Balejaż - WĄTEK ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2001-11-03, 14:42   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Balejaż - WĄTEK ZBIORCZY


nie wiem...moze to nieodpowiednie pytanie na to forum bo dotyczy balejazu ale moze ktos udzieli mi informacji za co bede wdzieczna.Otoz pod koniec wrzesnia zrobilam sobie balejaz L'oreal z serii feria contraste(taki ze srebrna szczoteczka w srodku).Poniewaz odcien juz wczesniej wyprobowalam nalozylam go na cala glowe,jest delikatny ,troche jasniejszy od moich wlosow i wyglada naturalnie.Teraz stwierdzilam ze nie ma to jednak jak balejaze robione profesjonalnie w salonie fryzjerskim i mam pytanie czy moge teraz spokojnie isc i zrobic sobie jasne delikatne pasemka na ta farbe ktora teraz mam czy musze czekac az wlosy zupelnie odrosna????

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-01-20 o 15:10 Powód: Zmiana tytułu
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-11-05, 10:10   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: balejaz

Nie jestem fryzjerka, ale moim zdaniem nie ma zadnych przeciwskazan. [img]icons/icon36.gif[/img] Ja sama czesto zmieniam kolor wlosow, robie pasemka, balejaz ale zawsze w renomowanym salonie Welli. Tam oprocz fachowo przeprowadzonego "zabiegu" otrzymuje porade, wskazowki jakich srodkow pielegnacyjnych uzywac aby wlosy byly zdrowe i nawilzone.
Takze wydaje mi sie, ze jezeli wybierzesz sie do dobrego salonu to nic Twojej fryzurze nie grozi [img]icons/icon27.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-11-05, 12:27   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: balejaz

Możesz spokojnie udać się do fryzjera. Nic nie grozi Twoim włosom - to tak z mojego doświadczenia. Też farbuję włosy i często robię to sama. Kiedyś miałam podobny problem. Fryzjer zapytał tylko kiedy ostatnio farbowałam (wiesz, żeby nie było to tydzień po tygodniu) i jaką farbę używałam... bo niektóre farby (tzn. różnych firm) źle się wzajemnie tolerują (podobno! opinia fryzjera!) i zbyt krótki okres między poszczególnym farbowaniem może spowodować, że uzyskasz nie ten kolor, który chcesz. [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrowionka!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-17, 11:07   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
baleyage

mam długie blond włosy i zamierzam coś zmienić w swoim wyglądzie.myśle o pasemkach.dziewczyny doradzcie mi prosze jaki kolor pasemek wybrać,dodam ze mam dosc jasną karnację i brązowe oczy.pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-17, 21:02   #5
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: baleyage

moja znajoma, ciemna blondynka rowniez z brazowymi oczami i jasna karnacja, jakis czas temu zafundowala sobie leciutenki balejaż w ciepych brazach - od miedzi, po kasztan i czekoladowy braz. wyglada super! trudno doradzac wirtualnie, wybierz sie do dobrego salonu, profesjonalna fryzjerka na pewno ci doradzi. [img]icons/icon7.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-17, 23:53   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: baleyage

Najpierw określ swój typ kolorystyczny ( możesz być latem lub wiosną, przy blond włosach, a to duża różnica. Wiosna-ciepła, lato-zimne ). To bardzo ważne. Niewłaściwy kolor włosów spowoduje, że twoja twarz będzie wyglądała na zmęczoną i pokaże wszystkie niedoskonałości cery ( choć myślę,że takich nie masz ). Wyeksponuje to co chcesz ukryć. Bardzo dużo widzę dziewczyn z nieodpowiednim kolorem włosów. Z pewnością wiesz, że pierwsze trzy sekundy decydują o tym jak ktoś Ciebie klasyfikuje. Dziś to podstawa.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-18, 19:38   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: baleyage

