Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-15, 15:08   #151
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Wasienka wlasniew poczekaj nic nie rob


Moimi wlosami mozna straszyc ludzi
koszmar ... mam depresje przez te wlosiska
Nie wspominajac ze zawsze o nie dbalam przesadnie
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 16:01   #152
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

nowa nazwa supcio tak sobie pomyślałam, że te włosy zamówię jednak w kolorze o ton jaśniejszym od tych co by mi teraz pasowały(chyba ), bo może przy następnym farbowaniu wyjdą jaśniejsze, a tak to z jasniejszych zawsze mozna zrobic ciemniejsze
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 16:32   #153
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Bunny wybrałam te farbki.Bardzo bym chciała ten kolor co ma Socha.Jutro bym chciała wyjść na poszukiwania farby.Czy możesz mi odpowiedzieć którą z nich uzyskam teki kolor jak na fotce?A oto farbki:

__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 16:59   #154
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczynki, zaangażowałam mame do zmierzenia moich włosków i na mokro w najdłuższym miejscu mają już 48,5cm !!!! ahh coraz bliżej mojego wymarzonego 60cm
miłego dnia wszystkim
brawo

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysia ona trochę wyje i drapie w drzwi jak wychodzimy. Ale jak wracam to jest cisza i spokój.
Nie mogę uzależniać swojego życia od psa
Albo się ona przystosuje albo...nie wiem co będzie.
Pewna to się czuła już od drugiego dnia. Próbuje nas zdominować ale nic z tego. Wczoraj zarwała klapa bo wlazła mi na łóżko rozścielone i położyła się na mojej poduszce pyskiem i zaczęła ją dziamać Jak tż to zobaczył to zasunął klapa, ta się wystraszyła i walnęła focha- poszła do kuchni na swoje prześcieradło i mimo że daliśmy jej już luz od zamykania-mogła też łazić po korytarzyku to nie chciała się ruszyć ze swojego kącika.
Noc była bardzo spokojna- nie wyła ani razu jak drzwi do pokoju zamknęliśmy-a wcześniej wyła troszkę-jakieś 10-15 minut. Wcześniej wyła też jak chodziłam do kibelka i się zamykałam- teraz już tylko stoi i czeka aż wyjdę.
Chyba ją przełamiemy, myślę że się sama nauczy zostawać.
Dziś zaczęła gryźć buty...tż będzie zły...
Ale ogólnie ona się straszliwie szybko uczy- jest mega inteligentna.
Jest u mnie 4 dzień a jak chce coś to podchodzi pod drzwi i skamle- jak nie zareaguję to wiadomo-narobi ale jak szybko jej to poszło!
Oprócz tego aportuje.
Skacze na krzesło na klepnięcie...
Myślę że to sporo jak na szczenię 4 miesięczne...
No i pieszczocha straszliwa...tylko podgryza i to boli

Dziewczyny jak sprzątacie te kupy?
O ile nie macie tego urządzenia?
W woreczek foliowy i na śmietnik?
I nosicie to cały spacer z sobą?
Ale ręką tego nie wezmę blee...
Szczerze to nie widziałam, żeby ktoś u nas na osiedlu to sprzątał...
Jeszcze w dodatku z psami luźno chodzą...
A jak z pchłami? Wczoraj jedną na niej widziałam ale nie udało mi się złapać, ale zakropliłam jej te krople na kark co mają działać 3 mce.
I ta pchła teraz zdechnie? I inne nie wskoczą?
A jak kąpanie- bo jak ją wykąpię to ten środek zmyję przecież?
Jeszcze tyle rzeczy nie wiem...

Adzio możesz przyciemnić każdą farbą z numerem 8 i 9 tylko musisz wodę dodaną do farby rozcieńczyć do stężenia powiedzmy 4,5%.
Jak się zdecydujesz i napiszesz to wyliczę ci ile tej wody dolać.
I nakładasz normalnie na całe włosy. Trzymasz jak w ulotce.
Dobrze będzie.

Myślałam że wrócę do zdrówka a tu dziś jeszcze grypa jelitówka mnie dorwała bo z klopa nie wychodzę... Co za cholerstwo mnie się czepiło...i znów u lekarza byłam i kolejne leki... Kto mi aż tak źle życzy...
Bunny jak wtarlas na odpchlenie to narazie nie komp, pojdz jeszcze do weta po tabletke na odrobaczanie (zaplacisz z 5zl no chyba, ze juz bylas), a zaszczepilas ja podstawowa szczepionka przeciw 3 chorobom? Bo bez tego wychodzic nie moze, ale nie wiem moze mi umknelo to przepraszam a wychodz z nia teraz jak najczesciej po zabawie, spaniu i jedzonku, i jak zalatwi sie na dworze to mozesz jej jakis przysmak zaserwowac zeby skojarzyla za co to, szybciej sie nauczy
A co ten facet z okna darl sie, ze siku robila? Wez w ogole nie zwracaj uwagi na takich ludzi co innego jakby to kupa byla ale siku? No to przeciez gdzies musi zrobic, ja to sie zawsze w takich sytuacjach wyklucam oczywiscie nie ze daje robic na ulicy, tylko zawsze w miejscu do tego przeznaczonym ale sa ludzie, ktorzy tego sie doczepia najlepiej jakby pies nie smierdzial, nie jadl, zalatwial sie w domu i tylko ladnie wygladal niektorzy sa okropni.. Ale Ty nic sie nie martw, bedzie dobrze i zobaczysz jaka bedzie Ci wierna ja z moja Mona to gadam, normalnie zale jej sie jak,np ktos mnie w pracy wkurzy ale ja to psiara jestem pokaze Wam moja ukochana sunie, jesli moge 1zdj jak byla mala i 2 aktualne, niestety tylko z profilu dala sobie zrobic

