Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-21, 17:43   #2191
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tak, na niektórych uczelniach mój rocznik już tak bedzie miał
A u nas to niewiadomo bo niby na drugim roku powinnam mieć seminarium, wybierać promotora a tu ani widu ani słychu.
ja wybierałam promotora dopiero na 3 roku moje studia są 3,5 letnie i nasz promotor w ogóle na pierwszym semestrze w ogóle nam nie robił seminarek, bo powiedział, że to kompletna głupota, za wcześnie na to i miał rację, bo nikomu w głownie nie było jeszcze wtedy pisanie pracy
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dokładnie.. nie oszukujmy się - ale nowego wzoru matematycznego czy nowych zasad księgowości czy logostyki taki piszący nie wymyśli
Zresztą nawet jak przeczyta się na jakiś konkretny temat w kilku książkach - i samemu w głowie ułoży jedną całość/ taką kwintesencję tego to i tak trzeba podać przypis (bo w końcu nie my to wymyślilismy smai a wiemy to z książek), co jak dla mnie jest głupotą bo jak tu przypis, jak czytało sie kilka różnych książek
Ale wszystko da się zrobić tak by było pięknie
no dokładnie ta praca to taki pic na wodę jakby nie wystarczyło tylko zrobić egzaminu na koniec studiów z tych pytań, których trzeba uczyć się do obrony bo ta praca to tylko czysta formalność a i tak niektórzy (w tym np. ja) piszą na temat w ogóle nie związany z kierunkiem studiów, więc w ogóle tego nie kumam, moim zdaniem to całkowicie zbędne
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 17:46   #2192
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dokładnie.. nie oszukujmy się - ale nowego wzoru matematycznego czy nowych zasad księgowości czy logistyki taki piszący nie wymyśli
Zresztą nawet jak przeczyta się na jakiś konkretny temat w kilku książkach - i samemu w głowie ułoży jedną całość/ taką kwintesencję tego to i tak trzeba podać przypis (bo w końcu nie my to wymyśliliśmy sami a wiemy to z książek), co jak dla mnie jest głupotą bo jak tu przypis, jak czytało się kilka różnych książek
Ale wszystko da się zrobić tak by było pięknie
Ja tez wielu rzeczy nie wiedziałam - ale od tego jest promotor by wytłumaczyć i z Tobą współpracować



No ja myślę, też nad tym 9.22 bo kolor w avku mi się podoba - za to ten z próbnika mnie przeraża

A idź tylko nie nakupuj za dużo, żeby nas tu nie kusić jakimiś nowościami
Noo właśnie mnie też ten na próbniku przeraża

Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
a na jakim kierunku studiujesz?
Kosmetologia.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Czyli praktycznie będzie jakby to samo tylko bez mgr?
No bo przecież teraz też oprócz pisania magisterki są pytania z tego czego się uczyliśmy podczas studiów..

Coraz łatwiej widzę.. I jak wtedy ten tytuł będzie się nazywał? Bo rozumiem, że po tym będzie wyższe ale chyba nie magisterskie bo to jakieś jaja będą..?
Noo nie to samo. Bo bedzie egzamin i bedzie o wiele wiecej pytań niż teraz

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja wybierałam promotora dopiero na 3 roku moje studia są 3,5 letnie i nasz promotor w ogóle na pierwszym semestrze w ogóle nam nie robił seminarek, bo powiedział, że to kompletna głupota, za wcześnie na to i miał rację, bo nikomu w głownie nie było jeszcze wtedy pisanie pracy

no dokładnie ta praca to taki pic na wodę jakby nie wystarczyło tylko zrobić egzaminu na koniec studiów z tych pytań, których trzeba uczyć się do obrony bo ta praca to tylko czysta formalność a i tak niektórzy (w tym np. ja) piszą na temat w ogóle nie związany z kierunkiem studiów, więc w ogóle tego nie kumam, moim zdaniem to całkowicie zbędne
Ja mam 3-letnie studia. A na 4 semestrze jestem teraz, niby na 3 mieliśmy w planie seminarke ale jakby jej nie było
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 17:47   #2193
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość


