obrzęk po laserowym usuwaniu naczynek-pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-15, 08:10   #1
filomena16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 15

obrzęk po laserowym usuwaniu naczynek-pomocy


Witam.5 dni temu poddałam się laserowemu usuwaniu naczynek laserem Fotona. Najpierw miałam usuwane pojedyncze naczynka a później pani dermatolog przejechała mi twarz skanerem na rumień. Zabieg bolał samoistnie leciały mi łzy. Byłam czerwona jak po przejechaniu żelazkiem a po dwóch godzinach zaczęły wychodzić mi krwiaki później miałam obrzek pod oczami na kościach policzkowych i ten obrzek trzyma się już 6 dzień z tymże ciut mniejszy jest ale mam w tym miejscu baaardzo widoczne naczynka taki jakby hmm wylew i martwię się ze po tym obrzeku zostaną mi takie zwisy zmarszczki mam 24 lata dopiero. Byłam u tej pani na kontroli i dostałam leki na alergie i co mnie zdziwiło uwaga steryd pod oczy !!! na opuchlizne. Oczywiście nie wykupiłam tej maści jest ona bez recepty hydrokortyzon gdzie przy cerze naczyniowej powinno się unikać sterydów jak ognia. Generalnie bolą mnie te miejsca jak po oparzeniu ale nie mam pęcherzy ani strupkow. Czy ktoś może się wypowiedzieć w tej kwestii bo wyglądam z cyklu bo zupa była za słona pomocy
filomena16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 21:58   #2
berensonka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 10
Dot.: obrzęk po laserowym usuwaniu naczynek-pomocy

I jak już jest ok?
berensonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 06:52   #3
filomena16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 15
Dot.: obrzęk po laserowym usuwaniu naczynek-pomocy

Cytat:
Napisane przez berensonka Pokaż wiadomość
I jak już jest ok?
Minęło 16 dni opuchlizna zmalała ale dalej czuje ból w tych miejscach gdzie miałam laser coś okropnego zostały mi zwisy na policzkach naczynka jaj były tak są w trakcie zabiegu pekly mi nowe dziewczyny przestrzegam Was nie niszczcie sobie buzi laserem jak ja
filomena16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-26 07:52:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.