DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-04, 19:13   #3511
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

chyba lepiej odstaw ta perle i niech poczeka na lepsze czasy albo jasniejsze
jest 40 g vincenta na allegro np no yellow,zalezy ktory chcesz.na pro sprzet pl tez
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 19:38   #3512
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Na Allegro jest tylko 500g a na pro-sprzęt jest niedostępny
Karolajna1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 19:53   #3513
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Piniata pokaz jak teraz Ci sie spral ten golebi mix
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 19:59   #3514
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez platkaa Pokaż wiadomość
Hej
Ja właśnie zamówiłam alfaparf 9.21 i mam zamiar położyć ją po dekoloryzacji i mam nadzieje, że ta ilość popielu da radę z rudościami, bo zawsze po deko rudości mi wyłażą :/ Miała któraś z Was styczność z farbami z 21 po przecinku po dekoloryzacji? Tak bardzo chce już ten czysty blond
Hej, ja mialam tym robione, mieszana z poziomem 10 I jeszcze czym tam. Bylo fajnie ale po drugim myciu znowu rudo:-/ zalezy od wlosow jeszcze ale mi nie pomoglo na rude
epikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 21:02   #3515
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn które uzywaly szlachetnej perly z Joanny. Mam teraz poziom ok. 7,5 taka jasna siódemka a mam tą farbę w domu i myślę czy jej użyć. .. czy ta farba ma jakiekolwiek właściwości rozjasniajace czy tylko tonuje? Jest sens wogole klasc na takie wlosy?
tylko tonuje

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

A ja Wam się pochwalę. Czarny mi się znudził i tak oto mam w planach zmianę. Robię kąpiel rozjaśniającą, i potem na górę włosów idzie Palette b4 a na końce Joanna srebrny pył. Jutro robię to się pojutrze pochwalę.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolajna1993 Pokaż wiadomość
Pomóżcie. Gdzie znajdę rozjasniacz Vicent Ledier albo elgon. Chodzi mi o sklepy internetowe. Szukałam na Allegro jednak tam był tylko 500g a takiego dużego nie chce. Potrzebuje dwie saszetki.
http://elgon.pl/rozjasniacz-bez-amoniaku-50g.html
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 21:19   #3516
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dziękuje Scenequeen jutro zamawiam. Jak dobrze ze znowu jesteś
Karolajna1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 21:23   #3517
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

co to za kolor palette b4? bo mi nic nie wyszukuje ; o

a co do koloru jaki chcilabym miec, ktos pytal przepraaszam przeoczylam, to sama nie wiem, blond jasny ale nie za jasny i nic w biel, zolc, taki naturalny jasny blond albo blond cos z poziomu 8-6 syossa, ale tak patrze i patrze od godz na ten kolor i chyba taki wlasnie mam na koncach, no nie dogodzisz. ale obmyslilam misterny plan, 111 na odrost, malaks na reszte wlosow na jakies 10 minut, pyyk zobaczymy co wyjdzie jak za jasno to kupuje jasny blond albo blond syossa i robie po calosci na zrownanie
__________________


PEDAGOG




Edytowane przez xxboo
Czas edycji: 2013-12-04 o 21:26
xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-04, 21:35   #3518
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Karolajna1993 Pokaż wiadomość
Dziękuje Scenequeen jutro zamawiam. Jak dobrze ze znowu jesteś
nie ma sprawy, już wracam i czuwam
miałam trochę ciężkie dni ostatnio.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
co to za kolor palette b4? bo mi nic nie wyszukuje ; o

a co do koloru jaki chcilabym miec, ktos pytal przepraaszam przeoczylam, to sama nie wiem, blond jasny ale nie za jasny i nic w biel, zolc, taki naturalny jasny blond albo blond cos z poziomu 8-6 syossa, ale tak patrze i patrze od godz na ten kolor i chyba taki wlasnie mam na koncach, no nie dogodzisz. ale obmyslilam misterny plan, 111 na odrost, malaks na reszte wlosow na jakies 10 minut, pyyk zobaczymy co wyjdzie jak za jasno to kupuje jasny blond albo blond syossa i robie po calosci na zrownanie
jejka, ależ gapa ze mnie. wpisałam literkę od koloru (brown) zamiast od odcienia. więc G4 , golden brown. jest cudny na pudełku, oby mi tak wyszedł.

