Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-20, 18:02   #1081
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Ooo, widzę że o anime rozmawiacie Jako wychowanica Czarodziejki z Księżyca jestem fanką gatunku, mangę to tak nie bardzo, chyba że jakaś ulubiona seria ma kontynuację tylko w mandze to się męczę ale czytam.

Moje ulubione:
-Sailorki, razem z wersją "na żywo" Pretty Guardian Sailor Moon" - kupa śmiechu
-Nana - ooo, to już dla starszych dziewczynek, obyczajówka z takimi zwrotami akcji, że oglądałam jak sensację
-Vampire Knight - o boże, klękajcie narody, serial o wampirach... Pokochałam miłością bezwarunkową łącznie z openingiem do 1 serii
-Death Note - w trakcie oglądania, długo to idzie bo sporo odcinków no i z TŻ oglądam to musi nam obojgu pasować (filmy też super)
-Rozen Maiden - laleczki barokowo-rokokowe i piekne fanstasy...

No i wychowałam się na Yatamanach, Gigim i tej reszcie którą puszczali na Polonii - piękne to były czasy. No ale teraz internet i jeśli macie coś fajnego o wampirach to chętnie przyjmę propozycje

Pastereczko, dziękuję że napisałaś o płytach, zaczęłam sie bać, ze nie doszly

BTW, też dorzucę swoje zainteresowania:
-książki w ilosciach przerażających głównie moją matkę, a teraz pomału TŻ bo gdzie my to pomieścimy - chyba muszę zarobić na domek z biblioteczką
-historia - hobby które zaowocowało dyplomem studiów licencjackich na tym kierunku - jakoś bałam się że mi zabraknie...
-Japonia - normalnie nawet przymierzam się do kursu japońskiego, parę zwrotów już znam i teraz szpanuje w towarzystwie
-wampiry - w postaci książkowej i filmowej, kolekcja mi się powiększa i wcale mi to nie przeszkadza

Z nałogów życie, wizaż, zakupy, czekolada i cukierki miętowe - alkohol i inne używki to tylko dodatek.
My mamy biblioteczkę na całą ścianę w dużym pokoju Kiedyś będę musiała to policzyć, ale kilka tysięcy to pewnie jest No i niestety miejsca już brakuje i te mniej lubiane książki są wynoszone do wielkiej szafy w przedpokoju Ale obiecałam już TŻ-towi, że jak będziemy mieć dom to jeden pokój przeznaczymy na bibliotekę i gabinet dla niego Na wszystkich ścianach będę półki z książkami Tylko miejsce na okno i drzwi się zostawi
A tak poważnie to nienawidzę wycierać tych półek z książkami i męczy mnie to że w końcu powinnam je powyciągać i każdą z osobna przetrzeć
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 18:07   #1082
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
My mamy biblioteczkę na całą ścianę w dużym pokoju Kiedyś będę musiała to policzyć, ale kilka tysięcy to pewnie jest No i niestety miejsca już brakuje i te mniej lubiane książki są wynoszone do wielkiej szafy w przedpokoju Ale obiecałam już TŻ-towi, że jak będziemy mieć dom to jeden pokój przeznaczymy na bibliotekę i gabinet dla niego Na wszystkich ścianach będę półki z książkami Tylko miejsce na okno i drzwi się zostawi
A tak poważnie to nienawidzę wycierać tych półek z książkami i męczy mnie to że w końcu powinnam je powyciągać i każdą z osobna przetrzeć
Maaaarzy mi się taki pokój... Jak czasem w tv widzę jak kogoś kręcą na tle takich półek pełnych książek to az mi się cieplutko na sercu robi...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 18:17   #1083
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Agusia biblioteczki zazdroszcze i sciany z ksiazkami poki co, ja mimo ilosci hurtowej ksiazek przeczytanych, w domu posiadam ich strasznie malo.

