Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-04, 09:30   #2611
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego należy czytać składy, a nie opierać się tylko na sloganach producentów.
Oleje z zasady nie nawilżają, są oczywiście odstępstwa od tej reguły, lecz oleje mają jedynie pośrednie działanie nawilżające, poprzez zatrzymywanie wilgoci w skórze. Zasada jest taka, że nie nakłada się olejów na suchą skórę, a na wilgotną lub mieszając je z czymś nawilżającym, np żelem hialuronowym, kolagenem, hydrolatami, aloesem, etc, co i tak dla niektórych skór jest zbyt ubogą miksturą.
Spróbuję teraz mieszać. Dziękuję.
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 09:33   #2612
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Wierzę w moc natury, zwłaszcza naturalne oleje, ekstrakty, połączone z masażem , ćwiczeniami, zdrowa dieta itp tu się zgodzę. A jak widzę obietnice niektórych producentów, że np. krem powoduje powiększenie rozmiaru biustu o 2 rozmiary, albo balsam który wyszczupli o rozmiar, to śmiać mi się chce
W te 2 rozmiary mniej czy więcej też nie wierzę Ale są produkty, które naprawdę działają, tzn naprawdę poprawiają sylwetkę, podnoszą tu i ówdzie różne wiotkości, dają wrażenie bardziej jędrnego ciała i wysportowanej sylwetki, oczywiście jak ktoś ma 100 kilo nadwagi, to mu nie pomoże, ale drobne niedoskonałości dobry kosmetyk jest w stanie zniwelować.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 10:18   #2613
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Jestem zła na make me bio
Kończył mi się krem i chciałam wygrzebać z dna szklanego słoiczka i ten słoiczek był chropowaty na dole (jakieś niedorobione szkło) i się zacięłam w opuszek i krew tryskała, piecze i jestem wściekła
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 11:12   #2614
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Kończę odżywkę do włosów jasnych Bioturm i muszę powiedzieć, że jest bardzo średnia. Trzeba sporo jej nałożyć by pomogła rozplątać włosy (najczęściej mieszałam z maską i dopiero efekt był ok), nie poprawia też kondycji włosów, jedynie ładnie pachnie i może delikatnie wpływa na połysk.
Od dzisiaj testy odżywki do włosów blond JMO.

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2016-03-04 o 11:13
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 13:08   #2615
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Od dzisiaj testy odżywki do włosów blond JMO.


to koniecznie zdaj relacje jak ta odzywka będzie się sprawdzać z JMO do blond, dumam nad nią bądź Pat&Rub do blondu, choc ostatnio mam taki zapas że nie wiem kiedy kupie cos nowego
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:02   #2616
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
W te 2 rozmiary mniej czy więcej też nie wierzę Ale są produkty, które naprawdę działają, tzn naprawdę poprawiają sylwetkę, podnoszą tu i ówdzie różne wiotkości, dają wrażenie bardziej jędrnego ciała i wysportowanej sylwetki, oczywiście jak ktoś ma 100 kilo nadwagi, to mu nie pomoże, ale drobne niedoskonałości dobry kosmetyk jest w stanie zniwelować.
Tak, w połączeniu z ćwiczeniami, to jak najbardziej, ale trzeba się ruszyć z fotela, a niektórym to się nie chce.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Jestem zła na make me bio
Kończył mi się krem i chciałam wygrzebać z dna szklanego słoiczka i ten słoiczek był chropowaty na dole (jakieś niedorobione szkło) i się zacięłam w opuszek i krew tryskała, piecze i jestem wściekła
Niebezpieczny słoiczek. W USA można by podać do sądu .

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Kończę odżywkę do włosów jasnych Bioturm i muszę powiedzieć, że jest bardzo średnia. Trzeba sporo jej nałożyć by pomogła rozplątać włosy (najczęściej mieszałam z maską i dopiero efekt był ok), nie poprawia też kondycji włosów, jedynie ładnie pachnie i może delikatnie wpływa na połysk.
Od dzisiaj testy odżywki do włosów blond JMO.
Oj to szkoda, z szamponu Bioturm byłam zadowolona.
Ja natomiast kończę odżywkę Lavera Basis Sensitiv i naprawdę była to genialna odżywka. Nie użyłam ani raz oleju przed myciem na włosy, nie było potrzeby, włosy zadbane, błyszczące, nawilżone.
Często jednak spotykam się z tym że jak szampon z danej firmy dobrze działa to odżywki już nie koniecznie, tak było np. z Eco cosmetics.