niezłą sobie kombinację wymyśliłaś, ale wydaje mi się, iż całkiem niezłą . z tym swoim ombre też będę kombinować bo najpierw kąpiel na same końce, które muszą być jasne, potem na całość włącznie z końcami i potem jednocześnie brąz na górę i blond na dół. oby Palette nie miała luźnej konsystencji
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 21:40   #3519
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
nie ma sprawy, już wracam i czuwam
miałam trochę ciężkie dni ostatnio.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------



jejka, ależ gapa ze mnie. wpisałam literkę od koloru (brown) zamiast od odcienia. więc G4 , golden brown. jest cudny na pudełku, oby mi tak wyszedł.

niezłą sobie kombinację wymyśliłaś, ale wydaje mi się, iż całkiem niezłą . z tym swoim ombre też będę kombinować bo najpierw kąpiel na same końce, które muszą być jasne, potem na całość włącznie z końcami i potem jednocześnie brąz na górę i blond na dół. oby Palette nie miała luźnej konsystencji
brazik sliczny, dobrze ze mnie jeszcze nie kusi na przyciemnienie, duzo osob o dziwo mowi mi ze lep[iej mi w blondzie i ja sie lepiej czuje, jeszcze ciut sie opalilam i voila
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 22:15   #3520
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
brazik sliczny, dobrze ze mnie jeszcze nie kusi na przyciemnienie, duzo osob o dziwo mowi mi ze lep[iej mi w blondzie i ja sie lepiej czuje, jeszcze ciut sie opalilam i voila
no to super, grunt, żeby się ze sobą dobrze czuć
też mi się strasznie podoba, oby za ciemno nie wyszedł- tyle aplikacji a przy brązach zawsze mam przy tym obawy, bo po co robić kąpiel na spranej czerni, żeby potem czerń wyszła
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 10:55   #3521
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
no to super, grunt, żeby się ze sobą dobrze czuć
też mi się strasznie podoba, oby za ciemno nie wyszedł- tyle aplikacji a przy brązach zawsze mam przy tym obawy, bo po co robić kąpiel na spranej czerni, żeby potem czerń wyszła
raaacja, a powiem ci ze ten braz dosc ciemny chyba ze mi monitor przeklamuje. ja musze jutro tzta zatrudnic do zroienia odrostow bo gore i boki robie sama ale ostatnio z tylu glowy zrobilam sobie jedna wielka ciemna niezafarbowana dziure wlosow
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-05, 11:13   #3522
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
tylko tonuje

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

A ja Wam się pochwalę. Czarny mi się znudził i tak oto mam w planach zmianę. Robię kąpiel rozjaśniającą, i potem na górę włosów idzie Palette b4 a na końce Joanna srebrny pył. Jutro robię to się pojutrze pochwalę.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------



http://elgon.pl/rozjasniacz-bez-amoniaku-50g.html
jesteś szalona Twoje włosy to przeżyją ?
A czy Palette C10 rozjaśni lekko i ochłodzi?
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 11:42   #3523
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
jesteś szalona Twoje włosy to przeżyją ?
A czy Palette C10 rozjaśni lekko i ochłodzi?
rozjasni, ma robilam a10, ale zeby ochlodzilo to nie zauwazylam
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 11:45   #3524
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
rozjasni, ma robilam a10, ale zeby ochlodzilo to nie zauwazylam
a nie wiesz może czym się różni c10 od a10? na pewno nie chciałabym oxy mocniejszego niż 9. Chyba zaryzykuję z tym paletem
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 12:28   #3525
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
jesteś szalona Twoje włosy to przeżyją ?
A czy Palette C10 rozjaśni lekko i ochłodzi?
jasne, że jestem ale nie przepadam, za nudą. na szczęście włosy kondycyjnie mam dobre, ostatnio robiłam na początku października Palette c1, potem tylko Joanną bez amoniaku, ale to to po tygodniu było niewidoczne, więc się nie liczy .

