Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-13, 00:25   #4231
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Kamilko Już przynamniej nie zachodzę w głowę, co by tu zrobić, żeby znów było dobrze. Ja jestem typem aktywnym, ale czasem trzeba po prostu twardo powiedzieć- 'time up' i zrobić przerwę. Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Evelinko sama ładniej bym tego nie ujęła Za cholerę

A co do opisu aparatu to tak się starałam, żeby było przejrzyście, ale teraz jak to przeczytałam to stwierdzam że mogło być trochę nieczytelne Przepraszam, choroba zawodowa chyba...
Dziękuję

Z aparatem chodzi o to, że my z malym się zbieramy do kupienia i teoretycznie już nawet się orientowaliśmy co do parametrów, a jak Twój opis przeczytalam, stwierdziłam, że nic nie wiem

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

ostatnio w ogole nie mam czasu wapdac pamiętacie mnie jeszcze?

dzisiaj pierwszy dzien pracy na nowym stanowisku, i - ufff- przeżylam pierwszą kawę tzn robienie kawy przełożonym. calą zeszłą noc śniło mi się, że najpierw ta wielka maszyna do kawy wysiada, a potem że owszem kawe zrobiłam ale gdy niosłam potknęlam się i rozlałam na prezesa

na szczeście w rzeczywistości poszło o wiele lepiej niż we śnie

wzielam sie za zamówienia z boohoo i miracollo i pochlaniają cały mój czas na wizażu, mienrałki poszły trochę w odstawkę bo prochów mam dość a ubrań zaczęlo brakować. Tzn nie brakować, ale stwierdziłam ze nie mam w czym do pracy chodzic
Oczywiście, że pamiętacie, w końcu jesteś dziewczyną Edwarda

Ja pamiętam, jak pierwszy raz zamykałam biuro i musiałam się obsłużyć z alarmem Caly wieczór siedziałam, jak na szpilkach, czy do mnie zadzwonią, że coś źle zrobiłam i ochrona przyjechała Rano szłam z duszą na ramieniu, ale jakimś cudem tym razem technika się na mnie nie wypięła

Jak to nie masz w czym chodzić Ech, kobieto

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
ja Emolium smarowalam mala, wlasnie tym barierowym- miala takie suche placki na ciele miejscami, nie wiadomo od czego. i ten krem fajnie wszystko zlagodzil.
humektan to moze byc za cienki na takie warunki, zbyt tlusty to on nie jest jednak.


zgadzam sie z opinia Ev, tym bardziej, ze ostatnio dostaje PW z zapytaniami, szczegolnie o CS.. o koszta, o inne firmy, bo nie maja czasu czytac. odpowiadam grzecznie, ale jak ktos mi napisze ze nie ma czasu alo mu sie nie chce jeszcze raz, to chyba wybuchne...
Ja siebie smarowalam emolium, wlaśnie takie suche placki na rękach i plecach. Okazało się, że to od płynu do płukania

Tym bardziej, ze i tak będą musiały przeczytać to, co Ty im ewentualnie odpowiesz

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
No widzisz
Zgadzam się z całą częścią na temat "nowych" Też jestem świeżakiem, a nie zaśmiecam wątków pytaniami o oczywistości
Teraz już widzę Bo z Ciebie też bardzo sympatyczny 'świeżak"



Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Doskonale rozumiem Ja to w ogóle współczuję Cathy i Pastereczce, bo one to są zasypywane takimi wiadomościami. I to z tego co wiem mniej więcej to raczej w trybie roszczeniowo-żądaniowym często


Dzięki bo już zwątpiłam w siebie


Aj, gomen gomen, Ty świetnie tłumaczysz, to ja jeszcze się wystarczająco nie zagłębiłam w temat

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Tylko wyobraź sobie że dostajesz kilka dziennie takich PW, bo ktoś nie miał czasu poczytać. Ale Ty musisz znaleźć czas na odpowiedź.
Z ust mi to wyjęłaś

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Paula ja miałam na myśli pytania "konkretniejsze" a nie o podstawy... jak na przykład masz wątpliwości co do czegoś.

