Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-13, 16:44   #331
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A to ciekawe, jak położyłam Cool Medium i Beige Sunkissed Fair to teoretycznie nie było różnicy ale... Pomieszałam je i efekt był idealny. Oczywiście poza momentami, gdy sypnęło mi się za dużo Cool Medium i na to dałam róż z Lumioere to byłam dziwnie różowa na twarzy... Czekam na przesyłkę z dużymi opakowaniami i wtedy będę miała na dłuuuuugo...

Mam pytanko - jak nakładacie róż mineralny? tak jak zwykły? Bo ja biorę odrobinę na pędzel i robię kółka jak z podkładem na policzkach...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 18:15   #332
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Wilhelmina-udanych testow i zycze zeby sie okazalo ze to nie EDM sa winne.

Megan_77-kochana jestes-dzieki za te zdjeciateraz wiem ze musze zamowic te dwa podklady razem zeby uzyskac odcien idealny-Beige jest sam troche zbyt rozowy a Neutral troche zbyt szarawy-mysle ze mieszajac osiagne odcien taki jaki chce

Gabs-ja roz nakladam pedzlem skosno scietym,najpierw na skos a potem rozcieram robiac lekkie kolka tak zeby wygladal naturalnie.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 19:18   #333
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Czarny Elfie nie ma za co.
na tej stronie, którą podawała Nanomi są nowe kolory podkładów

https://www.everydayminerals.com/for...86738#msg86738

i tam jest idealne połaczenie dla Ciebie - Buff-Perfect (Mix of Beige Fairly Light and Buff Fairly Light Neutral)

Sama się zastanawiam czy może też by mi pasował ten kolor
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 20:02   #334
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Czarny Elfie nie ma za co.
na tej stronie, którą podawała Nanomi są nowe kolory podkładów

https://www.everydayminerals.com/for...86738#msg86738

i tam jest idealne połaczenie dla Ciebie - Buff-Perfect (Mix of Beige Fairly Light and Buff Fairly Light Neutral)

Sama się zastanawiam czy może też by mi pasował ten kolor
O super
W koncu sie moje dylematy skonczyly dotyczace kolorow z EDM-fajnie ze zrobili taki kolor
Mysle ze dla wielu osob sie nada ten kolor bo z tego co czytalam to sporo osob wlasnie mieszalo lub mialo dylematy z wybraniem idealnego koloru
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 20:03   #335
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Przyszła moja 1 paczka z EDM (11 dni zmierzała do mnie) i już wiem że będą następne. O dziwo, chyba udało mi się dobrać odcień podkładu (Golden Fawn), ale będę jeszcze kombinować wśród innych kolorów już w tej gamie i w różnych formułach. Dla mnie jednak, zwolenniczki płynnych podkładów chyba nigdy nie staną się pełnoprawną alternatywą; co innego cienie - mam zamiar przerzucić się na EDM całkowicie. Kolory są o wiele ładniejsze niż na zdjęciach (nie brałam matów, mówię o błyszczących - wielowymiarowe, cudownie opalizujące i wbrew moim obawom (debiut z cieniami sypkimi) niezbyt skomplikowane w obsłudze - cienia Cypress zamawiam około kilograma przy następnej okazji. U mnie są trwałe, ale nigdy nie miałam z tym problemów. Pędzle: Eye Kabuki istotnie grubasek, ale do nakładania cienia bazowego fantastyczny. Do makijażu typu: na górze jasne, na dole ciemne też działa. Kabuki duży wygląda jak pędzel do golenia. Zgodnie z zamówieniem agabil - wstępne porównanie z TBS: mam wrażenie, że włosie TBS są bardziej śliskie, takie jakby nylonowe, EDM są bardziej ukształtowane, aby przypominać naturalne włosie, przy utrzymaniu zalet higienicznych syntetyku. Odniosłam wrażenie, że EDM są mocniej zcieniowane (włos przy końcu jest znacznie cieńszy) niż ma to miejsce w przypadku TBS. Włosie upakowane ściśle (acz może nie są idealnie okrągłe, ale może to się układa na razie), 1 kąpiel przebiegła bezboleśnie. Są bardzo miłe i delikatne w dotyku, ale duży TBS jest chyba milszy (nim się można hobbystycznie myziać wręcz). W sumie przyzwyczaiłam się do tej śliskości/gładkości TBS i EDM na razie mimo, że bardzo milutkie jakoś jeszcze nie całkiem mi leżą. Tym niemniej kupię Flat Top i ścięty do róży, bo może nie jakością ale ceną (mówię oczywiście o pierwszym wrażeniu, mam je 2 dni) wygrywają z TBS. Sorry za rozwlekłość.
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 20:47   #336
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Na youtube pojawił się nowy filmik dotyczący nakładania minerałów:
http://www.youtube.com/watch?v=A7Dgt0hUMJs



