Atrederm - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-19, 16:53   #3061
daisy_002
Raczkowanie
 
Avatar daisy_002
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 195
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Rany, jak ja nie mogę się doczekać końca wysypów po retinoidzie... Wysypuje mnie ciągle od ok 1, 5 miesiąca, miałam jakieś 2 tygodnie uspokojenia się cery i potem zaczęło się znowu. Przewiduję, że kwiecień i maj będą już troche lepsze patrząc jak reagowałam na odstawienie wcześniejszych retinoidów, no ale mimo wszystko to tkwienie w niekończonym się wysypie doprowadza mnie do granicy wytrzymałości.

Wiem, co przeżywasz... Moja skóra jest aktualnie cała w pryszczach, codziennie kilka nowych... Tęsknię za moją idealną cerą, nacieszyłam się nią chyba ze 2 tygodnie a potem znowu tragedia.
daisy_002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 17:06   #3062
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
Ale chyba te słabsze, nieuwrażliwiające jak adapalen, to chyba można, prawda? Przecież mówi się, że adapalen jest bezpieczny bo nie uwrażliwia na słońce.

2 lata temu przez całe wakacje stosowałam differin na skórę nie wiedząc jeszcze o konieczności stosowania filtrów (oczywiście dermatolog nic nie powiedział) i nic złego się na szczęście nie stało. Myśle że przy odpowiednim filtrowaniu można ale to już każdy musi sam rozważyć plusy i minusy
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 19:28   #3063
tekanan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 57
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez daisy_002 Pokaż wiadomość
Wiem, co przeżywasz... Moja skóra jest aktualnie cała w pryszczach, codziennie kilka nowych... Tęsknię za moją idealną cerą, nacieszyłam się nią chyba ze 2 tygodnie a potem znowu tragedia.
A od kiedy stosujesz Atrederm? Uwierz mi, że warto męczyć się przez te parę pierwszych miesięcy

Cieszę się, że tyle z Was ma zamiar stosować lek, także w miesiącach wiosennych i letnich. Ja chyba też, z jednej strony moja twarz nie jest jeszcze na tyle "idealna", żebym mógł teraz już tylko podtrzymywać efekty. Od sierpnia wszystkie blizny zanikowe uległy i tak sporej redukcji, liczę na to, że przy regularnym i długofalowym stosowaniu będzie coraz lepiej.
Jeśli jest nas aż tyle, to będziemy mogli "wspierać się" w tym okresie
tekanan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 19:34   #3064
slodka_dzaga
Raczkowanie
 
Avatar slodka_dzaga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Okolice Miasta królów:)
Wiadomości: 331
Dot.: Atrederm

ja stosuje do natłuszczania skóry w czasie kuracji Atredermem, cethapil i maść z witaminą a,to wystarczajace? a wy co stosujecie?
__________________
02.03.12-aparatka góra
26.10.12-aparatka dół
Włosomaniaczka
01.04.12 olejowanie, wcierki, świadoma pielegnacja
slodka_dzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 19:53   #3065
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
ja stosuje do natłuszczania skóry w czasie kuracji Atredermem, cethapil i maść z witaminą a,to wystarczajace? a wy co stosujecie?
każdy nawilża w miarę jaką pustynię na twarzy odczuwa
Ja stsouję emulsję OLAY nawilżająco- odżywczą do cery tłustej i mieszanej codziennie rano i wieczorem(myślałam, że mnie zapcha, ale jak się okazuje ma całkiem niezły skład i tego nie robi) i to wszystko.

Cetaphil mnie zapychał, a maści z wit. A nie odważę się spróbować, bo to dopiero bomba dla porów
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 21:51   #3066
intent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22
Dot.: Atrederm

Może przesadziłam troszke .Gruboskórna jestem na pewno , tak mi sie wydaje ,po moich wszystkich doświadczeniach . Ale bez problemu mogłabym uzywać codziennie no i np. jeden dzień przerwy .
Ja już szczerze mam dość .. coraz więcej pryszczy i do tego czerwone plamy po nich . Ciężko do tego sie pomalować . Używam własnych minerałów z kolorówki . Własnych nawilżaczy nie zapychających z ZSK . I kurcze dalej cos wyskakuje .
Mam jeszcze 1 buteleczke atredermu i nie wiem czy go dalej stosowac już .
Najlepszy chyba był epiduo bo zero przy nim łuszczenia i plam po pryszczach. Tylko że i tak nie zadowolił mnie do końca jak zwykle.
Juz mam kurcze dość czasem , bardzo .
Jak myślicie , stosować ?
Może twarz sie wygładziła ale za to w czerwonych plamach po krostkach czy po czym kolwiek .
Dobrze że przynajmniej nie jestem sama z tym łuszczeniem . Dobrze że jest wizaż
intent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 22:18   #3067
daisy_002
Raczkowanie
 
