Farbowanie rozjaśnionych włosów - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-09, 09:36   #481
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Hmm ja przyciemniałam "o ton" (!!!) swoje platynowe włosy dwa lata temu, na rozjaśniony totalnie łeb nałożyłam na 20 minut farbę profesjonalną Matrix SoColor 9M (Mocca). Czyli niby przyciemnienie o 1 ton, z 10 na 9. Ale zastosowałam 3% oksydant żeby nie niszczyć włosów niepotrzebnie. I co??? Wyszedł mi głęboki, ciemny brąz

I bardzo, bardzo nie polecam kładzenia popielu (z 1. po przecinku) na rozjaśnione włosy - wychodzi totalna zieleń!!! Też to przerobiłam. Zieleń wyszła mi nawet po nałożeniu natury (0). Z doświadczenia wiem że tylko farbki zawierające odrobinkę czerwieni (nie złota!! tylko czerwieni, tak jak Mocca właśnie) nie dają zieleni po zetknięciu z rozjaśnionymi włosami.

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2014-01-09 o 09:38
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 13:28   #482
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Bo popielami neutralizujesz rudości, nie złoto.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 09:17   #483
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Bo popielami neutralizujesz rudości, nie złoto.
Ale sek w tym, że ja nie miałam złota na głowie... miałam chłodną platynę, bardzo bardzo jasny popielaty blond Taka naprawdę jaśniutka, chłodna platynka. I na to położyłam farbę Loreala 7.1 - najpierw bylo pięknie, ale już po tygodniu na wierzch wyszła przepiękna zieleń , a kilka lat później powtórzyłam podobny "zabieg" i położyłam na rozjaśnione do platyny (znów: chłodnej) włosy farbę naturalną Matrix So color 9.0. Efekt: na początku super, a po kilku tygodniach zielony glon
Jedyną farbą która nie pozostawiła mi glona na głowie była ta Mocca...i fryzjerka później powiedziała mi, że jeżeli kiedyś w przyszłości znów przyjdzie mi do głowy przyciemniać włosy z platyny do jakiegokolwiek innego koloru, to muszę użyć farby która zawiera choćby odrobinkę czerwonego barwnika. Albo dodać do natury odrobinkę czerwieni. I wtedy glona nie będzie

P.S. Aha, zapomniałam dopisać że metodą prób i błędów doszłam też do tego, że odcień beżowy (.13, lub .31 po przecinku... też NIE robi mi glona - wiekopomne odkrycie, może komuś się przyda )

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2014-01-13 o 09:30
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 19:14   #484
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

I słusznie, bo zależy od włosów.
Właściwie zazwyczaj rudości neutralizuje .1 a złoto .34 ale czasami próbowałam .21 .12 lub .31 czy .13 i również było dobrze.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 12:36   #485
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

A jak myślicie... co się stanie, jeżeli jasne (rozjaśniane do platyny) włosy zacznę myć szamponami do włosów brązowych i stosować maski podkreślające kolor dla włosów brązowych?? Czy dzięki temu rozjaśnione włosy przyciemnią się? Zmienią jakoś odcień?
Pytam bo nie chcę już męczyć włosów kolejnymi farbami a w tej chwili sytuację na głowie mam taką, że niektóre pasma mam rozjaśnione niemal do białości, ale pod spodem włosy mają fajny piaskowy (taki "słomkowy") kolor blondu i u góry (przy odrostach) też jest lekko ciemniejszy blond (taki właśnie piaskowy, dość ciepły). Bardzo mi się podoba kolor włosów pod spodem i u góry, na odroście no i chciałabym to wszystko jakoś sprawnie wyrównać, czyli uzyskać leciuteńko ciemniejszy odcień na białych pasmach które rozjaśniły się niestety za bardzo. Czy stosowanie odżywek przyciemniających włosy może coś pomóc?? A może balsam Riflessi by coś pomógł??
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 13:13   #486
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Generalnie te kosmetyki jeśli pociemnią Ci włoski to tylko lekko i nadadzą troszkę refleksu. Na przykład Timotei z brązową henną- cuuuudownie pachnie dodatkowo. Przy tak jasnych włoskach efekt może być jednak znikomy- one głównie pogłębiają brąz i wyciągają połysk.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 22:18   #487
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 189
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