dziewczyny ,mam problem z okresleniem swojego typu urody.nie miałam pojęcia ze jest to tak skomplikowane.jestem albo lato albo wiosna.tylko którą z tych dwóch?
jet11 napisał(a):
> Najpierw określ swój typ kolorystyczny ( możesz być latem lub wiosną, przy blond włosach, a to duża różnica. Wiosna-ciepła, lato-zimne ). To bardzo ważne. Niewłaściwy kolor włosów spowoduje, że twoja twarz będzie wyglądała na zmęczoną i pokaże wszystkie niedoskonałości cery ( choć myślę,że takich nie masz ). Wyeksponuje to co chcesz ukryć. Bardzo dużo widzę dziewczyn z nieodpowiednim kolorem włosów. Z pewnością wiesz, że pierwsze trzy sekundy decydują o tym jak ktoś Ciebie klasyfikuje. Dziś to podstawa.

jet11 napisał(a):
> Najpierw określ swój typ kolorystyczny ( możesz być latem lub wiosną, przy blond włosach, a to duża różnica. Wiosna-ciepła, lato-zimne ). To bardzo ważne. Niewłaściwy kolor włosów spowoduje, że twoja twarz będzie wyglądała na zmęczoną i pokaże wszystkie niedoskonałości cery ( choć myślę,że takich nie masz ). Wyeksponuje to co chcesz ukryć. Bardzo dużo widzę dziewczyn z nieodpowiednim kolorem włosów. Z pewnością wiesz, że pierwsze trzy sekundy decydują o tym jak ktoś Ciebie klasyfikuje. Dziś to podstawa.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-06-19, 01:19   #8
jet11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 17
Re: baleyage

Jak rozpoznać swój typ?
Najlepiej przeprowadzić analizę koloru w towarzystwie kloeżanki lub osoby do której masz zaufanie. Twoja ocena będzie pod kontrolą. Nie ma znaczenia czy jesteś opalona czy też nie ( zasadniczy odcień Twojej skóry będzie widoczny przez opaleniznę ). Zrezygnuj z makijażu.
Przygotuj sobie jednobarwne chustki, swetry, bluzki..., w ciepłych kolorach ( np. morelowym, pomarańczowym, naturalnej bieli wełny, turkusowy ) i w kolorach zimnych ( np. niebieskawo-różowy, błękitny w odcieniu nieba, w odcieniu chemicznej bieli ).
Usiądź w jasnym miejscu przy oknie przed lustrem, w którym będzie dokładnie widać Twoją twarz i górną połowę ciała.
Układaj na ramionach i piersi ubrania jedno po drugim. Ale pozwól kolorom podziałać na twoją twarz ( poczekja kilka minut ). Oceniaj za każdym razem, w jaki sposób ciepłe i zimne kolory zmieniają wrażenie, jakie sprawia Twoja twarz. Określ je spontanicznie i poproś koleżankę o ocenę Twoich wrażeń. Baw się kolorami, sprawdzaj ich działanie:

*skóra na Twojej twarzy wygląda świeżo i zdrowo albo raczej jesteś zmęczona i blada;

*wyglądasz, jakbyś nagle miała podkrążone oczy albo - jeśli je rzeczywiście masz-prawie tego nie widać;

*Twoje oczy promienieją albo wydają się bez połysku, wręcz zgaszone;

*Twoje usta są naturalnie czerwone lub wydają się bezbarwne.

Jeśli ciepłe barwy ożywiają Twoją twarz i sprawiają, że wygląda ona zdrowo, podstawowy odcień twojej skóry pochodzi od żółci i czerwieni ( jesteś wiosną lub jesienią ).
Jeśli Twoja skóra wygląda korzystniej w towarzystwie chłodnych barw, jej podstawowy odcień pochodzi od błękitu ( jesteś latem lub zimą ).

Ocena czy jesteś typem wiosennym, czy zimowym zależna jest od koloru Twoich włosów i oczu.

Zrób porównanie do natury:
Wiosna ma kloory jak na drzewach pastelowe kwiaty, zielone kiełki ozimych zbóż, są ciepłe delikatne i czyste.