Kosmetologia.
Wow super kierunek.
A tak przy okazji spytam mieliście już może coś nt.leczenia łojotokowego zapalenia skóry?
pytam bo kosmetologia powiązana trochę z dermatologią. od b.dawna przerabiam ten temat(łzs
) i jestem głodna nowinek

Edytowane przez julisari
Czas edycji: 2011-03-21 o 17:48
julisari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 17:50   #2194
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja wybierałam promotora dopiero na 3 roku moje studia są 3,5 letnie i nasz promotor w ogóle na pierwszym semestrze w ogóle nam nie robił seminarek, bo powiedział, że to kompletna głupota, za wcześnie na to i miał rację, bo nikomu w głownie nie było jeszcze wtedy pisanie pracy

no dokładnie ta praca to taki pic na wodę jakby nie wystarczyło tylko zrobić egzaminu na koniec studiów z tych pytań, których trzeba uczyć się do obrony bo ta praca to tylko czysta formalność a i tak niektórzy (w tym np. ja) piszą na temat w ogóle nie związany z kierunkiem studiów, więc w ogóle tego nie kumam, moim zdaniem to całkowicie zbędne
U mnie było już na 3 roku seminarium - nawet mieliśmy odrębny przedmiot o pisaniu prac y mgr
i co semestr musieliśmy oddawać po jednym rozdziale pracy bo inaczej nie dostawało się wpisu.. uważam, że to dobre bo tak to w miarę systematycznie się trzeba zmusić do pisania i nie robi się tego na ostatni gwizdek.. Chociaż mnie to akurat nie pomogło bo na ostatnim semestrze zmieniłam promotora i temat


Niby formalność, ale ile trzeba się namęczyć by "spłodzić to dzieło"
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 17:52   #2195
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Niby formalność, ale ile trzeba się namęczyć by "spłodzić to dzieło"
a potem się uzewnętrzniać przed komisją
julisari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 17:54   #2196
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
U mnie było już na 3 roku seminarium - nawet mieliśmy odrębny przedmiot o pisaniu prac y mgr
i co semestr musieliśmy oddawać po jednym rozdziale pracy bo inaczej nie dostawało się wpisu.. uważam, że to dobre bo tak to w miarę systematycznie się trzeba zmusić do pisania i nie robi się tego na ostatni gwizdek.. Chociaż mnie to akurat nie pomogło bo na ostatnim semestrze zmieniłam promotora i temat


Niby formalność, ale ile trzeba się namęczyć by "spłodzić to dzieło"
trochę osób zmienia na koniec temat tylko później trzeba się spiąć i pisać szybko
Mi zawsze TŻ może pomóc ale jak dotąd ani razu go nie poprosiłam o pomoc
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 17:56   #2197
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
trochę osób zmienia na koniec temat tylko później trzeba się spiąć i pisać szybko
Mi zawsze TŻ może pomóc ale jak dotąd ani razu go nie poprosiłam o pomoc
Jesteś dzielna piszesz sama, a TŻ jakby co w pogotowiu
julisari jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 17:58   #2198
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
Wow super kierunek.
A tak przy okazji spytam mieliście już może coś nt.leczenia łojotokowego zapalenia skóry?
pytam bo kosmetologia powiązana trochę z dermatologią. od b.dawna przerabiam ten temat(łzs
) i jestem głodna nowinek
No z dermatologią nawet bardzo powiązana
Miałam napewno AZS, a ŁZS wiem ze było wspomniane ale nie wiem czy juz tak dokładnie było omawiane, musiałabym do notatek zajrzeć, ale chyba nie.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 17:58   #2199
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Noo nie to samo. Bo bedzie egzamin i bedzie o wiele wiecej pytań niż teraz
Niby tak.. ale ja wiem.. mieszane mam uczucia co do tego..
To trochę jest nie fair w stosunku do osób które musiały pisać te prace - ile na to straciły czas i nerwów.. trzeba zebrać materiał i jakoś to ogarnąć..
a taki egzamin? mało jest dziobaków które uczą się bezmyślnie byle wykuć na blache? co to dla nich za problem..
Sama nie wiem czy to takie dobre..