ja balsam ITELY RIFLESSI wielbię
używam od jakiegoś miesiąca kolor miodowy blond, kładłam na jasne białe włosy a teraz mam lekko miodowe i pięknie odżywione, teraz juz nawet nie kładę samego balsamu tylko mieszam z odżywką, bo kolor nieznacznie się wypłukuje

na fotce dziewczyna ma kolor piaskowy blond tez kładziony na b.jasne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 06_Riflessi_piaskow_blond_.jpg (33,4 KB, 60 załadowań)
__________________
jestem księżniczką...
tylko oczy podkrążone
i zgubiłam gdzieś koronę...
KOCHAM <3
zapuszczam włoski


Edytowane przez konstancja01
Czas edycji: 2014-01-14 o 22:22
konstancja01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 07:31   #488
brulionbebeb
Rozeznanie
 
Avatar brulionbebeb
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 580
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cześć, to znowu ja

Pamiętacie pewnie moje szalone farbowanie z 7 na 5 i płakanie, że wyszło za ciemne Otóż melduję, że prawie cała farba mi zeszła i znów jestem blondynką... (wrzucam fotki: zaraz po farbowaniu i robiona w niedzielę).

Myślałam, czy by nie walnąć na to szamponetki jasny brąz. Nie chcę jeszcze farbować "normalną" farbą. Druga sprawa, zostało mi 3/4 opakowania tamtej farby (5.83) i jeśli zafarbuję nią odrosty, to będę wyglądać jak skunks

edit: znowu mi obróciło kolejność, pierwsza fotka jest nowa, druga po farbowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080728.jpg (75,5 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia P1080330.jpg (60,4 KB, 48 załadowań)
__________________
59 kg -- 57 kg
projekt denko


why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.


Edytowane przez brulionbebeb
Czas edycji: 2014-01-15 o 07:32
brulionbebeb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 08:24   #489
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Pokaż wiadomość
ja balsam ITELY RIFLESSI wielbię
używam od jakiegoś miesiąca kolor miodowy blond, kładłam na jasne białe włosy a teraz mam lekko miodowe i pięknie odżywione, teraz juz nawet nie kładę samego balsamu tylko mieszam z odżywką, bo kolor nieznacznie się wypłukuje

na fotce dziewczyna ma kolor piaskowy blond tez kładziony na b.jasne
Właśnie Twoje miodowe włoski z innego wątku mnie tak zachwyciły, że zaczęłam się zastanawiać nad naturalnym przyciemnieniem o 1 ton, moich rozjaśnionych kłaków!!!
A ten piaskowy tez cudny... jestem w szoku, włoski tej dziewczyny z fotki wyglądają mega naturalnie. Własnie na takim "słomianym" kolorku by mi zależało. Chyba rzeczywiście wypróbuję tą maskę Riflessi
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 08:46   #490
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Cześć, to znowu ja

Pamiętacie pewnie moje szalone farbowanie z 7 na 5 i płakanie, że wyszło za ciemne Otóż melduję, że prawie cała farba mi zeszła i znów jestem blondynką... (wrzucam fotki: zaraz po farbowaniu i robiona w niedzielę).

Myślałam, czy by nie walnąć na to szamponetki jasny brąz. Nie chcę jeszcze farbować "normalną" farbą. Druga sprawa, zostało mi 3/4 opakowania tamtej farby (5.83) i jeśli zafarbuję nią odrosty, to będę wyglądać jak skunks

edit: znowu mi obróciło kolejność, pierwsza fotka jest nowa, druga po farbowaniu
Ja nie wiem czym się cieszysz. Różnica jest malusieńka i jak ktoś nie wie to i tak nie zauważy. Nadal są takie jak były, tylko nieco wyblakły.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 09:02   #491
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 189
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Właśnie Twoje miodowe włoski z innego wątku mnie tak zachwyciły, że zaczęłam się zastanawiać nad naturalnym przyciemnieniem o 1 ton, moich rozjaśnionych kłaków!!!
A ten piaskowy tez cudny... jestem w szoku, włoski tej dziewczyny z fotki wyglądają mega naturalnie. Własnie na takim "słomianym" kolorku by mi zależało. Chyba rzeczywiście wypróbuję tą maskę Riflessi

