Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-12, 22:40   #631
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Witajcie
ja na sekundkę, potem wpadne poczytać co tam ale widze, ze malutko poscików



Kituś, w wellatonie jest 9% i to byl 9,1
wyszło niezle naprawdę, jak na takie celowanie w kolor na długości ale po londzie 17 też fajnie odrost wyszedł, także nie mogę teraz jednoznacznie wybrać faworyta
tylko musisz pilnować stopnia rozjasnienia, bo mysle, że jakby ten 9,1 trzymać przepisowo to by zbyt jasno wyszedł..

buziaki i do poźniej
dziękuję za odpowiedź

w takim razie znowu czeka mnie myślenie czym by tu następnym razem machnąć, jak ja tego nie lubię
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 22:42   #632
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Aniołek
Dlaczego już nie pijesz?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 22:45   #633
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Wreszcie zrobiłam hasło na wi-fi,nikt mi nie bedzie internetu podkradał
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Aniołek
Dlaczego już nie pijesz?
Ostatnim razem po prostu rzygałam (pare m-cy temu)
Co jest dziwne bo nigdy nie wymiotuje po alko,a wtedy wypiłam naprawde mało
teraz piwo ,albo winko
Chyba sie przepiłam Naprawde piłam duzo wódki i nigdy nie
Nawet nigdy mi sie nie urwał film tylko pare razy zapomniałam co dokladnie mówiłam
__________________



Edytowane przez aniolek99
Czas edycji: 2012-02-12 o 22:48
aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 22:47   #634
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Wszystkie dupki
Dzięki za opinie! W takim razie czas zacząć dbać o ten mój mikro skręt.

Bunny
-Było świetnie, tylko kurde jakoś nie mam normalnych zdjęć
-Bunny powiedz mi, booo niby włosy mi się kręcą. Na mokro , gdy zdejmę ręcznik to są ślicznie lokii. A gdyy przychodzi już do suszenia, to pierdut dupa sraka, prooste. I robię te gnioty, jest odżywka bs pantene, nie czesze, nie wiem o co chodzi.
-Czy w przypadku tej plunkingowej zasady można na włosy położyc piankę? A tak w ogóle to pianka szkodzić może?
a probowalas na mokre wlosy dac troche zelu roztartego w lapkach i dopiero ugniatac?
bo mnie na samo ugniatanie tez sie nie uloza, dopiero na zel i wtedy susze dyfuzorem
pianki sa gorsze bo maja alkohol i wysuszaja wlosy, a niektore zele alko nie maja np. z rossmanna w sloiczkach za 5zl- ja mam i kotka i obie na nie ukladamy probuj.
pierwsze ukladanie mozesz zrobic na jakimkolwiek zelu co masz moze w domu i wtedy zobaczysz czy lepiej sie skreca i tak zastygna... a lepszy zel kupisz jak sie uda...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 22:50   #635
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Aniołek
Ja uwielbiam drineczki,ale jakoś nie mogę się nimi zepsuć nigdy.
Jak ma być party hard to barmańska cytrynóweczka zawsze się leje omnomnomnom

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a probowalas na mokre wlosy dac troche zelu roztartego w lapkach i dopiero ugniatac?
bo mnie na samo ugniatanie tez sie nie uloza, dopiero na zel i wtedy susze dyfuzorem
pianki sa gorsze bo maja alkohol i wysuszaja wlosy, a niektore zele alko nie maja np. z rossmanna w sloiczkach za 5zl- ja mam i kotka i obie na nie ukladamy probuj.
pierwsze ukladanie mozesz zrobic na jakimkolwiek zelu co masz moze w domu i wtedy zobaczysz czy lepiej sie skreca i tak zastygna... a lepszy zel kupisz jak sie uda...
Ok, czyli tak. Po myciu głowy odżywkę bs, potem żel ugniatanie (długo?) , potem zawiązać hełm (długo go trzymać?) i suszyć?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 22:51   #636
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Aniołek
Ja uwielbiam drineczki,ale jakoś nie mogę się nimi zepsuć nigdy.
Jak ma być party hard to barmańska cytrynóweczka zawsze się leje omnomnomnom
cytrynówka +sprite
na wakacjach wszyscy pili 'zoladkowa gorzka miodowa' fuuujj
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 22:54   #637
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Pomożecie koleżanki?
__________________
Moja ciuchowa wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=482321
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 22:57   #638
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Aniołek
Ja uwielbiam drineczki,ale jakoś nie mogę się nimi zepsuć nigdy.
Jak ma być party hard to barmańska cytrynóweczka zawsze się leje omnomnomnom

