Wizażystka, kuferek wizażysty, zawód, etc. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-13, 11:59   #301
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Kuferek Kosmetyczny

Również mam kuferek z obi Bardzo dobrze się spisuje, choć rzeczywiście szufladek nie ma wyściełanych, a z prążkowanego plastiku. Obite jakimś rodzajem tkaniny ma jedynie dno.
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka

Edytowane przez ganimedea
Czas edycji: 2009-09-13 o 12:01
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 21:45   #302
moniaaaaaaa86
Zadomowienie
 
Avatar moniaaaaaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: NRW / Koln
Wiadomości: 1 042
Dot.: Kuferek na kosmetyki - gdzie i za ile???

Dziewczyny podnosze temat Szukam fajnego kuferka na kosmetyki dla siebie Kupowala ostatnio ktoras z was?
moniaaaaaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 21:21   #303
bozeuchowaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 14
Dot.: Kuferek Kosmetyczny

Witam !
Nie chcę zakładać nowego wątku, dotyczącego kuferków, więc zapytam tutaj o parę rzeczy. Mam nadzieję, że pomożecie mi w wyborze .

Ja również w najbliższych dniach planuję zakup kuferka kosmetycznego. Z tego, co wyczytałam w starszych wątkach bardzo polecacie te ze sklepów takich jak Obi, Castorama itp.

I tu moje pytanie - czy te skrzynki są z zewnątrz aluminiowe, czy - tak jak w środku - plastikowe?
Ponoć lepiej zaopatrzyć się w te z aluminium, gdyż utrzymuje ono ciepło wewnątrz kuferka. Jak to jest wtedy z ceną? Czy są one dużo droższe niż te zwykłe, z plastikiem zamiast aluminium? (mój tata - "złota rączka", twierdzi, że są "niewyobrażalnie droższe!" )

I jeszcze jedno - znalazłam na allegro coś takiego: http://www.allegro.pl/item883853121_...kufer_hit.html
Cena niezła, bo 69 zł, ale dziwnie wygląda klapa, która po rozłożeniu chyba jest mało funkcjonalna...?
Warto? (zewnątrz - aluminium, wewnątrz plastik, co dla mnie na plus)

Pozdrawiam serdecznie !
bozeuchowaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 09:40   #304
toksyczna7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 18
GG do toksyczna7
Dot.: Kuferek wizażystki - jakie kosmetyki?

hej również zaczynam swoją przygodę z wizażem. Powoli zaczynam kompletować zawartość kuferka I tu prośba do Was... Mam wielki dylemat odnośnie pędzli. Wiem, że najlepiej zainwestowac w lepsze np. Sephora, Kozłowski czy MAC. Jednakże na początku chce kupić tańsze a potem powoli wymienia na te lepsze. Myślę, że tak będzie mi łatwiej, będę wiedziała co tak naprawdę jest mi potrzebne i z czego będę korzystac a co zupełnie mi się nie przyda. Jakie pędzle jako konieczne minimum polecacie, co jest neizbędnikiem w kuferku? Może lepiej będzie jak kupię od razu kilka lepszych pędzli i zestaw pędzli z allegro?
http://allegro.pl/item887443736_prof...wiewiorka.html
http://allegro.pl/item886596158_prof...zt_nowosc.html
Planuję również kupic paletę cieni, i tu również do Was pytanie... Na allegro znalazlłam takich marek jak Beauties Factroy, Fraulein... Znacie te marki? Warto na początku w nei zainwestowac? O tych BF czytałam trochę, maja pigment i nie są złe, ale tych F kompletnei nei znam i nic nei wiem. A chciałabym poznac Waszą opinię, które z tych dwóch, czy polecacie coś zupełnei innego na początku?
Jeśli macie jakieś cenne rady którymi chciałybyście się podzielic z zupełnie początkującą Mną, chętnie posłucham i z nich skorzystam)) Również co do pozostałych akceaoriów i kosmetyków. Co kupi, ile i jakie??
Od Mikołaja dostałam książkę "Makijaż fotograficzny" Eryki i Jacka, ale chyba spodziewałam się czegoś wiecej po niej. Pozdrawim wszystkie Wizażystki i czekam na odzew
toksyczna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 13:18   #305
sys16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
.......>!praca w charakterze wizażystki

