pomocy.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-08, 10:01   #1
ChatonRoux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 363
Unhappy

pomocy..


nie wiem czy w dobrm miejscu to pisze ale juz sama nie wiem co mam robić.

zawsze marzylam o dziecku. jesli o to chodzi to jestem tradycjonalistką - nie marze o robieniu kariery, doskonale czuje sie w domu mimo, ze kocham swoją prace. niestety przez dluzszy czas myślalam, ze nigdy nie bede miala dzieci bo mój partner jest po rozwodzie, ma juz jedno dziecko i początkowo byl zdania, ze nie chce juz nigdy ani dzieci ani ślubów. pogodzilam sie z tym bo nie wyobrażam sobie bycia z kim innym. ostatnio jednak wiele sie zmienilo - spytal mnie czy chcialabym mieć z nim dziecko.

myślałam, że umre ze szczęścia..!

jednak od tamtej pory dzieje sie ze mną coś dziwnego... coraz częściej popadam w dołki, jestem bardzo nerwowa, często płacze.. czuje sie jakby uszlo ze mnie życie.. coraz mniej rzeczy sprawia mi przyjemnośc. tak jak wczesniej cieszylam sie idąc do pracy tak teraz na samą myśl robi mi sie źle...

co sie ze mną dzieje? powinnam właśnie cieszyc sie bo jestem coraz bliżej spełnienia marzeń, mam cudownego partnera, który mnie bardzo kocha... a ja czuje sie jakby walił sie świat..
ChatonRoux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 11:43   #2
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: pomocy..

Zastanow sie czy jestes gotowa na to zeby zostac matka???
Moze boisz sie odpowiedzialnosci , ciazy , porodu
To naturalne kazda kobieta ma obawy , strach przed tym ze zycie stanie na glowie ze wszystko sie zmieni i tak wlasnie jest po urodzeniu dziecka swiat kreci sie wokol malej istotki a nie wokol was
Moje zdanie zastanow sie czy jestes gotowa i czego sie boisz ,porozmawiaj z matkami jak to jest majac dziecko co sie zmienia
Ja od siebie moge ci powiedziec ze ani przez chwile nie zaluje ze mam syna i kolejne dziecko w drodze. Zmienilo sie miedzy nami wiele dojrzelismy mamy inne ambicje ale jest wspaniale bo jestesmy rodzina w pelnym tego slowa znaczeniu

Pozdrawim serdecznie
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.