Co kupujecie w EcoSpa ? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-04, 21:35   #211
s_biela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Czy ktokolwiek używał alg Laminaria w oleju? Myslicie, że można je wetrzeć w ciało i zostawić tak jak zwykły krem na celulit?
s_biela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 14:59   #212
Mama Eryka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Czy ktoś wie co się dzieje z tym sklepem? Złożyłam dwa duże zamówienia. Zapłaciłam przelewem półtorej tygodnia temu i nie mogę doczekać się na towar.
Niepokoi mnie to, że na telefon stacjonarny nie mogę się dodzwonić. Obiera tam automat, który komunikuje, że telefon jest albo.... wyłączony albo zajęty. Na komórkę udało mi się dodzwonić kilka dni temu gdzie zapewniono mnie, że wszystko będzie wysłane tego samego dnia ( jestem z Wawy). Niestety ani towaru nie mam, ani możliwości kontaktu. Na maile też nie odpowiadają. Dziwne jest to, że po przetworzeniu zamówień i tuż po wpłacie otrzymałam od nich maila z prośbą o podanie numeru konta bo chcieli zwrócić kilkanaście złotych za coś czego nie było. Potem nagle cisza... I tak 10 dni.
Mama Eryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 18:22   #213
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez Mama Eryka Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie co się dzieje z tym sklepem? Złożyłam dwa duże zamówienia. Zapłaciłam przelewem półtorej tygodnia temu i nie mogę doczekać się na towar.
Niepokoi mnie to, że na telefon stacjonarny nie mogę się dodzwonić. Obiera tam automat, który komunikuje, że telefon jest albo.... wyłączony albo zajęty. Na komórkę udało mi się dodzwonić kilka dni temu gdzie zapewniono mnie, że wszystko będzie wysłane tego samego dnia ( jestem z Wawy). Niestety ani towaru nie mam, ani możliwości kontaktu. Na maile też nie odpowiadają. Dziwne jest to, że po przetworzeniu zamówień i tuż po wpłacie otrzymałam od nich maila z prośbą o podanie numeru konta bo chcieli zwrócić kilkanaście złotych za coś czego nie było. Potem nagle cisza... I tak 10 dni.
W Ecospa mozna odbierać osobiście, wiec moze po prostu przejdź sie do nich skoro jesteś z W-wy
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 06:42   #214
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

http://www.ecospa.pl/przygotowac-mus...ieli-a-30.html

Musujące kule do kąpieli
teraz same mozemy sobie zrobić wymarzone kulki i obdarować innych,

i w dodatku zrobic soie samoopalacz ze zwykłego kremu :
DHA - Dihydroksyaceton naturalny samoopalacz
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 15:19   #215
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Własnie przyszło do mnie masło kakaowe nierafinowane ekologiczne
Super pachnie, przez chwile otworzyłam wieko i zapach w całym pomieszczeniu

Pisze, że ma certyfikat soli association z UK

Jesyem bardzo zadowolona z zakupu.
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 21:08   #216
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
W Ecospa mozna odbierać osobiście, wiec moze po prostu przejdź sie do nich skoro jesteś z W-wy
Odbiera się w jakiejś innej firmie po wcześniejszym uzgodnieniu. Chyba nie ma sensu tam iść bez umówienia się.

Choć ja mam pozytywne doświadczenia z EcoSpa.

Lubie odbiór osobisty, bo mam pocztę, która nie dość, że przetrzymuje paczki (co w przypadku biochemii "lodówkowej" jest wredne), to jeszcze nieziemskie kolejki na niej, a odbieram sobie po drodze do domu, bez czekania - miodzio
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 20:23   #217
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Poprostu jak się złozy zamówienie trzeba wybrac opcję odbioru os.
Zawsze mozna zadzwonic albo mailem spytać i potwierdzic, ja na drugi raz tez odniorę sama. zawsze to 11 zł taniej
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 16:57   #218
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Hej Dziewczyny! Czy ktoras z Was uzywala bazy szamponowej i odzywkowej?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 19:06   #219
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Zamierzam je kupić




Cytat:
Napisane przez s_biela Pokaż wiadomość
Czy ktokolwiek używał alg Laminaria w oleju? Myslicie, że można je wetrzeć w ciało i zostawić tak jak zwykły krem na celulit?
pewnie mozna, napisz maila w jakim stezeniu mozna je stosowac jak w 100% to mozna jak kremu uzywac

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2011-08-10 o 19:12
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 11:37   #220
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

A jednak moja opinia o EcoSpa nie jest już tak dobra, jak była. Dostałam produkt różniący się od tego z poprzedniego opakowania. Próbowałam wyjaśnić, czy coś się z nim stało, czy tak też może wyglądać, niestety nie doczekałam się odpowiedzi na maile (wysłałam dwa, w odstępie tygodnia). Telefonu nikt nie odbiera. ;/
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 09:06   #221
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Czy możesz napisać jasniej o co chodzi? Co to było i dlaczego było złe?

