Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-25, 12:11   #2761
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez sylffka Pokaż wiadomość
Witam Koleżanki Blondynki!
Agatau88 proponuję samoopalacz z daxa w piance. Jak na moje beztalencie rozprowadza się całkiem przyjemnie.
Dzięki
Zniechęcaja mnie plamy i to że można rozprowadzić krzywo
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:19   #2762
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
bo podobne do mleczyków, podobne sama kiedyś myślałam, że mleczyk, ale pokochałam sałatkę z rukolą i dowiedziałam się jak wygląda
no moja śp. świnka morska to jadała

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mnie zawsze idzie cała farba na odrosty

A co do faceta, no to główka do góry. Nie daj się
a mi różnie niby tak więcej niż połowa albo połowa ale wolę nawalić więcej

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dzięki
Zniechęcaja mnie plamy i to że można rozprowadzić krzywo
ja też właśnie zniechęciłam się przez te plamy że to tak nie równo schodzi krótko a do tego kolor jakiś dziwny co niektórzy mają po tym taki nienaturalny

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Pokaż jak Ci wyszło Na pewno wyjdzie dobrze



Ja nie mogę bo opalam się na czerwono.
A opalanie natryskowe znasz?





Kochana czekamy na Twoje zdjęcie w klubie
nie no ja na czerwono na szczęście nie ale używam też przed opalaniem kosmetyków brązujących a po takiego żelu chłodząco-nawilżającego

opalanie natryskowe nie znam nikogo szczerze kto to stosował ale są u mnie w mieście takie możliwości, mój Tż kiedyś chciał na to iść ale się rozmyślił jak zaczął czytać w necie nie wiem czemu zapytam go ja się nigdy tym specjalnie nie interesowałam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:20   #2763
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cześć dziewczyny.
Troszkę się naśmiałam sama z siebie jak zaczęłam od pierwszego wątku czytać, później co kilka postów patrzyłam czy znajdę to czego szukam, póżniej co kilka stron przerzucałam i tak dotarłam do końca waszych "pogaduszek" . Troszkę macie tempo, trzeba przyznać
Zdążyłam juz się zorientować, że jestescie tutaj prawie same stałe bywalczynie wątku ale spróbuję się tutaj wtrącić
Blondynką nie jestem ale chciałam być i mi się nie udało (zaraz napiszę dlaczego), teraz mam na głowie dziką śliwkę i niby mi ładnie, bo jestem naturalną brunetką ale jednak korci mnie taki ładny, naturalny, chłodny nie za jasny blondzik.
Jakieś dwa lata temu miałam u fryzjera robioną dekoloryzację z ciemnego brązu i np i oczywiście dość długo chodziłam z rudawymi włosami. Później zaczęłam testować wszystkie farby drogeryjne z jasnych blondów (najładniej chyba wychodziły mi takie perłowe, beżowe odcienie). I pewnie bym została przy takich włosach a nie kombinowała z ciemnymi farbami, tyle tylko, że te drogeryjne farby (jasne i bardzo jasne blondy) nie pokrywały mi w ogóle siwych włosów . A mam ich dość sporo niestety, najwięcej na skroniach (sprawcą są prawdopodobnie okrutne geny), ponieważ nie mam wieku wskazującego na taką ilość siwych włosów (wydaje mi się, że jakieś 50%).
No i teraz właśnie pytania do was dziewczyny.
Czy jest tu jakaś kobitka, która ma podobny problem i daje radę zafarbować blondami te siwe włosy?
Jak tu teraz zejść z takiej śliwki, na jakiś chociaż na razie ciemny blond?
Słyszałam coś o mieszaniu drogeryjnych farb z jednego poziomu np. naturalny blond z beżowym blondem i to powinno zafarbować siwe włosy (prawda?)
Mogę zacząć kombinować z farbowaniem, bo oczywiście jak zmieniałam kolor to mnie poniosło i zmieniłam również fryzurę na krótką, także nie będzie szkoda jak się troszkę zniszczą (chociaz oczywiście zaczęłam zapuszczać- znowu...)
Jeśli odpiszecie chociaż na część moich pytań będę wdzięczna
Pozdrawiam
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:21   #2764
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny maliny polećcie jakiś dobry płyn
brązujacy (mleczko, taki balsam) to ciała i osobny do twarzy. Jestem bardzo blada, może się czymś wysmaruję, ale nie wiem czym.
Mam zamiar za jakis miesiąc kupic puder brązujący do twarzy i chcę się troszkę opalić
Poczułam wiosnę
ja uzywam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...la.html&next=1
nie zostawia smug na mojej skorze i ladnie pachnie
smaruje sie zima jak gdzies mam wyjsc i latem poprawiam po opaleniznie
opalanie natryskowe to poprostu ktos cie psika samoopalaczem troszke innym niz zwykle po kilku myciach schodzi i to nierownomiernie...
juz wole kilka sesji w solarium niz natryskowe...solarium stojace tez nie polecam zle opala zbyt dlugo sie czeka na efekt i zbyt meczace jest...


