Colorstay, Revlon---do używających tego podkładu wizażanek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-05, 21:42   #1
anetamilosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 125
GG do anetamilosz

Colorstay, Revlon---do używających tego podkładu wizażanek


Hej!!!
Dziewczyny mam niewielki problem z uzytkowaniem cuda, jakim jest podkład Revlonu, Colorstay...Może nie umiem go jeszcze zbyt dobrze nakładać, bo po nalożeniu go na buźkę, tworzy efekt maski, taki nieciekawy wygląd...Może nakładam go zbyt dużo??? już sama nie wiem... Podzielcie sie wrażeniami o stosowaniu...
Przejrzałam KW przed zakupem, opinie niezłe, ponadto sama Szefowa Agusia doradzała i muszę przyznać, że rzeczywiście efekt kryjący ma, ale myslałam, że moja twarz będzie wyglądała pięknie a tu....buuuuuuu
Może opracowałyście jakąś technikę nakładania go, pochwalcie się...jak możecie....
Pozdrawiam Was cieplutko
anetamilosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 22:34   #2
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Colorstay, Revlon---do używających tego podkładu wizażanek

Przed nałożeniem tego podkładu trzeba buzkę silnie nawilżyć jakimś dobrym dla Twojej buzki kremikiem. Następnie podkład nakładamy w ilości "na oko" średniej i szybciutko rozcieramy na twarzy. Tego podkładu nie nakładamy punktowo, tak jak inne podkłady i dopiero potem rozsmarowywujemy, tu jest inaczej: nakładasz i rozcierasz lub wklepujesz (nie wiem jaka technike stosujesz).Wszystko mozliwe, że nakładasz go zbyt duzo i wtedy tworzy maskę, przy mniejszej ilości dobrze się wtapia w skórę i matuje i kryje

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 22:54   #3
anetamilosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 125
GG do anetamilosz
Re: Colorstay, Revlon---do używających tego podkładu wizażanek

A no właśnie, błąd w punktowym nakładaniu...wielkie dzięki Rzeczywiście bardzo szybko zastyga, spróbuję jutro inaczej, zobaczymy...A jeśli chodzi o kremik to używam matująco-nawilżającego Garniera, z serii czysta cera, mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania...Może jeszcze jakiś inny kremik jest dobry??/
Pozdrawiam
anetamilosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 23:03   #4
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: Colorstay, Revlon---do używających tego podkładu wizażanek

no właśnie , ja się zastanawiam nad kupnem tego podkłądziku ,ale się strasznie wacham raz słysze o nim dobre raz złe rzeczy...kosztuje sporo więc boję sie zawiesc buu.. ja zawsze jak nakłądam podkład do go wklepuje gąbeczką punkcik po punkciku ,czy taka metoda będzie dobra ? czy może to trzeba zastosowac rozcieraną-wklepywankę czyli nie do końca wklepywać ,ale rozcierac bo podobno szybko sie łączy ze skórką ... i niby trudno się go rozprowadza :/
nie wiem czy go kupić...zastanawiam się nad jego kupnem bo skoro jest tak bardzo kryjący to może uwolni mnie od mojego problemiku strasznie lubie podkładziki i niestety muszę przyznać ,że trochę sobie ich nakładam na twarzyczkę nie wiem czemu , ale lubię gdy na buźce nie widać żadnych przebarwień ,uzywałam tych kryjących np Max Factor ,ale musialam nakładać i tak dwie warstewki (znaczy nie musiałąm ,ale mi zawsze było mało-uzależniłam się ) i niestety nie wykładało to zbyt naturalnie ,a czasami czułam ,że mam za dużą tapetkę...a jeśli chodzi o Revlona to licze na naturalny efekt..skoro tak dobrze się wtapia w skórkę i kryje i ,że wystarczy jak nałożę jedną warstewkę :| i mam nadzieję ,że kolorki są beżowe a nie różowe :/ ... a co do kremiku to chciałam sie zapytać czy efekt makijażu nie będzie gorszy jeżeli użyje bardzo tłustego kremu ? na codzien pod podkład używam tego tłuściutkiego NIVE'a w niebieskim pudełeczku ,jest bardzo fajny,tylko ,że zwykle już po jakimś czasie ryjek mi się bardzo świecił i to była moja zmora..poza tym słyszałam ,że jak skóra nie jest dobrze nawilżona to po użyciu tego podkładu będzie to widać , zrobią się plamki
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 23:11   #5
anetamilosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 125
GG do anetamilosz
Re: Colorstay, Revlon---do używających tego podkładu wizażanek

Rzeczywiście cena jest taka średnia, ja dałam 69 zł, ale fakt, że kolorki ma też niezłe, i beże i róże..A co do używania...no właśnie sie uczę, bo jest podobno fajny...Poczekajmy może jeszcze ktoś skrobnie o tym podkładziku..
Pozdrawiam ciepło
anetamilosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 23:20   #6
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Colorstay, Revlon---do używających tego podkładu wizażanek

Ja mam cerę mieszaną , naczynkową
Do Anety Miłosz-Latem używam pod ten podkład kremu z YR z niebieskim koreczkiem z serii Bio-Specific Re-hydratation, mnie on odpowiada ale jeśli Tobie odpowiada tamten to najważniejsze
Sergeevna, po co Ci kremik tłusty szczególnie latem ?? Kremik powinien swietnie nawilżać i mieć filtry, a nie musi Ci buzi natłuszczać, bo wiatru mroznego na razie nie ma i nie musi Cię przed nim chronić

Colorstay najlepiej nakładać palcami i rozsmarowywać, według mnie to najlepsza metoda, ale jeśli zbyt dużo nałożymy, tak jak Sergeevna lubi to bedzie maska, a chyba nie o taki efekt nam chodzi ??
Ja mam kolorek beżowy i w Colorstay bardzo fajnie się dobiera kolorki, bo one są fajne

