Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-01, 21:58   #2311
joanna871
Raczkowanie
 
Avatar joanna871
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 101
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

a dziekuje kochana ale nawet nie wiesz ile klopotu z takimi wlochami 2mce temu miałam dłuzsze niz te na pierwszym zdjęciu ,teraz mam prawie jak te na ostatnim bo troche przycielam koncowki ,mam nadzieje ze szybko odrosna bo nie umiem sobie ich ulozyc i sa bardziej wycieniowane czego te zaluje ale zdrowsze a mi na szczescie szybko wlosy rosna ;p

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez miki223 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo chciałabym osiągnąć 80cm zdrowych włosów. Z długością to jeszcze trochę ale nad ich kondycją trzeba ciągle pracować coś czuję, że tutaj znajdę ogromną motywację

joanna871, cudne loki, zawsze takie chciałam

dziekuje rowniez -ja zawsze marzylam o takich wlosach jakie Ty masz
joanna871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 22:04   #2312
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez joanna871 Pokaż wiadomość
mi na szczescie szybko wlosy rosna ;p



dziekuje rowniez -ja zawsze marzylam o takich wlosach jakie Ty masz
A jaki jest Twój przyrost miesięczny, mierzysz?
Moje dopiero ruszają kiedy porządnie wezmę się za ich molestowanie

Kobiecie nigdy nie dogodzisz
__________________
Obecna długość: 82cm.

Moja włosowa galeria
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 22:08   #2313
joanna871
Raczkowanie
 
Avatar joanna871
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 101
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez miki223 Pokaż wiadomość
A jaki jest Twój przyrost miesięczny, mierzysz?
Moje dopiero ruszają kiedy porządnie wezmę się za ich molestowanie

Kobiecie nigdy nie dogodzisz

nigdy nie mierzyłam ale czesto obcinalam np jak mialam do pasa i obciełam w wakacje do ramion ,no moze nawet przed ramiona to za rok mam ponownie do pasa,a tak na marginesie polecam kwas foliowy,zaczelam pic regularnie i po miesiacu widac poprawe ,wlosy sa zdrowsze ,gladsze i blyszczace,zdaje mi sie tez ze szybciej rosna ale moze to zludzenie a ty ile chodowalas swoje wloski?naprawde robia wrazenie i do tego idealny kolor
joanna871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 22:21   #2314
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez joanna871 Pokaż wiadomość
nigdy nie mierzyłam ale czesto obcinalam np jak mialam do pasa i obciełam w wakacje do ramion ,no moze nawet przed ramiona to za rok mam ponownie do pasa,a tak na marginesie polecam kwas foliowy,zaczelam pic regularnie i po miesiacu widac poprawe ,wlosy sa zdrowsze ,gladsze i blyszczace,zdaje mi sie tez ze szybciej rosna ale moze to zludzenie a ty ile chodowalas swoje wloski?naprawde robia wrazenie i do tego idealny kolor
Pić? Myślałam, że są tylko w tabletkach zainteresowałaś mnie tym kwasem foliowym, może zacznę, bo już od jakiegoś miesiąca biorę Vitapil ale raczej nic nie zrobił... Pewnie jeszcze za wcześnie, ale gdy brałam sam cynk już po 2 tyg nie wypadały mi włosy.
To tempo masz ekspresowe, zazdroszczę
Ja wzięłam się za nie 2 lata temu, od długości do ramion, po nieudanej wizycie u fryzjera kolor niestety nienaturalny, chociaż zawsze o takim marzyłam
__________________
Obecna długość: 82cm.

