetnie looknę czy naprawde ma w skladzie cos super
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 18:40   #789
malwa163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez Sławka2 Pokaż wiadomość
Masażer jest razem z żelem do smarowania w jednym opakowaniu i to jest dokładnie to co w linku który podała lukrecja 222
Ja kupuje go w M1 - póki co to najmniejsza tam cena jest 59,90 W Realu na sali w dziale kosmetycznym
Bo w innych sklepach to cena jest mniej więcej 65zł
Dziękuję Ci Sławka za odpowiedź. Obejrzałam sobie to cudo ale muszę przyznać, że cena mnie troszkę zniechęciła (przynajmniej na razie)Całkiem niepozornie wygląda ten masażer i zastanawiam się, czy on ma jakieś specjalne właściwości czy chodzi po prostu o masaż?
Ponieważ nie było Eveline kupiłam sobie Dax Cosmetics (nie pamiętam dokładnie nazwy ale coś z Caffeine)coś bardzo podobnego do Serum Eveline podobna cena. Lepiej się wciera a chłodzi tak samoPóki co testuję i napiszę jakie wrażenia
malwa163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 09:14   #790
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez misia_41 Pokaż wiadomość
JEŚLI SZUKACIE PRODUKTU KTÓRY BĘDZIE W STANIE ZREDUKOWAĆ CELLULIT ZDECYDOWANIE POLECAM WAM BARDZO SKUTECZNY PRAPARAT O NAZWIE GOTU KOLA GINKGO

PREPATAT TEN DOSTĘPNY JEST W APTEKACH W POSTACI TABLETEK. OPAKOWANIE WYSTARCZA NA MIESIĘCZNĄ KURACJĘ.



GOTU KOLA GINKGO TO POŁĄCZENIE GOTU KOLI I GINKGO BILOBA, KTÓRE OD CZASÓW STAROŻYTNYCH WCHODZIŁY W SKŁAD NAJBARDZIEJ CENIONYCH LEKÓW INDII I CHIN



CHCESZ ZREDUKOWAĆ CELLULIT ? SKUTECZNIE Z GOTU KOLA GINKGO!!!



Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące preparatu , chętnie na nie odpowiem!

reklama na wizażu jst płatna...
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 13:01   #791
Doomi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Mam pytanie o to GOTU KOLA GINKGO, stosowałas te tabletki? W jakiej sa cenie i czy na prawde cos daja?
Doomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-16, 14:53   #792
kinolec
Zadomowienie
 
Avatar kinolec
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 000
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

mija ponad tydzien od stosowania mojego preparatu serum Eveline i co?/celulit na posladkach znikł!!!!!bez cwiczen i diety!!!!!!!!!!!!!!chocia z co jakis czas robie brzuszki ale narpawde rzadko sie zdarza wiec to 100% zasługa kremu no może 90% bo w koncu trzy razy w tyg ćwiczyłam!!!
__________________
de gustibus non est disputandum
kinolec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 16:33   #793
mmajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 42
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

czesc, a ja uzywałam Guam w zeszłym roku. Efekty były duże. Teraz też mam chęć, ale nie wiem czy można bo karmię maleństwo piersią. Wystrzegam się stosowania różnych "wynalazków" w tym okresie. Guam kupiłam we Włoszech ale widziałam i w Polsce. Te zabiegi powtarza się kilka razy. Coś tak mi się zdaje , że takie zabiegi robią w gabinetach kosmatycznych, kosztują duzo. A żeby były efekty trzeba kilku zabiegów. powodzenia.
mmajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 09:11   #794
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Wszyscy tak zachwalacie to Eveline a ja kiedyś miałam stosowałam namiętnie cierpiałam bo zimno było po nim, że hej a na polu zima do tego no i nic....
W ogóle mi nie pomogło... teraz jak tak czytam , że to takie fajne to sie zastanawiam czy jeszcze raz nie spróbować....
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 10:55   #795
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8009 bardzo polecam!!! Będę tą kolejna która chwali!!