ja juz wrocilam zaraz zrobie zdjecie odrostu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-02-25 o 12:24
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:22   #2765
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja tylko sie boje ze za duze sekcje porobilam i nierowne i beda plamy...
powinny byc po 1cm a mi gdzieniegdzie to i 3cm wychodzilo, to walilam taką wielką garsc papy i jedziem dalej...
mam geste kłaki porazka...
Bunny no ja zawsze jak sama to też robię takie warstwy potem się denerwuję czy gdzieś tam nie dałam za mało ale najważniejsze ze na czubek to tyle tego nawalę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:27   #2766
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Za 3 minuty zmywam, obym zawalu nie dostala...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:35   #2767
sylffka
Raczkowanie
 
Avatar sylffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 136
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dzięki
Zniechęcaja mnie plamy i to że można rozprowadzić krzywo
jeżeli nie samoopalacz to może balsam brązujący eveline 3D. jak dla mnie rewelacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg balsam_brazujacy_tuba_250ml.jpg (10,5 KB, 8 załadowań)
__________________
Dyplomacja to powiedzieć komuś ,,spier.......,, w taki sposób, żeby poczuł radość na myśl o zbliżającej się podróży
sylffka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 12:36   #2768
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Za 3 minuty zmywam, obym zawalu nie dostala...


Hej
Mnie jutro czeka farbowanie c12 (korona głowy)
i od spodu garnier color 7 albo 9 ciemny blond
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:44   #2769
madaart
Przyczajenie
 
Avatar madaart
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań*
Wiadomości: 15
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Faktycznie, macie tempo
Ja suma sumarum wybrałam się do sklepu i przeczytałam po prostu ulotkę od tego kremu. Nie wiem czy będzie toprzydatne komukolwiek, ale na wszelki wypadek, jako, ze nie można do tego kremu rozjaśniającego włosy znaleźć instrukcji w necie to może zamieszczę komuś kto byłby kiedyś w mojej sytuacji to w jaki sposób ten krem się przygotowuje

Dotyczy to kremu do rozjaśniania włosów firmy Ola cosmetics
Opakowanie zawiera tubę z kremem i tabletki do stworzenia wody utlenionej

15 tabletek rozkruszyć do miseczki i rozpuścić ze 100ml zwykłej wody, do tego dodawać krem mieszając aż do uzyskania konsystencji farby (taka emilsja jakby lekko pieniąca) to nałożyć na włosy i zostawić do 30 min na nich...

Ja już zrobiłam, wyszło ok, żadnych plam, choć oczywiście od jasnego blondu na czubku głowy do co raz ciemniejszego ku dołowi wyszło. Tragedii nie ma, za kilka dni farbuję jakąś platynką czy coś i mam nadzieję, ze będzie ok.

Aha, co fajne, włosy po tym kremie nie straciły połysku, ani też nie zniszczyły się zbytnio, ale też myślałam, że efekt rozjaśnienia będzie silniejszy :/

Jak już zakombinuję z platynką to dam zdjęcia

Pozdrawiam
madaart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:47   #2770
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez sylffka Pokaż wiadomość
jeżeli nie samoopalacz to może balsam brązujący eveline 3D. jak dla mnie rewelacja
mam to, kiedyś się posmarowałam ale dziwny kolor ma "opalenizna" po nim i zapach też specyficzny mi nie podchodzi

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Za 3 minuty zmywam, obym zawalu nie dostala...
trzymam kciuki

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-02-25 o 12:49
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:53   #2771
sylffka
Raczkowanie
 
Avatar sylffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 136
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

[QUOTE=xLADYx;25351584]mam to, kiedyś się posmarowałam ale dziwny kolor ma "opalenizna" po nim i zapach też specyficzny mi nie podchodzi

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------




dla mnie jest idelany dlatego go poleciłam. Ale jak wiadomo każdemu pasuje coś innego .
__________________
Dyplomacja to powiedzieć komuś ,,spier.......,, w taki sposób, żeby poczuł radość na myśl o zbliżającej się podróży
sylffka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 12:55   #2772
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

magda
ja niestety nie wiem co pokryje siwe włosy, na farbach sa chyba takie informacje
A ze śliwki to dekolor albo kąpiel rozj. potem farba inaczej się nie da

caskada
a to to do ciała a co z buzią?

