Mikrodermabrazja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-13, 12:11   #1
ana_1091
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1

Mikrodermabrazja


Mam 17 lat i cere sucha. Z widocznymi porami borykam sie od 13-14 roku zycia , dlatego zdecydowałam sie na ten zabieg . Blizn raczej nie mam chodzii mi tylko o wygładzenie i usuniecie porów . Ile zabiegów mi potrzeba by uzyskać gładką cere i ile moge za to zapłacić ?

Edytowane przez ana_1091
Czas edycji: 2010-11-13 o 12:33
ana_1091 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 12:22   #2
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mikrodermabrazja

O zabiegach powinna raczej zadecydować kosmetyczka/dermatolog..
A nie boisz się,że twoja sucha cera się pogorszy? Mikrodermabrazja jest zabiegiem złuszczającym,sucha skóra mogłaby tego nie wytrzymać
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 15:12   #3
zetakpowiem
Wtajemniczenie
 
Avatar zetakpowiem
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: raz tu, raz tam
Wiadomości: 2 437
Dot.: Mikrodermabrazja

koszt mikrodermabrazji to około 150 -200 zł za jeden zabieg (ja płaciłam 150 za mikro, peeling kawitacyjny i maskę) cena idzie w górę jeśli łączysz zabieg np. z kwasami itp.
Też mam pozatykane pory, wągry i krostki głównie na czole byłam na jednym zabiegu i szczerze mówiąc myślałam, że jak zejdę z fotela i spojrzę w lustro to nie będzie tych malutkich krostek które były przed zabiegiem.... no niestety wszystko zostało na swoim miejscu dopiero po ok. tygodniu-dwóch kilka krostek zniknęło o po miesiącu zrobiły się mniej wystające. Kosmetyczka powiedziała że jeden zabieg raczej nic nie da i trzeba będzie zrobić ich serię - wydaje mi się że po 3 zabiegach moja cera na prawdę wyglądałaby lepiej tylko... nie wiem czy warto znów się męczyć..
__________________
zetakpowiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 20:11   #4
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Mikrodermabrazja

Płaciłąm ok. 80 zł za twarz, robilam raz,ale jak bede miala czas to zrobie kolejny raz, moja cera znacznie sie poprawila po zabiegu
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 07:02   #5
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez chryja_bez_ryja Pokaż wiadomość
Płaciłąm ok. 80 zł za twarz, robilam raz,ale jak bede miala czas to zrobie kolejny raz, moja cera znacznie sie poprawila po zabiegu
droga Chryja_bez_ryja() jeśli można wiedzieć to gdzie miałaś zabieg, że tak tanio wyszło?
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 09:21   #6
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Mikrodermabrazja

aby mikrodermabrazja przyniosła skutek to trzeba zrobić serię zabiegów, a nie raz na jakiś czas
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 13:18   #7
morelka37
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 85
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
aby mikrodermabrazja przyniosła skutek to trzeba zrobić serię zabiegów, a nie raz na jakiś czas
Mikrodermobrazja mi czoło złuszczała i nic nie ma poprawy,jeden zabieg miałam nic się nie zmieniło
morelka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 15:43   #8
eeveelynkaa
Przyczajenie
 
Avatar eeveelynkaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Mikrodermabrazja

miałam dzisiaj wykonywany ten zabieg, jestem bardzo zadowolona, nic nie bolało, a buzia jest gładziutka
ja mam cerę tłustą, ale jak dzisiaj rano weszłam to kosmetyczka się przeżegnała, że jestem taka wysuszona, jestem troszkę różowa, ale da się funkcjonować

poradziła mi również, żebym stosowała toniki którą normują naturalne pH skóry, po tym jak oczyszczający żel do mycia twarzy je obniża, to zapobiega świeceniu się skóry

zobaczymy jakie będą efekty mam nadzieję, że dobre
eeveelynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 22:33   #9
mosia07
Raczkowanie
 
Avatar mosia07
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 469
Dot.: Mikrodermabrazja

Dziewczyny pomóżcie! Byłam dzisiaj u dermatologa na mikrodermabrazji, ale po pierwsze nie poinformował mnie on czy jest ona diamentowa czy korundowa. Wiem że miał takie urządzenie zakończone taką gumową nasadką i miałam wrażenie że przysysa się to do mojej twarzy ale w niektórych momentach czułam też jakby przejeżdżał mi czymś na prawdę ostrym, wiecie może jaki to jest rodzaj tej mikrodermabrazji? Zapłaciłam za nią 180zł. Powiedział żebym za dwa tygodnie przyszła znowu i wtedy wykona mi ponownie ją plus peeling migdałowy i że po tym zabiegu (który ma kosztować 280zł!) będzie duża poprawa moich blizn potrądzikowych. Nie wiem co mam robić.... boje się że wydam pieniądze w błoto... doradźcie PROSZĘ!
mosia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 15:59   #10
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: Mikrodermabrazja

Mosiu, nie wierz mu bo te zabiegi wykonuje się seriami i po dwóch to tylko odczujesz lżejszy portfel i NIC WIECEJ! A poza tym kurcze uważaj też na ten peeling bo wiem, że ten peeling owszem fajnie zrobić po kilku seriach mikro ale skóra wtedy powinna być już uspokojona czyli przygotowana na niego i w dużo lepszej kondycji! Nie wiem co na to inne kobitki ale dla mnie to śmiechu warte zabiegi skóro po 2 już Ci obiecuje cuda a potem odrazu peeling! No chyba, że masz piękną skórę, którą notabene wiele nie potrzebuje do szczęścia!

