kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-07, 20:25   #4291
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Ile cię wyniosła przesyłka? Wysyłają bez problemu? Bo rozumiem, że można zapłacić przez pay pal.

Jak nakładacie te linery z Luśki? Rozrabiacie z dualinem, na mokro czy na sucho? Bo ja od paru dni kombinuję jak koń pod górkę.
Cieszę się, że wzięłam obydwa (navy i teal) bo są prześliczne.
Tylko nawet jak robię swatcha na ręku to jakoś słabo trzymają się skóry, łatwo je strzepnąć/zetrzeć jak są na sucho.
Tak, ja placilam za posrednictwem PayPal.Z tego co pamietam to wtedy w przeliczeniu na polskie przesylka wyniosla mnie ok. 21 zl.

Ja poki co nie nakladam linerow
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 20:30   #4292
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Ile cię wyniosła przesyłka? Wysyłają bez problemu? Bo rozumiem, że można zapłacić przez pay pal.

Jak nakładacie te linery z Luśki? Rozrabiacie z dualinem, na mokro czy na sucho? Bo ja od paru dni kombinuję jak koń pod górkę.
Cieszę się, że wzięłam obydwa (navy i teal) bo są prześliczne.
Tylko nawet jak robię swatcha na ręku to jakoś słabo trzymają się skóry, łatwo je strzepnąć/zetrzeć jak są na sucho.
Ja mam coś w rodzaju mixing medium. Duraline nie ma.
Poza tym mi linery dobrze trzymają na sucho.
Cienie nakładam na bazę z Ingrid (dobra też jest z bell). I na to linery.


Jeśli na mokro to na dwa sposoby
1)zamoczyć pędzelek w płynie a potem w proszku(na nakrętce)
2)zamoczyć pędzelek w płynie i na powiekę, a potem linerem przejechać


Wcześniej też pisałam, że można nałożyć na kredkę w jakimś neutralnym kolorze.
A Margitea pisała, że baza potem cień potem znowu bazę nałożyć przy rzęsach i na to liner.


Nie wiem dlaczego Ci się słabo trzymają
Ja jak nałożyłam krechę na ręce, to potem miałam problem z wytarciem linera.
Cień mi gładko zszedł, natomiast po linerze została plama. Musiałam ścierać na mokro.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 20:33   #4293
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
a przypadkiem nie jest tak, że celnicy mogą złapać przesyłkę i zapłacisz dużo więcej? czy tam vat? w końcu z ameryki leci...


ja linery lucy kładę pędzlem inglot 31t na sucho. swatche moich linerów po jednym przeciągnięciu palcem są intensywne, wręcz jakby mokre były już same w sobie...
Teoretycznie jest takie ryzyko, ale zawsze mozna poprosic nadawce, by napisal na przesylce, ze jest to prezent, gift etc. Po drugie do pewnej kwoty jest zwolnienie z niektorych podatkow, wiec zawsze bedzie mozna czyms sie wybronic
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 20:49   #4294
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Udało mi się zrobić zdj. W świetle dziennym Tylko trochę mi brakło czasu by podpisać


Nie wszystkie widać, ale chyba dają się otworzyć.
Jak coś to dajcie znać. ok wszystkie widać


Pierwsze dwa zdj:
Góra- Neauty podkład (8g)
Środek od lewej- Clair podkład (9g), Lucy cień big (2g), EDM róż (1,7g)
Dół od lewej- Neauty cień (1g), Lucy liner (0,5g)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1072759.jpg (95,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1072763.jpg (108,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1072768a.jpg (205,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1072778a.jpg (167,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1072801a.jpg (273,8 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2016-01-07 o 21:02
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 21:10   #4295
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
a przypadkiem nie jest tak, że celnicy mogą złapać przesyłkę i zapłacisz dużo więcej? czy tam vat? w końcu z ameryki leci...


