Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: ciemny czy jasny
jasny 2 50,00%
ciemny 2 50,00%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-01, 14:30   #781
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Ohydny kolor! Bardzo prosZe o pomoc

dziekuje, tylko teraz pytanie... jak długo trzymać farbe na tym rudym odroscie a jak na reszcie wlosow, żeby mi to wyszlo równomiernie? żeby gora nie byla ciemniejsza, dol zielony czy cos, chyba kupie 7.1 i 7 i może zmieszam?? co myślisz o tym? strach mnie ogrania!!
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 14:41   #782
Boberros
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 68
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Witam,

chciałbym abyście poradzili mi jaką odżywkę do włosów polecacie po trudnych przejściach. Opowiem od początku.

Jestem szatynem, dość długie włosy, ok. 15-20 cm. Zachciało mi się rozjaśniania to kupiłem Sheer Go blonder odżywkę oraz spray. Ładnie rozjaśniło, ale stwierdziłem, że nie ma to jak ciemne włosy.
Użyłem szamponetki czarna (6 myć) i ładnie przyciemniło. Potem stwierdziłem, że trzeba to tak utrwalić i po kilku dniach użyłem Palette szampon koloryzujący do 24 myć (czarny).

Efekt był katastrofalny, wyszedł czarny jak u pani do towarzystwa w burdelu

Natychmiast zacząłem myć włosy, wczoraj chyba 25 razy pod rząd co 20 minut. Do drugiej w nocy je myłem :P
Zastosowałem również sproszkowaną witaminę C z szamponem trzymając to po 1-2 godziny oraz przemyłem włosy lekkim płynem do naczyń oraz Vanishem do plam.
Efekt taki, że kolor zszedł do czekoladowego brązu, albo nawet lekko jaśniejszy. Zamierzam teraz zrobić przerwę z witaminą C i tylko myć włosy 4x dziennie, tak aby reszta farby lekko schodziła.

Pytanie - jaka jest DOBRA odżywka na takie coś, która realnie wzmocni włosy po takich przejściach?
Genetycznie są bardzo mocne, kiedyś nawet utleniacz z Joanny 12% nie chciał rozjaśniać, więc musiałem brać 2 serie po 12% trzymając około 45 minut. Włosom nic nie było.

Tutaj efekt z kruczo-czarnego do mojego poprzedniego - nawet widać pasmo czarnych, widocznie tam nie dałem witaminy C:

http://i.minus.com/ie68533LEV5XG.jpg

Edytowane przez Boberros
Czas edycji: 2014-03-01 o 14:48
Boberros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 14:47   #783
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Ohydny kolor! Bardzo prosZe o pomoc

Nic nie mieszaj , jak chcesz sama w domu to najpierw 7 z woda z kranu , nakładając najpierw na odrosty a na końcu na resztę jasnych wlosow potem po 5-10 min na ta farbe nakladasz 7.1 z oxydantem na czas właściwy w zależności jak jest na opakowaniu 20 / 30 min , nie dłużej bo wyjdzie bardzo ciemno , a poziom 7 juz i tak jest dość ciemny

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Ja teraz robiłam dekoloryzacje z brązu na blond i tez miałam końce dużo jaśniejsze niż górę , tylko ze ja nakladalam poziom 7 po ściąganiu koloru i wyszedł mi bardzo jasno jak 8 a wczoraj nakladalam po tyg poziom 8N zeby nie było za ciemno i jestem zadowolona
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE

Edytowane przez Anitast
Czas edycji: 2014-03-01 o 14:42
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 15:13   #784
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Ohydny kolor! Bardzo prosZe o pomoc

Ok, wiec nr 7 tylko z woda (nie mieszam z oxy) na odrost i pozniej reszte, tego nie zmywam, i dokladam na to wszystko 7.1 popielata z oxy
A jaka firme bys mi poleciala?
Loreal garnier czy szwarckopf live? Taki wybor... Choc dziewczyny pisaly na forum ze 7 z garniera jest ok
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 15:24   #785
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Ohydny kolor! Bardzo prosZe o pomoc

