Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-02, 14:05   #4321
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 14:22   #4322
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

i nie czekać tygodniami na przesyłkę...
i nie bać się o vat...

deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 14:25   #4323
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 14:34   #4324
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Rozumiem wasze podekscytowanie ale to jest watek o kosmetykach EDM, wiec prosze trzymac sie tematu, a z pozostalymi przeniesc na watek ogolny
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 14:50   #4325
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Vril a może by założyć osobny wątek o Pixie Cosmetics?
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 17:20   #4326
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Vril a może by założyć osobny wątek o Pixie Cosmetics?
Taaaaaaaaaaaaaaaaaak! Byloby super
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 17:51   #4327
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Susanno myślę ,że lada dzień Pixie dorobi się swojego wątku i bedziemy mogły plotkować bez końca
A zeby nie robić ota to chciała zapytać was dziewuszki o Baby Flat Topa czy on spisał by się przy nakładaniu różu?Czy lepiej czekac na ten obiecany na 30 listopada Dome Blush Brush,który nie wiadomo kiedy się pojawi??
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-02, 18:44   #4328
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

To sobie zalozcie, kto wam broni Tylko prosze brac pod uwage, ze od zakladajacego bedziemy wrednie wymagac umieszczania podstawowych informacji w pierwszym poscie
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 18:49   #4329
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Hyyy :P No to ja założe i umieszcze póki co takie informacje jakie mam,czy lepiej poczekać aż firma ruszy ze sprzedażą i bedzie można podać wszystko konkretnie?
Vril jako nasz dobry duch niech podpowie co będzie lepszym wyjściem
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 19:03   #4330
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Powiedziec to ja wam powiem - paszol won z EDM
No dobra, poki firma nie ruszyla nie widze sensu zakladania jej osobnego watku, mozna pogadac na ogolnym. Jak firma wyjdzie konkretnie do klienta, to i watku sie dorobi, poki co nawet nie byloby co podawac w pierwszym poscie (i od razu mowie, ze linki do allegro beda usuwane).
Dyskusje przenosze na ogolny
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 19:13   #4331
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Orajt,melduje się na ogólnym i puki co też myślę że nie ma sensu zakładać osobnego wątku,a do allegro nikt nie chciał przecie linków podawć Vrilll
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-02, 20:05   #4332
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
zestaw dla poczatkujacej:)

witam wszystkich
zaczelam przegladac watki o kosmetykach mineralnych i zastanawiam sie jaki zestaw jakich kosmetykow z jakiej firmy jakie pedzle i oczywiscie skad zamowic dla poczatkujacej mineralki no i jaka wychodzi cena za taki pierwszy zestaw bo nie mam w ogole pojecia co w nim sie powinno znalezc...
nie mam jakis duzych problemow z cera raczej nie uzywam podkladow chyba ze od wielkiego swieta... na co dzien nie... ale chcialabym sprobowac mineralow...
najwieksze problemy mam ze strefa T tam zazwyczaj cos sie pojawia czesto mam wagry na brodzie i kaszke na policzkach...moja cera nalezy do suchych tlusta nie jest napewno czasami sie swieci w strefie T tradziku nigdy nie mialam i nie mam...
podpowiedzcie od czego zaczac i w ogole
z gory dziekuje za wszystkie rady
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 20:18   #4333
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: zestaw dla poczatkujacej:)

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
witam wszystkich
zaczelam przegladac watki o kosmetykach mineralnych i zastanawiam sie jaki zestaw jakich kosmetykow z jakiej firmy jakie pedzle i oczywiscie skad zamowic dla poczatkujacej mineralki no i jaka wychodzi cena za taki pierwszy zestaw bo nie mam w ogole pojecia co w nim sie powinno znalezc...
nie mam jakis duzych problemow z cera raczej nie uzywam podkladow chyba ze od wielkiego swieta... na co dzien nie... ale chcialabym sprobowac mineralow...
najwieksze problemy mam ze strefa T tam zazwyczaj cos sie pojawia czesto mam wagry na brodzie i kaszke na policzkach...moja cera nalezy do suchych tlusta nie jest napewno czasami sie swieci w strefie T tradziku nigdy nie mialam i nie mam...
podpowiedzcie od czego zaczac i w ogole
z gory dziekuje za wszystkie rady
1. gdyby kazda poczatkujaca zakladala watek taki jak Twoj mialybysmy niezly balagan. Po pierwsze przenosze do watku ogolnego o mineralach.
2. Przeczytaj najpierw post informacyjny i pierwsze posty watkow np. o everyday minerals czy earthen glo minerals. Wszystkie odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania jestes w stanie odnalezc sama bo forum az roi sie od informacji podanych dociekliwym na tacy.
3. my bardzo chetnie odpowiedamy na pytania, ale wymagamy odrobiny samodzielnosci.