>>bardzo interesuje mnie w przyszłości praca wizażystki.,

jestem na etapie wyboru szkoły średniej i zastanawiam się do jakiej powinnam się udać żeby móc rozpocząć pracę w tym zawodzie....


>czy wystarczy żebym skończyła liceum, napisała maturę a następnie skończyła jakieś kursy uzupełniające czy coś........

....! proszę o pomoc bo nie wiem jaki profil wybrać......
__________________
^^
sys16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 14:04   #306
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: .......>!praca w charakterze wizażystki

ciężko o pracę w tym zawodzie. sama jestem po kursie i niestety nic nie ma
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 14:34   #307
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: .......>!praca w charakterze wizażystki

Myśle że jeśli lubisz malowac i dobrze Ci to wychodzi to dobrze by było gdybyś już teraz zaczęła uczyć się na koleżankach czy mamie.
Jako wizażystka możesz pracować indywidualnie, dojeżdżając do klientek chociażby. A najlepszą reklamą jest jak pomalujesz np. koleżanke i jej koleżance się makijaż będzie podobał i wtedy i ona będzie chciała żebyś ją pomalowała
Na prace w salonie chyba nie masz co liczyć bo samej wizażystki raczej nie przyjmują, chyba że byś też poszła na kosmetyke jeśli Cie interesuje.
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 19:02   #308
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: .......>!praca w charakterze wizażystki

właśnie dlatego ja od września dodatkowo idę na charakteryzację:P a co wchodzi w kurs kosmetyki??
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 19:44   #309
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: .......>!praca w charakterze wizażystki

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
właśnie dlatego ja od września dodatkowo idę na charakteryzację:P a co wchodzi w kurs kosmetyki??
No, to z takim czymś to będziesz mogła w teatrze czy przy filmach jakichś
Co do kursu kosmetyki musisz zobaczyć jaki program jest na danym kursie.
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 13:53   #310
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Must Have w Twoim kuferku

No właśnie, jaki macie must have w waszych kuferkach ? bez jakich kosmetyków ani rusz? Co polecanie z marek profesjonalnych i na jakim kosmetyku się zawiodłyście?
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 14:17   #311
xXxFryciaxXx
Zadomowienie
 
Avatar xXxFryciaxXx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 1 934
Dot.: Must Have w Twoim kuferku

ja nie mogę żyć bez tuszu i pudru matującego no i pędzelków co do tuszu to polecam ten żółty maybeline a zawiodłam sie na tuszu rimmel sexy curves
xXxFryciaxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 14:37   #312
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Must Have w Twoim kuferku

Byly juz takie watki.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 20:37   #313
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Must Have w Twoim kuferku

Kamuflaż z kryolanu, dermacol,puder mineralny, paletka do brwi podkład nabłyszczający(kryolan) puder brązujący w kulkach (loreal)liner z astora
To moje ideały- kosmetyki do których tak się przywiązałam że mimo iż nie sięgam po nie za każdym razem ( a po dermacol i kamuflaże ostatnio to wręcz rzadko ) to nie wyobrażam sobie mojego kufra bez nich zupełnie.
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 18:32   #314
monicca_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 59
GG do monicca_2010
Dot.: Must Have w Twoim kuferku

Zdecydowanie dobry podkład i tusz do rzęs!
monicca_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 19:05   #315
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Must Have w Twoim kuferku

Były już takie tematy
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 20:44   #316
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Must Have w Twoim kuferku

chodzi mi o konkretne podawanie nazw kosmetyków

widocznie przeoczyłam te tematy.

