Kosmetyki Essence - część XI - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-05, 08:29   #3301
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;30890828]a ja po raz enty polecę mocną, bezdrobinkową taflę jaką daje Wiosenna Mgła Pudrowa Paese. W rzeczywistości lśni bardziej niż na fotach [/QUOTE]
Taaak.... Wiem, pamiętam, zmacałam tester w piątek. I zachorowałam na nią. Potwierdzam śliczna tafla.

Mam ciemniejszego lipstaina, dzięki mojej kochanej mamusi super sprawa.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 08:38   #3302
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Thumbs down Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Taaak.... Wiem, pamiętam, zmacałam tester w piątek. I zachorowałam na nią. Potwierdzam śliczna tafla.

Mam ciemniejszego lipstaina, dzięki mojej kochanej mamusi super sprawa.

ja chyba zrobię zapas, bo z całej gromady różnych rozświetlaczy, których używam naprzemiennie, Mgiełka zachwyca mnie najbardziej
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 08:44   #3303
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mam ciemniejszego lipstaina, dzięki mojej kochanej mamusi super sprawa.
Skąd?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 08:50   #3304
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Sprawdzę ten Paese, mam u siebie, więc luzik

dzięki za pomoc dziewczynki, wieddziałam, że na Was, maniaczki, można liczyć

Ingeborg, Ty z tymi rozświetlaczami możesz zrobić swoją własną ścianę wstydu
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2011-12-05 o 08:52
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 08:57   #3305
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Taaak.... Wiem, pamiętam, zmacałam tester w piątek. I zachorowałam na nią. Potwierdzam śliczna tafla.

Mam ciemniejszego lipstaina, dzięki mojej kochanej mamusi super sprawa.
[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;30891119]ja chyba zrobię zapas, bo z całej gromady różnych rozświetlaczy, których używam naprzemiennie, Mgiełka zachwyca mnie najbardziej [/QUOTE]


Ja właśnie po recenzji Cucumy na jej blogu bliżej przyjrzałam się temu cudeńku i też potwierdzam, że nigdy wcześniej nie widziałam tak idealnej tafli bez grama drobinek Do tego wystarczy jedno pociągnięcie palcem i mamy naprawdę widoczny i dosyć mocny błysk, oczywiście efekt można stopniować



Co do rozświetlaczy to moim zdaniem RtP nie daje żadnego efektu tafli, a jego drobinki są dosyć mocno widoczne na twarzy. To samo mam z VL, jakoś barwi mi skórę kości policzkowych na dziwny piaskowy kolor, a drobinki bardzo się odcinają- zdecydowanie nie jest to mój ulubieniec, choć w opakowaniu wygląda cudnie. Chyba muszę się nad nim pochylić mocniej i wykombinować jakąś lepszą metodę aplikacji lub inne zastosowanie
IMHO efekt tafli dają:
- AOH
- rozświetlacz ze stałej kolekcji (ten wycofywany), jednak on oprócz tego ma w sobie drobinki, które czasami są dosyć mocno widoczne
- brązer z sun club (tylko on nadaje jeszcze mocny kolor)
- pasiak z CaC+ delikatny kolor
- mój nieodżałowany highlighter z moonlight (skończył się, a ja czuję się bez niego samotna)
- cień z essence nr 07 love talk+ delikatny beżowaowo- brązowy kolor z różowymi podtonami
- perełki rozświetlające z sensique- bardzo podobny efekt do AOH-a tylko sporo delikatniejszy jeśli chodzi o błysk
- iluminator w płynie z inglota

Edytowane przez czuprynka
Czas edycji: 2011-12-05 o 08:58
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 09:15   #3306
paniKA88
Rozeznanie
 
Avatar paniKA88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 985
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Nigdy nie używałam rozświetlacza, ale chyba zacznę.
Rozświtlacza używa się razem z różem czy zamiast? Ja zielona w tej materii.
też jestem ciekawa jak się go używa


Jaki polecacie róż (prócz tego z VL :P) z essence? Jakiś taki dla laika
__________________
" A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć"
paniKA88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 09:30   #3307
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
nobodygirl91 kurczę jak zobaczyłam Suwałki i miejsce twojego zamieszkania to aż się uśmiechnęłam do monitora, gdyż mam tam rodzinę i uwielbiam te rejony!
hehe zapraszam pójdziem na kawę czy coś