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
trochę osób zmienia na koniec temat tylko później trzeba się spiąć i pisać szybko
Mi zawsze TŻ może pomóc ale jak dotąd ani razu go nie poprosiłam o pomoc
U nas ja byłam jedyna Ale nie żałuję Jest co wspominać
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 17:59   #2200
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Witajcie

w koncu wiosna

ale jestem zmęczona bardzo dzisiejszym dniem, poza tym przeuczona i przejedzona...wziełam festiwal pizzy w pizzy hut i nie mogę sie teraz ruszac

popilnuje kanapy i poczytam co naskrobałyscie przez dziesiejszy dzionek
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:02   #2201
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Niby tak.. ale ja wiem.. mieszane mam uczucia co do tego..
To trochę jest nie fair w stosunku do osób które musiały pisać te prace - ile na to straciły czas i nerwów.. trzeba zebrać materiał i jakoś to ogarnąć..
a taki egzamin? mało jest dziobaków które uczą się bezmyślnie byle wykuć na blache? co to dla nich za problem..
Sama nie wiem czy to takie dobre..



U nas ja byłam jedyna Ale nie żałuję Jest co wspominać
Hmmm no nie wiem.. wkuj na blache 30-40 przedmiotów z całych 3 lat to wcale nie tak łatwo Ja jakbym sie miała tego wszystkiego wkuć to nie wiem czy by mi rok starczył Z samej chemii tych związków jest tyle Do egzaminu wkuwałam 2 tygodnie a jeszcze wszystkiego nie wkułam

A system edukacji sie niestety cały czas zmienia. Tak jak zmieniły sie matury, tak i te egzaminy sie mogą zmienić.
A prace nawet jak ktoś sie uprze może ktoś za ciebie napisać.
Wszystko ma plusy i minusy.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 18:03   #2202
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Witajcie

w koncu wiosna

ale jestem zmęczona bardzo dzisiejszym dniem, poza tym przeuczona i przejedzona...wziełam festiwal pizzy w pizzy hut i nie mogę sie teraz ruszac

popilnuje kanapy i poczytam co naskrobałyscie przez dziesiejszy dzionek
hehe posiedź posiedź
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:06   #2203
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
to nic w porównaniu ztym co ja miałam w domu pewnego wieczorku siedze sobie jak zwykle przy kompie ...było wtedy lato więc okna otwrte cały czas bo gorąco...i słysze co jakiś czas takie szmery ,trzepotanie ale takie 3-5 sekundowe , jakby mi coś koło nóg przeleciało sprwadzałam nawet na podłodze i Tż też akurat przyszedł z pracy zbliżał się fajny filmik w telewizji więc zgasiłam kompa i się położyłam w łóżeczku. nie minęło 15minut (ciemno w całym pokoju tylko telewizor grał) nagle patrze na zasłonie coś mi mignęło ,a że były białe to widać jak na dłoni. ja patrze a tu coś lezie po zasłonie zza kompa wychodzi do góry .Matko jak się zerwałam nie wiedziałam co robić ,szybko Tż obudziłam i pytam co to jest?! a to jakię czarne i wielkie jak dłoń kształt nie do określenia lezie dalej do góry!!! światło w ruch i patrzymy ...onw szoku ja w jeszcze większym zeszło z zasłony i poszło na rolete w oknie ,zaczęliśmy ją podnosić a to zaczęło się dźwigadź jakby miało odlecieć za chwile .I wiecie co to było? ... Nietoperz!!! matko nie widzieliśmy jak to wygonić ,złapać się nie da co robić ,w końcu Tż wymyślił że weżmiemy odkurzacz i zasyśniemy do do rury i wypuścimy na dwór. i tak też zrobiliśmy tylko że to zwirze wpadło do odkurzcza w pierw szok ,a potem biegiem z tym odkurzczem na dwór przed blok. Ale jak to coś wyjąć z worka .Stoimi przed blokiem jak para idiotów i gapimy się na stojący odkurzacz 24.00w nocy w końcu Tż poszedł ztym workiem na śmietnik i połóżył go tak żeby ten nietoperek mógł się wydostać.O Boże co to było ...Spać nie mogłam bo mi się wydawało że ciągle coś widze na ścianach uraz został do dziś i przed wyjściem z domku zanim się ściemni zamykam wszystkie okna
Ojejku ja to chyba bym umarła.Nie lubię takich stworków
a na pająki reaguje dokładnie tak tylko towarzyszy mi jeszcze rozdarty r..j
Dziękujeza koment i mam nadzieje ze Ci się przydały fotki.


