Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-04, 13:52   #2311
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja dzis kupiłam gosha x-ceptional wear 11 porcelain i zobaczymy do czego sie nadaje...
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 14:04   #2312
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
ja dzis kupiłam gosha x-ceptional wear 11 porcelain i zobaczymy do czego sie nadaje...

Koniecznie zdaj nam relację jak sprawuje się podkład!
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 15:19   #2313
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

to fajny podklad, sama zuzylam kilka opakowan
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 16:03   #2314
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

zaraz ide ze znajomymi na kolacje, więc wykorzystalam okazję i od razu się goshem pomazałam. I po pierwszym razie mi się bardzo podoba, ma bardzo ładny, jasniutki odcień beżu, może nieco chłodnawy ,ale na pewno nie różowy, raczej neuralny.
Pierwszy raz mam tak jasny i chyba pierwszy raz mam podkład w odpowiednim dla mojej buzi kolorze. Rozprowadza się fajnie (popróbuje na różnych kremach i na filtrach)i całkiem ładnie kryje (mam różowe naczynkowe policzki, więc jest co kryc u mnie).

Pouzywam z tydzień i napiszę jak się nosi i czy zachwytów ciąg dlaszy czy wprost przeciwnie... (bo np. revlon colorstay efekt dawał fajny, ale mnie po nim buzia piekła strasznie-wrazliwa, naczynkowa jest-i ten alkohol w składzie....)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 16:25   #2315
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

evitko, a czy dałabyś radę sfotografować odcień? Właśnie się zastanawiam nad kupnem gosha a revlona.
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 16:28   #2316
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Tulipanno właśnie poczytuję Was (staram sie w miarę regularnie) i też narobiłam sobie ochoty na ten BB, ale zniechęciła mnie bardzo prozaiczna rzecz- nie mogę wejść na tą stronkę, tzn. niby sie ładuje, ale jakoś nie może dojść, a w necie też nie natknęłam się na jakieś konkretne opinie. Natomiast zdjęcia lady_butterfly przekonały mnie, że jednak warto się temu cudeńku bliżej przyjrzeć, tak więc wraz z pozostałymi dziewczętami, czekam niecierpliwie na opis Twoich wrażeń. I wstrzymuję się z zakupem
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 16:36   #2317
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
evitko, a czy dałabyś radę sfotografować odcień? Właśnie się zastanawiam nad kupnem gosha a revlona.
jasne, ale dopiero jutro bo zaraz wychodzę
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 21:15   #2318
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Kiedyś robiłam zdjęcie porównawcze m.in. Revlona i Gosha (zamieściłam w tym wątku), wyszło słabo, ale może coś pomoże
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 21:51   #2319
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Kiedyś robiłam zdjęcie porównawcze m.in. Revlona i Gosha (zamieściłam w tym wątku), wyszło słabo, ale może coś pomoże
dziękuję już przeszukuję wątek
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 23:31   #2320
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Kiedyś robiłam zdjęcie porównawcze m.in. Revlona i Gosha (zamieściłam w tym wątku), wyszło słabo, ale może coś pomoże
ja tez wrzucalam porownawcze zdjecia z tymi dwoma
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 05:47   #2321
egoblonde
Raczkowanie
 
Avatar egoblonde
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 33
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja mam Gosha 11 porcelain.Sprawuje sie świetnie-długo utrzymuje sie na buzi,nie ciemnieje,nie robi maski.Dla mnie 100 razy lepszy od colorstay revlonu(oddaje mu ,że jest trwały,ale straasznie cieżki).Mimo,że kolor(buff)był rewelacyjny to rzadko udawało mi sie uniknac "tapety"(a malowac sie umiem).