Czyli nakładamy srednią ilość, rozcieramy i lecimy dalej Poćwiczyc trzeba, a nie się zrażać, a efekty będą A ćwiczyć mozna do woli, bo bardzo jest wydajny ten podkład

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 23:27   #7
anetamilosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 125
GG do anetamilosz
Re: Colorstay, Revlon---do używających tego podkładu wizażanek

Słonko ty moje, jak czytam twoje słowa, to nabieram nadzieii, że nie wyrzuciłam pieniążków w błotko....Całuski za rady
anetamilosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-07-05, 23:31   #8
anetamilosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 125
GG do anetamilosz
Re: Colorstay, Revlon---do używających tego podkładu wizażanek

Może wreszcie mój mężulek nie wybuchnie śmiechem jak zobaczy efekt poprawny tego podkładziku, bo dziś to śmieliśmy sie obydwoje....
anetamilosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-06, 10:35   #9
anetamilosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 125
GG do anetamilosz
Re: Wreszcie sukces!!!!!

Udało się !!! Nawilżyłam twarz kremikiem tłustym, po czym nałozyłam podkładzik w minmalnej ilości i jest super!!! Efekt jest bardzo dobry, skusiłam sie nawet na jeden z makijaży jaki znalazłam na forum
oto fotka tego oczka, które odtwarzałam na moim no i chyba nie wyszło źle....
Dzięki śliczne za słowa instruktażu, szczegóne buziaki dla Iwonalodz
Pozdrawiam cieplutko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image7.jpg (66,2 KB, 5 załadowań)
anetamilosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-06, 11:04   #10
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: Wreszcie sukces!!!!!

Anetkamilosz sloneczko proszę Cie bardzo powiedz jakiego tłustego kremiku użyłaś i czy nakładałaś podkładzik gąbeczką czy paluszkami
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-06, 11:57   #11
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Wreszcie sukces!!!!!

Hej,

A czym zrobilas ta sliczna jasna kreske?

Pozdrowienia,
Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-06, 11:58   #12
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Wreszcie sukces!!!!!

No to gratuluję

Mówiłam, że efekt jest fajny Jesli oczywiście ktoś taki lubi i takiego oczekuje

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-06, 19:32   #13
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: Wreszcie sukces!!!!!

Iwonkolodz a jaki kremik polecasz ?
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-06, 22:39   #14
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Wreszcie sukces!!!!!/krem ??

Skarbie , każdy lubi i potrzebuje czegoś innego To, co dobre dla mnie niekoniecznie musi być dobre dla innych Hmm, nawet nie wiem jaka masz cerę, czy masz problemy z buzią, coś do ukrycia itp. Może poczytaj opinie na KW, bo tak w ciemno to trudno coś doradzić Ale po uzyciu Niwejki będziesz się świeciła, bo to tłustawy i ciężkawy kremik i podkład tego nie ukryje.

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-07, 10:05   #15
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: Wreszcie sukces!!!!!/krem ??

bo ja zawsze używam Nive'a strasznie go lubie mimo ,że jest taki tłuściutki ,ale zawsze dzięki niemu mi się dobrze podkład rozprowadza A jakoś nie moge znaleźć innego dobrego kremu ,który by mi dobrze nawilżył skórkę ... boje się ,że może się przy tym zwałkować ,a potem podkład nie ładnie będzie wyglądał :/ Dużo kremów matujących właśnie się wałkuje (czy jak to nazwać) na mojej buźce...a jeżeli chodzi o cere to mam mieszaną miejscami dobrze nawilżoną ,a miejscami (przy nosku i przy brwiach) troszke mi schodzi skóra :|
A do ukrycia właściwie nie mam nic ... tylko cienie pod oczętami ... ale podkładziki mimo wszystko lubię ,bo jestem bladziutka a one ożywiają moją cere
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-07, 11:24   #16
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Wreszcie sukces!!!!!/krem ??

Sergeevna niestety nie pomogę Ci z doborem kremu, bo jest to sprawa czytso indywidualna, na mojej buzi tez niektóre się wałkują a inne nie. Niestety przeważnie dobiera się sobie kremy na zasadzie prób i błędów, jakieś próbki jeśli nie zakupy
Hmm, a skoro nie masz jakichś problemów z buzią to czemu chcesz tak mocno kryjący podkład ??
Moze poszukaj w KW jakiś lżejszy ?? Szczególnie latem

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-07, 21:57   #17
anetamilosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 125
GG do anetamilosz
Re: co do kremiku

To rzeczywiście bardzo indywidualna sprawa, ja dla próby użyłam kosmetyku mojego maluszka, kremu Johnson baby Ale na pewno nie będzie on w użytku codziennie, bo mam cerę mieszaną ze skłonnością do "niespodzianek", więc zakupię sobie jakiś antybakteryjny. Chciałam tylko sprawdzić czy efekt będzie inny na dobrze nawilżonej buzi, no i jest
Pozdrawiam cieplutko
anetamilosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-07, 22:01   #18
anetamilosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 125
GG do anetamilosz
Re: Wreszcie sukces!!!!!

Kiedyś swego czasu miałam lekkiego bzika na punkcie wszystkiego co białe: kredki, cienie, błyszczyki, więc teraz z tamtej epoki zostało mi trochę tego cuda, kreskę kombinowałam na różne sposoby i w końcu zbliżony efekt uzyskałam kredeczką tak starą, że aż wytartą ze wszystkich napisików, więc nie podam nazwy bo nie chcę w błąd wprowadzić
Pozdrawiam
anetamilosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.