Wysłałam dzisiaj pytanie na PW do Hexx.. teraz przez Was analizuję, czy nie było "głupie"
Nie no, nie popadajmy w paranoję, po prostu Twój post zabrzmiał, jakby usprawiedliwione bylo każde pytanie. Jak do mnie pisze dziewczyna, bo nie jest pewna swojego stanikowego rozmiaru to ja bardzo chętnie pomogę, ale kiedyś dostałam pw w stylu 'mam taki niezaduży biust, jestem raczej szczupła, jaki mam rozmiar' No sorry, ale ja wróżką nie jestem

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Dokładnie, zgadzam się w Evelinkiem co do "nowych" (wątku EDM też-nie moje i za ciemne). Ja jeszcze dodam brak kultury czasem, elementarnej grzeczności i nachalność, owszem pomoc każdy przyjmie, ale podziękować to już za ciężko Dlatego muszę się przyznać, że czasem ignoruję takie priv i jakoś specjalnie winna z tego powodu czuć się nie zamierzam Co nie oznacza oczywiście, że jeżeli ktoś prosi o pomoc w normalny sposób to odmówię, wręcz przeciwnie zawsze z chęcią odpowiem. Dla mnie brak czasu nie jest żadnym wytłumaczeniem, nie ma ludzi aż tak zajętych żeby nie poświęcić chwili na znalezienie koniecznych informacji, szczególnie podstawowych
Han, pal sześć te podziękowania, ale kiedy człowiek się stara pomóc, a agentka ma pretensje, to z lekka się odechciewa. Albo pamiętne, przynajmniej dla mnie, po kilka pw na dzień z tym samy pytaniem, bo nie odpowiedziałaś natychmiast.

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
otóż to ja niestety właśnie jestem zasypywana PW, wiadomościami na GG z prośbami, aby tłumaczyc WSZYSTKO OD POCZATKU

jeszcze do niedawna mialam cierpliwosc i odpisywalam, teraz juz po prostu nei mam czasu i dobija mnie to. Musialam nauczyc sie ignorowac

Współczuję Ja staram się zawsze odpisywać, nawet na pytania w stylu wyżej wspomnianym, ale też nie dostaję tego tyle, co Ty Nawiasem mówiąc, odpisałam tej dziewczynce wiadomość z prośbą o wymiary, z wytłumaczeniem, jak ma się zmierzyć. Okazało się, że jestem zboczona. Nosz pimpuś
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 01:13   #4232
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ja tez z tych nowych.......mam taka cichutka nadzieje ze nikogo nie maltratowalam.......
O godzinach spedzonych na LU, BU, Biochemii i mineralach nie wspomne, ale podzielam zdanie innych ze trywialne pytania, nawet mnie, czytajaca, irytowaly strasznie
No proszę, to nie jest lincz, chodzi o ewidentne lenistwo z drugiej strony. Ja też pytam Nawet dość często. Powiem Ci, że dopóki czytałam tylko Wizażystkę, to tak bardzo nie rzucało się w oczy, ale jak pierwszy raz wpadłam na biochemię Przez pierwsze kilka stron (normalnych) wątku filtrowego, kilkanaście razy dosłownie powtórzyło się jedno i to samo pytanie. Wtedy przestałam się dziwić irytacji dziewczyn.

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Jak już mówicie o wypowiedziach w stylu gimnazjalnym to kiedyś na allegro dziewczna, która zakupiła cos tam na mojej aukcji z opcją "wpłata na konto" napisała mi, że :poszła na pocztę i znalazła tam takie coś i co ona ma z tym zrobić, bo ona w ogóle nie wie co ma w te kratki wpisać" więc ja wzięłam drukprzeelwu wypełniłam, zeskanował i wysłałam jej, kazałam wydrukować i pójść na pocztę. Myślałam, że umrę ze śmiechu...

Dominika ja się podłącze pod Twój temat i się pożalę, że nie mogę nigdzie znaleźć jeszcze jednego Tanga w moim rozmiarze i w normalnej cenie
O lol. A patrzyłaś na curvylicious?

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ej, no weź, przecież ja celowo jak Aljaka I jak już to "w ogóle"


No mogę zrobić, ale nie pokażę
Twoje teksty mnie rozkładają, szczególnie w poączeniu z tym poważnym avkiem

Puki?

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
dziewczyny
Jak samopoczucie i nosek?