Co do podkreslania jasnej cery...Ja nałogowo kupuje cienie Color Appeal L'Oreala(taką bezowo-brazową trójeczkę z najjaśniejszym rozswietlajacym odcieniem),rozcieram troche miedzy palcami i delikatnie "przejezdzam" nimi po całej twarzy i szyi.Efekt-piekny glow bez brokatu czy natłuszczania cery...
egoblonde jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-05, 09:59   #2322
Maianthemum
Rozeznanie
 
Avatar Maianthemum
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 717
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
W ogóle mam taki problem, że moja twarz jest ciemniejsza od reszty ciała
Ja również do Was, drogie Panie dołączam

I mam ten sam problem co moja przedmówczyni ;P Twarz mam ciemniejsza od reszty, i na dodatek irytujące ciemniejsze... plamki? przebarwienia? - nie wiem od czego to i skad to bo kiedys tego nie mialam - przy dolnej wardze i w tych załamaniach jakie się tworzą od skrzydełka nosa do ust przy uśmiechaniu sie :P

Narazie nie chcę się ujawniać, ale dorzucam foto znad morza, gdzie widać moje blade nóżki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 09.JPG (6,1 KB, 114 załadowań)
Maianthemum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 10:17   #2323
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Maianthemum Pokaż wiadomość
Ja również do Was, drogie Panie dołączam

I mam ten sam problem co moja przedmówczyni ;P Twarz mam ciemniejsza od reszty, i na dodatek irytujące ciemniejsze... plamki? przebarwienia? - nie wiem od czego to i skad to bo kiedys tego nie mialam - przy dolnej wardze i w tych załamaniach jakie się tworzą od skrzydełka nosa do ust przy uśmiechaniu sie :P

Narazie nie chcę się ujawniać, ale dorzucam foto znad morza, gdzie widać moje blade nóżki
No nóżkach wnioskuję, że jesteś pięknie blada!
Ja mam podobny problem, tzn. twarz mam porównywalnie jasną w stosunku do reszty, ale jednak skóra szyi przy dekolcie jest najbielsza.
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 23:04   #2324
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

to i ja trupio-biala dolanczam;p wraz z dowodem;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (7,0 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz_0142.jpg (39,6 KB, 137 załadowań)
__________________
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 09:00   #2325
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Tulipanno właśnie poczytuję Was (staram sie w miarę regularnie) i też narobiłam sobie ochoty na ten BB, ale zniechęciła mnie bardzo prozaiczna rzecz- nie mogę wejść na tą stronkę, tzn. niby sie ładuje, ale jakoś nie może dojść, a w necie też nie natknęłam się na jakieś konkretne opinie. Natomiast zdjęcia lady_butterfly przekonały mnie, że jednak warto się temu cudeńku bliżej przyjrzeć, tak więc wraz z pozostałymi dziewczętami, czekam niecierpliwie na opis Twoich wrażeń. I wstrzymuję się z zakupem
Ja tez czekam niecierpliwie, mam nadzieje ze dostarcza mi dziada w tym tygodniu Co do tego linka: to tylko jakas glupawa konstrukcja strony. Na gorze caly czas bedzie wygladalo, jakby sie ladowala. Natomiast jesli zescrollujesz nizej - zobaczysz cala oferte

Dla umiejacych po angielsku Tutaj recenzja jednego z kremow: http://makeupforlife.blogspot.com/20...-bb-cream.html
na ktory napalam sie w nastepnej kolejnosci, jesli moj mnie zawiedzie
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 10:01   #2326
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Ja tez czekam niecierpliwie, mam nadzieje ze dostarcza mi dziada w tym tygodniu Co do tego linka: to tylko jakas glupawa konstrukcja strony. Na gorze caly czas bedzie wygladalo, jakby sie ladowala. Natomiast jesli zescrollujesz nizej - zobaczysz cala oferte

