Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-07, 20:55   #4111
misia kosmetologia
Raczkowanie
 
Avatar misia kosmetologia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 30
GG do misia kosmetologia
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

przecież rf działa w ten sposób ,że podgrzewając tkankę pozwala ipl dokładnie trafić w melaninę, bardziej skupia światło na włosku. I jest duża różnica po wprowadzeniu na rynek ipl plus rf w skuteczności zabiegów. polecam lekturę.
__________________
misia kosmetologia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 22:19   #4112
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez misia kosmetologia Pokaż wiadomość
przecież rf działa w ten sposób ,że podgrzewając tkankę pozwala ipl dokładnie trafić w melaninę, bardziej skupia światło na włosku. I jest duża różnica po wprowadzeniu na rynek ipl plus rf w skuteczności zabiegów. polecam lekturę.
szkoda,że teoria nie idzie w parze z praktyką.polecam praktykę ,a nie lektury
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 12:15   #4113
mitami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny ja sie z wami nie bede sprzeczac wiem jedno wchodze i patrze na parametry urzadzenia jak i na jakosc usług - ja mam praktyke sama robie ipl z rf i jak narazie jestem zadowolona .
mitami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 13:05   #4114
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mitami Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja sie z wami nie bede sprzeczac wiem jedno wchodze i patrze na parametry urzadzenia jak i na jakosc usług - ja mam praktyke sama robie ipl z rf i jak *narazie jestem zadowolona .
*narazie-dobrze powiedziane .przyjdź za rok po ostatnim zabiegu


Cytat:
Dziewczyny ja sie z wami nie bede sprzeczac wiem jedno wchodze i patrze na parametry urzadzenia jak i na jakosc usług - ja mam praktyke sama robie ipl z rf i jak *narazie jestem zadowolona
W takim razie nie jestes wiarygodnym źródłem informacji,poniewaz reklamujesz swoje usługi.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-11-08 o 13:08
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 17:30   #4115
misia kosmetologia
Raczkowanie
 
Avatar misia kosmetologia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 30
GG do misia kosmetologia
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ok widzę ,że nie ma sensu dalsza rozmowa. Ja sama robiłam sobie zabiegi ipl plus rf na pachy jakieś 2 lata temu w szkole. Zadnych włosów nie widziałam tam od tego czasu. Oraz pracuję w salonie specjalizującym się w foto depilacji więc i praktykę mam. Klientki zadowolone z efektów żadnych zażaleń. I to wcale nie jest reklama tylko czyste fakty. Osobiście wolała bym poradę kogoś z branży niż kogoś kto sobie wykonał ok 4 zabiegi i dziwi się czemu włosy odrosły!
__________________
misia kosmetologia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 18:29   #4116
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez misia kosmetologia Pokaż wiadomość
ok widzę ,że nie ma sensu dalsza rozmowa. Ja sama robiłam sobie zabiegi ipl plus rf na pachy jakieś 2 lata temu w szkole. Zadnych włosów nie widziałam tam od tego czasu. Oraz pracuję w salonie specjalizującym się w foto depilacji więc i praktykę mam. Klientki zadowolone z efektów żadnych zażaleń. I to wcale nie jest reklama tylko czyste fakty. Osobiście wolała bym poradę kogoś z branży niż kogoś kto sobie wykonał ok 4 zabiegi i dziwi się czemu włosy odrosły!
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 09:43   #4117
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez misia kosmetologia Pokaż wiadomość
przecież rf działa w ten sposób ,że podgrzewając tkankę pozwala ipl dokładnie trafić w melaninę,
Jakiś handlowiec wymyślił bzdurę a potem kosmetyczki to powtarzają.
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 08:40   #4118
mitami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
*narazie-dobrze powiedziane .przyjdź za rok po ostatnim zabiegu




W takim razie nie jestes wiarygodnym źródłem informacji,poniewaz reklamujesz swoje usługi.