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Ale w sensie, że co? Bo miś to taki pluszowy miś, który ma swe życie i nawet TŻ w niego wierzy


Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
o ezu od 20.00 4strony
Zwiększ sobie liczbę postów na stronie w ustawieniach. Będzie mniej bolało

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Wierzę w twoją kreatywność
Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
całe szczęście, że jest juz po 22
Ja z Wami nie mogę

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość

A skoro już się tak uzewnętrzniam... Kto lubi mleko w proszku na sucho szamać?
Jaaaa

Win, zjadło mi Twojego posta. Chyba musze przestac nadużywać emotek. Albo jednak nie

---------- Dopisano o 02:13 ---------- Poprzedni post napisano o 01:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Taaa, zastanawiam się jeszcze nad Effuniakiem, mają być hulf cupy... kiedyś...
Kiedyś

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość

Tak o tych Effuniakach dobrze mówicie, ze aż sie chyba zainteresuję, ale chyba przerośnie mnie zmierzenie sie na nowo i użycie ichniej tabelki i przeliczenie rozmiaru. no i mam nadzieję, że miseczki wewnątrz nie są koloru majtkowy róż albo w misie
Jest kalkulator Al wynik trzeba jeszcze skorygować, biorą po duwagę swoją ściśliwość i zwykle trzeba wziąć miseczkę więcej.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
nie twierdze, ze odwrocili sie wszyscy i od wszystkich, ja wiem, ze pomagacie ale gdzies tam ten problem sie jednak przewija przez forum i mam nadzieje, ze wspolnymi silami go zmniejszymy i zalagodzimy
Odniosę się tylko do tego fragmentu, z resztą jak najbardziej się zgadzam. problem się przewija, bo jest gros osób idących na ewidentną łatwiznę. To jest to, o czym pisałam wcześniej w kontekście BK- czlowieka w pewnym momencie zaczyna mierzić patrzenie na takie posty. Ale rozumiem, o co Ci chodzi, szkoda, żeby nowe osoby cierpiały za zachowania poprzedników.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość

Vril mysle ze ludzie logiczni i konkretni zawsze budza respekt, pamietam za starych czasow niejednokrotnie ktos muslal ze jestes modem choc nie bylas


Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość


Zdjęcia jutro ok? chętnie się pochwalę i dochowam zasady, ale dziś już nie mam siły...

Nie wiem, czy trwały - będą testy w każdym razie zapaszek fajny na lato wydaje się być, ten Incanto Shine

Tak tak dokładnie...

Ok ok

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
edit: a tak serio to nie mogłabym być modkiem, bo za miętka jezdem
A ja zbyt emocjonalna Domi, zdaj proszę relację, jak już gosię trochę ponosisz

Ja siem też Vril nie boję...jeszcze...dopóki mnie nie zbanuje za post pod postem...ok trzy posty ciurkiem...i nieaktualne już odpowiedzi na pytanie...i ogólnie zaśmiecanie wątku Ale za efekt straszakowy ręczyć nie mogę

Co to miałam jeszcze...aha Lemi odpiszę Ci jutro (dziś) w pracy o ile mi szef wcześniej głowy nie zetnie, bo ma być od rana Juz mi się chyba nie opłaca iść spać
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 07:37   #4233
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

a ja mam w domu dwa Minuety 32DD i 32E i naprawdę nie wiem, który jest lepszy, tzn. inaczej, mniejszy jest ciut za mały a większy odstaje przy łączeniu ramiączka ze szczytem miski
i szukam szortów do Annalise 12, nie wzięłam,bo ta cena

Omnia jest wkurzająca, jak to dotykowy, Avila

jeśli widzę jakieś pytanie na które znam odp to chętnie jej udzielę
ale jeśli post zaczyna się "nie chce mi się czytać wszystkich wątków"
w kolorystyce nie pomagam bo mam skopane kolory w lapku i wychodzą mi ogólnie ciekawe rzeczy
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 07:48   #4234
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

IlonaP podptam o ten telefon, ale zdaje mi sie kosmiczny (co do ceny to pewno tez) w jakiej sieci bralas za ile itd
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:12   #4235
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Ostatnio widzialam na mineralnych kilka postow na ktore chcialam udzielic odpowiedzi ale myslalam, myslalam i nic nie wymyslilam, bo slaba z kolorow jestem

Za to uwielbiam PW albo GG z pytaniem/prosba (czasem nawet nie to) o diete i trening
Pomijam juz to, ze wymaga to duzo czasu ale jesli nie znam wieku, wagi, trybu zycia, dotychczasowej diety a przede wszystkim CELU, to nie jestem w stanie pomoc

Moja corcia temp. 38.0 i chyba dzisiaj do szkoly nie pojdze
A wczoraj wieczorem bylismy z malzem na wywiadowce chcialabym, zeby w polskich szkolach tez tak uczyli male dzieci normalnie szok ile robia czterolatki.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-11-13 o 08:14
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:23   #4236
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Fanko..dopiero przeczytałam twój podpis. Nie wiem czy to przypadek , ale tutaj niedawno widziałam w gazecie propozycję w kinie o tym tytule..Albo zbieg okoliczności albo ksiązka doczekała się ekranizacji..ciekawa chociaz??
Ale która? Larsson? Ja spać przez te książki nie mogę, tylko bym czytała...