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------


Ok, czyli tak. Po myciu głowy odżywkę bs, potem żel ugniatanie (długo?) , potem zawiązać hełm (długo go trzymać?) i suszyć?
odzywki daje doslownie orzech laskowy na cale wlosy... zelu sporo wiecej daje- powiedzmy 2 orzechy wloskie...
nakladasz na lapki rozsmarowujesz i ugniatasz tak dlugo az sie wlosy zwina kolo 5 minut- jak juz sie zwinely to w koszulke, zawiazujesz i suszysz przez nia suszarka, tylko ja np. tego nie polecam- bo mi wtedy wychodzi lwia grzywa, glowa sie odparza i zapaca w srodku... bleee.... ja dlatego nie robie plunkingu- bo moje wlosy same schna kolo 8h.. a w reczniku/ koszulce to predzej by mi zgnily jak wyschly.
dlatego ugniatam z zelem, biore dyfuzor i jazda zimnym powietrzem. i susze tak do polowy wilgotnosci a reszta juz sama dosycha.
a na noc warkocze i tyle.
tylko ja nie mam mega skretu... mam za geste i ciezkie wlosy, ale takie ladne falki i krecony spod to owszem mnie to zadowala.
musisz swoja opcje wypracowac.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 22:57   #639
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

hej!

ale mało naskrobane aż się zdziwiłam

nove fajne zdjątka ze studniówki
a z tych fotek z włoskami to pierwsza i druga

Bunny to czekam na relacje z farbowania A10

snow dokładnie tak wyszły te refleksy u góry takie delikatne, a od połowy wyraziste jak diabli bardzo szybko je rozjaśniło i musiałam zmyć ,dlatego ta góra taka mało widoczna
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 23:02   #640
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Bunny
To jutro eksperymentuje danke!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 23:13   #641
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

hurraaaaa, mam ferie w sumie to nie długie, bo tylko dwutygodniowe, ale zawsze dobre i to

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ooo właśnie, tak jak kotek
a Kala na szczęście na dworze już nie wciąga wszystkiego jak odkurzacz, ale w domu zdarzy jej się, że np grzebie w ziemi od kwiata, który stoi na podłodze
To dobrze, że Lajli też już przechodzi moja raz coś zjadła, a później w nocy dwa razy wymiotowała. I chyba od tego czasu już nic 'nie je poza domem'

Cześć Agatko
trzeba przetrwać ten okres pożeractwa, kiedyś w końcu szczeniaki z tego wyrastają dobrze, że Kalusi już przeszło
Lajla kamienie, liście już omija na szczęście, ale ziemię czasami lubi sobie wsunąć, taką kwiatkową jak Twoja Kala również
i chyba wczoraj powiedziałam 'hop', bo dzisiaj jak byłam z nią w parku, to co znalazła kawałek piasku, ziemi wystającej to musiała chapsnąć

w ogóle to powiem Wam, że boję się ją puszczać ze smyczy ma taką linkową na 5metrów, ale ze smyczą się przecież tak nie wybiega.. boję się, że się puści w długą, albo jakiś pies się na nią rzuci (a ona się nadal innych psów boi, podkula ogon i ucieka jak jakiś się zbliża), albo co gorsza, że wpadnie pod koła samochodu
Wy puszczacie Wasze psiaki ze smyczy, żeby się wybiegały?

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Przemeblowałam z TZ'em cały pokój bo kupił nowe kolumny i musi byc lepsza akustyka...
Ale przynajmniej posprzątane, no i lepiej teraz jest, ładniej
hehe miał motywację do sprzątania
ja mojego też muszę zmusić, tzn. przypomnieć, bo obiecał, że po sesji się tym zajmie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jest spora szansa ze zrobie tym a10 jeszcze przed weekendem
bo tz cos bakal ze mamy wyjezdzac na caly weekend wiec jak mus to wiecie
jak trzeba wcześniej to trzeba, przecież na weekendowy wypad nie wybierzesz się z odrostem
ciekawe jak ta a10 się sprawdzi

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
cześć!