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

ps
ana - najlepiej iść do kosmetyczki i porozmawiać bo samemu decydować o zabiegu nie ma co. Szczególnie, że masz suchą skórę więc z tym złuszczaniem trzeba uważać bo może być nieciekawie
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 09:23   #11
mosia07
Raczkowanie
 
Avatar mosia07
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 469
Dot.: Mikrodermabrazja

sarkastiko dziękuję ci bardzo za szybką odpowiedź
Opisałam swój problem na kilku wątkach i ogólnie nikt nie wypowiedział się jakoś pochlebnie na temat mojego dermatologa... W takim bądź razie faktycznie chyba zrezygnuje z jego usług. Jedna dziewczyna doradza mi abym zajęła się tymi bliznami na własną rękę nakładając sobie jakieś kwasy... Muszę jeszcze o tym poczytać ale w każdym bądź razie z tamtych zabiegów rezygnuję bo nie stać mnie na całą serię...
mosia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 10:31   #12
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: Mikrodermabrazja

HejNa własną rękę to też ciężko ale racja zajęcie się bliznami to dobry pomysł- możesz poprosić o jakieś zabiegi wybielające przebarwienia i spłycenie blizn-ponoć cuda czyni kolagen i związane z nim zabiegi. Ale z pewnością powinnaś być przygotowana na serię zabiegów-regularność i rzecz jasna niestety koszta. Ja przykładowo staram się chodzić do kosmetyczki 2 razy w miesiącu-jakoś co 10-14 dni właśnie. Byłam już na 2 mikro i wiem, że jeszcze kilka przede mną. Potem patrzy się dalej-czyli kosmetyczka powinna sama zaobserwować jaki zabieg teraz się nada i zdecydować co będzie najlepsze dla Ciebie w tej chwili. Powolutku ale regularnie i z głową.
__________________
Amor incipit ab ego

Edytowane przez sarkastiko
Czas edycji: 2011-12-30 o 10:33
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 16:01   #13
DARUSIA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: Mikrodermabrazja

Najlepiej z 4 - 6 zabiegów w odstępach 2/3 tygodniowych Pozdrawiam
DARUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 13:25   #14
Paulinnka5
Przyczajenie
 
Avatar Paulinnka5
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Mikrodermabrazja

Mi bardzo pomogła mikrodermabrazja. Robiłam chyba z rok temu i mam bardzo gładką skórę, choć wcześniej miałam mocne krosty. Wszystko w sumie zależy od salonu. Ja korzystałam z http://www.beautymedica.pl/zabiegi/mikrodermabrazja/. Powiem wam, że bardzo zadowolona jestem.
Paulinnka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 14:35   #15
choleroza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 68
Dot.: Mikrodermabrazja

Jeśli wybierasz się na taki zabieg, pozwól, żeby kosmetyczka dobrała dla ciebie odpowiednią ilość tych sesji.
U każdej osoby potrzebna jest inna ich ilość. Poza tym mikrodermabrazja nie jest dla każdego. Wiem, że na przykład Wyspa Piękna – taki gabinet kosmetyczny z Wrocławia ma taką zasadę, że najpierw przeprowadzają z klientką wywiad, żeby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Być może taki zabieg złuszczający będzie zbyt intensywny dla Ciebie i zaproponują ci alternatywę. W każdym razie nie upieraj się.
Ja miałam mikrodermabrazję robioną raz, ale nie widziałam większej różnicy niż np. po peelingu kawitacyjnym.
choleroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 14:16   #16
Roza_xp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Mikrodermabrazja

Mam cerę z trądzikiem i nie łatwo się teog pozbyć. W Poznaniu w Instytucie Urodzy Casolla są profesjonalne zabiegi. Od czasu do czasu chodzę tam i moja buxka jest bardziej gładsza.
Roza_xp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 11:55   #17
froncekasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 32
Dot.: Mikrodermabrazja

Ja robiłam ten zabieg w Studio Tamka w Warszawie i powiem Wam, że super, ja jestem zadowolona i na pewno jeszcze to powtórzę nie raz, bo mikrodermabrazja w moim przypadku musi być powtarzana. W każdym razie warto, tylko trzeba uważać – dlatego wybierajcie profesjonalistów.
froncekasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 13:34   #18
Lirien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 65
Dot.: Mikrodermabrazja

czy polecicie ogolem mikodermabrazje czy jakis inny sposob - laser, kwasy? potrzebuje ogolnie, by zniknely drobne blizny potradzikowe, pory i by skora dobrze wygladala na wakacjach bez makijazu.
Lirien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-24 14:34:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.