Avatar daisy_002
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 195
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez intent Pokaż wiadomość
Może przesadziłam troszke .Gruboskórna jestem na pewno , tak mi sie wydaje ,po moich wszystkich doświadczeniach . Ale bez problemu mogłabym uzywać codziennie no i np. jeden dzień przerwy .
Ja już szczerze mam dość .. coraz więcej pryszczy i do tego czerwone plamy po nich . Ciężko do tego sie pomalować . Używam własnych minerałów z kolorówki . Własnych nawilżaczy nie zapychających z ZSK . I kurcze dalej cos wyskakuje .
Mam jeszcze 1 buteleczke atredermu i nie wiem czy go dalej stosowac już .
Najlepszy chyba był epiduo bo zero przy nim łuszczenia i plam po pryszczach. Tylko że i tak nie zadowolił mnie do końca jak zwykle.
Juz mam kurcze dość czasem , bardzo .
Jak myślicie , stosować ?
Może twarz sie wygładziła ale za to w czerwonych plamach po krostkach czy po czym kolwiek .
Dobrze że przynajmniej nie jestem sama z tym łuszczeniem . Dobrze że jest wizaż
Przede wszystkim cierpliwości. Wszyscy mamy już dość tego paskudztwa na twarzy, ale nie można przesadzać z tym złuszczaniem. Używaj jeszcze Atre, ale nie codziennie.

Też muszę w końcu zainwestować z minerały, bo moja skóra wygląda fatalnie tak nago. Kupiłaś gotowy zestaw czy sama zrobiłaś podkład z półproduktów?
daisy_002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 22:28   #3068
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Atrederm

Hej dziewczyny i PanowiePrzerwałam atre12 kwietnia ide na endokrynologie,do szpitala..Tam,mam nadzieję ,rozwiązać zagadkę moich problemówW między czasie kupiłam i polecam Wam dwa produkty neostrady.Żel na przebarwienia z kwasem kojowym PIGMENT LIGHTENING GEL..Działa tez na pryszcze!!! i drugi Ultra Smoothing Cream..Oba świetne..Poczytajcie sobie..Zdam relację z dalszego smarowania,narazie jest o niebo lepiej niz było..A gdzie Monia????
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 22:39   #3069
intent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22
Dot.: Atrederm

Jak radzisz stosować ?
może środa,czwartek,piątek,sob ota i przerwa , czy może 2 dni przerwy i 3 dni stosowania ?

Już mi sie naprawdę cierpliwość kończy . Najpierw isotrex , potem kilka tubek epiduo , potem załatwiłam sobie zorac którego przez tylko 2 tygodnie używałam bo strasznie mi sie nie spodobał , taki tłuścioch i wydawało mi się ze zapychał mnie , potem miesiąc z isotrexem i teraz będzie prawie miesiąc z atredermem

Kupiłam półprodukty
-baza kolor : nude 5 ml
-baza podkładowa : SM Foundation Base Mix 10g
-kolor blend white dla zwiększenia krycia
- i jeszcze żółty kolor i niebieski ale praktycznie nie użyłam ich , tylko szczypte jak wyjdzie albo zbyt mało żółta i zbyt ciepła to niebieski.
No i wymieszałam to SM Base Mix 10 g z 2,5 ml nude i dałam kolor blend white , i gotowe
intent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 07:06   #3070
Kiciowata
Raczkowanie
 
Avatar Kiciowata
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 95
Dot.: Atrederm

Hej , trafiłam tu dzięki innej wizażoholiczce Mam czerwone plamki na bokach policzków szczególnie widoczne zimą w mrozie i latem w mega cieple. Mam też lekkie blizny potrądzikowe tzn wgłębienia w skórze. Czy ten cudowny specyfik mi pomoże? Czy ktoś stosował kiedyś kurację na tego typu problemy? Czy pomaga w czymś takim jaki napisałam? Proszę o rady
__________________
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą"
Jantar - 04.01
Kiciowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 07:33   #3071
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Atrederm