Gabs ja chinskiego liznelam i sie ucze, ale ostatnio sie w tym zaniedbalam bardzo

Evelinek, no mnie chodzio o pokazowe zdjecia stanikowe
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 18:20   #1084
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

mam dylemat, może pomozecie... noszę rozmiar biustonosza 30DD i pasuje idealnie (mam większość z La senzy). Dziewczyny organizuja zamóienie z amerykańskiej strony LS, ale tam obwody zaczynaja się od 32... więc jaką mieseczke miałabym wziasc, żeby mi mniej wiecej pasowało? jak już pisałam mam jeden o obwodzie 32 i ten obwód jest ok, ale miseczki DD są juz w nim za duze

wiec jeśli noszę 30DD, przy obwodzie 32 w jakie celować, D? C? evelinko, pomóz

edit: według miernika ze stronki LS wychodzi mi 34 C to NA PEWNO za luźny obwód

edit2: według bra fittera wychodzi mi 30 C czemu tak mało w sumie schudłam ostatnio
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-20 o 18:57
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 18:28   #1085
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

mam do Was stanikowe pytanie.. nawet nie znam dokładnego rozmiaru swojego biustu, ale moze mi pomozecie (evelinek ):
Pod biustem mam 71 cm, w biuście 85/86. Chciałabym, żeby mi buły spod paczek przemigrowały.... i powiększyły te moje maleństwa.
Postanowilam wreszcie kupić stanik (TADAM!) ale wolałabym najpierw przymierzyć Mam 2 opcje - Kraków i Londyn. W Krakowie z tego co słyszałam średnio ze stanikami. A jak wygląda sprawa w UK? Może któreś z tych firm mają swoje sklepy w Londynie? Albo co w ogóle dla mnie polecacie? Nie lubię za bardzo zabudowanych pancerników.

Edit: bra fitter pokazał, że mam rozmiar 32D

Edit 2 Podoba mi się coś w tym stylu: http://www.figleaves.com/uk/product....-p634532-front
http://www.figleaves.com/uk/product....-p642107-front
http://www.figleaves.com/uk/product....9-p61861-front

Edytowane przez carmelova
Czas edycji: 2009-06-20 o 18:45
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 18:29   #1086
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Kurka wodna wyjdę na pustaka Że nie marze o małej biblioteczce TŻ za to marzy Mi obiecał wielką garderobe jak ma Carrie z Seksu w Wielkim Mieści w filmie

A propos ksiazek wczoraj mnie TŻ na jakiś film z Deepem bibliofilem zaciągnął o jakiejś książce szatana
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 18:30   #1087
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Maaaarzy mi się taki pokój... Jak czasem w tv widzę jak kogoś kręcą na tle takich półek pełnych książek to az mi się cieplutko na sercu robi...
Ja mam to samo, zawsze gapię się wtedy w telewizor i jak zmieniają ujęcie to jęczę po cichu żeby jeszcze raz książki pokazali

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Agusia biblioteczki zazdroszcze i sciany z ksiazkami poki co, ja mimo ilosci hurtowej ksiazek przeczytanych, w domu posiadam ich strasznie malo.
Jak pierwszy raz TŻ mnie do siebie zaprosił to stałam kilka minut i się gapiłam na te książki (mimo że było ich wtedy sporo mniej ), normalnie zaniemówiłam Szczęka mi opadła Zawsze mi się coś takiego marzyło Chyba już wtedy się w nim zakochałam.

Ani ja ani TŻ nie lubimy wypożyczanych książek i w ogóle używanych, wolimy nowe, a że mamy taką możliwość to je gromadzimy Nie raz ochrzaniam TŻ-ta że za dużo książek zamawia i generalnie kupuje, ale w sumie gorsze hobby mógłby mieć więc przymykam na to oko Zwłaszcza że akurat jemu to większość do pracy jest potrzebna Ja za to ostatnio przystopowałam z książkami, jakoś nie mam ostatnio za bardzo nastroju do czytania, to chyba przez to że za dużo czasu spędzam w internecie
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 18:33   #1088
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

pustaku a jaka to ma byc ta tasiemka do cekinow bo w poniedzialek moge sprawdzic czy jest, ale musze wiedziec o co pytac, najlepiej wklej mi, narysuj itd i metraz podaj (garderoby tez)

