Kupujemy BB Creamy III - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 13:22   #3001
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Nie mam, chyba oddałam komuś.
Szkoda Najwyżej kliknę, może akurat przypasuje, a cena też nie jakaś okropnie wysoka.
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 13:37   #3002
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmus bardzo dziękuję za paczuszkę
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 14:31   #3003
2303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 223
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmusiu co mogłoby do mnie iść w paczuszcze?
Nic już nie mam do maziania twarzy a jak nakładam normalny podkład to szlag mnie trafia (nie umiem się juz nim malować) wrrrrr

Ktoś pisał wcześniej że szuka spółki na rozbiórkę dr. jarta black + silver. Ja z chęcią przygarnę black detox - nawet pełne opakowanie - także jakby co to mogę się z kimś łączyć, dzielić czy co tam jeszcze
__________________
mobile
2303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 14:49   #3004
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
Ktoś pisał wcześniej że szuka spółki na rozbiórkę dr. jarta black + silver. Ja z chęcią przygarnę black detox - nawet pełne opakowanie - także jakby co to mogę się z kimś łączyć, dzielić czy co tam jeszcze
Dziewczyny chciały zakupić 4 tubki po 5ml, gdzie 2 tubki do Dr Jart Silver, a pozostałe dwie Black


Zygmus
, jedno pytanie i jedna prośba czy Sulwhasoo First Care Serum Mini jest już zamówione, będzie dopiero, czy ciężko z dostępnością? Bo nie wiem jaką ilość sobie czegoś podobnego zakupić
I prośba: daj znać w arkuszu, ile będzie mniej więcej do zapłacenia za białe winko (jest chyba ciut taniej w promocji ) i peeling z Mizona to ja zrobię szybciutko przelew. A te kilka zł, które były na opłacenie pomarańczowego Skin79, którego odstąpiłam Mgiełce niech będzie na pokrycie niedopłaty w zam. 14
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.


Edytowane przez seduction
Czas edycji: 2012-01-27 o 15:02
seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 14:58   #3005
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Jesli jeszcze jest Scandal i pomaranczowy Skin97, to chetnam na 3ml :p
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 15:01   #3006
Justysiaa893
Justyna.Vee
 
Avatar Justysiaa893
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 385
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmuś to co zamówisz mi ten jabłkowy peeling z Mizona przed 30 stycznia?? Sama bym zamówiła, ale nie znam się na tym e-bayu
__________________
Mój blog

"Nie polubię Cię, jak powiedzieć prościej?
Zbliżysz się o krok - porachuję kości !"

Brodka - Granda

Jesteśmy razem od 2005r
Ślub 22.08.2014

Córeczka Maja urodzona 14.08.2016
Justysiaa893 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 16:00   #3007
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Jeśli paczka nie będzie za ciężka to i ja poproszę jeden peeling jabłkowy w promocji

dziekuje
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 18:14   #3008
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
Zygmusiu co mogłoby do mnie iść w paczuszcze?
Nic już nie mam do maziania twarzy a jak nakładam normalny podkład to szlag mnie trafia (nie umiem się juz nim malować) wrrrrr
A do mnie? Wiem, że na pewno nie ma jeszcze tubki mizona, ale może reszta...?
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 18:21   #3009
HarajukuChilli
Zadomowienie
 
Avatar HarajukuChilli
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 862
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Sorki za mały offtop, ale co jest z tym Lioele dollish zielonym że go tak wszyscy pożądają? Nie umiem znaleźć o nim żadnych konkretnych informacji
__________________
Ćwiczę tyłek i motywację:
http://rozowydres.blogspot.com/
Jillian Shred:
Level 1: 10 /10
HarajukuChilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 19:12   #3010
2303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 223
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciały zakupić 4 tubki po 5ml, gdzie 2 tubki do Dr Jart Silver, a pozostałe dwie Black

[B]
Tylko tam było coś nie tak z wysyłką? Za przesyłkę z numerem 25 dolarów. To trochę sporo.... Ja blacka chętnie wezmę jeżeli dziewczyny chcą tego Silver ale płacić tyle za przesyłke to bez sensu a kupować bez numeru to strach...
jak jest pomaranczowy Skin97 to ja też chętnie wypróbuję - 3ml bo Zygmus pisała że to żółtek a ja żółtych poszukuję