Półmetek ciąży, a ja nie kupiłam jeszcze ani jednego kosmetyku dla kobiet w ciąży . Nie żebym się żaliła Raczej mnie zapachy tych kosmetyków odrzucają. Chociaż obiecuje sobie olejek Weledy do pielęgnacji piersi
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 16:47   #2617
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Jestem zła na make me bio
Kończył mi się krem i chciałam wygrzebać z dna szklanego słoiczka i ten słoiczek był chropowaty na dole (jakieś niedorobione szkło) i się zacięłam w opuszek i krew tryskała, piecze i jestem wściekła


Szok, moim zdaniem powinnaś powiadomić producenta. Takie rzeczy nie mogą mieć miejsca!!!

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Tak, w połączeniu z ćwiczeniami, to jak najbardziej, ale trzeba się ruszyć z fotela, a niektórym to się nie chce.
Miałam takie, co bez ćwiczeń dawały radę


Kupiłam krem pod oczy Nacomi, zapłaciłam 29zł: Klik
i mam mieszane odczucia, chyba nie dla mnie.

.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-04, 19:15   #2618
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Jestem zła na make me bio
Kończył mi się krem i chciałam wygrzebać z dna szklanego słoiczka i ten słoiczek był chropowaty na dole (jakieś niedorobione szkło) i się zacięłam w opuszek i krew tryskała, piecze i jestem wściekła
masakra....
daj znać co producent Ci odpisał.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 20:48   #2619
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość


to koniecznie zdaj relacje jak ta odzywka będzie się sprawdzać z JMO do blond, dumam nad nią bądź Pat&Rub do blondu, choc ostatnio mam taki zapas że nie wiem kiedy kupie cos nowego
Po pierwszym razie widzę, że błysk jest fajny, trochę miałam problemów z rozczesaniem, ale dzisiaj użyłam mocno oczyszczającego szamponu, więc to może przez to i z wydajnością chyba też będzie kiepsko.

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość

Oj to szkoda, z szamponu Bioturm byłam zadowolona.
Ja natomiast kończę odżywkę Lavera Basis Sensitiv i naprawdę była to genialna odżywka. Nie użyłam ani raz oleju przed myciem na włosy, nie było potrzeby, włosy zadbane, błyszczące, nawilżone.
Często jednak spotykam się z tym że jak szampon z danej firmy dobrze działa to odżywki już nie koniecznie, tak było np. z Eco cosmetics.

Półmetek ciąży, a ja nie kupiłam jeszcze ani jednego kosmetyku dla kobiet w ciąży . Nie żebym się żaliła Raczej mnie zapachy tych kosmetyków odrzucają. Chociaż obiecuje sobie olejek Weledy do pielęgnacji piersi
U mnie też komplety do włosów nie zdają egzaminu, szampon musi być dobrze oczyszczający, a odżywka bardziej odżywcza.

A już wiadomo kto tam siedzi w brzuszku, czy nie chcesz wiedzieć? Ja miałam tylko raz balsam z Pat & Rub dla kobiet w ciaży, a tak to używałam normalnych balsamów, które nakładałam z olejem i żadnego rozstępu nie mam (a przytyłam 20kg ).

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Znacie markę MooGoo http://moogoo.com.au/?
Dzisiaj przyjrzałam się dokładnie w drogerii ich składom i wzięłam deo z mlekiem magnezjowym oraz balsam z siarką.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 21:43   #2620
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Jestem zła na make me bio
Kończył mi się krem i chciałam wygrzebać z dna szklanego słoiczka i ten słoiczek był chropowaty na dole (jakieś niedorobione szkło) i się zacięłam w opuszek i krew tryskała, piecze i jestem wściekła
napiszesz do nich?