Moja włosowa galeria
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 22:27   #2315
annussiaa91
Raczkowanie
 
Avatar annussiaa91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Eh ja za bardzo nie mam się czym chwalić, ale liczę na wasze rady w związku z tym
I co do ostatniej wypowiedzi: mi szybko rosną po Mega-Krzemie. I mniej wypadają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01769.jpg (100,5 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01403-1.jpg (73,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01529.jpg (122,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02448.jpg (152,9 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01537-1.jpg (82,5 KB, 65 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy.
37 cm -> 40 cm -> 43 cm -> 46cm -> 50cm -> 55cm -> 60 cm ->
annussiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 22:30   #2316
joanna871
Raczkowanie
 
Avatar joanna871
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 101
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez miki223 Pokaż wiadomość
Pić? Myślałam, że są tylko w tabletkach zainteresowałaś mnie tym kwasem foliowym, może zacznę, bo już od jakiegoś miesiąca biorę Vitapil ale raczej nic nie zrobił... Pewnie jeszcze za wcześnie, ale gdy brałam sam cynk już po 2 tyg nie wypadały mi włosy.
To tempo masz ekspresowe, zazdroszczę
Ja wzięłam się za nie 2 lata temu, od długości do ramion, po nieudanej wizycie u fryzjera kolor niestety nienaturalny, chociaż zawsze o takim marzyłam

no mialam na mysli popijanie tabletek kiedys stosowalam rozne tabletki na wlosy ,skore i paznokcie i nic nie pomagalo,cynk jest tez dobry ale na mnie jakos dziala ten kwas foliowy ,a kiedys moj kolega zaczal nawet brac te tabletki bo zapuszczal wlosy i wiesz co?w miesiac urosly mu o 4cm

a tak na marginesie jaka farba robilas ten kolorek?ja ciagle testuje ciemne odcienie a albo wychodza jak smoła (nienaturalnie)albo za jasne i takie rudawe

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez annussiaa91 Pokaż wiadomość
Eh ja za bardzo nie mam się czym chwalić, ale liczę na wasze rady w związku z tym
I co do ostatniej wypowiedzi: mi szybko rosną po Mega-Krzemie. I mniej wypadają.
hej masz piekne wlosy,co za błysk zapuszczaj ,zapuszczaj tyle ci powiem jedyne co zauwazylam na ktoryms zdjeciu to to,ze ci sie chyba troche rozdwajaja ,ale ogolnie nie ma sie czego doczepic ,wlosy jak z reklamy
__________________
''Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko...''

Włosy-57cm
Cel: 90cm zadbanych kłaczków
joanna871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 22:34   #2317
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez joanna871 Pokaż wiadomość
no mialam na mysli popijanie tabletek kiedys stosowalam rozne tabletki na wlosy ,skore i paznokcie i nic nie pomagalo,cynk jest tez dobry ale na mnie jakos dziala ten kwas foliowy ,a kiedys moj kolega zaczal nawet brac te tabletki bo zapuszczal wlosy i wiesz co?w miesiac urosly mu o 4cm

a tak na marginesie jaka farba robilas ten kolorek?ja ciagle testuje ciemne odcienie a albo wychodza jak smoła (nienaturalnie)albo za jasne i takie rudawe
4 cm w miesiąc?!?!?! matko pędzę w poniedziałek po te cudo
Ja z farb najbardziej lubię albo Wellaton, albo Joanna Multi Color, zależy od posiadanych funduszy ale te najlepiej się u mnie trzymają.

annussiaa91, masz baaardzo błyszczące włoski, śliczne
__________________
Obecna długość: 82cm.

Moja włosowa galeria
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-01, 22:45   #2318
joanna871
Raczkowanie
 
Avatar joanna871
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 101
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez miki223 Pokaż wiadomość
4 cm w miesiąc?!?!?! matko pędzę w poniedziałek po te cudo
Ja z farb najbardziej lubię albo Wellaton, albo Joanna Multi Color, zależy od posiadanych funduszy ale te najlepiej się u mnie trzymają.