Ziędobry, piąteczek
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2009-11-13 o 08:25
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:50   #4237
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Uff, nadrobiłam, chyba się nie naodpisuję, może tylko to co pamiętam.

Co do nowych osób - fakt, te sensowne giną wśród starrych znajomych i nowych osób które chcą mnieć odpowiedzi na wszystkie pytania bez szukania w wątkach. Albo PW na ten sam temat.

OGŁOSZENIE: Nie odpisuję na PW dotyczących zaginionych paczek, cała moja wiedza w formie skomasowanej została zamieszczona na odpowiednim wątku (proszę zapoznać się z wyszukiwarką), nie udzielam odpowiedzi na pytania typu - do kogo zaadresować reklamację, czy to ma być na formularzu, nie znajdę waszej paczki bo NIE JESTEM PRACOWNIKIEM POCZTY! Poczta Polska posiada infolinię, zapraszam do kontaktu telefonicznego z osobami bardziej kompetentnymi.

Uff, zrzuciłam to z siebie. Wczoraj chyba nie machnęłam ani jednego posta bo walczyłam z programikiem Anki - to taka elektroniczna fiszka. Akurat do nauki znaków japońskich (chińskie też są, Pastereczko ), uparłam się stworzyć własną bazę znaków i trochę mi zajęło rozkminianie ustawień programu ale teraz śmiga jak mu każę A teraz pytanie - co zrobić z 4 blokami technicznymi przewidzianymi do zrobienia fiszek? hmmm...

Staników chwilowo nie kupuję, czekam na zwrot z Comeximu to może się szarpnę na jakies ładne Pour Moi, no i Tż obiecał mi Tiffany plunge kupić, czekamna dostawę w moim sklepie.

A tak w ogóle jak fajnie zobaczyć te mordki na avatarach.

I niech mi ktoś wytłumaczy, jak to jest, że notki z przepisami wyniosły się na gotowalnię a produkcja postów na plotkowym wzrosła? Niedługo znów będziemy zamykać wątek... A ja głupia myślałam, że V część to my wykończymy na koniec grudna lub w początku stycznia...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 09:05   #4238
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

smacznego
__________________

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2009-11-13 o 09:07
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:42   #4239
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

wpadam do Was na moment wciąż żyję remontem, jesli chcecie zobaczyć dotychczasowe zmiany (meble jeszcze stare, stara firanka by sąsiedzi nie zaglądali)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:51   #4240
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Ostatnio widzialam na mineralnych kilka postow na ktore chcialam udzielic odpowiedzi ale myslalam, myslalam i nic nie wymyslilam, bo slaba z kolorow jestem

Za to uwielbiam PW albo GG z pytaniem/prosba (czasem nawet nie to) o diete i trening
Pomijam juz to, ze wymaga to duzo czasu ale jesli nie znam wieku, wagi, trybu zycia, dotychczasowej diety a przede wszystkim CELU, to nie jestem w stanie pomoc

Moja corcia temp. 38.0 i chyba dzisiaj do szkoly nie pojdze
A wczoraj wieczorem bylismy z malzem na wywiadowce chcialabym, zeby w polskich szkolach tez tak uczyli male dzieci normalnie szok ile robia czterolatki.
Ojejku biedactwo Misia czy Helenka? Utul ode mnie
I opowiadaj jak w tej szkole tzn. jakie różnice

Ilonko a jak Twoje pociechy?

Pastereczko ja pamiętam tą historię o tej dziewczynie

Evelinko tylko mi nie mów że mam avka zmienić
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:58   #4241
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Jak samopoczucie i nosek?
A dziękuję..nie chcę juz jęczeć na forum.Opuchlizna schodzi bardzo wolno, wczoraj wstałam z tak opucnietymi oczami , że nie mogłąm ich otworzyć. Chyba znów przez te linery z CS, albo przez nos Także ciężki mam okres, ale udaję że jest ok
Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość

Moja corcia temp. 38.0 i chyba dzisiaj do szkoly nie pojdze
Trzymam kciuki za córcie...Rzabko- Mamy tę sama profesję ?