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez HarajukuChilli Pokaż wiadomość
Sorki za mały offtop, ale co jest z tym Lioele dollish zielonym że go tak wszyscy pożądają? Nie umiem znaleźć o nim żadnych konkretnych informacji
ja miałam próbkę - jest bardzo fajny - nie wiem dokładnie o co pytasz, ale ja póki co mam go na 2 miejscu jeżeli chodzi o wypróbowane przeze mnie BB kremy (zaraz po dr, jart black detox)
Krycie fajne. Wybrałam jako nr. 1 jarta bo mam naczynkową cerę a Lioele aby zmieniło sie z zielonego w beżowy trzeba troszkę pocierać (a ja pocierania staram się unikać) i jak słabo roztarłam to zostawała taka trochę jakby zielona poświata miejscami. Ale ogólnie uważam że to bardzo porządny BB - a jeżeli nie musisz super delikatnie nakładać podkładu to fakt roztarcia nie będzie Ci przeszkadzał. Ja go polecam...
__________________
mobile
2303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 19:14   #3011
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
Tylko tam było coś nie tak z wysyłką? Za przesyłkę z numerem 25 dolarów. To trochę sporo.... Ja blacka chętnie wezmę jeżeli dziewczyny chcą tego Silver ale płacić tyle za przesyłke to bez sensu a kupować bez numeru to strach...
jak jest pomaranczowy Skin97 to ja też chętnie wypróbuję - 3ml bo Zygmus pisała że to żółtek a ja żółtych poszukuję
Tak, tak tam był ten problem z wysyłkami u ruby jest małe opakowanie czarnego Jarta, ale Ty już chyba polujesz na duże, co nie?
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 21:57   #3012
2303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 223
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Tak, tak tam był ten problem z wysyłkami u ruby jest małe opakowanie czarnego Jarta, ale Ty już chyba polujesz na duże, co nie?
Moja droga, tam każde opakowania czarnego Jarta wezmę Póki co to mój nr 1. Czekam za zakupy od Zygmuś to może zmienię moje typy. A polecacie zakupy u ruby? Ja w zeszłym tygodniu zrobiłam swoje pierwsze zakupy na ebay-u i czekam jak to będzie wszystko wyglądać
__________________
mobile

Edytowane przez 2303
Czas edycji: 2012-01-27 o 22:02
2303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 22:04   #3013
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Paczka z Gm dalej w cle. Trochę mi się to nie podoba.

Paczka od bello, która podobno została wysłana 21, wg śledzenia została wysłana dopiero dzisiaj, a myślałam, że chociaż bello nie oszukuje, wiem, że mieli wolne, ale po co ten mail tydzień temu o wysłaniu.

Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
Zygmusiu co mogłoby do mnie iść w paczuszcze?
Nic już nie mam do maziania twarzy a jak nakładam normalny podkład to szlag mnie trafia (nie umiem się juz nim malować) wrrrrr
Coś tam się znajdzie.

Cytat:
Napisane przez Justysiaa893 Pokaż wiadomość
Zygmuś to co zamówisz mi ten jabłkowy peeling z Mizona przed 30 stycznia?? Sama bym zamówiła, ale nie znam się na tym e-bayu
Mam kilka w koszyku i chyba kupię jutro. Chciałam kupować jak dostanę tą, która siedzi w celnym, ale ona tam utknęła chwilowo.

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
A do mnie? Wiem, że na pewno nie ma jeszcze tubki mizona, ale może reszta...?
Pierwsze tubki Mizona powinnam mieć w przyszłym tygodniu.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 22:09   #3014
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
Moja droga, tam każde opakowania czarnego Jarta wezmę Póki co to mój nr 1. Czekam za zakupy od Zygmuś to może zmienię moje typy. A polecacie zakupy u ruby? Ja w zeszłym tygodniu zrobiłam swoje pierwsze zakupy na ebay-u i czekam jak to będzie wszystko wyglądać
A jaką masz skórę? Bo pisałaś o tym delikatnym nakładaniu bb kremu na twarz i odnosiłam wrażenie jakbyś o mnie pisała Skórki Ci w innym przypadku podkreśla, czy coś jeszcze innego?
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 23:15   #3015
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
To dla mnie też 5ml Skin79 Scandal Rose Vanilla (dobrze resztę nazwy wpisałam?).

Misshy Perfect Cover nie masz żadnej? Chyba jest szansa, ze 21 by mi pasowało kolorem..