Dla umiejacych po angielsku Tutaj recenzja jednego z kremow: http://makeupforlife.blogspot.com/20...-bb-cream.html
na ktory napalam sie w nastepnej kolejnosci, jesli moj mnie zawiedzie
Ale ze mnie blondyna
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 17:55   #2327
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cmoksia, wiem ze uzywasz i jestes zadowolona z bazy YSL (liliowa, o ile dobrze pamietam). Niedawano dojrzalm biala i zastanawiam sie jaki moze dawac efekt. Jak myslisz, ujednolici koloryt, rozjasni? Wiem, ze to takie gdybanie na sucho, ale za kazda wypowiedz bede wdzieczna
Podaje link do Truskawy (tam ja akurat namierzylam ) -
http://www.strawberrynet.com/product...70352&goChar=Y
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 18:19   #2328
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Cmoksia, wiem ze uzywasz i jestes zadowolona z bazy YSL (liliowa, o ile dobrze pamietam). Niedawano dojrzalm biala i zastanawiam sie jaki moze dawac efekt. Jak myslisz, ujednolici koloryt, rozjasni? Wiem, ze to takie gdybanie na sucho, ale za kazda wypowiedz bede wdzieczna
Podaje link do Truskawy (tam ja akurat namierzylam ) -
http://www.strawberrynet.com/product...70352&goChar=Y
gdzie masz te biala? ja tam bialej nie widze, juz chyba calkiem ślepa jestem. Jaki numer masz na myśli? bo link prowadzi do strony głównej
Wypowiedziec sie moge tylko na temat mojej (liliowej)
sama: rozjaśnia skórę, rozświetla ją (ale nie w sensie, że drobinkowo) i ujednolica.
wymieszana z podkładem: przedłuża jego trwałość, rozjaśnia go i ochładza, zmienia jego konsystencję - staje się lżejszy i łatwiej się rozprowadza, ale staje się nieco mniej kryjący, mniej się skóra błyszczy
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 21:07   #2329
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Mnie link wchodzi bezposrednio do bazy YSL, ma numer 19. Hmm... pewnie znowu problemy z "polska" i hamerykanska strona Tru
Mimo wszystko dzieki
Aha, pytanie dodatkowe, jak nakladasz mazidla na filtr (bo wiem, ze stosujesz), bezposrednio, czy moze "odgradzasz" najpierw filtr jakas warstwa skrobi czy pudru jedwabnego?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 10:46   #2330
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dziewczyny, dramat...
wdalo mi sie zapalenie spojowek i oczy sa wsciekle czerwone, w sumie w kolorze ust... bardzo pieknie to kontrastuje z jasna skora kiedy bialka sa ciemniejsze od twarzy :| naprawde wygladam jak wampir, macie moze jakis patent zeby wygladac w takich warunkach troche bardziej normalnie?
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 10:50   #2331
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Moje kondolencje, ja to mam caly czas, wiec znam sprawe z autopsji. Po pierwsze wizyta u okulisty, o ile jeszcze nie bylas, pzrepisza ci krople nawilzajace oko i obkurczaace naczynka krwionosne. Sama tez mozesz kupic takie krople w aptece (tylko delikatniejszcze), np. Visine.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 12:08   #2332
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mnie link wchodzi bezposrednio do bazy YSL, ma numer 19. Hmm... pewnie znowu problemy z "polska" i hamerykanska strona Tru
Mimo wszystko dzieki
Aha, pytanie dodatkowe, jak nakladasz mazidla na filtr (bo wiem, ze stosujesz), bezposrednio, czy moze "odgradzasz" najpierw filtr jakas warstwa skrobi czy pudru jedwabnego?
na filtr nakładam tylko puder w kompakcie i róż/rozświetlacz, teraz nie używam filtrów, bo je wykończyłam i próbuję zdobyć bazę MACa, ale odsyłają mnie z kwitkiem 'prosze sie dowiadywać'
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 17:55   #2333
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Kurcze, wrocilam do domu zmeczona i z bolaca glowa, a tu awizo w skrzynce. To moze byc BB C Jak nie zasne za godzine skocze na poczte.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 18:27   #2334
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Kurcze, wrocilam do domu zmeczona i z bolaca glowa, a tu awizo w skrzynce. To moze byc BB C Jak nie zasne za godzine skocze na poczte.
ALe byłoby super, jakby już przyszło, nie mogę się doczekać Twoich relacji
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 19:26   #2335
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Chadzidza Pokaż wiadomość
ALe byłoby super, jakby już przyszło, nie mogę się doczekać Twoich relacji
Owszem dotarl Oplacalo sie wyjsc na ta paskudna szklanke i mzawke. Co wiecej dostalam dwie probki gratis: 20 i 15ml jakichs innych specyfikow - bede je rozszyfrowywac jutro. No i zwykla probke - jednorazowke innego BB Cream. Jutro nakladam i zdaje relacje
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 19:31   #2336
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 19:32   #2337
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III