Ale żeśmy się rozpisały w ten weekend, szaleństwo, nie nadążam z czytaniem

Ja zaraz idę randkować z Misiem, muszę mu zawieść wór faworków od rodziców

I wiecie co, nie wiem już o co mi chodzi, ale dzisiaj kolor włosów mam znowu idealny zobaczę co będzie się działo dalej, ale wszystko wyrównało się pięknie, odrost nie jest już ciemniejszy i taki ciepły, no jest tak jak chciałam

Nie wiem co dalej, zobaczę może później znowu farbnę Syossem i też zrobię sobie jakieś delikatne refleksy, żeby nie było nudno i płasko... ale na pewno na to pójdę do fryzjera, bo taka zdolna i samodzielna to nie jestem, a nie wiem czy tata ogarnie szydełko i folię


Miłej niedzieli
może po prostu syoss musiał się troszkę dopłukać, w każdym razie cieszę się, że Ci się podoba i dobrze się czujesz w tym kolorze a co TŻ powiedział na przyciemnienie? podobało mu się?


jeszcze o coś miałam pytać.... aaa wiem, oglądałaś już świnki?

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
dupki zrobiłam sobie małą sklejkę. Mam ochotę coś zmienić, a wiadomo,że na pierwsze ostrze idą włosy. Nie wiem czy zapuszczać, czy ścinać grzywkę, a może kolor? Pomocy :d
http://tinypic.pl/eoczwql4jyuz

Czy może lepiej usiąść do książek
właśnie! wstawię do albumu kilka fot ze studniówki!
mi się najbardziej podoba pierwszy rząd - pierwsze i czwarte (chyba z racji na tą grzywkę )

ja bym nic nie zmieniała, tylko zadbała bardziej o skręt
do książek też możesz przysiąść, a nawet powinnaś, chociaż od czasu do czasu
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 23:14   #642
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hej laleczki!
nie jestescie za rozmowne widze w ten weekend
ja poswietowalam walentynki z tz, czuje sie szczesliwa.

Kotka i jak u gina? co wyszlo?bylas w koncu? mozesz napisac pw lub w klubie...

Jest spora szansa ze zrobie tym a10 jeszcze przed weekendem
bo tz cos bakal ze mamy wyjezdzac na caly weekend wiec jak mus to wiecie
To ja czekam Oglądalam dzisiaj palete akurat i porownywałam z c12 i powinien wyjść podobnie jasno, chociaz na próbniku c12 przez ten szary poblask sie wydawał ciemniejszy.
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
dupki zrobiłam sobie małą sklejkę. Mam ochotę coś zmienić, a wiadomo,że na pierwsze ostrze idą włosy. Nie wiem czy zapuszczać, czy ścinać grzywkę, a może kolor? Pomocy :d
http://tinypic.pl/eoczwql4jyuz

Czy może lepiej usiąść do książek
właśnie! wstawię do albumu kilka fot ze studniówki!
Fajne fotki
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 01:27   #643
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
odzywki daje doslownie orzech laskowy na cale wlosy... zelu sporo wiecej daje- powiedzmy 2 orzechy wloskie...
nakladasz na lapki rozsmarowujesz i ugniatasz tak dlugo az sie wlosy zwina kolo 5 minut- jak juz sie zwinely to w koszulke, zawiazujesz i suszysz przez nia suszarka, tylko ja np. tego nie polecam- bo mi wtedy wychodzi lwia grzywa, glowa sie odparza i zapaca w srodku... bleee.... ja dlatego nie robie plunkingu- bo moje wlosy same schna kolo 8h.. a w reczniku/ koszulce to predzej by mi zgnily jak wyschly.
dlatego ugniatam z zelem, biore dyfuzor i jazda zimnym powietrzem. i susze tak do polowy wilgotnosci a reszta juz sama dosycha.
a na noc warkocze i tyle.
tylko ja nie mam mega skretu... mam za geste i ciezkie wlosy, ale takie ladne falki i krecony spod to owszem mnie to zadowala.
musisz swoja opcje wypracowac.
bunny odnośnie tego gniecenia ja uzywam pianki loreala na objetośc, w rossmanie jest taka biało fioletowa, nie ma alkoholu i mam w albumie zdjęcia po jej użyciu (te takie rozwiane fale, będziesz wiedziała o które zdjęcie chodzi)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 10:02   #644
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
bunny odnośnie tego gniecenia ja uzywam pianki loreala na objetośc, w rossmanie jest taka biało fioletowa, nie ma alkoholu i mam w albumie zdjęcia po jej użyciu (te takie rozwiane fale, będziesz wiedziała o które zdjęcie chodzi)
ale świetnie rysujesz