najpierw połóż na włosy na 10 min i zobaczysz czy odcień tobie odpowiada, ja tak zrobiłam bo tez miałam małego cykora wyszło b. delikatnie za drugim razem trzymałam prawie 30 min
__________________
jestem księżniczką...
tylko oczy podkrążone
i zgubiłam gdzieś koronę...
KOCHAM <3
zapuszczam włoski

konstancja01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 09:18   #492
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Pokaż wiadomość
najpierw połóż na włosy na 10 min i zobaczysz czy odcień tobie odpowiada, ja tak zrobiłam bo tez miałam małego cykora wyszło b. delikatnie za drugim razem trzymałam prawie 30 min
Tak zrobię!!! Super, dzięki za info
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 21:00   #493
martitka007
Raczkowanie
 
Avatar martitka007
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 123
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Hej! Regularnie od 5 lat robie pasemka rozjasniaczem u fryzjerki, teraz zamarzylo mi sie ombre. Moge sama pociagnac ciemniejsza farba od nasady do polowy dlugosci wlosow? Miala ktoras z was podobne doswiadczenie? Czy moze lepiej udac sie do fryzjera? Wlosy naturalnie mam sredni, chlodny braz, dlugosc do ramion. Dodam ze sa zniszczone... :/
martitka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 21:01   #494
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

możesz sama pociągnąć farbą
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 21:30   #495
paolinka3991
Raczkowanie
 
Avatar paolinka3991
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 113
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Hej dziewczyny. Co do tematu... Rozjaśniłam włosy (mniej wiecej z koloru jaki mialam ponizej, w wakacje). Mam jasno rude po tym zabiegu, ale zdjęć nie mam póki co aby pokazać. Myśle nad blondem. Jak myślicie, pasowałby mi blond? Chłodny ,ciepły? Póki co włosy zostawiłam w spokoju,ten rudy nawet jest OK i wyszedł równomiernie,ale według mnie nie pasuje do mnie Jak myślicie? Moje naturalne to mysi blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (24,9 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (26,2 KB, 36 załadowań)
paolinka3991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 08:53   #496
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez paolinka3991 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Co do tematu... Rozjaśniłam włosy (mniej wiecej z koloru jaki mialam ponizej, w wakacje). Mam jasno rude po tym zabiegu, ale zdjęć nie mam póki co aby pokazać. Myśle nad blondem. Jak myślicie, pasowałby mi blond? Chłodny ,ciepły? Póki co włosy zostawiłam w spokoju,ten rudy nawet jest OK i wyszedł równomiernie,ale według mnie nie pasuje do mnie Jak myślicie? Moje naturalne to mysi blond
według mnie nie pasuje Ci blond.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 11:53   #497
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez paolinka3991 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Co do tematu... Rozjaśniłam włosy (mniej wiecej z koloru jaki mialam ponizej, w wakacje). Mam jasno rude po tym zabiegu, ale zdjęć nie mam póki co aby pokazać. Myśle nad blondem. Jak myślicie, pasowałby mi blond? Chłodny ,ciepły? Póki co włosy zostawiłam w spokoju,ten rudy nawet jest OK i wyszedł równomiernie,ale według mnie nie pasuje do mnie Jak myślicie? Moje naturalne to mysi blond
absolutnie Cię w blondzie nie widzę, jak już to ciemnym, złocistym- miodowym. taki karmelek bardziej. masz za ciemną oprawę oczu do typowych blondów.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 07:50   #498
Neciaaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 30
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez paolinka3991 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Co do tematu... Rozjaśniłam włosy (mniej wiecej z koloru jaki mialam ponizej, w wakacje). Mam jasno rude po tym zabiegu, ale zdjęć nie mam póki co aby pokazać. Myśle nad blondem. Jak myślicie, pasowałby mi blond? Chłodny ,ciepły? Póki co włosy zostawiłam w spokoju,ten rudy nawet jest OK i wyszedł równomiernie,ale według mnie nie pasuje do mnie Jak myślicie? Moje naturalne to mysi blond
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
absolutnie Cię w blondzie nie widzę, jak już to ciemnym, złocistym- miodowym. taki karmelek bardziej. masz za ciemną oprawę oczu do typowych blondów.
Też tak myślę. Jeśli chcesz farbować na blond, to powinnaś zastanowić się tylko nad ciemniejszymi odcieniami. Jasne raczej nie będą Ci pasować.