I mylisz sie nikogo nie reklamuje - pisze poprostu ze wprowadzasz ludzi w bląd - bo tam gdzie sa zabiegi robione prawidłowo to przewaznie efekty sa ........ wiesz mam znajome kosmeytyczki jedna pracuje pracuje na frakcyjnym i okazuje sie ze jest tak jak przy ipl + rf nie zawsze sa efekty jakie klientka by oczekiwała
tak samo jest nieudczciwe informowanie klientów ze jest to depilacja 100 % i nie bedzie zadnego włosa
jest to redukcja włosa 85-90 % i faktycznie tak jest - spowolnienie wzrostu włosa nawet 2 miesiace - włos słabszy i delikatniejszy dla osob ktore maja tzw BARANA na nogach efekty swietne - bo ja musiałam sie golic co 7 dni a teraz sie nie gole juz 2 miesiace ( własnie przeprowadzam serie ) i jak sie okaze ze te 85 % mam włosów mniej - i raz na poł roku bede robic zabieg przyponimajacy to sory za 99 zł to rarytas - bo wiecej wydawałam na depilacje woskiem ----- i jeszcze jedno nie jestem kosmetologiem ani kosmetyczka a z laserem mam stycznosc u kolezanki
mitami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 13:49   #4119
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez misia kosmetologia Pokaż wiadomość
ok widzę ,że nie ma sensu dalsza rozmowa. Ja sama robiłam sobie zabiegi ipl plus rf na pachy jakieś 2 lata temu w szkole. Zadnych włosów nie widziałam tam od tego czasu. Oraz pracuję w salonie specjalizującym się w foto depilacji więc i praktykę mam. Klientki zadowolone z efektów żadnych zażaleń. I to wcale nie jest reklama tylko czyste fakty. Osobiście wolała bym poradę kogoś z branży niż kogoś kto sobie wykonał ok 4 zabiegi i dziwi się czemu włosy odrosły!
To w takim razie jesteś pierwszą osobą, której po tak długim czasie nie odrosły włosy po depilacji tą metodą.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 15:05   #4120
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mitami Pokaż wiadomość
I mylisz sie nikogo nie reklamuje - pisze poprostu ze wprowadzasz ludzi w bląd - bo tam gdzie sa zabiegi robione prawidłowo to przewaznie efekty sa ........ wiesz mam znajome kosmeytyczki jedna pracuje pracuje na frakcyjnym i okazuje sie ze jest tak jak przy ipl + rf nie zawsze sa efekty jakie klientka by oczekiwała
tak samo jest nieudczciwe informowanie klientów ze jest to depilacja 100 % i nie bedzie zadnego włosa
jest to redukcja włosa 85-90 % i faktycznie tak jest - spowolnienie wzrostu włosa nawet 2 miesiace - włos słabszy i delikatniejszy dla osob ktore maja tzw BARANA na nogach efekty swietne - bo ja musiałam sie golic co 7 dni a teraz sie nie gole juz 2 miesiace ( własnie przeprowadzam serie ) i jak sie okaze ze te 85 % mam włosów mniej - i raz na poł roku bede robic zabieg przyponimajacy to sory za 99 zł to rarytas - bo wiecej wydawałam na depilacje woskiem ----- i jeszcze jedno nie jestem kosmetologiem ani kosmetyczka a z laserem mam stycznosc u kolezanki
brak słów na stek bzdur

osobiście wole widzieć rezultaty ,niż reklamę.
widząc zerowy efekt po IPL+RF a widząc sukces po laserze diodowym jestem przekonana o swojej racji

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
To w takim razie jesteś pierwszą osobą, której po tak długim czasie nie odrosły włosy po depilacji tą metodą.
i nie wiadomo,czy to wiara czyni takie cuda,czy mamona

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-11-10 o 15:07
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 07:38   #4121
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez happymarry Pokaż wiadomość
no to ja jestem druga osoba, ktorej nie odrastaja wlosy po IPL, ale musze cos zaznaczyc, bylam na zabiegu w pewnej sieciuwce i oni maja tylko IPL bez RF i tylko mi przypalili wlosy a jak poszlam do innego gabinetu gdzie maja IPL + RF i technika wykonania zabiegu byla calkowicie inna, to od razu widze efekty wiec wbrew powszechnej opinii IPL+RF dziala
Aby mieć pełny obraz podaj, kiedy robiłaś ostatni zabieg.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 09:24   #4122
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Aby mieć pełny obraz podaj, kiedy robiłaś ostatni zabieg.
no, wlasnie .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 21:00   #4123
Faraasha
Przyczajenie
 