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Ale która? Larsson? Ja spać przez te książki nie mogę, tylko bym czytała...
Taaaa, o Larsonie mówię....

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
A teraz pytanie - co zrobić z 4 blokami technicznymi przewidzianymi do zrobienia fiszek? hmmm...
Gabs..oddaj dziecku Blok był najlepszym podkładem do wyrażania moich dziecinnej weny..a zwykłe kartki -pff

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
smacznego
Mmmmmmmm..pycha

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wpadam do Was na moment wciąż żyję remontem, jesli chcecie zobaczyć dotychczasowe zmiany (meble jeszcze stare, stara firanka by sąsiedzi nie zaglądali)
Super Aguś...baaardzo mi sie podoba taki styl. Fantastyczny pokój...mogę przyjechać na wakacje ???? Dlaczego chcesz wymieniać te meble ?stare? Wyglądają super, ja bym tylko sofe zakupiła pod ten styl.

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2009-11-13 o 10:00
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 10:11   #4242
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Frenka Przy okazji mi przypomniałaś, że mój bilet dziś o północy kopnie w kalendarz...
Sel, lustrzanki mają tryby automatyczne, ale nie ma sensu wydawać sryliona kasy, jeśli chcesz używać jej możliwości od czasu do czasu Lepiej automata z dobrą optyką, ja mam Panasonika Lumixa z Leicą i robi naprawdę dobre zdjęcia. No chyba, że chcesz się zabrać za rozgryzanie lustrzanki i majstrowanie później przy zdjęciach, tylko pamiętaj trochę czasu to zajmuje
Edit: poza tym lustrzanka dużo waży i się do kieszeni nie zmieści
Zgadzam się z Fanką nie ma sensu kupowac lustrzanki jesli nie ma się zbytniego pojecia o zasadach fotografowania i nie zamierza się dalej inwestowac w obiektywy itp. Dobry kompakt będzie lepszy i osoba mało wprawna w pstrykaniu zrobi lepsze zdjęcie na trybie auto w kompakcie niż w lustrzance.

Selenko kanapa jest nowa właśnie więc jej się nie pozbędę a reszta do wymiany, denerwują mnie te meble, kolorystycznie i pojemnosciowo.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:21   #4243
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Wiesz ,na tym zdjęciu ten pokoik wygląda jakby był robiony na stary styl..meble pasuja do podłogi ...i tylko kanapa mi tam nie pasowała Ja to się już przestane chyba na forum udzielać
Dzieki za rady co do aparatu, widziałam że się cos nie coś na Foto udzielałaś Razem z Pastereczka kombinujemy co by tu kupić
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:23   #4244
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Selenko kanapa jest nowa właśnie więc jej się nie pozbędę a reszta do wymiany, denerwują mnie te meble, kolorystycznie i pojemnosciowo.
a gdzie Twoja toaletka i kuferek?
Wyglada fajnie, czkamy na ciag dalszy . jak twoje zdrowko?
Rzabka mnie tez interesuje jakie sa roznice w nauczaniu?
a kawki nie pijemy dzisiaj ?
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:28   #4245
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

no to smacznego
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:30   #4246
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Nawiasem mówiąc, odpisałam tej dziewczynce wiadomość z prośbą o wymiary, z wytłumaczeniem, jak ma się zmierzyć. Okazało się, że jestem zboczona. Nosz pimpuś



Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
IlonaP podptam o ten telefon, ale zdaje mi sie kosmiczny (co do ceny to pewno tez) w jakiej sieci bralas za ile itd
Ja też chętnie bym się dowiedziała...


Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
smacznego
ależ bym teraz takie zjadła! Jest gdzieś przepis na to? Ja chcę jutro na kolację zrobić...


Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
a kawki nie pijemy dzisiaj ?
Pijemy
brakuje mi emotki kawowej


Dzień dobry tak "fogle"
idę na śniadanko... tylko co ja teraz zjem, nic nie dorówna tym placuszkom Ilony
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:32   #4247
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Nadrobiłam 4 strony, ufff...