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, to rozbrykana panna I skoro pojetna, to dużo ją nauczysz i szybko. 4 dni to dla psa jak 4 tygodnie, jemu inaczej czas leci.

u nas ludzie sprzataja na osiedlu kupki. nosza ze sobą woreczki foliowe, takie jak na zywnosc, tylko z grubszej folii i w ręke biora przez woreczke i sruu do specjlanego kubła. Ale nie wszedzie takie są, no ale chyba lepiej to wyrzucic do zwykłego nawte kubła, niz żeby leżąło i ktos wdepnął.
U nas w zeszłą zime nikt nie sprzatał i całe podwórko, nawte tam gdzie drabinko dla dzieci, było tak obfajdane, że szło się węzykiem, zeby ominąc. Tragedia! jedno wielko kupsko wszędzie. No i dyrekcja osiedla sie tak wnerwiła, że zagrozili dodatkową wysoką składką na sprzatanie tego. Ludzi od razu odmieniło i problem kup się skończył.

Ja mam kota. Bardzo koty lubię. Mąz mnie namówił kika lat temu na futrzaka, no i mamy kota. Jets o tyle niezły, ze wszedzie z nami jezdzi samochodem i na wakacje tez. Umie aportowac, co jets jego ulubiona zabawą i w ogole bawi się z synkiem w chowanego i ganiają sie po domu. No,a le kot to troche inaczej, wiecej kłopotu. Kiedys sobie sprawie jamnika szorstkowłosego, bo o takim marze. Ale to za wiele lat, bo kot i pies i dziecko i niedługo staranie o kolejne, to byłoby juz za wiele W kazdym razie nasz kot, to jest mocno spsiały, bo go odchowałam niemal od cycka, bo miał 2 tygodnie, jak go wzielismy, ledwo chodził. Babka chciała uśpic, to lecielismy przez pół polski, zeby go ocalic. Wyrósł strasznie wielki, ludzie się go boja jak do nas przychodza, bo on siada w kącie i patrzy takim wzrokiem, ze strach się bac.

kachula, ten klips to taki dwustronny grzebyk, w sumie moznaby cos podobnego znalezc moze w drogerii, taki jak do spinania włosów. No tak sobie myśle. Bo on o tyle ułatwia, że równiutko nam podaje włosy do cięcia. na youtubie jest wiecej takich filmików z tym cudem, niezłe rzeczy robią.
tez mialam kotka i jamnika szorstkowlosego rowniez kochane zwierze
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziweczyny tak ogladalm watek o tym lorealu 813.I wiecie co,dziewczyny tam pisza ze perlowe odcienie wychodza szaro.Pokaze wam jedno foto dziewczyny ktora robila tym kolorkiem i kladla go na poziom 10.Wiedz cos kolo mojego.https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1270127493
Góra nie wyszła za ciekawa a dol nawet ok.Ale ja nie chce mieć takiej góry.A po za tym to trochę się rożni od koloru jaki ma socha.Moze pójść bardziej w kierunku beżu jak myślicie? Pokaże Wam jedno foto za nim zrobiłam się na biało.To akurat efekt po lorealu exelence 10,21 ale odrostów mi nie łapał,bo żółkły zawsze.Co mam robićMoze mi doradzicie czy bez może do mnie pasować?



A może coś z ta farbka pokombinować? Jak myślicie?


mi tez nie podoba sie jej kolor moze lepiej nie ryzykuj z ta farba?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 17:01   #155
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Adzio ja bym spróbowała tym lorealem 8.13.
On jest taki beżowy chłodny- ma i popiel i beż.
Pewnie zawsze będziesz mieć kłopot z ciepłymi odrostami ale one będą się wyrównywać z czasem.
Loreal 8.1 zdaje się być mocno szary, nie wiem jak na testerze...
Garnier odpada bo sam jest ciepławy mimo że popielaty- na zdjęciu a przy twoich odrostach wyjdzie ci ciepło.
Zawsze z czasem możesz próbować.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 17:19   #156
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Bunny ja też psinke miałam, psotnice kochaną i też sama w domciu zostawać nie chciała.. jak wychodziliśmy całą rodzinką to w kuchni ją zamykaliśmy za szczeniaka jeszcze, żeby szkód nie narobiła..no i pewnego dnia wyjechaliśmy na zakupy, nie było nas ok 2h, wracamy, a tu drzwi od kuchni otworzyć się nie da. Tak bidulka tęskniła, że starała się 'podkopać' i całe linoleum pogryzła, pozwijała, że drzwi się zachaczyły i ani rusz.. Na szczęście siłą, żeśmy to odepchali i od tamtej pory były już kafle w kuchni
Nogi od stołu nam pogryzła, kapcie, buty, no wszystko co miała pod mordką ale szybko z tego wyrosła Później to tylko wątróbkę chciała wcinać
Kąpaliśmy ją jakoś raz na 2-3 miesiące, bała się wody i wanne nam rysowała pazurami
Jadła w zasadzie wszystko, oprócz karmy - jakoś ją omiajała z dala i zawsze cała miska zostawała nieruszona..
Kupek nie zbieraliśmy, już dużo czasu minęło jak nie ma jej z nami [*] i wtedy takiego 'nakazu' nie było..