zabij mnie, ale różnica między a10 i c10 jest bodajże taka, że a (ash) poleci bardziej w popiele i ma oxy 12% a c10 CHYBA jest na oxy 9%. generalnie lekko rozjaśni i bardzo lekko schłodzi- tak u mnie przynajmniej było. ale bez diametralnych różnic.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
raaacja, a powiem ci ze ten braz dosc ciemny chyba ze mi monitor przeklamuje. ja musze jutro tzta zatrudnic do zroienia odrostow bo gore i boki robie sama ale ostatnio z tylu glowy zrobilam sobie jedna wielka ciemna niezafarbowana dziure wlosow
haha, no tak. ja już mam w tym wprawę, czasem tylko pod spodem na dole gdzieś coś pominę, ale tego i tak na szczęście nie widać
kiedyś robiłam Olię 4.15 i wyszła totalnie czarno to tez czwórka, więc aż się wieczoru dzisiaj boję.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 12:41   #3526
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
jasne, że jestem ale nie przepadam, za nudą. na szczęście włosy kondycyjnie mam dobre, ostatnio robiłam na początku października Palette c1, potem tylko Joanną bez amoniaku, ale to to po tygodniu było niewidoczne, więc się nie liczy .

zabij mnie, ale różnica między a10 i c10 jest bodajże taka, że a (ash) poleci bardziej w popiele i ma oxy 12% a c10 CHYBA jest na oxy 9%. generalnie lekko rozjaśni i bardzo lekko schłodzi- tak u mnie przynajmniej było. ale bez diametralnych różnic.