Carmelova chocby i w M&S w Londynie, ale doswiadczone Ci powiedza wiecej...
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-06-20 o 18:35
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 18:35   #1089
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Kurka wodna wyjdę na pustaka Że nie marze o małej biblioteczce TŻ za to marzy Mi obiecał wielką garderobe jak ma Carrie z Seksu w Wielkim Mieści w filmie

A propos ksiazek wczoraj mnie TŻ na jakiś film z Deepem bibliofilem zaciągnął o jakiejś książce szatana
"Dziewiąte wrota" Też oglądałam, zresztą już któryś raz Kocham tego aktora

A wielką garderobę też mam obiecaną I spiżarnię
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 18:39   #1090
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Aaa dziewczynki, co z planami spotkania w Wawie? Bo ja nie ze stolicy ale mogłabym się zjawić bo i wolne i prawdopodobnie będę w okolicach a chętnie bym się wybrała gdzieś indziej niż tylko do teściów na wieś...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 18:43   #1091
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

daaajcie linka do fittera, bo zgubiłam i nie mogę znaleźc
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 18:48   #1092
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

hir ju ar http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 18:49   #1093
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Foxxxy odpowiedz o tych tasimkach oraz z dedykacją dla Ciebie szafa moich marzeń tzn kilka takich chyba ceny przez grzecznosc nie podam

Fot. poltronafrau.it
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 18:51   #1094
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Aaa dziewczynki, co z planami spotkania w Wawie? Bo ja nie ze stolicy ale mogłabym się zjawić bo i wolne i prawdopodobnie będę w okolicach a chętnie bym się wybrała gdzieś indziej niż tylko do teściów na wieś...
Na razie odzewu na moje wezwanie prawie nie było więc nic nie wiadomo
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 18:52   #1095
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Foxxxy odpowiedz o tych tasimkach oraz z dedykacją dla Ciebie szafa moich marzeń tzn kilka takich chyba ceny przez grzecznosc nie podam

Fot. poltronafrau.it
ooo przenośna mogłabym brać ze sobą wszędzie
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 19:03   #1096
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Kurka wodna wyjdę na pustaka Że nie marze o małej biblioteczce TŻ za to marzy Mi obiecał wielką garderobe jak ma Carrie z Seksu w Wielkim Mieści w filmie

A propos ksiazek wczoraj mnie TŻ na jakiś film z Deepem bibliofilem zaciągnął o jakiejś książce szatana
"dziewiąte wrota" lubię

szafa ja chcę, ja chcę

agusia, ja 4-5 nie mogę
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 19:09   #1097
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość

Evelinek, no mnie chodzio o pokazowe zdjecia stanikowe
No bo Lemirka tak mnie zmyliła, nooo. Jasne, że pomogę. Tylko tego PW o M CH też poproszę jak znajdziesz chwilę, zainteresowałaś mnie (znów!).

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
mam dylemat, może pomozecie... noszę rozmiar biustonosza 30DD i pasuje idealnie (mam większość z La senzy). Dziewczyny organizuja zamóienie z amerykańskiej strony LS, ale tam obwody zaczynaja się od 32... więc jaką mieseczke miałabym wziasc, żeby mi mniej wiecej pasowało? jak już pisałam mam jeden o obwodzie 32 i ten obwód jest ok, ale miseczki DD są juz w nim za duze

wiec jeśli noszę 30DD, przy obwodzie 32 w jakie celować, D? C? evelinko, pomóz

edit: według miernika ze stronki LS wychodzi mi 34 C to NA PEWNO za luźny obwód

edit2: według bra fittera wychodzi mi 30 C czemu tak mało w sumie schudłam ostatnio
A gdzie kupiłaś 30? Wrzuć sobie wymiary w Mariskę, którą podałam niżej i takiego rozmiaru szukaj. Moim zdaniem nie ma sensu brać 32, z tego co się orientuję, drobniutka jesteś, więc szkoda wydawać kasy na zly stanik. Chyba że chcesz podszywać. Swoją drogą to dziwne, że na stronie nie mają. Niegrzeczni.

