Wzrost i wielkość piersi a inne czynniki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-06, 22:00   #1
chocolateeeee
Raczkowanie
 
Avatar chocolateeeee
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 123

Wzrost i wielkość piersi a inne czynniki.


Jak już pisałam w innym wątku, praktycznie wgl nie mam piersi. Tym razem nie mam zamiaru się dopytywać czy urosną itd. bo zrozumiałam, że to jest totalnie indywidualna sprawa. Tym razem chodzi mi o to, czy skolioza i wklęsła klatka piersiowa mają jakiś wpływ na to? Nie jest to jakieś poważne u mnie (ale jakoś specjalnie lekkie też nie) jednak mam te wady już długo (od 7-8 roku życia), ale ani się nie pogłębiają, ani nie zmniejszają. Co prawda miałam jakieś tam ćwiczenia jak byłam młodsza, ale przestałam je robić. Czy to ma jakiś wpływ na wzrost czy wielkość piersi? Jeżeli tak, to gdy zacznę to leczyć, piersi się poprawią?

Kolejna kwestia : wzrost. Jeżeli zawsze byłam wysoka jak na swój wiek, szybko rosłam, a ostatnimi czasy (jakoś tak od ponad roku) nie urosłam ani o 1 cm i teraz mam odpowiedni wzrost do wieku, nie jestem ani za wysoka ani za niska, to czy teraz jest kolej na piersi? xD bo o takich przypadkach też słyszałam.

Dodam, że miesiączkuję już 4.5 roku ;/ mam 166 cm wzrostu i ważę 57 kg czyli nie jestem chuda. Jak tyję to idzie to wszędzie, ale nie w piersi (albo raczej miejsce, gdzie one powinny być). Bardzo chciałabym też zrzucić tłuszczyk z brzucha, gdyż jest go spooro (mój brzuch jest większy niż miejsce przeznaczone na piersi ), ale boję się, że wtedy już będę totalną deską. Także takie pytanie na marginesie : macie może jakieś "cudowne" ćwiczenia które zrobią coś z brzuchem, a nie ruszą reszty ciała?

Edytowane przez chocolateeeee
Czas edycji: 2013-11-06 o 22:05
chocolateeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 18:41   #2
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Wzrost i wielkość piersi a inne czynniki.

Cytat:
Napisane przez chocolateeeee Pokaż wiadomość
Jak już pisałam w innym wątku, praktycznie wgl nie mam piersi. Tym razem nie mam zamiaru się dopytywać czy urosną itd. bo zrozumiałam, że to jest totalnie indywidualna sprawa. Tym razem chodzi mi o to, czy skolioza i wklęsła klatka piersiowa mają jakiś wpływ na to? Nie jest to jakieś poważne u mnie (ale jakoś specjalnie lekkie też nie) jednak mam te wady już długo (od 7-8 roku życia), ale ani się nie pogłębiają, ani nie zmniejszają. Co prawda miałam jakieś tam ćwiczenia jak byłam młodsza, ale przestałam je robić. Czy to ma jakiś wpływ na wzrost czy wielkość piersi? Jeżeli tak, to gdy zacznę to leczyć, piersi się poprawią?

Kolejna kwestia : wzrost. Jeżeli zawsze byłam wysoka jak na swój wiek, szybko rosłam, a ostatnimi czasy (jakoś tak od ponad roku) nie urosłam ani o 1 cm i teraz mam odpowiedni wzrost do wieku, nie jestem ani za wysoka ani za niska, to czy teraz jest kolej na piersi? xD bo o takich przypadkach też słyszałam.

Dodam, że miesiączkuję już 4.5 roku ;/ mam 166 cm wzrostu i ważę 57 kg czyli nie jestem chuda. Jak tyję to idzie to wszędzie, ale nie w piersi (albo raczej miejsce, gdzie one powinny być). Bardzo chciałabym też zrzucić tłuszczyk z brzucha, gdyż jest go spooro (mój brzuch jest większy niż miejsce przeznaczone na piersi ), ale boję się, że wtedy już będę totalną deską. Także takie pytanie na marginesie : macie może jakieś "cudowne" ćwiczenia które zrobią coś z brzuchem, a nie ruszą reszty ciała?
Ile masz lat?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 14:48   #3
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wzrost i wielkość piersi a inne czynniki.

Cytat:
Napisane przez chocolateeeee Pokaż wiadomość
Jak już pisałam w innym wątku, praktycznie wgl nie mam piersi. Tym razem nie mam zamiaru się dopytywać czy urosną itd. bo zrozumiałam, że to jest totalnie indywidualna sprawa. Tym razem chodzi mi o to, czy skolioza i wklęsła klatka piersiowa mają jakiś wpływ na to? Nie jest to jakieś poważne u mnie (ale jakoś specjalnie lekkie też nie) jednak mam te wady już długo (od 7-8 roku życia), ale ani się nie pogłębiają, ani nie zmniejszają. Co prawda miałam jakieś tam ćwiczenia jak byłam młodsza, ale przestałam je robić. Czy to ma jakiś wpływ na wzrost czy wielkość piersi? Jeżeli tak, to gdy zacznę to leczyć, piersi się poprawią?

