podkład do cery po samoopalaczu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-05, 18:42   #1
ciumek
Raczkowanie
 
Avatar ciumek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 218

podkład do cery po samoopalaczu


Witajcie dziewczyny
Przeszukałam forum i nie znalazłam tego o co mi chodziło. Otóż zamarzyła mi się opalenizna na jesień. Na solarium nie mam czasu ale za to "złapałam" fajny, ciepły odcień po balsamie z samoopalaczem - (Johnson). Nie chodzi mi o jakiś super mocny brąz, a jedynie o złamanie koloru na taki ciepły. Efekt uzyskałam - ale teraz nie mogę dobrać podkładu. Skóra złapała lekki opalony, ciepły odcień - niestety trochę żółty - ale to już chyba tak jest z tymi balsamami. Poradźcie mi proszę jakiś podkład, który będzie pasował do opalonej przez balsam skóry. Nie wiem jaki wybrać. Mijam na mieście dziewczyny ładnie opalone w solarium i one mają fajnie pasujące podkłady. Fakt, wiem - solarium to solarium, ale może i do ciałka po balsamiku coś mi polecicie. Nie cierpię jak mi się "odcina" kolor twarzy od szyi, a teraz zaczynam mieć z tym problem. Wiem, że kiedyś INGLOT miał rewelacyjny podkład, ale w zeszłym roku chyba zmienili paletę barw i tamtego odcienia już nie ma. Dodam, że kolory typu "brzoskwinia" , "kość słoniowa" itp. są dla mnie za rude??? w ogóle mam problem z dobraniem podkładu. Mam cerę chyba oliwkową, opala mnie od razu na ciemny brąz, a większość podkładów jest za rózowa .Ale sie rozgadałam, sorki.
Za pomoc z góry Wam dziękuję.
__________________
"Jesteś moim najlepszym snem, snem, który przyszło mi teraz śnić. Snem na same pogodne dni"
ciumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 20:17   #2
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: podkład do cery po samoopalaczu

A sa takie podklady, ze sie dopasowuja do koloru skory.Zawsze kupuje jeden odcien podkladu przez 4 pory roku i zawsze pasuje mi do karnacji.

Ja uzywam aktualnie dream matte mousse maybelline 021 nude i jak jestem blada jest ok, a jak sie opalilam to dopasowal sie do tego kolorku skory.Nie widzialam problemu.
Wiem, ze moze tobie nie pasowac ten podklad, ale warto poszukac takiego, ktory sie dopasowuje do karnacji ( KWC)
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 13:19   #3
monkawiz
Raczkowanie
 
Avatar monkawiz
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 79
GG do monkawiz Send a message via Skype™ to monkawiz
Dot.: podkład do cery po samoopalaczu

Witaj

Nie jestem zwolenikczką wszystkich produktów Oriflame, ale z całą pewnością polecam Ci jak najbardziej serię Giordani Gold. Świetnie dopasowują się do koloru skóry nawet po samoopalaczu. Promocyjna cena to chyba 30. zł. W każdym biurze regionalnym możesz kupić próbkę tego podkładu. Jest świetny. Próbka kosztuje 50 gr.
Nazwa chyba Golden beige, Odcień złotego beżu. JEst super. Ale to moja opinia bo sama używałam samoopalacza i był świetny.

pozdrawiam
__________________
Pozdrawiam
Monkawiz
monkawiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.