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
mam do Was stanikowe pytanie.. nawet nie znam dokładnego rozmiaru swojego biustu, ale moze mi pomozecie (evelinek ):
Pod biustem mam 71 cm, w biuście 85/86. Chciałabym, żeby mi buły spod paczek przemigrowały.... i powiększyły te moje maleństwa.
Postanowilam wreszcie kupić stanik (TADAM!) ale wolałabym najpierw przymierzyć Mam 2 opcje - Kraków i Londyn. W Krakowie z tego co słyszałam średnio ze stanikami. A jak wygląda sprawa w UK? Może któreś z tych firm mają swoje sklepy w Londynie? Albo co w ogóle dla mnie polecacie? Nie lubię za bardzo zabudowanych pancerników.

Edit: bra fitter pokazał, że mam rozmiar 32D

Edit 2 Podoba mi się coś w tym stylu: http://www.figleaves.com/uk/product....-p634532-front
http://www.figleaves.com/uk/product....-p642107-front
http://www.figleaves.com/uk/product....9-p61861-front
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mari...low=71&bust=86 Ten brafitter jest dobry, poprawiony mariskowy Ja bym nawet celowała w 28E, przy tej miseczce jeszcze możliwe do znalezienia. Z tych trzech to Tango, lepel nie jest najlepszy na początek, a ja i tak na pierwszy stanik polecam CK Princess

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Aaa dziewczynki, co z planami spotkania w Wawie? Bo ja nie ze stolicy ale mogłabym się zjawić bo i wolne i prawdopodobnie będę w okolicach a chętnie bym się wybrała gdzieś indziej niż tylko do teściów na wieś...
Wstępnie umawiane jest na 4/5 lipca, ale to się warszawianki muszą wypowiedzieć.

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
daaajcie linka do fittera, bo zgubiłam i nie mogę znaleźc
Mariska

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-06-20 o 19:16
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 19:10   #1098
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
"dziewiąte wrota" lubię

szafa ja chcę, ja chcę

agusia, ja 4-5 nie mogę
A kiedy możesz? Ja po 26 lipca - do 2 września jestem cały czas wolna TŻ wyjeżdża sobie, porzuca mnie i będzie mi się nudzić Muszę dobrze wykorzystać ten czas
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 19:15   #1099
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

dzieki evelinko, carmelova już mi podała wyzej link teoretycznie, zwiekszajac obwód o jeden rozmiar to miska powinna być mniejsza też o jeden?
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-20 o 19:16
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 19:16   #1100
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Pastereczko mało mi Tutaj jest taka szafa I w ogóle proszę obejrzeć do końca 1min a ile radości

http://www.youtube.com/watch?v=jultgDhq9AU

Co do taśmy to ma to być coś takiego

http://allegro.pl/item659329652_tasm..._1_szt_2m.html

Bo chce taki naszyjnik zrobić ale w bezu (zdjecia z AEvintagestore)

Oooo tak dziewiąte wrota : ale miałam ubaw z tych scen A TŻ taki poważny siedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg neck.jpg (28,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg neck4.jpg (26,1 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-06-20 o 19:17
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 19:18   #1101
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
dzieki evelinko, carmelova już mi podała wyzej link teoretycznie, zwiekszajac obwód o jeden rozmiar to miska powinna być mniejsza też o jeden?
Właśnie zauważyłam Zwiększając obwód o 1 miskę zmniejszasz o 2.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 19:32   #1102
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

zaraz sprawdzę swojego aragonka, bo wlasnie tez mam to wszystko o czym pisała Ilona na styk. A taiego na styk to njie nosić? szkoda mi byłoby sie z nim rozstawać
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 19:33   #1103
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Pastereczko mało mi Tutaj jest taka szafa I w ogóle proszę obejrzeć do końca 1min a ile radości

http://www.youtube.com/watch?v=jultgDhq9AU

Co do taśmy to ma to być coś takiego

http://allegro.pl/item659329652_tasm..._1_szt_2m.html

Bo chce taki naszyjnik zrobić ale w bezu (zdjecia z AEvintagestore)