eNchaNted
wiesz za co.Ale mnie zawstydziłaś

Kikulka
NIE!!!! Nie zrobiłam placuszków dlatego ze mnie zdenerwowałaś.
Co ty sobie myślisz ze możesz pogrywać sobie z moimi kubkami smakowymi.Jak już dorwałam wizje na placki Ty musiałaś wyjechać z pomidorówka.Pomyślałam a co tam zrobię.Ale ze nie miałam marchewki w domu i już nic mi się nie chciało robić.Zjadłam zapiekankę na bułce z wędliną cebula ogórkiem kiszonym i serem zapieczona w piekarniku.

Bunny
to gratuluje sukcesu.Ciekawa jestem jak się dziś Tz odwdzięczy za taki obiadek
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:09   #2204
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Hmmm no nie wiem.. wkuj na blache 30-40 przedmiotów z całych 3 lat to wcale nie tak łatwo Ja jakbym sie miała tego wszystkiego wkuć to nie wiem czy by mi rok starczył Z samej chemii tych związków jest tyle Do egzaminu wkuwałam 2 tygodnie a jeszcze wszystkiego nie wkułam

A system edukacji sie niestety cały czas zmienia. Tak jak zmieniły sie matury, tak i te egzaminy sie mogą zmienić.
A prace nawet jak ktoś sie uprze może ktoś za ciebie napisać.
Wszystko ma plusy i minusy.
To fakt
Chociaż z tym wkuwaniem przedmiotów.. zapewne też będzie jakaś lista pytań albo choć zakres tego co trzeba umieć

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hehe posiedź posiedź
Nowy avek czy ja po prostu już za dużo przy kompie dziś siedzę?

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Bunny
to gratuluje sukcesu.Ciekawa jestem jak się dziś Tz odwdzięczy za taki obiadek
Jak to jak? W końcu Bunny nie wyzdrowiała do końca
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:11   #2205
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ojejku ja to chyba bym umarła.Nie lubię takich stworków
a na pająki reaguje dokładnie tak tylko towarzyszy mi jeszcze rozdarty r..j
Dziękujeza koment i mam nadzieje ze Ci się przydały fotki.

Kikulka
NIE!!!! Nie zrobiłam placuszków dlatego ze mnie zdenerwowałaś.
Co ty sobie myślisz ze możesz pogrywać sobie z moimi kubkami smakowymi.Jak już dorwałam wizje na placki Ty musiałaś wyjechać z pomidorówka.Pomyślałam a co tam zrobię.Ale ze nie miałam marchewki w domu i już nic mi się nie chciało robić.Zjadłam zapiekankę na bułce z wędliną cebula ogórkiem kiszonym i serem zapieczona w piekarniku.
Ja też nie znoszę pająków i od razu panikuję jak jakiegoś widzę kiedyś się ich nie bałam, jak byłam mała potrafiłam złapać i nóżki wyrywać (oj no co ) i chyba dlatego tak na starość się w głowie poprzestawiało, że teraz się ich boję, że się zemszczą za krzywdy z przeszłości
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nowy avek czy ja po prostu już za dużo przy kompie dziś siedzę?
nowy, zmieniłam na wiosnę

może ja też jakoś zachoruję, żeby mnie tak TŻ poleczył zadzwonię dziś do niego i poudaję, że mam katar
no i napisałabym coś w klubie, ale chyba jeszcze się wstrzymam, żeby nie zapeszać...
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:13   #2206
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ja też nie znoszę pająków i od razu panikuję jak jakiegoś widzę kiedyś się ich nie bałam, jak byłam mała potrafiłam złapać i nóżki wyrywać (oj no co ) i chyba dlatego tak na starość się w głowie poprzestawiało, że teraz się ich boję, że się zemszczą za krzywdy z przeszłości

nowy, zmieniłam na wiosnę

może ja też jakoś zachoruję, żeby mnie tak TŻ poleczył zadzwonię dziś do niego i poudaję, że mam katar
no i napisałabym coś w klubie, ale chyba jeszcze się wstrzymam, żeby nie zapeszać...
Avek super

Ja jak byłam mała nie bałam się ani robali ani myszy.. nic..
a teraz.. jak zobaczę pierwsza sprtalam

Hehe to wiesz kichnij ze dwa razy do słuchawki


ADZI !!
"Użyj białego octu aby uwydatnić refleksy w kolorze blond a octu jabłkowego, aby uwydatnić refleksy o kasztanowych barwach."