annussiaa91, masz baaardzo błyszczące włoski, śliczne

no bardzo duuzzzo bylam w szoku,u mnie az tak szybko nie rosna ale naprawde poprawiaja kondycje wlosow,nawet jak sa farbowane a mam jeszze jedno pytanie robisz ciemnym brązem czy jakims innym odcieniem?,,,ja na zdjeciu w szarej sukience wlasnie mialam wellaton ciemny brąz ,teraz uzywam zmywalnych zeby ich tak nie palic ale jak zapuszcze znowu to uzyje trwalej farby ,a slyszalam ze dobra jest pianka John Frieda nie wiem czy jest w polsce ale ponoc najlepsza tylko kosztuje chyba z 50zl moja mama tez tym robila pare razy kolorem gleboki ciemny braz i super kolor miala a do tego jak jej schodzila ta farba to nie miala zadnych rudych refleksow jak to bywa przy ciemnych odcieniach,tylko naturalny ciemny braz ...moze sie skusze kiedys
__________________
''Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko...''

Włosy-57cm
Cel: 90cm zadbanych kłaczków
joanna871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 22:54   #2319
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez joanna871 Pokaż wiadomość
no bardzo duuzzzo bylam w szoku,u mnie az tak szybko nie rosna ale naprawde poprawiaja kondycje wlosow,nawet jak sa farbowane a mam jeszze jedno pytanie robisz ciemnym brązem czy jakims innym odcieniem?,,,ja na zdjeciu w szarej sukience wlasnie mialam wellaton ciemny brąz ,teraz uzywam zmywalnych zeby ich tak nie palic ale jak zapuszcze znowu to uzyje trwalej farby ,a slyszalam ze dobra jest pianka John Frieda nie wiem czy jest w polsce ale ponoc najlepsza tylko kosztuje chyba z 50zl moja mama tez tym robila pare razy kolorem gleboki ciemny braz i super kolor miala a do tego jak jej schodzila ta farba to nie miala zadnych rudych refleksow jak to bywa przy ciemnych odcieniach,tylko naturalny ciemny braz ...moze sie skusze kiedys
Ja już jakiś czas temu, chciałam wrócić po prostu do cynku, ale moja mama dorwała gdzieś w promocji Vitapil i mi kupiła, więc muszę go brać, mam go jeszcze na miesiąc. Ale później wracam do cynku i kwasu foliowego
Wiem coś o rudych refleksach z tym, że ja jakiś czas malowałam ciemną czekoladą włosy, chyba farbą schwarzkopf. Kolor zmywał się raz dwa i przez miesiąc chodziłam w jakiś rudo-czerwonych. A później mi odbiło i pomalowałam na czarno. Ale powiem Ci szczerze, że u mnie ten czarny bardziej przypomina ciemny brąz właśnie. Zapewne to zasługa olejków itp. Słyszałam, że często wypłukują kolor teraz zastanawiam się czy malować na czarno, czy ciemny brąz, bo chciałabym zejść z niego
50zł za farbę to naprawdę imponująca sumka. Niestety nie na moją kieszeń ale za taką cenę farba musi być naprawdę porządna
__________________
Obecna długość: 82cm.

Moja włosowa galeria

Edytowane przez miki223
Czas edycji: 2011-10-01 o 22:56
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 23:02   #2320
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez joanna871 Pokaż wiadomość
nigdy nie mierzyłam ale czesto obcinalam np jak mialam do pasa i obciełam w wakacje do ramion ,no moze nawet przed ramiona to za rok mam ponownie do pasa,a tak na marginesie polecam kwas foliowy,zaczelam pic regularnie i po miesiacu widac poprawe ,wlosy sa zdrowsze ,gladsze i blyszczace,zdaje mi sie tez ze szybciej rosna ale moze to zludzenie a ty ile chodowalas swoje wloski?naprawde robia wrazenie i do tego idealny kolor
Od ramion do pasa to znaczy, że rosną Ci jakieś 40 cm w ciągu roku? Nie wierzę.... To mega szybko.
Zmartwiłyście mnie tym Vitapilem, właśnie go kupiłam.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 23:08   #2321
joanna871
Raczkowanie
 