ja linery lucy kładę pędzlem inglot 31t na sucho. swatche moich linerów po jednym przeciągnięciu palcem są intensywne, wręcz jakby mokre były już same w sobie...
Nie kupowałam nic z ameryki więc nie wiem. Kupowałam często na ebayu ale nic mi nie oclono bo i przesyłki były śmiesznie małe. W sumie to i tak bardziej z ciekawości pytam bo mając 3 bigi podkładów różnych firm raczej prędko nie kupię kolejnego

Co do linera to ciekawe bo u mnie na sucho jest zdecydowanie mocno rozdymiony i dopiero na mokro robi się intensywny no ale to może też zależeć od mojego kijowego pędzla do kreseczek :/
Muszę się jeszcze z tymi linerami oswoić.
Położony już na oku trzyma się świetnie i sama jestem tym nieco zdziwiona.

Edytowane przez kasiatoya
Czas edycji: 2016-01-07 o 21:13
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 21:19   #4296
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Nie kupowałam nic z ameryki więc nie wiem. Kupowałam często na ebayu ale nic mi nie oclono bo i przesyłki były śmiesznie małe. W sumie to i tak bardziej z ciekawości pytam bo mając 3 bigi podkładów różnych firm raczej prędko nie kupię kolejnego

Co do linera to ciekawe bo u mnie na sucho jest zdecydowanie mocno rozdymiony i dopiero na mokro robi się intensywny no ale to może też zależeć od mojego kijowego pędzla do kreseczek :/
Muszę się jeszcze z tymi linerami oswoić.
Położony już na oku trzyma się świetnie i sama jestem tym nieco zdziwiona.
a jakim pędzlem nakładasz?
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 21:20   #4297
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Nie kupowałam nic z ameryki więc nie wiem. Kupowałam często na ebayu ale nic mi nie oclono bo i przesyłki były śmiesznie małe. W sumie to i tak bardziej z ciekawości pytam bo mając 3 bigi podkładów różnych firm raczej prędko nie kupię kolejnego

Co do linera to ciekawe bo u mnie na sucho jest zdecydowanie mocno rozdymiony i dopiero na mokro robi się intensywny no ale to może też zależeć od mojego kijowego pędzla do kreseczek :/
Muszę się jeszcze z tymi linerami oswoić.
Położony już na oku trzyma się świetnie i sama jestem tym nieco zdziwiona.
U mnie linery na sucho tez wychodza mocno rozdymione i dopiero na mokro widac ich pigmentacje i trzymaja sie bardziej lini rzes. Pedzelek do linerow mam dobry, wiec mi sie wydaje, ze to jest wlasciwosc linerow.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 21:29   #4298
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Nakładałam pędzlami maestro ale numerki mi się pościerały :/ jeden to taki malutki skośny a drugi to półokrągły o numerku zdaje się 6, nieco większy od skośnego (tak, wiem, że on jest raczej do czego innego ale chwyciłam go żeby sprawdzić jak wyjdzie takim pędzelkiem, ot taki eksperymentator ze mnie ).
No mistrzem kreski to ja nie jestem... więc tłumaczę sobie, że bardziej mi chodzi o zagęszczenie linii rzęs.
Jaskółki mi niepotrzebne bo raz, że nie umiem porządnie ich sobie wyrysować a dwa, że źle wyglądają bo i załamanie oka mi nisko schodzi (nie wiem czy dobrze to opisuję). Wolę rozdymienie w zewnętrznym kąciku oka.

