Lakiery hybrydowe cz.4 - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-31, 07:58   #2881
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Tak wygladała u mnie syrenka posypana na mokry żel i pokryta żelem. Paznokcie nie są moje mojego wykonania


Wysłane z iPhone za pomocą TapatalkIMG_0503.jpg

Przez tapatalk już nie można dodawać zdjęć które są od razu widoczne? Zmieniłam telefon i niewiem czy to przez to się nie da czy ogólnie się nie da?
Roses będziesz musiała połączyć posty bo widzę ze dodały się osobno, na starym tele zawsze się automatycznie łączyły jak napisałam nowy a teraz nie. Kasować postu nie chce bo już dostałam bana kiedyś w innym wątku.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-08-31 o 08:25
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 08:31   #2882
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Tak wygladała u mnie syrenka posypana na mokry żel i pokryta żelem. Paznokcie nie są moje mojego wykonania
Nie widzę zdjęcia
Zobaczcie jaka różnica .Po lewej paznokieć po 3 dniach ,a po prawej zjechałam syrenkę bloczkiem ile się da,w sumie to bardziej zmatowiłam bo całkiem nie dało się spiłować i wyszedł pudrowy żelek 😀



Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Agata da się, mi wymusza czy zoptymalizować czy dodać w oryginale jako załącznik. Zaznaczam zoptymalizowanie i chyba widać ?

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

I widzę, że mi samo dopisuje do poprzedniego posta

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 08:33   #2883
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Lakiery hybrydowe cz.4

Fajnie wyglada Widzę ze ty potrafisz dodać zdjęcie które wyświetla się od razu, czyli z mojego tele się nie da. U mnie wyglądało podobnie z tym ze ja miałam położona syrenkę na babyboomer

Na androidzie tez mi posty łączyło, zdjęcia dodawało a teraz mam od kilku dni iOS i nic mi tu nie działa nawet nie widzę kto moje posty cytuje.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2016-08-31 o 08:40
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 08:55   #2884
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Nie lubię IOS 🙄

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 09:02   #2885
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Nie lubię IOS

Wysłane z Note 4 & Tapatalk


Ja już tez nie, na tym telefonie nic się nie da zrobić ani audiobooka posłuchać, ani ebooka poczta wysłać. Codziennie jakieś problemy z nim. Muszę go wymienić bo wszystkie funkcje które potrzebuje to tutaj brak.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 09:07   #2886
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Oj podoba mi się teraz ten szronik 😍 wygląda inaczej niż sypany raz

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

I pazurki juz są twarde 😀 dołożyłam na wierz EB (bez matowienia topu) I na koniec top 🙃

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 09:10   #2887
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Lakiery hybrydowe cz.4

Jaka piękna sowa
Malowałaś ją?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2016-08-31 o 09:11
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-31, 09:12   #2888
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Jak ktos ma miekkie pazurki to polecam proszek akrylowy. Ja sypie na mokra baze i swietnie trzyma ale nie sa elastyczne.
Jesli chodzi o syrenke na mokro to ta z indigo jest dla mnie za bardzo kolorowa. Mam jakas no name i jest biala przez co jest tylko efekt szronu ale nie kolorowy.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 09:19   #2889
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Jaka piękna sowa
Malowałaś ją?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Naklejka 😜

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 09:32   #2890
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Oj podoba mi się teraz ten szronik 😍 wygląda inaczej niż sypany raz
Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

I pazurki juz są twarde 😀 dołożyłam na wierz EB (bez matowienia topu) I na koniec top 🙃

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
zmatowiłaś efekt szronu, na to EB i top tak? Pięknie to wygląda
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 09:38   #2891
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Stypi,nie 😊 zmatowiłam efekt szronu, na to EB ,na to top i posypałam syrenką, czyli syrenki są 2 warstwy. EB nie jest konieczne ,ja dałam ,żeby bardziej utwardzić pazurki