Fajnie, że są tacy ludzie, którzy przygarniają zagubione duszyczki i potrafią im się w pełni oddać, kochać i opiekować się nimi
Życzę Wam szczęścia z małą rozrabiarą. Na pewno wyrośnie na kochaną psinke
I zdrówka Bunny też życzę! Uważaj na siebie



Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Jak dla mnie nowy temacik super
Aż chce się tu częściej zaglądać, niedługo w czasie pracy będę tu więcej spędzać czasu niż będą mieli ze mnie w firmie pożytku
Zgadzam się, teraz temat odpowiada temu, co się tu tak naprawdę dzieje
A odnośnie pracy - właśnie kwitne w niej i lookam czasem do Was obym tylko czegoś tu nie poknociła bo jak się zaczytam, to później nie umiem zbyt szybko do rzeczywistości powrócić

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Adzio, odnośnie tej farbki z L'Oreala 8.13
Mama mojego TŻta nią robi już od długiego czasu i jest baaaardzo zadwolona - kolor jest super! wychodzi jaśniej niż u tej dziewczyny co foto pokazywałaś, tylko, że ona ma jasne siwki już.. i co najważniejsze wychodzi chłodno!
Jak robimy to tylko odrosty, bo na reszcie włosków kolor jest cały czas taki sam, nie wypłukuje się, no i fajnie lśni..włoski miękkie
Już się zbliża farbowanie mamy TŻta i planuję ją sobie wypróbować na pasemku u siebie jeszcze przed moim farbowaniem
Jak się spodoba to nie będę kombinować
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 17:20   #157
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Enchanted dzięki!
W ogóle dzięki wam dziewczyny za życzenia zdrowia!

Snowhitee ślicznego masz pieska.
Ja zawsze marzyłam o cocer spanielu, ale wyszło inaczej
A wtedy co ten koleś się wypruł to ona nic nie robiła tylko po trawie sobie szła ale dziś z rozmów z innymi psiarzami dowiedziałam się że ten koleś jest pier.... i twierdzi ze mu w kuchni śmierdzi bo psy pod oknami srają-debil. W każdym razie z tamtych klatek też ludzie przychodzą na nasz trawnik i spokój. Niech się gość odje....
Ja jej jeszcze nie szczepiłam bo na razie była tak zarobaczona że miała odrobaczanie 3 dni i odpchlanie, za 2 tyg. znów odrobaczanie, i potem po tyg. szczepienie jakieś kompleksowe za 50zl.
Muszę z nią wychodzić przecież nie będę niszczyć mieszkania przez 3 tyg. a poza tym jakby miała coś złapać to i tak złapie a inne psy wokół są szczepione. Nie będę nad nią wydziwiać jak nad jajkiem, a poza tym wetka nic nie mówiła żeby nie wychodzić.
Mieszkania na szczęście mi nie niszczy, dziś miała pierwsze zapoznanie z królicą ale lipa...ona do niej wyrywa i wyje a królik raz szok raz atak...rozdzieliłam i królik wrócił znów do innego pokoju. Z czasem muszą się przyzwyczaić
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 17:50   #158
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Dziewczyny, dziś środa, mierzymy odrost u mnie niestety nie dało rady nic zmierzyć bo dwa dni temu farbowałam
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 18:06   #159
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Adzio ja bym spróbowała tym lorealem 8.13.
On jest taki beżowy chłodny- ma i popiel i beż.
Pewnie zawsze będziesz mieć kłopot z ciepłymi odrostami ale one będą się wyrównywać z czasem.
Loreal 8.1 zdaje się być mocno szary, nie wiem jak na testerze...
Garnier odpada bo sam jest ciepławy mimo że popielaty- na zdjęciu a przy twoich odrostach wyjdzie ci ciepło.
Zawsze z czasem możesz próbować.
Dobrze to zakupie ja jutro.A jak będzie się zbliżać farbowanie to pomożesz mi z ta woda?Bo boje się tak centralnie nakładać na włoski bo je dobije.A jak coś przekombinuje i wyjdzie źle.Prosze mniej do mnie wyrozumiałość.W sobotę muszę jechać do Niemiec i muszę się jeszcze pofarbować dlatego tak drżę ze strachu.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
brawo



Bunny jak wtarlas na odpchlenie to narazie nie komp, pojdz jeszcze do weta po tabletke na odrobaczanie (zaplacisz z 5zl no chyba, ze juz bylas), a zaszczepilas ja podstawowa szczepionka przeciw 3 chorobom? Bo bez tego wychodzic nie moze, ale nie wiem moze mi umknelo to przepraszam a wychodz z nia teraz jak najczesciej po zabawie, spaniu i jedzonku, i jak zalatwi sie na dworze to mozesz jej jakis przysmak zaserwowac zeby skojarzyla za co to, szybciej sie nauczy
A co ten facet z okna darl sie, ze siku robila? Wez w ogole nie zwracaj uwagi na takich ludzi co innego jakby to kupa byla ale siku? No to przeciez gdzies musi zrobic, ja to sie zawsze w takich sytuacjach wyklucam oczywiscie nie ze daje robic na ulicy, tylko zawsze w miejscu do tego przeznaczonym ale sa ludzie, ktorzy tego sie doczepia najlepiej jakby pies nie smierdzial, nie jadl, zalatwial sie w domu i tylko ladnie wygladal niektorzy sa okropni.. Ale Ty nic sie nie martw, bedzie dobrze i zobaczysz jaka bedzie Ci wierna ja z moja Mona to gadam, normalnie zale jej sie jak,np ktos mnie w pracy wkurzy ale ja to psiara jestem pokaze Wam moja ukochana sunie, jesli moge 1zdj jak byla mala i 2 aktualne, niestety tylko z profilu dala sobie zrobic