Edytowane przez kasiatoya
Czas edycji: 2016-01-07 o 21:31
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 22:29   #4299
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Nakładałam pędzlami maestro ale numerki mi się pościerały :/ jeden to taki malutki skośny a drugi to półokrągły o numerku zdaje się 6, nieco większy od skośnego (tak, wiem, że on jest raczej do czego innego ale chwyciłam go żeby sprawdzić jak wyjdzie takim pędzelkiem, ot taki eksperymentator ze mnie ).
No mistrzem kreski to ja nie jestem... więc tłumaczę sobie, że bardziej mi chodzi o zagęszczenie linii rzęs.
Jaskółki mi niepotrzebne bo raz, że nie umiem porządnie ich sobie wyrysować a dwa, że źle wyglądają bo i załamanie oka mi nisko schodzi (nie wiem czy dobrze to opisuję). Wolę rozdymienie w zewnętrznym kąciku oka.
ja jestem za tym, żeby pędzle wykorzystywać jak się chce, a nie jak mają być przeznaczone odgórnie. w większości ogranicza nas tylko wyobraźnia!

ja nakładam linery lucy tak wciskając je jakby w powiekę. tzn, że nabieram na skośny pędzel a następnie dociskam do powieki. nie przesuwam po powiece pędzla. bo wtedy traci cię właśnie ich nasycenie. to samo z kolorami na całą powiekę, aplikuję metodą wciskania. lubię intensywniejsze kolory.
no i zawsze na bazę jaką jest cień w kremie.

widziałaś moje oczy? ja mam takie smutne i głęboko osadzone z opadającymi kącikami :P też ciężko mi wyrysować kreskę na oku, ale czasami się udaje! trzeba ćwiczyć!
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 00:11   #4300
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

O, widzisz! A ja raczej właśnie próbowałam rozetrzeć ten liner a nie wcisnąć.

Zawsze używam bazy bo inaczej żaden cień mi się nie utrzyma na moich oczętach, a i z bazami bywało u mnie różnie bo wiele nie dawało sobie rady z moimi powiekami.
Teraz wszystko kładę na color tattoo i trzyma się absolutnie świetnie. Tyle, że kremowy cień zawsze gruntuje sobie cieniem vanilla z AM (zakochałam się w nim od pierwszego użycia a baaaardzo długo się przed nim wzbraniałam).
Wychodzi na to, że liner z Luśki kładę na "suchy" cień, może w tym rzecz z jego intensywnością + rozcieranie a nie wciskanie.
W każdym razie dzięki za podpowiedzi
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 22:46   #4301
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dzisiaj przyszło do mnie zamówienie z luśki!
Dobrze że podczytuje wątek bo pewnie bym do nich pisała że skarga ze mi dali miniaturę podkładu Ale przyznam wam szczerze, że podoba mi się takie mniejsze opakowanie, często podróżuje i stosunkowo często się przeprowadzam więc małe opakowania są u mnie pożądane
W sumie wzięłam poza podkładem cream (który był brany w ciemno Ale po dzisiejszym teście moge nieśmiało twierdzić ze trafiłam z kolorem) jeszcze liner fig, próbkę cienia wine i różu afterglow.
Po dzisiejszym teście mogę śmiało kląć na siebie za to że cienia wine wzięłam tylko próbkę. Jest cudownie piękny!
Liner utrzymał mi się na powiece od rana do teraz, poza tym kocham jego nieoczywisty kolor.
Z.podkładem jeszcze nie wiem czy się polubie ale kolor jest trafiony, jak wspominałam wcześniej. Jednak żeby mieć pewność co do podkładu to muszę go potestowac dłużej.
Natomiast róż to porażka. Kolor super ale te Wielkie drobiny brokatu migrujace po twarzy są totalną pomyłką!

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 23:23   #4302
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Dzisiaj przyszło do mnie zamówienie z luśki!
Dobrze że podczytuje wątek bo pewnie bym do nich pisała że skarga ze mi dali miniaturę podkładu Ale przyznam wam szczerze, że podoba mi się takie mniejsze opakowanie, często podróżuje i stosunkowo często się przeprowadzam więc małe opakowania są u mnie pożądane
W sumie wzięłam poza podkładem cream (który był brany w ciemno Ale po dzisiejszym teście moge nieśmiało twierdzić ze trafiłam z kolorem) jeszcze liner fig, próbkę cienia wine i różu afterglow.
Po dzisiejszym teście mogę śmiało kląć na siebie za to że cienia wine wzięłam tylko próbkę. Jest cudownie piękny!
Liner utrzymał mi się na powiece od rana do teraz, poza tym kocham jego nieoczywisty kolor.
Z.podkładem jeszcze nie wiem czy się polubie ale kolor jest trafiony, jak wspominałam wcześniej. Jednak żeby mieć pewność co do podkładu to muszę go potestowac dłużej.
Natomiast róż to porażka. Kolor super ale te Wielkie drobiny brokatu migrujace po twarzy są totalną pomyłką!