Avatar Faraasha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mysza88 Pokaż wiadomość
już wybrałam się do salonu (ul. Mostowa) bo na Witosa miałam za daleko po prostu :P miałam wykonaną już próbe laserowa i niedługo zabieg. a co Ty depilowałaś? jak wrażenia no i efekty?
Sorki ,że dopiero teraz odpisuje ale poprostu zabiegana jestem Aaa no szkoda , że miałaś za daleko na Witosa ... powiem ci ,że zaczęłam chyba jak każdy..największy problem - BIKINI a póżniej + pachy.... jak widziałam efekt po 1-wszym zabiegu to totalnie się zdziwiłam..kumpela mnie namówiła na ten salon bo sama tam jeżdzi i jest bardzo zadowolona a jak zobaczyłam jej pachy to poprostu byłam w szoku ! do końca jeszcze w to nie wierzyłam ale się skusiłam - akurat trafiłam na promocję No i eureka sama zobaczyłam efekt na sobie teraz już też robię nogi . Dlatego teraz i ja jestem fanką tego salonu ...Powiem ci tak , Depilacja laserowa strasznie uzależnia i chyba każda z dziewczym poprze moje słowa zaczynasz od jednego a kończysz juz na wszystkim hehe ale i tak warto . A czemu ty się zdecydowałaś na gorzów?
__________________
KTO NIE MA ODWAGI BY MARZYĆ NIE BĘDZIE MIAŁ SIŁY BY WALCZYĆ !


Faraasha
Faraasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 06:49   #4124
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Faraasha jestem po pierwszym zabiegu i póki co to jestem bardzo zadowolona z tego salonu.... Pani bardzo miła, sympatyczna, rozmowna sam zabieg raczej nie należał do najprzyjemniejszych rzeczy (robiłam bikini, pachy i przedramiona) ale w koncu nikt nie mówił że będzie łatwo. najgorzej przeszłam bikini (jednak dużo czarnych mieszków zrobiło swoje). W tej chwili jestem zadowolona bo włoski sie pięknie wysuwają przede mną jeszcze przynajmniej 2 zabiegi i tak jak mówisz - to wciąga. Już sie zastanawiam nad nogami a jak zobacze efekt koncowy pach i bikini to chyba nie wytrzymam :P powiedzcie mi tylko, jeśli któraś z Was robiła całe nogi, jak wygląda sprawa z udami? bo wiadomo że włosy tam nie są zbyt ciemne (przynajmniej u mnie) i boje sie ze laser ich nie chwyci...

edit: a dlaczego gorzów? studiuje tam nie pochodze z gorzowa ale w moim miescie nie ma tego laseru :/

Edytowane przez mysza88
Czas edycji: 2011-11-15 o 06:50
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:28   #4125
paulina4018
Zadomowienie
 
Avatar paulina4018
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jakiś czas temu zamówiłam groupon na 3 zabiegi łydek za 195 zł, więc oferta wydawała mi sie atrakcyjna. Robione laserem IPL. Wiem że 3 zabiegi pewnie niewiele dadzą więc potem miałam zamiar zrobić ciąg dalszy i tu już myślałam o innym laserze. Czy tak w ogóle można zrobić? że najpierw ipl a potem innym laerem potraktować lydki?
paulina4018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 11:27   #4126
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez paulina4018 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu zamówiłam groupon na 3 zabiegi łydek za 195 zł, więc oferta wydawała mi sie atrakcyjna. Robione laserem IPL. Wiem że 3 zabiegi pewnie niewiele dadzą więc potem miałam zamiar zrobić ciąg dalszy i tu już myślałam o innym laserze. Czy tak w ogóle można zrobić? że najpierw ipl a potem innym laerem potraktować lydki?
mozna ,ale musisz odczekać około poł roku,aby odrosły ci włoski,bo teraz są uśpione
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 15:59   #4127
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mysza88 Pokaż wiadomość
Faraasha jestem po pierwszym zabiegu i póki co to jestem bardzo zadowolona z tego salonu.... Pani bardzo miła, sympatyczna, rozmowna sam zabieg raczej nie należał do najprzyjemniejszych rzeczy (robiłam bikini, pachy i przedramiona) ale w koncu nikt nie mówił że będzie łatwo. najgorzej przeszłam bikini (jednak dużo czarnych mieszków zrobiło swoje). W tej chwili jestem zadowolona bo włoski sie pięknie wysuwają przede mną jeszcze przynajmniej 2 zabiegi i tak jak mówisz - to wciąga. Już sie zastanawiam nad nogami a jak zobacze efekt koncowy pach i bikini to chyba nie wytrzymam :P powiedzcie mi tylko, jeśli któraś z Was robiła całe nogi, jak wygląda sprawa z udami? bo wiadomo że włosy tam nie są zbyt ciemne (przynajmniej u mnie) i boje sie ze laser ich nie chwyci...

