Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-25, 18:52   #3751
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez xxxhunterxxx Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Zamawiałam już próbki z edm a także kilka pełnowymiarowych produktów na allegro, jednakże teraz zdecydowałam się na zamówienie zestawu 12 sztuk ze strony edm mam w związku z tym do was pytanie- jeśli wybiorę tą przesyłkę za 14$ to jeśli nie dotrze edm zwróci mi kasę? Może lepiej wziąć tą przesyłkę za 30$? trochę drogo, ale przy tylu produktach nie chce ryzykować...
pomóżcie
Cytat:
Tylko że po przejrzeniu 3 części wątku nadal nie rozumiem sprawy z przesyłką jak zauwazyłam ktoś napisał że ani ta tańsza, ani ta droższa przesyłka nie jest rejestrowana W sumie przez to że nie akceptuja teraz paypala wyrósł mi kolejny problem...
1. nie ma juz zestawu 12 sztuk
2. koszty przesylki sa rozne w zaleznosci od tego co wkladasz do koszyka (mniejsze, lzejsze rzeczy czy duze opakowania i pedzle)
3. jezeli nie masz mozliwosci zrobienia zamowienia samodzielnie, to zapraszam na nasze poforum zakupowe (najpierw zapoznaj sie z jego regulaminem!)
4. EDM najczesciej zwraca koszty samego zamowienia bez kosztow przesylki, wiec w razie zaginiecia paczki bedziesz stratna na przesylce
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 19:22   #3752
xxxhunterxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Myślę że wspólne zakupy to byłoby chyba najlepsze wyjście przeczytam regulamin i ogłoszę się na tamtym podforum że w razie czego jestem chętna dziękuję za pomoc
xxxhunterxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 20:28   #3753
fluxus9
A cobra on my left...
 
Avatar fluxus9
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Mam pytanie- licząc, że nie offtopowe- zastanawiam się pomiędzy zakupem cienia EDM Good China a Nekkid Silk Naturals.
Chodzi mi o taki własnie różowo-beżowy cień rozświetlający.

Widziałam już wiele swatchy i świetne zdjęcia na blogu Cathy, ale jakoś nie moge się zdecydować, bo zawsze widzę te kolory osobno

Czy mogłabym liczyc na Waszą poradę albo jakieś fajne zdjęcie zestawiające te 2 odcienie?
fluxus9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 20:29   #3754
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny wiem ze się powtarzam,że trzeci raz pytam o to samo i że nie powinnam ponaglać ale zapisałam się do zamówienia Malinn i nadal nie wiem jaki kolor podkładu powinnam wybrać.Wklejam jeszcze raz zdjęcie.
Proszę doradzcie mi coś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 002.jpg (77,8 KB, 38 załadowań)
__________________

manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 20:55   #3755
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez fluxus9 Pokaż wiadomość
Mam pytanie- licząc, że nie offtopowe- zastanawiam się pomiędzy zakupem cienia EDM Good China a Nekkid Silk Naturals.
Chodzi mi o taki własnie różowo-beżowy cień rozświetlający.

Widziałam już wiele swatchy i świetne zdjęcia na blogu Cathy, ale jakoś nie moge się zdecydować, bo zawsze widzę te kolory osobno

Czy mogłabym liczyc na Waszą poradę albo jakieś fajne zdjęcie zestawiające te 2 odcienie?
zrobię Ci jutro swatche obu odcieni zestawionych razem
chociaż moim skromnym zdaniem - oba są warte zakupu
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 07:11   #3756
wiktorynka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

hej dziewczyny, dawno nie wchodziłam na wizaz ani na EDM i nie umiem sie połapać na tej nowej stronie, czy nie ma juz zestawów 12 sztuk/50$??? nie wierze w to.... nie ma już wcale żadnych takich zestawów? a jest darmowy zestaw 5 próbek czy tez juz nie ma?? i na dodatek nie mozna płacić paypalem? a miałam własnie sie zaopatrzyc na jesien i zime f.u.c.k.

pozdrawiam

Edytowane przez wiktorynka84
Czas edycji: 2009-08-26 o 07:13
wiktorynka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 07:17   #3757
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez wiktorynka84 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, dawno nie wchodziłam na wizaz ani na EDM i nie umiem sie połapać na tej nowej stronie, czy nie ma juz zestawów 12 sztuk/50$??? nie wierze w to.... nie ma już wcale żadnych takich zestawów? a jest darmowy zestaw 5 próbek czy tez juz nie ma?? i na dodatek nie mozna płacić paypalem? a miałam własnie sie zaopatrzyc na jesien i zime f.u.c.k.