Garnier jest najtańszy i dobry tez nim często w PL farbowalam , ale uważaj bo 7 wychodzi ponoć ciemno , ja razilabym wziasc jednak 8 na pigmentacje a 7.1 lub 7 na kolor właściwy , na pigmentacje mieszaj farbe z odrobina tylko wody z kranu tak zeby można było mieszankę nałożyć na włosy i tak potem na to farba z oxy nie wiem która Ci polecić bo nie jestem w Polsce i nie farbuje raczej drogeryjnymi tylko profesjonalnymi bo są bardziej ekonomiczne i maja duza gamę kolorów daj znać jak sie zdecydujesz i wrzuć zdjęcia z farbowania , mam nadzieje ze Ci pomoglam
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 18:43   #786
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Ohydny kolor! Bardzo prosZe o pomoc

[B]Anitast[\B] Dzięki czytałam o tym Mysi bloga ale byłam ciekawa relacji osoby która to zrobiła na sobie Chodzi mi o to czy to sie wyplukuje po pewnym czasie do zera czy do takiego poziomu jak sie ta pigmentacje zrobiło ? W sensie jak pogmentacje robiłas 8 to wyplukalo sie do 8 i nie dalej? a drugie pytanko o samo 7.1, wychodzi to jak typowo polski Mysi blond taki szarawy czy splukuje sie na rudo?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 20:16   #787
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Ohydny kolor! Bardzo prosZe o pomoc

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
[B]Anitast[\B] Dzięki czytałam o tym Mysi bloga ale byłam ciekawa relacji osoby która to zrobiła na sobie Chodzi mi o to czy to sie wyplukuje po pewnym czasie do zera czy do takiego poziomu jak sie ta pigmentacje zrobiło ? W sensie jak pogmentacje robiłas 8 to wyplukalo sie do 8 i nie dalej? a drugie pytanko o samo 7.1, wychodzi to jak typowo polski Mysi blond taki szarawy czy splukuje sie na rudo?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jak pigmentujesz 8.0 czy 8N to włosy przyjmą ten pigment i nie wyplukuje sie potem do zera a kolor 7.1 to popielaty blond ktory wyplukuje sie raczej do blond niż na rudo , typowo polski mysi blond to według mnie 7.13 ktory wyplukuje sie do chlodnego blondu , ja polecam sprawdzać zawsze odcień z próbka na palenie kolorów , mam nadzieje ze pomoglam
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 20:49   #788
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Ohydny kolor! Bardzo prosZe o pomoc

Cytat:
Napisane przez Anitast Pokaż wiadomość
Jak pigmentujesz 8.0 czy 8N to włosy przyjmą ten pigment i nie wyplukuje sie potem do zera a kolor 7.1 to popielaty blond ktory wyplukuje sie raczej do blond niż na rudo , typowo polski mysi blond to według mnie 7.13 ktory wyplukuje sie do chlodnego blondu , ja polecam sprawdzać zawsze odcień z próbka na palenie kolorów , mam nadzieje ze pomoglam
Jasne dzięki
Ja kiedyś zrobiłam 7,1 ze sklepowego loreala, początkowo kolor boski później niestety rudości mi wyszły an wierzch.. ale to pewnie dlatego ze wtedy nie miałam pojęcia o tym jak dobierać kolor czy jak zrobić pigmentacje i co to jest I byłam ciekawa czy komuś wgl udało się uzyskać farbą kolor taki naturalny niemalże jak swój
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 21:09   #789
hazy jive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

O rety. Obiecaj, że więcej nie będziesz maltretował swoich włosów płynem do naczyń, czy innym odplamiaczem
Kolor po tych zabiegach wyszedł ci, o dziwo, bardzo ok! Już nic nie ruszaj przez jakiś czas. Ciemniejsze pasma mogą zostać (zawsze możesz powiedzieć, że to specjalnie, jakby co). Zresztą na pewno się jeszcze wypłuczą.
Jeśli chodzi natomiast o naturalne maski do włosów, to chyba najlepsze są te z żóltka jajka, zmieszanego z olejkiem (ja lubię arganowy, ale może być nawet kuchenny nierafinowany albo oliwka dla dzieci), można dodać jogurt nat. Dodając natomiast miodu i cytryny uzyskasz nawet efekt lekkiego rozjaśnienia.
Sklepowych specyfików jest mnóstwo, ja lubię maski fructis i wella-pro. Jeśli masz większą kasę, możesz zajrzeć do sklepu z art. fryzjerskimi i zaopatrzeć się w profesjonalny produkt.
Ah, no i warto przytrzymać taką maseczkę dłużej na głowie, tak z 20-30 min. Np. podczas ciepłej kąpieli. Żeby nadać włosom blask do ostatniego płukania użyj zakwaszonej wody, np. sokiem z cytryny albo octem jabłkowym (bez spirytusu!).
Wszelkie pianki, żele, lakiery i inne produkty do stylizacji też staraj się wybierać bez alkoholu denat. w składzie.
Jak włosy odzyskają trochę wigoru, stosuj odżywkę po każdym myciu, a maskę raz, lub dwa na tydzień. Jeśli chodzi o konkretną markę, to poszukaj w KWC. Tam sobie możesz poczytać opinie użytkowników i porównać oceny wszelkich masek, odżywek, nawilżaczy i podobnych kuracji.

