kręcone włosy po basenie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-12, 19:58   #1
mvrysiv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1

kręcone włosy po basenie


Mam kręcone/falowane ale głównie puszące się włosy. Jednak kiedy ide na basen i niedokładnie później umyje włosy mam piękne loki. Ktoś zna kosmetyk, który będzie działać podobnie jak zawarty w basenowej wodzie chlor? Dodam, że mimo testowania niezliczonej liczby kosmetyków żaden nie dał mi tak ładnego efektu jak własnie chlorowana woda )
mvrysiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 12:39   #2
Bhehy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Dot.: kręcone włosy po basenie

właśnie nic nie mam, a też szukam. także dołączam się do prośby !!
Bhehy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 18:33   #3
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: kręcone włosy po basenie

Jestes pewna ze to niedokladne umycie z chloru?

Moze to sposob w jaki myjesz / ukladasz wlosy w basenowej lazience. Robisz dokladnie to samo co w domu? Moze cos omijasz?
Moze cos dodajesz?


Czemu takie pytanie?
Kiedys spedzilam caly dzien w krolestwie wodnym, baseny, zjezdzalnie, wlosy byly zwiazane, po opuszczeniu miejsca tylko zdjelam gumke i pozwolilam im wyschnac. Wlosy byly WOW.

Po powrocie z urlopu zaczelam wiec stosowac zasade nieruszania wlosow po myciu. Gdy sciagne recznik nawet za bardzo ich nie ukladam, za kazdym razem mam przedzialek inaczej ale za to loki sa fajne.

Jak je ukladam, stylizuje to jest dupa. (z tym ze nie uzywam suszarki, z dyfuzorem to bym miala afro 4b ale lata temu okazalo sie ze potem bez dyfuzora mam polamance a nie loki).
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 11:47   #4
Luinloth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 101
Dot.: kręcone włosy po basenie

Ja mam dwa rodzaje włosów, ogólnie są proste, ale mam pod nimi też warstwę takich kręconych. W wakacje zauważyłam, że nawet te proste się falują/kręcą, kiedy schną na powietrzu po pływaniu - w tym przypadku obstawiałam sól. Ale w sumie sól to NaCl...
Luinloth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 12:53   #5
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: kręcone włosy po basenie

Cytat:
Napisane przez Luinloth Pokaż wiadomość
Ja mam dwa rodzaje włosów, ogólnie są proste, ale mam pod nimi też warstwę takich kręconych. W wakacje zauważyłam, że nawet te proste się falują/kręcą, kiedy schną na powietrzu po pływaniu - w tym przypadku obstawiałam sól. Ale w sumie sól to NaCl...
na takie cos wymyslono spray z sola - beach waves
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 21:26   #6
anett_74
Kosmetyki i paznokcie
 
Avatar anett_74
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 15
Dot.: kręcone włosy po basenie

Dokładnie tak, może to kwestia układania czy czesania. Po basenie nie ma czasu na rozczesywanie więc zostawiamy je same sobie! ale też zastanawiam się nad jakimś fajnym produktem który bardziej zakręci po takie pół na pół nie wyglądają dobrze
anett_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 13:59   #7
bratnia_dusza
Raczkowanie
 
Avatar bratnia_dusza
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 209
Dot.: kręcone włosy po basenie

Miałam podobne przemyślenie po wakacjach w Chorwacji. Po kąpieli w morzu miałam najładniejsze loki w życiu, gdybym chciała takie ułozyć to w życiu by mi sie nie udało. Raczej nie ma w morzu tej samej substancji co w basenie więc obstawiam jakis inny czynnik. Nie sądze że to niestaranne i szybkie schnięcie bo w domu też nie zawsze mam czas na ogarnięcie sie jak trzeba. Może samo to że schną na powietrzu, ale w basenie z kolei nie..., Nie wiem sama, może jest jakieś niepisane prawo ze jak ci nie zalezy to wyglądasz pięknie a jak się bardzo starasz to lipa ;p
bratnia_dusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-01 14:59:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.