Jesień to czas zbiorów. Łagodne słońce pokazuje owoce pól w ciepłym świetle. Złociste ziarno, listki na drzewach żółkną, czerwienieją, a w końcu brązowieją. Jabłka z rumieńcem i ciemnofioletowe śliwki.Jesień jest czasem kolorów ciepłych, głębokich odcieni ziemi.

Latem króluje słońce, ale jeśli przyjrzeć się uważniej, łatwo można stwierdzić, że ostre letnie słońce sprawia, iż kolory wyglądają chłodniej. Kolory lata są chłodne lekko przypudrowane i jakby mniej świetliste.

Zima, lód i śnieg. Kolory zimy są chłodne, ale bardzo czyste jak błękit lodowy, róż lodowy, srebrzystoszary. Tylko " Pani Zima " może sobie pozwolić na biel, czerń, oraz jaskrawoczewone, zieleń jodłową i cytrynową żółć.

Mam nadzieję że Ci pomogę w podjęciu decyzji odnośnie baleyage.
Jeśli będziesz miała jeszcze jakieś pytania, chętnie odpowiem.
jet11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-16, 10:01   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
doradzcie jaki balayage

Mam bardzo ciemne włosy, prawie czarne, mniej więcej równej długości i bardzo jasną karnację. Jestem raczej typową zimą. Tu i ówdzie pojawiły mi się pierwsze siwe włoski. Nie chcę farbować całe włosy,chcę sobie zrobić balayage. Ale nie wiem jaki? Nie chcę blondu, ani rudości. Proszę doradzcie mi jaki kolor wybrać.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-16, 10:32   #10
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: doradzcie jaki balayage

Witaj Mamsonko [img]icons/icon7.gif[/img]_
Ostatnio bardzo modne sa pasma i balejaz na ciemnych wlosach w kolorze stalowo- srebrnych pasm.
Ale prawde mowiac nie wiem ,czy chcac uciekac od siwizny zdecydujesz sie na wlasnie taki kolor.

Mi osobiscie bardzo podoba sie na ciemnych wlosach balejaz w kolorze baklazana, wisni. Naprawde wyglada to bardzo ciekawie.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-16, 10:40   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: doradzcie jaki balayage

A może fiolet? Taki intensywny, konkretny fiolet bardzo fajnie kontrastuje z czarnymi włosami.
Można by zaproponować też zdecydowaną czerwień lub różowy.
W zależności od stopnia Twojej odwagi, co do koloru włosów, oczywiście, ponieważ te propozycje raczej do takich należą.
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-12-18, 13:34   #12
madzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 91
Re: A jaki balejaż dla "lata"?

Będę bardzo wdzięczna także za poradę dla mnie. Jestem 100-procentowym latem, ale szatynką (włosy popielato-brązowe)z wyrazistą ciemną oprawą niebieskich oczu. Jaki balejaż, oprócz zimnego blondu, byłby dla mnie odpowiedni?
madzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-20, 17:47   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: A jaki balejaż dla "lata", Agnieszko, help!

Ponawiam pytanie, i bardzo, bardzo proszę o pomoc!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-13, 19:08   #14
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
jaki kolor-balejaż

Jaki balejaż najlepiej wyglądał by na włosach ciemny blond o lekko złotawo - miedzianym odcieniu? Dodam, że nie jest to naturalny kolor.Czy w ogóle warto próbować z balejażem?
Wpadłam na ten pomysł, ponieważ mam już dość (i moje włosy także) comiesięcznego farbowania włosów i ciągłych odrostów.
Pozdrawiam.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-14, 20:11   #15
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: jaki kolor?

Chcesz wrócić do ciemniejszego koloru? Moja fryzjerka poradziła mi kiedyś, że jeśli będę chciała przejść bezboleśnie do ciemniejszego koloru, mam sobie zrobić na jasne włosy balejaż w odcieniu maxymalnie zbliżonym do naturalnego... Następny balejaż już zrobię jasny na własnych włosach [img]icons/icon12.gif[/img] Nie skorzystałam, bo zafarbowałam całość, ale uważam pomysł za świetny i polecam...