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 08:46   #3072
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez intent Pokaż wiadomość
Może przesadziłam troszke .Gruboskórna jestem na pewno , tak mi sie wydaje ,po moich wszystkich doświadczeniach . Ale bez problemu mogłabym uzywać codziennie no i np. jeden dzień przerwy .
Ja już szczerze mam dość .. coraz więcej pryszczy i do tego czerwone plamy po nich . Ciężko do tego sie pomalować . Używam własnych minerałów z kolorówki . Własnych nawilżaczy nie zapychających z ZSK . I kurcze dalej cos wyskakuje .
Mam jeszcze 1 buteleczke atredermu i nie wiem czy go dalej stosowac już .
Najlepszy chyba był epiduo bo zero przy nim łuszczenia i plam po pryszczach. Tylko że i tak nie zadowolił mnie do końca jak zwykle.
Juz mam kurcze dość czasem , bardzo .
Jak myślicie , stosować ?
Może twarz sie wygładziła ale za to w czerwonych plamach po krostkach czy po czym kolwiek .
Dobrze że przynajmniej nie jestem sama z tym łuszczeniem . Dobrze że jest wizaż
J bym stosowała dalej. A jak długo stosowałaś epiduo?
A te plamki to są takie malutkie czy jak? Bo ja mam np. plamy po nadtlenku benzoilu takich, których nie da się pozbyć. Zbyt mocny dla mnie był. Może tak na Ciebie atrederm działa?
Cytat:
Napisane przez intent Pokaż wiadomość
Jak radzisz stosować ?
może środa,czwartek,piątek,sob ota i przerwa , czy może 2 dni przerwy i 3 dni stosowania ?

Już mi sie naprawdę cierpliwość kończy . Najpierw isotrex , potem kilka tubek epiduo , potem załatwiłam sobie zorac którego przez tylko 2 tygodnie używałam bo strasznie mi sie nie spodobał , taki tłuścioch i wydawało mi się ze zapychał mnie , potem miesiąc z isotrexem i teraz będzie prawie miesiąc z atredermem
3 dni stosowania i 2 dni przerwy Albo ja to widzę tak: 1 dzień stosowania, jeden przerwy
Serio zorac jest tłuściochem? Przecież on ma podłoże żelowe
Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wszystko z umiarem i odpowiednim zabezpieczeniem.
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 15:11   #3073
intent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22
Dot.: Atrederm

Kurcze nie pamiętam dokładnie , ale epiduo z 3 miesiące pewnie tak .
A ja tak już sił nie mam do tego atredermu , są dni gdy jestem zadowolona troszke , ale przewazają te w których nie jestem zadowolona .
Ale chyba przemęcze jeszcze miesiąc z nim bo mam jeszcze buteleczke .
Głupio juz mi isc troche do tej babki , bo ostatnio mi dała recepte na 2 atredermy i 2 isotrexy i zorac z tym ze kupilam tylko 1 isotrex .

Wiesz co , to bardziej są takie ślady , tzn schodząca skóra w tych miejscach taka czerwona , nowy naskórek po prostu . Nie moge sie czasem powstrzymac zeby nie sciągnąć jej , tak fajnie złazi . Możliwe że to przez to że tak ją czasem sciągam albo za dużo daje akurat w te miejsca gdzie brzydko Najgorsze to mam czoło które kiedyś z brevoxylem było prawie idealne . Zawsze odsłonięte a teraz grzywka na bok bo jest najgorsze
Skore mam strasznie tłustą , ciągle ten tłuszcz ..
ale dzięki retinoidom to sie zmniejszyło to fakt , chciaż jak 1 dzień nie stosuje to uczucie tłustości powraca .

Zorac ma podłoże żelowe owszem ale jak sie nim posmaruje to taka tłusta warstwa cały czas jest . I jakoś w niego zwątpiłam . I jeszcze zmienili w ulotce ze na twarz nie mozna stosowac , no to zapewne sie skladniki pomocniecze pozmienialy No bo faktycznie sie pozmienialy i nie jestem do nich przekonana . Kiedys chyba sprawdzałam je i niby nie az takie złe ale no pewnosci co do nich nie mam .