Edytowane przez Neciaaa8
Czas edycji: 2014-01-21 o 07:51
Neciaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 09:17   #499
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

dziewczyny w weekend chce zrobić porządek z włosami, tzn nadac im jeden kolor bo teraz mam 3 .
odrost ok 2 cm ciemny blond - jasny szatyn
resztki po londzie 18 http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/product-p...any-Blond.html
i końcówki rozjaśniane rozjaśniaczem joanna - których londa nie złapała.

http://sklep-kosmetyczny.com/pielegn...ond-farba.html - chciałabym otrzymać taki kolor.

powiedźcie mi czy dobrze zrobie jeśli, z 18 rozcieńczona wodą zrobie pigmentacje na rozjaśnione włosy i na resztki londy na 1o min.
potem na całośc londe 16 wg czasu na opakowaniu.

włosy mam zdrowe, błyszczące, ostatnie farbowanie londą bardzo mi się podobało i nawet nie poniszczyło włosów.
myślicie że jest ryzyko zieleni ?
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 13:21   #500
paolinka3991
Raczkowanie
 
Avatar paolinka3991
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 113
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez Neciaaa8 Pokaż wiadomość
Też tak myślę. Jeśli chcesz farbować na blond, to powinnaś zastanowić się tylko nad ciemniejszymi odcieniami. Jasne raczej nie będą Ci pasować.

W sumie to zdjęcia wyszły dość ciemno,ale fakt faktem,oprawe oczu mam dosyć ciemną, piwne oczy a brwi ciemno popielate. Ogólnie póki co to i tak dałam sobie spokój z blondem... Jasnym bynajmniej Mój naturalny to ciemny (mysi) blond i myśle o takim właśnie, obecnie do takiego dąże, ale póki co musze chodzić z jasnym miedzianym kolorem na głowie, żeby włosy troche odpoczęły,a pózniej spróbuje położyć popiel (Gołębi Popiel z Joanny? Jak myślicie?). Ogólnie boje się że mi zbyt przyciemni, a dąże do tak jak wspomniałam, mysiego blondu, a póniej niech odrosty robią swoje ... Nie wiem tylko co z tym popielem z Joanny, ponieważ mam dość jasne odrosty w kolorze mysim ;p ?
paolinka3991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 17:37   #501
paolinka3991
Raczkowanie
 
Avatar paolinka3991
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 113
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Udało mi się znalezć moje fotki kiedy byłam młodsza i nie farbowałam włosów.
Jedno ze zdjęć ukazuje to co mam obecnie na głowie, a la miedziany blond. Czy Joanna gołębi popiel to dobry pomysł by uzyskać kolor zbliżony do mojego naturalnego? Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4817c96b05.jpg (27,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ec050b643f.jpg (19,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg indeks.jpg (10,8 KB, 14 załadowań)
paolinka3991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 14:33   #502
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Jestem po robionym ombre u fryzjera.Niestety nie podoba mi się.Włosy swoje naturalne mam na poziomie 6,średni brąz.Niestety więcej włosów mam rozjaśnionych do jasnego blondu(9-10)no i zle mi w tym blondzie,bo rzuca mi się on na całą twarz.Planuję jutro kupić farbe na poziomie 6 i w domu chcę sama zafarbować.I teraz moje pytanie.Czy ta farba będzie wypłukiwać do tego okropnego blondu?
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 12:05   #503
martus785
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Ja tez mam podobny problem...od jakis 2 lat zawsze robilam jasne blond pasemka swoj naturalny kolor mam ciemny blond.w poniedzialek bylam u fryzjerki i cos mi strzelilo do glowy i zazyczylam sobie cale wlosy na jasny blond bo kazdy mi mowil ze bedzie mi ladnie...ale prawde mowiac wygladam okropnie...nie dosc ze wyszedl zolty to tam gdzie mialam pasemka jest jak bialy...pomozcie mi co mam teraz zrobic chce wrocic do mojego ostatniego koloru.a moze macie jakies inne propozycje.mam czarne brwi a moja cera jest.jasna. Blagam doradzcie mi!!!!
martus785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 20:15   #504
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez martus785 Pokaż wiadomość
Ja tez mam podobny problem...od jakis 2 lat zawsze robilam jasne blond pasemka swoj naturalny kolor mam ciemny blond.w poniedzialek bylam u fryzjerki i cos mi strzelilo do glowy i zazyczylam sobie cale wlosy na jasny blond bo kazdy mi mowil ze bedzie mi ladnie...ale prawde mowiac wygladam okropnie...nie dosc ze wyszedl zolty to tam gdzie mialam pasemka jest jak bialy...pomozcie mi co mam teraz zrobic chce wrocic do mojego ostatniego koloru.a moze macie jakies inne propozycje.mam czarne brwi a moja cera jest.jasna. Blagam doradzcie mi!!!!
naturalne włosy masz ciemny blond a brwi czarne? coś mi się wierzyć nie chce.
Masz pozamiatane, jak nie chcesz jeszcze bardziej zniszczyć włosów to czekaj kilka tygodni albo kładź ciemną farbę.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 18:26   #505
martitka007
Raczkowanie
 
