Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-28, 15:40   #1801
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez mysiunia81 Pokaż wiadomość
iamsolucky omg uwielbiam cię! Dziękuje bardzo za odpowiedź, nawet nie masz pojęcia jak bardzo mi pomogłaś
proszę bardzo

za mną od jakiegoś czasu chodzą pudry/talki do ciała. Wiadomo nie na jakiś totalnie upalny dzień, ale dobre żeby skórę utrzymać w suchości, optycznie rozjaśniają i ponoć jakieś filtry mają- liche bo liche ale zawsze coś, dla kogoś kto nie jest filtromaniakiem na blogach szczególnie Pond's pink magic powder zbiera dobre opinie

http://www.ebay.pl/sch/i.html?LH_Ava...arr%3D1&_rdc=1

balsamy z Nivea tez fajnie wyglądają, ciekawa jestem ich składu

http://www.ebay.pl/dsc/i.html?_nkw=n...LH_TitleDesc=1


w ogóle co to za firma ta REO? nie mogę nigdzie znaleźć tego tworu, produkty mają taniutkie ale żadnych składów ani nic
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 16:26   #1802
Zong
Przyczajenie
 
Avatar Zong
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Nie wiem czy można dołączyć do waszego grona bladolicych ale jeżeli tak to witam serdecznie

I od razu startuję do was z pytaniem: Czy któraś z was przemywa sobie buzię cytryną, mlekiem?
Chciałabym wiedzieć czy widać jakieś efekty.

Pozdrawiam
__________________
'Stąpałam po cienkim lodzie- w każdej chwili mogłam na powrót znaleźć się w mrocznych głębinach'
Zong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 18:50   #1803
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Hej.

Zrobiłam zdjęcie na potrzebę innego wątku, tak się mu przypatruję i wpadłam na pomysł, że wkleję je również tutaj, by podpytać o makijaż. Parę osób już to zrobiło, więc i ja zaryzykuję. ^^

Maluję się tak, jak widać na załączonym obrazku - tusz, podkreślone brwi i ew. odrobinka rozświetlacza w wewnętrzny kącik oka. No i oczywiście tuszowanie sińców pod oczami i piegów, których nie lubię.

klik!

Może zainwestować w jakieś cienie, róż do policzków? Jak uważacie? ^^

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Zong Pokaż wiadomość
Nie wiem czy można dołączyć do waszego grona bladolicych ale jeżeli tak to witam serdecznie

I od razu startuję do was z pytaniem: Czy któraś z was przemywa sobie buzię cytryną, mlekiem?
Chciałabym wiedzieć czy widać jakieś efekty.

Pozdrawiam
Witaj.

Przemywałam swego czasu twarz cytryną, by rozjaśnić piegi, ale niestety nie zauważyłam zmiany w kolorycie. Za to cera była przyjemnie odświeżona (chociaż chyba wolę maseczkę z ogórka).
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 23:15   #1804
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez china_girl Pokaż wiadomość
próbuję swoich sił w foto bo niestety do wybiegowych brakuje mi jednego magicznego centymetra :P
a jeżeli chodzi o upały to mam tak samo zawroty głowy, nagłe spadki ciśnienia,ociężałość wręcz.
nadrabiasz ten glupi centrymetr fajną buźką, widziałam Twoja fotkę raz, a Twoja twarz zostanie w mojej glowie na dlugo

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Bo każdy brąz wychodzi czarny czy to farba drogeryjna czy fryzjerska, zawsze czerń. Chociaż już w sumie się przyzwyczaiłam i trudno ny mi było mieć teraz brązowe dzięki Bogu, czarny nie wygląda u mnie sztucznie
jestem ciekawa jak wygladasz (babska ciekawosc po prostu)

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Hej.

Zrobiłam zdjęcie na potrzebę innego wątku, tak się mu przypatruję i wpadłam na pomysł, że wkleję je również tutaj, by podpytać o makijaż. Parę osób już to zrobiło, więc i ja zaryzykuję. ^^

Maluję się tak, jak widać na załączonym obrazku - tusz, podkreślone brwi i ew. odrobinka rozświetlacza w wewnętrzny kącik oka. No i oczywiście tuszowanie sińców pod oczami i piegów, których nie lubię.

klik!

Może zainwestować w jakieś cienie, róż do policzków? Jak uważacie? ^^

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------



Witaj.

Przemywałam swego czasu twarz cytryną, by rozjaśnić piegi, ale niestety nie zauważyłam zmiany w kolorycie. Za to cera była przyjemnie odświeżona (chociaż chyba wolę maseczkę z ogórka).
ale Ty jestes sliczna, jak laleczka normalnie ja bym ewentualnie dodala roz, a usta troche podkolorowala szminka w odcieniu rózanym
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 23:46   #1805
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ale Ty jestes sliczna, jak laleczka normalnie ja bym ewentualnie dodala roz, a usta troche podkolorowala szminka w odcieniu rózanym
Aż się zarumieniłam.