Poużywam miesiąc i jak będzie źle to ide po epiduo , zresztą akurat na lato będzie
I zmienie może częstotliwość na : 3 dni atredermu i , albo 1 albo 2 dni przerwy
intent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 15:59   #3074
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez intent Pokaż wiadomość
Kurcze nie pamiętam dokładnie , ale epiduo z 3 miesiące pewnie tak .
A ja tak już sił nie mam do tego atredermu , są dni gdy jestem zadowolona troszke , ale przewazają te w których nie jestem zadowolona .
Ale chyba przemęcze jeszcze miesiąc z nim bo mam jeszcze buteleczke .
Głupio juz mi isc troche do tej babki , bo ostatnio mi dała recepte na 2 atredermy i 2 isotrexy i zorac z tym ze kupilam tylko 1 isotrex .

Wiesz co , to bardziej są takie ślady , tzn schodząca skóra w tych miejscach taka czerwona , nowy naskórek po prostu . Nie moge sie czasem powstrzymac zeby nie sciągnąć jej , tak fajnie złazi . Możliwe że to przez to że tak ją czasem sciągam albo za dużo daje akurat w te miejsca gdzie brzydko Najgorsze to mam czoło które kiedyś z brevoxylem było prawie idealne . Zawsze odsłonięte a teraz grzywka na bok bo jest najgorsze
Skore mam strasznie tłustą , ciągle ten tłuszcz ..
ale dzięki retinoidom to sie zmniejszyło to fakt , chciaż jak 1 dzień nie stosuje to uczucie tłustości powraca .

Zorac ma podłoże żelowe owszem ale jak sie nim posmaruje to taka tłusta warstwa cały czas jest . I jakoś w niego zwątpiłam . I jeszcze zmienili w ulotce ze na twarz nie mozna stosowac , no to zapewne sie skladniki pomocniecze pozmienialy No bo faktycznie sie pozmienialy i nie jestem do nich przekonana . Kiedys chyba sprawdzałam je i niby nie az takie złe ale no pewnosci co do nich nie mam .


Poużywam miesiąc i jak będzie źle to ide po epiduo , zresztą akurat na lato będzie
I zmienie może częstotliwość na : 3 dni atredermu i , albo 1 albo 2 dni przerwy
A to nie za krótko epiduo stosowałaś? Tzn. z tego co czytałam, leczenie trwa czasem 3msc, czasem pół roku, a czasem 2 lata. Moim zdaniem, jeśli epiduo Ci pomagało, to powinnaś dalej stosować. Retinoidy to długotrwałe leczenie, a nie tylko 2-3msc.
Chociaż rozumiem chęć wypróbowania nowych specyfików, bo "może akurat to pomoże"
Jeśli atrederm nie spełnia Twoich oczekiwań, to zrezygnuj z niego jeśli używasz go już o. 3msc

Jeśli powstają Ci te czerwone plamy, to zmniejsz częstotliwość smarowania atrederm, bo to faktycznie brzmi, jakby skóra nie mogła się zregenerować.

A istorex wgl. jest sprzedawany jeszcze? Kiedyś dermatolog dała mi receptę, obeszłam wszystkie apteki w mieście i powiedzieli, że chyba już wycofali, bo w hurtowniach nawet nie ma.
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 16:07   #3075
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Myślę, że jak będzie to na prawdę rzadko a skolei codziennie będziesz się sumiennie filtrować50 to da rade a przynajmniej ja się tak łudzę bo też mam taki zamiar Zostało mi ok. 1/3 buteleczki atre i myślę ją całą zużyć, a szkoda mi ją wylać, albo zostawić na jesień bo i tak nie będzie za bardzo działać.
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 17:38   #3076
intent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22
Dot.: Atrederm

W sumie nie moglam 3 miesiące stosowac , teraz jak popatrzylam na kalendarz dopiero zobaczyłam że 4 miesiące co najmniej

Dopiero z atredermem miesiąc będzie . Więc jeszcze będe następny stosować .
A mi to chyba nigdy nie dogodzi . Cały czas sobie myśle ze cos będzie lepsze i musze wypróbować .Tak było z zorackiem , wszyscy tak chwalili a mi sie nie spodobał :d

Pamiętam kiedyś jak stosowałam inne retinoidy to tak bardzo chciałam sie łuszczyć i sie nie łuszczyłam . A teraz tego nie cierpię

No nic zostaje mi tylko używanie miesiąc i zobacze co dalej .

