Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-27, 14:46   #2971
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

no ja wlasnie tez jak ty Kamilka siedze w domu ale bylam juz na dworze i oczyszczalam basen w czpeczce na glowie no i tak sie zastanawiam czy mam nalozyc krem z filtrem czy lepiej narazie nie tak bardzo sie boje powrotu plam ze szok i tak sobie myssle ze jak jestem po tygodniu ponad tydzien po zabiegu to moze lepiej nie ryzykowac z kremami no sama nie wiem co mam robic bo co jak bede musiala wyjsc na caly dzien i bede tylko na wolnym powietrzu RANY jakie to wszystko trudne.
moje palmy juz praktycznie zniknely zobacz jak szybko czyli twoje tez napewno sie rozplynom po tygodniu bedziesz widziala super efekt.w sumie juz w trakcie bedziesz widziala jak znikaja. a kiedy mialas zabieg ???
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 14:48   #2972
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

oj musze sie poprawic zle napisalam imie KAMILIA a nie kamilka
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 14:49   #2973
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

odezwij sie bo jakos cisza dzis na forum a ja sobie chetnie z toba pogadam i tez mam wiele pytan na ktore moze ty znasz odpowiedz a ja moze znam odpowiedz na twoje pytania
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 14:56   #2974
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia kochana, czyli jest dobrze. To dobrze Im więcej czerwieni i pieczenia tym lepiej. Znaczy się że reakcja skóry jest i działa. A tym że plamy sa to sie nie przejmuj, przecież to dopiero druga doba, a plamy zaczynają znikać po tygodniu. Może nalezy wiecej cos2 nakładać, to znaczy grubszą warstwę. Będzie dobrze.
Znalazłam dzisiaj artykuł o cosmelanie, konsultowany z ta sławetną dr Chlebuś z warszawy, załączam go niżej wszystkim ku pokrzepieniu serc Jeśli się ktos bardziej zagłebi w ta stronkę znajdzie zdjecia dziewczyn w trakcie terapii cosmelanem, to znaczy zdjęcia z przed i po.