Jmw ja też "jestem" Fawn. Spróbuj koniecznie nałożyć na mokro, wtedy minerały nie są pudrowe i zachowują się jak tradycyjny podkład.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 20:50   #337
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Przyszła moja 1 paczka z EDM (11 dni zmierzała do mnie) i już wiem że będą następne. O dziwo, chyba udało mi się dobrać odcień podkładu (Golden Fawn), ale będę jeszcze kombinować wśród innych kolorów już w tej gamie i w różnych formułach. Dla mnie jednak, zwolenniczki płynnych podkładów chyba nigdy nie staną się pełnoprawną alternatywą; co innego cienie - mam zamiar przerzucić się na EDM całkowicie. Kolory są o wiele ładniejsze niż na zdjęciach (nie brałam matów, mówię o błyszczących - wielowymiarowe, cudownie opalizujące i wbrew moim obawom (debiut z cieniami sypkimi) niezbyt skomplikowane w obsłudze - cienia Cypress zamawiam około kilograma przy następnej okazji. U mnie są trwałe, ale nigdy nie miałam z tym problemów. Pędzle: Eye Kabuki istotnie grubasek, ale do nakładania cienia bazowego fantastyczny. Do makijażu typu: na górze jasne, na dole ciemne też działa. Kabuki duży wygląda jak pędzel do golenia. Zgodnie z zamówieniem agabil - wstępne porównanie z TBS: mam wrażenie, że włosie TBS są bardziej śliskie, takie jakby nylonowe, EDM są bardziej ukształtowane, aby przypominać naturalne włosie, przy utrzymaniu zalet higienicznych syntetyku. Odniosłam wrażenie, że EDM są mocniej zcieniowane (włos przy końcu jest znacznie cieńszy) niż ma to miejsce w przypadku TBS. Włosie upakowane ściśle (acz może nie są idealnie okrągłe, ale może to się układa na razie), 1 kąpiel przebiegła bezboleśnie. Są bardzo miłe i delikatne w dotyku, ale duży TBS jest chyba milszy (nim się można hobbystycznie myziać wręcz). W sumie przyzwyczaiłam się do tej śliskości/gładkości TBS i EDM na razie mimo, że bardzo milutkie jakoś jeszcze nie całkiem mi leżą. Tym niemniej kupię Flat Top i ścięty do róży, bo może nie jakością ale ceną (mówię oczywiście o pierwszym wrażeniu, mam je 2 dni) wygrywają z TBS. Sorry za rozwlekłość.
Mnie też cienie EDM bardzo przypadły do gustu I też uważam, że Cypress jest boski A masz Starlit? Też cudeńko!


Dziewczyny, zapytam jeszcze dla upewnienia. Gdy mówicie, ze kladziecie minerały na mokro, to znaczy, że pędzel czymś spryskujecie raz lub dwa razy, następnie maczacie nim w podkładzie i nakładacie na twarz, tak? Tak widziałam na Youtube, ale jeszcze chcę się upewnić czy to jest właśnie to nakładanie "na mokro".

EDYCJA: Nanomi, dzieki za linka! teraz juz wszystko rozumiem
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 20:54   #338
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Mnie też cienie EDM bardzo przypadły do gustu I też uważam, że Cypress jest boski A masz Starlit? Też cudeńko!