Edytowane przez hazy jive
Czas edycji: 2014-03-01 o 21:11
hazy jive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 21:20   #790
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Ohydny kolor! Bardzo prosZe o pomoc

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Jasne dzięki
Ja kiedyś zrobiłam 7,1 ze sklepowego loreala, początkowo kolor boski później niestety rudości mi wyszły an wierzch.. ale to pewnie dlatego ze wtedy nie miałam pojęcia o tym jak dobierać kolor czy jak zrobić pigmentacje i co to jest I byłam ciekawa czy komuś wgl udało się uzyskać farbą kolor taki naturalny niemalże jak swój
Wiesz ja w tamtym roku robiłam 8.13 dlatego według mnie wlasnie 7.13 wyjdzie taki polski mysi blond bo mój 8.13 wyszedł jaśniej , na poczatku widać ciepły złoty odcień bo jest to popielato - złoty ale potem sie to zloto wyplukuje sie i zostaje chłodny blond
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 21:34   #791
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Ohydny kolor! Bardzo prosZe o pomoc

Cytat:
Napisane przez Anitast Pokaż wiadomość
Wiesz ja w tamtym roku robiłam 8.13 dlatego według mnie wlasnie 7.13 wyjdzie taki polski mysi blond bo mój 8.13 wyszedł jaśniej , na poczatku widać ciepły złoty odcień bo jest to popielato - złoty ale potem sie to zloto wyplukuje sie i zostaje chłodny blond
No właśnie słyszałam że po 8.13 wychodzi kolor ścierki do podłogi
i że to taki typowy szaraczek jest jednak nie ryzykowałam bo miałam włosy żółte od rozjaśniacza i kupiłam 8,21 :P Ale ze włosy są sianem to i szybko sie wypłukało.. dokupię 8 i zrobię pigmentacje może bd się lepiej trzymać
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 22:12   #792
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Ohydny kolor! Bardzo prosZe o pomoc

A podobno jest tak, ze jak 3 po kropce to zawsze cos rudego wyjdzie, tak pisala Mysia na blogu, ja kupilam 700 natural dark blonde COLOR MASK SCHWARZKOPFA i jutro jade ostro! Zrobilam test na grubym pasmie i podoba mi sie!! Zdjecia dosle jak nie dostane zawalu PO
Kupilam 7 bo mysle ze to najbezpieczniej, rece zabarwily sie na fiolet, wiec dobry kolor jest, bo z fioletem, balam sie 7.1 zeby nie wyszlo zielono z kolei
Zobaczymyyyy
DIekuje bardzo i trzymajcie kciuki tam!
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 04:28   #793
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Ohydny kolor! Bardzo prosZe o pomoc