Już ja mogę się doczekać
Jak i pewnie reszta bladolic

Sporo dostałaś tych próbek
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:38   #2338
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ale fajnie, jak tylko przetestujesz to daj nam znać, ja już się nie mogę doczekać)
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 14:55   #2339
diablesse
Przyczajenie
 
Avatar diablesse
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

co według was jest lepsze do matowienia filtrów: Kryolan czy puder jedwabisty do ciała DR Hauschki?
diablesse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 16:44   #2340
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Tak, duzo probek Bede na pewno skladac zamowienie na kolejne kremy, tylko jeszcze zastanowie sie jakie.

Pierwsze wrazenia z uzywania tego: nalozylam wczoraj na fragment policzka i wiedzialam, ze nie nadaje sie do uzycia bez nawilzacza pod spod. Dawal zbyt "suche" wykonczenie. Sprawdze jeszcze jak bez niczego prezentuje sie na calej twarzy, bo po fragmencie w sztucznym swietle ciezko stwierdzic.

Dzisiaj nalozylam na cala twarz, na krem nawilzajacy dermedica. BB w ogole nie daje efektu maski. Powiedzialabym nawet, ze zdziwilo mnie slabe krycie tzw 'niespodzianek' - jestem wlasnie po miesiaczce, wiec jest co kryc i dobrze...idealne warunki do testow Ujednolica kolor skory, stapia sie z nia, niweluje wszelkie kolorystyczne nierownosci. Nie jest do konca matowy. Skora wyglada po nalozeniu...jak skora Swietny do wykonania szybkiego makijazu: nawilzacz, BB, w razie wypryskow konieczny dodatkowo korektor, rzesy i wygladam dobrze oraz jestem bezpieczna bo ma wysoki filtr Na nawilzaczu nie podkresla skorek, nie zapycha porow. Daje efekt jednolitej kolorystycznie twarzy. Ma neutralny podton, nie wpada w zolc ani w roz. Nie zapycha - przynajmniej na razie odnosze takie wrazenie, zobaczymy co bedzie pozniej Na mojej mieszanej cerze konieczne uzycie bibulki matujacej po paru godzinach. No ale przy wiekszosci podkladow to dla mnie standard.

BB mial miec jeszcze dzialanie wybielajace. To jak sadze okaze sie po kolejnych uzyciach. Na razie wciaz twarz mam troszke ciemniejsza od szyi i to nie ze wzgledu na "odcien" BB, bo ten faktycznie dopasowuje sie do skory. Poza tym na miejscu dowiedzialam sie, ze ma tez dzialanie przeciwzmarszczkowe - nie wiem, czy ma redukowac zmarszczki czy przecwidzialac ich powstawaniu poprzez wysoki filtr. Niestety nie dowiem sie, bo nie umiem czytac z krzaczkow Nie przeszkadza mi ten bonus, bo i tak uzywam czasem antyzmarszczkowych zapobiegawczo na male zmiany skorne, zeby zdusic dziadostwo w zarodku

Jesli wiec chodzi o minusy to mozna sie ewentualnie przyczepic do tego ze nie nawilza. Jesli ktos lubi nosic maske i liczy na wysokie krycie to tutaj tez bedzie rozczarowany. Ja nie lubie i packniecie korektorem w 3 miejscach to dla mnie nie problem. Bede uzywac dalej i informowac o efektach, fotki zrobie i wrzuce jak zlapie aparat w wolnej chwili przy dziennym swietle
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.