Kompletuje kosmetyki do kufra więc też szukam cennych rad.
Także proszę nie piszcie - tusz do rzęs i puder bo to wiadomo
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 13:08   #317
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
kuferek

usunięte przez moderatora

Edytowane przez Ines-ka
Czas edycji: 2010-03-17 o 20:10
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 17:54   #318
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: kuferek

Tu sie nie sprzedaje
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 19:30   #319
bizneswoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 29
Dot.: .......>!praca w charakterze wizażystki

Zawsze mozna zaczepic sie w jakiejs agencji modelek...wizazystki sa potrzebne wszedzie, sesje do zdjec, pism, katalogow itp. Ja rowniez jestem wizazystka. Od dawna zajmuje sie makijazem, ale dopiero po tym jak ukonczylam kilka kursow jestem pewna ze chcialabym tez zawod wykonywac w przyszlosci. W Polsce zawod wizazystki jest jeszcze malo popularny, mysle, ze mozna niezle zarobic pracujac w tym charakterze. Wiec wymyslmy razem co zrobic aby zaistniec!!!
bizneswoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 18:11   #320
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 21
Question Podstawowe wyposarzenie kuferka ?

Cześć dziewczyny,
Dopiero zaczynam przygodę na Wizażu
Mam nadzieje że będziemy się dobrze dogadywać

Moja najlepsza przyjaciółka kończy niedługo kurs wizażu. Okazuje się że kurs kończy dzień przed swoimi urodzinkami. Więc pomyślałam że kupię jej na prezent urodzinowy i z okazji zakończenia kursu duży profesjonalny kuferek z wyposażeniem. Chciałabym jednak aby w kuferku były dobre kosmetyki a nie jakieś badziewne.
Chciałabym prosić Was o radę jakie kosmetyki i narzędzia powinny znaleźć sie w takim kuferku - oczywiście chodzi mi o podstawowe kosmetyki. Wiem że ona będzie chciała w przyszłości pracować na kosmetykach takich firm jak : MAC, INGLOT, LOREAL, KRYOLAN, SMASHBOX. Chcę jej kupić podstawowe kosmetyki a resztę będzie kupować sobie sama. Proszę Was abyście wypisały mi kosmetyki jakie powinnam kupić chodzi mi też mniej więcej o kolory np. podkładu czy korektorów itd.

Z góry Wszystkim dziękuję za pomoc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 19:33   #321
waleczne serce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Podstawowe wyposarzenie kuferka ?

hej
Jeżeli chcesz zrobić miły i praktyczny prezent swojej przyjaciółce, to sądzę, iż najlepszym pomysłem będzie zakup profesjonalnego kuferka i ewentualnie zestaw pędzli do makijażu z naturalnego włosia. Natomiast kupno odpowiednich kosmetyków pozostawiłabym Jej, ponieważ ona będzie decydować o tym na jakich kosmetykach chce pracować i jakie jej się podobają.
Taka mała rada ode mnie, ale postąpisz jak zechcesz
Oczywiście istotne jest jaką kwotą dysponujesz, profesjonalne kosmetyki kolorowe tanie nie są
Pozdrawiam
waleczne serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 19:51   #322
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 21
Dot.: Podstawowe wyposarzenie kuferka ?

Chcę jej kupić kosmetyki bo wiem, że jej nie będzie stać na ich kupno. Jakby miała sama je sobie kupić to jeden kosmetyk miesięcznie byłby dla niej dużym wydatkiem Także skompletowanie całego kuferka długo by trwało. A mi zależy aby mogła zaraz po kursie robic ludzia makijaże aby mogła sobie dorobić. Wiem ,że co kolwiek i jakiekolwiek kupie jej kosmetyki to będzie zadowolona - bardzo dobrze ją znam. Także proszę Was abyście mi napisali jakie kosmetyki kupić - ja się nie znam bo prawie wcale się nie maluje.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 19:54   #323
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Podstawowe wyposarzenie kuferka ?