A Ty przecież korzystasz z jabłkowego - może przerzuć się na biały ?

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-03-21 o 18:18
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:36   #2207
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Avek super

Ja jak byłam mała nie bałam się ani robali ani myszy.. nic..
a teraz.. jak zobaczę pierwsza sprtalam

Hehe to wiesz kichnij ze dwa razy do słuchawki
dziękuję ale jakiś taki słaby jakościowo chyba

myszy się nie boję tylko pająków i robali, są obrzydliwe, a to w jaki sposób pająk się porusza przyprawia mnie o ciary.

A jak w wakacje byłam z TŻ w domku nad jeziorem to właśnie siedzieliśmy sobie na tarasie w nocy i coś chrobotało pod podłogą. Ciemno jak w D, ja siedzę przestraszona i mówię - jak nic, duchy
i już w nocy nie schodziliśmy do piwnicy, dopiero rano weszliśmy, bo się pokapowaliśmy, że na pewno jakiś zwierzak wlazł, ale strach zaglądać, bo jakby był jakiś wielki to w nocy mógłby zaatakować po ciemku.
Ale właśnie okazało się, że myszka wlazła i się zagubiła, a chrobotanie było dlatego, że zaczęła się wgryzać w drzwi, żeby wyjść fajna taka polna mycha

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

a dziewczynki mam jeszcze pytanie odnośnie tej pracy lic...

jak sobie piszę piszę tekst z książki, daję przypis, później biorę drugą książkę i daję nowy przypis, a zaraz wracam do tej pierwszej książki i jak muszę dać przypis to mam znowu wpisać całość? tj. autora, tytuł, wydawnictwo itp? powtarzać tą całość czy jest jakiś skrót do tego? :/
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:40   #2208
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no nieuniknione, jasne wszyscy przepisują
tzn, nieuniknione jest zmienianie czy moge wszystko normalnie przepisaywać i wstawiać w przypisy?

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kurde, mnie za pół roku też pisanie pracy czeka. A ja nawet nie wiem jak to sie robi, jak to wygląda, nic zero
tak jak Kitkulka mówi, wszystko Ci powiedzą

Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
ja już to na szczęście mam za sobą ale ponoć mają odejść od pisania prac mgr na rzecz egzaminu z toku studiów, tak mi się coś obiło o uszy
Słyszałyście o takiej koncepcji?
tak słyszałam, ale u mnie jej nie stosują

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dokładnie.. nie oszukujmy się - ale nowego wzoru matematycznego czy nowych zasad księgowości czy logistyki taki piszący nie wymyśli
Zresztą nawet jak przeczyta się na jakiś konkretny temat w kilku książkach - i samemu w głowie ułoży jedną całość/ taką kwintesencję tego to i tak trzeba podać przypis (bo w końcu nie my to wymyśliliśmy sami a wiemy to z książek), co jak dla mnie jest głupotą bo jak tu przypis, jak czytało się kilka różnych książek
Ale wszystko da się zrobić tak by było pięknie
Ja tez wielu rzeczy nie wiedziałam - ale od tego jest promotor by wytłumaczyć i z Tobą współpracować



No ja myślę, też nad tym 9.22 bo kolor w avku mi się podoba - za to ten z próbnika mnie przeraża

A idź tylko nie nakupuj za dużo, żeby nas tu nie kusić jakimiś nowościami
czyli co, jak wezmę teskt, pozmieniam szyk zdania, słowa pozamieniam na synonimy to i tak daje przypis? Całą pracę będę miała w przypisach? wiem, może to głupie, że dopiero teraz pytam, ale u mnie na uczelni zdania są podzielone, każdy promotor inaczej mówi
jutro się jeszcze dopytam swojej promotorki kochanej

aa kupiłam limitowany puder rozswietlajacy z essence, za... uwaga 3,99 a ostatnio gdzies widzialam na yt u kogos i pomyslalam sobie "oo fajnie byłoby go miec"

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję ale jakiś taki słaby jakościowo chyba

myszy się nie boję tylko pająków i robali, są obrzydliwe, a to w jaki sposób pająk się porusza przyprawia mnie o ciary.