Dziewczyny, zapytam jeszcze dla upewnienia. Gdy mówicie, ze kladziecie minerały na mokro, to znaczy, że pędzel czymś spryskujecie raz lub dwa razy, następnie maczacie nim w podkładzie i nakładacie na twarz, tak? Tak widziałam na Youtube, ale jeszcze chcę się upewnić czy to jest właśnie to nakładanie "na mokro".

Wilhelmino
, jutro sfotografuję moją aplikację. Zobacz też ten filmik, który wkleiłam w poście niżej.

p.s. moja metoda jeszcze trochę się różni od tej ostatniej, ale też używam dużo wody.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 05:59   #339
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Na youtube pojawił się nowy filmik dotyczący nakładania minerałów:
http://www.youtube.com/watch?v=A7Dgt0hUMJs



Jmw ja też "jestem" Fawn. Spróbuj koniecznie nałożyć na mokro, wtedy minerały nie są pudrowe i zachowują się jak tradycyjny podkład.
Oczywiście, że spróbuje, ale i tak obawiam się, że na razie nakładanie minerałów na twarz pozostanie rozrywka weekendową - chodzę do pracy na 7 i póki nie nabiorę wprawy szkoda mi będzie czasu.

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Mnie też cienie EDM bardzo przypadły do gustu I też uważam, że Cypress jest boski A masz Starlit? Też cudeńko!


Dziewczyny, zapytam jeszcze dla upewnienia. Gdy mówicie, ze kladziecie minerały na mokro, to znaczy, że pędzel czymś spryskujecie raz lub dwa razy, następnie maczacie nim w podkładzie i nakładacie na twarz, tak? Tak widziałam na Youtube, ale jeszcze chcę się upewnić czy to jest właśnie to nakładanie "na mokro".

EDYCJA: Nanomi, dzieki za linka! teraz juz wszystko rozumiem
Nie mam Starlita (mam brązowe oczy i cienie niebieski/granat jako mi nie leżały nigdy), ale wezmę próbkę skoro tak zachwalasz - trzeba przełamywać schematy. Szczególnie, że wziełam poprzednio Silver spoon (niebiesko-szary ze złotym połyskiem, takim cudnym staro-zlotym) dla koleżanki, ale tak mi sie spodobał, że zostaje ze mną.
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 09:20   #340
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Na youtube pojawił się nowy filmik dotyczący nakładania minerałów:
http://www.youtube.com/watch?v=A7Dgt0hUMJs



Jmw ja też "jestem" Fawn. Spróbuj koniecznie nałożyć na mokro, wtedy minerały nie są pudrowe i zachowują się jak tradycyjny podkład.

Nanomi
dzięki za filmik

Dziewczyny, czy orientujecie się czym ta dziewczyna na filmie spryskuje pędzelek oraz w wersji na mokro go używa do minerałków?
Chodzi mi o ten biały spray - co to jest?

Pozdrawiam
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 09:51   #341
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Na youtube pojawił się nowy filmik dotyczący nakładania minerałów:
http://www.youtube.com/watch?v=A7Dgt0hUMJs



Jmw ja też "jestem" Fawn. Spróbuj koniecznie nałożyć na mokro, wtedy minerały nie są pudrowe i zachowują się jak tradycyjny podkład.
Bardzo fajny film, rzeczowy i konkrety. Mój sposób jest jeszcze inny. Jako że aplikacja na mokro za bardzo mi nie leży, często nakładam minerały na sucho, a potem delikatną mgiełką hydrolatu lub nawilżającego toniku spryskuję twarz. Wahluję się potem lusterkiem, co by przyspieszyć wysychanie. Taki sposób pozwala mi na połączenie wygodnej dla mnie aplikacji na sucho i braku pudrowego efektu jak przy aplikacji na mokro. Pomysł podpatrzony na YouTube i dla mnie najlepszy.