pozdrawiam
Nie ma, nie ma ani zestawu 12 sztuk, ani zestawu 5 próbek... teraz EDM samo dobiera próbki do zestawów po 3 sztuki. A płatność kartą (czy tą internetową czy zwykłą debetówką z możliwością używania w necie) - tak przy okazji - lektura poprawionego pierwszego posta się kłania

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

P.S. chyba poproszę (ale to za jakiś czas) jedną z wizażanek o małe zamówienie na EDM.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 07:20   #3758
wiktorynka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

[QUOTE=wirlandia;13910363]Nie ma, nie ma ani zestawu 12 sztuk, ani zestawu 5 próbek... teraz EDM samo dobiera próbki do zestawów po 3 sztuki. A płatność kartą (czy tą internetową czy zwykłą debetówką z możliwością używania w necie) - tak przy okazji - lektura poprawionego pierwszego posta się kłania

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

przeczytałam 1wszego posta ale nie mogłam w to uwierzyc!!! ale szkoda
wiktorynka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 07:27   #3759
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez wiktorynka84 Pokaż wiadomość


przeczytałam 1wszego posta ale nie mogłam w to uwierzyc!!! ale szkoda
Niestety taka jest obecnie polityka EDM - dla mnie jedyny ratunek to wspólne zamówienia lub zamówienie przez jedną z wizażanek.... ale są też inne firmy, choć z tej mi się najwięcej spodobało i bym nie chciała zmieniać firmy jednak.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 07:36   #3760
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny macie może róż Corner Office? Chcę go zamówić i zastanawiam się, czy będzie widoczny na skórze w odcieniu średniego beżu? Na swatchach wygląda na to, że to dobry wybór, ale z EDM nigdy nie mam pewności - parę róży było dla mnie za jasnych.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 08:32   #3761
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie może róż Corner Office? Chcę go zamówić i zastanawiam się, czy będzie widoczny na skórze w odcieniu średniego beżu? Na swatchach wygląda na to, że to dobry wybór, ale z EDM nigdy nie mam pewności - parę róży było dla mnie za jasnych.
mam i bardzo lubie corner office, jestem calkiem mocno opalona i widac go trzeba uwazac, zeby nie przesadzic
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 10:48   #3762
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny, czy EDM ma w swojej ofercie róż w kolorze takim jaki pani Alba ma na załączonym zdjęciu ? Chodzi mi o coś, co wpada w czerwień.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z5085269M.jpg (23,8 KB, 77 załadowań)
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 11:12   #3763
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

np wymieniony wyżej corner office poza tym rózy wpadających w czerwień jest kilka

ja kocham new shoes
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-26 o 11:26
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 11:16   #3764
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy EDM ma w swojej ofercie róż w kolorze takim jaki pani Alba ma na załączonym zdjęciu ? Chodzi mi o coś, co wpada w czerwień.
Ja proponuję text message,jest taki,jak byś chciala tylko ja majac 1-gramowa probke nie wiem kiedy ja ja wykoncze,bo tak malutko jej daje... Tylko ciutka wystarczy Obawialam sie tego różu,ale daje rade
Ale jednak light neutral base jest jednak nadal za jasny... Jaki jest nastepny po nim pod wzgledem"ciemniejszy"?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 11:45   #3765
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
mam i bardzo lubie corner office, jestem calkiem mocno opalona i widac go trzeba uwazac, zeby nie przesadzic
Winyl czy mogłabyś go opisać? On wpada w brąz czy czerwień? Bo już się zaczynam gubić
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 12:58   #3766
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
np wymieniony wyżej corner office poza tym rózy wpadających w czerwień jest kilka

ja kocham new shoes
Zanotowane, dzięki za odpowiedź
Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Ja proponuję text message,jest taki,jak byś chciala tylko ja majac 1-gramowa probke nie wiem kiedy ja ja wykoncze,bo tak malutko jej daje... Tylko ciutka wystarczy Obawialam sie tego różu,ale daje rade
Czy w Text Message są widoczne drobinki ? Boję się, że płaski mat będzie wyglądał jak efekt pobicia, zbytnio błyszczeć też nie lubię
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 15:56   #3767
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy EDM ma w swojej ofercie róż w kolorze takim jaki pani Alba ma na załączonym zdjęciu ? Chodzi mi o coś, co wpada w czerwień.
Jak dla mnie - w czerwień wpada Girl's Day. Nie wiem, czy nie wyglądałby podobnie na tak opalonej skórze.