Interesuje mnie to bo zamierzam zrobic tam mega zakupy

Oni maja większeość produktów (oleje) bez certygikatów eco więc te róznice sa mozliwe, żadna pewność skąd to jest i jak to pozyskuja.

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2011-08-24 o 09:10
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 10:54   #222
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

czy ktos zamawiał u nich opakowania?
Chodzi mi o butelkę do serum, z kroplomierzem, PET z atomizerem i szklaną z atomizerem?
Wydają się fajne ale czy dobrze działają?
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 13:11   #223
Nymphaea
Przyczajenie
 
Avatar Nymphaea
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Myślę o zakupie olejku różanego 5%, tego za 29.90, ale nie wiem, czy warto. Czy on pachnie różami, czy naprawdę dominująca nutą jest miód? Jaka jest intensywność zapachu? Bo obawiam się, że jeśli rozcieńczę 5% roztwór w 10 ml olejku do twarzy, to olejku różanego nie będzie tam prawie wcale i nie tylko nie będzie pachniał, ale też wcale nie będzie działał.
Czytałam Wasze posty na temat tego olejku na początku wątku, ale potrzebuję dokładniejszych informacji. Będę wdzięczna za odpowedź.

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Pokaż wiadomość
czy ktos zamawiał u nich opakowania?
Chodzi mi o butelkę do serum, z kroplomierzem, PET z atomizerem i szklaną z atomizerem?
Wydają się fajne ale czy dobrze działają?

W tym tygodniu złożyłam zamówienie na m.in. butelkę szklaną z atomizerem. Jak odbiorę zamówienie i przetestuję butelkę, to napiszę.
Nymphaea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 11:31   #224
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Złozyłam zamówienie na olej arganowy
olej z rózy rdzawej
i sea silk, jedwab


Dam znać jak olej z rózy wypadnie w porównaniu z tym z mazideł. Sama jestem bardzo ciekawa ich jakości
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 21:00   #225
Nymphaea
Przyczajenie
 
Avatar Nymphaea
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Dziś nareszcie odebrałam moje zamówienie
A oto, co zamówiłam:
olej z róży rdzawej 30 ml
słoiczki z ciemnego szkła
butelkę ze spryskiwaczem 100 ml

Na początek obiecana recenzja butelki. Spryskiwacz szczelnie pasuje do gwintu butelki, więc nic nie cieknie, kiedy przechyli się butelkę lub kiedy rozpyla się wodę. Podobno taki problem występuje z podobnymi butelkami z Mazideł. Co do działania samego spryskiwacza, działa trochę cieżko i trzeba włożyć nieco siły w naciskanie spryskiwacza, przez co spryskiwanie staje się męczące. Dobrą stroną spryskiwacza jest to, że rozpyla wodę w postaci drobnej mgiełki. Woda nie tryska cienką strużką, co często zdarza się spryskiwaczom. Dodatowo spryskiwacz zabezpieczony jest plastikową zatyczką. Ogólnie butelkę ze spryskiwaczem oceniam na 4+. Butelka kosztuje jedynie 2,60 zł, a za taką cenę, uważam, że można ją kupić.
Co do reszty zamówienia - duży plus dla Ecospa za posiadanie w asortymencie słoików z ciemnego szkła. To chyba jedyny sklep z półproduktami kosmetycznymi, który takowe posiada. Słoiczki zrobione są z grubego i bardzo ciemnego szkła, dużo ciemniejszego niż butelki typu amber, dzięki czemu przepuszczają niewiele światła. Szkło jest grube, przez co słoiczki są nieco ciężkie, ale dla mnie to plus. Wyglądają bardzo solidnie. Zakrętka jest czarna, zrobiona z plastiku, który według mnie, wyglądem przypomina trochę szkło lub ceramikę. Zakrętka jest dobrze dopasowana do gwintu i jest szczelna.
Olej z róży rdzawej - zamówiłam po raz pierwszy, więc nie wiem, jak powinien wyglądać/pachnieć taki olej. Mój jest koloru ciemnopomarańczowego. Konsystencję ma podobną do oleju jojoba. Spodziewałam się, ze będzie od niego bardziej tłusty, ale jestem mile zaskoczona. Dobrze się rozsmarowuje i wchłania, nie pozostawiając tłustej, ani lepkiej warstwy. Zapach, według mnie, to połączenie zapachu oleju jojoba z zapachem oleju sezamowego, taki trochę orzechowy. Na pewno nie jest to nieprzyjemna woń. Zapachem jestem zaskoczona, bo słyszałam, że olej z róży rdzawej pachnie rybą i że zapach jest ciężki do zniesienia, a tu takie zaskoczenie. Oleju zamierzam użyć do zrobienia przeciwtrądzikowego/przeciwzmarszczkowego olejku do twarzy. Zobaczymy jak się będzie spisywał w tej roli.