Avatar joanna871
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 101
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez miki223 Pokaż wiadomość
Ja już jakiś czas temu, chciałam wrócić po prostu do cynku, ale moja mama dorwała gdzieś w promocji Vitapil i mi kupiła, więc muszę go brać, mam go jeszcze na miesiąc. Ale później wracam do cynku i kwasu foliowego
Wiem coś o rudych refleksach z tym, że ja jakiś czas malowałam ciemną czekoladą włosy, chyba farbą schwarzkopf. Kolor zmywał się raz dwa i przez miesiąc chodziłam w jakiś rudo-czerwonych. A później mi odbiło i pomalowałam na czarno. Ale powiem Ci szczerze, że u mnie ten czarny bardziej przypomina ciemny brąz właśnie. Zapewne to zasługa olejków itp. Słyszałam, że często wypłukują kolor teraz zastanawiam się czy malować na czarno, czy ciemny brąz, bo chciałabym zejść z niego
50zł za farbę to naprawdę imponująca sumka. Niestety nie na moją kieszeń ale za taką cenę farba musi być naprawdę porządna
No własnie tez tak mysle za taka kwote to juz powinna byc obiecujaca,moja mama teraz chyba tylko tym farbuje ,jest zachwycona,obiecala ze mi kupi wiec jak zrobie to napisze jaki efekt ./ja wlasnie kiedys robilam tylko czernia ale zle mi bylo ,za bardzo przytlaczala a ciemny braz wychodzi mi naturalniej ,w przyszlym tygodniu tez lece po kwas foliowy tym bardziej na zime sie przyda zeby zadbac o wlosy a i wogole jest dobry dla zdrowia.Teraz lece spac kochana jutro mam wazny dzien bo dzisiaj mojemu bratu urodzil sie synek ale bede tu regularnie zagladac ,mam nadzieje ze ten watek nie padnie i na przyszle lato sie pochwalimy naszymi pieknymi zdrowymi wlosami Zycze ci dobrej nocy ,od jutra biore sie za te wlosy ,dostalam mega motywacji Do nastepnego
__________________
''Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko...''

Włosy-57cm
Cel: 90cm zadbanych kłaczków
joanna871 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-01, 23:08   #2322
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Od ramion do pasa to znaczy, że rosną Ci jakieś 40 cm w ciągu roku? Nie wierzę.... To mega szybko.
Zmartwiłyście mnie tym Vitapilem, właśnie go kupiłam.
Ja czytałam ogrom opinii, że Vitapil jest naprawdę dobrym suplementem, dlatego chciałam go wypróbować. Każdy organizm jest inny, może dla Ciebie będzie dobry

Cytat:
Napisane przez joanna871 Pokaż wiadomość
No własnie tez tak mysle za taka kwote to juz powinna byc obiecujaca,moja mama teraz chyba tylko tym farbuje ,jest zachwycona,obiecala ze mi kupi wiec jak zrobie to napisze jaki efekt ./ja wlasnie kiedys robilam tylko czernia ale zle mi bylo ,za bardzo przytlaczala a ciemny braz wychodzi mi naturalniej ,w przyszlym tygodniu tez lece po kwas foliowy tym bardziej na zime sie przyda zeby zadbac o wlosy a i wogole jest dobry dla zdrowia.Teraz lece spac kochana jutro mam wazny dzien bo dzisiaj mojemu bratu urodzil sie synek ale bede tu regularnie zagladac ,mam nadzieje ze ten watek nie padnie i na przyszle lato sie pochwalimy naszymi pieknymi zdrowymi wlosami Zycze ci dobrej nocy ,od jutra biore sie za te wlosy ,dostalam mega motywacji Do nastepnego
Ja też mam taką nadzieję. Na pewno każda z nas za rok będzie miała już bujną grzywę
Gratulacje dla cioci dobrej nocy życzę kochana
__________________
Obecna długość: 82cm.

