Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-14, 12:19   #991
brusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mutya Pokaż wiadomość
Do KNK:

Problem jest spory, bo nie dość, że ten korektor jest ciemniejszy od skóry, to jeszcze przebija spod podkładu, którego obecnie używam, po prostu mam większe cienie pod oczami po użyciu korektora niż przed. Będąc w salonie Maca pani pokazywała mi różne odcienie, i nałożyłam najpierw jaśniejszy a później właśnie ten (NW25), i widocznie sie jakoś pomieszały... Nie wiem, co teraz mam zrobić, ten odcień jest dla mnie zdecydowanie za ciemny. Czy mogę wymienić raz użyty produkt?
Moim zdaniem, o to czy możesz wymienić, czy też nie - najlepiej zapytać bezpośrednio w salonie w którym kupowałaś. Różne są sytuacje, a co mogą Ci odpowiedzieć osoby, które nie są na miejscu osób sprzedających? Czasem warto się pofatygować, bo opierając na zdaniu z forum możesz się uprzedzić do korektorów, a co gorsze do danego salonu - zupełnie niepotrzebnie.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

nazwy świetne żenada.
brusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 12:20   #992
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Zlotowiczki będi zemały offtop- wiecie że makijaż mi się trzyma do teraz Jak szłam spać to stwierdzilam ze na parę godzin się go nie opłaca zmywać (tak, wiem że tak się robić nie powinno ale zaraz zmyję ) i moja mama rano nim zachwycona a ja przynajmniej wiem że pigment na pearlglidzie jest nie do zdarcia
Super!
Zachorowałam na pigment Blue Brown jak go wczoraj na Tobie zobaczyłam! pięknie!!!
I w ogóle wczorajszy post pisałam chyba trochę za bardzo pod wpływem
dzisiaj zeswatchowałam pigmenty po swatchach w necie nastawiałam się na nierówne rozłożenie, smugi, brak pigmentacji... Jestem oszołomiona tymi pigmakami! są prześliczne, wszystkie trzy a już Later to mistrzostwo świata!ślicznie się nakładają, nie są grudziaste, miękkie, milutkie, pięknie błyszczące! jestem na wielkie TAK dla nich!

Cytat:
Charm-pale mnie mimo nazwy mnie wcale nie kusi (Paintpoty fajnie że jakieś nowe ale za frostami nie przepadam, rozświetlacze mam i więcej nie potrzebuję bo mało ich używam) za to kusi mnie Stylishly Yours i jestem ciekawa czy bęzie Int. czy tylko U.S.
mnie tam one wszystkie kuszą hłehłe znów się będzie trzeba wybrać do MACzka
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 12:20   #993
brusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez anja00 Pokaż wiadomość
Nie wiecie może czy są już paletki 15 i te do różu we wrocławskim Macu?
Szybciej się dowiesz jak zadzwonisz - 697894312.
Leniuszek?
brusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 12:21   #994
brusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Możecie doradzić mi szminkę w kolorze nude, która zakryje mocno napigmentowane usta, ale nie stworzy trupiej twarzy? Mam Blankety, która jest bardzo ładna, ale bez błyszczyka wygląda dziwnie na moich ustach.
Viva Glam II - na pozór mało interesujący kolor, w rzeczywistości (zdjęcie)

Może Honey Love?
brusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 12:31   #995
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Burn - ja nie mam nic przeciwko kuszeniu takimi cudami! mój portfel by zapewne miał, gdyby umiał mówić... na szczęście nie potrafi
Cały czas myślę nad tą Fuchsią... bo w sumie Pink Burst podobna, tylko z drobinkami... Daj znać jak Ci się będzie sprawowała ta Szwajcarska Czekoladka
Ano właśnie mam dzisiaj Czekoladkę w komplecie z Naked Lunch i Mulch.Na prawdę piękna jest ta Swiss Chocolate,jak na razie jestem zachwycona

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Zlotowiczki będi zemały offtop- wiecie że makijaż mi się trzyma do teraz Jak szłam spać to stwierdzilam ze na parę godzin się go nie opłaca zmywać (tak, wiem że tak się robić nie powinno ale zaraz zmyję ) i moja mama rano nim zachwycona a ja przynajmniej wiem że pigment na pearlglidzie jest nie do zdarcia

Charm-pale mnie mimo nazwy mnie wcale nie kusi (Paintpoty fajnie że jakieś nowe ale za frostami nie przepadam, rozświetlacze mam i więcej nie potrzebuję bo mało ich używam) za to kusi mnie Stylishly Yours i jestem ciekawa czy bęzie Int. czy tylko U.S.
Twój makijaż był zjawiskowy!
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 12:47   #996
brusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
nudziło mi się dziś nieziemsko.. wpadłam więc na szatański pomysł obfocenia całej mojej MACowej kolekcji nie wiem czy chce Wam się oglądać.. ale co tam.. wklejam
Wiesz, znam dobrego psychiatrę

Myślałam, że ja jestem tylko chora.. Jednak chyba troszkę bardziej jestem.

