Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-12, 18:13   #31
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Kolejny "cudowny" związek pt. seks "tak", rozmowa "ale po co? na co? nie!". Życzę powodzenia.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 01:41   #32
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość
Czyli najpierw zwykły seks a potem oral? Może dziwna jestem, ale jak dla mnie taka opcja to skończyła by się ale każdy woli co innego.
Dlaczego? Brzydzisz się penisa swojego chłopaka, bo był wcześniej w Tobie? Czyli brzydzisz się samej siebie?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 08:26   #33
aelin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 83
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Kolejny "cudowny" związek pt. seks "tak", rozmowa "ale po co? na co? nie!". Życzę powodzenia.
Prazecież pisałam, że pytalam go czemu nie chce zebym go pieścila a on powiedzial, ,, jak, to, przeciez chce". Przeciez nie bede go nękać
aelin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 08:47   #34
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Cytat:
Napisane przez aelin Pokaż wiadomość
Prazecież pisałam, że pytalam go czemu nie chce zebym go pieścila a on powiedzial, ,, jak, to, przeciez chce". Przeciez nie bede go nękać
To nie nękaj w takim razie i odpuść sobie.
Jak zatęskni to sam poprosi
mourie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 09:03   #35
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dlaczego? Brzydzisz się penisa swojego chłopaka, bo był wcześniej w Tobie? Czyli brzydzisz się samej siebie?

To może być lekko niesmaczne, jeśli zabezpiecza się gumką - bleeee, smak plastiku pozostaje na penisie, już się kiedyś nacięłam :/
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 10:11   #36
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Ja bym się tam ucieszyła i odpuściła.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 12:36   #37
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
To może być lekko niesmaczne, jeśli zabezpiecza się gumką - bleeee, smak plastiku pozostaje na penisie, już się kiedyś nacięłam :/
Napisała, że bierze tabletki i nie używa gumek .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 12:43   #38
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Cytat:
Napisane przez aelin Pokaż wiadomość
Prazecież pisałam, że pytalam go czemu nie chce zebym go pieścila a on powiedzial, ,, jak, to, przeciez chce". Przeciez nie bede go nękać
Więc czego tak na prawdę chcesz? Nie jesteśmy wróżkami, nie powiemy dlaczego on nie chce. Nie chcesz się wgłębić w rozmowe z nim? Problem Twój i jego, czyli w związku jest problem. Nie wiem jak mogłaś dać się tak zbyć.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 13:44   #39
taka_ja90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 73
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Może faktycznie robisz coś źle.
Nie pozostaje nic innego jak go zapytać - skoro jestes delikatna, to moze on lubi nieco bardziej pikantnie?

Nie wiem, czy istnieje facet, ktory by tego nie lubił

Jesli chcesz go tak doprowadzić, to zaatakuj go niespodziewanie w trakcie twojej miesiączki - nie rozbieraj się, tylko działaj a sie przekonasz czy to lubi e
taka_ja90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 15:01   #40
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Cytat:
Napisane przez aelin Pokaż wiadomość
Prazecież pisałam, że pytalam go czemu nie chce zebym go pieścila a on powiedzial, ,, jak, to, przeciez chce". Przeciez nie bede go nękać
Ja piszę o prawdziwej rozmowie, a nie wymianie uwag i skończeniu tematu, zanim się na dobre zaczął. Po rozmowie z moim TŻ na ogół wiem o co chodzi i jakie są nasze stanowiska w jakiejś prawie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 18:11   #41
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Napisała, że bierze tabletki i nie używa gumek .
Chciałam napisać tak ogólnie, abstrahując od tej konkretnej sytuacji - bo ten smak lateksu w ustach nie jest zbyt przyjemny
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 19:36   #42
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

może po prostu nie umiesz tego robić? a on boi się powiedzieć, że mu się nie podoba, że wolałby inaczej?
ale 1,5 roku i nie potraficie otwarcie porozmawiać o seksie? niesamowite, przecież w tym wszystkim chodzi właśnie o to, żeby obojgu było dobrze. porozmawiajcie o swoich potrzebach jak dwoje dorosłych ludzi, bo z takim stażem to aż dziw bierze, że się tak czaicie. pytasz się czemu on tego nie lubi, on odpowiada, że przecież lubi - ma cię za głupią czy jak?

nie sądzę żeby istniał mężczyzna, któremu dobrze wykonane pieszczoty oralne nie sprawiałyby przyjemności. owszem, ktoś może twierdzić, że to uwłacza kobiecie i nie chce tego praktykować, ALE to nie zmienia faktu, że taki seks sprawia mu przyjemność, tylko po prostu z pewnych zasad nie chce tego robić. ale sorry, twój niby chce, ale już w trakcie nie czuje zadowolenia, a raz mu nawet opadł [!].
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 22:11   #43
aelin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 83
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Cytat:
Napisane przez taka_ja90 Pokaż wiadomość
Może faktycznie robisz coś źle.
Nie pozostaje nic innego jak go zapytać - skoro jestes delikatna, to moze on lubi nieco bardziej pikantnie?