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-31, 10:12   #2892
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Stypi,nie 😊 zmatowiłam efekt szronu, na to EB ,na to top i posypałam syrenką, czyli syrenki są 2 warstwy. EB nie jest konieczne ,ja dałam ,żeby bardziej utwardzić pazurki

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
aaa.... widzisz to ja chyba źle zinterpretowałam efekt wow trzeba będzie spróbować a możesz jeszcze powiedzieć czy Ci się syrenka nie brudzi?
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 10:14   #2893
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Od niedzieli paznokcie miałam takie jak w dniu zrobienia

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 11:37   #2894
brown_eyed_girl_
Przyczajenie
 
Avatar brown_eyed_girl_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 7
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Dziewczyny, zamówiłam Top Coat ze sklepu Biokur. Ten, do którego link był tutaj wklejany. Przyszedł już w nowym czarnym opakowaniu z nazwą StarPro. Wczoraj użyłam go po raz pierwszy. Jest bardzo rzadki, więc nakładałam bardzo cienką warstwę i utwardzałam potem 2 min w lampie SunOne (z tego co wyczytałam tu na forum to przy tym topie zalecane było utwardzanie go dłużej). Później odczekałam chwilę i dopiero przemyłam paznokcie cleanerem z Indigo. Wszystko było w porządku, ładnie błyszczały i po około 30 min na 2 paznokciach pojawił się jakby pas fioletowej smugi.

Wiecie co mogło być tego przyczyną? Kolor pod topem to NeoNail Bayahibe Bikini. Dziękuję za wszelką podpowiedź
brown_eyed_girl_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 13:31   #2895
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

A ten pas zauważyłaś dopiero na słońcu? Lub na dworze w świetle dziennym? Nie wiem czy nie będzie to tak jak z moim no wipe z semilaca ze on będzie zmieniał kolor lakieru. A pas może się wziął stąd że nie jest paznokcie dokładnie pokryty topem? Ja zmianę koloru z czarnego na granat zauważyłam dopiero w słońcu na potwietrzu, w pomieszczeniu nic nie widać. Dzisiaj polozylam top na wzorniku żeby sprawdzić jakie jeszcze koloru zmienia. I celowo nie malowalam całego wzornika żeby było widać. I na pastelowym różu, ten no wipe zrobił mi właśnie fioletowy pasek ale ja celowo tak malowałam. A eco ktoś pisał że też ma UV w sobie

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2016-08-31 o 13:33
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 14:03   #2896
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Czy wam różne kolory z semilaca też różnie schodzą ? Miałam pomalowane mardi gras i prussian blue .
Mardi gras się ładnie od acetonem sproszkowal a drugi lakier zrobił się tylko łatwo odklejalny z pazura. Przy obydwóch ta sama baza i ten sam top.
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 14:23   #2897
eckpascal
Raczkowanie
 
Avatar eckpascal
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 458
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuje kupić cleaner o składzie: Ethyl Acetate,Isporpoyl Alcohol, mam swój z SPNu, ale cena zabija, 30zł za 100ml ;p Czy macie jakiś tańszy zamiennik o takim składzie ? żeby chociaż za te 30zł było 500ml
Znalazłaś już zamiennik?
Bo jeśli zalezy Ci na bardzo prostym cleanerze to kupiłam ostatnio firmy DolceNails, który zawiera w swoim składzie tylko Ethanol, Wodę i niebieski barwnik.
http://hurtowniawera.pl/DOLCE-NAILS-...poziomowa.aspx
Miałam od nich kiedyś mały Remover do hybryd (składu nie pamiętam) i był rewelacyjny, lepszego jeszcze nie miałam.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Ja już tez nie, na tym telefonie nic się nie da zrobić ani audiobooka posłuchać, ani ebooka poczta wysłać. Codziennie jakieś problemy z nim. Muszę go wymienić bo wszystkie funkcje które potrzebuje to tutaj brak.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja używam iOS od jponad 2 lat i uważam że nie ma lepszych telefonów (nie znoszę za to Androida )
Nie ukrywam ze przyzwyczajenie się nie jest łatwe i wymaga cierpliwości. Ale wszystkie opcje są takie same jak gdzie indziej, niektóre nawet lepsze.
Osobiście odinstalowałam Tapatalk i przerzuciłam się na aplikacje wizażu. Subskrypcje działają normalnie, zdjęcia dodaję takiej wielkości jakiej chcę. Tylko nie widzę tych zdjęć dodawanych jako załączniki ale to chyba na żadnej aplikacji mobilnej nie działa.