Cytat:
Napisane przez foxy313 Pokaż wiadomość
A podobno jest tak, ze jak 3 po kropce to zawsze cos rudego wyjdzie, tak pisala Mysia na blogu, ja kupilam 700 natural dark blonde COLOR MASK SCHWARZKOPFA i jutro jade ostro! Zrobilam test na grubym pasmie i podoba mi sie!! Zdjecia dosle jak nie dostane zawalu PO
Kupilam 7 bo mysle ze to najbezpieczniej, rece zabarwily sie na fiolet, wiec dobry kolor jest, bo z fioletem, balam sie 7.1 zeby nie wyszlo zielono z kolei
Zobaczymyyyy
DIekuje bardzo i trzymajcie kciuki tam!
Jak jest 3 po kropce jako pierwsze to wyjdzie bardzo zloto i zawsze zostanie , a 7.13 czy 8.13 tu jest popielato- zloty i 3 czyli zloto jest juz jako poblask ktory wyplucze sie bo potem jest 1 czyli niebieski / popielaty kto jak woli i ostatecznie zostanie chłodnym odcieniem
Fajnie ze zrobiłas próbę Schwarzkopfa bo czytałam w inernecie ze te pianki wychodzą dużo ciemniej , nawet Mysia nią farbowala chyba 800 i wyszło jej bardzo ciemno , nie była zadowolona , a 700 to poziom niżej czyli ciemniej
Tobie zreszta sie wyplucze bo Masz bardzo jasne końcówki , nawet jak na poczatku wyjdzie bardzo ciemno to sie nie przejmuj 3/ 4 mycia i powinno być tak jak chcesz , ciekawa jestem jak Ci wyjdzie , liczę na zdjęcia , trzymam kciuki
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE

Edytowane przez Anitast
Czas edycji: 2014-03-02 o 05:00
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 13:28   #794
Boberros
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 68
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Dzięki, niestety nie wiem czy mycie Vanishem w proszku i płynem pomogło w dużym stopniu, ale wiem, że mam na czole gdzieniegdzie bąble jak by od oparzenia
Na razie smaruje to kremem do rąk, aby natłuścić skórę.

Co do odżywek to nie mam rozeznania, będę musiał zobaczyć globalne marki, gdyż nie mam dostępu do polskich drogerii przez co najmniej 3 tygodnie.

Dziś zrobiłem zdjęcie na pełnym słońcu - widać lekko wiśniową poświatę, albo takie słońce. Z tego co wiem to szybko schodzi więc problemów nie powinno być.

Warto myć szamponem z rumiankiem?


Boberros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 15:18   #795
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 189
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Boberros Pokaż wiadomość
Dzięki, niestety nie wiem czy mycie Vanishem w proszku i płynem pomogło w dużym stopniu, ale wiem, że mam na czole gdzieniegdzie bąble jak by od oparzenia
Na razie smaruje to kremem do rąk, aby natłuścić skórę.

Co do odżywek to nie mam rozeznania, będę musiał zobaczyć globalne marki, gdyż nie mam dostępu do polskich drogerii przez co najmniej 3 tygodnie.

Dziś zrobiłem zdjęcie na pełnym słońcu - widać lekko wiśniową poświatę, albo takie słońce. Z tego co wiem to szybko schodzi więc problemów nie powinno być.

Warto myć szamponem z rumiankiem?


mi pięknie wypłukuje niechcianą farbę ta odżywka john frieda z serii rozjasniającej, trzymam na włosach z 15 min, oprócz tego dobrze nawilża, z tej serii jest też szampon, dostępne są w Rossmannie, ale na allegro zdecydowanie taniej
__________________
jestem księżniczką...
tylko oczy podkrążone
i zgubiłam gdzieś koronę...
KOCHAM <3
zapuszczam włoski

konstancja01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 17:16   #796
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Ohydny kolor! Bardzo prosZe o pomoc

Cytat:
Napisane przez Anitast Pokaż wiadomość
Jak jest 3 po kropce jako pierwsze to wyjdzie bardzo zloto i zawsze zostanie , a 7.13 czy 8.13 tu jest popielato- zloty i 3 czyli zloto jest juz jako poblask ktory wyplucze sie bo potem jest 1 czyli niebieski / popielaty kto jak woli i ostatecznie zostanie chłodnym odcieniem
Fajnie ze zrobiłas próbę Schwarzkopfa bo czytałam w inernecie ze te pianki wychodzą dużo ciemniej , nawet Mysia nią farbowala chyba 800 i wyszło jej bardzo ciemno , nie była zadowolona , a 700 to poziom niżej czyli ciemniej
Tobie zreszta sie wyplucze bo Masz bardzo jasne końcówki , nawet jak na poczatku wyjdzie bardzo ciemno to sie nie przejmuj 3/ 4 mycia i powinno być tak jak chcesz , ciekawa jestem jak Ci wyjdzie , liczę na zdjęcia , trzymam kciuki
Zrobilam pasemo jedno duze i stwierdzam ze jest ciemniej wiec ok, bo juz nie miodowo, ale nadal cieply kolor!!!
Teraz nie wiem co robic zeby lipy nie bylo...
Ehh z tymi wlosami mam juz dosc !!!
Mam plukanke srebrna z joanny, moze zapienie z szamponem
NA sama gore i cos wychodzi mi sie tam? Albo rudy troche zejdzie? Ten odrost to porazka zyciowa!
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 17:40   #797
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Ohydny kolor! Bardzo prosZe o pomoc

