Jak zrobić własny krem BB - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-08, 23:52   #1
2you
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11

Jak zrobić własny krem BB


Do tej pory zastanawiałam się jak zrobić własny krem BB, przeszukałam w tym celu kilka blogów, tutoriali etc. I okazuje się, że można i to z kosmetyków, które mamy w kosmetyczce. Ogólnie jakie kremy BB z drogerii polecałybyście? Czy któraś z Was używała Maybelline Pure BB? Ja miałam próbkę i mi podpasował nawet jak na drogeryjny produkt jest całkiem ok. A może któraś z Was poleca inne?
Co do wlasnorecznego kremu BB to ogólnie tutorial jak zrobić swój krem BB znalazłam tutaj. Przydatny link dosyć.
http://slodkagoryczka.blogspot.com/2...osmetykow.html
Postaram się jutro wkleić zdjęciowy efekt jak to wyglądało w moim przypadku.
2you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 07:04   #2
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Jak zrobić własny krem BB

Cytat:
Napisane przez 2you Pokaż wiadomość
Do tej pory zastanawiałam się jak zrobić własny krem BB, przeszukałam w tym celu kilka blogów, tutoriali etc. I okazuje się, że można i to z kosmetyków, które mamy w kosmetyczce. Ogólnie jakie kremy BB z drogerii polecałybyście? Czy któraś z Was używała Maybelline Pure BB? Ja miałam próbkę i mi podpasował nawet jak na drogeryjny produkt jest całkiem ok. A może któraś z Was poleca inne?
Co do wlasnorecznego kremu BB to ogólnie tutorial jak zrobić swój krem BB znalazłam tutaj. Przydatny link dosyć.
http://slodkagoryczka.blogspot.com/2...osmetykow.html
Postaram się jutro wkleić zdjęciowy efekt jak to wyglądało w moim przypadku.
Własny krem BB to by było coś Udało Ci sie wyprodukować takowy?
Własnie jestem na etapie szukania szlachetnych dodatkow do podkładów/pudrów. To prawie jak BB tylko w wersji suchej- min tez by zapobiec swieceniu się a nie wysuszyć się
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 12:33   #3
VeraWang
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 65
Dot.: Jak zrobić własny krem BB

Super. Postaram się dzisiaj z tego skorzystać. Zrezygnowałam z podkładów na rzecz bb kremów ale żaden nie nawilżał wystrczająco mojej twarzy i była coraz bardziej sucha. To teraz wykorzystam swój krem!
VeraWang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-16 13:33:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.