Enchanted ja puszczam swoją Monkę jasne ale tylko w parku i daleko od ulicy


cześć Wam w ogóle mam kilka dni wolnego i dużo planów na nie, zobaczymy
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 10:06   #645
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
hurraaaaa, mam ferie w sumie to nie długie, bo tylko dwutygodniowe, ale zawsze dobre i to


trzeba przetrwać ten okres pożeractwa, kiedyś w końcu szczeniaki z tego wyrastają dobrze, że Kalusi już przeszło
Lajla kamienie, liście już omija na szczęście, ale ziemię czasami lubi sobie wsunąć, taką kwiatkową jak Twoja Kala również
i chyba wczoraj powiedziałam 'hop', bo dzisiaj jak byłam z nią w parku, to co znalazła kawałek piasku, ziemi wystającej to musiała chapsnąć

w ogóle to powiem Wam, że boję się ją puszczać ze smyczy ma taką linkową na 5metrów, ale ze smyczą się przecież tak nie wybiega.. boję się, że się puści w długą, albo jakiś pies się na nią rzuci (a ona się nadal innych psów boi, podkula ogon i ucieka jak jakiś się zbliża), albo co gorsza, że wpadnie pod koła samochodu
Wy puszczacie Wasze psiaki ze smyczy, żeby się wybiegały?


hehe miał motywację do sprzątania
ja mojego też muszę zmusić, tzn. przypomnieć, bo obiecał, że po sesji się tym zajmie


jak trzeba wcześniej to trzeba, przecież na weekendowy wypad nie wybierzesz się z odrostem
ciekawe jak ta a10 się sprawdzi


może po prostu syoss musiał się troszkę dopłukać, w każdym razie cieszę się, że Ci się podoba i dobrze się czujesz w tym kolorze a co TŻ powiedział na przyciemnienie? podobało mu się?


jeszcze o coś miałam pytać.... aaa wiem, oglądałaś już świnki?


mi się najbardziej podoba pierwszy rząd - pierwsze i czwarte (chyba z racji na tą grzywkę )

ja bym nic nie zmieniała, tylko zadbała bardziej o skręt
do książek też możesz przysiąść, a nawet powinnaś, chociaż od czasu do czasu
encha ja lolki absolutnie nie puszczam ze smyczy
dla mnie to skrajnie nieodpowiedzialne jesli chodzi o miasto i jak dla mnie to brak kultury.
wiem co by moja lolka zrobila- pobiegla przed siebie nawet sie nie ogladajac, jakby zobaczyla psa to by za nim pobiegla i szukaj wiatru w polu, jakby zobaczyla dziecko to by skoczyla na nie i przewrocila, jakby ktos zagwizdal to tez by poleciala i zaczela na tych ludzi skakac brudzac ich...
malo tego ze wpadla by pod pierwszy samochod jadacy- bo ona nie widzi ze drzwi zamkniete i jedzie tylko mysli ze jak pobiegnie pod tylne kolo to mozna wskoczyc na tylne siedzenie
i byloby po psie.
ja spuszczam ja tylko na ogrodku mojej mamy i dziadka, w przyszlosci moim, jakies 1000m kw. takze uwazam ze jest gdzie sie wyszalec.
albo u tz kolo domu- bo tez ogrodzone a dalej pola i las...
ludzie puszczaja psy bo piesek ma sie wybiegac... ich sprawa! ja wiem ze pies to zwierze i nigdy nie mozna byc do konca pewnym jego reakcji.
zwlaszcza jak jest mlody...
a moja lolka na co dzien wybieguje sie na smyczy- tez mam dluga, jak spotka ulubione pieski to one wokol niej biegaja, a ona je goni- pies nie czuje sie uwiazany to my tak myslimy tylko co mnie naszarpie przy tych biegach to ja wiem ale niech ma radosc, pani polata po trawnikach za nia i innymi pieskami
no i u nas dlugie spacery co drugi dzien na zakupy jakies 2-3 godzinki... to tez zawsze ja meczy i spi potem.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To ja czekam Oglądalam dzisiaj palete akurat i porownywałam z c12 i powinien wyjść podobnie jasno, chociaz na próbniku c12 przez ten szary poblask sie wydawał ciemniejszy.


