Kwiatki (spinki) do włosów - gdzie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-12, 00:27   #1
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019

Kwiatki (spinki) do włosów - gdzie?


Witam szanowne użytkowniczki!

Zostałam zaproszona na wesele, które już niedługo, myślałam o zrobieniu fryzury w ten deseń:
http://images4.wikia.nocookie.net/__.../a/a4/Elf5.jpg
czyli w skrócie - chciałabym udekorować włosy kwiatkami. Nie mam jednak pomysłu, gdzie mogłabym kupić tego typu ozdoby do włosów.
Mieszkam w stolicy, wolałabym więc zrobić zakupy stacjonarnie i w dobrej cenie.

Za porady z góry dziękuję
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 10:27   #2
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Kwiatki (spinki) do włosów - gdzie?

Kwiatki spinki widywałam w New Yorkerze i H&M
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 12:59   #3
APy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: Kwiatki (spinki) do włosów - gdzie?

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
Witam szanowne użytkowniczki!

Zostałam zaproszona na wesele, które już niedługo, myślałam o zrobieniu fryzury w ten deseń:
http://images4.wikia.nocookie.net/__.../a/a4/Elf5.jpg
czyli w skrócie - chciałabym udekorować włosy kwiatkami. Nie mam jednak pomysłu, gdzie mogłabym kupić tego typu ozdoby do włosów.
Mieszkam w stolicy, wolałabym więc zrobić zakupy stacjonarnie i w dobrej cenie.

Za porady z góry dziękuję
Potwierdzam, H&M są ale tylko kilka kolorów. Ja szukała na allegro i jest tam pełno bardzo ładnych spinek kwiatów, ale jak pytałam kogoś czy pasuje taki kwiat we włosach na wesele to tylko słyszałam, że to kicz i wiocha Ponoć żywe kwiaty mają wzięcie, ale ja jednak wolę sztuczne. Też idę na wesele i chcę kwiata we włosach
APy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 17:07   #4
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Kwiatki (spinki) do włosów - gdzie?

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;51730284]Kwiatki spinki widywałam w New Yorkerze i H&M [/QUOTE]Zajrzę i dziękuję za poradę , ale trochę boję się ceny w sieciówkach. Potrzebuję sporo tego towaru

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez APy Pokaż wiadomość
Potwierdzam, H&M są ale tylko kilka kolorów. Ja szukała na allegro i jest tam pełno bardzo ładnych spinek kwiatów, ale jak pytałam kogoś czy pasuje taki kwiat we włosach na wesele to tylko słyszałam, że to kicz i wiocha Ponoć żywe kwiaty mają wzięcie, ale ja jednak wolę sztuczne. Też idę na wesele i chcę kwiata we włosach
Osobiście muszę mieć sztuczne, bo chcę... czarne najlepiej różyczki albo coś w tym stylu.

Czy wiocha? Po pierwsze IMO wszystko zależy od stylizacji, a po drugie i tak zrobię tak, jak mi się podoba Nie lubię się oglądać na zdanie innych w sprawie własnego gustu, bo zawsze się komuś przecież może nie spodobać mój pomysł na strój, ale to ja mam się dobrze czuć w tym stroju, a nie wszyscy inni

Patrzyłam wstępnie na Allegro, ale nie widziałam nic interesującego dla mnie, szczególnie, że u mnie odpadają wsuwki. Potrzebuję czegoś, co można wczepić między fale/loki na wysokości pleców i co nie wypadnie podczas dencingów. No i googlałam tylko darmową dostawę / odbiór osobisty.

Zastanawiam się nad wypadem do Maximusa. Daleko, ale widziałam tam tego typu sklepy (tj. takie tylko i wyłącznie z akcesoriami do włosów).
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-24 17:07:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.