UWM - kandydaci i studenci, zapraszam! - ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-02, 09:03   #1
dumna_kicia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Smile

UWM - kandydaci i studenci, zapraszam! - ZBIORCZY


witam, złożyłam papiery na UWM i mam nadzieję, że się dostanę :P wybrałam tą uczelnię ponieważ, jest w miarę blisko - ok. 120 km od domu i mój mężczyzna też miałby w miarę mało km by dojeżdżać od siebie z pracy...
sęk w tym, że TOTALNIE nie ogarniam Olsztyna. nie mam pojęcia o autobusach jakimi liniami się poruszać, ponieważ pochodzę z małej miejscowości i w Olsztynie byłam może ze 3 razy... martwię się, że sobie nie poradzę. są może tu osoby, które także w tym roku składały papiery na UWM ? łączmy się razem chyba będzie i łatwiej i raźniej. jeśli ktoś jest zainteresowany tym wątkiem, to proszę o jakieś informacje, na jaki kierunek, akademik czy stancja, czy zna trochę to miasto etc. Pozdrawiam!
dumna_kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 09:11   #2
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 09:20   #3
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez dumna_kicia Pokaż wiadomość
witam, złożyłam papiery na UWM i mam nadzieję, że się dostanę :P wybrałam tą uczelnię ponieważ, jest w miarę blisko - ok. 120 km od domu i mój mężczyzna też miałby w miarę mało km by dojeżdżać od siebie z pracy...
sęk w tym, że TOTALNIE nie ogarniam Olsztyna. nie mam pojęcia o autobusach jakimi liniami się poruszać, ponieważ pochodzę z małej miejscowości i w Olsztynie byłam może ze 3 razy... martwię się, że sobie nie poradzę. są może tu osoby, które także w tym roku składały papiery na UWM ? łączmy się razem chyba będzie i łatwiej i raźniej. jeśli ktoś jest zainteresowany tym wątkiem, to proszę o jakieś informacje, na jaki kierunek, akademik czy stancja, czy zna trochę to miasto etc. Pozdrawiam!
Ja tez na UWM mam około 120 km Ja na ekonomię startuję i w akademiku bedę mieszkać. Też nie ogarniam Olsztyna ale wiem jedynie jak dojechać do Kortowa
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 09:48   #4
candiess
Zakorzenienie
 
Avatar candiess
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 5 660
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Jak już tutaj zawitacie to szybko ogarniecie Olsztyn, bo mimo wszystko to nie jest wielkie miasto Powodzenia w rekrutacji
__________________




candiess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 11:01   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

olsztyn to dziura, łatwo się zorientować. a wątek zbiorczy studentek UWMu jest na podforum społecznościowym.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 12:38   #6
dumna_kicia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

A mogę wiedzieć z jakiej miejscowości jesteś ?

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

jejku dziękuję! to jest bardzo przydatne !
dumna_kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 13:27   #7
kiniulka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 71
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Witam zarejestrowałam się az na 4 kierunki :P administrację, informacje naukowa i bibliotekoznawstwo, bezpieczenstwo wewnetrzne oraz dziennikarstwo, jednak na dobra sprawe pod uwagę biorę tylko 2 pierwsze. punktow do rekrutacji wychodzi mi rowne 250. Do Olsztyna mam około 110km i równiez go nie ogarniam, bylam w tym miescie tylko raz ;p Wolalabym mieszkac na stancji
kiniulka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-02, 18:08   #8
dumna_kicia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

ja składałam na prawo i filologię polską. w każdym razie pisałam rozszerzony polski więc sobie liczyłam automatycznie x2 rozszerzenie + podstawę i resztę przedmiotów i wyszło mi prawie 300 punktów. mam nadzieje, że się dostanę i że po przeliczeniu próg punktowy na UWM zbytnio się nie powiększy :P wybiorę filologię polską, od zawsze marzyłam by zostać nauczycielką tego przedmiotu.
dumna_kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 18:26   #9
kiniulka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 71
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Ja na nauczycielkę nie nadawałabym sie ;p a z przedmiotami to nie jest czasami tak, ze jesli zdawałas przedmiot na podstawie i rozszerzeniu, to wybierasz tylko jeden poziom + 2 pozostale przedmioty?
kiniulka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 18:30   #10
greensmile
Raczkowanie
 