Ślę z fołna
ja wszedzie trąbię, ze WINE jest SUPERBOSKI!

co do róży... ciagle nie mam czasu zeby je zeswatchowac wszystkie. a musze to w koncu zrobic. bedziecie mialy latwiej. szczegolnie, ze nawet na amerykanskiej stronie przy wiekszosci rozny macie napisane ze delikatny blysk daja - a ja swatchuje i.... drobiny brokatu. za grube i za duze. nawet mam podzielone juz na bardziej satyny, bardziej maty ale z drobinami grubymi brokatu... no ale nie mogę się zebrać do zdjęć. ciągle coś! ale są niektóre ładne.

nie no. muszę to w końcu zrobić.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 07:35   #4303
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Natomiast róż to porażka. Kolor super ale te Wielkie drobiny brokatu migrujace po twarzy są totalną pomyłką!

Ślę z fołna
Dobrze wiedzieć, zastanawiałam się nad tym różem


Wysłane z mojego SM-G530FZ
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 14:11   #4304
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Udało mi się zrobić zdj. W świetle dziennym Tylko trochę mi brakło czasu by podpisać


Nie wszystkie widać, ale chyba dają się otworzyć.
Jak coś to dajcie znać. ok wszystkie widać


Pierwsze dwa zdj:
Góra- Neauty podkład (8g)
Środek od lewej- Clair podkład (9g), Lucy cień big (2g), EDM róż (1,7g)
Dół od lewej- Neauty cień (1g), Lucy liner (0,5g)
Ok, to ja tez wrzucam foty cieni z Lucy Minerals.

Na samej gorze od lewej: Berry, Mocha Shimmer na dole Raisin. Jedno z lampa blyskowa, drugie bez. Oba w swietle dziennym Oczywiscie nalozylam kilka warstw danego cienia, by wydobyc kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00525.jpg (83,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00528.jpg (84,5 KB, 46 załadowań)
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 17:22   #4305
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ok, to ja tez wrzucam foty cieni z Lucy Minerals.

Na samej gorze od lewej: Berry, Mocha Shimmer na dole Raisin. Jedno z lampa blyskowa, drugie bez. Oba w swietle dziennym Oczywiscie nalozylam kilka warstw danego cienia, by wydobyc kolor.
Mocha shimmer

Wysłane z mojego SM-G530FZ
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 18:26   #4306
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ok, to ja tez wrzucam foty cieni z Lucy Minerals.

Na samej gorze od lewej: Berry, Mocha Shimmer na dole Raisin. Jedno z lampa blyskowa, drugie bez. Oba w swietle dziennym Oczywiscie nalozylam kilka warstw danego cienia, by wydobyc kolor.
Czuję się skuszona Mocha. i to na pełen wymiar
Raisin jakiś podobny do berry. Inny niż myślałam. Na stronie lucy i alieneczki też inaczej wygląda. Nie wiem co o nim myśleć.
Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Mocha shimmer

Wysłane z mojego SM-G530FZ
Zgadza się. Sliczny.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 22:27   #4307
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny tak naprawde kolory ciezko uchwycic, tym bardziej ze zdjecia robilam telefonem, gdzie rozdzielczosc nie jest jakas szalowa

W kazdym razie Raisin na zywo wpada hm... w taki bordowo- brazowy- fiolet (ciezko zdefiniowac ten kolor), ma wiecej fioletu natomiast na zdjeciach wyszedl jako ciemniejsza wersja Berry (choc moze i faktycznie tak jest). Generalnie jest to ciemny cien, ja go w ogole nie uzywam do makijazu dziennego, choc pewnie gdyby go rozestrzec to moze i by sie nadawal

Mocha Shimmer to aktualnie moj ulubieniec. Mozna go laczyc, ale tez zostawic solo + kreska. Jest taki bezowo-zloto-miedziany (miedzi zaledwie jest domieszka), kremowy, bardzo fajnie sie rozprowadza.