Fajne fotki
no podobnie jasno tylko bez zoltego

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
bunny odnośnie tego gniecenia ja uzywam pianki loreala na objetośc, w rossmanie jest taka biało fioletowa, nie ma alkoholu i mam w albumie zdjęcia po jej użyciu (te takie rozwiane fale, będziesz wiedziała o które zdjęcie chodzi)
nie wiedzialam nawet ze sa pianki bez alko o prosze!
fajnie wloski ulozone, ale nie moge sie powstrzymac, przystojniak z ciebie! i ze twoje wlosy jeszcze zyja to cud jakis
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 10:36   #646
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Bunny nie zgodzę się z Tobą Jeśli pies jest wychowany, nie jest agresywny to nie widzę problemu aby go puszczać na długich spacerach oczywiście w odpowiednich warunkach Nie wyobrażam sobie mojego beagla jakby nie mógł się wybiegać porządnie chociaż 1x w tyg Takie niby "bieganie" na smyczy to dla psa nie jest prawdziwa frajda.. No ale wiadomo pies musi być ułożony, w innym wypadku to wstyd puszczać go, kłopot i nieodpowiedzialność Ale to w interesie naszym leży odpowiednie wychowanie psa skoro się już na niego decydujemy

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Encha chciałam jeszcze napisać, że warto taki spacer spędzić aktywnie z psem, zainteresować go swoją osobą, mieć piłkę czy jakąś inną zabawkę ulubioną jego i rzucać mu No i ciasteczka, za każdym razem jak będziesz go wołać i przyjdzie to dać jako nagrodę Mi się udało w ten sposób nauczyć Mone posłuszeństwa, bo niestety ale na początku nie było łatwo, nie słuchała się, nie reagowała na moje wołanie, gdzie coś wyczuła tam ją niosło


Idę zrobić sobie jajecznicę
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 10:48   #647
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

cześć

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
Pomożecie koleżanki?
raczej nie, bo po pierwsze chyba nie czytałaś pierwszego posta, w którym zwracamy uwagę na to, aby wstawić również zdjęcie swoich włosów (to niestety u nas wymóg, żeby cokolwiek doradzić), a po drugie pytań o kolor włosów Aniston mamy mnóstwo wystarczy poszukać, a na pewno coś znajdziesz



miałam koszmary w nocy, obudziłam się z płaczem nad ranem
a później śniło mi się, że zorganizowałyśmy spotkanie Blondyn, powiedziałam Wam, że nie musicie brać auta, bo w moim się wszystkie zmieścimy (wszystkie na pewno nie, ale 7 osób wejdzie ), a co się okazało przyjechałam po Buahhot maluchem

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
hurraaaaa, mam ferie w sumie to nie długie, bo tylko dwutygodniowe, ale zawsze dobre i to

może po prostu syoss musiał się troszkę dopłukać, w każdym razie cieszę się, że Ci się podoba i dobrze się czujesz w tym kolorze a co TŻ powiedział na przyciemnienie? podobało mu się?


jeszcze o coś miałam pytać.... aaa wiem, oglądałaś już świnki?
gratuluję ferii

na pewno Syoss musiał się wypłukać, ale na pewno będzie się nadal wypłukiwał, dlatego boję się kolejnego mycia taki wczorajszy kolor był najlepszy i nie wiem czym teraz pofarbować, żeby po prostu taki mieć, nie ciemniejszy, nie jaśniejszy - i będę kombinować

Na odroście wyszło ciemniej i troszkę cieplej i tego się boję najbardziej, booo jakbym miała robić Syossem to długość włosów może wyjść super, a odrost znowu ciemno

TŻtowi bardzo się podobało i powiedział, że właśnie taki kolor dla mnie ładny i nie chce abym miała jaśniejszy ani ciemniejszy więc mam teraz zagadkę czym pofarbować przy następnej okazji...


