Okres(?) po odstawieniu tab. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-22, 11:21   #1
Molokoko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 27

Okres(?) po odstawieniu tab.


Jak odstawiłam tabletki okres z odstawienia dostałam normalnie- zreszta to nic dziwnego.
Potem w terminie następnej miesiączki dostałam raczej plamienia, przynajmniej krwawienie nie było takie jak zwykle(czerwonej krwi było raczej mało).

Później dostałam mniej więcej w środku cyklu plamienia( pomyślałam, zę to może krwawienie okołoowulacyjne).

Wczoraj/dziś powinnam dostać znowu okres. No i wczoraj było tyle, że wkładka wystarczyła (czyli u mnie w normie jak na 1 dzien). Tyle, że zazwyczaj dziś już miałam normaly okres, a tu znowu - plamienie.

No i teraz pytanie. Czy uznać, że po odstawieniu tabletek jest to "normalne" i spokojnie czekać aż wszystko wróci do normy? Czy już teraz umawiać się do lekarza? Umówiłabym się wcześniej ale jak wyczytałam wszelkie badania poziomów hormonów itp. są miarodajne dopiero po 3 cyklach. Dodam jeszcze, że po odstawieniu współżyłam ale zawsze z prezerwatywą.
Molokoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 12:11   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Okres(?) po odstawieniu tab.

Cytat:
Napisane przez Molokoko Pokaż wiadomość
Jak odstawiłam tabletki okres z odstawienia dostałam normalnie- zreszta to nic dziwnego.
Potem w terminie następnej miesiączki dostałam raczej plamienia, przynajmniej krwawienie nie było takie jak zwykle(czerwonej krwi było raczej mało).

Później dostałam mniej więcej w środku cyklu plamienia( pomyślałam, zę to może krwawienie okołoowulacyjne).

Wczoraj/dziś powinnam dostać znowu okres. No i wczoraj było tyle, że wkładka wystarczyła (czyli u mnie w normie jak na 1 dzien). Tyle, że zazwyczaj dziś już miałam normaly okres, a tu znowu - plamienie.

No i teraz pytanie. Czy uznać, że po odstawieniu tabletek jest to "normalne" i spokojnie czekać aż wszystko wróci do normy? Czy już teraz umawiać się do lekarza? Umówiłabym się wcześniej ale jak wyczytałam wszelkie badania poziomów hormonów itp. są miarodajne dopiero po 3 cyklach. Dodam jeszcze, że po odstawieniu współżyłam ale zawsze z prezerwatywą.
poczytaj ten wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=106188
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 18:04   #3
Molokoko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 27
Dot.: Okres(?) po odstawieniu tab.

Przeszukałam ten wątek już wcześniej i wiem, że po tabletkach jest to możliwe. Pytanie dotyczyło jednak czegoś innego. Ja jestem panikara i chciałam, żeby ktoś popatrzył na mój problem z boku i doradził czy spokojnie czekać czy już się niepokoić.
Molokoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 07:59   #4
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Okres(?) po odstawieniu tab.

Jeśli nic się nie zmieni po kilku miesiącach idź do lekarza na kontrolę. Zresztą i tak by wypadało pójść po odstawieniu tabsów.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 14:14   #5
Molokoko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 27
Dot.: Okres(?) po odstawieniu tab.

Jasne i tak planowałam iść. Jest postęp- krwawienie dalej jest bardzo, bardzo skąpe ale w odróżnieniu od poprzedniego "okresu" jest w zasadzie sama, czerwona krew (bez brazowch plamien). W gorszych chwilach niepotrzebnie(wiem) nakręcam się na ciążę ale szybko ją sobie wybijam z głowy - nie było żadnych problemów z zabezpieczeniem, nic nie pękło, ani sie nie zsunelo, Mam nadzieję, ze wszystko szybko wroci do normy. Kropka75, dzieki za odpowiedź
Molokoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.