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość

Nanomi
dzięki za filmik

Dziewczyny, czy orientujecie się czym ta dziewczyna na filmie spryskuje pędzelek oraz w wersji na mokro go używa do minerałków?
Chodzi mi o ten biały spray - co to jest?

Pozdrawiam
Wiele dziewczyn na YouTube używa do aplikacji na mokro FIX+ MAC'a. Tutaj opakowanie jest inne więc możliwe, że jest to FIX+ własnej roboty (na YT też są filmy pokazujące jak go zrobić). Alternatywą jest np. hydrolat, nawilżający tonik, woda termalna, a nawet zwykła niegazowana woda mineralna.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 11:50   #342
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Pędzle: Eye Kabuki istotnie grubasek, ale do nakładania cienia bazowego fantastyczny. Do makijażu typu: na górze jasne, na dole ciemne też działa. Kabuki duży wygląda jak pędzel do golenia. Zgodnie z zamówieniem agabil - wstępne porównanie z TBS: mam wrażenie, że włosie TBS są bardziej śliskie, takie jakby nylonowe, EDM są bardziej ukształtowane, aby przypominać naturalne włosie, przy utrzymaniu zalet higienicznych syntetyku. Odniosłam wrażenie, że EDM są mocniej zcieniowane (włos przy końcu jest znacznie cieńszy) niż ma to miejsce w przypadku TBS. Włosie upakowane ściśle (acz może nie są idealnie okrągłe, ale może to się układa na razie), 1 kąpiel przebiegła bezboleśnie. Są bardzo miłe i delikatne w dotyku, ale duży TBS jest chyba milszy (nim się można hobbystycznie myziać wręcz). W sumie przyzwyczaiłam się do tej śliskości/gładkości TBS i EDM na razie mimo, że bardzo milutkie jakoś jeszcze nie całkiem mi leżą. Tym niemniej kupię Flat Top i ścięty do róży, bo może nie jakością ale ceną (mówię oczywiście o pierwszym wrażeniu, mam je 2 dni) wygrywają z TBS. Sorry za rozwlekłość.
jestem wdzięczna za to porównanie i opis już wiem że skuszę się na pędzle EDM mimo że skompletowałam niemal cały zestaw TBS.
Dziewczęta, czy można zamówic same pędzle?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 12:00   #343
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Moja aplikacja EDM:

1. Szklana miseczka i woda Avene
2. Spryskuję pędzel wodą (Sephora nr 47)
3. Odsączam nadmiar wody
4. Wsypuję podkład do miseczki
5. Nabieram podkład mokrym pędzlem - podkład na pędzlu ma mieć konsystencję kremu, czyli coś pomiędzy płynem a pastą
6. Nakładam jak tradycyjny fluid

Całość zajmuje mi mniej niż 5 minut (razem z aplikacją korektora i pudru sypkiego).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nanomi EDM 1.jpg (66,8 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nanomi EDM 2.jpg (50,6 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nanomi EDM 3.jpg (60,7 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nanomi EDM 4.jpg (66,5 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nanomi EDM 5.jpg (68,0 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nanomi EDM 6.jpg (54,4 KB, 249 załadowań)
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 12:37   #344
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Dziewczęta, czy można zamówic same pędzle?
jak najbardziej najlepiej w zestawie, bo wtedy wychodzi najtaniej

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Moja aplikacja EDM:

1. Szklana miseczka i woda Avene
2. Spryskuję pędzel wodą (Sephora nr 47)
3. Odsączam nadmiar wody
4. Wsypuję podkład do miseczki
5. Nabieram podkład mokrym pędzlem - podkład na pędzlu ma mieć konsystencję kremu, czyli coś pomiędzy płynem a pastą
6. Nakładam jak tradycyjny fluid