Albo coś innego bym dobrała jeszcze w żółtawej tonacji, jasnej mniej więcej jak Revlon Color Stay Buff? Może Mizon Water Max Moisure, bo widziałam, ze jest w rozbiórce? Jak kolor? Krycie?
Mgielka tej zasady/rady nie ma w pierwszym poście ale umówiłyśmy się, że jeśli prosimy/pytamy o coś z prywatnych zbiorów zygmus to piszemy to TUTAJ, można też na wątku ale również warto wpisać tam swoją prośbę. Takich rzeczy nie wpisuję do list rozbiórkowych, bo to nie jest rozbierane opakowanie przez nas a życzliwość zygmus. A inaczej Twoja prośba może zniknąć w natłoku postów.

Zygmus w wolniejszej chwili dopisz coś o tej opcji w pierwszym poście plisssss

Peelingi Mizonowe dopisywałam w zakładce 'Całe opakowania' na liście z Maskami, kremami itp. jakby co :P

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Jesli jeszcze jest Scandal i pomaranczowy Skin97, to chetnam na 3ml :p
Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
jak jest pomaranczowy Skin97 to ja też chętnie wypróbuję - 3ml bo Zygmus pisała że to żółtek a ja żółtych poszukuję
Kayak. 2303 wpisujcie to TUTAJ!!!!
__________________

Edytowane przez xiah
Czas edycji: 2012-01-27 o 23:17
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 23:28   #3016
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Zygmus w wolniejszej chwili dopisz coś o tej opcji w pierwszym poście plisssss
To wpiszę rano.
A jakie ja tam fajne rzeczy wyczytuję


W tytule przelewu proszę podawać nick, zabrałam się za wpisywanie przelewów, a tu już w kilku nie ma nicku.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 23:50   #3017
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
Tylko tam było coś nie tak z wysyłką? Za przesyłkę z numerem 25 dolarów. To trochę sporo.... Ja blacka chętnie wezmę jeżeli dziewczyny chcą tego Silver ale płacić tyle za przesyłke to bez sensu a kupować bez numeru to strach...
Gdyby cena przesyłki z numerem była normalna, można byłoby się nad tą aukcją zastanowić A tak to niech się sprzedawca buja


Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Peelingi Mizonowe dopisywałam w zakładce 'Całe opakowania' na liście z Maskami, kremami itp. jakby co :P
A jaka jest cena niepromocyjnego Mizonka? Bo zastanawiam się, czy i mi nie przyda się adnotacja, że bez promocji to już nie chcę
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 23:56   #3018
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
A jaka jest cena niepromocyjnego Mizonka? Bo zastanawiam się, czy i mi nie przyda się adnotacja, że bez promocji to już nie chcę
Ostatnio Mizonek ciągle w promocjach, było 1+1, teraz promocja na jedno opakowanie, bez promocji, to około 55zł.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 23:59   #3019
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Ostatnio Mizonek ciągle w promocjach, było 1+1, teraz promocja na jedno opakowanie, bez promocji, to około 55zł.
dziewczyny spokojnie, w lutym okaże się w jakiej cenie będzie, zawsze można się wypisać gdyby nie był w (jakiejkolwiek) promocji
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 06:44   #3020
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Kayak. 2303 wpisujcie to TUTAJ!!!!
Ale ja chyba prosze o to, co zostalo z rozbiorki, a nie z probek z glebi szafy.
Rezygnuje z Scandal, ale Vital ze Skin79 chce nadal 3ml. Jak cos zostalo z rozbiorki, a jak nie zostalo, to trudno, bo wiem, ze justynalenka dorwala tube z resztkami. Najwyzej ja poprosze
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 09:16   #3021
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Dziewczyny mnie wykreślcie z peelingu, bo jestem wpisana a pisałam jakiś czas temu, że odstępuję go isztar (z braku funduszy)
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 11:36   #3022
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Pierwsze tubki Mizona powinnam mieć w przyszłym tygodniu.
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 11:39   #3023
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmus, dziękuję za paczkę! I dziękuję sąsiadowi, który mi ją przyniósł, bo LISTONOSZKA SIĘ POMYLIŁA!
Ciekawe kto złożył podpis na karcie, ciekawe...
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 13:18   #3024
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Mgielka tej zasady/rady nie ma w pierwszym poście ale umówiłyśmy się, że jeśli prosimy/pytamy o coś z prywatnych zbiorów zygmus to piszemy to TUTAJ, można też na wątku ale również warto wpisać tam swoją prośbę. Takich rzeczy nie wpisuję do list rozbiórkowych, bo to nie jest rozbierane opakowanie przez nas a życzliwość zygmus. A inaczej Twoja prośba może zniknąć w natłoku postów.
Ok juz napisałam tak jak radziłaś. Wybaczcie - nie wiedziałam.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 13:35   #3025
2303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 223
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Coś tam się znajdzie..
HURA HURA HURA !!!! Zymus to czekam na paczuszkę. Mój adres wysłałam Ci na priv jakiś czas temu.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
A jaką masz skórę? Bo pisałaś o tym delikatnym nakładaniu bb kremu na twarz i odnosiłam wrażenie jakbyś o mnie pisała Skórki Ci w innym przypadku podkreśla, czy coś jeszcze innego?
Mam cerę nadwrażliwą, z rumieniem, mieszaną i na dodatek rozszerzone pory. Nie lubi pocierania, dotykania bo zaraz się robi się czerwona. Mówię Ci same z nią problemy Ale jart black wyjątkowo mi podpasował mimo że jest niby raczej do suchej czekam na Sana Pore Putty bo ten BB jest podobno fajny na rozszerzone pory i jest żółty co przy rumieniu jest zbawienne