edit: a dlaczego gorzów? studiuje tam nie pochodze z gorzowa ale w moim miescie nie ma tego laseru :/

myszko ja robilam swoj pierwszy zabieg w ta niedziele laserem Light Sher juz wodze ,ze wloski sie przebijaja przez skore ale nic nie wypada wygladaja calkiem normalnie (jak odrastajace wlosy po ogoleniu ) i teraz pytanie moc lasera byla za slaba czy jeszcze za wczesnie zeby zaczely wypadac bo sie zalamalam juz
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 16:22   #4128
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
myszko ja robilam swoj pierwszy zabieg w ta niedziele laserem Light Sher juz wodze ,ze wloski sie przebijaja przez skore ale nic nie wypada wygladaja calkiem normalnie (jak odrastajace wlosy po ogoleniu ) i teraz pytanie moc lasera byla za slaba czy jeszcze za wczesnie zeby zaczely wypadac bo sie zalamalam juz
te włosy co maja wypaść powinny wychodzić lekko.
a jaką moc mialaś?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 18:26   #4129
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
te włosy co maja wypaść powinny wychodzić lekko.
a jaką moc mialaś?
25 moc nie wiem jaka jednosta ....wiem ,ze niby reakcja byla prawidlowa i nastepnym razem mam miec robione 30 . Kurcze nic mi nie wypada ..wloski juz przebily sie przez skore bo przed zabiegiem je zgolilam ..i niestety sa w dobrej kondycji nic nie wypada nic sie nie kruszy ....ojjjjjjjjjjjjjjjj cos mi sie wydaje ,ze jest nie tak ...ta babka mowila ,ze podobno po tygodniu maja wypadac jak bylo u was??? jaka moca wy macie robione zabiegi ???

Tmargo mam jeszcze jedno pytanie powiedz mi prosze czy trzeba koniecznie zglalac wlosy przed zabiegiem bo sa miejsa gdzie ciezko mi np te wloski usunac ..czy moze to zaszkodzic efektywnosci kiedy je pozostawie ??Chce robic 10 tygodniowe przerwy miedzy zabiegami mam nadzieje ,ze bedzie to optymalne ,
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2011-11-15 o 18:57
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 20:04   #4130
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
25 moc nie wiem jaka jednosta ....wiem ,ze niby reakcja byla prawidlowa i nastepnym razem mam miec robione 30 . Kurcze nic mi nie wypada ..wloski juz przebily sie przez skore bo przed zabiegiem je zgolilam ..i niestety sa w dobrej kondycji nic nie wypada nic sie nie kruszy ....ojjjjjjjjjjjjjjjj cos mi sie wydaje ,ze jest nie tak ...ta babka mowila ,ze podobno po tygodniu maja wypadac jak bylo u was??? jaka moca wy macie robione zabiegi ???