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Od dzisiaj testy odżywki do włosów blond JMO.
czekam na opinię



Mnie zawiodła kredka do oczu Dr. Hauschka. Bardzo nietrwala, rozmazuje się, blednie po krótkim czasie, nie polecam
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 22:08   #2621
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny, mam problem, może mi pomożecie.

Od 3 tygodni używam żelu (kremu) Duac na trądzik.
Od tamtego momentu moje dłonie, a szczególnie partie na kostkach (?), między palcami i najbardziej lewa ręka (co wydaje się dziwne) są przesuszone, po prostu wygląda to jak pancerz. Dodatkowo w okolicach ust (kąciki) i same wargi są również przesuszone. Żel stosuję tylko na czoło, na noc. On pozostaje na skórze wyschniętą warstwę, więc nie sądzę, abym w nocy poprzez dotyk szkodziła swoim dłoniom i wargom. Jedyną opcją jest to, że podczas zmywania rano ścieram to w dół, ten żel i wycieram się cały czas tym samym ręcznikiem, więc... coś tam pozostaje.
Mylę się? Macie na to jakieś racjonalne wytłumaczenie?

W każdym razie co polecacie do ust, rąk. Coś nawilżającego, baaardzo!
__________________
au pair w Londynie
15.06.2013 - 06.08.2013
lipiec 2015-2016


Australia!



03.04.2015 aparatka góra
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-04, 23:32   #2622
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Wklejam dwa artykuły z Poczty Zdrowia, właściwie nic nowego, ale może komuś się przyda, no i są też przepisy na proste kremy.
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf PZ Kremy s1.pdf (628,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: pdf PZ Kremy s2.pdf (669,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: pdf PZ Kremy s3.pdf (705,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: pdf PZ Kremy s4.pdf (537,5 KB, 6 załadowań)
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 23:34   #2623
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

drugi
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf PZ Slow cosmetics s1.pdf (627,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: pdf PZ Slow cosmetcs s2.pdf (659,6 KB, 10 załadowań)
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 01:09   #2624
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Jestem zła na make me bio
Kończył mi się krem i chciałam wygrzebać z dna szklanego słoiczka i ten słoiczek był chropowaty na dole (jakieś niedorobione szkło) i się zacięłam w opuszek i krew tryskała, piecze i jestem wściekła
Mam krem make me bio i teraz będę bała się w nim dłubać
Napisz do nich koniecznie.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 10:21   #2625
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Po pierwszym razie widzę, że błysk jest fajny, trochę miałam problemów z rozczesaniem, ale dzisiaj użyłam mocno oczyszczającego szamponu, więc to może przez to i z wydajnością chyba też będzie kiepsko.



U mnie też komplety do włosów nie zdają egzaminu, szampon musi być dobrze oczyszczający, a odżywka bardziej odżywcza.

A już wiadomo kto tam siedzi w brzuszku, czy nie chcesz wiedzieć? Ja miałam tylko raz balsam z Pat & Rub dla kobiet w ciaży, a tak to używałam normalnych balsamów, które nakładałam z olejem i żadnego rozstępu nie mam (a przytyłam 20kg ).

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Znacie markę MooGoo http://moogoo.com.au/?
Dzisiaj przyjrzałam się dokładnie w drogerii ich składom i wzięłam deo z mlekiem magnezjowym oraz balsam z siarką.
Wiadomo, a jakże, wiem to od samego początku a Usg to tylko potwierdziło, obym się nie zdziwiła. Jeszcze nie robię żadnych zakupów dzieciowych, mąż nie chce zapeszać.