Oooo tak dziewiąte wrota : ale miałam ubaw z tych scen A TŻ taki poważny siedzi
Znam w Wawie świetną hurtownię pasmanteryjną, tam na pewno takie dostaniesz, sama kiedyś jakieś takie cekinki kupowałam hehe
Mają nawet swoją stronę internetową GOLD POL
A byłabym zapomniała, w detalu też można u nich kupować bez problemu
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 19:40   #1104
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Foxxxy toz to na kazdym rogu u nas je sprzedaja:P moge zakupic na zlecenie:P
a szafa jest etapem przed=pokoj=garderobiany
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 19:50   #1105
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Foxxxy toz to na kazdym rogu u nas je sprzedaja:P moge zakupic na zlecenie:P
a szafa jest etapem przed=pokoj=garderobiany
Agusia tylko w sklepie online nie widze tasm , a zwlaszcza bezowych. W warszawie wszystkiego jest duzo ale zawsze za daleko ode mnie

Pastereczko o Ty naszyjnikami sie trudnisz to moze wiesz jak taką taśmę estetycznie okiełznać i zrobić zapięcie ? Bo jakoś bym do tego doszła i może z gorszym efektem, a Ty masz w tym doświadczenie

Dobra porozglądam się w prawdziwym świecie po pasmanteriach
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 19:50   #1106
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dzięki evelinko, a dlaczego nie polecasz lepel ? No i nie uduszę się w 28E ? Moje piersi są generalnie dość zbite i nie obwisłe, nie wiem, czy taka micha nie będzie za duża Ale popatrzę, pomierzę, wezmę pod uwagę wszystkie rady i zobaczymy
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 20:05   #1107
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Dzięki evelinko, a dlaczego nie polecasz lepel ? No i nie uduszę się w 28E ? Moje piersi są generalnie dość zbite i nie obwisłe, nie wiem, czy taka micha nie będzie za duża Ale popatrzę, pomierzę, wezmę pod uwagę wszystkie rady i zobaczymy
Udusić to się nie udusisz, na początku będzie ciasno, ale później zjedziesz na obwodzie, stanik się troszkę rozciągnie i nie będzie spełniał swojej roli. Jędrne piersi trzeba ubierać w większe miseczki, bo nie poddają się tak łatwo, jak obwisłe Ale na początek wystarczy 28E. Powiem Ci, że z takim rozmiarem masz duże pole manewru, bo i w maskaradki się wbijesz (30, ale najwyżej podszyjesz, poza tym one nie są bardzo rozciągliwe) i Freye 28 też łatwo znajdziesz, także wygodny rozmiar pod względem ekonomicznym Jeśli tylko masz możliwość mierzenia w stacjonarnym, to zachęcam, nie ma to, jak przekonać się nabiustnie, jaki stanik nam pasuje

Lepel jak najbardziej polecam, ale one są dość mocno wykrojone pod pachami, więc na stanik migracyjny średnio się nadają.

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-06-20 o 20:06
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 20:27   #1108
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Agusia tylko w sklepie online nie widze tasm , a zwlaszcza bezowych. W warszawie wszystkiego jest duzo ale zawsze za daleko ode mnie

Pastereczko o Ty naszyjnikami sie trudnisz to moze wiesz jak taką taśmę estetycznie okiełznać i zrobić zapięcie ? Bo jakoś bym do tego doszła i może z gorszym efektem, a Ty masz w tym doświadczenie

Dobra porozglądam się w prawdziwym świecie po pasmanteriach
Ja nie raz wolę zamówić coś przez net niż tłuc się Bóg wie ile po Warszawie
Ale do tej pasmanterii jest w sumie dobry dojazd z centrum i mają naprawdę ogromny wybór, o wiele większy niż w sklepiku online Bez porównania z normalnymi pasmanteriami Kilka razy zdarzyło mi się tam specjalnie po coś jechać
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 20:42   #1109
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Kusi Kusi Kusi Doooobra przekonałaś mnie
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:19   #1110
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Kusi Kusi Kusi Doooobra przekonałaś mnie
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.