tez mialam kotka i jamnika szorstkowlosego rowniez kochane zwierze


mi tez nie podoba sie jej kolor moze lepiej nie ryzykuj z ta farba?
Tez się jej trochę obawiam ale jest najsensowniejsza ze wszystkich.Chyba zaryzykuje.
Ale masz ślicznego tego pieseczka.No taka sweet ze nie mogę.

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Bunny ja też psinke miałam, psotnice kochaną i też sama w domciu zostawać nie chciała.. jak wychodziliśmy całą rodzinką to w kuchni ją zamykaliśmy za szczeniaka jeszcze, żeby szkód nie narobiła..no i pewnego dnia wyjechaliśmy na zakupy, nie było nas ok 2h, wracamy, a tu drzwi od kuchni otworzyć się nie da. Tak bidulka tęskniła, że starała się 'podkopać' i całe linoleum pogryzła, pozwijała, że drzwi się zachaczyły i ani rusz.. Na szczęście siłą, żeśmy to odepchali i od tamtej pory były już kafle w kuchni
Nogi od stołu nam pogryzła, kapcie, buty, no wszystko co miała pod mordką ale szybko z tego wyrosła Później to tylko wątróbkę chciała wcinać
Kąpaliśmy ją jakoś raz na 2-3 miesiące, bała się wody i wanne nam rysowała pazurami
Jadła w zasadzie wszystko, oprócz karmy - jakoś ją omiajała z dala i zawsze cała miska zostawała nieruszona..
Kupek nie zbieraliśmy, już dużo czasu minęło jak nie ma jej z nami [*] i wtedy takiego 'nakazu' nie było..

Fajnie, że są tacy ludzie, którzy przygarniają zagubione duszyczki i potrafią im się w pełni oddać, kochać i opiekować się nimi
Życzę Wam szczęścia z małą rozrabiarą. Na pewno wyrośnie na kochaną psinke
I zdrówka Bunny też życzę! Uważaj na siebie





Zgadzam się, teraz temat odpowiada temu, co się tu tak naprawdę dzieje
A odnośnie pracy - właśnie kwitne w niej i lookam czasem do Was obym tylko czegoś tu nie poknociła bo jak się zaczytam, to później nie umiem zbyt szybko do rzeczywistości powrócić

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Adzio, odnośnie tej farbki z L'Oreala 8.13
Mama mojego TŻta nią robi już od długiego czasu i jest baaaardzo zadwolona - kolor jest super! wychodzi jaśniej niż u tej dziewczyny co foto pokazywałaś, tylko, że ona ma jasne siwki już.. i co najważniejsze wychodzi chłodno!
Jak robimy to tylko odrosty, bo na reszcie włosków kolor jest cały czas taki sam, nie wypłukuje się, no i fajnie lśni..włoski miękkie
Już się zbliża farbowanie mamy TŻta i planuję ją sobie wypróbować na pasemku u siebie jeszcze przed moim farbowaniem
Jak się spodoba to nie będę kombinować
Dziękuje Ci bardzo za wypowiedz i relacje.Mam nadzieje ze ja tez będę zadowolona.

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Bunny a możesz mi wstępnie powiedzieć co z ta woda mam robić?Odlać polowe a do reszty dolać tyle co odlałam czy jak?Musze sobie to wszystko pookładać bo w życiu tak nie kombinowałam.I szczerze boje się tego.Ale ufam Ci i zrobię wszystko jak mówisz.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 18:07   #160
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziś środa, mierzymy odrost u mnie niestety nie dało rady nic zmierzyć bo dwa dni temu farbowałam
U mnie tez nic nie widać na horyzoncie.Wczoraj farbowałam.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 18:11   #161
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

halo, a gdzie reszta? mierzyć mierzyć
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 18:35   #162
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziękuje Ci bardzo za wypowiedz i relacje.Mam nadzieje ze ja tez będę zadowolona.
Szukam jakiegoś zdjęcia z mamą TŻta, gdzie widać ten kolor ale ni ma żadnego :/ mam jedno ale stare i nie wiem jaką farbką wtedy robiła, bo też dużo przebierała zanim znalazła odpowiednią.
A ta Dziewczyna co foto pokazywałaś to na jaki kolor dawała tą farbę, wiesz może?

A w ogóle: Jak bunny tak poradziła to próbuj, tym bardziej, że do niedzieli to niedużo czasu Ci zostało Dobrze być powinno
Mamie TŻta nie wyszła niespodzianka za pierwszym razem: zielonego, ani popiołku nie było więc chyba jedno, czego obawiać się możesz, to tego szoku po zmyciu (z bieli na ciemniejszy kolor) ale po godzince powinnaś się przyzwyczaić
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 18:59   #163
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Szukam jakiegoś zdjęcia z mamą TŻta, gdzie widać ten kolor ale ni ma żadnego :/ mam jedno ale stare i nie wiem jaką farbką wtedy robiła, bo też dużo przebierała zanim znalazła odpowiednią.
A ta Dziewczyna co foto pokazywałaś to na jaki kolor dawała tą farbę, wiesz może?