To w takim razie zazdroszczę włosów bo moje by już pewnie odpadły
Chciałam czymś lekko rozjaśnić włosy i ochłodzić, waham się nad tymi paletami i kolestonem 12/89 na 9%. Zdj moich włosów w zał., pewnie trochę przekłamane, kolor jest bardzo zbliżony do syossa miodowy blond.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18.jpg (10,6 KB, 28 załadowań)
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 13:32   #3527
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Ja właściwie tyle odżywiam, że nic im obecnie zaszkodzić nie może . Końce ostatnio mnie tylko trochę wkurzają, ale to wina pogody niestety.
Ależ masz ładny kolorek . Nie kuś mnie lepiej, bo zamiast ombre sobie dzisiaj zostawię blond po całości. Myślę, że Koleston to dobra opcja- lepsza niż Palette .
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 13:39   #3528
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ja właściwie tyle odżywiam, że nic im obecnie zaszkodzić nie może . Końce ostatnio mnie tylko trochę wkurzają, ale to wina pogody niestety.
Ależ masz ładny kolorek . Nie kuś mnie lepiej, bo zamiast ombre sobie dzisiaj zostawię blond po całości. Myślę, że Koleston to dobra opcja- lepsza niż Palette .
Końce pewnie przez to że falują? Rób blond! Zawsze górę możesz później przyciemnić
Akurat ja należę do tej grupy osób które uważają że włosów nie da się odżywić Dla mnie to jest tak jak z paznokciem, jak się złamie to możesz go skleić ale to juz nie to samo.... Też używam wielu różnych masek i olej i szału nie ma A Koleston mi dość mocno przesuszył włosy ostatnio dlatego tak się waham... to 12/89 nie powinno u mnie chyba wyjść zielono??? nie robiłam nic oprócz rozjaśniających natur ostatnio (garnier 110 i koleston 12/0)...
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 14:19   #3529
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Sceene rob blond i sie nie zastanawiaj nad jakimis brazami skoro wlosyu masz w dobrej kondycji..zazdroszcze moje sie buntuja troche ale sukces po 2tyg minelo a ja nic im nie zrobilam cierpliwie czekam jeszcze 2 tyg i dopiero walne kapiel i farbe.a mi wszyscy powtarzaja ze w brazie lepiej mi bylo i wiem ze w sumie maja racje ale dopiero jak osiagne wymarzony odcien blondu to pofarbuje znow na braz ;D
xxboo foto postaram sie wrzucic pozniej ale i tak aparat przeklamuje kolor .foto 1 i 2 bez lampy, 3 z lampa..
Karolajna1993 chyba mam inne allegro i prosprzet niz Ty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (32,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (23,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (72,9 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez piniata
Czas edycji: 2013-12-05 o 15:54
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-05, 18:14   #3530
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Końce pewnie przez to że falują? Rób blond! Zawsze górę możesz później przyciemnić
Akurat ja należę do tej grupy osób które uważają że włosów nie da się odżywić Dla mnie to jest tak jak z paznokciem, jak się złamie to możesz go skleić ale to juz nie to samo.... Też używam wielu różnych masek i olej i szału nie ma A Koleston mi dość mocno przesuszył włosy ostatnio dlatego tak się waham... to 12/89 nie powinno u mnie chyba wyjść zielono??? nie robiłam nic oprócz rozjaśniających natur ostatnio (garnier 110 i koleston 12/0)...
dokładnie... tylko przy normalnej pogodzie wygląda to ładnie, staram się ten skręt pielęgnować a teraz to taki puch, że ani to proste ani to fale.
Ty mnie tu nie kuś blondem, bo sama się właśnie zastanawiam czy sobie na próbę nie zarzucić na całość po kąpieli zamiast tylko na końce i potem ewentualnie blond.
co do poprawy stanu- ośmielam się nie zgodzić. nie wiem czy czytałaś u mnie włosowe posty na blogu, aktualizacje stanu były chyba 3, w pierwszej są zdjęcia z sierpnia zeszłego roku, kiedy miałam rudoblond susz do ramion, bo o nie nie dbałam w ogóle i po roku, kiedy miałam błyszczący brąz. teraz mam jeszcze bardziej błyszczącą czerń hen za stanik także dalej siedzę i się na farby patrzę bo się cholernie boję .
z blondem sprawa jest u mnie taka, że niesamowicie się nim jaram a mnie samej nie pasuje (czarne brwi, czarne rzęsy, prawie zawsze czarna kreska na oku)
ja po Kolestonie jakoś suszu nie miałam, trzy razy w sumie blondy robiłam. skoro miałaś 110 i 12 to ryzyka zieleni nie widzę żadnego, co innego jakbyś miała coś typu 9.3 i nakładała na to coś z 1 po kropce- wtedy widzę zieleń bliżej niż dalej .