Lady
zapytaj TZ czemu zrezygnował z opalania.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-02-25 o 12:56
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:57   #2773
madaart
Przyczajenie
 
Avatar madaart
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań*
Wiadomości: 15
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny maliny polećcie jakiś dobry płyn brązujacy (mleczko, taki balsam) to ciała i osobny do twarzy. Jestem bardzo blada, może się czymś wysmaruję, ale nie wiem czym.
Mam zamiar za jakis miesiąc kupic puder brązujący do twarzy i chcę się troszkę opalić
Poczułam wiosnę
Ja mam strasznie jasną karnację i do tego piegi. Od czasu urodzenia olałam solarium choć osobiście je polecam... niby niszczy skórę i takie tam, ale ja sądzę i widzę po sobie, że wszystko jeśli się stosuje z umiarem jest OK.

teraz, żeby choć trochę "być opaloną" używam pudru kryjącego w kremie firmy Lirene 06opalony i musze przyznać, że efekt mi się strasznie podoba, nie jest pomarańczowy a właśnie brązowawy, a jak na niego nałożę transparentny puder sypki mineralny to długo wyglądam jak opalona i co ważne nie tworzą mi się na twarzy żadne plamy (no chyba, ze mi ktoś sypnie śniegiem na twarz)

ogólnie u mnie mimo bardzo jasnej karnacji fajnie to wygląda i całkiem dobrze się rozprowadza, nie narzekam a że koszt pudru jest niewielki (ja kupowałam za niecałe 10zł) to tym bardziej jestem zadowolona

Z róznymi kremami kombinowałam opalającymi i powiem szczerze, że nawet po doskonale zrobionym peelingu całego ciała wychodziły mi jakieś dziwne zacieki, albo kolor był po prostu żółty - wstyd wyjść, więc może lepiej własnie jakieś pudry brązujące??
madaart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:58   #2774
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
magda
ja niestety nie wiem co pokryje siwe włosy, na farbach sa chyba takie informacje
A ze śliwki to dekolor albo kąpiel rozj. potem farba inaczej się nie da

caskada
a to to do ciała a co z buzią?

Lady
zapytaj TZ czemu zrezygnował z opalania.
no zapytam go jak wróci z pracy
wybrał solarium
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:58   #2775
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość


Hej
Mnie jutro czeka farbowanie c12 (korona głowy)
i od spodu garnier color 7 albo 9 ciemny blond
Widzę że i tobie moje c12 podeszlo?

Zmyłam i powiem wam ze jestem z siebie dumna nie ma plam! ani jednej! boska jestem nie ma co... farbowalam jakies 40 minut plus 50 minut trzymalam
teraz siedze z maska, a potem ide robic loczki caskadowe
to najlepiej mi humor poprawi
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:58   #2776
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

caskada
daj fotkę odrostu
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:02   #2777
sylffka
Raczkowanie
 
Avatar sylffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 136
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

chciałam też zasięgnąć dobrej rady. . .
a wierzę, że wśród tylu blondynek taką uzyskam

zawsze farbowałam włosy skandynawskim blondem z pallette, niestety za długo było dobrze i przy ostatnim farbowaniu dostałam strasznego uczulenia. już wiem, że lata farbowania tym ,,specyfikiem,, sprawiły, że moja skóra głowy się zbuntowała i teraz mam odrosty, które muszę pokryć i zaczęły się poszukiwania farb zastepczych jednak żadna nie jest w stanie dorównać tamtej. Stwierdziłam, że teraz spróbuję majiblond 900s. tylko nie wim jakiej wody użyć 9% czy 12%. odrosty to taki ciemny mysi kolorek. mam zamiar zrobić tylko odrost bo reszta włosów to bardzo bardzo jasny ciepły blond. dziękuję za ewentualną odp
__________________
Dyplomacja to powiedzieć komuś ,,spier.......,, w taki sposób, żeby poczuł radość na myśl o zbliżającej się podróży
sylffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:05   #2778
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