A w ogóle: Jak bunny tak poradziła to próbuj, tym bardziej, że do niedzieli to niedużo czasu Ci zostało Dobrze być powinno
Mamie TŻta nie wyszła niespodzianka za pierwszym razem: zielonego, ani popiołku nie było więc chyba jedno, czego obawiać się możesz, to tego szoku po zmyciu (z bieli na ciemniejszy kolor) ale po godzince powinnaś się przyzwyczaić
Dziękuje bardzo za wszystko.Musze to zrobić bo na prawdę drażni mnie ta biel.A ta dziewczyna to kładła na bardzo jasny blond.Ale jakiś dziwny mi się to u niej wydaje.Z reszta widać na tym foto.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 19:17   #164
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Enchanted dzięki!
W ogóle dzięki wam dziewczyny za życzenia zdrowia!

Snowhitee ślicznego masz pieska.
Ja zawsze marzyłam o cocer spanielu, ale wyszło inaczej
A wtedy co ten koleś się wypruł to ona nic nie robiła tylko po trawie sobie szła ale dziś z rozmów z innymi psiarzami dowiedziałam się że ten koleś jest pier.... i twierdzi ze mu w kuchni śmierdzi bo psy pod oknami srają-debil. W każdym razie z tamtych klatek też ludzie przychodzą na nasz trawnik i spokój. Niech się gość odje....
Ja jej jeszcze nie szczepiłam bo na razie była tak zarobaczona że miała odrobaczanie 3 dni i odpchlanie, za 2 tyg. znów odrobaczanie, i potem po tyg. szczepienie jakieś kompleksowe za 50zl.
Muszę z nią wychodzić przecież nie będę niszczyć mieszkania przez 3 tyg. a poza tym jakby miała coś złapać to i tak złapie a inne psy wokół są szczepione. Nie będę nad nią wydziwiać jak nad jajkiem, a poza tym wetka nic nie mówiła żeby nie wychodzić.
Mieszkania na szczęście mi nie niszczy, dziś miała pierwsze zapoznanie z królicą ale lipa...ona do niej wyrywa i wyje a królik raz szok raz atak...rozdzieliłam i królik wrócił znów do innego pokoju. Z czasem muszą się przyzwyczaić
masz racje ja to na moja chuchalam ale dlatego, ze to prezent od TZ-ta, swiadomy no i wielka odpowiedzialnosc, tyle czasu sie do niej szykowalismy, ze hoho

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dobrze to zakupie ja jutro.A jak będzie się zbliżać farbowanie to pomożesz mi z ta woda?Bo boje się tak centralnie nakładać na włoski bo je dobije.A jak coś przekombinuje i wyjdzie źle.Prosze mniej do mnie wyrozumiałość.W sobotę muszę jechać do Niemiec i muszę się jeszcze pofarbować dlatego tak drżę ze strachu.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------


Tez się jej trochę obawiam ale jest najsensowniejsza ze wszystkich.Chyba zaryzykuje.
Ale masz ślicznego tego pieseczka.No taka sweet ze nie mogę.

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------


Dziękuje Ci bardzo za wypowiedz i relacje.Mam nadzieje ze ja tez będę zadowolona.

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Bunny a możesz mi wstępnie powiedzieć co z ta woda mam robić?Odlać polowe a do reszty dolać tyle co odlałam czy jak?Musze sobie to wszystko pookładać bo w życiu tak nie kombinowałam.I szczerze boje się tego.Ale ufam Ci i zrobię wszystko jak mówisz.
dziekuje w takim razie bede mocno trzymac kciuki za Twoje farbowanie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 19:22   #165
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za wszystko.Musze to zrobić bo na prawdę drażni mnie ta biel.A ta dziewczyna to kładła na bardzo jasny blond.Ale jakiś dziwny mi się to u niej wydaje.Z reszta widać na tym foto.
A Mamie TŻta wychodzi jaśniej i ładniej niż tej dziewczynie.. naprawdę taki naturalny chłodny jasny blond no szkoda, że fotki nie mam

Ja też przyciemniam także nie będziesz sama tylko jeszcze nie wiem czym Będę robiła maślane oczka do bunny jak już ten czas się zbliżać będzie.. w zasadzie to już się zbliża, patrzeć na siebie nie mogę: nie dość, że ta Londa się wypłukuje mocno, to jeszcze ten odrost bijący po oczach..ale nie chce ich tak przeciążać, bo przez te pasemka, balejaże mam je podniszczone, więc chce przeczekać jeszcze troszke, bo miesiąc zaledwie minął od ostatniego farbowania..może za dwa tyg, się zdecyduję


A tak w ogóle to wpadł mi do głowy ColorSync z Matrixa
Zmieszać 8N i 10V lub 10A Kusi mnie ten kompleks odżywczo-regenerujący.
Bunny jakbyś się do tego ustosunkowała?
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 19:40   #166
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
masz racje ja to na moja chuchalam ale dlatego, ze to prezent od TZ-ta, swiadomy no i wielka odpowiedzialnosc, tyle czasu sie do niej szykowalismy, ze hoho




dziękuje w takim razie bede mocno trzymac kciuki za Twoje farbowanie
Dziękuje kochana przydadzą się.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
A Mamie TŻta wychodzi jaśniej i ładniej niż tej dziewczynie.. naprawdę taki naturalny chłodny jasny blond no szkoda, że fotki nie mam