Świnek jeszcze nie oglądałam nie było kiedy przez sesję, ale teraz jak mam ferie to może w środę się przejadę do zoologicznego, bo dzisiaj to czeka mnie robienie walentynki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 10:58   #648
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Aniołek chodziło mi o klub, który mają założony nasze Blondyny + jedna Ciemnowłosa
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 11:00   #649
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Bunny nie zgodzę się z Tobą Jeśli pies jest wychowany, nie jest agresywny to nie widzę problemu aby go puszczać na długich spacerach oczywiście w odpowiednich warunkach Nie wyobrażam sobie mojego beagla jakby nie mógł się wybiegać porządnie chociaż 1x w tyg Takie niby "bieganie" na smyczy to dla psa nie jest prawdziwa frajda.. No ale wiadomo pies musi być ułożony, w innym wypadku to wstyd puszczać go, kłopot i nieodpowiedzialność Ale to w interesie naszym leży odpowiednie wychowanie psa skoro się już na niego decydujemy

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Encha chciałam jeszcze napisać, że warto taki spacer spędzić aktywnie z psem, zainteresować go swoją osobą, mieć piłkę czy jakąś inną zabawkę ulubioną jego i rzucać mu No i ciasteczka, za każdym razem jak będziesz go wołać i przyjdzie to dać jako nagrodę Mi się udało w ten sposób nauczyć Mone posłuszeństwa, bo niestety ale na początku nie było łatwo, nie słuchała się, nie reagowała na moje wołanie, gdzie coś wyczuła tam ją niosło


Idę zrobić sobie jajecznicę
wiesz snow ja tez sie nie zgodze- bo znam moja lole i wiem co jej do szczescia wystarcza i na dlugiej smyczy nie bawi sie wcale gorzej z psami niz spuszczona- a spuszczona bawi sie na ogrodzie z psami mojej mamy i bawi sie jednakowo jesli chodzi o jakosc, czas biegania itp. bo po kilku minutach meczy sie i lezy juz tylko w trawie, sniegu.
wychowac psa na puszczanie to mozna jak sie ma warunki, ja sobie nie wyobrazam wychowywac lolki na osiedlu na jakim mieszkam obecnie. nawet spacery na smyczy konczyly sie nie raz pogryzieniem czy walka psow- bo wlasnie kazdy pochodzi jak ty- a puszcze sobie psa, mam z glowy , przeciez jest wychowany no i musi sie wybiegac! nic nie zrobi... a potem tylko- nie wiedzialam ze on sie tak zachowa! a bo to tez suczka itp.
a mnie gowno obchodza tlumaczenia i chce miec na spacerze w srodku miasta spokoj a nie tylko patrzec jak obcy pies mi leci do mojego, a jego wlasciciel nie potrafi go zatrzymac i nim dojdzie to psy juz sie gryza albo ja stoje z lolka na rekach i ruszyc sie nie moge bo owy pies probuje ja i tak ugryzc i na mnie skacze...
zreszta, prawo mowi konkretnie jak o nakazie sprzatania kup tak i o kagancach i smyczach- pies nie moze latac po miescie spuszczony i za to tez u nas sie mandat dostalo kilku osobom- i dobrze
akurat beagle bym sie nie bala, bo wiem ze ciezko te psy rozwscieczyc i agresywne nie sa... ale pierwszy spacer z lola to wlasnie beagl sie rzucila na malutka lole, opieprzylam faceta, a dzis sie obie bawia ale to jak juz lolka dorosla i nie pozwoli sie gryzc po uszach/pyszczku
a beagl ulozona byla, ponad 5 lat wiec stara niby...
no i widze tez jak dzieci nie umieja sie zachowac wobec psow- lataja. krzycza, machaja rekami... i widze jak czesto wtedy spuszczony pies biegnie do nich sie pobawic i dziecko albo w bek, albo biegnie do mamy a pies wtedy naturalnie skacze i przewraca... i awantura na 102.
sa psy ktore dzieci uwielbiaja- moja lola- i takich psow nie oduczysz by biegly do dziecka gdy wola psa, macha do niego czy kuca by poglaskac nie pytajac nawet cie o zdanie...
z drugiej strony dlaczego mam ograniczac mojemu psu kontakt z obcymi, to wlasnie sprawia ze jest mega lagodna choc rozrabia czasem? mam miec psa sztywniaka co tylko aportuje, podaje lape, lezy i chodzi na smyczy przy nodze choc ma 5m smyczy? dla mnie to smieszne...
ale kazdy decyduje o swoim psie i jaki ma byc