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
A WY tam na wyspach, nie chcecie się zlecieć?
W sumie to trzeba pomyśleć i mini zlocik można urządzić

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A tak w ogóle, to I'm back Uspokojona przez Was i małego znów jestem na chodzie. Dziękuję, bardzo potrzebowałam nieskażonego podejścia do sprawy i wyłożenia kawę na ławę oczywistych rzeczy. Będzie dobrze, musi być dobrze Dziękuję
Pewnie, że musi być dobrze, cokolwiek się nie wydarzy, to i tak zawsze się jakoś ułoży i jest dobrze. Taka moja optymistyczna filozofia

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Przepraszam, choroba zawodowa chyba...
Zawodowa?
Ja troszkę pstrykam, ale bardzo amatorsko...

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
hej

ostatnio w ogole nie mam czasu wapdac pamiętacie mnie jeszcze?

dzisiaj pierwszy dzien pracy na nowym stanowisku, i - ufff- przeżylam pierwszą kawę tzn robienie kawy przełożonym. calą zeszłą noc śniło mi się, że najpierw ta wielka maszyna do kawy wysiada, a potem że owszem kawe zrobiłam ale gdy niosłam potknęlam się i rozlałam na prezesa

na szczeście w rzeczywistości poszło o wiele lepiej niż we śnie

wzielam sie za zamówienia z boohoo i miracollo i pochlaniają cały mój czas na wizażu, mienrałki poszły trochę w odstawkę bo prochów mam dość a ubrań zaczęlo brakować. Tzn nie brakować, ale stwierdziłam ze nie mam w czym do pracy chodzic
Ja też nie mam w czym chodzić! Dziś spędziłam mnóstwo czasu przed szafą i przez to miałam mniej czasu na makijaż
I gratuluję udanego pierwszego dnia

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Peorth mineraly Avonu podaruj sobie, jak chcesz wysle Ci to,co zamowilam jako najjasniejszy bo nawet moja sis powiedziala ze jakies g.... jej daje. Szkoda kasy zamowilam wieki temu jak nic innego na TFN nie bylo.
Dzięki za propozycję, ale chyba rzeczywiście sobie Avon daruję. Ja z tych jasnych, a z podkładów Avonu nigdy mi nic nie pasowało... Dzięki jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
i przepraszam, ale krew mnie zalewa jak widze te posty z wstawkami typu: xd czy xD XD itp nie mam nic do mlodzieży na poziomie wieku gimnazjum, ale jak widze takiego posta to juz widzę, ze bedzie ciezko
I jeszcze LOL i ROTFL i koffane krejzole!

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ja tez z tych nowych.......mam taka cichutka nadzieje ze nikogo nie maltratowalam.......:cool :
O godzinach spedzonych na LU, BU, Biochemii i mineralach nie wspomne, ale podzielam zdanie innych ze trywialne pytania, nawet mnie, czytajaca, irytowaly strasznie
Mnie też, denerwowałam się że tracę czas na czytanie ciągle tych samych pytań jak byłam taka głodna biochemicznej i mineralnej wiedzy


aga, piękny kolor podłogi taki jaki lubię



a wogóle (fogle) witam się znad kawki i pysznej chrupiącej bagietki z bekonem.... kocham Anglię za bekon
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:32   #4248
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Chodźmy na kawkę

Będę dziś rozkminiać, jaki kupić filtr, żeby w końcu mnie i minerałom pasował, i jaki krem, żeby paszcza tak nie piekła (Locacid po raz pierwszy przedwczoraj, a wczoraj basenowa woda i krem z wit. C, oj gupia ja, gupia ).
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:33   #4249
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Ja niestety będę nadal twierdzić, że nie ma to jak lustrzanka i nawet z najtańszego lustra zdjęcia są nieporównywalnie lepsze niż z najlepszego kompaktu Nie mówiąc o możliwościach Minus to cena i gabaryty, ale tak jak mówiłam, obiektywy się nie starzeją i można ich używać już zawsze do końca świata i jeszcze dłuzej
Aga podłoga ma piękny kolor i też bym mebli nie zmieniała
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-11-13 o 10:34
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 10:48   #4250
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Masquerade Masquerade- ale nowe Effuniaki Nigdy w życiu nie miałam takiego biustu- nie jabłuszek a melonów

Melduję się jako uczestniczka spotkania warszawskiego Postaram się jeszcze zwerbować Agusię.
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:48   #4251
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

dziękuję kochane ale meble już mają nowego właściciela moich rodziców.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:50   #4252
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Nie chciałam sie powtarzać i kawy i ciastka nie proponowałam, ale oczywiście stoi przy lapku kawka Wasze zdrwie dziewczyny
Kamilko Doszła paczuszka... Mam doła bo tak slicznie zapakowałas a ja tak wrzuciłam byle jak..następnym razem sie odgryzę .Mam nadzieję że nic Ci się nie otworzyło i doszło wszystko całe... Dziisiaj położe primer pod mój stary podkład...