Całość zajmuje mi mniej niż 5 minut (razem z aplikacją korektora i pudru sypkiego).
ślicznie dziękuję akurat mam ten pędzel sephory, a jeszcze nigdy go nie wykorzystałam. może teraz będę miała okazję
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 13:15   #345
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
jak najbardziej najlepiej w zestawie, bo wtedy wychodzi najtaniej

w zestawie? Musze przewertowac watek bo nie wiem jak
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 13:18   #346
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

w zestawie? Musze przewertowac watek bo nie wiem jak
chodzi mi o te zestawy 6 lub 12 częsci. mozesz tam wybrac 6/12 wymienionych na liscie produktów (podkłady, cienie, róże, pędzle, pudry, itp.). Opłaca się wziąć np. 6 pędzli, bo wtedy wychodzą taniej niż jakbyś miala kupować każdy osobno
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 13:23   #347
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
chodzi mi o te zestawy 6 lub 12 częsci. mozesz tam wybrac 6/12 wymienionych na liscie produktów (podkłady, cienie, róże, pędzle, pudry, itp.). Opłaca się wziąć np. 6 pędzli, bo wtedy wychodzą taniej niż jakbyś miala kupować każdy osobno
dziękuję pięknie. Idę obejrzec i poszukac tej opcji kupowania w zestawach.
Już mam wybrałam 5 pędzli i teraz myślę nad szóstym produktem

Zastanawiam się nad pełnowymiarowym podkładem... albo intensive albo semi-matte, te dwie jakoś wyglądały na mojej twarzy...tylko jaki odcień? Te najjaśniejsze jednak były ciut za jasne.. szukam jasnego i żółtawego, co myślicie o Fawn?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-09-14 o 13:49
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 13:49   #348
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziękuję pięknie. Idę obejrzec i poszukac tej opcji kupowania w zestawach.
Już mam wybrałam 5 pędzli i teraz myślę nad szóstym produktem

A gdzie znajdę te kody promocyjne?
https://www.everydayminerals.com/ind...d=27&Itemid=90
Generalnie - zakładka community i w niej specials.
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 13:51   #349
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
https://www.everydayminerals.com/ind...d=27&Itemid=90
Generalnie - zakładka community i w niej specials.
dziękuję
Widzę że jeśli zamówię za ponad 37$ to dostanę gratis czy dobrze zrozumiałam?
Nanomi, widzę że używasz odcień Fawn czy rzeczywiście jest taki żółtawy i nie super jasny? Ten kolor spodobał mi się na Twoich zdjęciach i chyba go wezmę, teraz wybieram formułę-albo semi-matte albo intensive
Spodobał mi się też Winged butter u Fruity i teraz myślę który wybrac

Mam pytanie, czy ta promocja (gratis powyżej 37 $) obejmuje wszystkie zamówienia? Także te z zestawami? Wzięłam zestaw za 34 $, zestaw próbek gratisowy i myślę nad bibułkami za 4 $ -czy w takim przypadku promocja mnie obejmie? I czy promocja obejmuje zamówienia już po odjęciu rabatu (teraz jest 7%) czy przed?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-09-14 o 14:50
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 14:52   #350
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziękuję
Widzę że jeśli zamówię za ponad 37$ to dostanę gratis czy dobrze zrozumiałam?
Nanomi, widzę że używasz odcień Fawn czy rzeczywiście jest taki żółtawy i nie super jasny? Ten kolor spodobał mi się na Twoich zdjęciach i chyba go wezmę, teraz wybieram formułę-albo semi-matte albo intensive
Spodobał mi się też Winged butter u Fruity i teraz myślę który wybrac

Mam pytanie, czy ta promocja (gratis powyżej 37 $) obejmuje wszystkie zamówienia? Także te z zestawami? Wzięłam zestaw za 34 $, zestaw próbek gratisowy i myślę nad bibułkami za 4 $ -czy w takim przypadku promocja mnie obejmie? I czy promocja obejmuje zamówienia już po odjęciu rabatu (teraz jest 7%) czy przed?
promocja obejmuje każde zamówienie powyżej tej kwoty, nieważne co w nim zamawiasz

Zółty, a jasny jest też Light z gamy Golden
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 14:55   #351
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
promocja obejmuje każde zamówienie powyżej tej kwoty, nieważne co w nim zamawiasz