Moja włosowa galeria

Edytowane przez miki223
Czas edycji: 2011-10-01 o 23:11
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 23:21   #2323
joanna871
Raczkowanie
 
Avatar joanna871
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 101
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Od ramion do pasa to znaczy, że rosną Ci jakieś 40 cm w ciągu roku? Nie wierzę.... To mega szybko.
Zmartwiłyście mnie tym Vitapilem, właśnie go kupiłam.
Zawsze tak mi włosy rosły naprawde postaram sie zrobic jakas fotke z data na zdjeciu i po roku cykne nastepna

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Aha zapomnialam o najwazniejszym,od 3lat uzywam suszarki do wlosow z dyfuzorem przez jego masaz podczas suszenia pobudza sie stymulacje wlosow ,dzieki temu tez szybciej rosna i jak myje glowe to tez kilka minut dokladnie masuje,kiedys wlosy rosly mi tak na oko okolo 2cm na miesiac,przy takich regularnych masazach zauwazylam ze szybciej bo miesiac temu farbowalam a juz mam 3cm odrosty ,wlasnie zmierzylam czasami glupote wystarczy robic regularnie aby byl efekt dobranoc kobitki ,wpadne tu jutro .
__________________
''Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko...''

Włosy-57cm
Cel: 90cm zadbanych kłaczków
joanna871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 07:52   #2324
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez Taran Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, podglądam ten wątek od paru dni i postanowiłam wstawić moje. A co mi szkodzi Zapuszczam od roku. Jak sobie robiłam zdjęcie do dowodu w zeszłym wrześniu miałam je do ramion.
zdrowe

Cytat:
Napisane przez magdalenaa Pokaż wiadomość
Teraz czas na mnie, często przeglądam wątek i postanowiłam pokazać swoje włosy, staram się o nie dbać ale różnie to bywa. Są rozjaśniane a wiadomo, że to najbardziej je niszczy. Mają skłonność do fal ale nie zawsze równomiernych co widać na zdjęciu
śliczne te fale

Cytat:
Napisane przez joanna871 Pokaż wiadomość
to i ja cos pokaze wstawie fotki wlosow w roznych dlugosciach ,sa troche zaniedbne bo czesto farbuje ale juz sa w lepszej formie bo przycinam regularnie itd itp
ale kręcioły super! no i dłuuugość
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 09:08   #2325
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

To i ja odświeżam wątek swoimi włosami.Cudo to może nie jest,ale ja jestem z nich dumna.Po 7 latach farbowania,katowania włosów już od 15 miesięcy nie farbuję,stosuję naturalne kosmetyki,olejuję,rzadko suszę,nie prostuję i jest ogroomna różnica.Włosy odzyskały dawny blask i gęstość.Dla mnie to bardzo dużo.

P.S.Piękne macie włosy,motywowałam się nimi przez cały ten czas ,,rekonwalescencji".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ddsfdsfddsfdfdsfdd.jpg (44,7 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia Obraz 072ddd.jpg (83,0 KB, 120 załadowań)
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 09:14   #2326
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

joanna871
a możesz napisać jaki dokładnie kwas foliowy stosujesz (producent)?
Tyle tych tabletek na rynku
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 09:27   #2327
magdalenaa
Zadomowienie
 
Avatar magdalenaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 291
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez xXxFryciaxXx Pokaż wiadomość
fale masz piękne myślę że odpowiednia pielęgnacja i będą wyglądać bajecznie !!! bo chyba końcówki suche masz co nie?
Tak mam suche włosy, mimo, że podcinałam końcówki w zeszłym tygodniu około 5 cm muszę zadbać o odpowiednią pielęgnację.
Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Ładneee
Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Ale śliczny kolorek
Cytat:
Napisane przez Adaa_ Pokaż wiadomość
jakie jaśniutkie i w ogóle ładne
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dziewczyny Wszystkie macie piękne włosy
Dzięki dziewczyny