witamy na forum, powodzenia w przygodzie mineralnej.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 20:29   #4334
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

po pierwsze watkow na temat mineralow jest tyle ze nie jest chyba nikt w stanie ich ogarnac
po drugie nie wiem w ktorych watkach (bo jest ich tyle a poza tym maja po kilkadziesiat stron) znajde odpowiedzi na pytania typu od czego w ogole zaczac tzn co ew zamowic bo co jest niezbedne zeby wykonac taki makijaz chodzi mi tylko o podlad roz korektor bez cieni blyszczykow itp... samych watkow na temat edm sa 4 czesci wiec...
gdzie znajde info na temat kosmetykow do mojego typu cery? w ktorym watku? bo przejrzalam kilka i jak narazie znalazlam info na temat pedzla i tyle jak narazie wiem czyli nie za duzo...
a o tym jakiej firmy kosmetyki to juz w ogole bo co watek to jest o jakiejs firmie a ja nigdy nie mialam stycznosci z tymi kosmetykami i nie wiem nawet jakie firmy je produkuja wiec nie mam pojecia na co patrzec
podajcie chociaz linki do watkow w ktorych znajde odpowiedzi na swoje pytania bo takto bede bladzila po calym forum...

Edytowane przez megusiaa
Czas edycji: 2009-12-02 o 20:31
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 20:32   #4335
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

mi to jakoś nie sprawiło problemów
zapoznanie się z paroma wątkami
i znalezienie tam podstawowych i wyczerpujących info
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 20:34   #4336
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

ok widocznie masz wiecej czasu niz ja
ja robie tez kilka innych rzeczy niz tylko przegladanie wizazu a wieczorami nie mam sily patrzec w kompa wiec prosze chociaz o podanie linkow w ktorych watkach znajde odpowiedzi na swoje pytania
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 20:42   #4337
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
ok widocznie masz wiecej czasu niz ja
ja robie tez kilka innych rzeczy niz tylko przegladanie wizazu a wieczorami nie mam sily patrzec w kompa wiec prosze chociaz o podanie linkow w ktorych watkach znajde odpowiedzi na swoje pytania
Megusia wystarczyło by przeczytanie po kilka pierwszych stron trzech wątków- obecnego, w którym piszemy, pędzlowego i o Everyday Minerals, ba, myślę, że wystarczyłyby same pierwsze posty- to Cię wyjdzie parę minut. My naprawdę chętnie przygarniamy nowe osoby, ale miejcie litość.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 20:43   #4338
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
ok widocznie masz wiecej czasu niz ja
ja robie tez kilka innych rzeczy niz tylko przegladanie wizazu a wieczorami nie mam sily patrzec w kompa wiec prosze chociaz o podanie linkow w ktorych watkach znajde odpowiedzi na swoje pytania
Jasne, jesteś wyjątkowo zajęta, ale za to my całymi dniami i nocami siedzimy na wizażu I w zasadzie nie mamy nic innego do roboty, jak tylko podawanie jak na tacy wszelkich informacji takim jak ty. ZAJĘTYM.
To forum jest naprawdę świetnie zorganizowane. Odrobina wysiłku, naprawdę. W każdym wątku w pierwszym, drugim poście znajdziesz podstawowe informacje o produktach. Posty na wątku edm są wyjątkowo szczegółowe, bo to jedna z najbardziej popularnych firm i najczęściej dziewczyny od niej zaczynają. Jeśli dany wątek ma kolejną część, pierwsze informacyjne posty zawsze są kopiowane. Musisz czytać, nikt konkretnych produktów za ciebie nie wybierze.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-12-02 o 20:45
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 21:23   #4339
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
po pierwsze watkow na temat mineralow jest tyle ze nie jest chyba nikt w stanie ich ogarnac
po drugie nie wiem w ktorych watkach (bo jest ich tyle a poza tym maja po kilkadziesiat stron) znajde odpowiedzi na pytania typu od czego w ogole zaczac tzn co ew zamowic bo co jest niezbedne zeby wykonac taki makijaz chodzi mi tylko o podlad roz korektor bez cieni blyszczykow itp... samych watkow na temat edm sa 4 czesci wiec...
gdzie znajde info na temat kosmetykow do mojego typu cery? w ktorym watku? bo przejrzalam kilka i jak narazie znalazlam info na temat pedzla i tyle jak narazie wiem czyli nie za duzo...
a o tym jakiej firmy kosmetyki to juz w ogole bo co watek to jest o jakiejs firmie a ja nigdy nie mialam stycznosci z tymi kosmetykami i nie wiem nawet jakie firmy je produkuja wiec nie mam pojecia na co patrzec
podajcie chociaz linki do watkow w ktorych znajde odpowiedzi na swoje pytania bo takto bede bladzila po calym forum...
kurcze, popatrz, a ja nie mam czasu przeklejac linków do wątków które są non stop na 1. stronie i których posty informacyjne redagowałyśmy właśnie dla nowych osób, zielonych w temacie.
najważniejszy link: KLIK

zanim zadasz kojne pytanie zapoznaj sie z wątkiem informacyjnym (podklejony na gorze), przejrzyj album mineralny, przeczytaj pierwsze posty wątków o everyday minerals, earthen glow minerals, lumiere na przykład. Trzeci raz tego nie napisze, regulamin obowiązuje wszystkich.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-02, 21:37   #4340
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

eh wiecie co
rozwielitka... jestes chyba moderatorem o ile sie nie myle wiec wybacz ale dzieki za linka...