No ja tak miałam ze w jednej aptece do ktorej akurat poszłam był , ale juz z drugą tubką było gorzej bo nie było , jak sie potem pytałam .Kiedy waznosc recepty sie będzie konczyla miałam zadzwonic lub podejsc i sie zapytac czy jest , ale jakos zrezygnowałam

A ty stosujesz atrederm ?
intent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 18:30   #3077
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez intent Pokaż wiadomość
A ty stosujesz atrederm ?
tak, ale dopiero zaczęłam. Posmarowałam 3 razy, to miałam piekącą czerwoną plamę na policzku, zrobiłam 5 dni przerwy i wczoraj znowu raz posmarowałam. Zamierzam smarować co drugi dzień, no ale to zobaczymy jak będzie z podrażnieniem.
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 10:33   #3078
intent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22
Dot.: Atrederm

Ja jak na pocżtaku posmarowałam 2 razy z rzędu to miałam taką skóre jakby mi miała całkiem odpaść i potem powoli przyzwyczajałam i juz takich reakcji nie było .
Teraz mam 3 dniową przerwe i jak pomalowałam sie tzn. uzyłam minerałków , jestem w koncu zadowolona bo nie mam tej skóry łuszczącej i ładnie sie to prezentuje
Dzisiaj sie juz posmaruje atrederm
I jestem zadowolona , jak na razie

Ktoś Ci przepisała atrederm czy sama tak po prostu sie na niego zdecydowałaś ?
intent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 14:16   #3079
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Atrederm

Czytałam dużo na temat atrederm i poprosiłam lekarza rodzinnego o przepisanie.
Stosowałam już różne preparaty- od słabego effeclaru duo, po locacid, differin, epiduo, bez większych skutków. Zdecydowałam się na mocniejsze działanie. Ale nie wiem czy to zadziała, bo podejrzewam u siebie PCOS, ale dopiero będę szła na USG.
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 14:42   #3080
Asandraa
Raczkowanie
 
Avatar Asandraa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 198
Dot.: Atrederm

A nie uważacie że rumień i czerwone placki występują na skórze przy zaczętym stosowaniu skóra nie może odpocząć dostatecznie sie nawilżać i temu zostają tak przesuszone miejsca wiem że atrederm jest z wita A i też nawilża. Ja stosuje 2 miesiąc moja skóra jest naprawdę w super kondycji w porównaniu z tym co było zostały mi jeszcze 3 duże podskórne grudki które nie chcą wyjść ani się wchłonąć miał ktoś tak ?
Asandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:27   #3081
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Asandraa Pokaż wiadomość
A nie uważacie że rumień i czerwone placki występują na skórze przy zaczętym stosowaniu skóra nie może odpocząć dostatecznie sie nawilżać i temu zostają tak przesuszone miejsca wiem że atrederm jest z wita A i też nawilża. Ja stosuje 2 miesiąc moja skóra jest naprawdę w super kondycji w porównaniu z tym co było zostały mi jeszcze 3 duże podskórne grudki które nie chcą wyjść ani się wchłonąć miał ktoś tak ?
Mała poprawka ,Atrederm zawiera witaminę E
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:31   #3082
Asandraa
Raczkowanie
 
Avatar Asandraa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 198
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Mała poprawka ,Atrederm zawiera witaminę E

Dziękuje że mnie poprawiłaś wbiłam sobie to do głowy bo ostatnio czytałam o retinA
Asandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 17:08   #3083
tekanan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 57
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
A to nie za krótko epiduo stosowałaś? Tzn. z tego co czytałam, leczenie trwa czasem 3msc, czasem pół roku, a czasem 2 lata. Moim zdaniem, jeśli epiduo Ci pomagało, to powinnaś dalej stosować. Retinoidy to długotrwałe leczenie, a nie tylko 2-3msc.
Chociaż rozumiem chęć wypróbowania nowych specyfików, bo "może akurat to pomoże"
O tak! Przy leczeniu trądziku wszystko co stosujemy, daje efekty po długim czasie. Już nie jedna osoba sparzyła się na tym, nie widząc efektów po 4-5 miesiącach i przerwała, a choćby mój przypadek jest przykładem, że np. Atrederm zacząć dawać te pozytywne skutki, powoli po 6 miesiącach.
tekanan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 19:09   #3084
slodka_dzaga
Raczkowanie
 