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Na raptem 6 produktów nie będą wywalać połowy szafy . Jeżeli chodzi o My Skin, to nie mamy się czym martwić. Ciekawi mnie, gdzie znajdą miejsce dla Pure Skin, bo chętnie wypróbowałabym Spot Killera.
Myślicie, że Natura nas uraczy Crystalliced? Wątpie, żeby było LotS, bo niby na przełomie grudnia i stycznia ma być Circus Circus, a Legendy Nieba są zapowiedziane na styczeń. Chyba, że dostaniemy z jakimś mega opóźnieniem którąś z tych, w marcu na przykład.
Wczoraj w niesieciowej drogerii znalazłam dwa kremy z zeszłorocznej edycji za 3, 50zł. Warto kupić granat albo mandarynkę? Ładnie pachną czy raczej chemicznie?
my skin zapowiada się ciekawie
chciałabym jakąś nową limitkę Crystalliced fajnie się zapowiada, ciekawe jak na żywo wypadnie. ale pupy mi one nie urwały.
bierz oba kiedyś w jakiejś limitce był krem do rąk i się w nim normalnie zakochałam niestety, dawno się skończył, gdybym się dorwala do kremów z normalnej serii wszytskie byłyby moje


co do rozświetlaczy to niedawno zaczełam używać AOH, mam praktycznie cały. a w zapasie zupełnie nieużywany Moonlight jak dla mnie dość, bo AOH jest świetny, ten drugi podobno też, więcej mi nie trzeba.

dziś w kalendarzu przepis na babeczki- próbuje ktoś upiec??

edit. wiedziałam, że o czymś zapomniałam ostatnio psiknełam się testerem perfumy VL i na początku bardzo mi się spodobał niestety początkowy aromat zniknął i potem było już tylko gorzej i bardziej słodko.... szkoda, bo gdyby był taki jak na początku tobym chyba zakupiła
__________________

Edytowane przez nobodygirl91
Czas edycji: 2011-12-05 o 10:02
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 09:39   #3308
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ta Mgła Pudrowa Paese chodzi za mną od dawna, faktycznie przepiękna tafla (z tego co widziałam na swatchach), ale jest z nią ten problem, że jeszcze nigdy nie widziałam jej w żadnej drogerii
Rozświetlacz z VL mnie nie zachwyca, ale też nie uważam go za totalnie nietrafiony zakup. Zauważyłam, że o wiele lepszy efekt daje nakładanie go palecem aniżeli pędzlem.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez paniKA88 Pokaż wiadomość
Jaki polecacie róż (prócz tego z VL :P) z essence? Jakiś taki dla laika
Ja jestem zakochana w różu z Balleriny, ale on już jest chyba nieosiągalny, niestety. Mojej mam-nadzieję-przyszłej-szwagierce ;d poleciłam ten róż pawie oczko z Essence, w kolorystyce beżowej (ma 28 lat a to był jej pierwszy róż :P) i mówiła, że świetnie jej się go używa, ciężko sobie zrobić nim krzywdę. Tak mi się u niej spodobał, że mimo iż ja zawsze używam tylko różowych róży, to mam ochotę kupić to beżowe pawie oczko
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 10:00   #3309
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Ta Mgła Pudrowa Paese chodzi za mną od dawna, faktycznie przepiękna tafla (z tego co widziałam na swatchach), ale jest z nią ten problem, że jeszcze nigdy nie widziałam jej w żadnej drogerii
Rozświetlacz z VL mnie nie zachwyca, ale też nie uważam go za totalnie nietrafiony zakup. Zauważyłam, że o wiele lepszy efekt daje nakładanie go palecem aniżeli pędzlem.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------



Ja jestem zakochana w różu z Balleriny, ale on już jest chyba nieosiągalny, niestety. Mojej mam-nadzieję-przyszłej-szwagierce ;d poleciłam ten róż pawie oczko z Essence, w kolorystyce beżowej (ma 28 lat a to był jej pierwszy róż :P) i mówiła, że świetnie jej się go używa, ciężko sobie zrobić nim krzywdę. Tak mi się u niej spodobał, że mimo iż ja zawsze używam tylko różowych róży, to mam ochotę kupić to beżowe pawie oczko
Spróbuj w drogerii Jasmin (w krakowie na Długiej znajdziesz), w Wawie jest tam Pease.