kamilawu ja nie wiem co wy robicie ja wiem ze ja nie mam czasu a poza tym jak wracam do domu nie mam sily przekopywac dziesiatki watkow po kilkadziesiat stron i w ogole... nikt Ci nie kazal odpisywac na moje posty...ja nie chcialam zeby ktos mi podal konkretne produkty tylko podpowiedzial od czego w ogole zaczac...

ewelinek dziekuje za informacje i nie ocenianie mnie...

ale przepraszam jesli kogos wkurzylam ale wy tez zrozumcie innych podalybyscie kilka linkow albo powiedzialy w ktorych watkach znajde odpowiedzi i byloby tyle...
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 21:47   #4341
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
kamilawu ja nie wiem co wy robicie ja wiem ze ja nie mam czasu a poza tym jak wracam do domu nie mam sily przekopywac dziesiatki watkow po kilkadziesiat stron i w ogole... nikt Ci nie kazal odpisywac na moje posty...ja nie chcialam zeby ktos mi podal konkretne produkty tylko podpowiedzial od czego w ogole zaczac...
Megusiu, nie wiem, o co ci chodzi. Widzę, że bardzo szanujesz swój czas, ale naszego już nie. Poza tym przecież podałam ci linka do najbardziej wyczerpujących informacji. Naprawdę nie wiem, gdzie jeszcze mogłybyśmy cię odesłać. Nie istnieje link kryjący dane pod tytułem "jakie minerały pasują Megusi", przykro mi.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 22:00   #4342
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

niewazne...
juz nie komentujcie bo niektore posty sa lekko irytujace i traca ironia...


P.S.
Zaktualizujcie watki w ktorych wszystko juz jest bo jak narazie to widze ze macie chyba jakis stary sposob jak zamowic bezplatne probki bo ja wchodzac na strone edm w zakladce make up nie mam nic na temat custom kits...a poza tym jak mam juz cart wybrane z try me free to za kazde wola mi 5$ i tym sposobem do zaplaty mam 25$... wiec albo sie cos zmienilo albo ja nie wiem jak zamowic te bezplatne probki za 1 centa plus przesylka...

Edytowane przez megusiaa
Czas edycji: 2009-12-02 o 22:31
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 22:08   #4343
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dziś dostałam powiadomienie ze z Lumiere juz mi wyslali paczuche W sumie nie wiem czego sie spodziewac.. podkld moze byc za jasny, formula mi moze nie odpowiadac hehe
Ale co tam.. Jestem zadowolona z podkladu Lure Beauty, choc sporo go idzie.. to potestuje go do konca tygodnia i chyba zamowie pelnowymiarowe opakowanie. aaa i jestem bardzo zachwycona cieniem z Pur eLuxe tym Oasis kaleidoscop. Tyle ze on na MM mi sie roluje a bez MM nie wydobywa się kolor.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 22:37   #4344
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
niewazne...
juz nie komentujcie bo niektore posty sa lekko irytujace i traca ironia...


P.S.
Zaktualizujcie watki w ktorych wszystko juz jest bo jak narazie to widze ze macie chyba jakis stary sposob jak zamowic bezplatne probki bo ja wchodzac na strone edm w zakladce make up nie mam nic na temat custom kits...a poza tym jak mam juz cart wybrane z try me free to za kazde wola mi 5$ i tym sposobem do zaplaty mam 25$... wiec albo sie cos zmienilo albo ja nie wiem jak zamowic te bezplatne probki za 1 centa plus przesylka...
1 zestaw w 1 zamowieniu jest darmowy, reszta platna po 5usd. Wszystko jest opisane w 2. poscie watku o edm.
Przeczytaj podstawowe informacje o kosmetykach mineralnych i dwa pierwsze posty watku o everyday minerals.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 22:52   #4345
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

mowilyscie ze wszytsko jest opisane w pierwszej czesci watku o edm...