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
Sceene rob blond i sie nie zastanawiaj nad jakimis brazami skoro wlosyu masz w dobrej kondycji..zazdroszcze moje sie buntuja troche ale sukces po 2tyg minelo a ja nic im nie zrobilam cierpliwie czekam jeszcze 2 tyg i dopiero walne kapiel i farbe.a mi wszyscy powtarzaja ze w brazie lepiej mi bylo i wiem ze w sumie maja racje ale dopiero jak osiagne wymarzony odcien blondu to pofarbuje znow na braz ;D
następna kusicielka nie mieszać mi w główce, bo się jeszcze skuszę i w poniedziałek na uczelni wszyscy pomdleją. no i co ja wtedy zrobię .
mam tak samo z czernią, ilekroć zmienię kolor nawet na brąz, więc Cię rozumiem doskonale ale zmiany są czasami potrzebne.
ładny kolorek masz, niewiele pracy do blondu Ci zostało
(PS założę się, że niezależnie jak mi dzisiaj te włoski wyjdą, góra do świąt będę czarna ).
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 07:57   #3531
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
dokładnie... tylko przy normalnej pogodzie wygląda to ładnie, staram się ten skręt pielęgnować a teraz to taki puch, że ani to proste ani to fale.
Ty mnie tu nie kuś blondem, bo sama się właśnie zastanawiam czy sobie na próbę nie zarzucić na całość po kąpieli zamiast tylko na końce i potem ewentualnie blond.
no własnie pamiętałam że masz fale niestety się totalnie nie znam na pielęgnacji takich włosów. Moje są na końcach po prostu przesuszone ale zwykle załatwiam ten temat serum z mariona
Rzucaj kąpiel na całość
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
co do poprawy stanu- ośmielam się nie zgodzić. nie wiem czy czytałaś u mnie włosowe posty na blogu, aktualizacje stanu były chyba 3, w pierwszej są zdjęcia z sierpnia zeszłego roku, kiedy miałam rudoblond susz do ramion, bo o nie nie dbałam w ogóle i po roku, kiedy miałam błyszczący brąz. teraz mam jeszcze bardziej błyszczącą czerń hen za stanik także dalej siedzę i się na farby patrzę bo się cholernie boję .
z blondem sprawa jest u mnie taka, że niesamowicie się nim jaram a mnie samej nie pasuje (czarne brwi, czarne rzęsy, prawie zawsze czarna kreska na oku)
ja po Kolestonie jakoś suszu nie miałam, trzy razy w sumie blondy robiłam. skoro miałaś 110 i 12 to ryzyka zieleni nie widzę żadnego, co innego jakbyś miała coś typu 9.3 i nakładała na to coś z 1 po kropce- wtedy widzę zieleń bliżej niż dalej .
Mi się wydaje że brąz zawsze będzie wyglądał lepiej od blondu, a czerń farbowana to już wogóle.... nie wiem co jest w tych farbach że włosy się tak niesamowicie po nich błyszczą
Co do pielęgnacji - ja już używałam chyba wszystkiego co się da, olejów, masek, a poprawę widzę jedynie od jednego mycia do drugiego jak nałoże silikony na końce... Odkryłam jeszcze że nadmiar protein mi szkodzi bo ciągną mi się końcówki
Ale jak możesz to podrzuć jakiegoś linka do swojej pielęgnacji to chętnie przeczytam


EDIT: nie wytrzymałam i kupiłam Alfaparf 11.21 :P ..... co myślisz?

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-12-06 o 10:39
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 11:42   #3532
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
no własnie pamiętałam że masz fale niestety się totalnie nie znam na pielęgnacji takich włosów. Moje są na końcach po prostu przesuszone ale zwykle załatwiam ten temat serum z mariona
Rzucaj kąpiel na całość

Mi się wydaje że brąz zawsze będzie wyglądał lepiej od blondu, a czerń farbowana to już wogóle.... nie wiem co jest w tych farbach że włosy się tak niesamowicie po nich błyszczą
Co do pielęgnacji - ja już używałam chyba wszystkiego co się da, olejów, masek, a poprawę widzę jedynie od jednego mycia do drugiego jak nałoże silikony na końce... Odkryłam jeszcze że nadmiar protein mi szkodzi bo ciągną mi się końcówki
Ale jak możesz to podrzuć jakiegoś linka do swojej pielęgnacji to chętnie przeczytam


EDIT: nie wytrzymałam i kupiłam Alfaparf 11.21 :P ..... co myślisz?
Co do moich włosków, zrobiłam wczoraj kąpiel na końce- efekt- pojaśnienie tej spranej czerni może o jeden ton. Po narzuceniu na całość końce rzeczywiście są jaśniejsze... może o dwa tony, więc dzisiaj idziemy po inny specyfik- jak widać w obawie o zniszczenia wybrałam za mocny. Niemniej, na razie jest bardzo naturalnie i mi się podoba. Dzisiaj powtóreczka i zobaczymy czy brąz będzie potrzebny czy blond wyjdzie ładny.

Też zauważyłam, że włosy najpiękniej błyszczą się przy czerni. Dowód? Nawet na moich włosach http://3.bp.blogspot.com/-EZR03kanco...zaraz+po+1.jpg co aż dziwne . Co do falek to najważniejsze jest nawilżanie i odpowiedni dobór kosmetyków, proteiny w śladowej ilości .

Co do numeracji w Kolestonie, ona jest trochę inna. Po kresce:
1 to popiel
2 to mocny popiel z przebłyskiem na fiolet
3 to złoto
4 czerwień
5 mahoń
6 czysty fiolet
7 brąz
8 perła
9 cendre (niebieski).