http://www.youtube.com/watch?v=CV9qW_bIB9Y
na youtubie jest pełno filmików o podstawowym wyposażeniu kuferka. Poszukaj - hasło "make up artis kit" i już

a no i w polsce może sobie odpuścić mega ciemne kolory korektora czy podkładu bo pewnie rzadko będzie robić makijaż osobie ciemnoskórej. Szkoda że w polsce tak mało obcokrajowców ale już się poprawia

i jeszcze coś: a na kursie nie dostają kosmetyków? Wiem, że co droższe kursy oferują do tego kosmetyki a na tych tanszych to chyba i tak im się płaci a oni kompletują ci zestaw do pracy bo inaczej to jak się robi praktyki?O_o (choć pewna nie jestem, w życiu nie znalazłabym czasu na taki kurs)

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-07-05 o 19:57
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 22:12   #324
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 21
Dot.: Podstawowe wyposarzenie kuferka ?

Czy naprawdę na tym forum nie ma nikogo kto mógłby mi wypisać te kosmetyki ? Dziewczyny dziękuję że podajecie mi linki itd. ale ja nie znam angielskiego nie znam się na kosmetykach i nie wiem o co w tym chodzi.
Potrzebuję listę która będę mogła pokazać ekspedientce a ta mi da to co na niej jest i tyle.

Bardzo proszę Was o pomoc tym bardziej ,że jutro na 99% będę jechała do miasta i przy okazji mogłabym zrobić te zakupy
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 22:47   #325
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Podstawowe wyposarzenie kuferka ?

watpię, żeby ktoś ci to wypisał.
To zależy na jaką firmę się zdecydujesz(chyba że wszystko kupisz w inglocie czy macu) bo w jednym sklepie pewnie wszystkiego nie dostaniesz. No i ile kasy chcesz na to przeznaczyć. Równie dobrze mogę ci wypisać co byś potrzebowała z maca bo można obczaić kolory on-line ale za samą paletę cieni nieeeźle zabulisz. Proponuje przejść się do inglota po cienie i może zapytać też miłe panie o inną kolorówkę.
Na pewno przydadzą jej się podkłady w różnych kolorach(żeby można było wymieszać do koloru właściwego).
Puder transparentny do utrwalania makijażu.
Korektory - znowu w kilku kolorach plus zielony na zaczerwienienia, różowawy pod oczy.
Szampon do pędzli, żel do dezynfekcji rąk, coś do dezynfekowania kosmetyków.
Paleta cieni - na pewno dużo neutralnych(beże, brązy itd) i trochę bardziej kolorowych.
Paleta szminkowa albo możesz kupować szminki indywidualnie.
Paleta róży - kilka różowych, kilka brzoskwiniowych...
Brązery. Eyeliner w żelu i w płynie.
Tusze do rzęs.
Pędzle.
Oczywiście jest tego dużo dużo więcej... ale aż mi nie starcza mózgu żeby wypisać. Chyba najlepiej byłoby skompletować jej dużą paletę cieni, pędzle i podkłady i korektory. To wyjdzie najdrożej. Cienie możesz kupić w inglocie- tam im wieksza paleta tym taniej to wychodzi. A reszta - nie mam pojęcia. Poszukaj w KWC.

I baaaaaza pod podkład!!

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-07-05 o 22:50
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 22:48   #326
Eowin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 104
Dot.: Podstawowe wyposarzenie kuferka ?