A co kosmetyków w ciąży, to używam prostszych składów. Do ciała mam masło Pat&Rub Relaksujące, ale jest dość mocne i używam 2-3 razy na tydzień. Codziennie staram się użyć olejek migdałowy, ale nie wiem, czy już nie będzie za tłusty? W ogóle wiele kosmetyków, co wcześniej się sprawdzało jest teraz za ciężka. Będę szukać czegoś lżejszego, bo jak zastosuje olejek na noc, to mam wrażenie, że bardziej się pocę. Myślę sprawić sobie z Weledy balsam cytrusowy, bo miałam próbki w tamtym roku i lekki mi się zdawał. Z Babydream dla mam wąchałam w Rossmann i brzydkie te zapachy.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
napiszesz do nich?



czekam na opinię



Mnie zawiodła kredka do oczu Dr. Hauschka. Bardzo nietrwala, rozmazuje się, blednie po krótkim czasie, nie polecam
O właśnie, jak zrobiła się cieplej to mi się znów topi makijaż, nie wiem co będzie dalej. Kredka mi się rozmazuje z Lily Lolo, tusz się kruszy (Z Astor), a cienie mineralne zbierają w załamaniu powiek. Totalna porażka, nawet szkoda tracić czas na makijaż.
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2016-03-05 o 10:24
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 18:25   #2626
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Używałyście kosmetyków Iossi? Polecacie coś konkretnego? teraz jest -15% u nich
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 19:02   #2627
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny doradzcie proszę. Dostałam w TKmaksie mydełko Alaffia shea&Green tea. Wzięłam bo jest do skory suche i bardzo suchej. Nie mogłam na szybko znaleźć opinii w necie. Warto je zostawić w domku?
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 08:55   #2628
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Wiadomo, a jakże, wiem to od samego początku a Usg to tylko potwierdziło, obym się nie zdziwiła. Jeszcze nie robię żadnych zakupów dzieciowych, mąż nie chce zapeszać.

A co kosmetyków w ciąży, to używam prostszych składów. Do ciała mam masło Pat&Rub Relaksujące, ale jest dość mocne i używam 2-3 razy na tydzień. Codziennie staram się użyć olejek migdałowy, ale nie wiem, czy już nie będzie za tłusty? W ogóle wiele kosmetyków, co wcześniej się sprawdzało jest teraz za ciężka. Będę szukać czegoś lżejszego, bo jak zastosuje olejek na noc, to mam wrażenie, że bardziej się pocę. Myślę sprawić sobie z Weledy balsam cytrusowy, bo miałam próbki w tamtym roku i lekki mi się zdawał. Z Babydream dla mam wąchałam w Rossmann i brzydkie te zapachy.



O właśnie, jak zrobiła się cieplej to mi się znów topi makijaż, nie wiem co będzie dalej. Kredka mi się rozmazuje z Lily Lolo, tusz się kruszy (Z Astor), a cienie mineralne zbierają w załamaniu powiek. Totalna porażka, nawet szkoda tracić czas na makijaż.
My też nic nie kupiliśmy aż do ósmego miesiąca i dobrze się stało, ponieważ pózniej dostaliśmy mnóstwo prezentów oraz używanych ciuszków i do wyprawki dołożyłam naprawdę niewiele. Jeśli mogę spytać, ćwiczysz mięśnie Kegla? Ja będąc w ciąży nie zdawałam sobie sprawy jakie to jest ważne i zaczęłam ćwiczyć dopiero po porodzie, ciut za pozno.
A pocenie w ciąży to normalka, będzie jeszcze gorzej Z odbieraniem zapachów też się jeszcze wszystko może zmienić i za jakiś czas mogą się podobać.


Po pierwszym dniu z dezodorantem MooGoo z mlekiem magnezjowym http://moogoo.ie/fresh-cream-deodorant.html
mogę napisać, że działa.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 09:47   #2629
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie proszę. Dostałam w TKmaksie mydełko Alaffia shea&Green tea. Wzięłam bo jest do skory suche i bardzo suchej. Nie mogłam na szybko znaleźć opinii w necie. Warto je zostawić w domku?
ja nie znam
może na blogu beeets cos znajdziesz?

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość


Po pierwszym dniu z dezodorantem MooGoo z mlekiem magnezjowym http://moogoo.ie/fresh-cream-deodorant.html
mogę napisać, że działa.
fajnie
ja mam teraz deo z Manady w kulce i też jestem zadowolona


Dziewczyny który olejek ma najsilniejsze działanie antybakteryjne? Z oregano? A moze olej Manuka?