Naprawdę używam go już ok 3 tyg i efekty są rewelacyjne Skóra wygładzona, nie mam już takiego cellulitu jak miałam. Minusem jest to, że po nałożeniu jest takie dziwne mrowienie, jak by się nogi 'gotowały' albo cos
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 15:49   #796
tita77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 15
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

"DO LUKRECJA 222 " Dziekuje za odpowiedz. Mam metlik w glowie co wybrac! W tamtym roku chodzilam na masaze i naprawde po tyg. bylo widac jak zmieniaja sie moje miejsca "krytyczne" , ale teraz jakos nie moge pozwolic sobie na taki luksus wiec probuje robic sama . Poszperam jeszcze w necie moze znajde jeszcze jakies nowinki
__________________
tita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 21:15   #797
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

ja kupilam w koncu ten Galenic. Znalazlam w promocji za 112 zl.Uzywam go od ok tygodnia, ale masuje sie tez prawie codziennie takim czyms drewnianym z wypustkami. Zauwazylam minimalna roznice...
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 08:26   #798
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

A ja znów wylądowałam z Lorealem choć byłam skuszona na Evelina
Mój TŻ dba tak o mnie, że jak zauważył brak masażera to mi go zaraz sprezentował no i dalej sie nim smaruje
Ale teraz mam taki plan, że jak mi sie skończy to nie wywale opakowania zakupie Eveline i będę sie masować a potem smarować - może to dobry pomysł i efekty bedą jakieś bardziej spektakularne
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 08:46   #799
Goldberry_82
Raczkowanie
 
Avatar Goldberry_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Taa, a ja odkryłam, że z Twoich 11 postów to już 8 zachwalający kosmetyki tej firmy - zarówno na cellulit jak i na: cerę mieszanę, tłustą, biust, trądzik i do opalania.
Bardzo zastanawiające
Brawo za spostrzegawczość, ale myślę, że wszyscy, którzy siedzą na tym forum to zauważyli. Myślę, że to dosyć normalne, że skoro wypróbowałam kosmetyki danej firmy na cerę i mi pomogły i jestem zadowolona to skusiłam się na inne kosmetyki tej firmy. Bo skoro jest coś sprawdzone i faktycznie działa to po co szukać czegoś innego? To by dopiero było zastanawiające!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! Pozdrawiam
Goldberry_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-24, 09:11   #800
Goldberry_82
Raczkowanie
 
Avatar Goldberry_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
masz moze sklad? chetnie looknę czy naprawde ma w skladzie cos super
Witam! Stosuję ten balsam od pewnego czasu i na serio widać efekty, a jak już nakreśliłam poprzedniczce kosmetyki tej firmy stosuję na różne przypadłości nie tylko na cellulit, również mam problemy z cerą, a także korzystam z zabiegów w salonie kosmetycznym ABACOSUN , ponieważ jestem z Gdańska i salon znajduje się niedaleko. Jeśli chodzi o skład tego balsamu to na pewno zawiera aktywne składniki guarana! a skoro to twój fach powinnaś wiedzieć, że na skórę działają rewelacyjnie! W składzie posiada również, L-karnitynę, kofeinę i bluszcz. A jeśli masz ochotę przekonać się o skuteczności kosmetyków z tej serii to zapraszam do Gdynii jest salon kosmetyczny firmowy, a ponieważ jesteś z Wejherowa to możesz sięskusić: Gdynia ul. Wielkopolska 168, Olgierda 45
tel: 058 664 66 20 Pozdrawiam na pewno więcej kobiet może potwierdzić skuteczność tych kosmetyków oraz jakość zabiegów jaką proponuje ten salon Guarana jest rośliną pnącą, rosnącą w Ameryce Południowej - Brazylii. Dzięki swoim orzeźwiającym właściwościom przez wieki wykorzystywana była przez Indian z dorzecza Amazonki.
Guarana daje dobrą kondycję i lepsze samopoczucie. Działa orzeźwiająco, przede wszystkim dzięki wysokiej koncentracji naturalnej kofeiny - do 6%, czyli trzy razy więcej niż naturalna kawa. Uważa się, że jest to najsilniejszy, naturalnie występujący środek spożywczy, zawierający kofeinę. W przeciwieństwie do kawy jest mniej szkodliwa i dłużej działa. Działanie jej utrzymuje się do 6 godzin! Połączenie kofeiny z guaraną jest najlepszą kombinacją dla uprawiających każdą dyscyplinę sportową. Kofeina działa natychmiast, a guarana podtrzymuje dalsze jej działanie.
Goldberry_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 22:40   #801
bluestone
Raczkowanie
 
Avatar bluestone
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 65
Unhappy Cellulit jak się pozbyłyście?