Tmargo mam jeszcze jedno pytanie powiedz mi prosze czy trzeba koniecznie zglalac wlosy przed zabiegiem bo sa miejsa gdzie ciezko mi np te wloski usunac ..czy moze to zaszkodzic efektywnosci kiedy je pozostawie ??Chce robic 10 tygodniowe przerwy miedzy zabiegami mam nadzieje ,ze bedzie to optymalne ,
ja miałam robione mocą 38.poproś o wiekszą moc niż 30.
tak włosy musisz golić za każdym razem,a to z prostej przyczyny,bo włos pod wpływem lasera się topi i parzy skórę.
tam,gdzie nie zgolisz,a kosmetyczka nie poprawi,to włos przyjklei ci się do skóry i spowoduje poparzenia skóry.
włosy wysuwają się powoli,a te których nie możesz wygągnąć bez bólu pozostaną ,laser ich nie uszkodził
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 20:16   #4131
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja miałam robione mocą 38.poproś o wiekszą moc niż 30.
tak włosy musisz golić za każdym razem,a to z prostej przyczyny,bo włos pod wpływem lasera się topi i parzy skórę.
tam,gdzie nie zgolisz,a kosmetyczka nie poprawi,to włos przyjklei ci się do skóry i spowoduje poparzenia skóry.
włosy wysuwają się powoli,a te których nie możesz wygągnąć bez bólu pozostaną ,laser ich nie uszkodził
o kurcze to cos jest nie tak ..mialam w kilku miejscach wlosy niezgolone doslownie nic sie z nimi nie stalo nie spa nawet spalone wygladaja normalnie za slaba moc ??? ona powiedziala ,ze robi tylko do 30 ..kurcze moze nas naciaga???? ja jestem bardzo odporna na bol dla mnie takie zabiegi to pikus ,,sama sobie nakladam nawet kwas glikolowy powyzej 50% na buzie i podraznienie jest minimalne ..Kurcze nie wiemn jak na niej wymoc aby dala wieksza moc ...boje sie ,ze baba nas naciaga dzis ogladalam swoje nogi ..wloski maja juz ok 2 mm wygladaja normalnie nie sa ani przypalone ..nic sie nie kruszy nie wiem co o tym myslec



Tmargo ale wlosy wypadaly ci juz odrazu po zabiegu czy najpierw sie pojwaily i np zaczely wypadac po tygodniu ???
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2011-11-15 o 20:18
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 20:59   #4132
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
o kurcze to cos jest nie tak ..mialam w kilku miejscach wlosy niezgolone doslownie nic sie z nimi nie stalo nie spa nawet spalone wygladaja normalnie za slaba moc ??? ona powiedziala ,ze robi tylko do 30 ..kurcze moze nas naciaga???? ja jestem bardzo odporna na bol dla mnie takie zabiegi to pikus ,,sama sobie nakladam nawet kwas glikolowy powyzej 50% na buzie i podraznienie jest minimalne ..Kurcze nie wiemn jak na niej wymoc aby dala wieksza moc ...boje sie ,ze baba nas naciaga dzis ogladalam swoje nogi ..wloski maja juz ok 2 mm wygladaja normalnie nie sa ani przypalone ..nic sie nie kruszy nie wiem co o tym myslec



Tmargo ale wlosy wypadaly ci juz odrazu po zabiegu czy najpierw sie pojwaily i np zaczely wypadac po tygodniu ???
ewidentnie cię naciąga na mała moc,abys częściej chodziła.
mój pierwszy zabieg był na 35,a potem 38 a miejscami 40 .

woski były przypaklone/przytopione,skóra nabrzmiała i smierdziało spalonym włosem podczas zabiegu.
włoski nie rosły,a kiedy zaczęły po tyg to wysuwając się wypadały.kiedy je pociągnęłam wysuwały się bez bólu i oporu
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 08:02   #4133
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