Co do Alfaparfu, myślę że to dobry wybór. Ogólnie nie masz przesadnego złota na głowie, więc nie masz się czego bać, mam nadzieję. Bo z tymi naszymi włosiskami to chociaż teoria jest inna to nigdy nic nie wiadomo . Będziesz rzucać na 9?

Co do artów, na pewno tu pisałam:
http://fashionery.blogspot.com/2013/...ja-wosowa.html (tutaj masz dowód, że włosy da się naprawić )
i tu:
http://fashionery.blogspot.com/2013/...ualizacja.html
W zasadzie teraz to powinnam zrobić nową, bo są dłuższe i (no już nie do końca) czarne.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 11:53   #3533
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Co do moich włosków, zrobiłam wczoraj kąpiel na końce- efekt- pojaśnienie tej spranej czerni może o jeden ton. Po narzuceniu na całość końce rzeczywiście są jaśniejsze... może o dwa tony, więc dzisiaj idziemy po inny specyfik- jak widać w obawie o zniszczenia wybrałam za mocny. Niemniej, na razie jest bardzo naturalnie i mi się podoba. Dzisiaj powtóreczka i zobaczymy czy brąz będzie potrzebny czy blond wyjdzie ładny.
o to faktycznie mało się rozjaśniło wrzucisz fotkę? czym będziesz teraz robić??
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Też zauważyłam, że włosy najpiękniej błyszczą się przy czerni. Dowód? Nawet na moich włosach http://3.bp.blogspot.com/-EZR03kanco...zaraz+po+1.jpg co aż dziwne . Co do falek to najważniejsze jest nawilżanie i odpowiedni dobór kosmetyków, proteiny w śladowej ilości .
faktycznie pięknie się błyszczą i do tego te fale
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Co do numeracji w Kolestonie, ona jest trochę inna. Po kresce:
1 to popiel
2 to mocny popiel z przebłyskiem na fiolet
3 to złoto
4 czerwień
5 mahoń
6 czysty fiolet
7 brąz
8 perła
9 cendre (niebieski).
Dziękuję czyli 61 koleston to jak alfa z 21 taaaak?
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Co do Alfaparfu, myślę że to dobry wybór. Ogólnie nie masz przesadnego złota na głowie, więc nie masz się czego bać, mam nadzieję. Bo z tymi naszymi włosiskami to chociaż teoria jest inna to nigdy nic nie wiadomo . Będziesz rzucać na 9?
Przesadnego to nie mam, raczej taka ciepła złotawa natura. Teoretycznie powinna gasić i żółte i ew. rude prawda? Tak kładę na 9% i pewnie czepek i pod suszarkę.
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Co do artów, na pewno tu pisałam:
http://fashionery.blogspot.com/2013/...ja-wosowa.html (tutaj masz dowód, że włosy da się naprawić )
i tu:
http://fashionery.blogspot.com/2013/...ualizacja.html
W zasadzie teraz to powinnam zrobić nową, bo są dłuższe i (no już nie do końca) czarne.
różnica rzeczywiście ogromna i ładniej Ci w ciemnych i bardzo szybko rosną! Moje niestety tylko 1cm na miesiąc niezależnie od suplementów (teraz biorę vitapil)
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 14:30   #3534
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Nie ma sprawy
Tak, myślę że jakby to odwrócić to mniej więcej tak by to wyszło w Alfie, jestem ciekawa jak Ci ta farbka chwyci. Rudości pozbędziesz się bankowo . Z podgrzewaniem uważaj, to nie jest dla stanu włosków niestety najlepsiejsze .
Dzięki Ci bardzo za wszystkie komplementy.
Jak sobie jakimś cudem wytworzę słoneczne światło albo odpowiedni kąt to wrzucę fotkę, bo mam tylko telefon a te lekkie ombre to widać tylko w dobrym świetle na razie. :/
Jak mi odśnieżą ulicę to idę dzisiaj polować na coś innego do kąpieli. Wczoraj wzięłam coś gwoli eksperymentu, Cameleo Dekoloryzator (wiem, że to rozjaśniacz, ale to miało być do kąpieli) bo ponoć delikatny. No i aż za w działaniu, ale przynajmniej włoski stanem nienaruszone. Wezmę zwykły Cameleo 2-4 tony albo Palette me1 jak gdzieś u siebie znajdę, tą ostatnią do kąpieli uwielbiam
W brązach się tez dobrze czuję, coś bym chciała jak Ashlee Simpson (jakkolwiek się to pisze ) tylko z ciut jaśniejszą górą. http://4.bp.blogspot.com/-z4Vmdiv5yP...Hair+Color.jpg
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 15:18   #3535
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

