Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-09, 10:30   #2701
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Dziewczyny , czy możecie polecić mi jakieś sklepy internetowe z ładnymi sukienkami wieczorowymi...potrzebuje pieknej sukienki ;( a u mnie w stacjonarnych nic nie znajdę...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 10:39   #2702
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cześć
ale miałam sen obudziłam się zmęczona przez to


[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;18453882]
październik pewnie bo ma "r" ?
[/QUOTE]

No ale nie tylko październik ma R
moje marzenie to wrzesień.


Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Bardzo śmieszne... myślisz, że głodzę kota? Jeśli miałczy tylko jak chce jeść to ciągle musiałym dawać mu jeść... zresztą suche ciągle ma w miseczce On chyba jest albo złośliwy i wie, że nas to wkurza (szczególnie od 5 rano) albo bardzo towarzyski i chce z nami pogadać
Przecież żartowałam


Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
No, to genialnie Napisz, ile chcesz odpsikać i czy masz do czego i ile mnie to będzie kosztowało I odbiór oczywiście osobisty, jeśli tylko jest szansa
Największe atomizery jakie mam to 22 ml - styknie? Zawsze mogę Ci napełnić dwa


Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Violus.. pazdziernik bo troche po sezonie(moze jakies znizki beda firm cateringowych-albo chociaz nie tak wygorowane jak w lipcu/sierpniu), bo juz nie tak gorąco, bo fajna data.. bo w wakacje nie dostane urlopu napewno.. bo rzeźba lodowa sie nie roztopi tak szybko(ja to pisze serio ) .. bo R
W sumie czasem w październiku jest ładniej niż w sierpniu i rzeźba... no tak


Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ale na pewno na weselu zrobie TAK :d
Chyba jestem totalnie nienowoczesna...



Sel wpisz sobie w google "sukienki koktajlowe" czy coś, wyskoczą Ci sklepy konkretnego nie znam, zawsze kupuję pod wpływem impulsu / przez przypadek. Dziś jadę zapolować na tę z Aggi
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 10:43   #2703
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
no może... tak tylko się żalę... bo nie mam komu... Jakbym TŻ się poskarżyła to zaraz znalazłby rozwiązanie - pozbyć się sierściucha
jak to komu?? kotu się pożal.

a dzień dobry w ogóle
materac? najlepszy lateksowy ponoć, ale polecam sprężynowy kieszeniowy z warstwą lateksu, dobre rozwiązanie ze stronami lato - zima. jeżeli jesteście podobnej wysokości i przeciętnej to możnna wziać taki ze strefami, ale myślę, że to przesada. no i nie bonel, bo będziecie skakać jak się jedno przekręci

Ferg - paxdziernik najlepszy!!!! popieram też miałam
Sel Taniec extra ale na filmie... dokladnie taki sam układ widziałam na żywo 2 l. temu na weselichu na 240 os. i już kiepsko to wyglądało, mimo,że ładnie się przygotowali. ńie wiem dlaczego...
i juz poczytałam i popisałam....o
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 10:46   #2704
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Nie mam balkonu , kotek około 5 rano kładzie się pod drzwiami sypilni i małczy a jak wstanę to się łasi i miałczy, jak się ubieram to włzi do wanny (odkręcam wodę tak odrobinkę i on się gapi na tą wodę i przestaje miałkać), póżniej dostaje jedzenie i tez nie miałczy, ale jak zje i się umyje to znowu zaczyna , jak wstaje maluch to się łasi do niego, zaczepia - chce się bawić, jak młody się z nim nie pobawi to miałczy... później idziemy do pracy. Jak wracamy to już miałczy pod drzwiami, dostaje jeść, umyje się i miałczy, a jak coś robie wkuchni to jeszcze głośniej i bardziej natarczywie miałczy... później idzie spać, a jak my chcemu już się kłaść to on wstaje i miałczy

No w ciągu dnia niech sobie miałczy... ale ta piąta rano to lekka przesada chociaż do 6:00 by zaczekał - aż wstanę...

NA materacach się nie znam
hm.... zdecydowanie pragnie towarzystwa. Trzeba sie dokocic !

Cytat:
Napisane przez manusiakubusia Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Beafrance co do materaca to my mamy taki
http://www.mkfoam.pl/index.php?page=...com_virtuemart

i jesteśmy bardzo zadowoleni

Wczoraj była u Nas policja ,szukają rodziców tego chłopca znalezionego w Cieszynie i sprawczają wszystkie domy w których są dzieci w wieku od 2 do 3 lat.
Wystraszyli mnie,otwieram drzwi a tu policja,od razu milion strasznych myśli,a Oni czy jest w domu Jakub.