Avatar martitka007
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 123
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

martus785 znam ten ból, miałam robić ombre ale ja głupia koleżanki posłuchałam i zrobiłam w domu farbą z loreala całość na blond, wyszło brzydko. Teraz rozważam dwie opcje, iść do fryzjerki na ombre żeby nie ruszać znowu całych włosów tylko z góry ciemniej niech mi pomaluje albo sama kupie jakiś brąz ale boję się że będzie się wypłukiwało na rudo...

Edytowane przez martitka007
Czas edycji: 2014-02-06 o 18:27
martitka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 20:05   #506
martitka007
Raczkowanie
 
Avatar martitka007
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 123
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez martitka007 Pokaż wiadomość
martus785 znam ten ból, miałam robić ombre ale ja głupia koleżanki posłuchałam i zrobiłam w domu farbą z loreala całość na blond, wyszło brzydko. Teraz rozważam dwie opcje, iść do fryzjerki na ombre żeby nie ruszać znowu całych włosów tylko z góry ciemniej niech mi pomaluje albo sama kupie jakiś brąz ale boję się że będzie się wypłukiwało na rudo...
więc poszłam do fryzjerki, ona mi zaproponowała pasemka w kolorze ciemny popielaty blond, wyszło jednak ciemniej niz myślałam. Mam pyatnie do kogoś kto się zna i może mi pomóc, czy fryzjerska farba długo się wypłukuję i czy jest szansa że całkiem mi zejdzie z pasemek? Wolałam siebie jednak w jasnych włosach a nie chce już ich męczyć niczym, zwłaszcza rozjaśniaczem...
martitka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 22:13   #507
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

A ja swoje rozjaśnione do platynowego blondu (z żółtawym odrostem :P) włosy zdecydowałam się koniec końców przerobić na ombre (pomieszane z flamboyage) u fryzjera, i jestem b. zadowolona... także polecam taki sposób pozbycia się jasnego blondu... przynajmniej można hodować odrost, którego nie będzie widać, no i efekt jest w miarę naturalny! No i oczywiście te włoski u góry (mój odrost + część przyciemniona) od razu zdrowiej wyglądają.
Fryzjerka nałożyła mi na górę Matrixa 7.0 plus cieniutkie pasemka na poziomie 10.0, no a dół pozostał mój - rozjaśniony (choć oczywiście w trakcie spłukiwania farby troszkę się przyciemnił, ale tylko odrobinę)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 043.jpg (8,8 KB, 42 załadowań)
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 16:13   #508
paolinka3991
Raczkowanie
 