Cytat:
Napisane przez foxy313 Pokaż wiadomość
Zrobilam pasemo jedno duze i stwierdzam ze jest ciemniej wiec ok, bo juz nie miodowo, ale nadal cieply kolor!!!
Teraz nie wiem co robic zeby lipy nie bylo...
Ehh z tymi wlosami mam juz dosc !!!
Mam plukanke srebrna z joanny, moze zapienie z szamponem
NA sama gore i cos wychodzi mi sie tam? Albo rudy troche zejdzie? Ten odrost to porazka zyciowa!
Jak kupiłas 700 naturalny więc nie powinien wyjść ciepło , moze tak Ci światło odbija , pamiętaj ze odcień troche sie wyplucze i nie bedzie ciepły tylko naturalny , natury tak maja ale to nie jest ani ciepły ani zimny odcień , zawsze mozesz nim zrobić a potem zrobić plukanke z Joanny , ja po dekoloryzacji z brązu miałam lekko rudawy blond i nakladalam tez 700 naturalny i zakrylo mi ładnie rudosc , tylko ze mi sie kolor wyplukal szybko , został jasny blond i zostaje na razie przy 8N , nic wiecej nie doradze musisz Ty zdecydować czy farbowac czy nie , ja zeby pozbyc sie niechcianego rudego farbowalam bo nie chciałam z takim chodzić
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 22:25   #798
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Musze sie pochwalic, ze zrobilam plukanke srebrna z joanny i jest super!!! Kolor troche przyciemnil sie, ale pelny efekt zobavzymy jutro w dziennym swietle- wysle fotke! A zrobie calosc za Twoja porada! Czyli pigmentacja i kolor, znalazlam Garniera Belle Color 7.1 medium ash blonde (jak na zdjeciu)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (92,4 KB, 9 załadowań)
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 22:27   #799
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Efekt koncowy chce KIEDYS uzyskac taki-
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (9,0 KB, 25 załadowań)
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 06:07   #800
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez foxy313 Pokaż wiadomość
Efekt koncowy chce KIEDYS uzyskac taki-

No ona ma tu piękny kolor<3 Czekam na foteczke jak Ci wyszło
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 12:00   #801
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez foxy313 Pokaż wiadomość
Musze sie pochwalic, ze zrobilam plukanke srebrna z joanny i jest super!!! Kolor troche przyciemnil sie, ale pelny efekt zobavzymy jutro w dziennym swietle- wysle fotke! A zrobie calosc za Twoja porada! Czyli pigmentacja i kolor, znalazlam Garniera Belle Color 7.1 medium ash blonde (jak na zdjeciu)
Mam nadzieje ze wyjdzie tak jak chcesz , trzymam kciuki i jak zrobisz chętnie zobaczę zdjęcia

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez foxy313 Pokaż wiadomość
Efekt koncowy chce KIEDYS uzyskac taki-
Ciezko uzyskać taki kolor , bo to jest popielaty blond , farbujac farba ten efekt krótko sie trzyma i szybko wyplukuje ( mi kiedys udało sie taki uzyskać farba profesjonalna 8.1 ale niestety popiel wyplukuje dość szybko , to zdjęcie wydaje sie zrobione zaraz po koloryzacji , lub są to naturalne włosy modelki )
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 17:50   #802
BlueSea95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Exclamation Co robić na miedziane refleksy?

Hej Dziewczyny, Ostatnio postanowiłam poeksperymentować z włosami i wyszło jak wyszło..
Najpierw rozjaśniłam je na czysty blond, ale grzywka wyszła za jasna, więc użyłam 2 razy płukanki z kawy i raz szamponetki... odcień wyszedł okej, ale gdy wyjszłam na zewnątrz pojawiał się rdzawo-miedziany.
Więc przefarbowałam je na mój naturalny kolor i..
Włosy wróciły do normy, a grzywka została ruda ;/
Co robić, żeby znikły jak najszybciej te brzydkie miedziane refleksy?
Ratujcie dziewczyny! ( Na głowie mam aktualnie, miedziany, brąz i ciemny blond ;< )
BlueSea95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 18:24   #803
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Co robić na miedziane refleksy?