A jak w wakacje byłam z TŻ w domku nad jeziorem to właśnie siedzieliśmy sobie na tarasie w nocy i coś chrobotało pod podłogą. Ciemno jak w D, ja siedzę przestraszona i mówię - jak nic, duchy
i już w nocy nie schodziliśmy do piwnicy, dopiero rano weszliśmy, bo się pokapowaliśmy, że na pewno jakiś zwierzak wlazł, ale strach zaglądać, bo jakby był jakiś wielki to w nocy mógłby zaatakować po ciemku.
Ale właśnie okazało się, że myszka wlazła i się zagubiła, a chrobotanie było dlatego, że zaczęła się wgryzać w drzwi, żeby wyjść fajna taka polna mycha
ja chce gdzies się wybrać na majowke z TZtem, w tym roku nie chcemy jechac ze znajomymi, z reszta jakos ostatnio nie mozemy sie z nimi dogadac w skrocie: nie znajomi co roku spędzaliśmy majówkę przynajmniej w 6tke, ale w tym roku tego nie widzę
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:43   #2209
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tzn, nieuniknione jest zmienianie czy moge wszystko normalnie przepisaywać i wstawiać w przypisy?

czyli co, jak wezmę teskt, pozmieniam szyk zdania, słowa pozamieniam na synonimy to i tak daje przypis? Całą pracę będę miała w przypisach? wiem, może to głupie, że dopiero teraz pytam, ale u mnie na uczelni zdania są podzielone, każdy promotor inaczej mówi
jutro się jeszcze dopytam swojej promotorki kochanej
można przepisywać jak leci u mnie większość tak robiła, czasem coś zmieniła, ale przypis wstawić i tak trzeba, musi być źródło skąd się to wzięło Twoje rozumowanie
same przypisy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 18:44   #2210
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Yatta
wiem z tym octem ale mi tez ten dziala.
A powiedz mi wczoraj wklejałaś ling do wątku jak prostować włosy bez prostownicy i szczotki a ze byłam w pracy to nie mogłam obejrzeć.Teraz szukam i nie mogę znaleźć.Prześlesz jeszcze raz
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:49   #2211
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
można przepisywać jak leci u mnie większość tak robiła, czasem coś zmieniła, ale przypis wstawić i tak trzeba, musi być źródło skąd się to wzięło Twoje rozumowanie
same przypisy
no i okej to to, co zmieniałam, muszę wziąć w przypis. Jutro jeszcze dopytam się. Dziś znalazłam pięęękny artykuł, idealnie pasujący w całości do mojego trzeciego rozdziału skserowałam, bo już nie miałam dziś siły pisać
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:49   #2212
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Kikulka
takie stare a ie myszki boja
Ale bez jaj ja jak widzę pająka to jest takie darcie r...ja ze chyba cała ulica mnie słyszy a tato to już od razu wie o co chodzi i idzie z na niego.
Ale naprawdę ja to tak przezywam ze nie raz się częse.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:52   #2213
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no i okej to to, co zmieniałam, muszę wziąć w przypis. Jutro jeszcze dopytam się. Dziś znalazłam pięęękny artykuł, idealnie pasujący w całości do mojego trzeciego rozdziału skserowałam, bo już nie miałam dziś siły pisać
hehe ja w książce znalazłam idealny rozdział do mojego podrozdziału
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kikulka
takie stare a ie myszki boja
Ale bez jaj ja jak widzę pająka to jest takie darcie r...ja ze chyba cała ulica mnie słyszy a tato to już od razu wie o co chodzi i idzie z na niego.
Ale naprawdę ja to tak przezywam ze nie raz się częse.
ja to samo
raz mi wlazł taki olbrzym to się darłam i obudziłam wszystkich, a drugim razem też w nocy zauważyłam, że taki wielki łazi po podłodze dobrze, że go zauważyłam przed zaśnięciem, bo co to by było, gdyby mi taki wlazł na mnie zatłukłam dziada sama, chociaż bałam się jak nie wiem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:55   #2214
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hehe ja w książce znalazłam idealny rozdział do mojego podrozdziału
haha aaa rozdziały w cudzych książkach też mi pasują
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:57   #2215
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
haha aaa rozdziały w cudzych książkach też mi pasują
no dlatego ja sobie piszę piszę, wywalę jakieś zdanie, w następnym zmienię, daję przypis, a później lecę z TAMŻE TAMŻE TAMŻE
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 19:00   #2216
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hehe ja w książce znalazłam idealny rozdział do mojego podrozdziału