Cytat:
Napisane przez kamusia510 Pokaż wiadomość
Piękne , jakiej farby używasz ?
Ostatnia jakiej używałam to Garnier Nutrisse kolor 91, farbowałam w równo tydzień temu. Ogólnie nie polecam, włosy mialam ciemne i szare, zupełnie inne niż na opakowaniu. Musiałam się nieźle natrudzić żeby wrócić do jasnego odcienia.
__________________
,, Uśmiechem witaj każdy nowy dzień ''
magdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 09:31   #2328
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
To i ja odświeżam wątek swoimi włosami.Cudo to może nie jest,ale ja jestem z nich dumna.Po 7 latach farbowania,katowania włosów już od 15 miesięcy nie farbuję,stosuję naturalne kosmetyki,olejuję,rzadko suszę,nie prostuję i jest ogroomna różnica.Włosy odzyskały dawny blask i gęstość.Dla mnie to bardzo dużo.

P.S.Piękne macie włosy,motywowałam się nimi przez cały ten czas ,,rekonwalescencji".
Masz bardzo ładny kolor włosów Baaaardzo zadbane są

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Zainteresowałyście mnie tym kwasem foliowym Kiedyś brałam Belissę, ale nie zauważyłam żadnej poprawy.. Ani włosów, ani paznokci.
__________________
Pamiętaj o tym: jak jesteś w piekle, tylko diabeł może ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dół-16.06.11r



Dbam o włosy
Adaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 09:40   #2329
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Też się chętnie coś dowiem o kwasie foliowym ;d
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 09:44   #2330
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez Adaa_ Pokaż wiadomość
Masz bardzo ładny kolor włosów Baaaardzo zadbane są
Dziękuję .Jak zaczęłam zapuszczać swoje spodziewałam się ciemnego blondu,bardzo popielatego,a zapomniałam ,że swoje mam jasny brąz z złotawo-miedzianymi refleksami.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 10:05   #2331
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
To i ja odświeżam wątek swoimi włosami.Cudo to może nie jest,ale ja jestem z nich dumna.Po 7 latach farbowania,katowania włosów już od 15 miesięcy nie farbuję,stosuję naturalne kosmetyki,olejuję,rzadko suszę,nie prostuję i jest ogroomna różnica.Włosy odzyskały dawny blask i gęstość.Dla mnie to bardzo dużo.

P.S.Piękne macie włosy,motywowałam się nimi przez cały ten czas ,,rekonwalescencji".
przepiekny kolor i polysk, wlosy takie gladkie i miesiste sie wydaja baaardzo mi sie podobaja! i super zrobilas, ze przestalas farbowac do takiej czupryny wlasnie daze, tylko poki co w porownaniu do twoich to mam 1/2 dlugosci i 1/3 albo i 1/4 ilosci/objetosci (przy czym dlugosc jest moim najmniejszym zmartwieniem... ach dziewczyny, cieszcie sie, ze macie takie geste wlosy )
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 10:19   #2332
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez miki223 Pokaż wiadomość
zainteresowałaś mnie tym kwasem foliowym, może zacznę, bo już od jakiegoś miesiąca biorę Vitapil ale raczej nic nie zrobił...
Vitapil też zawiera kwas foliowy, 200% zalecanego dziennego spożycia, no chyba że joanna871 przyjmuje jeszcze większą dawkę.
Co do Vitapilu to porównywałam kiedyś składy i to jeden z najlepszych suplementów diety na włosy pod względem składu.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 10:23   #2333
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

też biorę Vitapil, i nie wiem czy stosować go przez 2 miesiące czy dokupić jeszcze na trzeci miesiąc, jak wy robicie?
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 10:23   #2334
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez Taran Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, podglądam ten wątek od paru dni i postanowiłam wstawić moje. A co mi szkodzi Zapuszczam od roku. Jak sobie robiłam zdjęcie do dowodu w zeszłym wrześniu miałam je do ramion.
Piękne, gęste i dużo urosły!