Cytat:
Napisane przez BlueSea95 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, Ostatnio postanowiłam poeksperymentować z włosami i wyszło jak wyszło..
Najpierw rozjaśniłam je na czysty blond, ale grzywka wyszła za jasna, więc użyłam 2 razy płukanki z kawy i raz szamponetki... odcień wyszedł okej, ale gdy wyjszłam na zewnątrz pojawiał się rdzawo-miedziany.
Więc przefarbowałam je na mój naturalny kolor i..
Włosy wróciły do normy, a grzywka została ruda ;/
Co robić, żeby znikły jak najszybciej te brzydkie miedziane refleksy?
Ratujcie dziewczyny! ( Na głowie mam aktualnie, miedziany, brąz i ciemny blond ;< )
Na miedziane to chyba niebieski? Albo niebieski wymieszany z fioletem?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 18:45   #804
BlueSea95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Dot.: Co robić na miedziane refleksy?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Na miedziane to chyba niebieski? Albo niebieski wymieszany z fioletem?
Też o tym słyszałam.. Kupiłam dzisiaj płukankę z firmy Joanna (niebieską) ale jakoś wielkiej zmiany nie widzę..
BlueSea95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 21:55   #805
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Sama plukanką wiele nie zdzialasz, wymaga to czasu jednak, po pierwszym plukaniu efektu nie bedzie
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 10:21   #806
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Co robić na miedziane refleksy?

Cytat:
Napisane przez BlueSea95 Pokaż wiadomość
Też o tym słyszałam.. Kupiłam dzisiaj płukankę z firmy Joanna (niebieską) ale jakoś wielkiej zmiany nie widzę..
Nie płukanka, tylko mix ton, toner albo coś w tym rodzaju. Samą płukanką nic nie zdziałasz.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 16:19   #807
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

po farbowaniu.. farba Color Belle Garniera 7.1 dark ash blonde
poracha jak nic- ja tego rudego się nigdy nie pozbede! chyba trzeba to najpierw rozjaśniaczem potraktować a później dopiero blond ciemny polozyc, o ile wlosy nie wypadną i będzie na co to klasc jeszcze
dziś pofarbowalam rankiem i teraz rozpacz, bo dol mam piękny zimny kolor, a gora to po prostu g... rudy kolor na który już patrzeć nie potrafie za nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
nic nie pomaga tej rudości wybic!
ja nie wiem, , pigmentacja ok - naturalka zrobiłam, zaraz foty wysle, mam nadzieje ze nikt się nie będzie smial, bo smieszne to wcale to nie jest
brak mi slow i pomyslow na dalsze zmagania.. widze na forum ze laski nawet brazem nie mogą zakryc rudości, może na fiolet się walne? jakas sliwa czy cos.. ehhh mam dość, a miałam takie ladne naturalnie wygladajace wlosy, zawsze nie jest dość dobrze to później jest d.. i g...
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 16:45   #808
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

W sloncu za dnia...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (47,2 KB, 36 załadowań)
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 16:49   #809
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

A gora nadal ruda- moze zrobic gore jeszcze raz (za tydz ) na 7.1?
Prosze poradzcie mi cos
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (51,1 KB, 38 załadowań)
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 17:50   #810
Boberros
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 68
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

W moim przypadku wychodzi lekka rudość, ale mam nadzieję, że zniknie. Tak czy inaczej zamierzam iść do fryzjera, takiego lepszego, który ma za sobą certyfikaty i papiery mistrzowskie.

To mój oryginalny kolor:
http://i.minus.com/ibrfJ4W5JovIUr.jpg

A teraz obecny:
http://i.minus.com/ibvfe227tr0CA1.jpg

Chciałbym wrócić do najbardziej zbliżonego do naturalnego To się nazywa szatyn, jasny szatyn czy inaczej?

Kiedy ułożę fryzurę (używam żel i inne podobne) to włosy stają się ciemne do tego stopnia, że rudości prawie nie widać. Jedynie pod światło.
Boberros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-16 17:07:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.