po ciazy - prosze o rade - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-13, 17:30   #1
victoria2627
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 10

po ciazy - prosze o rade


Jestem dwa miesiace po porodzie i najwyzsza pora bym zadbala o swoj wizerunek.Bylabym wdzieczna gdyby ktos mogl mi doradzic jak powinnam zmienic swoj image bym wygladala bardziej mlodo, tj. fajna zadbana , mloda mama, a nie jak ociezala i zmeczona zyciem matka polka.Pozdrawiam
victoria2627 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-15, 09:14   #2
victoria2627
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 10
Re: po ciazy - prosze o rade

DROGIE PANIE!!! BLAGAM, BLAGAM , BLAGAM, DORADZCIE COS!!!
victoria2627 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-15, 10:27   #3
Basia_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 198
Re: po ciazy - prosze o rade

Cześć!
Rozumiem twój problem, ja urodziłam maleństwo 3,5 miesiąca temu. Wiem, jak ciężko nie wygladac jak matka polka, zwłaszcza jak małe płacze...Nie jestem wiżażystką, ale podpowiem Ci co mi się na myśl nasuwa, a też z własnego doświadczenia. Dobry kremik albo zel pod oczy, żeby troche rozjaśnic sińce. Mi sie to jednak do końca nie udaje (te nocne karmienia), więc korektor pod oczy. Jako korektora używam podkładu Loreal Air Wear, tylko pod oczami, bo na calą twarz nie lubię. Masz ładną, regularną twarz, ładne brwi, uta. Oczy brązowe? tak widze na swoim monitorze. Oczy możesz malować na pewno jakimiś beżami i brazami, a do tego wtedy jakis błyszczyk czy pomadka nie w odcieniu brązu, może coś koralowego. Brązowe oczy dobrze wyglądaja w fioletowo wrzosowych cieniach, zielonych, nawet niebieskich. Tu możesz kombinować do woli. Ja mam paletkę Ruby Rose z cieniami, wypróbowuję najbardziej dzikie połaczenia kolorów Koloru włosów bym nie zmieniała (czy to twój własny?), najwyżej jakiś szampon który by nadał im blasku. Włoski możesz ściąć w tym typie, jaki masz, tzn, z przodu włosy do lini ust, tył mocno podcieniowany i podniesiony. Zawsze podobały mi sie takie fryzurki. Albo ściąć całkiem na króciutko, jesli dobrze się czujesz w krótkich włosach, to bardzo odmładza, a i utrzymanie takiej fryzurki nie jest kłopotliwe, Tylko trzeba często ścinać, żeby dobrze wyglądała. Nie bardzo mam czas wyszukiwać zdjęcia, aby wkleić (synek, sama rozumiesz..), ale może inne dziewczyny coś jeszcze podpowiedzą. Najwazniejszy dobry humor. A jak się chowa Twoje Maleństwo? Chłopiec, czy dziewczynka?
Aha, na poprawę humoru, dobrze działa jakiś pachnący balsam po kapieli, albo pachnący żel pod prysznic.
Pozdrawiam!
P.S. Nie jesteś przypadkiem z Lublina?
Basia_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-15, 11:24   #4
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170
Re: po ciazy - prosze o rade

Nie wyglądasz na matkę polkę tylko jesteś zmęczona i to widać-ale cudów nie ma przy 2-mieś dziecku.
Fryzurkę masz dobra -nie wymaga długiego modelowania żeby dobrze wyglądać,może tylko ją odświerz.Odświerz też kolor jakimś szamponem koloryzującym/wersja ekonomiczna/-nabiorą blasku i od razu lepiej się poczujesz.
No i sińce-korektor niezbędny.Ja polecam korektor rozświetlajacy vipery-tani,skuteczny.Lekki fluid aby nadac twarzy świerzy wygląd/mimo nie przespanej nocy/
Jeśli chodzi o kolory moim zdaniem beze wykluczone.Proponuję raczej cień jasny,świetlisty dla rozjaśnienia ruchomej powieki.Drugi element to róż w Swierzym i raczej chłodnym odcieniu,najlepiej z rozswietlającymi drobinkami-daj go na "pućki"-kiedy sie uśmiechniesz i lekko na powiekę górną,nieruchomą,bardziej na zewnąrtrz oka.Do tego błyszczyk też w odcieniu różu,tusz do rzęs.
Też jestem mamą i taki makijaż to mój sposób na Swierzy ,wyspany wygląd już od rana.
Do tego jakiś fajny,lużny ciuch roboczy/tzn na spacery/ koniecznie w jasnych kolorach-i gLowa do góry.Zycie młodej mamy to nie kąpiel w jakuzi-niestety
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-15, 13:04   #5
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: po ciazy - prosze o rade

Witaj młoda mamo
No faktycznie widać że jesteś baaaardzo, baardzo zmęczona. Po pierwsze o ile się uda polecam wyspanie się -wtedy chumorek od razu lepszy, oczka mniej zmęczone a i uśmiech może sie pojawi....
Masz bardzo ładne rysy twarzy więc do dzieła:
-- na buzie nałóż podkład i zatuszuj korektorem wszelkie niedoskonałości
-dobry korektor pod oczka (wczesniej jakiś kremik na noc - moze być coś z arniką - na sińce) - najlepiej Vanish
-staraj się nieco rozjasnić oczka - nałóż np. cień bazowy jasny, pod łukiem brwiowym i wewnętrznych kącikach oczu nałóż jakiś jasny błyszczacy cień
- oko 'wymodeluj' np. różem (takim przygaszonym) i np. szarością i brązem, ładnie Ci bedzie także w zieleni
- na policzki nałóż róż - to ożywi twarzy nada jej świeżosci - różowy kolor ma właśnie taka zalete
-na usta błyszczyk lub nawilżającą pomoadkę w kolorze różu - na środek warg bezbarwny lub jaśniutki błyszczyk
-fryzurke masz fajną, więc możesz ja tylko nieco ;odświeżyć;

pozdrawiam
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-15, 13:12   #6
lidqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25
Re: po ciazy - prosze o rade

moi m zdaniem dobrze wygladasz, fryzura ci pasuje, makijaz pewnie robisz od lat. powiem ci ze moj kuba ma juz 9 miesiecy i z doswiadczenia wiem ze dziecko zacznie kiedys sypiac w nocy . jesli ci to poprawi chumor to idz do fryzjera odswierz fryzure (zaznacz ze musi byc "bez ukladania"). a cera ci sie poprawi lada moment bo bedziesz chodzila na wiosenne spacerki z wozeczkiem
lidqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-18, 13:57   #7
victoria2627
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 10
Re: po ciazy - prosze o rade

DZIEWCZYNY, WIELKIE DZIEKI
victoria2627 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.