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2016-03-06 o 09:48
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-06, 09:56   #2630
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
ja nie znam
może na blogu beeets cos znajdziesz?

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------



fajnie
ja mam teraz deo z Manady w kulce i też jestem zadowolona


Dziewczyny który olejek ma najsilniejsze działanie antybakteryjne? Z oregano? A moze olej Manuka?
Chyba herbaciany z eterycznych
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 10:56   #2631
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
A pocenie w ciąży to normalka, będzie jeszcze gorzej
a po porodzie to dopiero są aromaty
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 11:08   #2632
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
a po porodzie to dopiero są aromaty
najbardziej pociłam się przy karmieniu
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 11:36   #2633
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
najbardziej pociłam się przy karmieniu
Ja się nadmiernie nie pociłam, ale za to zapachowo... jakbym to nie była ja Na szczęście gdzieś po roku zaczęło wszystko wracać do normy.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 15:29   #2634
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
My też nic nie kupiliśmy aż do ósmego miesiąca i dobrze się stało, ponieważ pózniej dostaliśmy mnóstwo prezentów oraz używanych ciuszków i do wyprawki dołożyłam naprawdę niewiele. Jeśli mogę spytać, ćwiczysz mięśnie Kegla? Ja będąc w ciąży nie zdawałam sobie sprawy jakie to jest ważne i zaczęłam ćwiczyć dopiero po porodzie, ciut za pozno.
A pocenie w ciąży to normalka, będzie jeszcze gorzej Z odbieraniem zapachów też się jeszcze wszystko może zmienić i za jakiś czas mogą się podobać.


Po pierwszym dniu z dezodorantem MooGoo z mlekiem magnezjowym http://moogoo.ie/fresh-cream-deodorant.html
mogę napisać, że działa.
Dzięki za pociechę, ja już wpadłam w panikę wczoraj, że jeszcze nic nie mam. Różne strony internetowe sugerują być gotowym z wyprawką już w 6 miesiącu, bo później może nie być na to siły. Mam nadzieję, że mnie nie rozłoży, na razie dobrze funkcjonuje choć męczę się szybciej. Właściwie to po sklepach nie chce mi się chodzić. Upatrzyłam sobie pieluchy tetrowe bambusowe na allegro. Kosmetyki też przez internet zamówię. w Rossmann nie bardzo jest wybór. Co do mięśni kegla to coś tam ćwiczę, jak sobie przypomnę, przy sikaniu na przykład. Mam zamiar kupić olejek do masażu krocza.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
a po porodzie to dopiero są aromaty
Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
najbardziej pociłam się przy karmieniu
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja się nadmiernie nie pociłam, ale za to zapachowo... jakbym to nie była ja Na szczęście gdzieś po roku zaczęło wszystko wracać do normy.
Urodzę latem, to na pewno będzie nie ciekawie z tym poceniem.
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2016-03-06 o 15:36
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 17:22   #2635
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Po pierwszym dniu z dezodorantem MooGoo z mlekiem magnezjowym http://moogoo.ie/fresh-cream-deodorant.html
mogę napisać, że działa.
Fajne deo - jak pachnie? A mleczko magnezjowe to co to takiego?? (widzę krówkę na opakowaniu )
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:15   #2636
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Wypróbowałam dziś BB So'Bio TEN i jestem pozytywnie zaskoczona. Przede wszystkim nie jest tępy i nie znika plamami jak większosć naturalnych podkładów. Na pewno zakupię pelne opakowanie.


Losek ja rodziłam w lipcu, były upaly ze hej Wyprawką się nie przejmuj, wbrew pozorom nie jest potrzebnie wiele rzeczy.