http://www.dr-osadowska.pl/a.php?id=388

Dziewczyny co ciekawe wszystkie raczymy się albo raczyłyśmy się róznego rodzaju specyfikami wybielającymi, kremami itd. ale żadna z nas nie wie receptę na maść przeciw przebarwieniom mozna zlecić do wykonania w aptece, a przepisze ją każdy lekarz (to ciekawe że żadnej dermatolog tego nie przepisał tylko od razu proponował albo kwasy albo cosmelan idące w tysiące złotych). Skład takiej maści to: połączenie tretinoiny, hydrochinonu, hydrocortisonu i kwasu kojowego. Ich stężenie i proporcje musi ustalić dermatolog.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 15:18   #2975
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
no ja wlasnie tez jak ty Kamilka siedze w domu ale bylam juz na dworze i oczyszczalam basen w czpeczce na glowie no i tak sie zastanawiam czy mam nalozyc krem z filtrem czy lepiej narazie nie tak bardzo sie boje powrotu plam ze szok i tak sobie myssle ze jak jestem po tygodniu ponad tydzien po zabiegu to moze lepiej nie ryzykowac z kremami no sama nie wiem co mam robic bo co jak bede musiala wyjsc na caly dzien i bede tylko na wolnym powietrzu RANY jakie to wszystko trudne.
moje palmy juz praktycznie zniknely zobacz jak szybko czyli twoje tez napewno sie rozplynom po tygodniu bedziesz widziala super efekt.w sumie juz w trakcie bedziesz widziala jak znikaja. a kiedy mialas zabieg ???
Zabieg miałam w piątek o 17 - stej. Zerknij do tyłu o dzień- pisałam, co mi rzekła lekarka , także o filtrach .
Jakoś mnie b. pociesz, że minął u Ciebie tydzień, a Ty już tak dobrze wyglądasz
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 15:31   #2976
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Masima dzieki za swietny artykul o naszym kochanym COSMELANIE
z tego cio tam przeczytalam to kremy z filtrami zaczynamy uzywac po uplywie 3 miesiecy no ale ja sie tak boje ze nie wiem co mam robic co mi radzisz
a jestem ponad tydzien po zabiegu
pozdrawiam
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 15:39   #2977
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia ja sama jescze nie wierze zabieg mialam dokladnie 17 lipcawa wieczor
a od 20 lipca niedziela zaczelam uzywac krem cos 2 i gdzies tak w polowie tygodnia sroda czwartek one poprostu zniknely
Buczacza i Madzia mialy racje ze bede sie co chwila przegladac w lusterku
bo patrze i nie moge sie nadziwic jaki super jest juz efekt
teraz tu gdzie mieszkam sa takie dni miasta i ja bylam na imprezie bez zadnego kamuflazu i pudru na twarzy , gdzie wczesniej nie bylo mowy zebym wyszla tak na ulice fakt buzia jest jeszcze lekko zaczerwieniona ale bez plam a jak juz to minimalne
juz nie moge sie doczekac jaki bedzie efekt za 3 tygodnie
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-27, 15:53   #2978
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Agnieszko kis tylko nie używaj broń boże żadnych podkładów przez jakieś 2 m-ce od zabiegu, to chyba już wiesz zresztą z tego co dziewczyny pisały wczesniej. A co do tego czy filtry nalezy stosować to trudno mi jest powiedzieć, jeśli sie zdecydujesz to na pewno na te bezbarwne, nie kolorowe. Cos2 jakieś filtry w sobie ma, ale nigdzie nie pisze w jakiej wysokosci. Zeby plamy nie wróciły trzeba będzie cos2 stosować już zawsze, nie tylko do 3 m-cy po zabiegu, bo inaczej wróca. Niestety jest to zabieg który od niedawna jest w Polsce stosowany, więc tak naprawde to lekarze sie na nas uczą dopiero reakcji pacjentów na ten środek. Te osoby które robiły cosmelan jako pierwsze trzymały sie instrukcji ze kuracja trwa trzy miesiace, a potem już jest ok i po skończeniu pierwszego słoika cos2 zaprzestawały dalszego stosowania. Jak sie okazuje teraz plamy wracają jak tylko sie przestanie używać wybielacza czyli cos2 więc jesteśmy na niego skazane.
Szukałam wśród postów innych dziewczyn które się poddały zabiegowi, ale tyle tego jest że trudno znaleźć akurat to co trzeba.
Znalazłam post Madziusi777, któa jest 2 lata po zabiegu, stosuje nadal codziennie a właściwie co noc cos2. Plamy nie wróciły. I używa tylko cos2 na noc, a filtry na dzień.

Agnieszko kis z ciekawości poszukam informacji na ten temat bo mnie to zaciekawiło, za moment będę w podobnej sytuacji co ty
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 16:13   #2979
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
Kamilia ja sama jescze nie wierze zabieg mialam dokladnie 17 lipcawa wieczor
a od 20 lipca niedziela zaczelam uzywac krem cos 2 i gdzies tak w polowie tygodnia sroda czwartek one poprostu zniknely
Buczacza i Madzia mialy racje ze bede sie co chwila przegladac w lusterku
bo patrze i nie moge sie nadziwic jaki super jest juz efekt
teraz tu gdzie mieszkam sa takie dni miasta i ja bylam na imprezie bez zadnego kamuflazu i pudru na twarzy , gdzie wczesniej nie bylo mowy zebym wyszla tak na ulice fakt buzia jest jeszcze lekko zaczerwieniona ale bez plam a jak juz to minimalne
juz nie moge sie doczekac jaki bedzie efekt za 3 tygodnie
Zobaczcie, jakie różne są taktyki, jeżli chodzi i wejście cos2. U Ciebie Agnieszko po dwóch dniach od cos 1. A ja miałam nałożyć cos 2 następnego dnia po nałożeniu cos 1.
I, czy dobrze zrozumiałam, że T y na początku, przez pierwszy tydzień, używałaś cos 2 3 razy dziennie ? Tak tez wynika z tego artykułu, do którego link przysłałaś Masimo ( i ja dziękuję ). Napiszcie proszę, ile razy dziennie aplikowałyście cos 2 na początku i kto Wam tak zalecił? Agnieszko - Ty nie robiłaś cos1 sama ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 16:28   #2980
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Agnieszko - i jeszcze jedno pytanie, na które nie udało mi się znależć odpowiedzi i pwie juro zadzwonię do lekarki, ale w niedz. nie chcę - ile czasu od położenia cos2 kładziesz hydra v ?