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-14, 22:44   #16
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: jaki kolor?

A ja sie zgadzam z Bunią [img]icons/icon7.gif[/img] na takim ciemnym blondzie ładnie wyglada jasny baleyage [img]icons/icon7.gif[/img] Taki efekt słońca we włosach basiu [img]icons/icon7.gif[/img] super sprawa [img]icons/icon7.gif[/img] owszem, mozen poszlaec i dodac kilka czekoladowopodobnych [img]icons/icon12.gif[/img]pasemek, ale to juz jak bardzo polubi sie baleyage [img]icons/icon7.gif[/img] jak np. jedna walnięta Olka, która jest od niego uzalezniona [img]icons/icon10.gif[/img]

buziaczki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 19:39   #17
cathy22C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 130
balejaż na czarnych włosach!!!

Farbuję włosy na czarno(farbą zmywalną), mój naturalny kolor to ciemny brąz, bardzo bym chciala sobie zrobic balejaż ale nie wiem jakie kolory pasują do czerni. Dodam ,że mam prawie czarne oczy i ciemną karnację.
Niestety nigdzie nie moge znaleźć zdjęć z fryzurą w takich kolorach. Prosze pomóżcie może Wy dysponujecie takimi fotkami. Z góry dziękuję.
cathy22C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 20:11   #18
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: balejaż na czarnych włosach!!!

Hej!
Na pewno będą pasowaly takie rudawe, złote refleksy jak na załączonych fotkach.
Hmm, może skusiłabyś się na coś odważniejszego? Czerwień czy różowy- mi osobiście efekt na czarnych wlosach bardzo sie podoba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plus_p2.jpg (14,7 KB, 2218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg super4.jpg (78,8 KB, 1539 załadowań)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 20:24   #19
cathy22C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 130
Re: balejaż na czarnych włosach!!!

Dzieki wielkie!!! Bardzo podobają mi się włosy na pierwszym zdjęciu, myślę,że się skuszę!!! A co do czerwonych czy różowych, mogłabym spróbowac ale wolałabym najpierw zobaczyć jak to wygląda na fotce.
Dziękuję i proszę o więcej!!!
cathy22C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-07, 13:09   #20
cathy22C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 130
Re: balejaż na czarnych włosach!!!

Proszę raz jeszcze! Naprawdę nic więcej nie macie mi do zaproponowania.Bardzo chciałabym zmienić coś na swojej głowie, a może macie propozycję balejażu na włosach ciemny brąz -mogę przestać farbowac na czarno.
cathy22C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-07, 16:18   #21
Alexis
Raczkowanie
 
Avatar Alexis
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 159
Może te włosy Ci się spodobają.





Ostatnie - nie umię wysyłać kilku zdjęć w jednym za co przepraszam.

Jeszcze znalazłam takie.







Jeszcze znalazłam takie zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj3.jpg (32,1 KB, 1586 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (23,7 KB, 1379 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz 13.jpg (35,0 KB, 1189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FRYZ Z ULUB.jpg (96,8 KB, 1014 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz11.jpg (28,1 KB, 1123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz12.jpg (29,1 KB, 892 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz000.jpg (32,5 KB, 884 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz000.jpg (32,5 KB, 714 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WŁOS.jpg (26,0 KB, 901 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-04-25 o 14:21 Powód: post pod postem
Alexis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-07, 16:39   #22
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: balejaż na czarnych włosach!!!

No to trochę odważniej teraz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plus_p23.jpg (15,0 KB, 1426 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rowland1.jpg (62,6 KB, 997 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rowland2.jpg (67,6 KB, 866 załadowań)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-07, 17:44   #23
cathy22C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 130
Re: balejaż na czarnych włosach!!!