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Chyba herbaciany z eterycznych
tak, ten też

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2016-03-06 o 18:08
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:29   #2637
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Dzięki za pociechę, ja już wpadłam w panikę wczoraj, że jeszcze nic nie mam. Różne strony internetowe sugerują być gotowym z wyprawką już w 6 miesiącu, bo później może nie być na to siły. Mam nadzieję, że mnie nie rozłoży, na razie dobrze funkcjonuje choć męczę się szybciej. Właściwie to po sklepach nie chce mi się chodzić. Upatrzyłam sobie pieluchy tetrowe bambusowe na allegro. Kosmetyki też przez internet zamówię. w Rossmann nie bardzo jest wybór. Co do mięśni kegla to coś tam ćwiczę, jak sobie przypomnę, przy sikaniu na przykład. Mam zamiar kupić olejek do masażu krocza.
Ja w 4 m-cu kupilam wozek i fotelik do auta, akurat jak bylismy w PL.
Pozniej pomalu, jak bylam w miescie to kupilam a to spioszki, a to bluzeczke, a to w komplecie spioszki z bluzka.
W Realu jak co tydzien robilismy zakupy jedzeniowe kupilam pare opakowan pieluch tetrowych( razem mialam ich chyba 9 albo 12), uzywalam ich zamiast poduszki, kladlam go na zlozonej jak by mu sie ulalo i oczywiscie po nakarmieniu przy odbijaniu tez uzywalam jak sie wlasnie ulewalo. Teraz uzywamy je przy katarze. Kupilam tez poduche do karmienia piersia i ogolem sprzed do pielegnacji: grzebien ze szczotka dla noworotka, cazki do obcinania pazurek, termometr do mierzenia temperatury i wersje do kapieli( jakos w moim Rossmannie wtedy nie bylo takich rzeczy).
Mialam pare ubranek i dostalam chyba w ostatnim miesiacu karton od znajomego i mialam idealna ilosc. ja kupowalam spioszki na 62cm, a od niego dostalam na 56cm. Kupilam jeszcze mala butelke jak by sie okazalo ze nie moge piersia karmic i jeden smoczek, a potem w wyprawce ze szpitala mialam druga plus kilka smoczkow, ktore mi sie nie przydaly.
w 7 i 8 m-cu nigdzie nie bylam bo musialam lezec, zeby dziecie nie bylo wczesniakiem. Jak bym wyczula, ze lepiej pomalu kupowac to i owo, a nie wszystko na raz, bo i finansowo to mnie to przerazalo, tyle kasy na raz wydac.
Lezac w domu kupilismy przez net lozeczko z posciela.
Jeszcze w 5-cu kupilam koc dla malego z miskiem, ktory do tej pory jest uzywany. ja wogole wtedy mialam bzika na punkcie misiow, jak sama cos do domu nie przytachalam, to dostalam
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:49   #2638
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Wypróbowałam dziś BB So'Bio TEN i jestem pozytywnie zaskoczona. Przede wszystkim nie jest tępy i nie znika plamami jak większosć naturalnych podkładów. Na pewno zakupię pelne opakowanie.


Losek ja rodziłam w lipcu, były upaly ze hej Wyprawką się nie przejmuj, wbrew pozorom nie jest potrzebnie wiele rzeczy.

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------



tak, ten też
Niby nie wiele, ale i tak się uzbiera. Jeszcze mnie remont pokoju czeka, bo nijak się nie pomieścimy tak jak jest teraz.