Ja też przyciemniam także nie będziesz sama tylko jeszcze nie wiem czym Będę robiła maślane oczka do bunny jak już ten czas się zbliżać będzie.. w zasadzie to już się zbliża, patrzeć na siebie nie mogę: nie dość, że ta Londa się wypłukuje mocno, to jeszcze ten odrost bijący po oczach..ale nie chce ich tak przeciążać, bo przez te pasemka, balejaże mam je podniszczone, więc chce przeczekać jeszcze troszke, bo miesiąc zaledwie minął od ostatniego farbowania..może za dwa tyg, się zdecyduję


A tak w ogóle to wpadł mi do głowy ColorSync z Matrixa
Zmieszać 8N i 10V lub 10A Kusi mnie ten kompleks odżywczo-regenerujący.
Bunny jakbyś się do tego ustosunkowała?
No trudno,jakoś to będzie.Bardzo się obawiam bo to spory krok dla mnie.Ale muszę i będę twarda.Mam tylko nadzieje ze mi zielone nie wyjdą.Bo po tym syossie wyszły niebieskawe jak niebo ale dziś umyłam włosy i zeszło.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 19:48   #167
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

wchodzę na forum i patrzę gdzie jest temat o farbowaniu na blond?! a tu niespodzianka nazwa zmieniona u mnie też nie ma odrostu do mierzenia :P
Adzi dobrze, że się na ten loreal 8,13 a nie 8,1 zdecydowałaś bo ten 8.1 wychodzi dość ciemno dodaje linka gdzie dziewczyna pokazywała przed i po farbowaniu http://anne-marie-bardot.blogspot.co...air-color.html mam nadzieje, że ten 8,13 ładnie Ci wyjdzie to wtedy będę miała farbę w zanadrzu na czas kiedy będę chciała przyciemnić
Snow śliczny piesek, zawsze chciałam mieć Beagle'a ale Rodzice nigdy się na psa nie zgodzili, a teraz na wynajętym mieszkaniu nie bardzo warunki na to mam, zresztą słyszałam, że bardzo trudne w tresurze są. Sama mam kota, ale w Krakowie u Rodziców, bo to już staruszek 13 letni i nie sądzę, żeby chciał się do bloku ze mną przeprowadzić ale jak przyjeżdżam do domu to chodzi za mną krok w krok i ciągle się na kolana wpycha i do łózka, taki stęskniony
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 20:08   #168
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No trudno,jakoś to będzie.Bardzo się obawiam bo to spory krok dla mnie.Ale muszę i będę twarda.Mam tylko nadzieje ze mi zielone nie wyjdą.Bo po tym syossie wyszły niebieskawe jak niebo ale dziś umyłam włosy i zeszło.
Zaciśnij ząbki i maluj bądź co bądź - ja trzymam kciuki



Hmm, tak oglądam sobie teraz kolorki Synca i na próbniku jest taki półokrąg podzielony na pół i z lewej strony jest kolor jaśniejszy a z prawej ciemniejszy? Wiecie może Dziewczyny co to oznacza? bo nie kumam tego

Tutaj są te kolorki:

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-09-15 o 20:33 Powód: post pod postem
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 20:15   #169
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
halo, a gdzie reszta? mierzyć mierzyć
No ja jestem w szoku, bo w sobotę farbowałam a dziś 2 mm
Już 3 tydzień stosuję radical w ampułkach i wreszcie (!) widać efekty
Oby tak dalej Bardzo mi się to podoba

Snow - jaki słodziak Mnie też marzy konkretna rasa Albo golden retriver, albo te rude takie z dłuższym włosem nie pamiętam nazwy - póki co mam wielorasowca (kundelka ) ze schroniska, ale też jest cudny

Bunny ludźmi się nie przejmuj - jak to się mówi sami komuś wytykają a swoich wad nie widzą.. Nie raz te same stare baby co zwracają uwagę, żeby pies nie chodził tu czy tam, same wychodzą ze swoimi i pozwalają im walić klocka na środku chodnika.. Szkoda słów.. Z czasem zaczniesz olewać takie docinki. Ważne, że Ty wiesz, że nie robisz nic złego a reszta to tam..

A co do tego urządzenia do sprzątania po psiaku - ja to roboczo nazywam szufelka bo nie wiem jak inaczej na to mówić Ale to działa na takiej zasadzie jak klipsy do włosów - z jednej strony dwie takie łopatki i z drugiej też, jak ściśniesz te pierwsze to te drugie się otworzą - łapiesz puszczsz klips i się zamyka i już nie masz kontaktu w ogole z tym tyle, że zawartość trzeba wrzucić do torebki i to wyrzucić, a "szufelkę" wrzucić do innej torby i zanieść do domu i opłukać, żeby nie capiło

Trochę z tym roboty, ale wolę to niż łapać przez folię Tak samo jak Ty jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić Inna sprawa, że śmietników jak na lekarstwo :/

Adzi kochana, a co z tym syossem? Już nie chcesz nim farbować? Przepraszam ale chyba coś przeoczyłam, tyle piszecie, że jak człowiek wraca do domu to czyta i czyta