Avatar slodka_dzaga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Okolice Miasta królów:)
Wiadomości: 331
Dot.: Atrederm

ja stosue atre 5 dzien z rzędu,mam cała twarz w plamach po gulowych... narazie mam tylko lekkie łuszczenie, na brodzie... dziewczyny nakładacie atrederm, także pod oczy...?
__________________
02.03.12-aparatka góra
26.10.12-aparatka dół
Włosomaniaczka
01.04.12 olejowanie, wcierki, świadoma pielegnacja
slodka_dzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 19:22   #3085
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
ja stosue atre 5 dzien z rzędu,mam cała twarz w plamach po gulowych... narazie mam tylko lekkie łuszczenie, na brodzie... dziewczyny nakładacie atrederm, także pod oczy...?
niee ja się chyba nie odważę. Efekt staruszki jest mi straszny
Póki co jestem młoda więc mogę stosować lżejsze środki
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 20:36   #3086
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Atrederm

Dziewczyny, u mnie jest tragedia. Miałam nic nie pisać, no ale nie wytrzymałam. Odkąd odstawiłam retinoid, jestem w jednym, ciągłym wysypie od 1,5 miesiąca. Czasami są 2-3 dni przerwy i potem znowu pryszcze. Obecnie mam już taką trzecią 'falę' i totalnie się załamałam. Usiało mnie bolącymi, wielkimi pryszczami, nic nie schodzi, a każdego dnia znikają ostatnie czyste fragmenty skóry. Zrobiła się taka kicha, że mój dermatolog postanowił mnie przyjąć za darmo . Psychicznie czuję się tak fatalnie, że chodzę spać ok 21.00 żeby odciąć się od tego wszystkiego.
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 21:38   #3087
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

selavie strasznie Ci współczuję
i co dematolog Ci przepisał teraz?
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 22:06   #3088
intent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22
Dot.: Atrederm

Dzięki za odpowiedź , no to będe dalej stosować atrederm
a na lato epiduo i potem zobaczę czy znwou atrederm
Mam nadzieje że atrederm mi pomoże


Selavie a czemu odstawiłas retinoidy ? Pewnie gdzie to wczesniej pisałas , no ale . Też tak robie jak mam czegoś dość , ide spać i śpie i nie chce sie budzić . Nie martw się ! Będzie dobrze , zobaczysz

A co do tego czy pod oczy to ja raz czy dwa dałam i nic sie nie działo
Może dlatego ze jak zorac mialam to go waliłam pod oczy i wtedy byl chyba troszke ten efekt staruszki ale juz jest okej wszystko

Edytowane przez intent
Czas edycji: 2013-03-21 o 22:11
intent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 05:19   #3089
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość

Ulotka dla pacjenta - Atrederm 0,025%


Ulotka dla pacjenta - Atrederm 0,05%

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Edytowane przez Lorri



Panie doktorze, mam pytanie dotyczące leku przeciwtrądzikowegu Atrederm, który stosuję już 3 miesiące.Jak długo trzeba go stosować,żeby uzyskać trwały efekt? Muszę przyznać, że wygląd mojej twarzy nieznacznie się porawił, ale i tak nie jest to zadawalający efekt.Mam cerę z tendencją do trądziku zaskórnikowego.Czy nie jest to szkodliwe jak będę tak długo to stosować? Z góry dziękuje za odpowiedż.
Witaj, proponuję spróbować epiduo lub izotek - mój syn własnie tymi lekami się wyleczył a również miał zaskórniki i to bardzo brzydkie.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 12:27   #3090
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez intent Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź , no to będe dalej stosować atrederm
a na lato epiduo i potem zobaczę czy znwou atrederm
Mam nadzieje że atrederm mi pomoże


Selavie a czemu odstawiłas retinoidy ? Pewnie gdzie to wczesniej pisałas , no ale . Też tak robie jak mam czegoś dość , ide spać i śpie i nie chce sie budzić . Nie martw się ! Będzie dobrze , zobaczysz

A co do tego czy pod oczy to ja raz czy dwa dałam i nic sie nie działo
Może dlatego ze jak zorac mialam to go waliłam pod oczy i wtedy byl chyba troszke ten efekt staruszki ale juz jest okej wszystko

Hej

W zasadzie to nie odstawiłam retinoidów, tylko po prostu skończyłam kurację nimi Trwało to w sumie jakieś 8 miesięcy.
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.