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja w 4 m-cu kupilam wozek i fotelik do auta, akurat jak bylismy w PL.
Pozniej pomalu, jak bylam w miescie to kupilam a to spioszki, a to bluzeczke, a to w komplecie spioszki z bluzka.
W Realu jak co tydzien robilismy zakupy jedzeniowe kupilam pare opakowan pieluch tetrowych( razem mialam ich chyba 9 albo 12), uzywalam ich zamiast poduszki, kladlam go na zlozonej jak by mu sie ulalo i oczywiscie po nakarmieniu przy odbijaniu tez uzywalam jak sie wlasnie ulewalo. Teraz uzywamy je przy katarze. Kupilam tez poduche do karmienia piersia i ogolem sprzed do pielegnacji: grzebien ze szczotka dla noworotka, cazki do obcinania pazurek, termometr do mierzenia temperatury i wersje do kapieli( jakos w moim Rossmannie wtedy nie bylo takich rzeczy).
Mialam pare ubranek i dostalam chyba w ostatnim miesiacu karton od znajomego i mialam idealna ilosc. ja kupowalam spioszki na 62cm, a od niego dostalam na 56cm. Kupilam jeszcze mala butelke jak by sie okazalo ze nie moge piersia karmic i jeden smoczek, a potem w wyprawce ze szpitala mialam druga plus kilka smoczkow, ktore mi sie nie przydaly.
w 7 i 8 m-cu nigdzie nie bylam bo musialam lezec, zeby dziecie nie bylo wczesniakiem. Jak bym wyczula, ze lepiej pomalu kupowac to i owo, a nie wszystko na raz, bo i finansowo to mnie to przerazalo, tyle kasy na raz wydac.
Lezac w domu kupilismy przez net lozeczko z posciela.
Jeszcze w 5-cu kupilam koc dla malego z miskiem, ktory do tej pory jest uzywany. ja wogole wtedy mialam bzika na punkcie misiow, jak sama cos do domu nie przytachalam, to dostalam
Boję się tego że będę musiała leżeć. Właśnie, liczę, że od znajomych coś dostaniemy, nie bardzo mi się chce kupować wszystko nowe, to jednak są koszty.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 21:58   #2639
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Dzięki za pociechę, ja już wpadłam w panikę wczoraj, że jeszcze nic nie mam. Różne strony internetowe sugerują być gotowym z wyprawką już w 6 miesiącu, bo później może nie być na to siły. Mam nadzieję, że mnie nie rozłoży, na razie dobrze funkcjonuje choć męczę się szybciej. Właściwie to po sklepach nie chce mi się chodzić. Upatrzyłam sobie pieluchy tetrowe bambusowe na allegro. Kosmetyki też przez internet zamówię. w Rossmann nie bardzo jest wybór. Co do mięśni kegla to coś tam ćwiczę, jak sobie przypomnę, przy sikaniu na przykład. Mam zamiar kupić olejek do masażu krocza.

Urodzę latem, to na pewno będzie nie ciekawie z tym poceniem.
Tych malusieńkich ciuszków nie kupuj za dużo, bo raz dwa dziecko z tego wyrośnie, ja nawet wszystkich nie zdążyłam założyć. A sprzęty typu: wanienka, przewijak itp. może uda się od kogoś pożyczyć, bo maluch z tego też szybko wyrasta.
Mi jeden ginekolog zalecił ćwiczył w ten sposób, jednak drugi kategorycznie zabronił i już w ten sposób nie ćwiczę.
Ten olejek to będzie fajna sprawa, ja też się przymierzałam, ale po jakimś czasie wyleciał mi z głowy i nie kupiłam.

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;56902131]Fajne deo - jak pachnie? A mleczko magnezjowe to co to takiego?? (widzę krówkę na opakowaniu )[/QUOTE]

Ja mam tylko info z wiki, widziałam też wątek na wizażu, że dziewczyny stosowały do matowienia twarzy.
Deo niestety nie pachnie, gdzieś daleko czuć tylko zapach jakiegoś olejku.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 22:40   #2640
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Tych malusieńkich ciuszków nie kupuj za dużo, bo raz dwa dziecko z tego wyrośnie, ja nawet wszystkich nie zdążyłam założyć. A sprzęty typu: wanienka, przewijak itp. może uda się od kogoś pożyczyć, bo maluch z tego też szybko wyrasta.
Mi jeden ginekolog zalecił ćwiczył w ten sposób, jednak drugi kategorycznie zabronił i już w ten sposób nie ćwiczę.
Ten olejek to będzie fajna sprawa, ja też się przymierzałam, ale po jakimś czasie wyleciał mi z głowy i nie kupiłam.



Ja mam tylko info z wiki, widziałam też wątek na wizażu, że dziewczyny stosowały do matowienia twarzy.
Deo niestety nie pachnie, gdzieś daleko czuć tylko zapach jakiegoś olejku.
Zabronił Ci ćwiczyć mięśnie Kegla? W czasie ciaży czy w ogole?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.