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiecie czy można gdzieś kupić taki magnesik który jest pod wkładami maca? Przetransportowałam sobie cień, ale nie wiem jak to teraz przymocować, nie chce go przyklejać..
Ja co prawda nie wiem gdzie magnesiki kupić, ale.. chciałam spytać dlaczego nie chcesz ich przyklejać? Na tej resztce kleju, co pozostała spokojnie możesz przymocować, nie przemieszczą się, nic się z nimi nie stanie, a i łatwo zarazem odchodzi. Chyba, że mamy tu na myśli względy estetyczne, to i ja chętnie się dowiem gdzie takie magnesiki można dostać
brusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 12:58   #997
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez brusia Pokaż wiadomość
to i ja chętnie się dowiem gdzie takie magnesiki można dostać
Wklejałam link do aukcji, gdzię sa sprawdzone, świetnej jakości magnesiki
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 13:14   #998
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez brusia Pokaż wiadomość



Ja co prawda nie wiem gdzie magnesiki kupić, ale.. chciałam spytać dlaczego nie chcesz ich przyklejać? Na tej resztce kleju, co pozostała spokojnie możesz przymocować, nie przemieszczą się, nic się z nimi nie stanie, a i łatwo zarazem odchodzi. Chyba, że mamy tu na myśli względy estetyczne, to i ja chętnie się dowiem gdzie takie magnesiki można dostać
ja uwielbiam magnesiki, bo można ładnie cień oczyścić z brzydkich lepkich pozostałości po kleju i włożyć do paletki a także z łatwością wyjmować, przemieszczać, przestawiać z czasem jak paletek dochodzi
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 13:27   #999
brusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a ja jutro w końcu robię napad na wrocławskiego MACa!!!!
Nie mogę
Kiedyś mi mama opowiadała, że oni się tak cieszyli za czasów komuny, jak na stole w niedziele była czekolada..

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
na bazę. Czekam az baza trochę wyschnie i wtedy PP. Wyrównuje kolor powieki i fajnie podbija kolory cieni.
Kochana, a ja używam Paint Pot'a JAKO BAZY pod cień. Nakładam na całą powiekę i nic więcej mi nie potrzeba Jestem wręcz od niego uzależniona.. Strasznie.
brusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 13:31   #1000
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

a już wiadomo jakie będą ceny Charm Pale w PL?
O matko - raz byłam w MACu - a już mam taką listę, że głowa boli
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 13:51   #1001
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
Malt mam w domu to taki cielisty kolor, jakby odrobinkę podbity brązem i różem, podkreśla niebieską/zieloną tęczówkę, tylko, że wiesz, wszystko zależy od tego jaką masz skórę - taki efekt Ci wyjdzie. a masz może dostęp do stacjonarnego MACa? najlepiej wszystko obadać namacalnie, możesz także zostać umalowana wybranym cieniem
Nie,dostępu do stacjonarnego sklepu nie mam. I chyba bez konulstacji z MACowymi Paniami się nie obędzie,ale MALt bardzo mi się spodobał. Śliczny jest ten kolor.
Dzięki za pomoc!
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 14:03   #1002
brusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
O paincie w tubie?
Mowiłas i wielkie dzieki, bo jestem strasznie zadowolona. Paint pot wypada gorzej, na "tubeczce" makijaz jest nie do zdarcia
A ja niestety mam odmienne zdanie - zdecydowanie bardziej jestem zadowolona z Paint Pot'a, co więcej dużo lepiej mi się na nim pracuję. Dodatkowo nie mogę używać Paint'a, ponieważ wysusza mi powiekę.. Dla każdego, coś innego