Avatar greensmile
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 377
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Ja złożyłam na prawo na UWM. Jest to moja opcja 'na wszelki wypadek' . Próg przekraczam o ponad 150 pkt, ale jak się w inne miejsca nie dostanę, to pewnie padnie na Olsztyn.
__________________
Była aparatka
15.10.2012 - zdany egzamin na prawko
matura 2013
iberystyka, prawo
Dbam o swoją sylwetkę!
greensmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 18:53   #11
kiniulka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 71
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Jesli az o tyle przekraczasz zeszloroczny prog to pewnie gdzies indziej sie tez dostaniesz :P a mozna wiedziec gdzie jeszcze skladałas?
kiniulka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-03, 08:40   #12
dumna_kicia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez kiniulka32 Pokaż wiadomość
Ja na nauczycielkę nie nadawałabym sie ;p a z przedmiotami to nie jest czasami tak, ze jesli zdawałas przedmiot na podstawie i rozszerzeniu, to wybierasz tylko jeden poziom + 2 pozostale przedmioty?
moja sąsiadka jest studentką na UWM i powiedziała, że to jest dokładnie tak jak pisze na stronie uczelni: Do kwalifikacji na studia brane są pod uwagę wyniki z części pisemnej egzaminów maturalnych. Na poziomie podstawowym ilość % uzyskana na świadectwie dojrzałości jest równa ilości punktów w kwalifikacji, wyniki z poziomu rozszerzonego do kwalifikacji mnożone są przez 2

więc jeśli na prawo i na filologię chcę język polski, to podobno mam automatycznie dodawać do tego wynik z rozszerzenia pomnożony przez 2

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

ewentualnie jeśli już będą chcieli jeden poziom to oczywiście podam rozszerzony ewentualnie w każdym razie, próg przekroczyłam, mam nadzieję, że tego 9 lipca zobaczę na rekrutacji że się zakwalifikowałam

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

ale teraz się tak zastanawiam, na żadnym z kierunków nie pisze jaki mam poziom wybrać tylko określić jakie przedmioty wybieram, o poziomie nic nie pisze więc już zgłupiałam i sama nie wiem jak to jest
dumna_kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 10:01   #13
Dras
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 28
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cześć dziewczyny, też mam 120 km do odmu, złożyłem na Energetyke i BW
Dras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 10:38   #14
dumna_kicia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez Dras Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, też mam 120 km do odmu, złożyłem na Energetyke i BW
witamy, witamy ! jak oceniasz swoje szanse? boisz się wyników rekrutacji?
dumna_kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 11:29   #15
cyniczna_zolza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Czeeeść!
Też będę studiować na UWM (jeśli mnie przyjmą rzecz jasna ).
Składałam na Bezpieczeństwo Wewnętrzne i Prawo. Jednak matura nie poszła mi najlepiej.. i boję się wyników rekrutacji ...
cyniczna_zolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 12:03   #16
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez cyniczna_zolza Pokaż wiadomość
Czeeeść!
Też będę studiować na UWM (jeśli mnie przyjmą rzecz jasna ).
Składałam na Bezpieczeństwo Wewnętrzne i Prawo. Jednak matura nie poszła mi najlepiej.. i boję się wyników rekrutacji ...
Pochwal sie wynikami na pewno nie jest tak źle.
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 14:29   #17
greensmile
Raczkowanie
 
Avatar greensmile
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 377
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez kiniulka32 Pokaż wiadomość
a mozna wiedziec gdzie jeszcze skladałas?
Jeśli chodzi o prawo to złożyłam jeszcze na UMK i UwB no i na 4 iberystyki (UG, UJ, UAM, UMCS), bo jednak wolałabym studiować iberystykę
__________________
Była aparatka
15.10.2012 - zdany egzamin na prawko
matura 2013
iberystyka, prawo
Dbam o swoją sylwetkę!
greensmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 14:54   #18
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Dziewczyny wrzuciłyście zdjęcie do elektronicznej legitymacji?
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 15:06   #19
greensmile
Raczkowanie
 
Avatar greensmile
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 377
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrzuciłyście zdjęcie do elektronicznej legitymacji?
tak u mnie już zaakceptowane, wrzuciłam w poniedziałek.
__________________
Była aparatka
15.10.2012 - zdany egzamin na prawko
matura 2013
iberystyka, prawo
Dbam o swoją sylwetkę!
greensmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-03, 15:16   #20
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez greensmile Pokaż wiadomość
tak u mnie już zaakceptowane, wrzuciłam w poniedziałek.
Ja sie zastanawiam bo mi nie po drodze do fotografaA napisałam emaila do komisji rekrutacyjnej i nie trzeba wrzucać tylko trzeba przy daniu papierów na płycie dać
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 16:14   #21
dumna_kicia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

ja tez mam zaakceptowane. pomijam fakt ze fotograf zrobil mi takie zdjecie ze bania mala wygladam jakbym potrzebowala orzeczenia o lekkim stopniu niepelnosprawnosci :P
dumna_kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 09:09   #22
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Ojejku dzisiaj w gazecie było ile osób na dany kierunek i na moją ekonomie są 3 osoby chętne na jedno miejsce
Te progi co są podane na stronie UWM to progi z pierwszej tury czy z ostatniej?
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 09:36   #23
Dras
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 28
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Hmmm, na energetyke raczej na 99% . Na BW to w zeszłym roku próg był powyżej 200 wiec może być ciezko ;].