Miłego dnia
dziekuje zaraz popatrze . znalazlam tez taka strone , konkretnie wszytsko opisane. polecam lekture.

wizyty policji wspolczuje, nie slyszalam o tym...

a na wakacje jedziemy na Fuerteventure
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 10:53   #2705
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość



Chyba jestem totalnie nienowoczesna...



Sel wpisz sobie w google "sukienki koktajlowe" czy coś, wyskoczą Ci sklepy konkretnego nie znam, zawsze kupuję pod wpływem impulsu / przez przypadek. Dziś jadę zapolować na tę z Aggi
No a dla mnie znów ten pierwszy taniec to zawsze nuda...goście stoja i się nudzą...chyba że ja jestem znudzona tylko i przebieram nogami

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Sel Taniec extra ale na filmie... dokladnie taki sam układ widziałam na żywo 2 l. temu na weselichu na 240 os. i już kiepsko to wyglądało, mimo,że ładnie się przygotowali. ńie wiem dlaczego...
i juz poczytałam i popisałam....o
hmmm..dziwne...ciekawe jak będzie u mnie jeżeli dojdzie do czegos takiego
a sukienkę znaleść to horror
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 11:17   #2706
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No a dla mnie znów ten pierwszy taniec to zawsze nuda...goście stoja i się nudzą...chyba że ja jestem znudzona tylko i przebieram nogami
Jeżeli 1. taniec polega na zwykłym "bujaniu się" to tak, nuda. Ale można to zrobić elegancko i zarazem bez nudy - moja kuzynka np. ma kumpelę - tancerkę, która ułożyła Młodej Parze choreografię to był walc ale z różnymi fajnymi elementami i figurami, takie mini-show, wszystkim się bardzo podobało
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-04-09 o 11:18
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 11:24   #2707
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

No to sie postarali...ja byłam na jednym weselu gdzie para młoda tez sobie przygotowała choreo ale nawalił pan młody.Tak się facet zestresował że w połowie zaczal tanczyć z nia po swojemu
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 11:32   #2708
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Jesli chodzi o filmiki z tancem to widzialam raz genialny, ze para sobie tanczy a im potem wszyscy wokol Thillera odstawili
mnie tradycyjne tance weselne nudza..
absolutnie kocham lindy hop, ale prawie nikt tego juz nie tanczy i nikt tego nie uczy no ale niech i bedzie ze ogolnie swing lubie
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 11:50   #2709
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Bea... dokocić może to i sposób... TŻ nawet któregoś dnia jak wracał z pracy to widział ogłoszenie że ktoś odda kotki i mama wyglądała podobnie do naszego Karmela...

CO do weselnego pierwszego tańca, to wszystko zależy od "gospodarzy". Byłam na kilku weselach, gdzie nie było takiego tańca... Po prostu młodzi zaprosili wszystkich do tańca Z moim TŻ to nawet intensywny kurs by nie pomógł - drewniane nogi ma

Sel, a na jaką okazję sukienki potrzebujez?

Atojka - kotu tez się skarżę (muszę nauczyć Gluta obsługi kamery, żeby nagrał jak gadam z kotem)

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2010-04-09 o 11:52
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 11:51   #2710
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No to sie postarali...ja byłam na jednym weselu gdzie para młoda tez sobie przygotowała choreo ale nawalił pan młody.Tak się facet zestresował że w połowie zaczal tanczyć z nia po swojemu
Biedny Ja przymusowo muszę wyciągnąć TŻ na kurs tańca - a jeśli nie teraz to przed ewentualnym ślubem na pewno, bo on tak umie tańczyć jak ja wychodzić z galerii bez jakiegoś zakupu momentami mam wrażenie, że nie słyszy rytmu, a jak zaczynam go prowadzić to się wkurza jego mama mnie od początku naszej znajomości terroryzuje, żebyśmy na ten kurs poszli, że ona nam nawet zapłaci
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 11:55   #2711
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Największe atomizery jakie mam to 22 ml - styknie? Zawsze mogę Ci napełnić dwa
Styknie - to już szykuj, cobyś mi nie zużyła

Jeszcze 2,5h
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 12:12   #2712
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

|Violl ..mój burek też ze mna tańczyć nie potrafił..szarpał mnie. Im był starszy tym gorzej mu to szło chciałabym chociaż raz przetańczyć całe wesele żeby mi nogi z bólu odpadły