ps. zmyłam poranny cos2 i nałożyłam znowu - wieczorem zrobię cos2 trzeci raz. Co sobie będę żałować
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 16:48   #2981
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia skoro będziesz dzwonic do swojego lekarza to moze spytaj o to o co pytała agnieszka kis, czy masz stosować filtry pare dni po zabiegu wychodząc na zewnątrz, na cos2. W sumie wszystkich to nas dotyczy
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-27, 17:00   #2982
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Kamilia skoro będziesz dzwonic do swojego lekarza to moze spytaj o to o co pytała agnieszka kis, czy masz stosować filtry pare dni po zabiegu wychodząc na zewnątrz, na cos2. W sumie wszystkich to nas dotyczy
to już wiem, i pisałam już po mojej piątkowej wizycie Można - na cos 2 i hydra ,jeżeli idziesz na długo i duże słonce , którego jednak , szczególnie tuż po zabiegu, należy unikać
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 17:01   #2983
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia ja bylam u lekarza na nalozenie cos 1 , on mi powiedzial ze cos 2 mam uzyc pierwszy raz po dwoch dniach przerwy. a jesli chodzi o to ile razy mam ten cos 2 nakladac dziennie to on powiedzial 2 razy dziennie rano i wieczorem przez miesiac a potem to tylko wieczorem
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 17:02   #2984
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Cosmelan 2 po masce przez pierwszy tydzień smaruje sie twarz 3 razy dziennie, drugi tydzień 2 razy dziennie a potem tylko raz dziennie(najlepiej na noc) do wyczerpania słoiczka.

Agnieszko- kup sobie zwykły krem nawilżający i smaruj sie tak z 20 minut po aplikacji cosmelana2. Cosmelan2 sie wchłonie, odczekaj te 20 minut i smaruj krem nawilżający i do woli, bo przynosi ulge jakiekolwiek nawilżenie.

Kamilia cytuje madziusie777 dla ciebie, odnośnie stosowania kremu nawilżajacego. Z załączonego artykułu wcześniej wynika że nie musi to być akurat ten krem z zestawu Hydra-vital bo nie wszystkie dziewczyny go mają, może to być również Nanobase, Bepanthen, a nawet wazelina kosmetyczna byle była bezbarwna (bo ja kupiłam ostatnio różaną i okazała się czerwona). Już wiesz że kremik 20 minut po nałozeniu cos2 stosujemy. Nie załuj sobie tylko cos2, zeby warstwa nie była za cienka.

Kamilia powiedz czy jak nałożysz cos2 to faktycznie sie wchłonie i można normalnie wyjsc do pracy nie szokujac nikogo, ze ma sie coś takiego na twarzy ?

Agnieszko kis to co w cytacie powyżej odnośnie stosowania cos2 to znajduje sie w ulotce informacyjnej cosmelanu. Ale nie przejmuj sie, lekarz wie chyba co robi.

Dziewczyny przeczytałam praktycznie całę forum, jeszcze kilkanaście stron mi zostało, to jest kopalnia wiedzy o cosamelanie, żałuję tylko że tak jak niektóre dziewczyny nie robiłam notatek. Wiem ze w którymś kościele dzwoniło, ale zeby teraz stwierdzić w którym tracę kupe czasu na odszukaniu informacji, przewalam te posty w kółko tylko. ale odpowiedzi tam są na wszystko.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 17:09   #2985
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Kamilia cytuje madziusie777 dla ciebie, odnośnie stosowania kremu nawilżajacego. Z załączonego artykułu wcześniej wynika że nie musi to być akurat ten krem z zestawu Hydra-vital bo nie wszystkie dziewczyny go mają, może to być również Nanobase, Bepanthen, a nawet wazelina kosmetyczna byle była bezbarwna (bo ja kupiłam ostatnio różaną i okazała się czerwona). Już wiesz że kremik 20 minut po nałozeniu cos2 stosujemy. Nie załuj sobie tylko cos2, zeby warstwa nie była za cienka.