odrosty zrobione garnierem 111, wyszly slicznie tak wrecz bezowo, gdzieniegdzie sa lekko niebieskawe ale to sie pewnie domyje, nastepne opakowanie poszlo od polowy w dol, wlasnie siedze, a resztka farby ktora zostala w miseczce zostala wtarta we wlosy TZta hhhahahaa
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 15:32   #3536
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy
Tak, myślę że jakby to odwrócić to mniej więcej tak by to wyszło w Alfie, jestem ciekawa jak Ci ta farbka chwyci. Rudości pozbędziesz się bankowo . Z podgrzewaniem uważaj, to nie jest dla stanu włosków niestety najlepsiejsze .
Dzięki Ci bardzo za wszystkie komplementy.
Jak sobie jakimś cudem wytworzę słoneczne światło albo odpowiedni kąt to wrzucę fotkę, bo mam tylko telefon a te lekkie ombre to widać tylko w dobrym świetle na razie. :/
Jak mi odśnieżą ulicę to idę dzisiaj polować na coś innego do kąpieli. Wczoraj wzięłam coś gwoli eksperymentu, Cameleo Dekoloryzator (wiem, że to rozjaśniacz, ale to miało być do kąpieli) bo ponoć delikatny. No i aż za w działaniu, ale przynajmniej włoski stanem nienaruszone. Wezmę zwykły Cameleo 2-4 tony albo Palette me1 jak gdzieś u siebie znajdę, tą ostatnią do kąpieli uwielbiam
W brązach się tez dobrze czuję, coś bym chciała jak Ashlee Simpson (jakkolwiek się to pisze ) tylko z ciut jaśniejszą górą. http://4.bp.blogspot.com/-z4Vmdiv5yP...Hair+Color.jpg
Myślę że będziesz zjawiskowo wyglądać w tym ombre Faktycznie przy Twojej karnacji lepiej chyba żebyś miała te włosy bliżej twarzy jednak trochę ciemniejsze i blond raczej nie jest dla Ciebie.
A Ty chyba zwykle robiłaś kąpiel vincentem prawda ??

Aaaaa właśnie apropo ombre - czy masz może jakąś sprawdzoną instrukcję np na youtube jak zrobić ombre? umówiłam się z koleżanką że jej poprawię to co ma po fryzjerze, będę robić jej Koleston 12/0 z 9%.

Tez jestem ciekawa tej Alfy z zwłaszcza czy da radę rozjaśnić farbę... Niby koleston dał rade ale nie wiadomo. Widziałam też że z alfy są jakieś odcienie rozjaśniające na poziomie 10?? no ale w sumie teraz to już bez znaczenia bo farba zamówiona
Podgrzewałam właśnie Koleston, strasznie mi to pasuje bo można krócej trzymać farbę (a nawet trzeba ).
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 16:16   #3537
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
odrosty zrobione garnierem 111, wyszly slicznie tak wrecz bezowo, gdzieniegdzie sa lekko niebieskawe ale to sie pewnie domyje, nastepne opakowanie poszlo od polowy w dol, wlasnie siedze, a resztka farby ktora zostala w miseczce zostala wtarta we wlosy TZta hhhahahaa

fotki fotki i jeszcze raz fotki!!!!!!!! czekam z niecierpliwoscia

wlasnie SceeneQueene zawsze polecalas vincenta do kapieli a tu z palette wyskakujesz??;P
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 16:22   #3538
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