agatko buzki nie smaruje niczym tzn zadnymi samoopalaczami uwazam ze skora musi oddychac na twarzy nakladam lekki podklad i puder roz latem bronzer przed latem lykam np belisse sun takie suplementy pomagajace w szybszym opalaniu i nadaniu kolorku pozniej slonko robi swoje cale lato korzystam z balsamu brazujacego
i kiedy sa wakacje lato nie jestem blada a musnieta sloncem swarek nie cierpie brazu tez nie dosc ze postarza to niszczy skore w mlodym wieku sie o tym nie mysli bo i nic specjalnego na skorze nie widac dlatego jedni wygladaja mlodo na swoj wiek a inni w mlodym wieku sa juz zniszczeni
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:08   #2779
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez sylffka Pokaż wiadomość
chciałam też zasięgnąć dobrej rady. . .
a wierzę, że wśród tylu blondynek taką uzyskam

zawsze farbowałam włosy skandynawskim blondem z pallette, niestety za długo było dobrze i przy ostatnim farbowaniu dostałam strasznego uczulenia. już wiem, że lata farbowania tym ,,specyfikiem,, sprawiły, że moja skóra głowy się zbuntowała i teraz mam odrosty, które muszę pokryć i zaczęły się poszukiwania farb zastepczych jednak żadna nie jest w stanie dorównać tamtej. Stwierdziłam, że teraz spróbuję majiblond 900s. tylko nie wim jakiej wody użyć 9% czy 12%. odrosty to taki ciemny mysi kolorek. mam zamiar zrobić tylko odrost bo reszta włosów to bardzo bardzo jasny ciepły blond. dziękuję za ewentualną odp
Jak zawsze robiłaś skandynawskim to weź wodę 12%, bo skandynawski jest dość mocny


Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
agatko buzki nie smaruje niczym tzn zadnymi samoopalaczami uwazam ze skora musi oddychac na twarzy nakladam lekki podklad i puder roz latem bronzer przed latem lykam np belisse sun takie suplementy pomagajace w szybszym opalaniu i nadaniu kolorku pozniej slonko robi swoje cale lato korzystam z balsamu brazujacego
i kiedy sa wakacje lato nie jestem blada a musnieta sloncem swarek nie cierpie brazu tez nie dosc ze postarza to niszczy skore w mlodym wieku sie o tym nie mysli bo i nic specjalnego na skorze nie widac dlatego jedni wygladaja mlodo na swoj wiek a inni w mlodym wieku sa juz zniszczeni
Ja też nie lubię mocnej opalenizny.
A na puder brązujący się czaję ale kupię dopiero w marcu-czaję się na jeden taki fajny
A w ogóle kupiłam dzis ten podkład Bourjois HM serum-nowszą wersję. Ciekawe czy mi przypasuje, wydaje sie byc ok, taki lekki, nawilżający
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 13:09   #2780
sylffka
Raczkowanie
 
Avatar sylffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 136
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jak zawsze robiłaś skandynawskim to weź wodę 12%, bo skandynawski jest dość mocny




Ja też nie lubię mocnej opalenizny.
A na puder brązujący się czaję ale kupię dopiero w marcu-czaję się na jeden taki fajny
A w ogóle kupiłam dzis ten podkład Bourjois HM serum-nowszą wersję. Ciekawe czy mi przypasuje, wydaje sie byc ok, taki lekki, nawilżający
tak też myślałam... dziękuję ślicznie!
__________________
Dyplomacja to powiedzieć komuś ,,spier.......,, w taki sposób, żeby poczuł radość na myśl o zbliżającej się podróży
sylffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:13   #2781
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

oto moj wieeeelki odrost 3ms po farbowaniu kto sie boi patrzec to niech zamyka oczywlosy mi prawdopodobnie szybko rosna bo patrzac na taki wielki odrost moglabym zapuszczac naturalkiale oczywiscie nic z tego ...juz odliczam do 18
wloski przetluszczone przygotowane do farbowankai do grzywki rzecz jasna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjecie1151.jpg (69,8 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjecie1153.jpg (68,9 KB, 69 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-02-25 o 13:14
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:14   #2782
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Widzę że i tobie moje c12 podeszlo?