Nie wiem, czy istnieje facet, ktory by tego nie lubił

Jesli chcesz go tak doprowadzić, to zaatakuj go niespodziewanie w trakcie twojej miesiączki - nie rozbieraj się, tylko działaj a sie przekonasz czy to lubi e
W trakcie miesiączki to już w ogole nie moge go dotykać,bo on uważa ze robie mu wtedy chcice i potem chodzi niezaspokojony;p I mowi, ze nie będe go piescila, jak on mnie nie moze. Troche to dziwne, ale no trudno.
Dzisiaj o dziwo udalo mi sie troche dluzej go popieścić oralnie,ale po paru minutach oczywiscie powiedzial, zebym teraz dala jemu mnie popieścic;p
W sumie tak dzisiaj stwierdzilam obserwując go, ze nie sądze zeby mu sie jakoś nie podobalo czy cos,bo jednak na podnieconego wyglądal.. moze nie podnieca go to az tak bardzo jak seks poprostu, albo glupio sie czuje, ze ja go pieszcze a on lezy i nic nie robi? Hmm.

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
może po prostu nie umiesz tego robić? a on boi się powiedzieć, że mu się nie podoba, że wolałby inaczej?
ale 1,5 roku i nie potraficie otwarcie porozmawiać o seksie? niesamowite, przecież w tym wszystkim chodzi właśnie o to, żeby obojgu było dobrze. porozmawiajcie o swoich potrzebach jak dwoje dorosłych ludzi, bo z takim stażem to aż dziw bierze, że się tak czaicie. pytasz się czemu on tego nie lubi, on odpowiada, że przecież lubi - ma cię za głupią czy jak?

nie sądzę żeby istniał mężczyzna, któremu dobrze wykonane pieszczoty oralne nie sprawiałyby przyjemności. owszem, ktoś może twierdzić, że to uwłacza kobiecie i nie chce tego praktykować, ALE to nie zmienia faktu, że taki seks sprawia mu przyjemność, tylko po prostu z pewnych zasad nie chce tego robić. ale sorry, twój niby chce, ale już w trakcie nie czuje zadowolenia, a raz mu nawet opadł [!].
To, ze mu opadl to byla w sumie jednorazowa sytuacja, ale utkwilo mi to jakos w pamięci, bo glupio sie wtedy poczulam. Nie wiem, moze rzeczywiscie az tak bardzo dobrze tego nie robie, chociaz moj poprzedni partner nie narzekal,wręcz bardzo mu sie to podobało i ciągle o to prosił.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

A co do seksu, to rozmawiamy o nim, o pozycjach ktore lubimy, ktore chcielibysmy wyprobowac, albo o jakichs nowych eksperymentach( seksie analnym na przyklad.) Ale jakos tego tematu nie poruszałam tak konkretniej, moze dlatego, ze nawet tak szczerze to nie chcialabym uslyszec od niego, ze tego nie lubi, bo jesli przez poltora roku to robilam,to poczulabym sie teraz dziwnie, ze robilam cos co w ogole nie sprawialo mu przyjemnosci...Chociaz zdaje sie teraz po przemysleniu, ze to chyba nie jest tak do konca, ze on tego nie lubi.
Kiedyś w ogole mi wyznał, ze jak zaczynalismy pieszczoty itp to przez pewien czas bardzo się krępował jak piescilam go oralnie. Moze cos w tym jest nadal?
aelin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 22:12   #44
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Cytat:
Napisane przez aelin Pokaż wiadomość
W trakcie miesiączki to już w ogole nie moge go dotykać,bo on uważa ze robie mu wtedy chcice i potem chodzi niezaspokojony;p I mowi, ze nie będe go piescila, jak on mnie nie moze. Troche to dziwne, ale no trudno.
Dzisiaj o dziwo udalo mi sie troche dluzej go popieścić oralnie,ale po paru minutach oczywiscie powiedzial, zebym teraz dala jemu mnie popieścic;p
W sumie tak dzisiaj stwierdzilam obserwując go, ze nie sądze zeby mu sie jakoś nie podobalo czy cos,bo jednak na podnieconego wyglądal.. moze nie podnieca go to az tak bardzo jak seks poprostu, albo glupio sie czuje, ze ja go pieszcze a on lezy i nic nie robi? Hmm.