Dziekuję Alexis i Asieńko! Fajne kolory szczerze to jeszcze nie wiem na co się zdecydować. Czerwone pasemka jakie ma Kelly już wcześniej obserwowałam ,ale wiem ,że taki ładny czerwony kolor nie wyjdzie,gdyż moja koleżanka takie sobie robiła i wyszedł zupełnie inny a na dodatek czerwona farba po kilku myciach rozjaśnia się. W Polsce chyba jeszcze nie mają niezmywalnych czerwonych farb,chociaż nie wiem czy na niezmywalną bym się zdecydowała.
Jeżeli jeszcze coś znajdziecie to będę wdzięczna,do fryzjera wybieram się w najbliższych dniach także mam jeszcze czas na wybór.
Aha mam długie włosy.
cathy22C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-07, 18:18   #24
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: balejaż na czarnych włosach!!!

cathy23C napisał(a):
> taki ładny czerwony kolor nie wyjdzie,gdyż moja koleżanka takie sobie robiła i wyszedł zupełnie inny a na dodatek czerwona farba po kilku myciach rozjaśnia się. W Polsce chyba jeszcze nie mają niezmywalnych czerwonych farb,chociaż nie wiem czy na niezmywalną bym się zdecydowała.

Moja znajoma sie ostatnio przygotowywała do takich bordo, jak ostatnio ją widziałam to wyglądała trochę jak Shakira : część włosow rozjaśnionych, a część na czarno, a te jasne to tylko chwilowo, wg planu miały być następnie bordo.
W ciągu kilku dni może się z nią zobaczę- choć to niepewne bo ona z Wawki- i jak będę coś wiedziała więcej to dam znać.

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-09, 10:19   #25
-Moniczka-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 70
GG do -Moniczka-
Re: balejaż na czarnych włosach!!!

mam ciemne włosy nie czarne ale brazowe..
ostanio odwazyłam sie i zrobiłam sobie czerwone pasemka..na cienych włosach wyglądaja super..ale jest jeden defekt..dośc szybko sie zywaja..jesli chciałbyś intensywnączerwień najpier usiś 'wytrawić' włosy -czyli je rozjaśnic...
ja nie rozjaśniałam -moja czerwień jest widoczna ale nie tak bardzo intensywna...ale polecam ja czuje sie w nowych włosach świetnie...jak ci sie nie spodoba teraz są takie etody ze wszytko ozna poprawić!!!!
niestety nie amm swojej aktualnej fotki ale niedługo pojawi sie tu na forum..
pozdrawiam
-Moniczka- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-26, 13:05   #26
agatii84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 39
GG do agatii84
jakis balejaz na czarnych wlosach...

zastanawiam sie nad zrobieniem balejazu jakiegos na moich włosach z natury mam wlosy ciemny braz i teraz zafarrbowałam i mam własciwie czarne w tej chwili.Chciałabym cos zmienic i pomyslalam nad pasemkami lub balejazem jakimis troche jasniejszymi.Nie wiem czy tak mozna zrobic na wlosach czarnych :/.Mam je do ramion prawie.jesli macie moze jakis fotki z takimi fryzurami z balejazem lub pasemkami byłabym wdzieczna.raczej nie interesuja mnie pasemka czerwone itp.Z góry dziekuje za fotki
agatii84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-26, 17:54   #27
Jigsaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 37
Re: jakis balejaz na czarnych wlosach...

jasne, że można
Jigsaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-26, 18:01   #28
Jigsaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 37
Re: jakis balejaz na czarnych wlosach...

o rany, zle przeczytalam Twój post i zrozumialam, ze Cie wlasnie czerwone pasemka interesują

poszukam jeszcze czegos innego
Jigsaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-26, 20:24   #29
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: jakis balejaz na czarnych wlosach...

czarna farba jest trudna do usuniecia i nawet dekoloryzacja czasem nie pomaga aby uzyskac jakis nawet troche jasniejszy kolor
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-26, 21:51   #30
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: jakis balejaz na czarnych wlosach...

joanna avangarda sprawi ze mozesz miec czerwone, pomaranczowe lib zblizone do blond pasemka. ja robilam czerwone i wyszlu super, po blond mialam lekk zoltre ale jest plukanka a poza tym za drugim malowaniem wychodza lepiej!pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 07:28:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.