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Sel, a na jaką okazję sukienki potrzebujez?
A na wesele w sierpniu mojej najlepszej koleżanki. Partnera na wesele mam...tylko sukienki brak
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:17   #2713
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
|Violl ..mój burek też ze mna tańczyć nie potrafił..szarpał mnie. Im był starszy tym gorzej mu to szło chciałabym chociaż raz przetańczyć całe wesele żeby mi nogi z bólu odpadły

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

A na wesele w sierpniu mojej najlepszej koleżanki. Partnera na wesele mam...tylko sukienki brak
Eeee, do sierpnia jeszcze dużo czasu A jaieś wymagania? długa, krótka, bez ramion, z ramiączkami grubymi, cienkimi... może kolor masz wymyślony... Trochę łaziłam za sukienkami i może pomogę mogę tez przy tzw okazji pocykac fotki i Ci wysłać...
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:28   #2714
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Styknie - to już szykuj, cobyś mi nie zużyła



Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
A na wesele w sierpniu mojej najlepszej koleżanki. Partnera na wesele mam...tylko sukienki brak
Ale nie Burka mam nadzieję...?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:28   #2715
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

chciałabym jakąs elegancką sukienkę, zywym kolorze ,np czerwonym , długą i z dekoltem. Jak na razie najbardziej mi się podobają sukienki z TEJ strony. Maksymalnie do 1000 zł...Ale bym była bardzo wdzięczna jakbyscie przypadkiem znalazły coś interesującego Dziękuję Mariolu
U mnie raczej nic nie znajdę więc jestem zdana na internet lub krawcową
Idę do pracy....zobaczymy jakie tam nowości i kto mnie przywita miłego dnia kochane...będę późnym wieczorem
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:33   #2716
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
chciałabym jakąs elegancką sukienkę, zywym kolorze ,np czerwonym , długą i z dekoltem. Jak na razie najbardziej mi się podobają sukienki z TEJ strony. Maksymalnie do 1000 zł...Ale bym była bardzo wdzięczna jakbyscie przypadkiem znalazły coś interesującego Dziękuję Mariolu
U mnie raczej nic nie znajdę więc jestem zdana na internet lub krawcową
Idę do pracy....zobaczymy jakie tam nowości i kto mnie przywita miłego dnia kochane...będę późnym wieczorem
O żesz, jakie kiecki.... To Ty chcesz wyglądać jak gwiazda filmowa na rozdaniu oskarów
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:55   #2717
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Sel a może na allegro, sa i nowe i tanie i wieczorowe.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 13:32   #2718
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Sel, łaaaał kolorowe suknie ślubne!! niektóre rzeczywiście piękne. Nie za bogate??? Nie za dużo się dzieje??? Moim zdaniem albo kolorowy, urzekajacy wzorem, strukturą materiał i prosta forma albo nieszablonowe szycie i gładki. No u Was tam na pewno są piękne materiały, takie jak np. ta na 2 str. pierwsza. Nie uszyjesz sobie sama takiej??? jakbyś miała jakąs tam maszynę i troszkę smykałki podesłałabym ci 2 pomysły na takie suknie, które na pewno dasz radę sama. Jedna z dużym dekoldem a druga bez ramion... tylko materiał, może jakiejś koronki do wykończenia dla szyku. Wymiarów własnych nawet znać nie musisz

odnośnie strojów weselnych, jak byliśmy w zeszłym roku we wrześniu i wcześniej w sierpniu, że raczej suknie już krótkie dziewczyny mają i już nie takie balowe no i kobitki ogólnie to tak raczej na elegancko w garsonkach, może bardziej błyszczących, koktajlowo... no ale co wesela to inne zwyczaje ponoć, Ja tak tylko teraz obserwuję w natłoku uroczystości w naszych rodzinach znajomych

Ty z Twoja figurą, wdziękiem, wyglądem, postawą, aparycją w każdej wyglądać będziesz cudnie i na pewno będziesz zauważona przez wszystkich

edit. ja tylko długie wolę, nigdy w krótkiej się nie odważę, chyba że za 17kg i jakby mi kto nogi wyciągnął