Avatar paolinka3991
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 113
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Hej dziewczyny. Znów zwracam się do was z prośbą...
Miesiąc temu (ponad) rozjaśniłam włosy. Obecnie mam blondo-zloto-rude (zależy od światła). Otóż mam do Was przeeeogromną prośbę o pomoc:
Jak usunąć to rude coś i wyrównać kolor, np. na średni popielaty blond(jak mój naturalny)-farba średni popielaty blond pokryje mi i wyrówna, czy muszę po raz kolejny rozjaśnić te ciemne rude końce?? Może być miodowy blond, karmelowy blond, jakiś jasny blond-może doradzicie coś pod kątem mojej cery???Wszystko byle nie rude !!! Niedługo biorę pensję i musze coś z tym w końcu zrobić.
Zdjęcia moich obecnych włosów (trochę bajzel bo prosto z dworu zrobiłam zdjęcia i włosy są też odkształcone po zdjęciu gumki :P Przepraszam za jakość ale zdjęcia robione moim beznadziejnym telefonem).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie1333.jpg (93,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie1335.jpg (88,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie1337.jpg (91,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie1361.jpg (101,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie1350.jpg (86,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie1364.jpg (97,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie1367.jpg (94,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie1371.jpg (98,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie1379.jpg (95,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie1383.jpg (91,0 KB, 14 załadowań)
paolinka3991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 19:09   #509
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez paolinka3991 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Znów zwracam się do was z prośbą...
Miesiąc temu (ponad) rozjaśniłam włosy. Obecnie mam blondo-zloto-rude (zależy od światła). Otóż mam do Was przeeeogromną prośbę o pomoc:
Jak usunąć to rude coś i wyrównać kolor, np. na średni popielaty blond(jak mój naturalny)-farba średni popielaty blond pokryje mi i wyrówna, czy muszę po raz kolejny rozjaśnić te ciemne rude końce?? Może być miodowy blond, karmelowy blond, jakiś jasny blond-może doradzicie coś pod kątem mojej cery???Wszystko byle nie rude !!! Niedługo biorę pensję i musze coś z tym w końcu zrobić.
Zdjęcia moich obecnych włosów (trochę bajzel bo prosto z dworu zrobiłam zdjęcia i włosy są też odkształcone po zdjęciu gumki :P Przepraszam za jakość ale zdjęcia robione moim beznadziejnym telefonem).

Obawiam się, że popielaty blond może wyjść na początku szaro - buro, a potem spierać się na zielonkawo... jeżeli ma być jasny, to celuj w jakieś naturalne odcienie, albo ciepłe! Tylko, że ciepłe z kolei będą wypłukiwać się do rudości Może coś na poziomie 6-7? Pięknie i naturalnie wychodzi Toscane z Recital Preference, tylko że Ty pewnie nie chcesz takich ciemnych... nie pozostaje nic innego jak, albo iść do fryzjera albo metodą prób i błędów celować w farbki naturalne na poziomach 6,7 lub w ostateczności 8 (ale ten może nie pokryć Twojego obecnego koloru) - i powtarzać farbowanie tak długo (oczywiście nie raz za razem ale co 4-6 tygodni) aż się kolor wyrówna.
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 19:47   #510
paolinka3991
Raczkowanie
 
Avatar paolinka3991
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 113
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Obawiam się, że popielaty blond może wyjść na początku szaro - buro, a potem spierać się na zielonkawo... jeżeli ma być jasny, to celuj w jakieś naturalne odcienie, albo ciepłe! Tylko, że ciepłe z kolei będą wypłukiwać się do rudości Może coś na poziomie 6-7? Pięknie i naturalnie wychodzi Toscane z Recital Preference, tylko że Ty pewnie nie chcesz takich ciemnych... nie pozostaje nic innego jak, albo iść do fryzjera albo metodą prób i błędów celować w farbki naturalne na poziomach 6,7 lub w ostateczności 8 (ale ten może nie pokryć Twojego obecnego koloru) - i powtarzać farbowanie tak długo (oczywiście nie raz za razem ale co 4-6 tygodni) aż się kolor wyrówna.

Myślę że moje włosy są obecnie w takim stanie, że wstrzymam się na dłuższy czas z dążeniem do blondu ;p obecnie chodzi mi już tylko o to, by wyrównać kolor (byle nie był to rudy)... może być trochę ciemniejszy, albo średni blond jak da rade, ale nie chce też jakoś drastycznie przyciemnić włosów (np.na czarny albo ciemny brąz:P) bo całe rozjaśnianie byłoby bez sensu.... myślałam o Joannie Słodkie Cappucino, jak myślisz, pokryje? Wyrówna?;p

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Ładny ten kolor Toscane - myślę że go spróbuje po wypłacie Nawet jasny, nie czarny, nie rudy, nie ciemny brąz... jeżeli mi wyrówna będzie git Joanna Cappucino tańsza ale nie wiem jaki może być efent na blond-rudych :P może słabo złapać... CHYBA :p
paolinka3991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-05 15:28:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.