Kolejna kwestia : wzrost. Jeżeli zawsze byłam wysoka jak na swój wiek, szybko rosłam, a ostatnimi czasy (jakoś tak od ponad roku) nie urosłam ani o 1 cm i teraz mam odpowiedni wzrost do wieku, nie jestem ani za wysoka ani za niska, to czy teraz jest kolej na piersi? xD bo o takich przypadkach też słyszałam.

Dodam, że miesiączkuję już 4.5 roku ;/ mam 166 cm wzrostu i ważę 57 kg czyli nie jestem chuda. Jak tyję to idzie to wszędzie, ale nie w piersi (albo raczej miejsce, gdzie one powinny być). Bardzo chciałabym też zrzucić tłuszczyk z brzucha, gdyż jest go spooro (mój brzuch jest większy niż miejsce przeznaczone na piersi ), ale boję się, że wtedy już będę totalną deską. Także takie pytanie na marginesie : macie może jakieś "cudowne" ćwiczenia które zrobią coś z brzuchem, a nie ruszą reszty ciała?
Nie, nie mają. Może masz budowę gruszki, wtedy o piersiach możesz pomarzyć.

Ile masz lat?
Może masz zaburzenia hormonalne?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 19:40   #4
chocolateeeee
Raczkowanie
 
Avatar chocolateeeee
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 123
Dot.: Wzrost i wielkość piersi a inne czynniki.

mam 16 lat (właściwie jeszcze 3 miesiące i będzie 17), żadnych zaburzeń hormonalnych bo już miałam badania po wizycie u ginekologa z tym podejrzeniem, a jeżeli chodzi o budowę ciała to na pewno nie gruszka, mam szerokie ramiona, nawet szersze niż biodra ;/
chocolateeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 20:15   #5
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Wzrost i wielkość piersi a inne czynniki.

Mogą Ci jeszcze urosnąć ale jeśli z hormonami ok to pewnie już nie. Nie każdy musi mieć ekstra piersi a masa kobiet jest niezadowolona ze swoich i bez znaczenia czy są za duże czy za małe. Widocznie masz taką budowę ciała i tyle. Moja siostra jest w z Twoim wieku i nosi miseczkę C a jest szczupła i ma bardzo szerokie biodra. To nie reguła i nic na naturę nie poradzisz, tak Cię obdarzyła.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 22:37   #6
chocolateeeee
Raczkowanie
 
Avatar chocolateeeee
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 123
Dot.: Wzrost i wielkość piersi a inne czynniki.

ale ja wszystko wiem, że to jest u każdego inaczej i wgl, zrozumiałam po ciągłym powtarzaniu ginekologa, mamy itd. i nie ma, że:
Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
to pewnie już nie.
bo urosną i tyle przynajmniej tak się pocieszam, a jeżeli nie urosną to przynajmniej będą żyć nadzieją do momentu, kiedy "zmądrzeję" ale urosną na pewnoo.. xD cały czas mam wielkie nadzieje, ale tak na wszelki wypadek pogodziłam się z moim "losem". i nie to, że są za małe tylko ich po prostu nie ma i w stosunku do całej reszty ciała to wygląda bynajmniej dziwnie, naprawdę.. ale nie tutaj tkwi meritum mojego posta, chciałam tylko wiedzieć czy wymienione przeze mnie czynniki mają jakiś wpływ, warto sprawdzić wszystko chociażby dla samego spokoju w psychice

Edytowane przez chocolateeeee
Czas edycji: 2013-11-10 o 22:40
chocolateeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 06:52   #7
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Wzrost i wielkość piersi a inne czynniki.

Cytat:
Napisane przez chocolateeeee Pokaż wiadomość
ale ja wszystko wiem, że to jest u każdego inaczej i wgl, zrozumiałam po ciągłym powtarzaniu ginekologa, mamy itd. i nie ma, że: bo urosną i tyle przynajmniej tak się pocieszam, a jeżeli nie urosną to przynajmniej będą żyć nadzieją do momentu, kiedy "zmądrzeję" ale urosną na pewnoo.. xD cały czas mam wielkie nadzieje, ale tak na wszelki wypadek pogodziłam się z moim "losem". i nie to, że są za małe tylko ich po prostu nie ma i w stosunku do całej reszty ciała to wygląda bynajmniej dziwnie, naprawdę.. ale nie tutaj tkwi meritum mojego posta, chciałam tylko wiedzieć czy wymienione przeze mnie czynniki mają jakiś wpływ, warto sprawdzić wszystko chociażby dla samego spokoju w psychice
Te czynniki wpływu nie mają.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 11:10   #8
chocolateeeee
Raczkowanie
 
Avatar chocolateeeee
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 123
Dot.: Wzrost i wielkość piersi a inne czynniki.

No to dobrze, dziękuję Wam
chocolateeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 12:55   #9
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wzrost i wielkość piersi a inne czynniki.

Cytat:
Napisane przez chocolateeeee Pokaż wiadomość
mam 16 lat (właściwie jeszcze 3 miesiące i będzie 17), żadnych zaburzeń hormonalnych bo już miałam badania po wizycie u ginekologa z tym podejrzeniem, a jeżeli chodzi o budowę ciała to na pewno nie gruszka, mam szerokie ramiona, nawet szersze niż biodra ;/
To juz taką masz budowę
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.