Zółty, a jasny jest też Light z gamy Golden
czyli liczy się do promicji suma naszego zamówienia bez kosztów wysyłki i jeszcze przed odjęciem rabatu?
teraz muszę wybrac między fawn, golden light a winged butter
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 15:05   #352
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

Mam pytanie, czy ta promocja (gratis powyżej 37 $) obejmuje wszystkie zamówienia? Także te z zestawami? Wzięłam zestaw za 34 $, zestaw próbek gratisowy i myślę nad bibułkami za 4 $ -czy w takim przypadku promocja mnie obejmie? I czy promocja obejmuje zamówienia już po odjęciu rabatu (teraz jest 7%) czy przed?
Mnie poprzednio objęło zestaw, myślę że to zasada ogólna (dziewczyny, poprawcie jeśli się mylę).
Z literalnego brzmienia tej promocji wynika, że 37$ musi wyjść juz po zniżce 7% i nie wliczając w to kosztów wysyłki (czyli, że zakupów w istocie musiałoby być na ok. 44-45$) ja to tak rozumiem w każdym razie....
Być może najlepiej (najopłacalniej) znaleźć wspólniczkę i kupić zestaw za 50 $? Ja jestem na razie zbyt początkująca, aby wybrać 12 pełnowymiarowych produktów, ale 6 już bym uzbierała.
Btw bibułki były gratisem w poprzedniej promocji i dla cer mieszano-tłustych niestety za słabe (za małe) acz bardzo delikatne i nie drą się.
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 15:07   #353
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

ja niestety nie mam kogo wziąc na wspólnika...
czyli promocja mnie nie obejmuje bo uzbieram 38$ ale przed zniżką 7%...a jeśli nie wpiszę kodu i nie będę chciała skorzystac z rabatu 7% ?
Dziękuję za odpowiedź
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 15:43   #354
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja niestety nie mam kogo wziąc na wspólnika...
czyli promocja mnie nie obejmuje bo uzbieram 38$ ale przed zniżką 7%...a jeśli nie wpiszę kodu i nie będę chciała skorzystac z rabatu 7% ?
Dziękuję za odpowiedź
No to po prostu wyślą bez gratisów i bez rabatu, ale kto wie czy i tak go nie dostaniesz. Chyba mignął mi post, że ktoś dostał gratisy mimo że zamawiał zanim zaczęła się promocja?
A tak jak teraz liczę to skoro masz już 38$ dobij sobie do 45$ (choćby cieniami tymi po 2,5$) bo i tak potem rabat Ci to obniży do 37$ a będziesz do przodu o te próbki cieni...
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 16:08   #355
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziękuję
Widzę że jeśli zamówię za ponad 37$ to dostanę gratis czy dobrze zrozumiałam?
Nanomi, widzę że używasz odcień Fawn czy rzeczywiście jest taki żółtawy i nie super jasny? Ten kolor spodobał mi się na Twoich zdjęciach i chyba go wezmę, teraz wybieram formułę-albo semi-matte albo intensive
Spodobał mi się też Winged butter u Fruity i teraz myślę który wybrac

Mam pytanie, czy ta promocja (gratis powyżej 37 $) obejmuje wszystkie zamówienia? Także te z zestawami? Wzięłam zestaw za 34 $, zestaw próbek gratisowy i myślę nad bibułkami za 4 $ -czy w takim przypadku promocja mnie obejmie? I czy promocja obejmuje zamówienia już po odjęciu rabatu (teraz jest 7%) czy przed?
aga z tego co pamiętam to używałaś (używasz) podkładu Mary Kay 100? Jeżeli mnie pamięć nie myli, to Fawn ma taki właśnie kolor jak MK100. Jak dla mnie oba były trochę za ciemnie i za żółte, więc Tobie Fawn może odpowiadać. Nie wiem natomiast jak wygląda Golden Light w porównaniu z Fawn, może ktoś inny się wypowie.