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2010-04-09 o 13:39
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 13:32   #2719
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

czesc

od wczorajszego popoludnia latam po mieszkaniu z mopem bo mala smiga po domu w majteczkach
cos tam rozumie, ze trzeba sikac do nocnika, ale czesto idzie na niego sobie posiedziec tylko.. no i zapomina sie oczywiscie.
ale jestem cierpliwa, i mam nadzieje, ze w miare sprawnie nam to pojdzie.
trzymajcie kciuki

poza tym, mysle o wyciagnieciu tz na spacerek, tylko ze pochmurno jakos, oby zaraz nie zaczelo padac.

przechodze pokwasowe oczyszczanie...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 13:39   #2720
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
czesc

od wczorajszego popoludnia latam po mieszkaniu z mopem bo mala smiga po domu w majteczkach
cos tam rozumie, ze trzeba sikac do nocnika, ale czesto idzie na niego sobie posiedziec tylko.. no i zapomina sie oczywiscie.
ale jestem cierpliwa, i mam nadzieje, ze w miare sprawnie nam to pojdzie.
trzymajcie kciuki

poza tym, mysle o wyciagnieciu tz na spacerek, tylko ze pochmurno jakos, oby zaraz nie zaczelo padac.

przechodze pokwasowe oczyszczanie...
U mnie najlepiej sprawdził się nocniczek w kształcie małego sedesika, na taki zwykły nocnikowaty nocnik dzieci nie chciały siadać... a ten szybciutko im się spodobał
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 13:44   #2721
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
czesc

od wczorajszego popoludnia latam po mieszkaniu z mopem bo mala smiga po domu w majteczkach
cos tam rozumie, ze trzeba sikac do nocnika, ale czesto idzie na niego sobie posiedziec tylko.. no i zapomina sie oczywiscie.
ale jestem cierpliwa, i mam nadzieje, ze w miare sprawnie nam to pojdzie.
trzymajcie kciuki

poza tym, mysle o wyciagnieciu tz na spacerek, tylko ze pochmurno jakos, oby zaraz nie zaczelo padac.

przechodze pokwasowe oczyszczanie...
Nooo Paula, gratuluję, życzę szybkiego załapania albo tobie wytrwałości
U nas trwało to przed zeszłym latem 2 miesiące. Chyba do końca przedszkola wystarczy jej te 31 par majtek. Zastanawiam się tylko jak pozbyć się nocnej pieluchy, bo sika pewnie nieświadomie...

a u nas taki zwykły z melodyjką i teraz nakładka na sedes (oczywiście sama musi wszystko zrobić nawet wylać z nocnika czy odwiesić nakładkę na wieszak, tragedia jak tylko jej dotknę czy pomogę)

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2010-04-09 o 13:46
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 13:47   #2722
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
jak to komu?? kotu się pożal.

a dzień dobry w ogóle
materac? najlepszy lateksowy ponoć, ale polecam sprężynowy kieszeniowy z warstwą lateksu, dobre rozwiązanie ze stronami lato - zima. jeżeli jesteście podobnej wysokości i przeciętnej to możnna wziać taki ze strefami, ale myślę, że to przesada. no i nie bonel, bo będziecie skakać jak się jedno przekręci

Ferg - paxdziernik najlepszy!!!! popieram też miałam
Sel Taniec extra ale na filmie... dokladnie taki sam układ widziałam na żywo 2 l. temu na weselichu na 240 os. i już kiepsko to wyglądało, mimo,że ładnie się przygotowali. ńie wiem dlaczego...
i juz poczytałam i popisałam....o
dzieki atoja
Mysle ze wygladalo to kiepsko, bo to byl poczatek imprezy -czyli wszyscy jeszcze sztywni.... mogli to zrobic w trakcie weselicha o!bylaby atrakcja!!

Sel a kupilas w koncu tamta "slubna" sukienke, ktorej zdjecia po calym plotkowym szukalas na majowke ?

paula trzymam kciki za nocnikowy postep
__________________


Edytowane przez beafrance
Czas edycji: 2010-04-09 o 13:58
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 13:57   #2723
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Atoja, hehe, my tez sporo tych majteczek mamy, ale jeden 10-pak jeszcze nie otwarty
mam nadzieje, ze po miesiacu gora bedzie juz ok. przynajmniej w dzien, o nocy jeszcze nawet nie marze, bo czesto wstaje z pelna pielucha.