Ale wszystko kwestia gustu.
eckpascal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 14:37   #2898
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Eckpascal jak juz wspomniałaś o ios to powiedz mi używasz aplikacji do grup na Facebooku? Mam problem z lupka, bo nie ładuje wszystkiego, np tylko trzy pierwsze posty z zapytania, reszty nie da się załadować. Właśnie przerzucilam się na stary telefon.


Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 15:02   #2899
eckpascal
Raczkowanie
 
Avatar eckpascal
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 458
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Eckpascal jak juz wspomniałaś o ios to powiedz mi używasz aplikacji do grup na Facebooku? Mam problem z lupka, bo nie ładuje wszystkiego, np tylko trzy pierwsze posty z zapytania, reszty nie da się załadować. Właśnie przerzucilam się na stary telefon.


Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
Niestety nie używam nic takiego ponieważ nie przepadam za ogólnie facebookiem. Jedyne konto jakie mam to takie "tajemne" służące mi głownie do celów służbowych i ewentualnie szukania paznokciowych inspiracji Niestety z takim kontem do żadnej grupy mnie nie przyjmują

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Własnie dostałam mój cleaner z Evo. Po 2 tygodniach czekania i niezłych akcjach (inpost od poniedziałku twierdził ze mi przesyłkę dostarczył)
Ale zadzwoniłam do sklepu Evo wyjaśniłam sytuacje a oni ... załatwili wszystko za mnie złożyli reklamacje itp.
I po paru godzinach zjawił się "kurier".
Pierwsze co - wacik i polerujemy paznokcie. Zapach porostu mnie uwiódł - migdały
A swoją drogą nie sądziłam ze paznokcie po 4 dniach mogą być takie brudne (mimo że przed wycieraniem umyłam ręce)
eckpascal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-31, 15:03   #2900
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez eckpascal Pokaż wiadomość
Znalazłaś już zamiennik?
Bo jeśli zalezy Ci na bardzo prostym cleanerze to kupiłam ostatnio firmy DolceNails, który zawiera w swoim składzie tylko Ethanol, Wodę i niebieski barwnik.
http://hurtowniawera.pl/DOLCE-NAILS-...poziomowa.aspx
Miałam od nich kiedyś mały Remover do hybryd (składu nie pamiętam) i był rewelacyjny, lepszego jeszcze nie miałam.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------



Ja używam iOS od jponad 2 lat i uważam że nie ma lepszych telefonów (nie znoszę za to Androida )
Nie ukrywam ze przyzwyczajenie się nie jest łatwe i wymaga cierpliwości. Ale wszystkie opcje są takie same jak gdzie indziej, niektóre nawet lepsze.
Osobiście odinstalowałam Tapatalk i przerzuciłam się na aplikacje wizażu. Subskrypcje działają normalnie, zdjęcia dodaję takiej wielkości jakiej chcę. Tylko nie widzę tych zdjęć dodawanych jako załączniki ale to chyba na żadnej aplikacji mobilnej nie działa.

Ale wszystko kwestia gustu.
To nie działala tylko na tym forum z tmyk obrazkami bo tu coś sknocili. Wszystkie inne fora działaja i widać wszystko. Ja używam tapatalka bo używam też innych forów.
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 18:12   #2901
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4



Kupiłam na próbę lakiery claresa pierwsze wrazenia fajnie się poziomuja i ladnie kryją Jak na lakiery za 13 zł w promocji

Kupilam też dwa Meracle i jestem zachwycona za jeden cos koło 10 zł

Jeszcze nie wiem jak z odmaczaniem Ale sciagam frezarka więc to nie problem

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 18:38   #2902
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Frutellka i reszta Dziewczyn 😊powiedz mi czy zdejmujesz mani frezarką do gołego ? Bo ja zostawiam EB ,ale tak mi się juz nawarstwiło, że ostanio odmaczałam bazę acetonem ,bałam się, że frezem zjadę sobie płytkę .No i tak wysuszyłam acetonem palce i skorki ,że masakra.Nie chcę już go w ogóle używać

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Gdzie takie tanie hybrydy dorawałaś?