Cytat:
Napisane przez amadziaz Pokaż wiadomość
Moje są w galerii ---> klik !
Później dodam zdjęcia w rozpuszczonych
Ładnie się błyszczy warkocz, ale dużo po tym zdjęciu nie mogę powiedzieć

Cytat:
Napisane przez magdalenaa Pokaż wiadomość
Teraz czas na mnie, często przeglądam wątek i postanowiłam pokazać swoje włosy, staram się o nie dbać ale różnie to bywa. Są rozjaśniane a wiadomo, że to najbardziej je niszczy. Mają skłonność do fal ale nie zawsze równomiernych co widać na zdjęciu
Piękne te fale, mi się podobają. Ale kolor i długość
Cudo, jak o nie dbasz, co stosujesz? I ost. pytanie: co to za farbka?

Cytat:
Napisane przez miki223 Pokaż wiadomość
Że też ja dopiero teraz trafiłam na ten wątek

Dziewczyny, macie cudowne włosy
A Ty jakie masz piękne... Ta długość

Cytat:
Napisane przez joanna871 Pokaż wiadomość
to i ja cos pokaze wstawie fotki wlosow w roznych dlugosciach ,sa troche zaniedbne bo czesto farbuje ale juz sa w lepszej formie bo przycinam regularnie itd itp

Załącznik 4257568

Załącznik 4257569

Załącznik 4257570

Załącznik 4257571

Załącznik 4257572
O matko... pierwsze i ostatnie foto - mistrzostwo. Fajne takie puszyste i długie

Cytat:
Napisane przez annussiaa91 Pokaż wiadomość
Eh ja za bardzo nie mam się czym chwalić, ale liczę na wasze rady w związku z tym
I co do ostatniej wypowiedzi: mi szybko rosną po Mega-Krzemie. I mniej wypadają.
Bardzo ładne Wyglądają na takie zdrowe i błyszczące!

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
To i ja odświeżam wątek swoimi włosami.Cudo to może nie jest,ale ja jestem z nich dumna.Po 7 latach farbowania,katowania włosów już od 15 miesięcy nie farbuję,stosuję naturalne kosmetyki,olejuję,rzadko suszę,nie prostuję i jest ogroomna różnica.Włosy odzyskały dawny blask i gęstość.Dla mnie to bardzo dużo.

P.S.Piękne macie włosy,motywowałam się nimi przez cały ten czas ,,rekonwalescencji".
Ważne aby największą satysfakcję miała właścicielka
Są bardzo ładne, błyszczące, już długie i ciekawy kolorek

Ech, kiedy ja będę mogła się pochwalić w końcu długimi, zdrowymi i pięknymi blond włosami
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 11:08   #2335
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

ricca166, włosy masz po prostu cudowne ! takie gęste i zdrowe. Kolor piękny

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Vitapil też zawiera kwas foliowy, 200% zalecanego dziennego spożycia, no chyba że joanna871 przyjmuje jeszcze większą dawkę.
Co do Vitapilu to porównywałam kiedyś składy i to jeden z najlepszych suplementów diety na włosy pod względem składu.
Masz rację dlatego go kupiłam. Na mnie najlepiej działa cynk, Vitapil też go ma a jednak lepsze włosowe rezultaty osiągnęłam łykając sam cynk. Może to też ma jakieś znaczenie? ekspertem nie jestem, więc tylko podejrzewam
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Ech, kiedy ja będę mogła się pochwalić w końcu długimi, zdrowymi i pięknymi blond włosami
Kolorek masz śliczny, naprawdę z wspólną motywacją na pewno damy radę
__________________
Obecna długość: 82cm.