Nie jestem w stanie określić precyzyjnie odpowiednich kolorów jakie twoja koleżanka powinna mieć w kuferku, aczkolwiek wydaje mi się,że odpowiednie w przypadku np. podkładów, czy też korektorów - były by te od najjaśniejszych,wręcz porcelanowych do śniadych,a jeśli zaistniała by taka potrzeba zawsze można później dokupić jakiś ciemniejszy odcień.
Skupiła bym się wpierw na kamuflażu - podstawie makijażu, może jakaś baza aka ,,primer" na dobry początek, potem podkład - może miec matowe wykończenie, lub rozświetlające lub jakie zobi zażyczysz, włącznie ze stopniem krycia, a w tym powinna pomóc pani w perfumerii,czy drogerii Korektory są równie ważne, jak puder - prasowany,czy sypki. Myślę,że w takich miejscach,w których dostaniesz produkty np. marki Smashboxmożesz oczekiwać wiele pomocy i doradzenia ze strony ekspedientek (chociaż nie zawsze... przekonałam się o tym empirycznie ) Fajnym ,,gadżetem", są również rozświetlacze do twarzy, dają znany i lubiany efekt ,,glow", dla przykładu - na kościach policzkowych.
Skupiła bym się na różach do policzków - odcienie chłodnego różu, koralowe i troszkę ostrzejszego różu, jak również brzoskwiniowe spełniły by swoje zadanie na różnych odcieniach skóry perfekcyjnie! Warto również zakupić puder, acz tutaj - brązujący, ocieplający odcień skóry, nadający efekt lekkiej opalenizny, można nim również wykonturować twarz, jeśli wybierze się go zamiast ciemno-cielistego () odcienia różu.
Oczy - ważna jest baza pod ciebie do powiek np. Artdeco, dosyć popularna i spełniające swoje zadanie. Później możesz przebierać dowoli w całej gamie kolorów... Warto też zerknąć na cienie sypkie, czy tak zwane pigmenty, dające do prawdy mocny efekt. (w MACu Ci ich dostatek, jak również odcieni cieni do powiek). Skusiła bym się na kilka kolorów tuszów do rzęs i eye linerów, najlepiej żelowych. (oczywiście króluje tutaj uniwersalny kolor czarny). Jeśli chodzi o usta - pomadki i błyszczyki do ust, takowe znajdziesz wszędzie, gama kolorów jest nieposkromiona.
Jeśli chciała byś sprawić dodatkowy prezent - MACu zwróciła bym uwagę na ,,Mac Fix Plus", to spray, który świetnie utrwala makijaż, jak rownież przygotowuje skórę twarzy do makijażu, jest bogaty w witaminy i naturalne wyciągi.
To tyle - z mojej strony. Takie jest w moim mniemaniu podstawowe wyposażenie kuferka wizażystki, wiele innych produktów jak np. sztuczne rzęsy, czy eye linery z brokatem - powinna sama przemyśleć. Poza tym - wspaniały prezent dla przyjaciółki, przyszłej wizażystki... Sama bym taki zechciała..
Eowin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 22:54   #327
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Podstawowe wyposarzenie kuferka ?

O Eowin jeszcze słusznie wiele dopowiedziała!
Prezent faktycznie fajny i mega drogi
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 14:38   #328
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Podstawowe wyposarzenie kuferka ?

A ja bym Ci proponowała abyś kupiła jej poprostu bon podarunkowy.
Może będzie mniej WOW,ale będziesz miała pewność,zę na tych kosmetykach napewno będzie pracowała.
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 15:03   #329
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 21
Dot.: Podstawowe wyposarzenie kuferka ?

Dziewczyny dziękuje Wam za pomoc. Byłam dzisiaj w Inglocie i nakupiłam kosmetyków za 1000zł a jeszcze nie kupiłam tego wszystkiego co bym chciała. Resztę dokupię w tym tygodniu bo dzisiaj już mi czasu zabrakło.

Będąc dzisiaj w Inglocie zauważyłam bardzo fajny czarny duży kuferek - co o nim myślicie? Czy któras z Was go ma? jak sie sprawdza?

Jeszcze raz dziękuje gdyby nie Wy to bym nic nie kupiła
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 17:11   #330
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Podstawowe wyposarzenie kuferka ?

1234... co do kuferka z Inglota, obejrzyj sobie ten filmik, 7 min 50 sek KLIK
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-16 18:50:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.