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
cześć


raczej nie, bo po pierwsze chyba nie czytałaś pierwszego posta, w którym zwracamy uwagę na to, aby wstawić również zdjęcie swoich włosów (to niestety u nas wymóg, żeby cokolwiek doradzić), a po drugie pytań o kolor włosów Aniston mamy mnóstwo wystarczy poszukać, a na pewno coś znajdziesz



miałam koszmary w nocy, obudziłam się z płaczem nad ranem
a później śniło mi się, że zorganizowałyśmy spotkanie Blondyn, powiedziałam Wam, że nie musicie brać auta, bo w moim się wszystkie zmieścimy (wszystkie na pewno nie, ale 7 osób wejdzie ), a co się okazało przyjechałam po Buahhot maluchem
jaki sen kitka zapraszam na bloga
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 11:10   #650
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jaki sen kitka zapraszam na bloga
sen miszcz
na blogu byłam i skomentowałam również
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 11:32   #651
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Paulinka i Princesska nie rozumiecie o co mi chodzi a mi nie chce się tłumaczyć
ubezpieczona jestem, więc mogłabym iść na NFZ

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
cześć

perłowy blond 12/9 woda 9% z opakowania

mam zaskórniacze

a bym na pewno w tych portkach pierdziała

może wyjść rudy, zrób test na pasemku
moja koleżanka ma takie jedne i zawsze w nich pierdzi jak zasiada w moim narożniku

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

asiabb1983 ładne włoski

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
świetny naprawdę l'oreal poszedł w kąt, chyba pójdzie na wymiankę jakąś



a nie mówiłam bierz nawet się nie zastanawiaj! a co do koloru hmm no to sama musisz zadecydować już podpowiem Ci tylko, że kolor na buzi nie ciemnieje w ciągu dnia nic a nic



ja też refleksów nie widzę trzeba robić na folii i tyle ale kolor masz fajny



miłego



skąd ja to znam nic no musisz to przeżyć
jeszcze myślę nie przekonują mnie drobinki

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Agatko wklejałaś kieckę? przegapiłam?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 11:32   #652
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

a właśnie Snowi, tak się zastanawiam i myślę nad tym podkładem Rimmela, że też mi się śnił poszłam kupiłam wysmarowałam twarz i byłam pomarańczowa jak po samoopalaczu

muszę iść w końcu na zakupy, bo te sny nie dadzą mi żyć
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 11:39   #653
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Kotka dużo takich panien stąpa po świecie z tak doczepionymi włosami tragedia

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Lady a z jakiego bloga ta fota? wlosy..

Kotka widziałam na pudelku chyba,masakra

Czemu Kissie ma znowu opatrunek na nosie?
miesiac temu tez miała ,teraz znowu,pomijajac fakt,ze miala juz chyba 15 razy
Caskada wklejała link parę stron wcześniej

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
dupki zrobiłam sobie małą sklejkę. Mam ochotę coś zmienić, a wiadomo,że na pierwsze ostrze idą włosy. Nie wiem czy zapuszczać, czy ścinać grzywkę, a może kolor? Pomocy :d
http://tinypic.pl/eoczwql4jyuz

Czy może lepiej usiąść do książek
właśnie! wstawię do albumu kilka fot ze studniówki!
góry rząd mi podoba się

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Nove fryzurkę masz/ miałaś super i widać, że zabawa udana

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Efcia wklejałaś już grzywkę i spodnie?