Jeśli o Balerinę chodzi, to ostatnio widziałam jakiś produkt z tej linii w szufladzie- rzucił mi sie oczy jak kobitka bazy dla mnie szukała. Chodzi mi o to, że gzie indziej też się może coś uchowało i trzeba popytać.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 10:30   #3310
boondziek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Spróbuj w drogerii Jasmin (w krakowie na Długiej znajdziesz), w Wawie jest tam Pease.

Jeśli o Balerinę chodzi, to ostatnio widziałam jakiś produkt z tej linii w szufladzie- rzucił mi sie oczy jak kobitka bazy dla mnie szukała. Chodzi mi o to, że gzie indziej też się może coś uchowało i trzeba popytać.
Będę tam dziś więc jak coś mogę dać znać czy jest.. ewentualnie kupić którejś z Was gdyby był Ja aktualnie poszukuję bronzera, gdyż.. moje kulki brązujące z Avonu z wielkim hukiem spadły z półki i roztrzaskały się w drobny mak ((
__________________
12.2009 - Zapuszczam włoski ! nałogowo piję czerwona herbatkę i skrzyp polny.
01.2010 - Żyję miłością do Nikosia D5000 rzecz jasna !
boondziek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 10:31   #3311
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Ta Mgła Pudrowa Paese chodzi za mną od dawna, faktycznie przepiękna tafla (z tego co widziałam na swatchach), ale jest z nią ten problem, że jeszcze nigdy nie widziałam jej w żadnej drogerii
Rozświetlacz z VL mnie nie zachwyca, ale też nie uważam go za totalnie nietrafiony zakup. Zauważyłam, że o wiele lepszy efekt daje nakładanie go palecem aniżeli pędzlem.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------



Ja jestem zakochana w różu z Balleriny, ale on już jest chyba nieosiągalny, niestety. Mojej mam-nadzieję-przyszłej-szwagierce ;d poleciłam ten róż pawie oczko z Essence, w kolorystyce beżowej (ma 28 lat a to był jej pierwszy róż :P) i mówiła, że świetnie jej się go używa, ciężko sobie zrobić nim krzywdę. Tak mi się u niej spodobał, że mimo iż ja zawsze używam tylko różowych róży, to mam ochotę kupić to beżowe pawie oczko

Wczoraj widziałam kilka tych róży, niestety każda sztuka z trzech jakie otworzyłam celem sprawdzenia czy uchował się nietykany miała delikatnie, co prawda, ale odciśnięte wstrętne paluchy jakiegoś wstrętnego macacza. Nie wzięłam żadnego, bo nie zależy mi na nim aż tak bardzo, żeby brać splamiony czyjąś bezmyślnością. Jeśli Ci to nie przeszkadza i jeśli uchowają się do piątku, bo dopiero w piątek znów jadę do szkółki, to mogę Ci zakupić
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 11:11   #3312
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
A wiecie co? Skusiłam się na tą zwykłą kredkę do oczy z Essence, w białym kolorze. Jestem bardzo zadowolona z niej a słyszałam że opinie są różne
No ja się zastanawiam właśnie, czy recenzje na KWC aby na pewno dotyczą tej samej kredki Moja jest mięciutka (a narzekają, że twarda), utrzymuje się na linii wodnej cały dzień, choć wiadomo, że po kilku godzinach nie wygląda tak intensywnie jak świeżo po nałożeniu, ale wciąż jest doskonale widoczna (a marudzą, że szybko znika). Jestem zadowolona

I wciąż zachwycają mnie cienie VL. Kupiłam je głównie z myślą o kreskach (kreskowa ze mnie kobita, rzadko popełniam na powiekach coś innego) i doskonale się pod tym względem sprawdzają. Nie używam żadnej bazy ani specyfików typu Duraline, kreski robię zwilżonym pędzelkiem i wytrzymują mi w nienaruszonym stanie cały dzień. Bardzo się cieszę z tej paletki

I skusiłam się na tusz Extreme. Na razie szlag mnie trafia z tą szczotą, nie potrafię nią zmalować nic satysfakcjonującego (ewentualnie artystyczne mazy na powiekach ), ale będę jeszcze ćwiczyć. Niemniej nie wróżę nam udanego związku.



Btw, nadal mam na wymianę puder fixujący Essence, może jednak któraś się skusi?
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 11:14   #3313
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Spróbuj w drogerii Jasmin (w krakowie na Długiej znajdziesz), w Wawie jest tam Pease.
Dziękuję za wskazówkę, jak kiedyś tam będę to poszukam
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 11:24   #3314
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Spróbuj w drogerii Jasmin (w krakowie na Długiej znajdziesz), w Wawie jest tam Pease.