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
No to po prostu wyślą bez gratisów i bez rabatu, ale kto wie czy i tak go nie dostaniesz. Chyba mignął mi post, że ktoś dostał gratisy mimo że zamawiał zanim zaczęła się promocja?
A tak jak teraz liczę to skoro masz już 38$ dobij sobie do 45$ (choćby cieniami tymi po 2,5$) bo i tak potem rabat Ci to obniży do 37$ a będziesz do przodu o te próbki cieni...
Ano mi się tak przydarzyło, że dostałam gratisowe prezenty mimo że zamawiałam wcześniej, nim się promocja w ogóle pojawiła.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 17:00   #356
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziękuję pięknie. Idę obejrzec i poszukac tej opcji kupowania w zestawach.
Już mam wybrałam 5 pędzli i teraz myślę nad szóstym produktem

Zastanawiam się nad pełnowymiarowym podkładem... albo intensive albo semi-matte, te dwie jakoś wyglądały na mojej twarzy...tylko jaki odcień? Te najjaśniejsze jednak były ciut za jasne.. szukam jasnego i żółtawego, co myślicie o Fawn?
Aga, wklejam zdjęcie porównawcze. Fawn jest żółty i dość jasny. Ja w tej chwili używam Fawn w strefie T i Golden Fair na policzki.

edit: generalnie fawn bym opisała jako żółty, jasny, ale nie tak jasny jak wszystkie fair. bardziej żółty niż light, podobnie żółty do winged butter no i jaśniejszy niż winged butter i light.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja niestety nie mam kogo wziąc na wspólnika...
czyli promocja mnie nie obejmuje bo uzbieram 38$ ale przed zniżką 7%...a jeśli nie wpiszę kodu i nie będę chciała skorzystac z rabatu 7% ?
Dziękuję za odpowiedź
Przy moim ostatnim zamówieniu skorzystałam z rabatu, ale gratisy do mnie nie przemawiały i nie dobijałam do wyznaczonej kwoty. Wydaje mi się, że nie musisz korzystać z rabatu jeśli wolisz gratisy, ale wtedy opłaca się wziąć jeszcze jakieś próbki bo i tak sobie je odejmiesz rabatem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg emd_foundations.jpg (79,5 KB, 298 załadowań)
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 19:23   #357
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

bardzo Wam dziękuję
Wybiorę Fawn teraz zastanawiam się nad formułą, wygrzebałam stare próbki EDM i na połowę twarzy nałożyłam semi matte a na drugą-intensive. W zasadzie obie nieźle wyglądają, intensive lepiej kryje, Semi matte na początku uwidacznia pory i nierówności, po ok. godzinie ładnie wtapia się w skórę. Intensive od razu dobrze wygląda na skórze. Po kilku godzinach połowa z semi matte jest bardziej naturalna, skóra wygląda na ''gołą'', formuła intensive po takim czasie jest bardziej widoczna choc jest nieźle.
Oba podkłady nałożyłam na gołą, nie nakremowaną twarz za pomocą metody Nanomi
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 19:45   #358
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A mi najbardziej pasuje metoda nakladania na sucho-jest najszybsza moim zdaniem.

Probowalam na mokro pedzlem do podkladu i lekko spryskujac kabuki-za kazdym razem podklad sie maze i robia sie placki nierownomierne ktore trzeba rozcierac(a ja sie boje ze podraznie tak cere) .

Na sucho ja nakladam w 2 minuty.Leniwa jestem chyba.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 19:47   #359
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

z kolei ja gdy nakładam wilgotnym pędzlem do podkładu efekt jest zdecydowanie lepszy, bardziej naturalny niż po aplikacji na sucho
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 19:58   #360
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
z kolei ja gdy nakładam wilgotnym pędzlem do podkładu efekt jest zdecydowanie lepszy, bardziej naturalny niż po aplikacji na sucho
Chyba zalezy od cery?

Aga a jak nakladasz na mokro to ile razy spryskujesz pedzel?
(mi sie wydaje ze moze za duzo spryskalam i taki nieladnie sie rozprowadzal ten podklad)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.