Edytowane przez Dras
Czas edycji: 2013-07-04 o 09:41
Dras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 09:50   #24
aneta12182
Zakorzenienie
 
Avatar aneta12182
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 944
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Witam, ja też się wybieram na UWM . Składał ktoś może jeszcze oprócz mnie na gospodarkę przestrzenną? Miałam nadzieję, że może będę miała już kogoś znajomego na roku, a tak patrzę, że na razie inne kierunki się przewijają
Ja też mam do Olsztyna ok. 130 km, zamierzam mieszkać na stancji.
__________________
.
aneta12182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 10:20   #25
dumna_kicia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Ojejku dzisiaj w gazecie było ile osób na dany kierunek i na moją ekonomie są 3 osoby chętne na jedno miejsce
Te progi co są podane na stronie UWM to progi z pierwszej tury czy z ostatniej?
a nie wiesz może ile osób na prawo i na filologię ?:p

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Dras Pokaż wiadomość
Hmmm, na energetyke raczej na 99% . Na BW to w zeszłym roku próg był powyżej 200 wiec może być ciezko ;].

to tak samo jak mam na prawo, chyba 242 punkty są :P
dumna_kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 10:53   #26
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez dumna_kicia Pokaż wiadomość
a nie wiesz może ile osób na prawo i na filologię ?:p

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------



to tak samo jak mam na prawo, chyba 242 punkty są :P
Nic nie piszę o prawie i filologi tylko, że na medycynę jest 19 kandydatów na jedno miejsce, 6 kandydatów na jedno miejsce na weterynarii po 4 na bezpieczeństwo wewnętrzne i narodowe.
Może się dostane na ekonomie z moimi 202 punktami
Ogólnie matura w województwie warmińsko-mazurskim poszła słabo w porównaniu z tamtym rokiem
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 14:32   #27
kiniulka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 71
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez dumna_kicia Pokaż wiadomość
moja sąsiadka jest studentką na UWM i powiedziała, że to jest dokładnie tak jak pisze na stronie uczelni: Do kwalifikacji na studia brane są pod uwagę wyniki z części pisemnej egzaminów maturalnych. Na poziomie podstawowym ilość % uzyskana na świadectwie dojrzałości jest równa ilości punktów w kwalifikacji, wyniki z poziomu rozszerzonego do kwalifikacji mnożone są przez 2

więc jeśli na prawo i na filologię chcę język polski, to podobno mam automatycznie dodawać do tego wynik z rozszerzenia pomnożony przez 2

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

ewentualnie jeśli już będą chcieli jeden poziom to oczywiście podam rozszerzony ewentualnie w każdym razie, próg przekroczyłam, mam nadzieję, że tego 9 lipca zobaczę na rekrutacji że się zakwalifikowałam

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

ale teraz się tak zastanawiam, na żadnym z kierunków nie pisze jaki mam poziom wybrać tylko określić jakie przedmioty wybieram, o poziomie nic nie pisze więc już zgłupiałam i sama nie wiem jak to jest
Jesli masz podane wyniki z podstawy i rozszerzenia to system chyba sam wybiera wyniki, ktore beda dla Ciebie korzystniejsze A jesli z przeliczaniem punktow jest tak jak mowisz, to tam gdzie nie wymagaja przedmiotow obowiazkowych, przeliczanie wygladaloby inaczej, bo kandydaci nie moga podac przeciez powiedzmy wyniku z bioli x3 (2x za roz i 1x za podst), bo musieli wybrac albo podstawe albo rozszerzenie ;p
Cytat:
Dziewczyny wrzuciłyście zdjęcie do elektronicznej legitymacji?
Tak juz jakies 2 tygodnie temu, zaakceptowane bylo nastepnego dnia po wrzuceniu
kiniulka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 20:23   #28
asiccca
Raczkowanie
 
Avatar asiccca
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 112
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez aneta12182 Pokaż wiadomość
Witam, ja też się wybieram na UWM . Składał ktoś może jeszcze oprócz mnie na gospodarkę przestrzenną? Miałam nadzieję, że może będę miała już kogoś znajomego na roku, a tak patrzę, że na razie inne kierunki się przewijają
Ja też mam do Olsztyna ok. 130 km, zamierzam mieszkać na stancji.
Heej, ja złożyłam na GP - doradztwo na rynku nieruchomości oraz na ekonomię i mam nadzieję, że się dostanę bez problemu...) Mieszkam niedaleko Olsztyna, ale w związku ze słabym dojazdem też raczej zamieszkam na stancji, więc będę musiała rozejrzeć się za czymś.
asiccca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 08:44   #29
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez asiccca Pokaż wiadomość
Heej, ja złożyłam na GP - doradztwo na rynku nieruchomości oraz na ekonomię i mam nadzieję, że się dostanę bez problemu...) Mieszkam niedaleko Olsztyna, ale w związku ze słabym dojazdem też raczej zamieszkam na stancji, więc będę musiała rozejrzeć się za czymś.
Z ciekawości ile masz punktów na ekonomię?
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 10:27   #30
asiccca
Raczkowanie
 
Avatar asiccca
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 112
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Z ciekawości ile masz punktów na ekonomię?
240 z kawałkiem. Szczerze to nie pamiętam teraz już.;p Ale nie ukrywam, że bardziej zależałoby mi na GP..
asiccca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-23 21:08:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.