Dzisiaj, nie czekając na opinie, złożyłam zamówienie na olejek z róży Damascena 5%. Nie mogę się doczekać, kiedy przyjdzie.

Edytowane przez Nymphaea
Czas edycji: 2011-09-07 o 12:35
Nymphaea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 08:48   #226
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Przyszedł do mnie olej arganowy, jest gęsty i treściwy. Ma mocny zapach

Jest zupełnie inny niz poprzedni arganowy z alep nature. Odnosze wrażenie, że olej z eco spa jest mocniejszy, gęstszy, mocniej pachnie.
Jestem zadowolona

Zapłaciłam ok. 130 zł za 500 ml, oleju ze świezych orzechów.


Olej z rózy pachnie identycznie jak ten z mazideł.
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 10:16   #227
Nymphaea
Przyczajenie
 
Avatar Nymphaea
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------
Skasowałam ten post, bo widzę, że mój poprzedni, zaginiony post nareszcie się odnalazł

Edytowane przez Nymphaea
Czas edycji: 2011-09-07 o 12:15
Nymphaea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 11:21   #228
Nymphaea
Przyczajenie
 
Avatar Nymphaea
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Odebrałam olejek różany. Już nie mogłam się doczekać, kiedy go wypróbuję. Niedawno wypatrzyłam w internecie naturalny olejek z róży francuskiej w dość przystępnej cenie i niedługo chciałabym go kupić. Olejek z Ecospa kupiłam na próbę, bo nie byłam pewna, czy zapach róży będzie mi odpowiadał. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Olejek pachnie lepiej, niż przypuszczałam. Mimo, że jest to tylko 5% stężenie, pachnie bardzo intensywnie. Co do zapachu, ja nie wyczuwam w nim nuty miodu, ale prawdziwy zapach róży prosto z krzaczka. W buteleczce pachnie bardzo podobnie do syntetycznego różanego olejku zapachowego firmy Vera Nord, ale zapach olejku z Ecospa jest bardziej naturalny, przyjemny, delikatny. Po roztarciu na nadgarstku, kiedy olejek trochę się ulotni, wyczuwam wyraźną nutę geranium (co jest dla mnie zaskoczeniem). Na razie zapach bardzo mi się podoba. Zobaczę jak będzie się spisywał w olejku do twarzy.

No więc stało się to, czego się spodziewałam. Olejek różany rozcieńczony w 5 ml oleju z róży rdzawej stracił niesamowicie na intensywności. Dodałam go aż 20 kropel i wyczuwam teraz tylko lekką nutkę róży, która z trudem przebija się przez zapach innych olejków eterycznych i przez intensywny zapach oleju bazowego. Oczywiście, nie jest to zarzut, bo przecież jest to tylko 5% stężenie olejku eterycznego. Myślę, że najlepiej używać tego olejku jako jedyny dodatek do oleju bazowego, najlepiej w olejach, które same w sobie nie pachną zbyt intensywnie.

Edytowane przez Nymphaea
Czas edycji: 2011-09-13 o 17:53
Nymphaea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 11:29   #229
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Moje zamowienie z ECOSPA juz przyszlo. Zamowilam baze kosmetyczna szamponowa, honeyquat i d-panthenol. Wszystko pieknie zapakowane w estetycznych opakowaniach,co mnie sie szalenie spodobalo

Produkty sa swietnej jakosci ( wszystkie do wlosow uzylam). Wlosy po ich uzyciu staly sie nawilzone, lejace , miekkie Po prostu cudowne Jestem szalenie zadowolona z tych produktow.

Natomiast co mi sie nie spodobalo... zamowilam paczke kurierem. Za zamowienie zaplacilam w sobote. Na stronie jest napisane,ze do jednego dnia roboczego nastepuje dostarczenie. W poniedzialek itrzymalam informacje o zaksiegowaniu przelewu, a paczka byla wyslana we wtorek wieczorem i dopiero przyszla w srode. Zaplacilam wiecej i myslalam,ze szybciej ja dostane,ale niestety.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 18:57   #230
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

A macie porównanie hydrolatu z kocanki włoskiej w EcoSpa z mazidłowymi bądź z BU?