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja niestety będę nadal twierdzić, że nie ma to jak lustrzanka i nawet z najtańszego lustra zdjęcia są nieporównywalnie lepsze niż z najlepszego kompaktu Nie mówiąc o możliwościach Minus to cena i gabaryty, ale tak jak mówiłam, obiektywy się nie starzeją i można ich używać już zawsze do końca świata i jeszcze dłuzej
Aga podłoga ma piękny kolor i też bym mebli nie zmieniała
No to mi Duszku nie pomogłaś A już byłam zdecydowana na kompakt Mój problem to jak zwykle kasa. Nie lubię nabywać rzeczy ze średniej półki. albo kupuje batdzo tanie albo bardzo dobre. Jak mam dac 1500 za kompakt , to się zastanawiam czy nie lepiej dołożyć i dokupić lustrzankę.Pójde zadac pytanie na Foto , nie będę tutaj zanudzać

selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 11:02   #4253
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ojejku biedactwo Misia czy Helenka? Utul ode mnie
I opowiadaj jak w tej szkole tzn. jakie różnice
Helenka
Biedna lezy na sofie pod kocem, mowi ze ja brzuszek boli i plecki
boje sie, ze to moga byc nerki.
Jesli do jutra nie bedzie lepiej to niestety lekarz
Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za córcie...Rzabko- Mamy tę sama profesję ?
Ja teraz jestem bez profesji tzn ''siedze'' z dziecmi w domu i dostaje ale moderuje m.in forum Fitness

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
Rzabka mnie tez interesuje jakie sa roznice w nauczaniu?
a kawki nie pijemy dzisiaj ?
Kawki juz dzisiaj 3 wypilam teraz juz tylko herbata

Roznice w nauczaniu przede wszystkim takie, ze dzieci prawie nie siedza w lawkach i ucza sie przez zabawe.
Np. buduja wieze z klockow ukladajac kolory na przemian, ucza sie wtedy kolorow i licza z ilu klockow jest wieza ile jest np. czerwonych ile niebieskich.
Wychodza przed szkole i pisza kreda po asfalcie
Lapia deszcz do pojemnikow
W specjalnej siatce trzymaja gasieniece i obserwuja jak zmieniaja sie w motyle
Przed szkola maja stary pien drzewa w ktorym obserwuja rozne zyjatka
Robia konkursy kto przelozy za pomoca klamerki wiecej guzikow z jednego pojemnika do drugiego
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 11:21   #4254
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Helenka
Biedna lezy na sofie pod kocem, mowi ze ja brzuszek boli i plecki
boje sie, ze to moga byc nerki.
Jesli do jutra nie bedzie lepiej to niestety lekarz

Ja teraz jestem bez profesji tzn ''siedze'' z dziecmi w domu i dostaje ale moderuje m.in forum Fitness


Kawki juz dzisiaj 3 wypilam teraz juz tylko herbata

Roznice w nauczaniu przede wszystkim takie, ze dzieci prawie nie siedza w lawkach i ucza sie przez zabawe.
Np. buduja wieze z klockow ukladajac kolory na przemian, ucza sie wtedy kolorow i licza z ilu klockow jest wieza ile jest np. czerwonych ile niebieskich.
Wychodza przed szkole i pisza kreda po asfalcie
Lapia deszcz do pojemnikow
W specjalnej siatce trzymaja gasieniece i obserwuja jak zmieniaja sie w motyle
Przed szkola maja stary pien drzewa w ktorym obserwuja rozne zyjatka
Robia konkursy kto przelozy za pomoca klamerki wiecej guzikow z jednego pojemnika do drugiego
to super ze szkoly sa takie przyjazne . Przypomina mi sie ksiazka A.S. Neila "Nowa Summerhill", ktora przedstawia dosc rewolucyjne podejscie do edukacji i funkcjonowania szkoly. Zdrowka wszystkim.