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Wklejałam link do aukcji, gdzię sa sprawdzone, świetnej jakości magnesiki
Widziałam, dziękuję
brusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 15:08   #1003
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny, wracając do moich zakupów - czym najlepiej uzupełnić paletkę "4" dla zielonych oczu, w której mam Expensive Pink i Nocturnelle? I gdzie mogę znaleźć przykładowy makijaż z tymi kolorami? Szukałam w google przez grafikę ale pokazało mi ze dwa makijaże i 3 filmy z youtube o bardzo słabej jakości :/ Pomóżcie początkującej MAComaniaczce
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 15:54   #1004
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez brusia Pokaż wiadomość
Nie mogę
Kiedyś mi mama opowiadała, że oni się tak cieszyli za czasów komuny, jak na stole w niedziele była czekolada..
żyjemy więc w kosmetycznie komunistycznej Polsce... aż mi glupio, że okazałam aż taką radość... pewnie podchodziłabym do tego trochę luźniej, ale niestety tylko niewielki odsetek Polek mieszka w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

Cytat:
Kochana, a ja używam Paint Pot'a JAKO BAZY pod cień. Nakładam na całą powiekę i nic więcej mi nie potrzeba Jestem wręcz od niego uzależniona.. Strasznie.
Super, że Ci się tak sprawdza. Dla mnie niestety sam Paint Pot jest niewystarczający. Ile użytkowniczek tyle opinii
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 16:09   #1005
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
żyjemy więc w kosmetycznie komunistycznej Polsce... aż mi glupio, że okazałam aż taką radość... pewnie podchodziłabym do tego trochę luźniej, ale niestety tylko niewielki odsetek Polek mieszka w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.


Super, że Ci się tak sprawdza. Dla mnie niestety sam Paint Pot jest niewystarczający. Ile użytkowniczek tyle opinii
Ja to sie ciesze niezmiernie jak moge sobie przez kogos kupic wkład lub cien, a jakbym miala mozliwosc zrobic wypad (taki owocny) do salonu MAC-a to bym sie chyba posikala z radosci Raz tylko bylam w salonie MAC-a w Irl, wlasciwie to nie salon tylko stoisko w jednym ze sklepów, ale i tak bylam zachwycona, szkoda tylko ze bylam z coreczka ktora nie dala mi sie nawet pozadnie rozejzec i po 5 min musilam wyjsc bo zaczela grzebac po polkach
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 16:32   #1006
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A to początki mojej kolekcji (bo lista must have się niebezpiecznie wydłuża )
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 16:33   #1007
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Super, że Ci się tak sprawdza. Dla mnie niestety sam Paint Pot jest niewystarczający. Ile użytkowniczek tyle opinii
Ja dziś pierwszy raz użyłam mojego Bare Study i jestem bardzo zadowolona.Postanowiłam przetestować bez UDPP,tylko na gołą powiekę.Makijaż robiłam przeszło 7 godzin temu a cienie wyglądają jak świeżo nałożone,żadnego rolowania się czy blaknięcia.Do tego kolory zyskały troszkę inne,bardzo ładne wykończenie
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 17:04   #1008
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Corii, faktycznie, to mat,bardzo ładny kolor. Tylko ten cień prezentowany kolor wpada bardziej w taki brudny róż...
Zdjęcie poniżej chyba najbardziej odzwierciedla kolor o jaki mi chodzi i przepraszam,ze tak was męczę,ale bardzo mi zależy! ;-)
A, i wielkie dzięki za odpowiedzi dziewczyny!
A w takim razie Quarry, Malt albo Kid - któryś z tych 3 na bank

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość

Corii ja bym ci radziła Pro Longweara
Kochana, wzięłam jednak F&B - Pro Long u mnie się szybko upłynnił na buzi i świecić zaczał, a F&B wytrzymał cały dzień




A tak w ogóle to zrobiłam dzisiaj nalot na Krakowskiego MAC-a
Moim łupem padł podkład, pusta 15-ka (to już moja czwarta) i 5 wkładów I wreeeszcie mogłam sobie pomacać wszystkie kolorki wkładów i na przyszłość wiem, co zamawiać przez koleżankę Cieszy mnie to, bo zaoszczędziłam kilka nietrafionych pozycji na liście, które wybierałam na podstawie swatchy z www, także 200 km w obie strony się opłacało
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 17:10   #1009
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Super!
Zachorowałam na pigment Blue Brown jak go wczoraj na Tobie zobaczyłam! pięknie!!!
I w ogóle wczorajszy post pisałam chyba trochę za bardzo pod wpływem
dzisiaj zeswatchowałam pigmenty po swatchach w necie nastawiałam się na nierówne rozłożenie, smugi, brak pigmentacji... Jestem oszołomiona tymi pigmakami! są prześliczne, wszystkie trzy a już Later to mistrzostwo świata!ślicznie się nakładają, nie są grudziaste, miękkie, milutkie, pięknie błyszczące! jestem na wielkie TAK dla nich!