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 19:43   #2903
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ja bazy nie sciagam. Tym frezem ktory tak polecalas i ktory oczywiscie kupilam, sciaga sie jak marzenie. Nie wiem jak on to robi, ale nie rwie warstw lakieru do zywego, tylko tak jakos subtelnie, warstwa po warstwie
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 20:03   #2904
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Frutellka i reszta Dziewczyn 😊powiedz mi czy zdejmujesz mani frezarką do gołego ? Bo ja zostawiam EB ,ale tak mi się juz nawarstwiło, że ostanio odmaczałam bazę acetonem ,bałam się, że frezem zjadę sobie płytkę .No i tak wysuszyłam acetonem palce i skorki ,że masakra.Nie chcę już go w ogóle używać

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Gdzie takie tanie hybrydy dorawałaś?

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Początkowo zdejmowalam jak mi się nawarstwilo bazy acetonem, ale teraz jadę do golego frezarka

A lakiery na ich stronie kupilam

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 20:07   #2905
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Boję się frezarką do gołego 🙄ale muszę spróbować bo acetonu juz nie tknę
Roses,nie masz przy którymś z kolei mani za grubo ?

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 20:18   #2906
dkni41
Raczkowanie
 
Avatar dkni41
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 407
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Boję się frezarką do gołego 🙄ale muszę spróbować bo acetonu juz nie tknę
Roses,nie masz przy którymś z kolei mani za grubo ?

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Ja jestem chyba po piątym razie z frezarką i robię tak jak Ty, że zostawiam bazę i juz teraz przy ostatnim, to miałam strasznie nawarstwioną bazę i następny raz miałam już ją zdjąć acetonem, ale teraz to się nad tym zastanowię....

Wysłane z mojego SM-A300FU
dkni41 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 22:12   #2907
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ja żałuję. .... takie piękne skórki miałam 😐

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 23:51   #2908
dota_st
Raczkowanie
 
Avatar dota_st
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 125
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Ja żałuję. .... takie piękne skórki miałam 😐

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Madzeska, a zabezpieczasz skórki przed odmaczaniem? Ja kładę grubą warstwę wazeliny, zawsze to jakaś ochrona przed acetonem.
dota_st jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:27   #2909
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Ja żałuję. .... takie piękne skórki miałam 😐

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
A propos skórek. Moje piękne oliwione właśnie aceton przesusza na wior. Zabezpieczam w trakcie wazelina ale to niewiele daje.
Jakiś czas temu kupiłam w tesco masło shea z przeznaczeniem do stop co prawda ale z całego serca polecam na skórki. Doznałam szoku! Teraz nie iem jak ja mogłam żyć bez tego. Nawet odsuwanie skorek, nie mówiąc o frezarce nie są mi potrzebne!

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez dkni41 Pokaż wiadomość
Ja jestem chyba po piątym razie z frezarką i robię tak jak Ty, że zostawiam bazę i juz teraz przy ostatnim, to miałam strasznie nawarstwioną bazę i następny raz miałam już ją zdjąć acetonem, ale teraz to się nad tym zastanowię....

Wysłane z mojego SM-A300FU
Z ciekawości - co ile robisz pazury? Bo mnie teraz kusi co chwile żeby robić nowe przez to ze juz nie musze się babrac z aceronem
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 07:27   #2910
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

za przed odmaczaniem daje jakiś olejek wtedy tak bardzo nie wysusza też ściągam frezarką tylko do bazy
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-19 18:54:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.