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Gdyby cena przesyłki z numerem była normalna, można byłoby się nad tą aukcją zastanowić A tak to niech się sprzedawca buja :rolleyes
Dokładnie, za 25S to za drogo za przesyłkę...

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Gdyby cena przesyłki z numerem była normalna, można byłoby się nad tą aukcją zastanowić A tak to niech się sprzedawca buja :rolleyes
Dokładnie, za 25S to za drogo za przesyłkę...

Xiach, dzięki za stronkę z której przesyłamy prośby o próbki. Już przesłałam
__________________
mobile
2303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 13:44   #3026
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
W tytule przelewu proszę podawać nick, zabrałam się za wpisywanie przelewów, a tu już w kilku nie ma nicku.
O właśnie, tak mi się wydawało,że coś pominęłam, dzisiaj zerkam na listę przelewów i nie dopisałam .
Mój ma w tytule "dopłata za peeling jabłkowy Mizon".
Na razie przelałam kwotę bazową za produkt, resztę dopłacę jak już będą znane koszty wysyłki .

Poproszę o dorzucenie peelingu do miniatur Sulwhasoo.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 13:55   #3027
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
Mam cerę nadwrażliwą, z rumieniem, mieszaną i na dodatek rozszerzone pory. Nie lubi pocierania, dotykania bo zaraz się robi się czerwona. Mówię Ci same z nią problemy Ale jart black wyjątkowo mi podpasował mimo że jest niby raczej do suchej czekam na Sana Pore Putty bo ten BB jest podobno fajny na rozszerzone pory i jest żółty co przy rumieniu jest zbawienne
To faktycznie same kłopoty z nią u mnie głównie sucha i na policzkach płytko unaczyniona, chociaż tyle dobrze, że nie nadwrażliwa

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------
Zygmus, zrobiłam przelew za peeling jabłkowy i za te braki w zam. 15. Za winko zapłacę jak napiszesz mi mniej-więcej orientacyjną cenę
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.


Edytowane przez seduction
Czas edycji: 2012-01-28 o 13:57
seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 14:25   #3028
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
poprosze jeszcze
HERA WHITELIXIR CREAM EX- 7 ml
MIZON BLACKHEAD PORE DEEP CLEANSING FOAM- 20 ml
zygmus ja jeszcze prosilam o ta Here nie mam jej dopisanej do rozliczenia.....
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 16:26   #3029
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

bardzo prosze o: cale opakowanie jabłkowego peelingu Mizona
o ile będzie w promocyjnej cenie,
nie musi być teraz widzę, że dużo chętnych...

jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 16:33   #3030
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
zygmus ja jeszcze prosilam o ta Here nie mam jej dopisanej do rozliczenia.....
Tej hery nikt nie ma w rozliczeniu, jest tylko w arkuszu rozbiorkowym. To byl pakiet 100 probek ktory nie rozebral sie do konca. A poza tym sprzedawca juz nie ma tych probek w sprzedazy na ebay, wiec jesli Zygmus nie znajdzie jej na gmarket to wyleci w ogole z rozbiorki.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Xiah, proponuje wywalic z rozbiorki Nature Republic Fresh Farm Foam Cleanser Charcoal 150ml, sama go proponowalam ale nie rozebrala sie nawet polowa, a wisi juz dlugo. No i chyba trzeba pomyslec o wyrzuceniu pianki i lotionu Sany, bo tez wisza To samo z Tony Moly Appletox

Edytowane przez evek
Czas edycji: 2012-01-28 o 16:35
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.