Laleczka ze mnie marna...chyba, że taka.

A róż w tonacji chłodnej, prawda? Mam brzoskwiniowy, ale używam go niezmiernie rzadko. Chociaż w sumie nawet nie wiem czy to kwestia złego odcienia, czy drobinek, które niemiłosiernie mnie irytują.

Edytowane przez AmaiMomo
Czas edycji: 2012-06-28 o 23:48
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 00:45   #1806
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Aż się zarumieniłam.

Laleczka ze mnie marna...chyba, że taka.

A róż w tonacji chłodnej, prawda? Mam brzoskwiniowy, ale używam go niezmiernie rzadko. Chociaż w sumie nawet nie wiem czy to kwestia złego odcienia, czy drobinek, które niemiłosiernie mnie irytują.
nie kokietuj juz sa dwie szkoly: jedna mowi, zeby sie trzymac tonacji, druga, ze chlodne typy powinny uzywac brzoskwiniowych rozy, a cieple chlodnych. u niektorych cieplych typow cieplejsze odcienie rozy jeszcze bardziej sie ocieplaja i daja efekt pomaranczy ja niby jestem cieplym typem, ale typowo pomaranczowe roze wygladaja u mnie niezbyt, wole cos rozowego, ale z nuta brzoskwini ostatnio uzywam tylko tegocera zostaje jasna, ale nikt sie nie czepi, ze latem wygladam na blada i chorą bardzo bardzo polecam tez rozswietlacz EDM http://everydaycosmetics.pl/pudry-i-...-creation.html uzywam go jako rozu, sprawdzi sie rowniez do kazdego typu urody. moim zdaniem daje troche efekt fotoszopa, wygladasz piekniej, ale nikt sie nie zorientuje, jaki jest tego sekret

na Twoim miejscu sprobowalabym tego rozu http://kosmetyczny-kuferek-burn.blog...h-16-rose.html ozywi Cie, ale dzieki odrobinie brzoskwiniowych tonow bedzie wygladal bardzo naturalnie, zdrowo. moim zdaniem to jeden z bezpieczniejszych rozy dla jasnej cery bez wzgledu na typ urody. cudowny, dziewczecy, ale nie cukierkowy i tandetny

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2012-06-29 o 00:41
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 01:06   #1807
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
nie kokietuj juz sa dwie szkoly: jedna mowi, zeby sie trzymac tonacji, druga, ze chlodne typy powinny uzywac brzoskwiniowych rozy, a cieple chlodnych. u niektorych cieplych typow cieplejsze odcienie rozy jeszcze bardziej sie ocieplaja i daja efekt pomaranczy ja niby jestem cieplym typem, ale typowo pomaranczowe roze wygladaja u mnie niezbyt, wole cos rozowego, ale z nuta brzoskwini ostatnio uzywam tylko tegocera zostaje jasna, ale nikt sie nie czepi, ze latem wygladam na blada i chorą bardzo bardzo polecam tez rozswietlacz EDM http://everydaycosmetics.pl/pudry-i-...-creation.html uzywam go jako rozu, sprawdzi sie rowniez do kazdego typu urody. moim zdaniem daje troche efekt fotoszopa, wygladasz piekniej, ale nikt sie nie zorientuje, jaki jest tego sekret

na Twoim miejscu sprobowalabym tego rozu http://kosmetyczny-kuferek-burn.blog...h-16-rose.html ozywi Cie, ale dzieki odrobinie brzoskwiniowych tonow bedzie wygladal bardzo naturalnie, zdrowo. moim zdaniem to jeden z bezpieczniejszych rozy dla jasnej cery bez wzgledu na typ urody. cudowny, dziewczecy, ale nie cukierkowy i tandetny
Nie kokietuję - mam matrioszkowe pućki. W sumie to jest na swój sposób fajne. ^^

Ten róż Bourjois jest genialny. Minerałki również kuszą. Dziękuję bardzo za rady i linki.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 09:45   #1808
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Róże bourjois są świetne, ale ich zapach jest dla mnie za ciężki. Pierwszy raz spotkałam się z tym, że zapach kosmetyku wywoływał u mnie mdłości
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 10:35   #1809
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A ja mam jeden róż z Celii a drugi z Vipery i oba są świetne. Tanie ale takie trwałe, że byłam zaskoczona:P
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 11:23   #1810
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja posiadam brzoskwiniowy (nie jestem pewna jakiej firmy, ponieważ dostałam go w prezencie i w ten sam dzień go potłukłam, więc trzymam pokruszony produkt w nowym pudełeczku ).