Mnie bardzo cieszy możliwość odbioru osobistego w Warszawie.
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 19:33   #231
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Pytanie do posiadaczek hydrolatów z Ecospa. Jaka one maja "wytrzymałość" skoro są niekonserwowane? Co jest napisane na ten temat na etykietce? Szczerze mówiąc, troche mnie irytuje ten fakt, jako że nie zuzywam hektolitrów hydrolatu.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 21:03   #232
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Pytanie do posiadaczek hydrolatów z Ecospa. Jaka one maja "wytrzymałość" skoro są niekonserwowane? Co jest napisane na ten temat na etykietce? Szczerze mówiąc, troche mnie irytuje ten fakt, jako że nie zuzywam hektolitrów hydrolatu.
na etykiecie napisane jest,żeby po otwarciu przechowywać w lodówce ,a termin ważności wynosi 2 miesiące od otwarcia
__________________


Edytowane przez alunialunia
Czas edycji: 2011-09-19 o 21:07
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:39   #233
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
A macie porównanie hydrolatu z kocanki włoskiej w EcoSpa z mazidłowymi bądź z BU?

Mnie bardzo cieszy możliwość odbioru osobistego w Warszawie.
Ooooo ! To super Idę poczytać gdzie ?
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 21:34   #234
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Ooooo ! To super Idę poczytać gdzie ?
Odbiór osobisty: Wilcza 31/1A, domofon 1, Warszawa i wyłącznie przelew z góry (realizacja 1 - 3 dni roboczych. Paczki dowożone są do biura zazwyczaj we wtorki i czwartki).
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 18:50   #235
aneta12182
Zakorzenienie
 
Avatar aneta12182
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 944
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Kupował ktoś olej tamanu z Ecospa? Mam swój od ok. 6 miesięcy, trzymam go w łazience, gdzie jest chłodno, chronię od ciepła i słońca. Dzisiaj zauważyłam, że chyba się skrystalizował (?), zrobił się taki gęsty, że nie da się go zbytnio wydobyć. Da się jeszcze z nim coś zrobić, może ogrzać? Czy całkiem do wyrzucenia?
__________________
.
aneta12182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 11:57   #236
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Miałyście może hydrolat bławatkowy i z róży damasceńskiej? Jak one pachną? Czy bławatkowy w ogóle pachnie? A ten z róży pachnie tak, jak mazidłowy?
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 15:58   #237
cysiaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 246
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Witam które produkty są lepsze z BU czy Ecospa?.Posiadam już z BU olej tamanu,arganowy i hydrolat oczarowy jestem z tych produktów zadowolona tylko czas oczekiwania jest straszny około 3 tyg... Zastanawiam się czy nie zamówić czegoś z Ecospa gdyż czas oczekiwania jest znacznie krótszy,ale czy produkty są dobrej jakości?
cysiaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 15:52   #238
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Czy któraś wizażanka robiła szampon wg receptury sklepu
http://www.ecospa.pl/recipes.php?recipe=93
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 00:13   #239
indolencja
Raczkowanie
 
Avatar indolencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 65
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

czy któraś z Was używała bazy kremowej ecospa? zależy mi tu na odpowiedzi osób z cerą podobną do mojej - tłustą i skłonną do zapychania. czy ta baza mnie nie zapcha?
__________________
.
indolencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 13:40   #240
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Wczoraj otrzymałam paczuszkę z EcoSpa i mogę się podzielić pierwszymi wrażeniami. W ofercie podobał mi się ciekawy wybór hydrolatów bez konserwantów, zwłaszcza hydrolat cedrowy, rozmarynowy i z kadzidłowca Przyznam, że to właśnie przesądziło o dokonaniu tam zakupów. Skusiłam się jeszcze na eko-konserwant i parę drobiazgów.

Plus za estetyczne opakowania z ciemnego szkła.
Ogromny plus za gratisy Byłam bardzo miło zaskoczona - dostałam próbkę hydrolatu różanego, ekstraktu z aloesu i jeszcze coś (nie pamiętam ) wszystkie w buteleczkach po 10-15 ml. Juhu! Ekstrakt z aloesu widzę w wielu recepturach i po zużyciu próbki zapewne skuszę się na pełne opakowanie.

Edytowane przez MysiaJadwisia
Czas edycji: 2011-12-30 o 13:42
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 18:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.