Klasyczne, dobre fotele... gdzie dostanę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-13, 21:34   #1
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665

Klasyczne, dobre fotele... gdzie dostanę?


Mam nieduży pokój (12 m2), regał na dłuższą ścianę, łóżko na krótszą i 2 drzwi 'kaleczące' pozostałe ściany... Mam jednak miejsce na fotel, jako że dużo czytam- niewątpliwie mi się przyda... Szukam czegoś takiego- ht tp: // republika.pl/blog_fz_36934/44426/tr/pypacoffe.jpg - to akurat zdjęcie z coffee heaven, fotel nieraz wypróbowany. Interesuje mnie klasyczny, z prostym wzorem, z materiału, muszą być takie boczki i fajnie byłoby, gdyby był równie wysoki... W sieci jednak widzę wysyp pufek, typowych fińskich foteli i rattanowych... Gdzieś jeszcze takie produkują? Maksymalnie mogę wydać 500 zł z kurierem.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 19:35   #2
desdemonik
Zadomowienie
 
Avatar desdemonik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 058
Dot.: Klasyczne, dobre fotele... gdzie dostanę?

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Mam nieduży pokój (12 m2), regał na dłuższą ścianę, łóżko na krótszą i 2 drzwi 'kaleczące' pozostałe ściany... Mam jednak miejsce na fotel, jako że dużo czytam- niewątpliwie mi się przyda... Szukam czegoś takiego- ht tp: // republika.pl/blog_fz_36934/44426/tr/pypacoffe.jpg - to akurat zdjęcie z coffee heaven, fotel nieraz wypróbowany. Interesuje mnie klasyczny, z prostym wzorem, z materiału, muszą być takie boczki i fajnie byłoby, gdyby był równie wysoki... W sieci jednak widzę wysyp pufek, typowych fińskich foteli i rattanowych... Gdzieś jeszcze takie produkują? Maksymalnie mogę wydać 500 zł z kurierem.

linka nie działa

o uszatki chodzi?
http://www.dekoria.pl/offer/product/121/Fotel

jak tak, to nie znam nikogo kto za pińcset je sprzedaje, do tej kwoty masz Ikea: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S09830490, http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S59873873, Bodzio: http://www.bodzio.pl/Fotel-Alka-Flok...1,pr,lang.html i może All albo ebay.
__________________
Ci wszyscy, którzy nie lubią swojej pracy, czują się lepiej kiedy mogą nazywać nas pracoholikami
desdemonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 20:31   #3
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Klasyczne, dobre fotele... gdzie dostanę?

Sorry, jestem studentką, nie wyobrażam sobie wydawania więcej na fotel niż 500 zł. Znalazłam jeden za 413 z kurierem (w tym 100 zł wysyłka właśnie), ale to nie jest dokładnie to, czego szukam.
Więc tak, czegoś takiego szukam (ten z dzieckiem)
ew. czegoś takiego: (ten w empiku) A znalazłam coś takiego: (fotel w "śnieżki").
Z uszów mogę zrezygnować, ale fotel musi mieć minimum 100 cm wysokości- ja mam prawie metr osiemdziesiąt, a to fotel ma być do odpoczywania, nie do ładnego wyglądania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tego szukam.jpg (25,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotel1.jpg (59,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotel.jpg (66,1 KB, 21 załadowań)
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 22:03   #4
desdemonik
Zadomowienie
 
Avatar desdemonik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 058
Dot.: Klasyczne, dobre fotele... gdzie dostanę?

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Sorry, jestem studentką, nie wyobrażam sobie wydawania więcej na fotel niż 500 zł. Znalazłam jeden za 413 z kurierem (w tym 100 zł wysyłka właśnie), ale to nie jest dokładnie to, czego szukam.
Więc tak, czegoś takiego szukam (ten z dzieckiem)
ew. czegoś takiego: (ten w empiku) A znalazłam coś takiego: (fotel w "śnieżki").
Z uszów mogę zrezygnować, ale fotel musi mieć minimum 100 cm wysokości- ja mam prawie metr osiemdziesiąt, a to fotel ma być do odpoczywania, nie do ładnego wyglądania
Mnie nie przepraszaj, nie ma za co Każdy się kiedyś urządzał po raz pierwszy z ekonomicznym budżetem...

Allora, chodzi Ci o uszaka typowego, ale w tej cenie go nie dostaniesz. Czyli zrezygnowałaś z uszów i chodzi o to żeby fotel był wysoki i wygodny. Ten w śniezki jest ok, jeśli faktycznie za mniej niż pińcset to super. Obawiam się, że poza tymi, które Ci podałam nic taniego nie znajdę. Jedna sugestia od osoby 1,78m - na fotelu (i sofie) warto usiąść, szczególnie kiedy się ma ograniczony budżet - kupić coś na czym jest piekelnie niewygodne to wbrew pozorom strasznie łatwa, typowa i częsta sprawa. Trzymam kciuki
__________________
Ci wszyscy, którzy nie lubią swojej pracy, czują się lepiej kiedy mogą nazywać nas pracoholikami
desdemonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 07:53   #5
_millena
Zadomowienie
 
Avatar _millena
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 718
Dot.: Klasyczne, dobre fotele... gdzie dostanę?