Ma sympatyczny kolor, ale złote drobinki troszkę zbyt się mienią tzn. ładnie to wygląda, ale chciałabym mieć też matowy puder.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 11:42   #1811
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Zong Pokaż wiadomość
Nie wiem czy można dołączyć do waszego grona bladolicych ale jeżeli tak to witam serdecznie

I od razu startuję do was z pytaniem: Czy któraś z was przemywa sobie buzię cytryną, mlekiem?
Chciałabym wiedzieć czy widać jakieś efekty.

Pozdrawiam
ja przez jakiś czas przemywałam (może 2, może 3 tygodnie) mlekiem, nie zauważyłam rozjaśnienia ale miałam mniej widoczne wągry
cytryna mi trochę rozjaśniła skórę, a najlepiej jak stosowałam też maseczkę z aspiryny/polopiryny, ona z domowych sposobów mi najlepiej pomagała (jak chciałam wyrównać koloryt)

co do farb - nie mam doświadczenia, bo poza większością dostępnych szamponetek nie używałam wielu farb, odkąd farbuję farbą permanentną jest to Joanna Naturia, i jestem z niej zadowolona i z tego co wiem Joanna nie testuje na zwierzakach mimo iż nie zawsze wybieram kosmetyki przez pryzmat testuje-nie testuje, to zawsze lepiej się czuję jak firma nie testuje. No i czerń nie zawsze wychodzi czarna, koleżanka farbowała ciemnym brązem i wyszedł ciemny brąz
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 13:15   #1812
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Możecie pomóc mi rozwiać wątpliwość dot. terminu przydatności kosmetyków?

Niecałe 2 lata temu kupiłam mnóstwo filtrów na wyjazd. Od tamtej pory leżą w lodówce. Są w terminie (np. do 2014), ale na opakowaniach jest widoczny rysunek otwartego pudełka z podpisem 12m, czyli przydatność po otwarciu to 12 miesięcy.

Ostatnio użyłam tego filtra i nie uczulił mnie, ale zastanawiam się, czy działają one tak, jak powinny.

Edytowane przez AmaiMomo
Czas edycji: 2012-06-29 o 13:16
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 13:42   #1813
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

AmaiMomo, ja szczerze mówiąc często ignoruję daty przydatności Miałam ze dwa filtry, których używałam np 2 lata po otwarciu i - hmm, chyba działały:P A daty przydatności kosmetyków typu cienie czy róże nie chcę nawet znać x) Wyznaję zasadę, że jak działa i nie uczula to mogę używać, nie wiem, może się coś stać od używania przeterminowanych kosmetyków? pewnie znajdzie sie ktoś, kto wie coś więcej o tym
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 13:45   #1814
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

AmaiMomo ja bym uzywala smialo zazdroszcze miejsca w lodowce

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2012-06-29 o 13:46
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 13:51   #1815
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
AmaiMomo ja bym uzywala smialo zazdroszcze miejsca w lodowce
jeśli można wiedzieć - masz tak dużo jedzenia (jak tak to zazdroszczę, lubię jeść) czy tak dużo współlokatorów?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 13:53   #1816
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
AmaiMomo ja bym uzywala smialo zazdroszcze miejsca w lodowce
A ja zazdroszczę tak wypchanej lodówki
wracając do filtrów mogę powiedzieć, że dzieciaczkowy Pharmaceris jest dobry. Kończy mi się już niestety ale mam inny w zapasie:P nie klei się, ma neutralny zapach i przyjemną kremową konsystencję. I nie jest obleśnie tłusty
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 13:53   #1817
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
jeśli można wiedzieć - masz tak dużo jedzenia (jak tak to zazdroszczę, lubię jeść) czy tak dużo współlokatorów?
malutką poleczkę w lodowce, nie ma mowy o jakichkolwiek zapasach zywieniowych, trzeba kupowac na bieżaco. jak czytam, ze ktos ma jeszcze miejsce na kosmetyki, to zazdroszcze

oj widze, ze nie mieszkalyscie ze wspolokatorami, zazdroszcze jeszcze bardziej

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2012-06-29 o 13:54
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 14:01   #1818
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
malutką poleczkę w lodowce, nie ma mowy o jakichkolwiek zapasach zywieniowych, trzeba kupowac na bieżaco. jak czytam, ze ktos ma jeszcze miejsce na kosmetyki, to zazdroszcze

oj widze, ze nie mieszkalyscie ze wspolokatorami, zazdroszcze jeszcze bardziej
Mnie to jeszcze czeka, narazie dorastam w rodzimym gniazdku...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 14:04   #1819
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja wciąż mieszkam z rodzicami i z babcią. Czasem czuję jak gimnazjalistka - tak mną dyrygują.