Jeśli o Balerinę chodzi, to ostatnio widziałam jakiś produkt z tej linii w szufladzie- rzucił mi sie oczy jak kobitka bazy dla mnie szukała. Chodzi mi o to, że gzie indziej też się może coś uchowało i trzeba popytać.
Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Dziękuję za wskazówkę, jak kiedyś tam będę to poszukam
Nie mają Paese
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 11:36   #3315
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ja również zachwycam się Multi Color Blush (pawie oczko), mam właśnie ten z przewagą beżu. Jak na moje, przepięknie on rozświetla. Dodatkowego efektu raczej już nie potrzebuję. Niesamowicie naturalny, świeży, piękny. Jest to mój najlepszy róż jaki kiedykolwiek miałam.

A powiedzcie, jak spisuje się jego druga wersja? Na zimę chyba intensywniejszy róż byłby bardziej pożądany... Nie wychodzi z niego taki "świński" róż? Tego z VL nie odważyłabym się. Preferuję delikatniejszy efekt
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 11:36   #3316
boondziek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Dziękuję za wskazówkę, jak kiedyś tam będę to poszukam
Już jestem na bieżąco - w Jasminie nie ma tego stoiska za to w carrefourze na zakopiańskiej jest stoisko PEASE i ten rozświetlacz kosztuje coś koło 17zł. Jutro się wybieram
__________________
12.2009 - Zapuszczam włoski ! nałogowo piję czerwona herbatkę i skrzyp polny.
01.2010 - Żyję miłością do Nikosia D5000 rzecz jasna !
boondziek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 12:03   #3317
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Ja również zachwycam się Multi Color Blush (pawie oczko), mam właśnie ten z przewagą beżu. Jak na moje, przepięknie on rozświetla. Dodatkowego efektu raczej już nie potrzebuję. Niesamowicie naturalny, świeży, piękny. Jest to mój najlepszy róż jaki kiedykolwiek miałam.

A powiedzcie, jak spisuje się jego druga wersja? Na zimę chyba intensywniejszy róż byłby bardziej pożądany... Nie wychodzi z niego taki "świński" róż? Tego z VL nie odważyłabym się. Preferuję delikatniejszy efekt
A ten róż długo się utrzymuje na policzkach? Bo u mnie problem jest taki, że róż bardzo szybko ze mnie znika. Nawet na genialnym Fix&Matte.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 12:16   #3318
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
I skusiłam się na tusz Extreme. Na razie szlag mnie trafia z tą szczotą, nie potrafię nią zmalować nic satysfakcjonującego (ewentualnie artystyczne mazy na powiekach ), ale będę jeszcze ćwiczyć. Niemniej nie wróżę nam udanego związku.
Mam z nim dokładnie taki sam problem. Artystyczne mazy i grudki. Gdyby jeszcze gwint był mniejszy, to szczotkę bym sobie zamieniła, a tak co rano ekwilibrystykę dwuszczotkową urządzam

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Dziękuję za wskazówkę, jak kiedyś tam będę to poszukam
Nie ma sprawy. Polecam się, może następnym razem lepiej wceluję
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 12:26   #3319
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
No ja się zastanawiam właśnie, czy recenzje na KWC aby na pewno dotyczą tej samej kredki Moja jest mięciutka (a narzekają, że twarda), utrzymuje się na linii wodnej cały dzień, choć wiadomo, że po kilku godzinach nie wygląda tak intensywnie jak świeżo po nałożeniu, ale wciąż jest doskonale widoczna (a marudzą, że szybko znika). Jestem zadowolona


Hehe może zrobili to samo co z jednym z żółtych lakierów- ta sama nazwa, a dwa zupełnie różne produkty U mnie ta kredka to jeden wielki niewypał. Twarde to to dziadostwo, że można nią pole zaorać, do tego brak jakiegoś większego pigmentu. Tylko tyle, że ja swoją kupowałam już kilkanaście ładnych miesięcy temu (więc chyba na pewno musieli zmienić formułę, skoro Twoja jest mięciutka, albo mamy inne pojęcie "miękkości"), jednak od samego początku taka wredna była
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 12:38   #3320
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez boondziek Pokaż wiadomość
Już jestem na bieżąco - w Jasminie nie ma tego stoiska za to w carrefourze na zakopiańskiej jest stoisko PEASE i ten rozświetlacz kosztuje coś koło 17zł. Jutro się wybieram
Oj, na Zakopiańskiej to może dwa razy w życiu byłam, w ogóle nie moje tereny :P
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 12:44   #3321
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
A ten róż długo się utrzymuje na policzkach? Bo u mnie problem jest taki, że róż bardzo szybko ze mnie znika. Nawet na genialnym Fix&Matte.