dobra nie ma tematu...
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 22:57   #4346
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
2. Przeczytaj najpierw post informacyjny i pierwsze posty watkow np. o everyday minerals czy earthen glo minerals.
Cytat:
Napisane przez deneb3 Pokaż wiadomość
mi to jakoś nie sprawiło problemów
zapoznanie się z paroma wątkami
i znalezienie tam podstawowych i wyczerpujących info
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Megusia wystarczyło by przeczytanie po kilka pierwszych stron trzech wątków- obecnego, w którym piszemy, pędzlowego i o Everyday Minerals, ba, myślę, że wystarczyłyby same pierwsze posty- to Cię wyjdzie parę minut. My naprawdę chętnie przygarniamy nowe osoby, ale miejcie litość.
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
W każdym wątku w pierwszym, drugim poście znajdziesz podstawowe informacje o produktach. Posty na wątku edm są wyjątkowo szczegółowe, bo to jedna z najbardziej popularnych firm i najczęściej dziewczyny od niej zaczynają. Jeśli dany wątek ma kolejną część, pierwsze informacyjne posty zawsze są kopiowane. Musisz czytać, nikt konkretnych produktów za ciebie nie wybierze.
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość

zanim zadasz kojne pytanie zapoznaj sie z wątkiem informacyjnym (podklejony na gorze), przejrzyj album mineralny, przeczytaj pierwsze posty wątków o everyday minerals, earthen glow minerals, lumiere na przykład. Trzeci raz tego nie napisze, regulamin obowiązuje wszystkich.
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Megusiu, nie wiem, o co ci chodzi. Widzę, że bardzo szanujesz swój czas, ale naszego już nie. Poza tym przecież podałam ci linka do najbardziej wyczerpujących informacji. Naprawdę nie wiem, gdzie jeszcze mogłybyśmy cię odesłać. Nie istnieje link kryjący dane pod tytułem "jakie minerały pasują Megusi", przykro mi.
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Przeczytaj podstawowe informacje o kosmetykach mineralnych i dwa pierwsze posty watku o everyday minerals.

milej lektury.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 23:04   #4347
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
zanim zadasz kojne pytanie zapoznaj sie z wątkiem informacyjnym (podklejony na gorze), przejrzyj album mineralny, przeczytaj pierwsze posty wątków o everyday minerals, earthen glow minerals, lumiere na przykład. Trzeci raz tego nie napisze, regulamin obowiązuje wszystkich.
dziekuje.

P.S.
ok a teraz powaznie czyli mam zamawiac kazdy zestaw oddzielnie i wtedy zaplace tylko za przeylki tak?
czyli np jesli mam try me base i chce zamowic cos z olive to moge zamowic albo jedna probke albo wszystkie cztery tak? i to jest jako jedna paczka i zaplace tylko za przesylke? a jak chce zamowic jeszcze lucent face i face powders o blush tylko nie wiem jakie czy earth czy peach to mam to robic jako oddzielne paczki? i tez moge zamwoic wszystkie 4 kolory ale zaplace tylko za przesylke?

Edytowane przez megusiaa
Czas edycji: 2009-12-02 o 23:15
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 23:26   #4348
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Zestawy try me free są pogrupowane tak jak widać je na stronie i nic nie można w nich zmieniać i jeśli wybierasz jakiś konkretny zestaw płacisz tylko za jego wysyłke pod warunkiem,że nic więcej nie zapłacisz.Każdy dodatkowyt pojedyńczy sampel to 2,5$ i za zamówienie go będziesz musiała zapłacić a przesyłka wraz z jednym zestawem darmowym wzrośnie
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 06:02   #4349
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dziś dostałam powiadomienie ze z Lumiere juz mi wyslali paczuche W sumie nie wiem czego sie spodziewac.. podkld moze byc za jasny, formula mi moze nie odpowiadac hehe
A ja nie dostalam takiego maila! W historii zamówień niby jest że zamówienie jest completed, czyli chyba wysłali...

Napiszę do nich, w końcu 30$ to nie jest nic...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 09:22   #4350
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

suga... dzieki za odpowiedz ale nie rozumiem...
chodzilo mi o to ze jak wy zamawiacie np podklad roz korektor to ile placicie?? bo ja bym chciala zamowic probki tych 3 rzeczy ale jak widze to moge zamowic za darmo tylko np zestaw podkladow i zaplace tylko za przesylke a jak bym chciala jeszcze za mowic roze to musialabym doplacic do tych podkladow 5$ a jakbym zamowila najpierw podklady i poczekala np dwa dni pozniej roze i tez poczekala dwa dni i potem korektory to czy wtedy nie musialabym placic tych 5$ za kazdy kolejny zestaw tylko za sama przesylke? tzn ze zrobilambym 3 zamowienia ale nie wszytskie do jednego koszyka tylko w odstepach kilku dni... czy tak da rade czy jesli chce zamowic podklad roz i korektor do wyprobowania musze zaplacic za dwa zestawy normalnie 5$ za kazdy plus przesylka??
jak Wy zamawiacie??
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.