Kamilia powiedz czy jak nałożysz cos2 to faktycznie sie wchłonie i można normalnie wyjsc do pracy nie szokujac nikogo, ze ma sie coś takiego na twarzy ?
Madziusiu - .
Jak zrozumiałam, o tyle ten hydra v jest wskazany, ze wzmacnia naczynia krwionośne co zapobiega pękaniu naczynek , a co bywa, ze się pojawia lub wzmaga po zastosowaniu cosmelanu.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 17:18   #2986
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
jaaaaaaanyyyy zostały mi dwie ostatnie krówki
dome, chętnie się z Tobą podzielę, mam jeszcze 2 paczki (na zapas oczywiście, czyli na jakieś... 2 dni)
ivonako - dzięki gorace za post o maseczce do włosów, zaraz sprawdzę, jak ja można kupić
cassatta - dzieki za notkę o serum z mazideł, zaraz sobie o nim poczytam; pytałaś o ulotki cosmelanowe, ja od swojej pani dematolog dostałam taką ulotkę wraz z rozpiską "co i jak" i planowanymi wizytami kontrolnymi, ale mowa rzeczywiście była o 3 miesiącach stosowania... i może stąd powrót plam;
kamilia - no cóż tam będę pisała, że mam "ładne"... ja tam taka ...skromna jestem ; pełen zabieg cosmelanu miałam robiony prawie 2 lata temu i hydra vital miałam tylko wówczas, teraz kupuję sam cos2 i zostawiam maskę z niego na noc, po jego zmyciu stosuję maseczkę nawilżającą AVENE (mam wrażenie, że jest lepsza od hydra vital), bepanthen (maść lub krem), maść arnikową (na popękane naczynka) a ostatnio Dermalibour z A-Dermy, który bardzo polecam - buczacza miała go sobie kupić, trzeba ją spytać, czy kupiła i czy jej tak samo odpowiada?

kobietki, ja jestem prawie 2 lata po zabiegu cosmelan i pamiętam, że i wówczas, już w tydzień (10 dni) po zabiegu nakładałam podkład, teraz kiedy stosuję tylko cos2 też go nakładam, czy to taki wielki błąd..? mam delikatny podkład MAC - a;

madziusiu777 - raduj się, bądź zdrowa i piękna do ...końca świata i nawet jeden dzień dłużej!!!!!!! ogromne urodzinowe za Twoje zdrówko
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 17:19   #2987
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia dokłądnie tak, można było podreperować naczynka przed kuracją maścią arnikową, ale to zalezy od cery, czy sie ma z tym problemy czy nie. Ja mam akurat wrażliwą, suchą skóre z kruchymi naczynkami więc ten hydra-vital jest dla mnie ważny, ale zaopatrzyłam sie również w pozostałe maści
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 17:20   #2988
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=Masima;8372093]K
Kamilia powiedz czy jak nałożysz cos2 to faktycznie sie wchłonie i można normalnie wyjsc do pracy nie szokujac nikogo, ze ma sie coś takiego na twarzy ?




Masimo - ten kolor cos 2 jest taki, jak ładny podkład - taki chłodny beż i on się natychmiast wchłania. Jeżeli się świecę , to raczej od tego hydra co na niego kładę.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 17:32   #2989
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
dome, chętnie się z Tobą podzielę, mam jeszcze 2 paczki (na zapas oczywiście, czyli na jakieś... 2 dni)
ivonako - dzięki gorace za post o maseczce do włosów, zaraz sprawdzę, jak ja można kupić
cassatta - dzieki za notkę o serum z mazideł, zaraz sobie o nim poczytam; pytałaś o ulotki cosmelanowe, ja od swojej pani dematolog dostałam taką ulotkę wraz z rozpiską "co i jak" i planowanymi wizytami kontrolnymi, ale mowa rzeczywiście była o 3 miesiącach stosowania... i może stąd powrót plam;
kamilia - no cóż tam będę pisała, że mam "ładne"... ja tam taka ...skromna jestem ; pełen zabieg cosmelanu miałam robiony prawie 2 lata temu i hydra vital miałam tylko wówczas, teraz kupuję sam cos2 i zostawiam maskę z niego na noc, po jego zmyciu stosuję maseczkę nawilżającą AVENE (mam wrażenie, że jest lepsza od hydra vital), bepanthen (maść lub krem), maść arnikową (na popękane naczynka) a ostatnio Dermalibour z A-Dermy, który bardzo polecam - buczacza miała go sobie kupić, trzeba ją spytać, czy kupiła i czy jej tak samo odpowiada?

kobietki, ja jestem prawie 2 lata po zabiegu cosmelan i pamiętam, że i wówczas, już w tydzień (10 dni) po zabiegu nakładałam podkład, teraz kiedy stosuję tylko cos2 też go nakładam, czy to taki wielki błąd..? mam delikatny podkład MAC - a;

madziusiu777 - raduj się, bądź zdrowa i piękna do ...końca świata i nawet jeden dzień dłużej!!!!!!! ogromne urodzinowe za Twoje zdrówko