Żelak VL jest nie do zdarcia, starcia itp... a Fixx&Matte i wszelkie inne utrwalacze makijażu stosujemy na sam koniec, na pełny makijaż
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 13:14   #3322
spoil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Straciłam nadzieję na upolowanie różu z limitki
Co do białej kredki miękka to i ona jest, ale za grosz pigmentu w niej nie ma.
spoil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 13:22   #3323
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;30895032]Żelak VL jest nie do zdarcia, starcia itp... a Fixx&Matte i wszelkie inne utrwalacze makijażu stosujemy na sam koniec, na pełny makijaż [/QUOTE]
Źle się wyraziłam: znika nawet pod Fix&Matte.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 13:30   #3324
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

kredki do oczu metallic, 04 lilectric i 06 green day KLIK
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010076.jpg (13,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010078.jpg (19,2 KB, 29 załadowań)
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 13:48   #3325
szajdi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Spróbuj w drogerii Jasmin (w krakowie na Długiej znajdziesz), w Wawie jest tam Pease.

Jeśli o Balerinę chodzi, to ostatnio widziałam jakiś produkt z tej linii w szufladzie- rzucił mi sie oczy jak kobitka bazy dla mnie szukała. Chodzi mi o to, że gzie indziej też się może coś uchowało i trzeba popytać.
Orientujesz sie może ile kosztuje Mgła Paese w Drogerii Jasmin w Wwie. Jest dostępność w kolorach?
szajdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 14:26   #3326
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Właśnie mam róż z VL. Oj ciężko go zmyć... prawie się nie da.
Muszę się nauczyć go obsługiwać
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 14:30   #3327
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Właśnie mam róż z VL. Oj ciężko go zmyć... prawie się nie da.
ja przypuszczałam, że tak będzie i między innymi dlatego go sobie odpuściłam skoro zmyć go z palców jest problem, to co dopiero z buźki ....
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 14:39   #3328
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
ja przypuszczałam, że tak będzie i między innymi dlatego go sobie odpuściłam skoro zmyć go z palców jest problem, to co dopiero z buźki ....
Właśnie w tym problem, że łatwiej schodzi z twarzy niż z palców
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 14:43   #3329
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ja mam prawdziwy dylemat! Nie wiem, czy kupić Wiosenną Mgłę Pudrową albo Revlonowy rozswietlacz w płynie czy czekać na Crystalliced. Narazie mam rozswietlacz z Blossoms, ale cały czas tu kusicie i kusicie.
Wiecie może czy i gdzie w Katowicach można gdzieś kupić Paese?
Tak poza tym, to się zdziwiłam, że Marionnaud jest w Katowicach. Wieeeeeeeeki nie byłam w Silesii.
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice

Edytowane przez Lungo
Czas edycji: 2011-12-05 o 14:45
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 14:52   #3330
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Ja mam prawdziwy dylemat! Nie wiem, czy kupić Wiosenną Mgłę Pudrową albo Revlonowy rozswietlacz w płynie czy czekać na Crystalliced. Narazie mam rozswietlacz z Blossoms, ale cały czas tu kusicie i kusicie.
Wiecie może czy i gdzie w Katowicach można gdzieś kupić Paese?
Tak poza tym, to się zdziwiłam, że Marionnaud jest w Katowicach. Wieeeeeeeeki nie byłam w Silesii.
Weź wszystkie. Każdy da inny efekt
Ja na ten kryształkowy czekam. Może się uda.

W piątek robiłam koło 19 zakupy w Jasmin.... W sklepie mnóstwo ludzi i tylko dwie dziewczyny do obsługi. Uwijały sie jak w ukropie próbując obsłużyć kilka osób na raz. Zakupiłam sobie tam długo poszukiwana kredkę na linię wodną i na przeprosiny, że zmacana była dostałam tusz pierre rene i błyszczyk joko.... Na pewno do nich wrócę Mają tam kilka fajnych polskich marek min Pease i Barbara. Nadal tam jest prawie pełna marynarska limitka.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.