ja to samo
raz mi wlazł taki olbrzym to się darłam i obudziłam wszystkich, a drugim razem też w nocy zauważyłam, że taki wielki łazi po podłodze dobrze, że go zauważyłam przed zaśnięciem, bo co to by było, gdyby mi taki wlazł na mnie zatłukłam dziada sama, chociaż bałam się jak nie wiem
No takie grubasy są najgorsze.To dopiero obrzydliwość
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 19:07   #2217
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

lecę dziewczynki wracam za jakiś czas, muszę odpocząć od kompa, bo mi oczy wypali
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 19:16   #2218
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie nie, niczym nie musiałam już podpinać, bo go się zwija
wklejam jego instrukcję obsługi, kroczek po kroczku
za✂✂✂isty
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 19:19   #2219
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Dziewczyny wstawiacie foty z wiocha pl.
A ja wam wstawię film dokumentalny.Ostrzegam trwa ok godz.4 lub 5 części po15 minut ale jak to oglądałam to brakło mi szarych komórek aby sobie to wszystko pookładać.Nie chce nikogo obrazić ale to co pokazane jest w tym filmie to wiocha na całego.Z reszta jak będziecie mieć chwile to zobaczcie i oceńcie.Polecam obejrzeć cale 5 czesci.
http://www.youtube.com/watch?v=WbWucCJXiNw
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 19:24   #2220
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
eNchaNted
wiesz za co.Ale mnie zawstydziłaś
Fakty są faktami kochana


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nowy avek czy ja po prostu już za dużo przy kompie dziś siedzę?
Nowy i jaki ładny


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ja też nie znoszę pająków i od razu panikuję jak jakiegoś widzę kiedyś się ich nie bałam, jak byłam mała potrafiłam złapać i nóżki wyrywać (oj no co ) i chyba dlatego tak na starość się w głowie poprzestawiało, że teraz się ich boję, że się zemszczą za krzywdy z przeszłości

nowy, zmieniłam na wiosnę

może ja też jakoś zachoruję, żeby mnie tak TŻ poleczył zadzwonię dziś do niego i poudaję, że mam katar
no i napisałabym coś w klubie, ale chyba jeszcze się wstrzymam, żeby nie zapeszać...
Ja też świruje na widok pająków, chyba od malca.
Za to uwielbiałam się bawić....dżdżowniczkami

Napisz.. nie zapeszysz, tylko wspomożesz szczęście


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
aa kupiłam limitowany puder rozswietlajacy z essence, za... uwaga 3,99 a ostatnio gdzies widzialam na yt u kogos i pomyslalam sobie "oo fajnie byłoby go miec"

ja chce gdzies się wybrać na majowke z TZtem, w tym roku nie chcemy jechac ze znajomymi, z reszta jakos ostatnio nie mozemy sie z nimi dogadac w skrocie: nie znajomi co roku spędzaliśmy majówkę przynajmniej w 6tke, ale w tym roku tego nie widzę
Taka taniocha? Daj znać jak ten puder
Limitówki z essences bywają bardzo fajne

Też miałam plany na majówkę, ale niestety nie dostanę urlopu.
Ale za to, w ramach tego, jedziemy 20 kwietnia (przed świętami) na 3 dni do zakopanego
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.