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
heh.. a mi caly czas uparcie nie nalicza znizki 45 %. Zalozylam juz nowe konto.. rozmawialam z dziewczynami z wizazu ktore mialy ten sam problem.. wyslalam 3 maile do obslugi klienta(z czego tresci ostatniego troche sie wstydze -ale oni NIC NIE ROBIA) i nic.. nadal nie moge zamowic..
Mam podobnie, tylko ze zniżką -25% - próbuję do wczoraj, napisałam maila z pytaniem - nic. A może ja robię coś źle? Trzeba zrobić coś, żeby to się naliczylo? Przeczytałam wątek i to, że dzieje się to automatycznie, ale w praktyce, przynajmniej mojej - nie działa... Czy ktos obecnie ma podobny problem?
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 16:58   #3768
bossy162
Raczkowanie
 
Avatar bossy162
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 99
Smile Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

może okaże się pomocna,więc jeśli macie jakieś pyt. dotyczące kolorków blushów to mam nastepujące:
waffle cone
corner office
nick nack
snuggle
back 2 school
spróbuje odpowiedzieć

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez manusiakubusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem ze się powtarzam,że trzeci raz pytam o to samo i że nie powinnam ponaglać ale zapisałam się do zamówienia Malinn i nadal nie wiem jaki kolor podkładu powinnam wybrać.Wklejam jeszcze raz zdjęcie.
Proszę doradzcie mi coś
jak dla mnie to buff perfect.
bossy162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 17:18   #3769
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Bossy to ja skorzystam interesuje mnie Corner Office i Back 2 school. Jakie to odcienie i czy będą widoczne tylko na jasnej skórze czy na ciemniejszej też?

Gdyby ktoś potrafił opisać również Evening Out, Snooze Bar, Weekend Getsawy oraz Theme Park to byłabym wdzięczna. Chciałabym w tym tyg złożhyć zamówienie i za nic nie mogę się zdecydować
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 17:39   #3770
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez fluxus9 Pokaż wiadomość
Mam pytanie- licząc, że nie offtopowe- zastanawiam się pomiędzy zakupem cienia EDM Good China a Nekkid Silk Naturals.
Chodzi mi o taki własnie różowo-beżowy cień rozświetlający.

Widziałam już wiele swatchy i świetne zdjęcia na blogu Cathy, ale jakoś nie moge się zdecydować, bo zawsze widzę te kolory osobno

Czy mogłabym liczyc na Waszą poradę albo jakieś fajne zdjęcie zestawiające te 2 odcienie?
wrzucam fotkę porównawczą dla Nekkida oraz Good China (dorzuciłam kilka jaśniejszych cieni EDM dla porównania też )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jasne cienie edm bez lampy.jpg (138,3 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jasne cienie edm z lampa.jpg (129,2 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jasne cienie edm .jpg (116,5 KB, 85 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-08-26 o 17:42
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 17:46   #3771
bossy162
Raczkowanie
 
Avatar bossy162
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 99
Thumbs up Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

[QUOTE=Estella;13920667]Bossy to ja skorzystam interesuje mnie Corner Office i Back 2 school. Jakie to odcienie i czy będą widoczne tylko na jasnej skórze czy na ciemniejszej też?

właśnie 3mam je w ręce,żeby dokładniej je opisać.Zacznę od tego,że moja cera ma raczej chłodny odcień,ale nie jest jasna tylko kolor średnizdecydowanie nie porcelanowy,ale nie też szczególnie ciemny.Oba te róże będą na pewno widoczne na cerze jasnej na ciemniejszej na bank widać bedzie Corner Office-jest w/g mnie naprawdę mocny,ale ładny i twarzowy.Co do Back to school to jest on już jaśniejszy,ale jak się postarasz to będzie go widać na ciemniejszych karnacjach.Uważam,że jest ładniejszy od Cornera.I ten i ten zawiera drobinki.Pozdrawiam
bossy162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 17:47   #3772
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Bossy to ja skorzystam interesuje mnie Corner Office i Back 2 school. Jakie to odcienie i czy będą widoczne tylko na jasnej skórze czy na ciemniejszej też?
Gdyby ktoś potrafił opisać również Evening Out, Snooze Bar, Weekend Getsawy oraz Theme Park to byłabym wdzięczna. Chciałabym w tym tyg złożhyć zamówienie i za nic nie mogę się zdecydować
Mogę opisać Weekend Gateway - jest matowy, bardzo delikatny - wydaje mi się, że najlepiej nadaje się do jasnych karnacji i chyba raczej ciepłych. To taki jasny róż z delikatną domieszką brzoskwinki, ale nieco przygaszony. Wydaje mi się bardzo podobny do Daydream, ale więcej w nim różu, a mniej brzoskwiniowo-morelowych tonów i przynajmniej na moich policzkach chyba bardziej rzuca się w oczy Weekend Gateway niż Daydream. (Nie wiem, jak jest u osób o ciemniejszej czy chłodniejszej karnacji, sama mam raczej jasną choć z tego, co czytam, na tym forum jest wiele osób jasniejszych ode mnie - w lecie używam podkładu Fairly-Light Beige, ale z EGM chyba pasują mi odcienie pokdładów z rodziny Warm, Weekend Gateway na moje oko mi pasuje, daje delikatny, naturalny efekt).