zrobie zdjęcia ale dopiero jutro rano, bo mam baaardzo słabe swiatlo w mieszkaniu i chyba nic nie bedzie widac, aczkolwiek sprobuje zrobic
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 17:40   #3539
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Pinianta to może pokaz link do tego "twojego" Allegro i prosprzetu gdzie znalazłas te rozjasniacze bo ja ich niestety nie mam
Karolajna1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 18:39   #3540
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
odrosty zrobione garnierem 111, wyszly slicznie tak wrecz bezowo, gdzieniegdzie sa lekko niebieskawe ale to sie pewnie domyje, nastepne opakowanie poszlo od polowy w dol, wlasnie siedze, a resztka farby ktora zostala w miseczce zostala wtarta we wlosy TZta hhhahahaa
no to suuuuper!
pokazuj fotki, o ile masz znośne światło o tej porze, bo u mnie nie dość, że nie to jeszcze przerywa... żeby komputer trzy razy się wyłączył na jednym odcinku serialu, cholerna pogoda
chyba TŻ pasemek nie zrobiłaś

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Myślę że będziesz zjawiskowo wyglądać w tym ombre Faktycznie przy Twojej karnacji lepiej chyba żebyś miała te włosy bliżej twarzy jednak trochę ciemniejsze i blond raczej nie jest dla Ciebie.
A Ty chyba zwykle robiłaś kąpiel vincentem prawda ??

Aaaaa właśnie apropo ombre - czy masz może jakąś sprawdzoną instrukcję np na youtube jak zrobić ombre? umówiłam się z koleżanką że jej poprawię to co ma po fryzjerze, będę robić jej Koleston 12/0 z 9%.

Tez jestem ciekawa tej Alfy z zwłaszcza czy da radę rozjaśnić farbę... Niby koleston dał rade ale nie wiadomo. Widziałam też że z alfy są jakieś odcienie rozjaśniające na poziomie 10?? no ale w sumie teraz to już bez znaczenia bo farba zamówiona
Podgrzewałam właśnie Koleston, strasznie mi to pasuje bo można krócej trzymać farbę (a nawet trzeba ).
dzięki kochana zaraz idę kombinować i lepiej jak mi tym razem wyjdzie, bo będę bić!
zawsze robiłam kąpiele na vincencie, raz na palette (całkiem nieźle) a wczoraj mnie wzięło na wypróbowanie nowości, bo myślę sobie- może fajne. no jak nie wiem. robiłabym też na Vincu, ale zanim by doszedł to bym się denerwowała, a z pewnych względów chcę mieć na czwartek włoski kompletnie gotowe (a tu jeszcze hiper odżywić będzie trzeba PO).
co do instrukcji na ombre- oczywiście. bierzesz farbę i na rozczesane suche włosy ciapiesz nierówno na końce, nie za dużo, nie za długo, nie za krótko, jak wycieniowane to przy twarzy wyżej i potem pod koniec trzymania farby przeciągasz trochę wyżej, coby jakiejś różnicy nie było. poważnie tak mi dobrze wychodziło, hehe. ale na yt też mam gdzieś zapisane linki, podeślę to wstawię.
jak już farbka zamówiona to nie gdybaj, tylko miej nadzieję, że ładnie pojaśni . bo Koleston, fakt, nieźle sobie z tym radę dawał, nawet 10.
a nie lepiej wychodzi nie podgrzewać i trzymać normalnie? jakoś się bym tego podgrzewania z 9% bała, a co dopiero jak niektóre fryzjerki robią... na 12. ajć.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
fotki fotki i jeszcze raz fotki!!!!!!!! czekam z niecierpliwoscia

wlasnie SceeneQueene zawsze polecalas vincenta do kapieli a tu z palette wyskakujesz??;P
u Kochana, jak mnie tu trochę znacie to wiecie, że kocham eksperymenty ! jak na razie, ze wszystkiego co użyłam, Vince po prostu jest najlepszy.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.