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-09-15 o 20:18
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 20:42   #170
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
wchodzę na forum i patrzę gdzie jest temat o farbowaniu na blond?! a tu niespodzianka nazwa zmieniona u mnie też nie ma odrostu do mierzenia :P
Adzi dobrze, że się na ten loreal 8,13 a nie 8,1 zdecydowałaś bo ten 8.1 wychodzi dość ciemno dodaje linka gdzie dziewczyna pokazywała przed i po farbowaniu http://anne-marie-bardot.blogspot.co...air-color.html mam nadzieje, że ten 8,13 ładnie Ci wyjdzie to wtedy będę miała farbę w zanadrzu na czas kiedy będę chciała przyciemnić
Snow śliczny piesek, zawsze chciałam mieć Beagle'a ale Rodzice nigdy się na psa nie zgodzili, a teraz na wynajętym mieszkaniu nie bardzo warunki na to mam, zresztą słyszałam, że bardzo trudne w tresurze są. Sama mam kota, ale w Krakowie u Rodziców, bo to już staruszek 13 letni i nie sądzę, żeby chciał się do bloku ze mną przeprowadzić ale jak przyjeżdżam do domu to chodzi za mną krok w krok i ciągle się na kolana wpycha i do łózka, taki stęskniony
Dziękuje bardzo ze poszukałaś tych fotek.No ja pokładam nadzieje ,ze wyjdzie dobrze.Ba Ma wyjść bardzo dobrze.No ale jak się uda to chyba się

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Zaciśnij ząbki i maluj bądź co bądź - ja trzymam kciuki



Hmm, tak oglądam sobie teraz kolorki Synca i na próbniku jest taki półokrąg podzielony na pół i z lewej strony jest kolor jaśniejszy a z prawej ciemniejszy? Wiecie może Dziewczyny co to oznacza? bo nie kumam tego

Tutaj są te kolorki:
Dziekuje przydadza sie.
Ja podejrzewam to mogą być zestawy do pasemek lub balejaż.

Yattamanka No ten syoss kompletnie się u mnie nie sprawdził.Wysuszył włosy i to jednak mnie mój odcień.Dlatego chce,pragnę zmiany.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-09-15 o 20:45
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 21:32   #171
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość

Yattamanka No ten syoss kompletnie się u mnie nie sprawdził.Wysuszył włosy i to jednak mnie mój odcień.Dlatego chce,pragnę zmiany.
Rozumiem, no to w takim razie życzę Ci by ta farba którą teraz wybrałaś okazała się odpowiednią i byś była zadowolona
Powodzenia
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 21:39   #172
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Ale fajna nazwa watku

blond bunny to Ty teraz masz Kobieto zajęcie z pieskiem

snowhitee piękny piesek. Ja mam wyzla, jamnika i kota

Yatamanka juz masz 2 mm no nieźle
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 21:47   #173
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Snow śliczny piesek, zawsze chciałam mieć Beagle'a ale Rodzice nigdy się na psa nie zgodzili, a teraz na wynajętym mieszkaniu nie bardzo warunki na to mam, zresztą słyszałam, że bardzo trudne w tresurze są. Sama mam kota, ale w Krakowie u Rodziców, bo to już staruszek 13 letni i nie sądzę, żeby chciał się do bloku ze mną przeprowadzić ale jak przyjeżdżam do domu to chodzi za mną krok w krok i ciągle się na kolana wpycha i do łózka, taki stęskniony
dzieki oj tak trzeba miec do beagla anielska cierpliwosc i konsekwencje, ktorych czesto mi brakowalo ale jakos wspolnie z tz-em dalismy rade

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Zaciśnij ząbki i maluj bądź co bądź - ja trzymam kciuki



Hmm, tak oglądam sobie teraz kolorki Synca i na próbniku jest taki półokrąg podzielony na pół i z lewej strony jest kolor jaśniejszy a z prawej ciemniejszy? Wiecie może Dziewczyny co to oznacza? bo nie kumam tego

Tutaj są te kolorki:
Na tej aukcji masz wyjasnione o co chodzi z tymi probnikami http://allegro.pl/loreal-matrix-farb...205430861.html
ja tez sie zastanawiam nad nim., tyle ze nad SPN zeby stonowac pasemka

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Snow - jaki słodziak Mnie też marzy konkretna rasa Albo golden retriver, albo te rude takie z dłuższym włosem nie pamiętam nazwy - póki co mam wielorasowca (kundelka ) ze schroniska, ale też jest cudny
no slodziak a ten rudy to pewnie seter? boskie sa ale ile czesania
ps gratuluje porostu

agatau dzieki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-09-15 o 21:48
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 21:59   #174
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no slodziak a ten rudy to pewnie seter? boskie sa ale ile czesania
ps gratuluje porostu

agatau dzieki
Dziękuję kochana

A psiak faktycznie seter, sprawdziłam na googlach - zgadza się. Dziękuję za uświadomienie Hihi

W ogóle dopiero teraz zauważyłam, że wątek nazwę zmienił Jaka ze mnie gapa To chyba przez ta pogodę - taka smętna..