Zreszta Berry tez lubie - to wlasnie taki sredniociemny cien, ktory swietnie nadaje sie do makijazu dziennego jak dla mnie. Podresla oko, ale nie nachalnie, tak akurat.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 11:23   #4308
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Raaany, to już wiem, że razem z bigiem Wine zamówię też biga Mocha Shimmer

I wiecie co, zamówię też chyba biga tego różu Afterglow
Zmieniłam pędzel, którym go nakładam na bardziej zbity i teraz nie dość, że kolor jest intensywniejszy, to drobinki są tylko tam, gdzie chcę a nie na całej twarzy. I to już wygląda korzystnie, bardzo dziewczęco i świeżo i kurdę, w takim wydaniu to bardzo mnie on kusi...
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 20:00   #4309
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Recenzja pudru wykańczającego KLIK

Photoshop w proszku
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-24, 11:31   #4310
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Powoli przymierzam się do znalezienia nowego podkładu jesienno-zimowo-wiosennego. Myślałam nad ecolore, ale po swatchach widzę, że ze znalezieniem mojego koloru może być kiepsko. Za to Lucy ma piękne oliwki wydają się bardzo "moje". Stąd 2 pytania. Jaka jest formuła? Sypka czy kremowa? Czy Cream Olive będzie pasował jeśli pasuje mi Golden Light Medium Neauty, Pixie Dune, Dew Kiss?
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 20:16   #4311
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Powoli przymierzam się do znalezienia nowego podkładu jesienno-zimowo-wiosennego. Myślałam nad ecolore, ale po swatchach widzę, że ze znalezieniem mojego koloru może być kiepsko. Za to Lucy ma piękne oliwki wydają się bardzo "moje". Stąd 2 pytania. Jaka jest formuła? Sypka czy kremowa? Czy Cream Olive będzie pasował jeśli pasuje mi Golden Light Medium Neauty, Pixie Dune, Dew Kiss?
Jak wroce po urlopie, to moge porownac Dune i Creamy Olive.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 10:56   #4312
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Będę ci bardzo wdzięczna
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 20:30   #4313
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Do mnie dotarła dziś przesyłka z Lucy z pudrem wykończeniowym, uwielbiam go planowałam kupić jakiś prasowany w perfumerii ale po co w tej chwili puder z Lucy to mój numer 1