Zmyłam i powiem wam ze jestem z siebie dumna nie ma plam! ani jednej! boska jestem nie ma co... farbowalam jakies 40 minut plus 50 minut trzymalam
teraz siedze z maska, a potem ide robic loczki caskadowe
to najlepiej mi humor poprawi
no jak narazie najlepsza
i od spodu postanowilam ,ze bede odrosty farbowac na ciemny blond ,jasny braz
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:15   #2783
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
oto moj wieeeelki odrost 3ms po farbowaniu kto sie boi patrzec to niech zamyka oczywlosy mi prawdopodobnie szybko rosna bo patrzac na taki wielki odrost moglabym zapuszczac naturalkiale oczywiscie nic z tego ...juz odliczam do 18
wloski przetluszczone przygotowane do farbowankai do grzywki rzecz jasna
O jejku ale wyhodowałas, ja bym już z takim nie wytrzymała, zresztą ja mam cienkie i proste włosy więc u mie byłoby widać, u Ciebie moze miesza się w burzy loków
Ale nie wydaje się ciemny, jakiś taki blond mogę powiedziec i chyba ciepły?

I koniecznie daj dziś zdjęcia po, tez góry głowy jak możesz takie jak teraz i grzywki nowej oczywiście, może być do klubu

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-02-25 o 13:16
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:21   #2784
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Ja już ogarnięta, teraz czekam jak na szpilkach aż Tż wróci i pójdziemy do kina ale to dopiero 18-19 Zrobiłam kilka fotek zaraz wstawię



Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny maliny polećcie jakiś dobry płyn brązujacy (mleczko, taki balsam) to ciała i osobny do twarzy. Jestem bardzo blada, może się czymś wysmaruję, ale nie wiem czym.
Mam zamiar za jakis miesiąc kupic puder brązujący do twarzy i chcę się troszkę opalić
Poczułam wiosnę
Ja Ci mogę polecać bo dużo próbowałam Moim ulubionym było mleczko Garniera, które pokazała Caskada ale niestety u nas już nie ma, nie wiem czemu Teraz używam Dove shimmer glow i też jest świetny, po żadnym z nich nie ma efektu pomarańczki ani smug, oczywiście trzeba dobrze rozsmarować to klucz do sukcesu
Ale, np. Ziajii sopot NIE POLECAM NIKOMU pomarańcza ze smugami i okropnie śmierdzi Za to czytałam duuuużo dobrego o Lirene tym do ciemnej karnacji (bo tego do jasnej prawie nic nie widać . A ja aktualnie smaruję się 1x na tydz. samoopalaczem St. Moriz jest świetny bo ma ciemny kolor i od razu widać go na skórze odkryłam go dzięki Buahhot




Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziewczyny to nie mlecze tylko RUCOLA!!! hahahah
macie ten Wasz mleczyk
heheheeh a Ty nie bądź taka mądra

Cytat:
Napisane przez magda*M Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Troszkę się naśmiałam sama z siebie jak zaczęłam od pierwszego wątku czytać, później co kilka postów patrzyłam czy znajdę to czego szukam, póżniej co kilka stron przerzucałam i tak dotarłam do końca waszych "pogaduszek" . Troszkę macie tempo, trzeba przyznać
Zdążyłam juz się zorientować, że jestescie tutaj prawie same stałe bywalczynie wątku ale spróbuję się tutaj wtrącić
Blondynką nie jestem ale chciałam być i mi się nie udało (zaraz napiszę dlaczego), teraz mam na głowie dziką śliwkę i niby mi ładnie, bo jestem naturalną brunetką ale jednak korci mnie taki ładny, naturalny, chłodny nie za jasny blondzik.
Jakieś dwa lata temu miałam u fryzjera robioną dekoloryzację z ciemnego brązu i np i oczywiście dość długo chodziłam z rudawymi włosami. Później zaczęłam testować wszystkie farby drogeryjne z jasnych blondów (najładniej chyba wychodziły mi takie perłowe, beżowe odcienie). I pewnie bym została przy takich włosach a nie kombinowała z ciemnymi farbami, tyle tylko, że te drogeryjne farby (jasne i bardzo jasne blondy) nie pokrywały mi w ogóle siwych włosów . A mam ich dość sporo niestety, najwięcej na skroniach (sprawcą są prawdopodobnie okrutne geny), ponieważ nie mam wieku wskazującego na taką ilość siwych włosów (wydaje mi się, że jakieś 50%).
No i teraz właśnie pytania do was dziewczyny.
Czy jest tu jakaś kobitka, która ma podobny problem i daje radę zafarbować blondami te siwe włosy?
Jak tu teraz zejść z takiej śliwki, na jakiś chociaż na razie ciemny blond?
Słyszałam coś o mieszaniu drogeryjnych farb z jednego poziomu np. naturalny blond z beżowym blondem i to powinno zafarbować siwe włosy (prawda?)
Mogę zacząć kombinować z farbowaniem, bo oczywiście jak zmieniałam kolor to mnie poniosło i zmieniłam również fryzurę na krótką, także nie będzie szkoda jak się troszkę zniszczą (chociaz oczywiście zaczęłam zapuszczać- znowu...)
Jeśli odpiszecie chociaż na część moich pytań będę wdzięczna
Pozdrawiam
wiem, że natural&easy ma też serie grey expert i tam jest jeden bardzo ładny jasny blond



Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Widzę że i tobie moje c12 podeszlo?

Zmyłam i powiem wam ze jestem z siebie dumna nie ma plam! ani jednej! boska jestem nie ma co... farbowalam jakies 40 minut plus 50 minut trzymalam
teraz siedze z maska, a potem ide robic loczki caskadowe
to najlepiej mi humor poprawi
super, że dobrze wyszło czekamy na fotki

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Caskada łooo raju rzeczywiście odrost mega no ale dziś już będzie piękniutko, nie mogę się doczekać
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:21   #2785
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Agatko pytałam Tż to się śmieję do teraz mówi że czytał opinie i się nie zdecydował bo jakaś babka pisała ze po paru godzinach wyglądała jakby miała żółtaczkę i że za krótkotrwałe to jest że niby pierwsze dni to ładnie wygląda a potem niezbyt no chyba że byś się nie myła to dłużej, że to wszystko oparte na zasadzie samoopalacza tak mi powiedział.
Zresztą żeby utrzymać opaleniznę trzeba co tydzień sesje powtarzać nie wiem czy to warte kasy ale jeśli Ci nie szkoda to spróbuj każdemu co innego może pasować wiadomo
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:23   #2786
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
O jejku ale wyhodowałas, ja bym już z takim nie wytrzymała, zresztą ja mam cienkie i proste włosy więc u mie byłoby widać, u Ciebie moze miesza się w burzy loków
Ale nie wydaje się ciemny, jakiś taki blond mogę powiedziec i chyba ciepły?

I koniecznie daj dziś zdjęcia po, tez góry głowy jak możesz takie jak teraz i grzywki nowej oczywiście, może być do klubu
no mi tez ciezko bylo czekac ale musialam teraz odrazu sie zapisuje
tak wstawie zdjecia po farbowaniu ale jutrodzis juz nie zdaze bo wiadomo mam zajete wieczorki moimi chlopakami
tam mam taki jakis zloty jasny braz cieply kolor
oczywiscie na fotach z odrostem zrobilam przedzialek normalnie nie robie ...tak lepiej widac odrost ...a na codzien zaczesywalam wloski do tylu w koka i juz ..



podbijam DOVE tez jest dobre ...mialam rowniez..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-02-25 o 13:27
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:27   #2787
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

No dobra wklejam, musiałam pozmniejszać Światło dzienne, Matrix 10AV po pierwszym myciu, jak na razie jest jeszcze chłodno
Specjalnie dla Kochaneczki odrost (mam nadzieję, że dobrze widać ) a dla Agatki włosy z tyłu no i bonusowo kilka fotek nuuuudzi mi się dziś strasznie i już nie mogę wysiedzieć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2250363.jpg (32,9 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2250365.jpg (39,7 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2250368.jpg (41,7 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2250374r.jpg (37,7 KB, 105 załadowań)
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:27   #2788
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

jeszcze mi mówi że trzeba unikać długich kąpiel i basenów bo się dowiadywał a on na basen chodzi
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:32   #2789
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

snowhitee
a ten Moriz gdzie mozna kupić?
Ślicznie wyglądasz, bluzeczka super, mój kolor
A wloski kolor piękny,geste i lśniące
Widzę że fryzurka całkiem inna, był trójkąt ostry, jest na prosto teraz

caskada
ok, to jutro czekam na zdjęcia

Lady
a to szkoda mi kasy, wole na przedłuzanie trzymac
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:35   #2790
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
wiem, że natural&easy ma też serie grey expert i tam jest jeden bardzo ładny jasny blond
Niestety też już próbowałam...
Wypróbowałam wszystkie drogeryjne oprócz pozostałych wyrobów schwarzkopfa, typu palette itp.
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.