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Mam nieduży pokój (12 m2), regał na dłuższą ścianę, łóżko na krótszą i 2 drzwi 'kaleczące' pozostałe ściany... Mam jednak miejsce na fotel, jako że dużo czytam- niewątpliwie mi się przyda... Szukam czegoś takiego- ht tp: // republika.pl/blog_fz_36934/44426/tr/pypacoffe.jpg - to akurat zdjęcie z coffee heaven, fotel nieraz wypróbowany. Interesuje mnie klasyczny, z prostym wzorem, z materiału, muszą być takie boczki i fajnie byłoby, gdyby był równie wysoki... W sieci jednak widzę wysyp pufek, typowych fińskich foteli i rattanowych... Gdzieś jeszcze takie produkują? Maksymalnie mogę wydać 500 zł z kurierem.
polecam w takim razie spacer po antykwariatach z meblami. Za marne pieniądze czasem można ustrzelić zdezelowane cudo, które jakiś fachowiec naprawi ci potem za 2 stówki. Lub targ staroci. Kiedyś razem z klientką znalazłyśmy piękne lustro, które kupiła za 100 zł, odrestaurowała za tą samą wartość , zaś w antykwariacie kupiłyśmy 4 krzesła "ludwikowe" za 550 zł po utargowaniu, a jedyne co trzeba było wymienić to obicie, i 3 nogi w jednym. Nie pamiętam ile ją to kosztowało, ale na pewno niewiele ponieważ też liczyła koszty.
Inna klientka - bardzo poważana osoba zresztą - zgarnęła 6 fantastycznych starych krzeseł rodem z lat 80tych (kształtem bardzo podobnych do tego typu krzeseł http://www.cubeonline.pl/gliss-900.html) ze ..... śmietnika. Komuś okazały się niepotrzebne, a ona nimi była zachwycona. Nie polecam Ci grzebania w śmietnikach ale może uda się popytać po ciociach, wujkach, babciach, dziadkach... Odrestaurowanie takiego fotela nie byłoby bardzo drogie, myślę że zmieściłabyś się w 500 zł. Ja w ten sposób dorobiłam się krzeseł - znalazłam je u babci na strychu, i czekają aż je odnowię.
__________________

_millena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 10:01   #6
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Klasyczne, dobre fotele... gdzie dostanę?

Mileno, w Płocku nie ma czegoś takiego jak antykwariaty z meblami czy coś Jedyne, co mi przychodzi na myśl to coś ala targ staroci we Włocławku (60 km ode mnie), nie wiem, czy jest sens jechać (byłam ze 2 razy, raczej mają tam rzeczy przywiezione z Niemiec itp., generalnie nic dobrego, co można by wykorzystać). Poza tym musiałabym to jakoś przewieźć do domu- to może być problem, Tata nie pomoże, bo nie prowadzi samochodu, a ja się nie nadaję do jechania z dwukółką. Interesowałby mnie bardziej zakup via Internet, oczywiście nie wykluczam rzeczy używanych. Czy gdzieś w sieci poza Tablica.pl i Alle-drogo znajdę taki sklep, gdzie sprzedawane są meble używane?
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 18:19   #7
_millena
Zadomowienie
 
Avatar _millena
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 718
Dot.: Klasyczne, dobre fotele... gdzie dostanę?

spróbuj może na gumtree.pl . W tej kwestii nie orientuje się niestety, ale jeśli wpadnie mi coś między oczy w necie, to dam znać. Powiem Ci jeszcze , że w Krakowie, gdzie mieszkam faktycznie jest pełno takich miejsc, gdzie za grosze możesz kupić fajne stare meble, natomiast pochodzę z małego miasta , gdzie co tydzień odbywało się coś takiego jak targ I tam też można było znaleźć różne różności. I na prawdę polecam tzw.babcine szafy. Popytaj po rodzinie może, czasem jak jadę do jakichś wujków na wsi, to widzę pełno takich mebli w stylu podobnym do tego , którego szukasz. być może komuś coś okaże się niepotrzebne....
W małych miastach (a Płock chyba zreszta do najmniejszych nie należy) są też komisy meblowe, może tam warto uderzyć?
__________________

_millena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-15, 19:27   #8
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Klasyczne, dobre fotele... gdzie dostanę?

Płock nie jest najmniejszy, ale kino mamy dopiero od 3 lat Nie ma tu czegoś takiego jak pchli targ i komisy meblowe- w zasadzie nawet nowe meble to problem, ja regał na półki znalazłam 40 km od miejsca zamieszkania (za Sierpcem, jeszcze mniejsze miasto ), jestem zadowolona.
Moja znajoma chyba coś znalazła... jutro idę i zobaczymy
Marzę o takim fotelu, jestem nastawiona bardzo na kupno Podzielę się zdjęciem, jak coś znajdę.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 12:36   #9
KobietaZlotaRaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Klasyczne, dobre fotele... gdzie dostanę?

A może rozchodzi się o coś takiego jak w załączniku? Te fotele są chyba po 300 zł jak się nie mylę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0_Fot_Jadik_Benz_tapicerowany3_budnet.pl.jpg (20,4 KB, 10 załadowań)
KobietaZlotaRaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 12:39   #10
KobietaZlotaRaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Klasyczne, dobre fotele... gdzie dostanę?

A może rozchodzi Ci się o coś takiego jak w załączniku, z tego co pamiętam to kosztuje około 300 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0_Fot_Jadik_Benz_tapicerowany3_budnet.pl.jpg (20,4 KB, 7 załadowań)
KobietaZlotaRaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 13:53   #11
minimidesign
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 7
Dot.: Klasyczne, dobre fotele... gdzie dostanę?

Wysokie do czytania do nadałyby się xxx - oba super wygodne, a wiemy że o cenie da się tam dobrze pogadać

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2014-12-21 o 18:59 Powód: link reklamowy
minimidesign jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-21 14:53:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.