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisan
po tym co napisałaś wyobraziła sobie kolesia który leży jak kłoda i nic nie robi a może on się boi że dojdzie w twoich ustach i nie będzie wiedział jak się zachować? i dlatego chce pełnego stosunku? a seks oralny to zawsze tak jest że on tylko leży? przecież mogą być różne pozycje może dawać ci znaki częstotliwości ruchów itd
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 22:15   #45
aelin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 83
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
po tym co napisałaś wyobraziła sobie kolesia który leży jak kłoda i nic nie robi a może on się boi że dojdzie w twoich ustach i nie będzie wiedział jak się zachować? i dlatego chce pełnego stosunku? a seks oralny to zawsze tak jest że on tylko leży? przecież mogą być różne pozycje może dawać ci znaki częstotliwości ruchów itd
Tego, ze dojdzie w moich ustach raczej by się nie krępowal bo nie raz robil, jak juz pisalam, ale nie przy seksie oralnym.

Hmm jesli jest tak, ze uloze sie w takich pozycji, ze on moze mnie pieścić oralnie albo palcami, a ja jego, to wtedy jakos mu to odpowiada ;p
aelin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 22:17   #46
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Cytat:
Napisane przez aelin Pokaż wiadomość
Tego, ze dojdzie w moich ustach raczej by się nie krępowal bo nie raz robil, jak juz pisalam, ale nie przy seksie oralnym.

Hmm jesli jest tak, ze uloze sie w takich pozycji, ze on moze mnie pieścić oralnie albo palcami, a ja jego, to wtedy jakos mu to odpowiada ;p
to jak to robi? w powietrzu? czy jesteś pewna że wiesz na czym polega seks oralny? drugi raz piszesz to zdanie i kompletnie go nie rozumiem
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 22:19   #47
aelin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 83
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Nie w powietrzu...
Czasami poprostu jak dochodzi podczas stosunku to konczy mi w ustach.

A jesli chodzi o pieszczoty rownoczesne, to mam na mysli pozycje 69, albo jak ja jestem odwrocona do niego w taki sposob, zeby on tez mogl mnie piescic

Edytowane przez aelin
Czas edycji: 2010-03-13 o 22:21
aelin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 22:24   #48
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

wiem na czym polega 69...

widzisz jest różnica jak kończy ci w ustach w trakcie normalnego stosunku a jak kończy w ustach W TRAKCIE seksu oralnego, to jest jednak różnica.
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 22:27   #49
aelin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 83
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
wiem na czym polega 69...

widzisz jest różnica jak kończy ci w ustach w trakcie normalnego stosunku a jak kończy w ustach W TRAKCIE seksu oralnego, to jest jednak różnica.
Przeciez wiem, ze jest roznica. a gdzies napisalam ze nie ma roznicy?
aelin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 22:30   #50
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

skoro wiesz ze jest różnica to dlaczego twierdzisz ze nie krępowałby się dojść w ustach w trakcie seksu oralnego? przeczytaj ostatnie posty... zaprzeczasz teraz sama sobie
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 22:34   #51
aelin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 83
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
skoro wiesz ze jest różnica to dlaczego twierdzisz ze nie krępowałby się dojść w ustach w trakcie seksu oralnego? przeczytaj ostatnie posty... zaprzeczasz teraz sama sobie
bo dlaczego mialby sie krępować dojść w ustach, skoro juz to robil często i nie mial z tym problemów,tylko ze nie bez pośrednio poprzez seks oralny?
aelin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 22:42   #52
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Cytat:
Napisane przez aelin Pokaż wiadomość
bo dlaczego mialby sie krępować dojść w ustach, skoro juz to robil często i nie mial z tym problemów,tylko ze nie bez pośrednio poprzez seks oralny?
bo jets to coś zupełnie innego? np dlatego ? sama pisałaś ze wiesz ze jest różnica. to ze ty myślisz ze by go to krepowało nie znaczy ze tak akurat musi być.
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 14:18   #53
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Cytat:
Napisane przez aelin Pokaż wiadomość
Wiadomo, że mi nie odpowie,że nie lubi...
to nie pytaj czy nie lubi, tylko np. co lubi bardziej