Dominika ide zaraz szukac stanika
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 11:27   #4255
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Helenka
Biedna lezy na sofie pod kocem, mowi ze ja brzuszek boli i plecki
boje sie, ze to moga byc nerki.
Jesli do jutra nie bedzie lepiej to niestety lekarz
Zdrówka dla Helenki , oby to nie były nerki
Swoją drogą Helenka - śliczne imię

Bea, Ty w Londynie mieszkasz? Może się wybierzemy kiedyś razem na stanikowe polowanie? Ja miałam iść jutro. Tż znowu robi ołwertajmy w ten weekend Nie lubuię jak go całe weekendy nie ma

Ale na pocieszenie dostałam paczuszkę z EDM
No te kolory napewno będą lepsze Dostałam zestaw próbek 'fair' i dwa korektory, Intensive Fair i Aussie Perk Me Up. I cudowny mięciutki pędzel do korektora, tak fajnie ścięty na końcówce, przepadłam dla tych bambusików. I coś czuję że w domu czeka na mnie więcej przesyłek
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg

Edytowane przez peorth
Czas edycji: 2009-11-13 o 11:28
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 11:27   #4256
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Fanką nie ma sensu kupowac lustrzanki jesli nie ma się zbytniego pojecia o zasadach fotografowania i nie zamierza się dalej inwestowac w obiektywy itp. Dobry kompakt będzie lepszy i osoba mało wprawna w pstrykaniu zrobi lepsze zdjęcie na trybie auto w kompakcie niż w lustrzance.

Selenko kanapa jest nowa właśnie więc jej się nie pozbędę a reszta do wymiany, denerwują mnie te meble, kolorystycznie i pojemnosciowo.

Zgadzam sie z Agnieszka odnosnie wyboru aparatu
Wszystko zalezy od tego czego oczekujemy i jakie mamy nastawienie wobec fotografii-tak jak dla mnie wystarcza kompakt i uwazam,ze zdjecia z Lumixa ktory posiadam sa w pelni sastysfakcjonujace.

Aga pokoj wyglada super
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 11:35   #4257
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość

Ja teraz jestem bez profesji tzn ''siedze'' z dziecmi w domu i dostaje ale moderuje m.in forum Fitness
ech..tajemnicza jesteś...Pracowałaś w zawodzie , wykształcenie sportowe , czy pasja ??
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 11:37   #4258
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Tak jak obiecałam, wrzucam fotki wczorajszych zakupów

1. Płaszcz - Pull & Bear (dokładnie taki jak chciałam - prosty, bez udziwnień, szary - żeby pasował też na eleganckie okazje na codzień mam zielony... Co prawda wolałam z paskiem wiązanym w talii, ale ten jakoś wyjątkowo fajnie sam dopasowuje się do figury )
2. Kurtka - Bershka (nieplanowany zakup, ale od zawsze taką chciałam... a poza tym tak bardzo pasuje do moich brązowych kozaków )
3. Czarny kardigan - Bershka
4. Pasek - Bershka

no... to się pochwaliłam



Odnośnie szkolnictwa - w Niemczech też dość fajny system mają... A u nas takie tłuczenie bezsensowne w swej formie w większości
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 11:39   #4259
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Rzabbko kurcze fajna taka szkoła. Nigdy nie mogłam zrozumieć czemu u nas tak sztywno jest. I czemu 7-letnim dzieciom się każe kilka godzin w ławce siedzieć. A w ogóle to mi się podoba model skandynawski czyli szkoła do 15.30 - 16.00 czyli tak długo jak rodzice są w pracy i mnóstwo zajęć ruchowych i zabaw właśnie
A Helenkę utul ode mnie. Może to tylko jakaś niestrawność

Bea powodzenia Proszę o relację potem Niekoniecznie z fotkami
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 11:52   #4260
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
ech..tajemnicza jesteś...Pracowałaś w zawodzie , wykształcenie sportowe , czy pasja ??
Nie tajemnicza tylko niezdecydowana

Wyksztalcenie mam ekonomiczne, studiowalam tez prawo i ZiM ale nic z tego nie wyszlo (dluuga historia )
Sport to pasja, kiedys trenowalam i zainteresowanie zostalo chcialabym zrobic kursy instruktorskie i na trenera osobistego ale u nas na wyspie nic takiego nie ma a na latanie na duza raz, ze mnie w tej chwili nie stac, dwa ze dzieci nie mam z kim zostawic, wiec jeszcze troche poczekaja

A w pracy to rozne rzeczy robilam, zwlaszcza jak mialam wlasna dzialalnosc

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Viol fajne zakupy
Ja nie umiem sie ubierac i zestawiac ze soba roznych rzeczy

Dominiko dzieki tulam ja co chwila
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.