mnie tam one wszystkie kuszą hłehłe znów się będzie trzeba wybrać do MACzka
No przecież sama mówiłam że te pigmacze piękne Cieszę się że się podobają

A mnie ostatnio mało co kusi... nudasów już mam wystarczająco, ostrych kolorów już tez nazbierałam... teraz to mnie kuszą inne rzeczy - pigmenty i jestem ciekawa z SY CCB i fluidline'a Dark Diversion.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ano właśnie mam dzisiaj Czekoladkę w komplecie z Naked Lunch i Mulch.Na prawdę piękna jest ta Swiss Chocolate,jak na razie jestem zachwycona


Twój makijaż był zjawiskowy!
Cieszę się że Czekoladka Ci pasuje... jeden z cieni od których zaczynałam moją MACową manię

Oj też mi się szalenie podobał... uwielbiam jak mnie ktoś tak ciekawie pomaluje i jak przy okazji coś odkryję tak jak pigment Blue Brown
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 18:25   #1010
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość

Oj też mi się szalenie podobał... uwielbiam jak mnie ktoś tak ciekawie pomaluje i jak przy okazji coś odkryję tak jak pigment Blue Brown
Blue brown tez uwielbiam, ale dlugo podchodzilam do niego jak do jeża
Po rozsypaniu odsypek, postanowiłam wyczyścić pojemniczek i.....zrobiłam makijaz.....to bylo olśnienie, dzis juz nie wyobrazam sobie nie miec go w kolekcji.

Mam prośbe, opisz makijaz, z czym mialas połaczony i jak nałozony. Strasznie jestem ciekawa.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 18:32   #1011
brusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
aż mi glupio, że okazałam aż taką radość... pewnie podchodziłabym do tego trochę luźniej, ale niestety tylko niewielki odsetek Polek mieszka w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.
Niepotrzebnie jest Ci głupio

Gdybyś zobaczyła, co się ze mną działo jak zbliżałam się do M.A.C PRO w Los Angeles, to myślę, że byłam blisko posikania się. Tym bardziej jak wyszłam z dwoma siatkami kosmetyków.. To raczej był uśmiech w Twoją stronę, że widzę siebie..
brusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 19:19   #1012
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Blue brown tez uwielbiam, ale dlugo podchodzilam do niego jak do jeża
Po rozsypaniu odsypek, postanowiłam wyczyścić pojemniczek i.....zrobiłam makijaz.....to bylo olśnienie, dzis juz nie wyobrazam sobie nie miec go w kolekcji.

Mam prośbe, opisz makijaz, z czym mialas połaczony i jak nałozony. Strasznie jestem ciekawa.
Ja tak samo - mam odsypkę (nawet chyba od Ciebie) i jakoś leży i się kurzy bo nie mam na ten pigment pomysłu. Z czym w makijażu go użyłaś?

W makijażu było od góry Blanc Type, w wewnętrznym kąciku Motif, na ruchomej części powieki (od góry roztarty na Blanc Type) łukiem do góry był Blue Brown nałożony na czarnym Pearalglide (bodajże Black Swan) a na dolnej powiece Parfait Amour nałożony na granatowym Pearlglide (bodajże Petrol Blue). Do tego cieniutka kreska na górnej powiece czarnym Fluidlinem, tusz Opulash, róż My Highland Honey i na ustach odrobina Radiant Jewels na szmince Shy Girl.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 19:56   #1013
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Ja to sie ciesze niezmiernie jak moge sobie przez kogos kupic wkład lub cien, a jakbym miala mozliwosc zrobic wypad (taki owocny) do salonu MAC-a to bym sie chyba posikala z radosci Raz tylko bylam w salonie MAC-a w Irl, wlasciwie to nie salon tylko stoisko w jednym ze sklepów, ale i tak bylam zachwycona, szkoda tylko ze bylam z coreczka ktora nie dala mi sie nawet pozadnie rozejzec i po 5 min musilam wyjsc bo zaczela grzebac po polkach
Mi zawsze jak się zbliżam do MACa w Magnolii to mam motylki jakieś w brzuchu lubię to uczucie i tą świadomość że będzie MACanko
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ja dziś pierwszy raz użyłam mojego Bare Study i jestem bardzo zadowolona.Postanowiłam przetestować bez UDPP,tylko na gołą powiekę.Makijaż robiłam przeszło 7 godzin temu a cienie wyglądają jak świeżo nałożone,żadnego rolowania się czy blaknięcia.Do tego kolory zyskały troszkę inne,bardzo ładne wykończenie
oooo a jak kolorystycznie? to super, może ten Painterly taki mało klejący...
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to zrobiłam dzisiaj nalot na Krakowskiego MAC-a
Moim łupem padł podkład, pusta 15-ka (to już moja czwarta) i 5 wkładów I wreeeszcie mogłam sobie pomacać wszystkie kolorki wkładów i na przyszłość wiem, co zamawiać przez koleżankę Cieszy mnie to, bo zaoszczędziłam kilka nietrafionych pozycji na liście, które wybierałam na podstawie swatchy z www, także 200 km w obie strony się opłacało
to Ty już 4 15stki masz??? a taka byłaś sceptyczna