no to pieknie i teraz albo pozostaje sie klocic albo sobie dac spokoj z jej watpliwej jakosci uslugami ..i jeszcze pani sie upierala ,ze za 6 tygodni mamy worcic ale sie nie dalysmy i wizyta ma byc za 10
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 08:08   #4134
agaqcinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 48
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Aaliyah, poczekaj jeszcze ok tygodnia, zobacz, czy do tego czasu włoski nie zaczną wychodzić. Ja mam tak za każdym razem, że dopiero po 7-10 dniach włosy zaczynają wypadać, a do tego czasu wyglądają, jakby normalnie rosły. Robiłam bikini i pachy 3 razy mocą ok 35-40 i za każdym razem muszę odczekać minimum tydzień, aż zaczną się wykruszać.
agaqcinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 08:16   #4135
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez agaqcinska Pokaż wiadomość
Aaliyah, poczekaj jeszcze ok tygodnia, zobacz, czy do tego czasu włoski nie zaczną wychodzić. Ja mam tak za każdym razem, że dopiero po 7-10 dniach włosy zaczynają wypadać, a do tego czasu wyglądają, jakby normalnie rosły. Robiłam bikini i pachy 3 razy mocą ok 35-40 i za każdym razem muszę odczekać minimum tydzień, aż zaczną się wykruszać.
no nic mi juz nie pozostaje tylko jak czytam ,ze wy macie taka moca robione a my ledwo 25 to zaczynam watplic...czulam co prawda zapach palonych wlosow ale nie byl on jakis taki straszny .....

ale jak pojawialay sie u ciebie juz wloski to wygladaly jakos inaczej???czy calkiem normalnie a mimo to po czsie wypadaly ...dzieki za wszelkie wskazowki
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 08:37   #4136
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Zgadzam się z dziewczynami musisz jeszcze troche poczekac. ja miałam zabieg 4 listopada i w sumie dopiero chyba 2 dni temu zauwazyałam ze włoski sie wysuwają. pod pachami w ogole jakos mi nie rosną (jedynie pojedyncze sztuki ) a przedramiona jakby w ogóle nie były robione... :/ i to mnie martwi jedynie ale bede cierpliwie czekac pozdrawiam!!!
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 08:49   #4137
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Aaaliyah, mi wlosy potrafily wypasc dopiero po dobrych dwoch tygodniach od zabiegu.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 08:52   #4138
agaqcinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 48
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
ale jak pojawialay sie u ciebie juz wloski to wygladaly jakos inaczej???czy calkiem normalnie a mimo to po czsie wypadaly ...dzieki za wszelkie wskazowki
Dwa dni po zabiegu zaczynają normalnie odrastać- wygladaja, jakbym nie była na żadnym zabiegu, odrastają do długości ok 0,5 cm, po czym po tygodniu zaczynają wypadać.

p.s w czasie, kiedy czekam, aż wypadną nie golę ich, bo dzięki temu łatwiej później wychodzą. Raz jak ogoliłam nie miały siły się przebić przez skórę i powrastały. Kilka tygodni walczyłam z ranami, które przez to powstały

Edytowane przez agaqcinska
Czas edycji: 2011-11-16 o 08:55
agaqcinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 08:59   #4139
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mi chyba też zaczęły wychodzić więcej niż po tygodniu, a z początku wyglądały normalnie. Tak więc bez paniki, poczekaj jeszcze z tydzień i pooglądaj.

Jest teraz na gruponie kupon na light sheera w Boston Clinic
http://www.groupon.pl/deals/warszawa...0_0_320&a=2197

Wcześniej kupowałam tam kupon na pachy i byłam na jednym zabiegu i moja rada jest taka, że warto brać, ale jeżeli się samemu wie kiedy się umówić na następny zabieg, bo proponują duuużo szybciej niż potrzeba. Jednak nie ma problemu żeby się umówić po swojemu.
Gdybym miała teraz na stanie tysiaka to bym brała jak nic, no ale...

Pierwszy zabieg ja miałam robiony mocą 30. Kolejny poproszę o 36, co myślicie?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 09:04   #4140
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

mysza88 , siarka40,agaqcinska,teneb ra
dziekuje dziewczyny jestescie kochane naprawde ciesze sie ,ze mozna gdzies poszukac wsparcia bo placimy za te zabiegi ciezkie pieniadze i wiadomo ,ze czlowiek liczy na to aby byl efekt .Ja kiedys sie juz nacielam na depilacje laserowa efekty byly zerowe ,kasa wywalona w bloto mam nadzieje ,ze tym razem tak nie bedzie .Dziekuje wam za cenne rady
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.