Lidia - teraz sobie możesz nakładać i tonę podkładu tylko pewnie teraz już nie musisz. Nie wolno tylko przez peirwsze dwa miesiące, bo pojawia się ryzyko plam od pogmentu w podkładzie. Lidia- pamietasz, ile razy kładłaś cos2 w pierwszym tygodniu ? Jakoś nie mogę tego ustalić
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-27, 18:22   #2990
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia ja nakładałam w pierwszym tygodniu 2 razy dziennie cos2, i nie zawsze nakładałam hydra rano tylko wieczorem i to około po pół godzinie. Dermatolog powiedziała mi że wieczorem mam nakładać cos2 na 3 godziny przed położeniem się, żeby nie wytarł się o poduszkę
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 19:02   #2991
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia jak widzisz zdania sa podzielone w temacie jak czesto nakladac cos 2 przez pierwszy tydzien. a jesli chodzi o hydro vital ja go nie dostalam ale nie bylo tak zle bo skora juz mnie tak nie piecze praktycznie wcale co zmienilo sie bo jescze przed 3 dniami piekla mnie buzia lekarz powiedzial ze mam nakladac krem nawilzajacy tylko wtedy jak czuje taka potrzebe , i ze dobrze jest nakladac tylko cos 2
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 19:04   #2992
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

ja gdy nakladam cos2 to rano cienka warstwa a wieczorem wiecej i te miejsca gdzie plamy wklepuje krem w skore
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 19:13   #2993
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cassatto, Agnieszko - dziękuję za odpowiedzi .
Myślę, ze to kwestia b. indywidualna - nie wiem, co będzie dalej, ale teraz jest ok - jestem czerwona, ale nie jak pomidor, tylko jakbym była mocno opalona co kontrastuje z białą szyją i gdybym stanęła na głowie, to wygladałabym jak flaga polska na lekko otłuszczonym w okolicach bioder, maszcie . Skóra tez zaczyna złazić - tak się wałkować.
Miałam już różne zabiegi -i np. na kwasy świetnie reagowałam i to te najsilniejsze, robione u lekarza. Mam skórę wrażliwą, ale pzretłuszczajacą się i raczej grubą i to pewnie tez ma wpływ na reakcję
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 19:19   #2994
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

MADZIUSIA jestem i czekam na imprezę atu nikogo nie ma Mam otwarte białe portugalskie schłodzone winko . Czyżby solenizantka spóźniła się na swoiją imprezę
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 19:24   #2995
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia ja zaczęłam się złuszczać powoli dopiero na trzeci czwarty dzięń i to tylko w okolicy ust, dopiero później jak wąż zaczęła mi płatami schodzić skóra No to zdrówko

__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 19:30   #2996
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Kamilia ja zaczęłam się złuszczać powoli dopiero na trzeci czwarty dzięń i to tylko w okolicy ust, dopiero później jak wąż zaczęła mi płatami schodzić skóra No to zdrówko



Ja już się zaczełam łuszczyć i też w okolicach ust - pewnie od tego, że to u mnie najbardziej ruchliwawa część twarzy bo dużo gadam -

Madziusiu - oderwij się od lusterka i wypij z nami Twoje zdrowie
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 19:39   #2997
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

madziusia,do cholery jasnej!!! Gdzie sie wloczysz? GOSCI masz!!!
Sama mam pic?
I piosenke Ci wyslalam!
BRAKUJE NAM CIEBIE
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 19:46   #2998
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

obgadajmy Madziusię - zaczną ją piec uszy i się odezwie - ile to dziewcze kończy lat ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 19:49   #2999
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

No dziewczyny
Madziusia czekamy
Od jutra mam gości na głowie cały tydzień, już czuję jak szalejemy do rana . Po tygodniu rozrywki będę taka wymięta ale rozluźniona codziennym stresem. Nie zdziwcie się jak w nocy ktoś dożuci coś do mojej wiadomości po duńsku
No Buczacza jak tam naszę piękności wyglądają.
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 19:52   #3000
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia Madziusia to jeszcze "smarkula" o ile pamiętam 27 latek kończy a już jest odplamiona i odwłosiona
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.