wzięłam też próbkę podkładu Shell Beige. Do tej pory używałam jesienią i zimą Creamy Bisque, później testowałam Light Medium, który jest bardziej neutralny, i chcę właśnie z nim porównać Shell Beige. Wg opisów i zdjęć w internecie jest troszkę ciemniejszy - na to liczę
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 20:43   #4314
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Powoli przymierzam się do znalezienia nowego podkładu jesienno-zimowo-wiosennego. Myślałam nad ecolore, ale po swatchach widzę, że ze znalezieniem mojego koloru może być kiepsko. Za to Lucy ma piękne oliwki wydają się bardzo "moje". Stąd 2 pytania. Jaka jest formuła? Sypka czy kremowa? Czy Cream Olive będzie pasował jeśli pasuje mi Golden Light Medium Neauty, Pixie Dune, Dew Kiss?
robione przed chwilą, niewiele widać na moje oko Creamy Olive jest bardziej żółty i ciut ciemniejszy niż Dune i Golden Medium Light ale to chyba dobry kierunek Nie mam niestety próbki Pale Olive, żeby porównać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160826_212628.jpg (141,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160826_212638.jpg (146,5 KB, 25 załadowań)
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 11:50   #4315
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ponieważ Sand zrobiła juz swatche, to ja tylko dorzucę zdjecie porównawcze w opakowaniach. Tez myślę, że Creamy Olive jest ciemniejszy od Dune i bardziej oliwkowy (Dune bardziej żółty). Powiedziałabym, że Dune jest do cer jasnych, a Creamy Olive do średnich.
Przy okazji odkryłam, że Cream Lucy ma bardzo dobry odpowiednik w Light Sunset Pixie.
Co do formuły, to Lucy jest jakby bardziej skondensowana, wystarczy minimalna ilość.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1472554119823.jpg (80,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1472554130963.jpg (89,7 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2016-08-30 o 11:51
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 14:51   #4316
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Różnica nie jest jakaś ogromna, wezmę próbkę zwłaszcza ta oliwkowość mnie przekonuje a jeśli macie odcień jaśniejszy to jest dużo jaśniejszy? Bo Dune to taki mój zimowy kolor, sesame z amilie już jest na granicy zajasności. Dopóki mnie nie uczulił latem parę razy machnęłam się Song of summer Pixie i był dobry, może ciut tej oliwki mu brakowało.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 17:55   #4317
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Niestety Lucy nie ma zbyt wielu kolorow. Plusem jest to, ze często podkład dopasowuje się do kolorytu cery.


Ja jestem dość jasna i Cream zima super mi pasuje, natomiast Creamy Olive miałam i było dość ciemne. Wydaje mi się, ze to odcien do średnio ciemnych karnacji, a nie do jasnych.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 19:22   #4318
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Różnica nie jest jakaś ogromna, wezmę próbkę zwłaszcza ta oliwkowość mnie przekonuje a jeśli macie odcień jaśniejszy to jest dużo jaśniejszy? Bo Dune to taki mój zimowy kolor, sesame z amilie już jest na granicy zajasności. Dopóki mnie nie uczulił latem parę razy machnęłam się Song of summer Pixie i był dobry, może ciut tej oliwki mu brakowało.
Jesli chcesz, to mogę Creamy Olive porownac z Sesame Amilie.
Ja uzywam Dune zima, a Sesame latem.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 07:18   #4319
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Syshda a jak się uśmiechnę to zrobisz dla mnie porównanie?
Creamy Olive z Popcorn na przykład? Albo z Sesame? Jeszcze lepiej by było Creamy Olive z Light Medium L.M.
Pare lat temu miałam medium light i pasował,ale nie wiem:pasował bo nie wiedziałam że można jeszcze lepiej dobrac podkład ( to był mój pierwszy minerał ) czy faktycznie,obiektywnie pasował.

Czy puder wykonczeniowy L.M ma tendencje do wysuszania?
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 07:28   #4320
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
Syshda a jak się uśmiechnę to zrobisz dla mnie porównanie?
Creamy Olive z Popcorn na przykład? Albo z Sesame? Jeszcze lepiej by było Creamy Olive z Light Medium L.M.
Pare lat temu miałam medium light i pasował,ale nie wiem:pasował bo nie wiedziałam że można jeszcze lepiej dobrac podkład ( to był mój pierwszy minerał ) czy faktycznie,obiektywnie pasował.

Czy puder wykonczeniowy L.M ma tendencje do wysuszania?
Mogę porównać Creamy Olive lub Cream z Sesame. Popcornu nie mam, ale mam Warm Peach. W ogóle mam dużo próbek, napisz mi jaki kolor jest u ciebie dobry, to moze coś znajdę ciekawego. Niestety zdjęcia w świetle dziennym będę mogla zrobić dopiero w następny weekend.
Mnie ich puder nie wysusza, ale mam teraz ładnie nawilżoną cerę bez większych problemów.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2016-10-25 o 07:30
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.