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
No przecież sama mówiłam że te pigmacze piękne Cieszę się że się podobają
ja wieeeem, ale te słocze jakieś takie ogółem zniechęcające były! są super!
Cytat:
A mnie ostatnio mało co kusi... nudasów już mam wystarczająco, ostrych kolorów już tez nazbierałam... teraz to mnie kuszą inne rzeczy - pigmenty i jestem ciekawa z SY CCB i fluidline'a Dark Diversion.
ten fluidline też - ja także jestem zainteresowana nowymi paint potami i pudrami BP

Cytat:
Napisane przez brusia Pokaż wiadomość
Niepotrzebnie jest Ci głupio

Gdybyś zobaczyła, co się ze mną działo jak zbliżałam się do M.A.C PRO w Los Angeles, to myślę, że byłam blisko posikania się. Tym bardziej jak wyszłam z dwoma siatkami kosmetyków.. To raczej był uśmiech w Twoją stronę, że widzę siebie..
a
nie bo myślałam, że moja podnieta jakoś głupio zabrzmiała
a to wynika po prostu niestety ze zbyt rzadkiego kontaktu z MACzkiem... kurczę... MAC PRO w LA! masakra! ja bym chyba z wrażenia zemdlała!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 19:57   #1014
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A w takim razie Quarry, Malt albo Kid - któryś z tych 3 na bank
Nad kidem to się zastanów, jest tak cielisty, że po roztarciu prawie nic nie ma skórze.

Co do PAint Potów, na początku miałam problem, bo makijaż nie wytrzymywał nawet 3 godz. (spływał, wałkował się) ale po dłuższym okresie używania UDPP zauważyłam ,że sebum na powiekach się unormowało ( bez przesuszenia) i teraz mogę śmiało używać PP i makijaż wytrzymuje cały dzień.

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2010-11-14 o 20:02
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:00   #1015
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A co byście poleciły do zielonej tęczówki?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:10   #1016
brusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
kurczę... MAC PRO w LA! masakra! ja bym chyba z wrażenia zemdlała!
byłam bliska tego.. biegłam jak dziecko po lizaka! byleby być już w środku!
brusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:22   #1017
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
to Ty już 4 15stki masz??? a taka byłaś sceptyczna
Dopiero zaczęłam kompletować 4 15-kę
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Nad kidem to się zastanów, jest tak cielisty, że po roztarciu prawie nic nie ma skórze.
Ale to nie ja się zastanawiam nad tymi kolorami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:58   #1018
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale to nie ja się zastanawiam nad tymi kolorami
Post #1008# ???
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:17   #1019
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Post #1008# ???
Opowiadałam na post Phoebe Ona pytała o kolor cienia, który byłby podobny do tego, co wkleiła na zdjeciach, podsunęłam jej kolejne 3 typy kolorów
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:25   #1020
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Hej Dziewczyny,

mam prośbę o poradę, jestem niebieskookim bledziochem z plytko unaczynioną cerą. Chciałam kupić sobie kilka cieni do codziennego makijażu. Myślałam o naked lunch lub all that glitters, co byście poleciły niezbyt ciemnego do załamania powieki (tylko raczej nie wpadającego w czerwień, bo średnio się to komponuje z moimi sińcami). Na stronach mac i YT patrzyłam na patinę, omegę lub wedge, bo satin taupe to chyba bardzo błyszczy i jest dosyć ciemny.... A może inne sugestie?

Dzięki za pomoc i pozdrawiam wszystkie MACoholiczki
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.