Moja włosowa galeria
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 12:04   #2336
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Vitapil też zawiera kwas foliowy, 200% zalecanego dziennego spożycia, no chyba że joanna871 przyjmuje jeszcze większą dawkę.
Co do Vitapilu to porównywałam kiedyś składy i to jeden z najlepszych suplementów diety na włosy pod względem składu.
Właśnie weszłam, żeby o to spytać, bo spojrzałam na skład tego Vitapilu i zobaczyłam te 200%kwasu foliowego.
Joanna871 - ile w tych Twoich tabletkach jest tego kwasu?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 12:18   #2337
atilav
Rozeznanie
 
Avatar atilav
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 603
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez miki223 Pokaż wiadomość
Masz rację dlatego go kupiłam. Na mnie najlepiej działa cynk, Vitapil też go ma a jednak lepsze włosowe rezultaty osiągnęłam łykając sam cynk. Może to też ma jakieś znaczenie? ekspertem nie jestem, więc tylko podejrzewam
A jakiej firmy dokładnie cynk stosujesz?
__________________
John Frusciante

atilav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 12:33   #2338
joanna871
Raczkowanie
 
Avatar joanna871
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 101
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Czesc kobietki wiec co do tego kwasu foliowego to ja kupuje Folik ,w zwyklej aptece ,kazdy kwas foliowy bez recepty ma tak sama dawke czyli 0,4mg kwasu ,biore jedna tabletke dziennie ,jesli chodzi o szczegoly to ja najpierw zakupilam go dlatego ze stosuje antykoncepcje hormonalna od 3lat i czesto narzekalam na zmeczenie,stres ,oslabienie,bezsennosc itp ,lekarka mi powiedziala ze powinnam pic kwas foliowy bo przy antykoncepcji moze dojsc do niedoboru i stad moje zle samopoczucie a ponadto pije czesto kawe,pale papierochy ,cierpie okresowo na nerwice lekowa i tym bardziej mi polecila uzupelnianie niedoboru,a przy okazji zauwazylam poprawe w kondycji wlosow na co lekarka zwrocila uwage,ale jest jedno ''ale''ponoc to duzo zalezy od organizmu i diety ,nie na kazdego kwas foliowy wplywa tak samo u jednych bedzie znaczna poprawa u innych nie,to wlasnie duzo zalezy od naszych organizmow,jednak pewne jest ze nikomu nie zaszkodzi tylko trzeba brac tak jak jest napisane ,nie wolno przesadzac i najlepiej skonsultowac z lekarzem lub farmaceuta jak dlugo przyjmowac te tabletki,nawet moj partner je pije bo ma problemy z zoladkiem i jelitami a to tez jest wskazane bo kwas foliowy bardzo dobrze wplywa a watrobe,jelita,nerki rowniez na uklad nerwowy ,prace mozgu,jego zastosowanie jest szerokie i jest waznym elementem w naszym zdrowiu ,takze nie tylko dla przyszlych mamusiek jesli chodzi o same wlosy to cynk jest tez bardzo dobry ,ale ja jednak wole sam kwas foliowy bo jak juz wiecie mam duzo wskazan aby go zazywac
__________________
''Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko...''

Włosy-57cm
Cel: 90cm zadbanych kłaczków
joanna871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 12:36   #2339
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

No to ta sama dawka jest w Vitapilu.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 12:38   #2340
joanna871
Raczkowanie
 
Avatar joanna871
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 101
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

aha co do dawkowania nie mozna przyjmowc wiecej niz 0,4mg ,wieksza dawke jedynie moga przepisac przyszlym mamusia ale to juz na recepte wylacznie ,dlatego tez jak w ulotce pisze jedna tabletka dziennie,to jedna ,nie wiecej ,znalam osoby ktore braly nawet 3 zeby efekty przyszly szybciej a wzamian tego nabawily sie ostrej biegunki,wysypki itp

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
No to ta sama dawka jest w Vitapilu.
czyli bardzo dobrze
__________________
''Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko...''

Włosy-57cm
Cel: 90cm zadbanych kłaczków
joanna871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.