wlasnie akcja- leje se po nogach i dopiero wtedy biegnie do lazienki i gacie zdejmuje no ale sie ciesze, ze rozumie, ze tak trzeba. jeszcze musi sie nauczyc wyczaic kiedy powinna leciec na nocnik.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:03   #2724
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Paula jak pamiet5am, a nie chcę martwić, u nas na pocz ątku też robiło wrażenie a potem się mała nie przejmowała już że po nogach cieknieponoć 2 tyg powinny wystarczyć
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:07   #2725
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Atoja, rozumiem, tylko ze u nas tak bylo rok temu (chcialam ja odstawic od pieluch ale sie nie udalo) od poczatku uciekala z nocnika, nie chciala na niego siadac i lala se po nogach jakgdyby nigdy nic. a teraz od poczatku inaczej. i mam nadzieje ze sie to nie zmieni.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:10   #2726
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Ferg gratulacje Koniec z moim kuszeniem, rozmowami na gg, wymiankami w fogle nie można zadzierać z władzą

Lemirko koniecznie idź do UOKiKu lub Federacji Konsumentów

Ale mi się koła w kwietniu posypały... mam 15 dni na nauczenie się ponad 400 stron, zaliczenie egzaminu, 4 kół i napisanie referatu.

Edytowane przez angel of sadness
Czas edycji: 2010-04-09 o 14:11
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:11   #2727
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Jestem w Polsceeeeee

Normalnie taka podnieta jak nie wiem

dokarmiona schabowymi na noc przez tesciową (coś Ty tak zmarniala dziecko -jak milo komplement taki) zaraz jakas nalewkę otworzymy chyba. Narazie jednostki wypite zero, jednostki zakupione.. a z 15

Kupilam wreszcie pryzmy. Pewnie mnie zapchają jak meteoryty, to któraś odziedziczy

jestem w Polsce

Sel, matko jaki dzien Weź Ty dziewczyno nie podrozuj bez gotowki no..

Łinly.. obawiam się że i tak czasu na necie nie moge wydluzyć więc bedę mniej na minerałach albo mm

a data: 20.10.2012 Prawda ze fajna..? za dwa lata dopiero bo na 2011 sie nie wyrobimy finansowo. Ale sie ciesze, bedzie wiecej czasu na przygotowania, bez pospiechu i stresu

duzo jeszcze mialam napisac ale nie pamietam.. Pranie, gdzie Pranie :?
to ja chyba Ci nie będę gratulować skoro zdradzasz naszcze forum na rzecz kosmetyki
i będziesz moderowac dyskusje o tych niedobrych sztucznych paskudztwach, tak?


dwa lata? a na ile osób planujecie wesele?
bo znaczy że potężne plany macie skoro się w rok nie wyrobicie

(jakbym miała zaplanować dwa lata do przodu to napewno bym się rozmyśliła)

selenko nie wiem czy wszyscy się nudzą podczas pierwszego tańca, ale napewno w wielu przypadkach widać, że para młoda się strasznie męczy
a jeśli masz ochotę na taki taniec to czemu nie

viol, kurs tańca to fajny pomysł, ale trudno TŻ ciągnąć na siłę
bo co Ci z tego jak i tak się zaprze
poza tym, czy to jakiś obowiązek w tym tańcem?

myśmy akurat tańczyli, bo tak chcieliśmy
i też było zaskoczenie - bo nikt się po nas nie spodziewał klasycznego tanga z figurami i podniesieniem (tylko sukienka troszkę się plątała) do motywu z zapachu kobiety
poza tym odczekaliśmy dłuższa chwilę po obiedzie
i właśnie wyleźliśmy na środek jak wszyscy zwątpili że taniec będzie
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:14   #2728
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Angel, trzymam Dasz radę i wszystko ładnie zaliczysz

Żegnam się powoli, ze 15 minutek taxi Miłego papilotka i weekendowania
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:19   #2729
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Ale mi się koła w kwietniu posypały... mam 15 dni na nauczenie się ponad 400 stron, zaliczenie egzaminu, 4 kół i napisanie referatu.
Wierzę w ciebie Poza tym możemy cię w niedzielę przepytać

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
myśmy akurat tańczyli, bo tak chcieliśmy
i też było zaskoczenie - bo nikt się po nas nie spodziewał klasycznego tanga z figurami i podniesieniem (tylko sukienka troszkę się plątała) do motywu z zapachu kobiety
poza tym odczekaliśmy dłuższa chwilę po obiedzie
i właśnie wyleźliśmy na środek jak wszyscy zwątpili że taniec będzie
Masz filmik?

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Żegnam się powoli, ze 15 minutek taxi Miłego papilotka i weekendowania
Baw się dobrze
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:43   #2730
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Witam sie
i lece nadrabiac
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.