Chciałabym zamieszkać z moim tż, ale na to widoków nie ma.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 14:10   #1820
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ooo, a czemuż to
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 14:11   #1821
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Mnie to jeszcze czeka, narazie dorastam w rodzimym gniazdku...
ja też. ale bardziej niż o lodówkę boję się o bałagan, jaki stale będę mieć wokół siebie a jak pójdę na jakieś artystyczne studia to w ogóle, armagedon
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 14:13   #1822
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ooo, a czemuż to
Brak pieniędzy, a kredytu tż zaciągać na mieszkanie raczej nie będzie. Ja natomiast nie pracuję, więc tak się wszystko odwleka w czasie.

Najpewniej skończymy jako rodzina wielopokoleniowa i któreś z nas się wprowadzi do "teściów".
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 14:22   #1823
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja też. ale bardziej niż o lodówkę boję się o bałagan, jaki stale będę mieć wokół siebie a jak pójdę na jakieś artystyczne studia to w ogóle, armagedon
Oooo, a jaki kierunek wybrałaś?
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Brak pieniędzy, a kredytu tż zaciągać na mieszkanie raczej nie będzie. Ja natomiast nie pracuję, więc tak się wszystko odwleka w czasie.

Najpewniej skończymy jako rodzina wielopokoleniowa i któreś z nas się wprowadzi do "teściów".
Czekaj, jak to było... rodzina nuklearna? Było w pierwszym półroczu na wosie, zapomniałam już
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 14:50   #1824
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Oooo, a jaki kierunek wybrałaś?
jeszcze żaden dopiero matura w przyszłym roku. Jedyne, co poza charakteryzacją (z tego jest tylko licencjat, nic dalej) mnie interesuje... To w sumie nic Może scenografia? mam nadzieję, że mnie olśni przez najbliższe miesiące
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 14:58   #1825
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Czekaj, jak to było... rodzina nuklearna? Było w pierwszym półroczu na wosie, zapomniałam już
Ciekawe określenie.

Ja też w tym roku idę na studia, ale troszkę "po terminie"...a dokładnie 7 lat po maturze. Niestety - tak wyszło.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 15:06   #1826
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja już dostałam wyniki z matury i czas się gdzieś rejestrować Swoją drogą mam więcej % z ang niż pl
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 15:08   #1827
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość

jeszcze żaden dopiero matura w przyszłym roku. Jedyne, co poza charakteryzacją (z tego jest tylko licencjat, nic dalej) mnie interesuje... To w sumie nic Może scenografia? mam nadzieję, że mnie olśni przez najbliższe miesiące
O, to ty mój rocznik ja to w ogóle nie mam pojęcia na co iść...
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Ciekawe określenie.

Ja też w tym roku idę na studia, ale troszkę "po terminie"...a dokładnie 7 lat po maturze. Niestety - tak wyszło.
Hehe, lepiej późno niż później
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 15:12   #1828
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;35014222]Ja już dostałam wyniki z matury i czas się gdzieś rejestrować Swoją drogą mam więcej % z ang niż pl [/QUOTE]

Gratulacje.

Gdzie zamierzasz składać papiery?

O ile mnie pamięć nie myli, to ja z angielskim miałam podobnie. 100% z ustnego rozszerzonego, a prezentację na polskim trochę spartoliłam, bo (w przeciwieństwie do angielskiego) bardzo się stresowałam.

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Hehe, lepiej późno niż później
Niby tak, chociaż w ogólnej świadomości krążą bardzo nieprzychylne skojarzenia dot. starszych studentów (lenie, nieroby, tumany - do wyboru, do koloru).

Tak w każdym razie wynika z moich obserwacji.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 15:15   #1829
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Gratulacje.

Gdzie zamierzasz składać papiery?

O ile mnie pamięć nie myli, to ja z angielskim miałam podobnie. 100% z ustnego rozszerzonego, a prezentację na polskim trochę spartoliłam, bo (w przeciwieństwie do angielskiego) bardzo się stresowałam.
Dzięki Ale ja mówię o pisemnych tak swoją drogą teraz poziomy na ang ustnym są wymieszane

Złożę ogólnie na parę kierunków do Gdańska i Olsztyna (amerykanistyka,filologia , bezpieczenstwo i pewnie parę innych tyu socjologia, żeby sie tylko gdzies dostac).. chociaż w sumie szału z wynikami nie ma,więc pewnie Olsztyn mi zostanie. Ale nawet nie ma co się dziwić, wiadomo, że szkoły w 'dziurach' jak moja mają niższy poziom niż te w większych miastach .
W każdym razie póki co cieszę się, że zdane wszystko włącznie z matmą, bo o nią najbardziej się bałam

A jeśli chodzi o stres to mi się ręce trzęsły jak staremu pijakowi

Edytowane przez 9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Czas edycji: 2012-06-29 o 15:17
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 15:16   #1830
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Głupota, co to za stereotypy w ogóle...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.