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-09-15 o 22:00
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 22:09   #175
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana

A psiak faktycznie seter, sprawdziłam na googlach - zgadza się. Dziękuję za uświadomienie Hihi

W ogóle dopiero teraz zauważyłam, że wątek nazwę zmienił Jaka ze mnie gapa To chyba przez ta pogodę - taka smętna..
no teraz nazwa watku o wiele lepiej pasuje a pogoda fakt - koszmar oby chociaz w weekend ladnie bylo
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 22:36   #176
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za wszystko.Musze to zrobić bo na prawdę drażni mnie ta biel.A ta dziewczyna to kładła na bardzo jasny blond.Ale jakiś dziwny mi się to u niej wydaje.Z reszta widać na tym foto.
Adzi07 zerknij sobie do tego wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=449651&page=7 tam dziewczyna farbowała castingiem 1013 i fajnie jej przyciemnił białe pasma, ogólnie to może daj narazie coś bez amoniaku, co będzie się spłukiwać, bo jak Ci nie przypasuje ciemniejszy to łatwo będzie wrócić do bieli ja rozważyłabym te farbki:
casting 801, 810
a jeśli trwałe to excellence 8.13
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 23:58   #177
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Tak, ja tez radze - rozważ Castinga. 1013, 910 albo 810. Wymyje sie po pewnym czasie a Ty bedziesz wiedziała czy efekt Ci sie podoba.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 00:03   #178
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

aaajjj dziewczyny, ale śmigacie z tym pisaniem

nowa nazwa wątku - cudna

snowhitee-przepiękny psiak

ja już niestety 4 rok bez mojej kochanej i mądrej Poli (owczarek szkocki długowłosy) chlip chlip...
ehh jeśli chodzi o przebywanie samego psa w domu to też mieliśmy niewesołą sytuację na początku, zostawiliśmy ją i musiała zacząć skakać, napierać na drzwi..sama już nie wiem co i zasuneła zasuwę w drzwiach ahh co to było jak potem otwieramy kluczem, a tu od środka zamknięte.. ale to był tak inteligentny pies, że jak zaczeliśmy ją przez drzwi wołać i wiedziała, że tylko one nas dzielą od siebie to z tej radości znowu zaczeła skakać i jakoś szczęśliwie udało jej się odsunąć zasuwę


adzi07 - moja siostra przyciemniała tym castingiem 801 i ciemno wyszedł, tak szaro, myszowato..a sprał się momentalnie i miała znowu mega jasne. Ten loreal 8.13 bedzie chyba najlepszy
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 06:56   #179
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Kaśka, bardzo fajny tytuł dobrze że te głupoty zmieniłyscie, bo ja sobie tylko tak żartowałam. I jeszce uwaga- literówki pani moderator: włosy i życiu nie żebym się czepiała.

bunny jak dokładnie posprzatasz to nie powinno byc czuc. Zresztą juz mozesz ją teraz wykąpac, na pewno jest okropnie brudna, jak się bidula tak tułała. Po kąpieli , jak wyschnie, będzie ładnie pachniec.

A nie mozesz jej wyprowadzac gdzies dalej? wierze, ze pod blokiem, to troche kłopot, ale pojsc na jakąs łakę, gdzie to kupsko moze sobie lezec? Aha, moja sasiadka, to nie nosi szufli, tylko pocięte na kwadraty kartonowe tekturki, bo z kieszeni łatwo wyjąc i od razu wyrzuca, to nie musi potem tej szufli myc.

Moj odrost ma 9 mm W 2 tygodnie. Jest dobrze!

Jak wstawiacie zdjęcia swoich podopiecznych to ja tyż. Terazniejszego nie mam, ale jest 3razy większy niz na ostatnim zdjęciu. Wazy 9kg
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-09-16 o 07:29
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 07:11   #180
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Adzio nic się nie bój- kup farbę i strzykawkę najlepiej 10 ml w aptece-jakieś 20gr kosztuje.
Będziesz miała śliczne włoski. Na razie nie wiem ile wody damy bo nie wiem ile jest ml farby a ile oksydantu. Jak kupisz farbę to mi podasz, a ja wyliczę.


Enchanted jak zrobisz takie mieszanki colorsynca to otrzymasz jakieś 9NV albo 9NA. Nie ma takich kolorów gotowych żebyś sobie podejrzała czego się spodziewać?

Yatta pomyślę co z tymi kupami, może się przełamie wsadzę do woreczka jeszcze ręcznik papierowy i dam radę wziąć w łapkę w razie jakby naszła policja czy straż...
Mam gorszy kłopot...jak oduczyć psa wskakiwania na łóżko? Za każdym razem jak wracamy z dworu to ściągam smycz a ona biegiem i na łóżko z brudnymi łapami. Wie że nie wolno i jak tylko wejdę do pokoju to ucieka. Ale pościel już do zmiany bo w błocie...
Próbowałam już krzyczeć, tłumaczyć, klaskać, raz nawet klapa zarwała... przez chwilę rozumie ale za jakis czas znowu...
Tak jakby sobie zabawę z tego robiła...
Co robić? To mnie najgorzej drażni bo dla mnie łóżko moje i tż to święte miejsce dostępne tylko nam...

Snow ja nie chucham na nią-podobno kundle mają większą odporność.
Poza tym skoro przeżyła u kogoś te 4-5 mcy bez nawet odrobaczania i nic nie było to i teraz jest nikła szansa żeby coś się stało.
No niestety czyjeś zaniedbania muszę teraz nadrabiać na większym psie i tych czasów odrobaczanie-szczepienie nie mogę sama skrócić.
Wierzę że trafiła akurat do nas w jakimś celu i tak szybko nie odejdzie...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.