Dziewczyny pytam Was jak pozbyłyście się Cellulitu ? ale tak szczerze i naprawdę nie wierzę w stosowanie balsamów typu Avon .. pytam więc te dziewczyny które miały "widoczny" ale się pozbyły lub bardzo złagodziły jego "widoczność"
__________________
bluestone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 00:04   #802
aguskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 394
Dot.: Cellulit jak się pozbyłyście?

ja slyszalam ze dobre jest blotko z fusow po kawie i cynamonu poza tym masazyk

Edytowane przez aguskaaa
Czas edycji: 2007-07-30 o 00:04 Powód: edycja:)
aguskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 11:45   #803
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: Cellulit jak się pozbyłyście?

mialam bardzo duzo na udach z tylu na nogach a nawet na brzuchu mimo ze jestem szczupla. probowalam wszelkiegoo rodzaju kremow i nic nawet to blotko z fusow kawy nie pomagalo. od zeszlych wakacji schudlam 8 kg ( nie wiem w jaki sposob, jadlam normalnie) i cellulit sam zanikl z czego sie baaaaaardzo ciesze))))
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 11:52   #804
mutacumliquida
Rozeznanie
 
Avatar mutacumliquida
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: LPL
Wiadomości: 627
GG do mutacumliquida
Dot.: Cellulit jak się pozbyłyście?

Pozbyć się trudno, ale zredukować można na pewno

- ustabilizowana dieta, przemyślana, przede wszystkim żadnej głodówki!!!

- stopniowa redukcja wagi połączona z ćwiczeniami

- wywalenie z jadłospisu soli

- masaże

- balsam ujędrniający Eveline Slim Extreme 3D
__________________

mutacumliquida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 00:37   #805
Goldberry_82
Raczkowanie
 
Avatar Goldberry_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Guarana jest rośliną pnącą, rosnącą w Ameryce Południowej - Brazylii. Dzięki swoim orzeźwiającym właściwościom przez wieki wykorzystywana była przez Indian z dorzecza Amazonki.
Guarana daje dobrą kondycję i lepsze samopoczucie. Działa orzeźwiająco, przede wszystkim dzięki wysokiej koncentracji naturalnej kofeiny - do 6%, czyli trzy razy więcej niż naturalna kawa. Uważa się, że jest to najsilniejszy, naturalnie występujący środek spożywczy, zawierający kofeinę. W przeciwieństwie do kawy jest mniej szkodliwa i dłużej działa. Działanie jej utrzymuje się do 6 godzin! Połączenie kofeiny z guaraną jest najlepszą kombinacją dla uprawiających każdą dyscyplinę sportową. Kofeina działa natychmiast, a guarana podtrzymuje dalsze jej działanie.

Goldberry_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 14:02   #806
elleliz
Przyczajenie
 
Avatar elleliz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Witam drogie Panie ,
rok temu uzywałam galenica elancyl ,zapłaciłam wtedy około 120 PLN( teraz jest troche inna butelka ale chyba ten sam preparat)
w moim przypadku celulit był gigantyczny ( mnie zawsze tłuszczyk odkłada sie na boczkach ,pośladkach i udach)
no i powiem szczerze ze mi pomogł ten galenic ... może nie usunął mi celulitu w 100% ale i tak byłam zadowolona ze poradził sobie z taka dawką "pomarańczowej skórki"
Dodam ze stosowałam go latem po pobycie nad morzem co dodatkowo wpłynęło na poprawe skory.

Obecnie chciałabym wypróbować coś innego , ciut tańszego ...
czytam wszystkie posty i co rusz napalam sie na inny krem...
Juz byłam bliska kupienia eveline-serum 3d , potem napaliłam sie na to vichy...
a na koniec to mam mentlik w głowie.


Pozdrawiam
elleliz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 11:30   #807
ICantBePerfect
Przyczajenie
 
Avatar ICantBePerfect
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wschodu
Wiadomości: 5
Dot.: Rozstępy i cellulit

Od tygodnia stosuję maść CEPAN, rozstepy zdąrzyly juz zbladnąć, z tego co się zdarzyłam dowiedzieć nie mam szans na dokładne pozbycie sie ich ale to już zawsze coś.
__________________
But I'm a supergirl, and supergirls just fly
ICantBePerfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 00:20   #808
Goldberry_82
Raczkowanie
 
Avatar Goldberry_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez elleliz Pokaż wiadomość
Witam drogie Panie ,
rok temu uzywałam galenica elancyl ,zapłaciłam wtedy około 120 PLN( teraz jest troche inna butelka ale chyba ten sam preparat)
w moim przypadku celulit był gigantyczny ( mnie zawsze tłuszczyk odkłada sie na boczkach ,pośladkach i udach)
no i powiem szczerze ze mi pomogł ten galenic ... może nie usunął mi celulitu w 100% ale i tak byłam zadowolona ze poradził sobie z taka dawką "pomarańczowej skórki"
Dodam ze stosowałam go latem po pobycie nad morzem co dodatkowo wpłynęło na poprawe skory.