Cytat:
Napisane przez mourie Pokaż wiadomość
Jeden z moich byłych też nie chciał, żebym mu w ten sposób robiła dobrze, bo uważał, że to zniewaga dla kobiety ()
ja bym takim nie ufała, dziwne poglądy...
dla kobiety to zniewaga a potem idzie taki facet do prostytutki, bo jej szanować nie musi... a że zdradza swoją partnerkę to już pikuś
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 14:33   #54
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
ja bym takim nie ufała, dziwne poglądy...
dla kobiety to zniewaga a potem idzie taki facet do prostytutki, bo jej szanować nie musi... a że zdradza swoją partnerkę to już pikuś
Dziwne poglądy... .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 14:46   #55
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Dziwne poglądy... .
czytałam kiedyś wypowiedź jakiegoś psychologa: część mężczyzn nie chce realizować swoich fantazji np. z żoną, bo przecież matka ich dzieci nie bedzie robiła im loda Idą z tym do prostytutki.

dla mnie to jakieś chore pojmowanie szacunku do partnera
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 15:49   #56
aelin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 83
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
czytałam kiedyś wypowiedź jakiegoś psychologa: część mężczyzn nie chce realizować swoich fantazji np. z żoną, bo przecież matka ich dzieci nie bedzie robiła im loda Idą z tym do prostytutki.

dla mnie to jakieś chore pojmowanie szacunku do partnera
tez tak mysle;D
Jesli obojgu to sprawia przyjemnosc, to nie ma mowy o braku szacunku, wg mnie
aelin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 16:39   #57
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
czytałam kiedyś wypowiedź jakiegoś psychologa: część mężczyzn nie chce realizować swoich fantazji np. z żoną, bo przecież matka ich dzieci nie bedzie robiła im loda Idą z tym do prostytutki.

dla mnie to jakieś chore pojmowanie szacunku do partnera
No ale nie można skazywać takiego delikwenta od razu . Przecież nie wszyscy są tacy . I to, że facet tak myśli, nie znaczy, że będzie zdradzał żonę.

Aelin, ale jeśli nie sprawia to obojgu przyjemności?
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 21:19   #58
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Hmmm moze ma wyuczona swoja technike dojscia do orgazmu i trudno mu dojsc, poprzez pieszczoty oralne? aczkowliek, dobrze zrobiony lodzik, powinien tak czy siak zadzialac, zwlaszcza gdy jest podniecony

nie rozumiem do konca jego tlumaczen... np. podczas miesiaczki, iz nie chce, bo nie moze w Ciebie wtedy wejsc i nie masz go w ogole [piescic, bowiem nakrecasz go, a on nie ma jak sie kochac- emmm to przeciez wlasnie oralnie mozna?....??

moze ma jakies wspomneinia z poprzednia laska? niedosc ciekawe?

A DLACZEGO NIE POGADASZ Z NIM O TYM? niech powie w prost, nie kumam czego sie tu krepowac??? jesli nie lubi, ale tak na serio, to niech powie, nic w tym zlego przeciez?

zapytalabym sie.np/: dlaczego kiedy chce cie piescic oralnie, odmawiasz mi, czy robie cos zle? moze wolisz inaczej? pokieruj mna

heelllloooł odrazu trzeba bylo tak do niego, mi dziwnie bylo na poczatku z nowym TŻ bowiem wiedzialam co ex lubil, ale kazdy ma jakies swoje upodobania, wiec z czasem połapałam się, a jestesmy ze soba od paru miechow, potrafilismy otwracie zagaic, przeciez kochamy sie razem, wiec po co jakies tajemnice, wtyd?

radze Tobie to samo i nie przejmuj sie jesli okaze sie ze mu sie moglo nie podobac, tylko popracujcie nad tym
__________________
23.12.2014
23.04.2016

Edytowane przez Alice in Wonderland
Czas edycji: 2010-03-14 o 21:21
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 21:53   #59
sexysoul
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: tu i tam ♥
Wiadomości: 3 027
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

w ogole zaskoczyl mnie temat bardzo.
Wedlug profilu jestes z 1991r.
Od 1,5 roku sypiasz z tym chlopakiem.
A wczesniejszy partner bardzo lubil pieszczoty oralne..



...
sexysoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 00:36   #60
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Czyżby mój chłopak nie lubił seksu oralnego?

Cytat:
Napisane przez sexysoul Pokaż wiadomość
w ogole zaskoczyl mnie temat bardzo.
Wedlug profilu jestes z 1991r.
Od 1,5 roku sypiasz z tym chlopakiem.
A wczesniejszy partner bardzo lubil pieszczoty oralne..



...
No i ?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.