Potrzebna Pilna Pomoc.!! ( Stylizacja) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-14, 15:40   #1
wiolisza
Raczkowanie
 
Avatar wiolisza
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 39
GG do wiolisza
Exclamation

Potrzebna Pilna Pomoc.!! ( Stylizacja)


Jeśli mi pomożecie... to poprostu uwierze, że ludzie potrafią być kochani hehe ) .
A no więc:
Ostatnio byłam u fryzjerki. Chciałam, żeby mnie pocieniowała jakoś tak fajnie ..no tak. skończyło się tylko na tym że teraz mam włosy krótkie(do ramion) i prawie wogóle nie pocieniowane.
Chce sobie zrobić włosy " na małpe" czyli emo . No i tu moje pytania :
1. czy moge taki rodziaj fryzury zrobic na takich krótkich włosach czy musze czekać aż odrosną?
2. Niektóre rodzaje fryzur nie pasują blondynce...a ja jestem blondynką. Jaki rodzaj fryzury emo byłby dla mnie dobry?
3. Macie może jakieś zdjęcia dziewczyn ściętych " na małpe" z blond włosami do ramion?
4.Czy znacie jakieś salony fryzjerskie gdzie fryzjerzy umią robić takie fryzury? Gdzieś w okolicach Karowic, Rybnika, Bielsko-Białej ( bo ja z Jastrzębia Zdroju jestem) )
Są strony na ten temat - wiem. I czytałam. Ale jakoś nic nie znalazłam dla siebie;(( . Licze na waszą pomoc boo pilnie potrzebuje pomocy. Szybkiej pomocy.
__________________
"Jestem prostym pytaniem, Ty jesteś na nie odpowiedzią!" xD

Postanowienie :
Schudnąc 5 kg!
Poprawic swoją kondycję!
Nauczyc się grac na gitarze!
I na deskorolce!

P o o m o c y ! xD
wiolisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 18:10   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Potrzebna Pilna Pomoc.!! ( Stylizacja)

Włosy do ramion nie są jeszcze takie krótkie, da się na niach zrobić małpę. Co do koloru włosów, nie chodzi o to, ze pewne obcięcia nie są właściwie dla blondynek- wszystko zależy od typu urody a nie koloru. Osobom o bardzo chudej lub/i dośc pociągłej twarzy lub/i wyraźnie dużym czole może z duzym prawdopodobieństwem małpa nie pasować. Bardzo cienkie i niezbyt gęste włosy też mogą być przeszkodą.
Co do fryzjera- ostroźnie z małymi salonikami, chyba , że znasz kompetentną fryzjerkę, często mylą pojęcia lub w ogóle nie mają pojecia jak się do małpy zabrać, wybrałabym więc jakiś większy salon. ja polecam Maćka z Berendowicz/Kublin w Katowicach, radzę też zajrzeć do podforum Dobry Fryzjer
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.