Obecnie chciałabym wypróbować coś innego , ciut tańszego ...
czytam wszystkie posty i co rusz napalam sie na inny krem...
Juz byłam bliska kupienia eveline-serum 3d , potem napaliłam sie na to vichy...
a na koniec to mam mentlik w głowie.


Pozdrawiam
Hello!
Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego to spróbuj kosmetyków z guraną są na prawdę rewelacyjne, obojętnie jakiej firm, chodzi przede wszystkim o skład, a nie o firmę. Nie będę polecała Tobie kosmetyków konkretnej firmy , której używam, bo znowu któraś z przesympatycznych koleżanek mnie pojedzie, tylko polecę Ci po prostu kosmetyki , które zawierają tą roślinę w swoim składzie, a jest ich wiele, m. in. te,które polecała dziewczyną - sprawdzone, ale wybór należy do Ciebie!!!!!!!!!!!!!!
Serdecznie pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!! !!!
Goldberry_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 13:41   #809
maltanka83
Raczkowanie
 
Avatar maltanka83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

ja polecam serum intensywnie wyszczuplające + ujędrniające antycellulit z EVELINE Cosmetics. jest bardzo dobre (sprawdzone na sobie) i niedrobie coś koło 15 zł.
__________________
"Tam na dole zostało
wszystko to co Cię męczy.
Patrząc z góry wokoło
świat wydaje się lepszy."

maltanka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 13:50   #810
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez Goldberry_82 Pokaż wiadomość
Witam! Stosuję ten balsam od pewnego czasu i na serio widać efekty, a jak już nakreśliłam poprzedniczce kosmetyki tej firmy stosuję na różne przypadłości nie tylko na cellulit, również mam problemy z cerą, a także korzystam z zabiegów w salonie kosmetycznym ABACOSUN , ponieważ jestem z Gdańska i salon znajduje się niedaleko. Jeśli chodzi o skład tego balsamu to na pewno zawiera aktywne składniki guarana! a skoro to twój fach powinnaś wiedzieć, że na skórę działają rewelacyjnie! W składzie posiada również, L-karnitynę, kofeinę i bluszcz. A jeśli masz ochotę przekonać się o skuteczności kosmetyków z tej serii to zapraszam do Gdynii jest salon kosmetyczny firmowy, a ponieważ jesteś z Wejherowa to możesz sięskusić: Gdynia ul. Wielkopolska 168, Olgierda 45
tel: 058 664 66 20 Pozdrawiam na pewno więcej kobiet może potwierdzić skuteczność tych kosmetyków oraz jakość zabiegów jaką proponuje ten salon Guarana jest rośliną pnącą, rosnącą w Ameryce Południowej - Brazylii. Dzięki swoim orzeźwiającym właściwościom przez wieki wykorzystywana była przez Indian z dorzecza Amazonki.
Guarana daje dobrą kondycję i lepsze samopoczucie. Działa orzeźwiająco, przede wszystkim dzięki wysokiej koncentracji naturalnej kofeiny - do 6%, czyli trzy razy więcej niż naturalna kawa. Uważa się, że jest to najsilniejszy, naturalnie występujący środek spożywczy, zawierający kofeinę. W przeciwieństwie do kawy jest mniej szkodliwa i dłużej działa. Działanie jej utrzymuje się do 6 godzin! Połączenie kofeiny z guaraną jest najlepszą kombinacją dla uprawiających każdą dyscyplinę sportową. Kofeina działa natychmiast, a guarana podtrzymuje dalsze jej działanie.

Jak wygląda ten krem ABACOSUN , ile kosztuje? Nie ma go w kwc
Wrzuccie ktos do KWC, chetnie pozytam wiecej opinii
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-30 23:04:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.