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

wypoczęłam sobie w ten weekendzik byliśmy z Tż w spa ale to nie jeszcze walentynkowo oficjalne walentynki jutro
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 11:49   #654
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
[/COLOR]asiabb1983 ładne włoski [COLOR="Silver"]
dziękuję
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a właśnie Snowi, tak się zastanawiam i myślę nad tym podkładem Rimmela, że też mi się śnił poszłam kupiłam wysmarowałam twarz i byłam pomarańczowa jak po samoopalaczu

muszę iść w końcu na zakupy, bo te sny nie dadzą mi żyć
o rany... kitka co za sny
ja dziś też miałam jakieś koszmary i jak się przebudziłam, to aż mi serce waliło jak szalone
ale nie pamiętam co to był za sen

wiecie co chyba ta maść Retimax faktycznie nie jest za dobra niby buzia fajnie nawilżona i nie napięta ,ale wyszły mi dwa boloki jeden na brodzie, a drugi na czole nad brwiami czyli wygląda na to, że zapycha tak jak czeko pisała
juz nie wiem co kupić bo kremy przeważnie mnie podrażniają i jakieś krostki mi wychodzą ,albo mam bardzo napiętą buzie
więc nadal szukam jakiegoś idealnego kremu dla mnie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 11:49   #655
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

Efcia wklejałaś już grzywkę i spodnie?

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

wypoczęłam sobie w ten weekendzik byliśmy z Tż w spa ale to nie jeszcze walentynkowo oficjalne walentynki jutro
Jeszcze nie, do 15 będą foty tylko nie wiem, czy wklejać tą grzywę bo do mnie jest trochę przydługa, muszę ją podciąć i wyglądam śmiesznie

Ja jadę do spa z TŻ w ten piątek na weekend
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 11:55   #656
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie, do 15 będą foty tylko nie wiem, czy wklejać tą grzywę bo do mnie jest trochę przydługa, muszę ją podciąć i wyglądam śmiesznie

Ja jadę do spa z TŻ w ten piątek na weekend
grzywkę też pokazuj

my byliśmy sobota/niedziela
a jutro idziemy tylko do kina i do resto ja wcześniej skoczę na zakupy, bo nie było kiedy w weekend
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 11:56   #657
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
wiecie co chyba ta maść Retimax faktycznie nie jest za dobra niby buzia fajnie nawilżona i nie napięta ,ale wyszły mi dwa boloki jeden na brodzie, a drugi na czole nad brwiami czyli wygląda na to, że zapycha tak jak czeko pisała
juz nie wiem co kupić bo kremy przeważnie mnie podrażniają i jakieś krostki mi wychodzą ,albo mam bardzo napiętą buzie
więc nadal szukam jakiegoś idealnego kremu dla mnie
Asiu a kremy AA? one są delikatne
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:02   #658
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
grzywkę też pokazuj

my byliśmy sobota/niedziela
a jutro idziemy tylko do kina i do resto ja wcześniej skoczę na zakupy, bo nie było kiedy w weekend
mogę zadać takie nietypowe pytanko?
ile taka ,,zabawa" w spa kosztuje?
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Asiu a kremy AA? one są delikatne
wiesz jeszcze chyba nie próbowałam z AA
a Ty może stosowałaś?
mogłabyś jakiś polecić?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:07   #659
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
mogę zadać takie nietypowe pytanko?
ile taka ,,zabawa" w spa kosztuje?

wiesz jeszcze chyba nie próbowałam z AA
a Ty może stosowałaś?
mogłabyś jakiś polecić?
Asiu to wszystko zależy od tego jakie zabiegi i na jak długo
ja myślę że warto przejrzeć też pakiety pobytowe
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:08   #660
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Wstawiam foty, na początek spodnie, później do albumu dam grzywkę

Zdjęcia samoróbka, więc wyglądają jak wyglądają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0223.jpg (92,6 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0224.jpg (90,8 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0226.jpg (74,2 KB, 42 załadowań)
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.