Edytowane przez Plurabellle
Czas edycji: 2009-08-26 o 17:56 Powód: klawiatura ;/ i wiele literówek
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 19:45   #3773
fluxus9
A cobra on my left...
 
Avatar fluxus9
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
wrzucam fotkę porównawczą dla Nekkida oraz Good China (dorzuciłam kilka jaśniejszych cieni EDM dla porównania też )

Cathy jesteś wielka! Pięknie Ci dziękuję Te firmy mineralne powinny w Ciebie inwestować za taką promocję

Ale oczywiście wyboru mi to nie ułatwiło, bo są jednak bardzo różne i rzeczywiście zaczęłam się zastanawiać, czy nie wypróbować przypadkiem obu Nekkid okazuje się jednak ciemniejszy i bardziej "łososiowy", a ja w chyba takich brzoskwiniowo- rudawych cieniach nie wygladam zbyt korzystnie. Czy na powiece można go stosować jako neutralny ciepły rozświetlacz, czy jednak odcień mocno się wyłania?

Przeprasza za OT, ale przy "międzyfirmowej" dyskusji trudno zdecydować gdzie lepiej pisać...
fluxus9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 21:17   #3774
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

pytanie do osób, którym kiedykolwiek zaginęła paczka i ubiegały się o zwrot od EDM. jak długo czekałyście na odpowiedź od nich? jak długo trwała cała procedura zwrotu?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 22:28   #3775
masaki
Rozeznanie
 
Avatar masaki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 701
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

czyli żeby zamówić próbki edm w konkretnych kolorach pozostaje nam zamówić je na allegro? dobrze zrozumiałam?
masaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 22:30   #3776
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez masaki Pokaż wiadomość
czyli żeby zamówić próbki edm w konkretnych kolorach pozostaje nam zamówić je na allegro? dobrze zrozumiałam?

nie..są chyba jeszcze sample za 2,5 $
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 22:57   #3777
masaki
Rozeznanie
 
Avatar masaki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 701
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
nie..są chyba jeszcze sample za 2,5 $
za szt?
masaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 23:41   #3778
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez masaki Pokaż wiadomość
za szt?
tak, za sztukę
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 01:00   #3779
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny czy teraz nie ma już wysyłki EMS czy Fedex ? Pytam, bo pojawiają mi się do wyboru tylko 2 możliwości:
1/ USPS First Class international
2/ Priority Mail International $42.80 , przy czym tutaj nie ma znaczenia ile wkladam do koszyka

Ten priority to chyba nie jest rejestrowana przesyłka Wcześniej był EMS.
Też tak macie ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 07:51   #3780
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

[QUOTE=bossy162;13921117]
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Bossy to ja skorzystam interesuje mnie Corner Office i Back 2 school. Jakie to odcienie i czy będą widoczne tylko na jasnej skórze czy na ciemniejszej też?

właśnie 3mam je w ręce,żeby dokładniej je opisać.Zacznę od tego,że moja cera ma raczej chłodny odcień,ale nie jest jasna tylko kolor średnizdecydowanie nie porcelanowy,ale nie też szczególnie ciemny.Oba te róże będą na pewno widoczne na cerze jasnej na ciemniejszej na bank widać bedzie Corner Office-jest w/g mnie naprawdę mocny,ale ładny i twarzowy.Co do Back to school to jest on już jaśniejszy,ale jak się postarasz to będzie go widać na ciemniejszych karnacjach.Uważam,że jest ładniejszy od Cornera.I ten i ten zawiera drobinki.Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Mogę opisać Weekend Gateway - jest matowy, bardzo delikatny - wydaje mi się, że najlepiej nadaje się do jasnych karnacji i chyba raczej ciepłych. To taki jasny róż z delikatną domieszką brzoskwinki, ale nieco przygaszony. Wydaje mi się bardzo podobny do Daydream, ale więcej w nim różu, a mniej brzoskwiniowo-morelowych tonów i przynajmniej na moich policzkach chyba bardziej rzuca się w oczy Weekend Gateway niż Daydream. (Nie wiem, jak jest u osób o ciemniejszej czy chłodniejszej karnacji, sama mam raczej jasną choć z tego, co czytam, na tym forum jest wiele osób jasniejszych ode mnie - w lecie używam podkładu Fairly-Light Beige, ale z EGM chyba pasują mi odcienie pokdładów z rodziny Warm, Weekend Gateway na moje oko mi pasuje, daje delikatny, naturalny efekt).
Dzięki dalej nie wiem co zamówić
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.